welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Do you believe in God? - M&B Vote_lcapDo you believe in God? - M&B Voting_barDo you believe in God? - M&B Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Do you believe in God? - M&B Vote_lcapDo you believe in God? - M&B Voting_barDo you believe in God? - M&B Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Do you believe in God? - M&B Vote_lcapDo you believe in God? - M&B Voting_barDo you believe in God? - M&B Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Do you believe in God? - M&B Vote_lcapDo you believe in God? - M&B Voting_barDo you believe in God? - M&B Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Do you believe in God? - M&B Vote_lcapDo you believe in God? - M&B Voting_barDo you believe in God? - M&B Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Do you believe in God? - M&B Vote_lcapDo you believe in God? - M&B Voting_barDo you believe in God? - M&B Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Do you believe in God? - M&B Vote_lcapDo you believe in God? - M&B Voting_barDo you believe in God? - M&B Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Do you believe in God? - M&B Vote_lcapDo you believe in God? - M&B Voting_barDo you believe in God? - M&B Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Do you believe in God? - M&B Vote_lcapDo you believe in God? - M&B Voting_barDo you believe in God? - M&B Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Do you believe in God? - M&B Vote_lcapDo you believe in God? - M&B Voting_barDo you believe in God? - M&B Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Do you believe in God? - M&B

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Do you believe in God? - M&B Do you believe in God? - M&B I_icon_minitime15.12.22 1:22

Minea & Ben

 
4aa99079b84bd21ca2b5ee39560f42d66a524299.gifv
Ebben a szent pillanatban lelkifurdalás nélkül képes lennék bárkit a túlvilágra küldeni, aki akár csak egy rossz szót is mer hozzám szólni. Minden egyes idegszálam pattanásig feszült, az izmaim megmerevedtek, az ujjaim ökölbe szorultak, miközben a másik kezemben szorongatott telefon félő volt, hogy hamarosan összeroppan a rá nehezedő nyomástól. Az öcsém baszik felvenni a telefont, pedig már vagy századjára hívom öt percen belül. Ebből már azért csak illene tudni, hogy vészhelyzet van, nem? De hát mit csodálkozom? Ő mindig ilyen volt, ilyen is marad… semmi felelősségérzet, semmi komolyság, csak a buli és a bandázás. Mondom én, aki megjártam a börtönt, ám ez most mit sem számít. Ő nincs itt… én igen, pedig nem sokon múlott Cervantes legutolsó megbízása után. Mégis, engem elért a nővér a kórházból azzal, hogy édesanyám az intenzíven fekszik és épp az életéért kűzdenek. Infarktust kapott… Hiába könyörögtem neki, hogy ne hajtsa agyon magát, hogy majd én megoldok mindent, ne legyen gondja a pénzre, hajthatatlan volt. És most itt fekszik, én pedig tehetetlennek érzem magam, az átkozott orvosok pedig nem mondanak semmit. Rettegek, hogy elveszítem és bűntudatom van, amiért nem voltam mellette. Szüksége volt rám, én pedig azt mondtam, hogy nagyon sok a munka, miközben visszasüllyedtem abba a mocsárba, ami legutóbb is a rácsok mögé juttatott. Igaz, ezúttal nem szabad akaratomból, de mindez mit sem számít, a tény akkor is tény marad. Cserben hagytam az édesanyámat, aki most haldoklik…
- A rohadt életbe! – ököllel vágtam bele a falba, amitől egy ápolónő összerezzent és nagy ívben kikerült, gondolom úgy festhettem számára, mint valami őrült, akit jobb elkerülni. Hát bizony, ebben most igaza van.

Nemrég a fél kórház tanúja volt annak, ahogy üvöltök a telefonba, kb akkor terjedhetett el a híre, hogy futóbolond jár az épületben. Minea hívott, a létező legrosszabbkor, hogy lehordjon, amiért nem jelentettem neki egy ideje. Elpattant az agyam és közöltem vele, hogy bassza meg magát és a bosszúját ott ahol van, kisebb gondom is nagyobb ennél jelenleg, épp az anyámért aggódom a kórházban. Rá is vágtam a telefont, ügyet sem vetve a lehetséges következményekre, csak arra tudtam gondolni, hogy részben… nem is kis részben, szerepe van abban, hogy nem lehettem anyám mellett. Ha nem zsarol meg… de ezen már kár is agyalni. Továbbra is fel-alá járkáltam az intenzív előtti folyosón és vártam, hátha felbukkan végre egy orvos, hogy mondjon valamit.


 Outfit: Katt
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Do you believe in God? - M&B Do you believe in God? - M&B I_icon_minitime15.12.22 18:42



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Nem tudom, hogy mit tervez vele, nem mondott semmi konkrétat és addig gondolom nem is fog, míg Ben rá nem bólint. Mert bizony ráfog, nincs más választása. Ilyen rövid időn belül is megkedveltem a magam módján, hihetetlen ugye? Nem akarom, hogy bevállalja. Nem akarom még ennél is nagyobb veszélynek kitenni, késő bánat, ugye? Miattam van ebben a helyzetben. Ha történik vele valami, netalán meghalna az olyan lenne, mintha én húztam volna meg a ravaszt. Apámhoz képest nekem nagyon is van lelkiismeretem és Ő nem csak fenyegetni fogja a családja épségét, hanem tettlegességig meg sem fog állni és még szerencsésnek mondhatja magát, ha csak ennyi történne a szeretteivel. Képes mindenkit megölni, minden olyan személyt, akiket szeret. Ha pedig megteszi, akkor ez is az én lelkemen fog száradni, minden mással együtt. Szóval már csak azt kell kitalálnom, hogy hogyan tudnám megóvni a családja és persze Ben életét is. Nem akarom, hogy ártatlanok adják a vérüket az én háborúmhoz. Akármennyire is gondolja azt, hogy szörnyeteg vagyok… Talán neki van igaza és tényleg az vagyok. Na meg kibaszottul elcseszett is, talán nálam az empátia nem úgy működik, mint másoknál. Mégis… A „beszélgetésünk” után, - ami nem pontosan úgy zajlott, ahogyan elképzeltem – feléledt bennem valami… Hazudnék, ha azt mondanám, hogy teljesen együtt tudok vele érezni, de azért erősen próbálkozok. Nekem sose volt anyukám, akiért aggódhattam volna, az apám pedig… Az a férfi, aki felnevelt és sokáig apámnak hittem az egészen jó fej volt, de nem kimondottan apa figura a vérszerinti apámról meg inkább ne is beszéljünk. Szóval sohasem kellett senkiért ennyire aggódnom, mint most neki. Csak halovány fogalmam lehet arról, hogy mi játszódik le most benne, de ami totálisan kiakasztott mégis az volt, amit én éltem meg miután kinyomta a hívásomat. Rengeteg mindenért engem okolhat, ennek ellenére mégis úgy döntöttem, hogy nem hagyom most magára, még akkor sem, ha a pokolba kíván és én vagyok az utolsó ember a földön, akinek örülni tudna ebben a nehéz helyzetben.
Mára egészen más programot terveztem, sőt már indulásra készen álltam, de… Elment a maradék józan eszem is. Nem foglalkoztam olyan apróságokkal, hogy átöltözzek, egyszerűen csak megragadtam a bőrdzsekimet. Már a lakás előtt jártam mikor magamra vettem, futva haladtam a folyóson, közben magamat átkoztam a cipő választásomért. A kórház felé vezető úton csak arra tudtam gondolni, hogy mit kellene neki mondanom, de rá kellett jönnöm, hogy semmi olyasmit nem tudnék, amitől bármi is változna, vagy amivel javítani tudnék a helyzeten.
Mivel nem vagyok családtag ezért nem adtak ki semmilyen információt, ezért folyósóról folyosóra haladva kerestem Bent. Majd hirtelen szembe találtam magam vele. Láttam a szemében a fájdalmat és a dühöt és én csak ott álltam előtte és tényleg annak a szörnyetegnek éreztem magam aminek most gondolhat.

