welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Hálószoba Vote_lcapHálószoba Voting_barHálószoba Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Hálószoba Vote_lcapHálószoba Voting_barHálószoba Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Hálószoba Vote_lcapHálószoba Voting_barHálószoba Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Hálószoba Vote_lcapHálószoba Voting_barHálószoba Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Hálószoba Vote_lcapHálószoba Voting_barHálószoba Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Hálószoba Vote_lcapHálószoba Voting_barHálószoba Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Hálószoba Vote_lcapHálószoba Voting_barHálószoba Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Hálószoba Vote_lcapHálószoba Voting_barHálószoba Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Hálószoba Vote_lcapHálószoba Voting_barHálószoba Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Hálószoba Vote_lcapHálószoba Voting_barHálószoba Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Hálószoba

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Hálószoba Hálószoba I_icon_minitime04.06.12 20:59

Hálószoba 2
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba Hálószoba I_icon_minitime04.06.12 21:43

Este 10 fele, előzmény: reptér... Rolling Eyes

Vezetés közben mindvégig a reptéren begyűjtött információk tömkelege kavarog a fejemben megállás nélkül, nyughatatlanul. Soha nem voltam az az érzelgős fajta, és már rég nem érzek Luke iránt semmit, na és persze évek óta nem is hallottunk egymás felől, most mégis csupa rossz érzés támadt bennem, hogy tudom, nincs sok ideje hátra. Hülyeség, de mintha még bűntudatom is lenne azért, mert 2 évvel ezelőtt –jogosan-, egy szó nélkül összecsomagoltam és ott hagytam egyedül New Yorkban. Akaratlanul is eszembe jut Matthew nevető arcocskája, majd a halott, mozdulatlan, aprócska kis teste, aztán egy képkocka a temetéséről. Belegondolva, hogy hamarosan Luke is mellé kerül… ez… nos… annyira abszurd.
Szerencse, hogy tegnap már hulla voltam meló után főzni valami ehetőt, így most beugorhatok egy kínaishoz. Addig is nem vezetek, és lecsökken annak az esélye, hogy a gondolataim miatt felcsavarodok a motorral a legközelebbi fára, vagy villanyoszlopra.
Belököm a kínai étterem ajtaját magam előtt. Amint belépek, és meglátják rajtam az egyenruhát, szinte megáll az élet, és a légkör is megfagy. Cöhh… idióta kínaiak! Csak nem gondolják, hogy ellenőrzés miatt vagyok itt?
Ebben az idegállapotomban most még jobban idegesít a „kici kínai emberke” hamis, hibákkal teli akcentusa.
-Íííííd ni! Parancolni fiinom hamika.
-Az! Mennyibe kerül? Ne! Várjon! Meg ne szólaljon! Inkább leolvasom… - Fordítom tekintetem a kasszára rögzített kis képernyő felé, ami kiírja a végösszeget. Kifizetem, amit vettem estére –még a visszajárót sem várom meg-, és már indulok is, hogy motorra ülve, egyenesen Benhez mehessek. Este 6-ra ígértem, hogy ott leszek, helyette beállítok 10-kor, és még a mobilomat sem voltam hajlandó visszakapcsolni. Most már csak kibírja! Remélem nem kerestet már a CSI-val. Nem vagyok velük valami jó viszonyban…
Gyorsan hajtva végig az úton, érek el Ben lakásához, aminek a garázsában leteszem a motorom, majd lifttel –idegesen dobogva egyik lábammal, ameddig fel nem érek a megadott szintre-, „furikázom” fel magam a lakásához. A folyosón már egy árva lélek sem jár. Csak rendőr bakancsom koppanásainak hangja az, amit visszavernek a fehér falak. Elérve a lakás elé, körbe nézek, és amikor senki nem figyel, lehajolok, hogy aztán a lábtörlő alól kivehessem az egyik pótkulcsot, és végre beléphessek. Az ajtó mellett felnyomom a kapcsolót, és elkezdem lerugdosni magamról –nem túl nőiesen-, a bakancsokat.
-Megjöttem. – Kiabálom be a háló felé, és útközben teszek egy kis kitérőt a konyhába, ahol –a még meleg kaját-, egy tányérra pakolom, és beszervírozom Benhez, az ölébe rakva az ágyon, majd a párnáját is megigazítom.
-Bocs, hogy eddig tartott, de közben akadt egy kis dolgom. Nem tudtam, hogy ennyire el fog húzódni… - Hadarom idegesen, és fáradtan, egyszer sem nézve a szemeibe. Tudom, hogy akkor a legrosszabbra kellene magam felkészítenem, amihez most se erőm, se kedvem.
-Jó étvágyat! Egyél, még friss, meleg. Most hoztam a kínaistól.
-Elmegyek lezuhanyozni… - Kapkodom, levegőt sem véve a szavak közt, és már kapom is magamhoz a sporttáskámból a törölközőm, és pizsamámat, a fürdő felé indulva, hacsak nem állít meg…
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba Hálószoba I_icon_minitime06.06.12 0:06

Az órámra pillantok, az idő keserves lassúsággal halad előre. Hallgatom, ahogy a mutató lassú, szinte már vonszolva kattog, ahogy a másodpercek telnek. Unottan bambulok magam elé, még a nagy képernyő tv-t sem kapcsolom be, mert már a könyökömön jön ki a népbutító műsorok. Legszívesebben bele vágnám a képernyőbe a távirányítót, de még is vissza tart az, hogy foci meccset nézhetek benne, nem is beszélve az erotikus műsorokról. Nem mint ha annyira rászorulnék az effajta élvezetekre, de azért miért ne nézhetek ilyesmit? Már vagy ezredjére ragadom meg telefonomat, hogy felhívjam Blairt, de mindig az üzenetrögzítője válaszol. Már az ideg kapdos, hogy hol lehet, már órák óta itt kellene lennie, velem!
Azt hiszem alaposan megkapja tőlem a magáét, csak érjen ide. Valamivel ki kell majd engesztelnie ezek után. Már a gyomrom is korog, rendelhetnék egy pizzát, de ha Blair hoz valamiféle eledelt, nem akarok neki csalódást okozni, azzal, hogy már ettem. A mellkasom csak úgy hasogat, már a hátam is fáj a sok fekvéstől, úgy érzem, hogy már a halálomon vagyok. Ha a lövést túléltem, majd az unalom tesz el láb alól. Egyre jobban Felhúzom magam azon, hogy Blair még sehol sincs, féltem, de féltékeny is vagyok egyben. Mi van ha éppen más férfival tölti az idejét? Csak tudjam meg, hogy kivel van helyettem, biztos, hogy nyolc napon túl gyógyuló sérüléseket fogok annak a személynek okozni. Le kellene nyugodnom, de egyszerűen nem megy, továbbra is hergelem magam. Végre hallom azt az édes hangot felcsendülni, ahogy Blair végre a lakásomban van. Hirtelen minden haragom, amit eddig tápláltam felé szertefoszlik. De túl büszke vagyok, hogy csak ennyivel megússza a dolgot. Már csak dacból nem felelek neki vissza. Sértődötten figyelem, ahogyan beszáguld a szobámba és az ölembe teszi az ételt. Éhes vagyok, de most figyelembe sem veszem, inkább csak figyelem, ahogyan Blair magyarázkodik. Sértődöttségem miatt eddig nem szóltam hozzá, de ahogyan felhozza, hogy elmegy zuhanyozni, egyből egy pimasz mosoly jelenik meg arcomon és fejemben ezernyi ötlet zakatol.
- Csatlakozhatok? - Végül csak megszólalok. Halványan, de felcsillan a szememben a remény kis szikrája, még akkor is, hogy tudatában vagyok annak, hogy Balir nem lelkesedne annyira ennek az ötletemnek, vagy még is? Nos, majd kiderül.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba Hálószoba I_icon_minitime10.06.12 8:50

Valamiért egyáltalán nem érzem magam jobban attól, hogy kiszabadulhattam a reptérről, és, hogy magam mögött hagyhattam Olivert. A gondolatok szélviharként cikáznak a fejemben, és még –a mindig kikapcsolást jelentő motorozás-, sem tudja ezennel elfeledtetni velem a hallottakat, és a gondolatot sem, hogy a gyerekem apja hamarosan Matthew mellé fog kerülni. Kicsit, mintha még magamat is hibáztatnám azért, mert nem beszéltük meg Lukeval a dolgokat Matty halála után, és csak úgy, minden szó nélkül ott hagytam őt egyedül a gyászával. Nem bírnék ki még egy temetést, főleg nem egy olyan emberét, aki egykoron nagyon is sokat jelentett számomra, hiszen közös életünk volt, esküvőt és eljegyzést terveztünk, Matthewnak pedig testvéreket, most mégis itt vagyok egyedül, távol New Yorktól, Luke haldoklásának hírével és a 4 hónapos, halott kisfiam arcával. Meg fogok őrülni! De, hogy ne mindig csak magamra, és a nyomoromra kelljen gondolnom, beugrok a kínaishoz valami fogyaszthatóért, hogy Bent ezzel is kiengesztelhessem majd, amiért órákkal később érek oda hozzá, mint ami a megszokott. Az étteremben a dolgomat igen csak hamar lerendezem, és még sorba se kell állnom, mivel a vendégek –amint meglátják rajtam az egyenruhát-, előre is engednek a sorba. Tényleg kinézik belőlem, hogy bilincsbe verve viszem el őket, vagy őrült módjára kezdek el lövöldözni, ha nem engednek a sor elejére? Nem lényeg, legalább így is kevesebb időt kell itt töltenem, és hamarabb érhetek oda hozzá. Egy magyarázattal még tartozom neki.