 

Viselem




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: Do you believe in God? - M&B Do you believe in God? - M&B I_icon_minitime15.12.22 19:10

Minea & Ben

 
4aa99079b84bd21ca2b5ee39560f42d66a524299.gifv
Azt hittem az ideges járkálásom minden épeszű embert eltántorít attól, hogy egyáltalán a közelembe merészkedjen, ám valaki, egy szerencsétlen nővér bizony mégis elég bátornak, vagy sokkal inkább bolondnak bizonyult ahhoz, hogy közelebb lépjen hozzám néhány kitöltendő papírral. Mikor feleszméltem az önvádló gondolatok tömkelegéből és felfogtam a hozzám intézett szavait, először örültem, hogy végre valami feladatot kapok, főleg, ha olyat, amivel esetleg segíteni tudom édesanyám gyógyulását. Olyasmi kérdésekre számítottam, mint, hogy volt-e valamilyen betegsége korábban vagy, hogy mi a családunk kortörténete, ne adj Isten, hogy allergiás-e valamilyen gyógyszerre, ehelyett azonban a papíron olyan kérdések szerepeltek, amikre cseppet sem voltam felkészülve.
- Szívleállás esetén a páciens újraélesztendő?... Amennyiben a páciens már nem képes az önálló légzésre és csak gépek gondoskodnak a létfunkciók fenntartásáról, lekapcsolható-e… - eddig bírtam olvasni, ekkor elcsuklott a hangom, egyszeriben pedig pokoli düh és kétségbeesés vett erőt rajtam.
- Takarodjon… innen. – sziszegtem a fogaim között, miközben az ujjaim az írótábla köré fonódtak olyan erővel, hogy már teljesen kifehéredtek.
- Fontos lenne tudnunk… hogy az édesanyja szervdonor-e…. és…
- TAKARODJON INNEN! – most már kiabáltam és messzire hajítottam a mappát, ami hatalmasat csattant a kövezeten. A nő nem mert tovább faggatózni, szinte elszaladt ijedtében, én pedig ismét magamra maradtam. Idegesen túrtam bele a hajamba, majd a homlokomat a falnak döntve hajtottam le a fejem, közben éreztem, ahogy fojtogatni kezd a sírhatnék. De nem, nem hagyhatom, hogy ez megtörténjen. Erősnek kell maradnom… most mindenképpen.

Vettem egy mély lélegzetet még mindig meglehetősen felindultan, majd kifújtam. Újra megismételtem, majd elléptem a faltól és már indultam volna, hogy megkeressem az iménti nővért, hogy bocsánatot kérjek tőle a magatartásomért, mikor a tekintetem összeakadt egy ismerős szempáréval.
- Te… te mit keresel itt? – böktem ki nagy nehezen, a döbbenettől akadozó hangon. Hát, ha valakire nem számítottam itt, az pontosan ő.
- Ha azért jöttél, hogy meggyőződj arról, hogy nem basztalak-e át…. – de nem fejeztem be a gondolatot, egyszerűen csak lecsúsztam a fal tövébe, magam elé bámulva.
- Senki nem mond semmit. Az anyám az életéért küzd és senki nem mond nekem semmit…


 Outfit: Katt
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Do you believe in God? - M&B Do you believe in God? - M&B I_icon_minitime15.12.22 20:22



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Valami hatalmas baj lehet velem, mert kényszerítenem kellett magam arra, hogy visszapislogjam a könnyeimet. Nem is gondoltam, hogy ennyire… Kiakaszt az, hogy így látom Őt. Nem értem. Egyszerűen csak nem értem saját magam, hogy hogyan reagálok érzelmileg arra, hogy Ben ilyen állapotban van. Másrészt meg hálásnak kellene lennem, hogy hozzám senki sem áll ennyire közel, hogy sose kell átélnem azt a fájdalmat és kétségbeesést, amit most átélhet.  Mégis valamilyen szinten dühöt is érzek, hogy nem élhetem át ezeket a mélységeket, mert engem ettől az érzéstől is megfosztottak. Ezek után senki se csodálkozzon azon, hogy ilyenné váltam, mégis próbálom kihozni magamból a legjobbat, még akkor is, ha tudom, hogy nem mindig cselekszem jól, de azért igyekszem. Most is erősen próbálkozok, ha nem tenném, akkor most nem is lennék itt. Talán, de csak talán mégsem vagyok olyan reménytelen eset.
Nem találtam a megfelelő szavakat és mit is mondhatnék neki? Még magam sem tudom, hogy miért rohantam egyből ide a hívása után, én csak… Úgy éreztem, hogy ezt kell tennem és most nézem, hogy ezt az erős férfit maga alá gyűrik a félelmei és a kétségbeesés. Mielőtt megszólaltam volna leguggoltam elé. Lélekben már felkészültem arra, hogy én leszek a bokszzsákja, akibe verbálisan üthetne.
- Intézkedek. – Keze után nyúltam, de csak egy pillanatig érintette tenyerem a kézfejét, mert észbe kaptam és visszahúztam a kezemet. Hirtelen túl intimnek éreztem, még azok után is, hogy múltkor „bolondoztunk” egy kicsit… Lefogadom, hogy most nem vágyik az érintésemre, az is csoda, hogy a jelenlétemet el tudja viselni.
Felálltam és egészen addig nem adtam fel, míg sikerült olyan személlyel beszélnem, aki részletesen beavatott Blanca állapotába, persze ehhez köze volt némi kenőpénznek… Szerencsére vannak még korrupt emberek. Visszatérve még mindig a fal tövében találtam rá, ezért csatlakoztam hozzá, az sem érdekelt, hogy fehér ruhában kell a földön ülnöm, én csak… Ott akartam lenni neki.
- Még a műtőben van, erősek az életjelei, a körülményekhez képest stabil az állapota. – Osztottam meg vele az imént megszerzett információt, de nem bírtam rá nézni, magam elé nézve beszéltem hozzá. Az pedig részemről a minimum volt, hogy nem csak információt szereztem, hanem a legjobb egyszemélyes szobát is.