Megszerezve a vacsorát, bedobom a motor csomagtartójába, és már itt se vagyok. Hamar odaérek Benhez. Túlságosan is hamar, ami ebben az esetben nem túl jó, mivel időm sem volt arra, hogy kitaláljak valami hihető dumát. Na, jó, majd a zuhany alatt. A lakásba valósággal berobbanok, és beszólva a háló felé pár szót, már rugdosom is le magamról a meglehetősen kényelmetlen bakancsaimat, majd a konyha felé igyekezve, tányérra pakolom neki a kajáját, és beszervírozom a szobába, az ölébe rakva. Odabent nyugtalanul kezdek el sürögni-forogni és hadarni mindenfélét, össze-vissza kapdosva a levegőt, végül arra a döntésre jutok, hogy elmegyek fürödni. El is kezdem keresni a pizsamám, mire egy egyszavas kérdést kapok, ami még ilyen feszült helyzetben is megmosolyogtat. Ez a pasi!
-Hogy aztán véletlenül leejtsem a szappant és le kelljen hajolnom érte? – Fordulok felé pimasz mosollyal szám szegletében, félig felvont szemöldökkel.
-Ma nem… - Végül csak ennyit mondok, és már indulok is, hogy beállhassak a zuhany alá, ahol alaposan kiáztatom magam, és az agyamat is kikapcsolhatom egy kicsit. Már az sem érdekel, hogy a hajam is vizes lett, és csavarhatom belőle a vizet. Kiszállva a zuhany alól, gyorsan megtörülközöm, aztán beleugrok a pizsamámba, és megtörölve a hajam visszatérek Benhez, ahol leülök az ágy szélére.
-Szólnom kellett volna, hogy később jövök, igaz? – Sóhajtom, és ráteszem combjára a kezem.
-De egy közeli ismerősöm Las Vegasba jött és nem hozott túl jó… híreket. – Vallom be őszintén, mindvégig a szemeibe nézve. Nem tudom, hogy elmerjem-e mondani neki. Csak azt tudom, hogy félek, hogy mit fog gondolni, ha megtudja az igazat. Jó lenne most hozzábújni, akármilyen furán is hangzik ez tőlem…
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba Hálószoba I_icon_minitime12.06.12 21:09

Ezernyi dolog cikázik a fejemben, aminek mind köze van Blairhez. Zavar, hogy sehogy sem tudom elérni, és féltem is. Ilyenkor persze, hogy mindig a lehető legrosszabbra gondolok. De még is, hogy képzelni, hogy csak így kikapcsolja a telefonját? Fel sem tudom fogni, hogy miért tette ezt. Nem elég, hogy már rég itt kellene lennie velem, még elérni sem bírom. Pedig jó lenne tudni, hogy legalább jól van és nem valahogy vérbe fagyva hever. Megrázom fejemet, hogy minden negatív gondolat elszálljon belőle. De valahogy nem megy, csak is Blair tud járni a fejemben. Lassan úgy érzem magam, mint egy megszállott, hiszen minden gondolatom csak is körülötte forog. Legszívesebben le-fel járkálnék a lakásban már a falat kaparva idegességemben, de még felkelni is megerőltető számomra. Még nem vagyok olyan formában a sérülésem óta, hogy csak úgy kedvem szerint mászkáljak. Mert ha így lenne, akkor nem lenne Blairnek új társa. Csak reménykedni tudok benne, hogy nem ér fel velem és nem fog végleg lecserélni. Akkor akadnék ki csak úgy igazán. Mivel engem nem lehet lecserélni. De akárhogy is próbálkozok, nem megy olyan gyorsan a gyógyulás, ahogyan elterveztem. Azt hiszem nem is kell mondani, hogy mennyire hiányzik Blairrel töltött munka, valahogy ha vele vagyok még élvezni is tudom a munkát, nem is említve azt a csipkelődős játékunkat, amit még a munkától is jobban élvezek.
- Mondjuk nem lenne rossz. - Szempáromban felfedezhető, hogy ettől a kijelentésétől valamit igen csak megmozgatott bennem. Már a napját sem tudom, hogy mióta szeretném látni azt a tökéletes mezítelen testét. Na meg persze, annyi mindent tudnék vele kezdeni, hogy akár reggelig elszórakozhatnánk egymással.
- Minden örömömet elveszed tőlem. - Attól igazán boldog lennék, hogy ha vele fürödhetnek, mivel biztos vagyok benne, hogy több is lenne, mint puszta zuhanyzás. Végig nézem formás hátsóját, miközben a fürdő felé veszi az irányt. Nagy volt a kísértés, hogy utána eredjek, de valahogy vissza tudtam fogni vágyaimat. Egyszer még az én időm is eljön, de arra még várnom kell, reményeim szerint már nem sokat.
- Szólnod kellett volna, de már mindegy. - Mint egy öt éves kisfiú olyan morcosan ejtem ki szavaimat. De minden aggodalmam és féltékenységem elszáll, mikor megérzem combomon kecses kezét. Kissé szaggatottam kezdem el venni a levegőt és próbálom elterelni pajzán gondolataimat.
- De akkor is nehezemre esik elhinni, hogy nem voltál képes szólni és, hogy bárki fontosabb volt, mint én. - Próbálok kedves lenni, közben szempárommal fürkészem igéző szemeit. Tényleg már nem számít, a lényeg, hogy már velem van. Combomon lévő kezét gyengéden megragadom, hogy minél közelebb húzzam magamhoz. Még ilyen sérülten is képes megmozgatni a fantáziámat, pláne, hogy az ágyamban van.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba Hálószoba I_icon_minitime24.06.12 23:26

Megszerezve a „zsákmányt”, indulok el Benhez, és annak ellenére, hogy tudom, hogy mekkora leba*ásra számíthatok majd, amiért nem, hogy nem szóltam neki az órákkal későbbi érkezésemről, de még a telefonomat sem voltam hajlandó visszakapcsolni, már alig várom, hogy végre lemoshassam magamról az egész nap rám ragadt dzsuvát, és aludjak egy jót. Ennyi izgalom és sokk után, amik ma értek, már nem is vágyom másra, mint egy doboz nyugtatóra és egy holnap estig tartó alvásra. És akkor még a munka stresszes és kimerítő részéről nem is ejtettem szót!
Fáradtan pakolom át egy normális tányérra a még meleg kínait, és odabent egy kis szóváltást követően, az ölébe rakom, hogy egyen, ameddig EGYEDÜL megfürdök. Igazán nagylelkű dolog tőle,hogy felajánlotta az együtt fürdés lehetőségét, de akár hiszi, akár nem, még a hátam megmosására is vannak külön kifejlesztett, jól bevált módszereim. Túl régóta élek már egyedül, de ez nem jogosít fel ugyebár az alól, hogy nem kell fürödnöm és büdös görénynek kell lennem.
A fürdőből vizes hajjal, és immáron már a lila pizsamámban lépek ki, fáradtan huppanva le mellé az ágyra, így kezdve el magyarázkodni és ecsetelni, hogy nincs minden rendben, amibe belevonom Oliver látogatását is.
-Tudom, meg is fordult a fejemben, hogy fel kéne hívnom. – Kezdem el körmeim hegyével finoman simítgatni a combját, és mikor megfogja a kezem, abba hagyok minden eddig mozdulatot és hagyom, hogy magához húzzon. Próbálok úgy helyezkedni, hogy ne okozzak neki fájdalmat a seb környékén, de hogy a fejemet mégis csak a mellkasára tudjam hajtani. Annyira szánalomra méltó, hogy ilyen gyengén viselkedem. Már-már zavaró is, főleg az, hogy a beteg munkatársamtól várok vigaszt, amiért ennyire rohadtul elcsesztem mindent. Azt hittem, hogy azzal, hogy eljövök jó messzire New Yorkból, majd minden problémámat, és velük együtt a múltamat is elfeledhetem, eláshatom jó mélyre, most mégis újra a nyakamon van az, amit a múltba tettem. Az, hogy aljas módon azt tartottan a legjobb menekülési módszernek, ha elhagyom Lukeot és még számtalan más dolog, ami nem hagy nyugodni.
-Ben… nézd! Itt most nem erről van szó. – Sóhajtom, miközben továbbra sem vagyok hajlandó felemelni fejem a mellkasáról. Most valahogy annyira megnyugtató ilyen közelségből hallgatni a szívét. Talán ez az, ami megadja a kezdőlökést arra, hogy elmondjam neki azt, amiről úgy érzem, hogy tudhat is.
-Azért költöztem ide Las Vegasba, mert… mindent magam mögött akartam hagyni, Ben. – Suttogom el neki azt, amit eddig még soha, senkinek nem mondtam el ez alatt a 2 év alatt. Hangom átható és éteri.