 

Viselem




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: Do you believe in God? - M&B Do you believe in God? - M&B I_icon_minitime15.12.22 20:43

Minea & Ben

 
4aa99079b84bd21ca2b5ee39560f42d66a524299.gifv
Fel sem fogtam először, amikor hozzám beszélt, csak akkor eszméltem fel valamennyire, amikor visszatért valahonnan és némi információval szolgált az édesanyám állapotáról.
- Köszönöm. – suttogtam és tényleg hálás voltam neki azért, amiért képes volt arra, amire én nem. Csak ültem a földön, mint valami hülye, magam elé bámulva, erőtlennek és legyőzöttnek érezve magam, miközben nem messze tőlünk csak jöttek-mentek az emberek.
- Amikor még kicsi voltam… - szólaltam meg egy idő után halkan, de nem néztem rá, mintha igazán nem is hozzá beszélnék – ...gyakran figyeltem anyát. Egyszerre három helyen is dolgozott, késő éjjel esett haza, amikor mi már rendszerint aludtunk és hajnalban ment el… De hiába, mindig bejött minket betakargatni és reggel mikor felébredtünk ott várt minket a reggeli az asztalon. Csak figyeltem, amikor módom adódott rá, csodálattal és rengeteg hálával. Nem értettem, honnan van benne ennyi erő, ennyi energia. Legyőzhetetlennek tűnt, hiába tudtam, hogy csak egy törékeny nő… azt hittem mindenre képes. Aztán ahogy nőttem… felfogtam, hogy min megy pontosan keresztül és szégyelltem magam, amiért hagytam. Én voltam a férfi a háznál… nekem kellett volna róla gondoskodni és nem fordítva. Voltaképp így kerültem a bandához… segíteni akartam. – ahogy felidéztem a múltat, minden olyan élesnek tűnt, mintha csak tegnap történt volna.

- Az a nő az egész életét feláldozta a két gyerekéért és mit kapott cserébe? – keserűen elmosolyodtam.
- Egy börtöntölteléket és egy felelőtlen kamaszt, akiért folyvást aggódhat és aki most sem képes felvenni a kibaszott telefonját… - megdörzsöltem a halántékom. – Nem ezt érdemli. Kurvára nem ezt érdemli. Mellette kellett volna lennem, de én elcsesztem. Először a börtön, most meg… - de nem fejeztem be, hiszen pontosan tudhatja, mi jönne most.
- Hiába kértem, hogy ne hajtsa agyon magát, anya nem hallgatott rám. Félek, hogy azért, mert sejti, hogy nem stimmelnek a dolgok és annyira el akarja kerülni, hogy visszakerüljek a rácsok mögé vagy, hogy az öcsém csináljon marhaságot, hogy megpróbálja egyedül fenntartani a családot. – végül lassan rá pillantottam és kimondtam a gondolatot, ami egész idő alatt kínzott.
- Ha ma meghal… arról csakis én tehetek… és sosem bocsátom meg magamnak. Sosem leszek rá képes.


 Outfit: Katt
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Do you believe in God? - M&B Do you believe in God? - M&B I_icon_minitime15.12.22 21:16



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Könnybe lábadt szemekkel hallgattam csendben végig Ben mondandóját. Nem akartam közbe szólni, hagyni akartam neki, hogy kibeszélje magát, hátha ez segít neki. Mégis meglepett, hogy mindezt megosztotta velem. Sose használnám fel ellene ezeket az információkat, sose élnék vissza azzal, hogy betekintést engedett a múltjába, mégis… Sokat jelent nekem, hogy mindezt megosztotta velem, hogy méltónak talált arra, hogy beavasson. Talán később meg fogja bánni, de most ebben a szent pillanatban mégis úgy döntött, hogy beszél.
- Nem fog meghalni. – Nem is gondolkoztam, inkább csak ösztönösen cselekedtem. Keze után nyúltam. Összekulcsoltam ujjaikat és biztatásképpen megszorítottam a kezét.
- Nem okolhatod magad minden rosszért. – Miért kell, hogy a világ összes terhe az Ő vállát nyomja? Azért, mert Ben ilyen ember. Túl jó. Olyan jelleme van, hogy én még a lába nyoma közelébe sem érhetek… Ebben az életben biztos nem. A legjóbb és legtisztességesebb embert kellett pont megtalálnom ahhoz, hogy a bosszúmban részt vegyen. Hányni tudnék magamtól és persze attól, amire kényszerítem, de már nincs kiút. Már nem tudom meggondolni magam, beindult a gépezet. Ha én el is engedném, Cervantes akkor se hagyná futni. Végeznem kell Cervantessel, hogy Ben ismét szabad legyen és akkor én is vissza kotródok a pokol legsötétebb bugyraiba, ahová való vagyok.
- Ha valakit feltétlenül hibáztatni akarsz a történtekért, akkor engem hibáztass. – Ami Bent érinti ahhoz van közöm, de ahhoz nincs, hogy Jay mit csinál a szabadidejében, de gondolom egy anya mindig megérzi, ha nem stimmel valami.
- Tudom, hogy most nem így gondolod, de lehet, hogy inkább hálásnak kellene lenned, hogy van kiért aggódnod. – Még akkor is, ha az anyukáját most műtik, de még életben van és túl is fogja élni. El sem tudom képzelni, hogy milyen mikor valakit ennyire szeretsz, hogy ennyit mindent feláldozol… Talán az én anyukám is mindent megtett volna értem, de Cervantes elvette tőlem. Még csak nem is emlékszem rá.


 

Viselem




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: Do you believe in God? - M&B Do you believe in God? - M&B I_icon_minitime15.12.22 21:36

Minea & Ben

 
4aa99079b84bd21ca2b5ee39560f42d66a524299.gifv
Magam sem értem mi ütött belém, de ott, abban a pillanatban, ahogy a lány ujjai az enyéim közé fonódtak és meg is szorította egy kicsit a kezemet, mintha néhány másodpercre megállt volna az idő és a világban minden rossz elhalványult. Átsuhant rajtam egyfajta nyugalom, ami bár aztán tova is szállt, helyét pedig ismét átvette az aggodalom, akkor is ott volt és neki köszönhettem. Viszonoztam a szorítást.
- Az igazságot kár volna tagadnom. – feleltem a szavaira.
- Ha évekkel ezelőtt más utat választottam volna, nem keveredek bajba és úgy segítem őt, még ha nehezebben is, akkor nem kerülök börtönbe, nem szakad minden a nyakába, nem aggódik annyit, minden más lenne most. Mellette lehettem volna, amikor szüksége volt rám, ahelyett, hogy a cellámban a hülyeségemen rágódom, ráadásul az öcsémet is távol tarthattam volna a rossz társaságtól. Szóval de, okolhatom magam, mert ennek a sok rossz dolognak csakis én vagyok az oka. – és ezt soha nem fogom tudni magamnak megbocsátani.
- És az mivel lenne jobb? – bukott ki belőlem a kérdés, közben elengedtem a kezét. – Igen, igaz, belerángattál a nyomorult bosszúdba, de csak mert fogást tudtál találni rajtam. Fogás pedig csak azon van, akinek vaj van a füle mögött. – és ez visszavezet az eredeti tézishez. Hiszen, ha nem kerülök korábban börtönbe, ő se tudna rólam az égvilágon semmit sem, nem lenne oka tőlem segítséget várni, kvázi soha a büdös életben nem találkozunk és ez az egész helyzet nincs.

- Igazad van… és hálás is vagyok. Minden áldott nap hálát adok anyámért és az öcsémért, pedig nem vagyok az a kimondottan vallásos fajta. – és ahogy ezeket a szavakat kiejtettem a számon, jöttem csak rá arra, hogy épp annak a segítségére van most a legnagyobb szükségem, akinek még csak a létezését is annyiszor kétségbe vontam. Lassan felkeltem a padlóról, majd a kezemet nyújtottam felé, hogy őt is felsegítsem. Nem tudom milyen sugallatra indultam el a folyosón, egészen addig, míg a kórház kápolnájában nem találtam magam.
- Mond csak… te hiszel Istenben? – kérdeztem halkan, miközben beléptem és elindultam az oltár felé, ahol rengeteg gyertya sorakozott. Volt amelyik már csonkig égett és olyan is, ami még teljesen új volt. Dobtam be némi aprót a kikészített perselybe, majd óvatosan meggyújtottam az egyik gyertyát anyukámért.


 Outfit: Katt
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Do you believe in God? - M&B Do you believe in God? - M&B I_icon_minitime16.12.22 13:48



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
- Tényleg azt hiszed, hogy mindenről te tehetsz? – Nagyon nem tetszik, hogy ennyire vádaskodik maga felett.
- Ha „tökéletes” gyerek lettél volna, ez akkor is megtörténhetett volna. – Erősen próbálkoztam azzal, hogy felnyissam a szemét, de úgy hiszem, hogy most mondhatnék bármit, nem tudom eltántorítani a véleményétől, ezért fel is hagyok azzal, hogy más belátásra bírjam.
- Sajnálom. – Ennyit tudtam csak kinyögni. Tökéletesen tisztában vagyok azzal, hogy a sajnálkozásommal semmire sem megy, de akartam, hogy tudja, hogy így érzek. Még akkor is, ha nem hiszek abban, hogy elhiszi nekem, hogy tényleg nagyon sajnálom, hogy miattam ismét vissza kellett térnie a bandájához. Sőt, most jóval nagyobb szarságokba rángattam bele… Sose hittem volna, hogy a bosszúm ennyire képes lesz megviselni lelkileg, hogy zavarni fog mások érzelmei, amiket kiváltok a bosszúhadjáratommal.
Elfogadtam a felém nyújtott kezét és engedtem, hogy felsegítsen a padlóról. Tartottam vele a lépést és egészen addig fogalmam sem volt arról, hogy hová is tartunk míg be nem léptünk a kápolnába. Más körülmények között biztosan kaptam volna néhány gúnyos megjegyzést arról, hogy azt hitte volna, hogy ilyen helyekre be sem tehetem a lábam, vagy ha mégis egyből lángra lobbanok… Mit meg nem adtam volna azért, hogy újból sértegessen, hogy újból azt a vicces, provokatív énjével álljak szemben, mert a mostani énje… Megtört és sebezhető és nagyon remélem, hogy Blanca erősen küzd a túlélésért. Mert, ha nem… Nem akarok rossz dolgokra gondolni, még véletlenül se akarok ilyen dolgot bevonzani.
- Nem. – Ha létezne, akkor nem kellett volna keresztülmennem ennyi szarságon és úgy utálom azt a szöveget, hogy minden okkal történik, Istennek nagyobb tervei vannak…
- Inkább csak abban hiszek, hogy az embereknek hinniük kell valamiben. Kell valami, amibe bele tudnak kapaszkodni, ami reményt ad nekik. – Lejjebb vettem a hangerőmet, mert valahogy nem tűnt helyesnek ezen a helyen hangosan hangot adnom a véleményemnek, sőt az ateizmusomnak. Kész istenkáromlás.
- Ha létezne Isten, akkor tényleg hagyná, hogy ezt tegyem veled? – Mint már említettem az életemben rengeteg rossz dologgal kellett szembenéznem, de Ben életében most én vagyok az a bizonyos rossz.