-New Yorkba volt egy élettársam. – Folytatom, miközben lassan megelevenedik előttem a kép a lakásunkról, Mattyről, a boldog életünkről…
-Miatta jöttem ide. Elhagytam őt. – Kezdem el egyik ujjammal cirógatni a karját.
-Meghalt a kisbabánk… - Sóhajtom akadozó lélegzetvétellel, majd szégyenemben elfordulok tőle.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba Hálószoba I_icon_minitime28.06.12 7:36

Kevés ember van a világon, akinek bármit elnéznék és mindent megbocsájtanék, de Blair azok az emberek közé tartozik. Ha másról lenne szó, akkor már biztosan leordítottam volna a helyéről a fejét ennyi késés miatt. De ismerem már annyira és bízok benne, mivel a társam és tudom, hogy valami nyomos oka volt, hogy ennyit késett. Eddig mindig pontos volt, de most annyit késett, hogy már a vérnyomásom az egekben volt, úgy aggódtam érte. Pedig tudom, hogy nagylány és tud vigyázni magára, de még is féltem. De most már csak az számít, hogy végre ide ért és így az aggodalmamnak is vége van. Már a gyomrom is korgott olyan éhes volt, ezért is csillant fel a szemem, mikor az ágyba szervírozta az ételt. Ameddig elment lefürödni, addig mint egy éhes oroszlán a vadra vetetettem magam a kínai kajára. Pár perc alatt a tányérban lévő tartalom már a gyomromba végezte, majd a tányért letettem az ágy mellett lévő szekrényre. Ez után jött a kínozó várakozás, alig vártam már, hogy Blair kilépjen a fürdőből és ismét lássam. Szívesen csatlakoztam volna hozzá, de nem tudom, hogy mennyi hasznom is lett volna, hiszen még mindig a mellkasomon van a kötés, amit nem tanácsos átáztatni.
- Legközelebb ha ilyen lesz, hogy ki lesz kapcsolva a telefonod és nem bírlak sehogy sem elérni és te sem jelentkezel, bejelentem, hogy eltűntél, hogy a kollégák keressenek meg. - Nevetve közlöm vele a tényeket. Ha magától nem tud jelentkezni, akkor majd megkerestetem, de aztán semmi jóra ne számítson tőlem. Számomra nagy meglepetést okozott, hogy ilyen könnyen bele megy a dologba és fejét mellkasomon pihenteti. Hol az a tüzes Blair akibe bele szerettem? Itt már nagy bajok lehetnek, ha már arra sincs ereje, hogy ellenkezzen velem. Hiányzik a temperamentumossága és a piszkálódó megjegyzései. Nagyon is úgy tűnik, hogy valami megváltozott, csak még azt nem tudom, hogy mi.
- Lassan nem értek már semmit. Legalább tudnék segíteni, ha valamit is tudnék abból, hogy miért késtél ennyit. Mert látszólag nagyon megviselt vagy. - Nagyon nem szeretem ilyen állapotban látni és azt hiszem, hogy még nem is láttam így. Minden megpróbálok tenni az ügy érdekében, hogy ismét vissza nyerje a régi formáját. Hirtelen köpni-nyelni nem tudok attól, amit Blair most közölt velem. Ez nekem túl sok volt egyszerre. De valahogy megbirkózok ezzel is mint minden mással. Türelmesen hallgattam végig minden egyes szavát, nagyon meg sem tudtam volna szólalni. Felsóhajtok, majd rá nézek. Össze ráncolt homlokkal konstatálnom, hogy elfordult.
- Ami volt elmúlt, éppen ideje, hogy a hátad mögött hagyd a múltat és a jelenedre koncentrálj. - Teljes komolysággal a hangomban közlöm vele, miközben állát finoman megemelem, hogy mindvégig a szemébe nézzek. Számomra a múlt lényegtelen, bárkinek vannak olyan dolgai a múltban, amivel nem szívesen villog. Ettől, hogy most mindent bevallott nekem, még mindig ugyan úgy állok hozzá, azzal a kis különbséggel, hogy most még jobban becsülöm. Nem lehetett könnyű ilyen után talpra állni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba Hálószoba I_icon_minitime28.06.12 10:32

Nem is tudom, hogy megnyugvást vagy inkább zavart kelt bennem, hogy végre ideérhettem hozzá, egy jó pár órás csúszással, mint ahogy általában is szoktam jönni. A lényeg, hogy nem haragszik annyira, mint azt gondoltam volna, és itt a kaja is szóval azt kell, hogy mondjam, egy szava se lehet. Csak hagyjon ma már mindenki végre békét nekem. Nem akarok még Bennek is magyarázkodni arról, hogy hol voltam, mit csináltam és kivel voltam. Nagykislány vagyok már ahhoz, hogy tudjam, hogy kik a gonosz emberek, akikkel nem tanácsos szóba állni. Na, meg, nem viccből az a szakmám, ami, szóval úgy gondolom, hogy nehéz lenne pont engem kiiktatni a rendszerből. Ne vicceljenek már!