 

Viselem




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: Do you believe in God? - M&B Do you believe in God? - M&B I_icon_minitime16.12.22 14:13

Minea & Ben

 
4aa99079b84bd21ca2b5ee39560f42d66a524299.gifv
Tegyen vagy mondjon bármit, pontosan tudom, hogy mindaz a rossz, ami hosszú ideje a családomat sújtja voltaképpen nekem köszönhető. Nekem és a tehetetlenségemnek, annak, hogy nem voltam képes másra, csak arra, hogy bűnözők közé keveredjek és a „könnyű” pénzszerzést válasszam, ahelyett, hogy nagyobb erőfeszítést téve a dologba valami tisztességes melót találok, amiből el tudom tartani a családot. És hiába bújok el amögé a szöveg mögé, hogy nem volt más választásom, pontosan tudom, hogy még, ha van is benne némi igazság, akkor sem tagadhatom, hogy akkoriban pokolian élveztem, amit csináltam. Úgy bizony. A kocsilopás adrenalinnal töltött fel, kihívást jelentett és mocskosul büszke voltam arra, hogy a környéken én voltam a legjobb. Nagy érdem, igaz? Most már, ennyi évvel a hátam mögött, megjárva a börtönt elmondhatom, hogy cseppet sem az, sőt. Szégyellem magam és ha tehetném életem azon fejezetét örökre kitörölném a memóriámból. Azt hittem, ha letöltöm a büntetésemet, akkor majd minden más lesz, tiszta lappal indulhatok és lesz esélyem egy normális életre, úgy tűnik azonban, hogy Isten egészen más utat szán nekem. Vagy ezt is én csesztem el és a teremtő úgy döntött nem érdemlek második lehetőséget, leveszi rólam egy életre a kezét…

- Reményt… - ismételtem halkan a szavait, miközben visszahelyeztem a meggyújtott gyertyámat a többi közé, a tekintetem pedig felsiklott az oltár felett álló Mária szoborra, ami a karjában tartotta a kis Jézust.
- Talán Isten pontosan azért hagyja, hogy ezt tedd velem, mert rászolgáltam. – feleltem a kérdésére, de a tekintetemet egy pillanatra sem vettem le a szoborról.
- Gyermek fejjel, amikor még fogékony voltam az ilyesmire, sokat hallottam a mennyről és a pokolról, a bűnökről és a következményeikről. Anya mindig arra tanított, hogy legyek jó ember, akkor a lelkem megmenekül majd a kárhozattól és a mennybe jutok apám mellé. Próbáltam szót fogadni, de aztán jött a banda, a lopások… és minden elcsesződött. A legjobban az fáj, hogy tudom, anya mégis minden este amíg én a rácsok mögött dekkoltam, imádkozott a lelkemért és valamiféle megváltást remélt. – keserűen elmosolyodtam.
- Van, akit nem lehet megmenteni…. – én már elvesztem, de ő még nem és rohadtul jobbat érdemel annál, mint, hogy ennyit robotoljon és belehaljon.
- Szeretném hinni, hogy bár nem túl jó a kapcsolatom az öregfiúval és rohadtul nem kíváncsi rám, mégis… most az egyszer, utoljára még tesz nekem egy szívességet… mert anya jó. Ő egy szent és még élnie kell…


 Outfit: Katt
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Do you believe in God? - M&B Do you believe in God? - M&B I_icon_minitime16.12.22 15:18



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Közelebb áll hozzám a reinkarnáció, ha arról van szó, hogy feltétlenül hinnem kellene valamiben. Sokkal több valószínűségét látom annak, hogy újjászületünk és a karmának hála a következő életedben visszakapsz minden jót és rosszat egyaránt. Meg sem lep, hogy a Biblia tagadja a lélekvándorlást és inkább egy bűvész pasi csodálatos mutatványairól prédikál. Most tényleg? Vízből bor és a többi eszement húzása? Mindenki abba hisz amiben csak akar. Néhány embernek szüksége van kapaszkodóra az életében, de azt már nem bírom elviselni, mikor valakinek annyira csőlátása van, hogy minden áron meg akar téríteni a saját hitére.
- Egyszerűen csak meg kellene gyónnod és feloldozást kapsz, nem? Elvileg Isten mindent megbocsájt. – Na és mi van akkor, ha vannak megbocsájthatatlan dolgok? Én még soha életemben nem ültem be a gyóntatófülkébe azzal a szándékkal, hogy beavassak bárkit is a vétkeimbe. Tuti sikítva menekülne el a pap a fülkéből, ha mindent elmesélnék neki. Talán még szórakoztatna is, hogy mennyire képes lennék megbotránkoztatni, hogy az összes kis mocskos titkomat a fülébe súgnám. Tény, hogy lenne mit mesélnem, de nem érzek kényszert arra, hogy Isten vagy egy felsőbb hatalom bocsánatáért esedezzem.
Egyre inkább érzem magam feszélyezve. Ez a hely és az a meghitt beszélgetés annyira nem én vagyok. Kiléptem a komfortzónámból és talán gyávaság részemről, de visszavágyom. Esküdni mernék rá, hogy a Mária szobor tekintetéből csak úgy sugárzik a megvetés, mintha tudatni akarná velem, hogy én nem vagyok idevaló, hogy én csak egy betolakodó vagyok. De ez csak egy kibaszott rémisztő szobor és nem ítélkezhet felettem, de akkor is…
- Bárcsak tehetnék érted valamit… - Utálok várakozni és rettentően zavar, hogy ennyire tehetetlen vagyok, azon kívül, hogy információkat csikartam ki az egyik alkalmazottból nem veszi hasznomat, de… A jelenlétem talán sokkal inkább zavaró számára, mint megnyugtató.
- Szeretnél egy kicsit egyedül lenni? Elmenjek? – Nem akarom zavarni, ha imádkozni szeretne.  

 

Viselem




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: Do you believe in God? - M&B Do you believe in God? - M&B I_icon_minitime16.12.22 16:05

Minea & Ben

 
4aa99079b84bd21ca2b5ee39560f42d66a524299.gifv
- Kinevetsz, ha elmondom, hogy már túl vagyok néhány gyónáson? – nem is tudom, hogy miért mondtam ezt el neki, ahogyan sok mást is az elmúlt néhány percben, de egyszerűen most semmi erőm ahhoz, hogy még ezt is elemezgetni kezdjem. Most csak arra tudok gondolni, hogy az anyám élet-halál között lebeg, miközben az égvilágon nem tehetek semmit sem, ráadásul még a hülye öcsém miatt is aggódhatok, akiről halvány sejtelmem sincs, hogy épp merre van és mit csinál.
- Az az érzésem, hogy Istennél én már kimerítettem a keretemet, már ami a megbocsátást illeti. – már nem is próbálok meg úgy tenni, mintha látnék lehetőséget arra, hogy a dolgaim jobb irányba változzanak, helyette a beletörődést választom és megpróbálok annak fényében tovább élni, hogy legalább a családomnak jó lehessen és nekik tudjak segíteni. Ha még megtehetem…
- Nem… azt hiszem most jobb a társaság… - ám ezt a mondatot már nem tudtam befejezni, mivel egyszer csak furcsa hang ütötte meg a fülem, olyan, mint amikor sportcipő gumi csúszik végig a folyosó kövén. A hang irányába fordultam és az öcsémet pillantottam meg, aki hatalmas robajjal esett be a kápolnába.