A zuhany alatt egy kicsit kitisztul a fejem, bár a Luke által írt végrendeletnek a sorai még mindig itt kavarognak a fejemben, és egyszerűen nem akarnak nyugtot hagyni nekem. Úgy érzem, hogy ma éjjel nem alszok sokat, főleg nem azon a kanapén, ami így, a ki tudja, hogy hányadik éjszaka után, még jobban ki fogja kezdeni a derekamat és a hátamat is egyaránt. Akármilyen kényelmes is ülés céljából, nem az én hátamnak találták ki… Tőlem lehet akármilyen drága és puccos darab, ha elzsibbad rajta a seggem és minden más is.
-Ühümm… én pedig majd elküldöm a búsba a kollégákat. – Vágok vissza egy gunyoros fél mosollyal, miközben előre hajolva dörzsölgetni kezdem a hajamat a törülközőbe, hogy azért még se vizes fejjel feküdjek le. A parókának az árát nem bírnám fizetni, és üldözés közben nyilván leröppenne a fejemről, és persze ágynemű cseréhez sincs kedvem, ha netalántán összevizeznék mindent.
A komolyabbra vált beszélgetés viszont hirtelen mindent kimondat velem, olyat is, amiről eddig hazudtam az egész őrsön mindenkinek, és amiről a két év alatt senki nem vett még tudomást.
Ben mellett feküdve, egyszerűen csak ráhajtom a fejem a mellkasára –amit még én sem tudok mire vélni-, és úgy kezdek el beszélni, mintha legalábbis kötelezővé lenne téve, hogy őszintén valljak be mindent a múltam egy kis részéről.
-Annyira tanácstalan vagyok. Ennyire gyengének még soha nem éreztem magam. Szerinted rá fognak jönni bent az igazságra? Arra, hogy nem is azért jöttem ide, mert elköltöztem a szüleimtől? – Muszáj voltam már az elejétől fogva hazudni. Ha azt mondom, hogy meghalt a négy hónapos gyerekem, és „menekülök” eddigi élettársam elől, biztos, hogy nem tartottak volna alkalmasnak a rendőri posztra.
-Jelenemmel? Milyen jelenemmel Ben? – Kérdezem hitetlenkedve, ugyanilyen ábrázattal, és még mielőtt tovább folytathatnám, Ben megragadja az állam, arra késztetve, hogy a szemeibe nézzek. Ha vannak olyan pillanatok, amikor az embernek elakad a lélegzete, és csak is egy dologra tud megfelelően koncentrálni, az pont ilyen.
-Kösz, hogy segíteni akarsz nekem. – Suttogom, mindezt a szemeibe mondva, végig simítva arcán, ott is hagyva rajta a tenyerem. Úgy érzem magam jelen pillanatban, mint egy bolond kis tinédzser, aki nem tud mit kezdeni a helyzettel. Pedig igazából nagyon is tudnék. A bőrömön érezni minden egyes lélegzetvételét az… olyan… nem is tudom, megmozdít bennem valamit, ami egyaránt aggasztó és persze jó is. Egy picit kell csak közelebb hajolnom hozzá, hogy ajkamat az övéhez érintsem, amit most meg is teszek. Sza*ok arra, hogy kollégák vagyunk!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba Hálószoba I_icon_minitime28.06.12 17:51

Mindig is szerettem a titokzatos nőket, de van egy pont, mikor már eluralkodik rajtam a kíváncsiság és feltétlenül tudnom kell mindenről. Főleg az olyan dolgok érdekelnek, amik egy számomra fontos személlyel történnek és ilyen Blair is. Legyen szó akármiről én szívesen meghallgatom, sőt ha tudok még segítek is neki. De az meg egy másik kérdés, hogy egy ennyire határozott és büszke nő mennyire vágyik a segítségemre. De ahogy most elnézem nagyon is szüksége van egy olyan személyre aki most mellette áll és támogassa. Nekem ez pedig nem esik nehezemre. Mindent megtennék érte és nem csak azért mert társak vagyunk, nagyon remélem, hogy ezt Blair is tudja. Most még is valamiért olyan bűnösnek érzem magam, látszik rajta, hogy szeretetre vágyik. Én pedig meg is tudnám neki adni, csak nem így képzeltem el az egészet. Hiányzik a szurkálódása és tényleg nagyon nem tetszik, hogy ennyire rossz passzban van.