- Hé… bro… végre megvagy! – zihálta miközben feltápászkodott. Szemlátomást furcsán viselkedett, a tekintete zavaros volt, a mozgása bizonytalan.
- Végre megvagy! Hol a fenében voltál? És miért nem voltál képes felvenni azt a rohadt telefont? Nem tűnt fel, hogy ezerszer is hívtalak?
- Dolgom volt… nyugi már… most már itt vagyok, nem?
- Honnan tudtad, hogy ide kell jönnöd?
- Mrs. Novak mondta, a szomszéd nyugger, hogy anyát behozta a mentő. Mi történt?
- Te meg hogy beszélsz? Mi az, hogy szomszéd nyugger? Te…
- Most komolyan ezen akadsz fent? Inkább azt nyögd már ki végre, hogy mi van anyával és ne légy ennyire karótnyelt fasz.
- Állítsál már magadon kiskölyök! – emeltem fel a hangom, miközben közelebb léptem hozzá. – Eltűnsz órákra, nem vagy elérhető, aztán egyszer csak beesel ide, alig vagy magadnál és még van pofád szájalni velem?
- Mondtam már, hogy dolgom volt! Jesszus! Ki vagy te, hogy elszámoltass? Nem vagy az apám… - lökött meg, amitől ledöbbentem, de egyszeriben el is pattant az agyamban egy húr.
- Normális vagy? Be vagy lőve vagy mi?
- Csak a muter miatt jöttem, nem kell a szent beszéd egy börtöntölteléktől, kösz, hogy megkímélsz!
- Igazán? – az agyamat hírtelen borította el a vörös köd, mire pedig észbe kaptam, addigra már késő volt. Egy ugrással terítettem a földre a tulajdon testvéremet, az öklöm pedig mindkét irányból a képét püfölte.
- Te kis szarházi… hogy veszed a bátorságot, hogy ilyen állapotban ide told a pofád? Hát ezt érdemli anya? – ordítottam a képébe. Jayt sem kellett félteni, miután felocsúdott erőre kapott és elkezdte viszonozni a kapott ütéseket, ott a kápolna padlóján.


 Outfit: Katt
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Do you believe in God? - M&B Do you believe in God? - M&B I_icon_minitime16.12.22 22:09



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Annyira szomorú, hogy egy ilyen eseménynek kellett bekövetkeznie ahhoz, hogy önszántából akarjon beavatni az életébe, de az viszont még mindig megdöbbent, hogy megtette. Az Ő történetében én vagyok az ellenség, talán a főgonosz is egyben, ennek ellenére mégis megnyílt nekem. Talán csak ennyire kétségbe van esve, talán csak jól esett neki valakinek kiönteni a szívét, akármilyen ok vezérelte, én itt voltam és végig hallgattam. Remélem most ez is elegendő volt számára. Ennyire tanácstalannak és haszontalannak már rég éreztem magam.
- Nem. – Ezen a válaszon gondolkoznom sem kellett. Az, hogy nem ugyan abban a dologban hiszünk az még nem jelenti azt, hogy gúnyt űznék belőle.
Meglepődni sem volt időm, hogy Ben inkább a társaságomat választaná mert Jay… Hirtelen nem is tudtam eldönteni, hogy annyira nincs magánál, hogy észre sem vette a jelenlétemet, vagy szánt szándékkal nem vett rólam tudomást. Inkább az első tippemre tenném a voksomat. Jay teljesen kifordult magából. Szó szót követett, aztán mire észbe kaptam már ütni is kezdték egymást. Máskor kétszer is meggondolnám, hogy közbe kellene-e avatkoznom. Egy ideig csak hagytam, hogy kitombolják magukat, de mikor már kezdett egyre inkább eldurvulni a dolog… Közbe kellett avatkoznom.
- Ez nem a legmegfelelőbb hely se idő arra, hogy ezt lejátsszátok egymás között! – Szó szerint közéjük vetettem magam, de Jay tekintete annyira elhomályosult volt, mintha egy teljesen más embert látnék, ha a szemébe nézek. Eredetileg csak meg akartam ragadni Ben vállát és lerángatni a földön fekvő testvéréről, de meg is ragadtam, de mielőtt lehúzhattam volna róla Jay egyik ütését szépen bekaptam. Számban éreztem a vérem vasas ízét, de jelenleg ez volt a legkisebb problémám.
- Mi a fasz? – Töröltem le kézfejemmel a felszakadt számból kiserkent vért.
- Anyátok az életéért küzd a műtőben, ti pedig… - Kiakadtam, de ki vagyok én, hogy prédikáljak nekik? Ben túlságosan feszült és ez most így jött ki rajta és valójában nem is tudom hibáztatni ezért. Jay túllőtt a célon.  

 

Viselem




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: Do you believe in God? - M&B Do you believe in God? - M&B I_icon_minitime16.12.22 22:32

Minea & Ben

 
4aa99079b84bd21ca2b5ee39560f42d66a524299.gifv
Teljesen elvesztettem a józan ítélő képességemet, egyszeriben csak mérhetetlen harag, csalódottság és tehetetlenség fogott el, ami lássuk be, rosszul jött ki rajtam. A kis szarházi a legrosszabbkor csinált megint bődületes hülyeséget, nekem pedig most nincs sem erőm, sem időm arra, hogy megint kirángassam belőle, hiszen anyánk ki tudja, hogy megéri-e a holnapot. Bele sem merek gondolni abba, hogy mit érezne, ha most így látna minket, de legfőképpen Jayt.
- Ez a barom kezdte! – sziszegett Jay miután szétválasztottak minket. – Azt hiszi, hogy csak azért, mert öregebb már rögtön dirigálhat nekem és úgy tehet, mintha annyival jobb lenne, mint én. Hát tudd meg tesó, hogy kurvára nem, sőt! Lehet, hogy betéptem, na és aztán? Én legalább nem vagyok akkora lúzer, hogy hagyjam magam sittre kerülni.
- Túl sem élnéd te kis szaros!
- El is felejtettem, de tuti élvezted a közös zuhanyokat.
- Takarodj innen! – szorult ismét ökölbe a kezem, mikor pedig észre vettem a lány felhasadt ajkait, megint kezdtem beborulni.
- Ez vagy te, nagylegény? Nőket ütsz meg? Betépve jössz anyádhoz a kórházba? Hát tudod mit? Leveszem rólad a kezem mától, tünj el innen oda, ahonnan jöttél, semmi szükség itt rád!
- De az anyámat akarom látni!
- Ilyen állapotban? Felejtsd el! Takarodj! – üvöltöttem ismét és már újra megindultam felé, ám úgy tűnt felfogta az én kis öcsém, hogy jobb, ha tiplire fogja, mert szitkozódva, nagy robajjal kicsörtetett a helyiségből.