- Pont erre számítottam. - Felnevetek, ahogy látom arcán azt az édes kis gúnyos mosolyát, ami már úgy hiányozott. De nem sokáig ilyen jó a kedvem, mivel egy egészen más, komolyabb témára tévedtünk. Úgy látszik, hogy egész idő alatt engem is becsapott, mert soha sem mondta el az igazságot a múltjáról, de még sem tudok rá ez miatt haragudni. Megértem, hogy ez kényes téma számára és nem szívesen meséli el bárkinek is. De akkor miért mondja el pont nekem és miért most? Azt hiszem most vagyunk csak igazán olyan szoros kapcsolatban, hogy meg tud bízni bennem.
- Senki sem fog rájönni semmire, ahogy eddig is volt. Nekem pedig nem fog eljárni a szám, attól nem kell félned. - Sokan nem tudják rólam, de eléggé jó hallgatóságnak vallom magamat, a titok amiket rám bíznak azok pedig soha sem látnak napvilágot. Nem kell attól tartania Blairnek, hogy véletlenül kikotyogom a titkát, amit ennyire féltve őrzött. Ami itt most elhangzott az a kettőnk között marad.
- Azzal a jeleneddel, ahol csak mi ketten számítunk. - Suttogom őszintén szavaimat, miközben végig gyönyörű szempárjába nézek. Meglehet, hogy nem erre a válaszra számított, de már éppen ideje volt tisztázni a dolgokat és tudnia, hogy azt akarom, hogy részese legyek az életének. Tudtommal nem vagyok könnyű eset, de egy ilyen erős nő biztosan megbirkózik velem.
- Tudod, hogy bármiben számíthatsz rám. - Ez az egész olyan sablonosnak hatott, pedig tényleg így gondolom. Jól esik, ahogy végig simít arcomon, ezt bármikor elviselném. Erre igazán nem számítottam, vagyis igen, de nem így is nem most. Olyan meglepetést okozott számomra, amit mindig is vártam. Ahogy édes ajkai ajkamhoz ért, szívem hevesebben kezdett el verni. Megpróbáltam vissza fogni magamat, de nem ment. A csábítás túl nagy volt és viszonoztam a csókot. Sőt, egyre jobban kezdtem el falni Blair mézédes csókjait, nem törődve a következményekkel.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba Hálószoba I_icon_minitime02.07.12 23:08

Fuccsa lehet ezt pont tőlem hallani, de nem akartam, hogy Ben akárcsak egy percre is aggódjon értem. Elvégre, tudhatná már, hogy nagykislány vagyok, ráadásul a rendőrségnél dolgozom, és, hogy jól kezelem a konfliktus helyzeteket, mint ahogy minden mást is, és ha bármi történne, kellőképp meg tudnám védeni magam. Ha valami hímnemű próbálna keresztbe tenni, lerúgnám a heréit a helyükről és hasonlók. Nem kell engem félteni, valahol mélyen, belül mégis jól esik, hogy így aggódik értem. Ettől úgy érzem, mintha… mintha törődne velem, ez pedig egy évek óta magányosan élő, a múltja által kísértve lévő nőnek mindennél többet jelent. Még nekem is.
Fogalmam sincs, hogy miért teszem, de ahelyett, hogy fürdés után kivonulnék a megágyazott kanapéra a nappaliba, egyszerűen csak bebújok mellé az ágyba, fejemet a mellkasára hajtva. Furcsa, de még egy olyan karakán, harcias nőt is néha meg kell védeni, mint amilyen én vagyok. Igen, meg kell védeni a belső démonjaimmal szemben, különben… elvesznék és mindent feladnék. Nem hagyhatom, hogy a lelkiismeretem, a bűntudatom felemésszen.
-Ahj fogd be! – Nyögöm duzzogva, amikor meghallom a nevetését. Ezt egy mély sóhaj követi, és a fene se tudja, hogy miért, de elmondok neki mindent a múltamról, amiről úgy érzem, hogy tudnia kell. Már nem tudtam tovább titkolni, és együtt élni azzal, ami történt.
Lehet, hogy munkában jó partnerek vagyunk, páratlanul jól együtt tudunk dolgozni és pont ezért mondtam el neki mindazt, amit eddig még soha senkinek Las Vegasba költözésem óta.
-Hálás vagyok, amiért megbízhatok benned, még ha ez most borzasztóan szánalmasan is hangzik! – Forgatom meg egy pillanatra a szemeimet, csak is magam miatt, hogy képes vagyok ilyeneket mondani, amikor ez a fajta szóhasználat soha nem volt rám jellemző még azelőtt.