Vettem egy mély lélegzetet és lassan kifújtam, próbálva megnyugodni, ám ez valahogy nem akart sikerülni. Dühömben ököllel vágtam egy óriásit a falba és csak a keletkezett fájdalom volt képes egy kicsit oldani az elmémet borító ködön.
- Te… jól vagy? – fordultam felé lassan, kutakodva nézve az arcát, hogy vajon mekkora a baj. Elővettem a zsebemből egy textil zsebkendőt és óvatosan letöröltem vele a vért.
- Tartsd rajta egy kicsit… - szégyellem, hogy így kellett látnia és azt is, hogy miattam sebesült meg.
- Sajnálom…


 Outfit: Katt
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Do you believe in God? - M&B Do you believe in God? - M&B I_icon_minitime16.12.22 23:53



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Halálosan hálás vagyok a sorsnak azért, hogy egyke vagyok… Vagyis én így tudom, de annyi minden derült már ki eddigi életem során, hogy azon se lepődnék meg nagyon, ha lenne még néhány fattyú a világban, akit Cervantes nemzet. Talán mélyebbre kellene ásnom és akkor kiderülne, hogy van néhány féltestvérem, de jó is lenne. Tudnánk alapítani egy „gyűlöllek Cervantes apu” szektát. Annak ellenére, hogy mi zajlott le előttem azért egy részem egy egészen kicsikét sajnálja, hogy mindig is egyedül voltam a világ ellen, mert nem volt mellettem testvér, hogy átsegítsen a nehéz időszakokon. Ezzel kapcsolatban egészen vegyes érzelmeim vannak, de perpillanat inkább áldásnak, mint átoknak fogom fel, hogy nincs testvérem.
Félelmetes, hogy mennyi felindulás és harag van benne, de teljesen jogosan. Nem az én tisztem békebírót játszani, de nekik nagyon is szükségük lesz egymásra főleg, ha… Jobb, ha nem is gondolok erre. Jay idővel biztosan minden szavát megbánja, mikor már kitisztul a tudata, akkor talán beszélhetnék vele. Na és itt jön egy hatalmas probléma, amivel eddig nem is számoltam. Látott itt és most mit kellene neki mondanom? Mivel indokolnám meg, hogy a kórházban voltam a bátyjával mikor az anyjukat műtötték? Ki kell találnom erre is valamit.
- Semmi bajom. – Hagytam, hogy letörölje ajkamról a vért, majd átvettem a zsebkendőjét és engedelmesen rá szorítottam a számra.
- Köszönöm. – Dünnyögtem a textilanyagba. Kedves gesztus volt a részéről, de mégis ki hord magánál a mai világban textilből készült zsebkendőt? Ben egy igazi régi vágású úriember lenne, ha a körülményei megadatottnak volna neki.
- Te jól vagy? – Biztosan nincs jól, se fizikailag se lelkileg. Óvatosan megfogtam azt a kezét, amelyikkel az imént ököllel ütött a falba. Felhasadt a bőre és a vér is utat talált magának a repedéseken keresztül.
- Neked nagyobb szükséged van erre. – A vérfoltos zsebkendőt rátettem finoman a kézfejére, de figyeltem arra, hogy ne a saját vérem áztatta rész legyen a nyílt seben. Tiszta vagyok, semmit nem bír elkapni a véremből, de mégis jobb az óvatosság.
- Meglehet, hogy erre is… - Nem gondoltam túl a dolgot, azt tettem, amit jónak láttam. Szorosan magamhoz öleltem.

 

Viselem




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: Do you believe in God? - M&B Do you believe in God? - M&B I_icon_minitime17.12.22 0:22

Minea & Ben

 
4aa99079b84bd21ca2b5ee39560f42d66a524299.gifv
Észre sem vettem, hogy az én kezemből is megindult a vér, csak, amikor a lány a saját zsebkendőmet nyomta rá a sebemre.
- Karcolás… volt már rosszabb is. – mondtam halkan, a következő pillanatban azonban elhallgattam, amikor egyszer csak Minea magához ölelt. Megdöbbentem? Nem is kicsit. Felkavart? De még mennyire. Jól esett? Nos, azt hiszem nyugodtan kijelenthetem, hogy ennek az átkozott napnak eddig ez a pillanat volt a fénypontja. Persze ezt neki sosem vallanám be, de magamnak azért megtehetem, még úgy is, hogy az okát egyáltalán nem ismerem.
- Köszönöm. – sután öleltem őt vissza, nem vagyok túl gyakorlott az ilyesmiben… mármint abban, hogy olyasvalakit ölelgessek, akinek lassan hobbijává vált, hogy megzsaroljon, betörjön a lakásomba vagy ilyesmi. De azért szerettem volna viszonozni a gesztusát.
- Még szerencse, hogy mindez egy kórházban történt, így megnézethetjük a szádat egy dokival. Lehet, hogy össze kellene öltetned. – rátekertem a zsebkendőt a sebemre, majd zsebre dugtam a kezemet és elindultam kifelé a kápolnából. Még, hogy Isten házában béke van és nyugalom… ez még viccnek is borzalmas.

A folyosón csendben haladtam, de ahogy az intenzív felé tartottunk újra elfogott a rettegés édesanyám miatt.
- Én… öhm…. köszönöm, hogy… itt maradtál. – böktem ki egy idő után, az igazat megvallva pedig most tényleg kimondottan hálás vagyok a jelenlétéért, máskülönben félő, hogy megőrülnék a tehetetlenségtől.
- Egyébként… - most esett csak le, hogy voltaképpen mi is van rajta – te mindig így jársz kórházba vagy valami egészen más programod lenne ma estére? – ezek szerint nem szerepelt a terveiben, hogy ma este itt lyukad majd ki, vagyis valaki most is épp ő rá vár valahol.
- Ha menned kell… akkor én megleszek… azt hiszem. Nem szeretném, ha miattam meghiúsulna az estéd. Gyorsan nézessük meg a szádat egy dokival és utána indulhatsz is… - javasoltam. Persze nem elküldeni akarom mindenáron, de biztosan van jobb dolga is mint engem pesztrálni.



 Outfit: Katt
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Do you believe in God? - M&B Do you believe in God? - M&B I_icon_minitime17.12.22 11:37



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Jelen körülmények között már nem tehettem érte semmit, ide már túl kevésnek bizonyulnak a vigasztaló szavak, ezért nem is akartam tovább koptatni a számat… Ezért csak megöleltem és Ben viszonozta és biztosan el is nevettem volna magam, ha mások lennének a körülmények. Megzsaroltam, aztán Ben megfenyegetett és megmutatta a sötétebb oldalát, amikor a nyakamat szorongatta, majd történt egy kis említésre se méltó „dolog”, - mert amúgy sincs semmi jelentősége – és most itt tartunk…  Toxikus hatással vagyok rá, ennek ellenére mégis itt vagyok… Van ennek bármi értelme?
- Semmi bajom. – Csak ismételni tudtam magam. Sőt, nem is hagytam volna ennyiben a dolgot, de Jay nem volt ura saját magának, egyedül csak ezért nem ütöttem vissza. Ő még csak egy gyerek, aki sorra hozza meg a rossz döntéseit, ezért elnézem a mait neki és nem fogom kiverni az összes fogát.
- Ez volt a legkevesebb… - Nem fejeztem be, mert túl sok befejezést tudnék ehhez a mondathoz. Ez volt a legkevesebb, mert részben hibásnak érzem magam, vagy… mert az életedre törtem és kihasznállak. Viszont amit sosem vallanék be neki az, hogy ez volt a legkevesebb, mert egy egyészen kicsikét megkedveltelek.
- Elhinnéd, ha azt mondanám, hogy csak is kizárólag miattad csíptem ki magam? – Hazugság, mert nem volt tervben, hogy ma találkozom vele, de azért mégis érdekelne, hogy szerinte képes lennék-e neki kiöltözni. Ha már azt tudom, hogy mindketten tudjuk, hogy a levetkőzéssel egyikünknek sincsenek problémái egymás előtt.
- Olyan aranyos, hogy ennyire aggódsz értem. – Ha nem érezném a lüktető fájdalmat, akkor most biztosan megvillantottam volna neki a legszebb mosolyomat, de mivel fáj ezért csak egy sejtelmes mosolyt kapott.
- Még a végén azt kell hinnem, hogy kedvelsz. – Gyanakvóan néztem rá, mert még mindig ugyan azok az emberek vagyunk, akik… Nem is tudom. Neki talán én még mindig ellenség vagyok, számomra Ben pedig egy szexi testű eszköz.
- Maradok a műtét végéig. – Az estémnek már amúgy is annyi és a jobbik részem nem szeretné, ha egyedül maradna.
- Meg amúgy is… - Megfogtam a kezét és magammal húztam a váróban egy viszonylag csendesebb sarokba, hogy leüljünk.
- Te jártál a legjobban. – Mutattam az ajkaimra.
- Néhány napig megmenekültél tőlem és attól, hogy nyilvános helyen eljátszd a szereped. Mert fáj és gondolom még pár napig fájni is fog, szóval a csókolózástól megmenekültél. De ki tudja? Talán pont azt szeretem, ha fáj. – Lazán vállat vontam. Ezzel is csak a figyelmét próbáltam elterelni. Nem akartam, hogy állandóan arra gondoljon, hogy mi van ha…  

 

Viselem




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: Do you believe in God? - M&B Do you believe in God? - M&B I_icon_minitime17.12.22 14:01

Minea & Ben

 
4aa99079b84bd21ca2b5ee39560f42d66a524299.gifv
- Szívmelengető érzés lenne, ha valóban igaz lenne, de nem… nem hinném el. – hamiskásan elmosolyodtam, miközben lopva még egyszer végig mértem az egész alakját. Ebben a szerelésben úgy gondolom randira készülhetett, bár igaz, nem vagyok egy stylst, szóval biztosra nem vehetem, csak sejtem.
- Nem lennék most a fickó helyében, aki ebben a pillanatban is rád vár valahol… - vakartam meg zavartan a tarkóm. Szarul érzem magam, hogy miattam pocsékba ment a programja, habár az is igaz, hogy nem én hívtam ide és nem vártam el azt sem, hogy itt maradjon velem. Az ő döntése volt, mégis… lelkifurdalásom van miatta.
- Az pedig milyen fura dolog lenne, nem igaz? – szavak sincsenek rá, hogy mennyire. Mégis hogyan kedvelhetnék valakit, aki eddig csak bajt hozott rám? Aki miatt vissza kellett térnem a bűnözők világába és ezzel újra bajba kerülni? Mégis… kevésbé gyűlölöm, mint a kezdet kezdetén. Sőt… azt hiszem kezdem megszokni.

- Kedves tőled, de az még órákig is eltarthat… - és ahogy ezeket a szavakat kiejtettem a számon, egyszeriben úgy éreztem, mintha csak gyomorszájon vágtak volna. Mi van, ha egyszer vége lesz? Amikor az orvos kilép azon az ajtón…. mit fog mondani? Amíg tart a műtét, van esély arra, hogy anyám rendbe jön és minden rendben lesz. Viszont mikor véget ér, szembe kell néznem a helyzettel, legyen szó bármiről is.
- Igazad van… szerencse… - halványan, nagyon kicsit mosolyodtam el, belül pedig értékeltem a gesztust, hogy Minea ennyire igyekszik, hogy elterelje a körülményekről a figyelmemet. Nem tudom mi oka lehet rá, az is lehet, hogy pusztán önös érdekek vezérlik, hiszen, ha becsavarodom várakozás közben vagy ilyesmi, akkor elvesztette a tégláját Cervantes mellett…. ám most ez sem érdekel. A lényeg a szándék.
- Egyébként… jól haladok. Túl vagyok két fuvaron Cervantesnek és eddig meg van elégedve velem… - csak, hogy ne hiába legyen az ittléte, úgy gondoltam addig is mesélek neki egy kicsit. Ez legalább addig is lefoglal.
- Fegyvereket szállíttatott át valakitől a raktárába. Lopottak lehetnek. – mielőtt tovább folytathattam volna, kinyílt az ajtó és egy műtőruhás orvos lépett ki rajta.
- Mr. Sullivan?
- Igen. Mi történt? Hogy van az édesanyám? – pattantam fel és léptem oda hozzá.
- Kritikus az állapota. A következő huszonnégy óra dönt el mindent.
- Be… bemehetek hozzá?
- Most szállítják át az osztályra és még altatásban van. Órák mire felébred. Ha…
- Bemehetek hozzá? Látni akarom!
- Nem szabadna, de…
- Kérem!
- Rendben… de nagyon be kell öltöznie… és csak pár perc… - ezzel már terelt is az adott irányba. Épp csak odabiccenteni tudtam a lánynak, de aztán siettem, mielőtt a doki még meggondolná magát, hiszen a legfontosabb most anya.



 Outfit: Katt
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Do you believe in God? - M&B Do you believe in God? - M&B I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Do you believe in God? - M&B

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Magán játékok-