Most, hogy ezt megoszthattam vele, mintha megkönnyebbültem volna. Már éppen jobban elkényelmesednék –szorosabban búja hozzá-, amikor valamit beszélni kezd a jelenről, és rólunk, kettőnkről. Ezzel alaposabban is felkelti a figyelmem, és mintha csak megmozdult volna bennem valami, felegyenesedem, így nézve bele az őszinteséget, komolyságot tükröző szemeibe, ahol még így is ott lakozik valami olyan, ami még számomra is leküzdhetetlen, és aminek a kísértése akkora, hogy inkább meg se próbálok neki ellent mondani, helyette csak teszem azt, amire most a leginkább vágyom. Óvatosan, visszafogottan csókolom, ami hamarosan átmegy valami teljesen másba. Valami általa diktáltba, ami csordultig van szenvedéllyel, titkos, eddig soha ki nem mondott vágyakkal.
Hogy egy kis szünetet tartsunk, pár milliméterre eltávolodom tőle, de éppen, hogy csak annyira, hogy ettől még alsó ajkamat végig tudjam húzni az ő alsó ajkától, egészen a felsőig, miközben ujjaim mélyen barna tincsei közé furakodnak, majd egy pár másodperces néma szemezgetés, és számmal újra rátapadok az övére, nem bírva, és nem is akarva ellenállni a kísértésnek. Hamarosan kezeim már a pólója alatt simítják végig a bőrét.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba Hálószoba I_icon_minitime03.07.12 4:31

Talán nem túlzás, ha úgy érzem, hogy a mennyországban vagyok. Karjaim között az a nő van, akit szeretek és nagyon úgy fest, hogy repedezni kezdett a körülötte lévő fal, hogy ennyire képes volt megnyílni felém. Persze értékelem, hogy mindezt megosztotta velem, de még is olyan furcsa ilyen hallani Blair szájából. Őszintén nem néztem volna ki belőle ezt a sok mindent, amit most közölt velem, de így még erősebbnek gondolom, mint eddig. Azt hiszem, hogy ezt a beszélgetésünket követően nagyon is meg fog változni a mi kettőnk viszonya. Persze egy jó társ az megossza a társával a gondjait, de úgy hiszem, itt többről is van szó, mint puszta szakmai ártalom. Jelen pillanatban olyan közel érzem magamhoz, mint még soha, de most nem azért, mert a mellkasomon fekszik, hanem, hogy képes volt bennem megbízni. Pedig azt hittem, hogy egy felelőtlen nőcsábász hülye gyereknek gondol és soha nem leszek elég jó neki.
- Igenis főnök asszony. - Engedelmeskedek kérésének, de ajkaim szélén még mindig ott bujkál előző mosolyom. De arckifejezésem komollyá válik, ahogy a téma megköveteli azt. Blairnek kellene most ápolgatnia, de most abban a helyzetben vagyunk, hogy én vettem át felette az ápoló szerepet és megpróbálom megnyugtatni és valamilyenféle módon jókedvre deríteni. Jelen pillanatban az sem zavar, hogy nem a tapló énemet adom, hanem egy egészen más, megértő és kedves énemet villogtatom meg előtte, amihez úgy hiszem még nem volt szerencséje.
- Nem kell hálásnak lenned, tudod, hogy bármit megtennék érted. - Halvány mosoly jelenik meg arcomon, közben tekintetem lesiklik mellkasomra, ahol eltalált a lövedék, mikor Blair elé vetettem magam, hogy neki ne essen bántódása. Ezt még nem is nevezném nagy tettnek, ennél sokkal többet érdemelne. Bármi szó alatt tényleg úgy értem, hogy bármit megtennék érte.
Mikor szemembe nézett, úgy éreztem, hogy most azonnal végem van. Szinte fogható volt a levegőben lévő feszültség. Megvadulok, ahogy ajkain össze érnek. Megpróbáltam vissza fogni magamat és óvatosan csókolni, de egyszerűen nem ment. Csókom egyre jobban követelőzőbbé vált, amit nem is csodálok, hiszen erre vártam már hosszú idők óta, hogy végre megízlelhessen mézédes ajkait. Teljes extázisba estem, fel sem fogtam, hogy ajkaink pár másodpercig szétváltak egymástól. Mikor ismét csókolni kezd szívem még hevesebben dobban. Piszkosul élvezem, sőt azt is, hogy keze elindult felderíteni a terepet, de mint ha villám csapott volna belém. Abba hagyom a csókot és riadtan rá nézek.
- Biztos, hogy ezt akarod? - Tudom, ilyenkor nem a legjobb ilyen kérdésekkel elő állni, de biztosra akarok menni. Szeretnék már végre vele együtt lenni, de viszont nem akarom elveszíteni a társamat, mert nem bírtunk a vágyainkkal. Tekintetem letér Blair mellkasára, fogalmam sincs, hogy a nagy hévben mikor tért kezem a mellére. Kissé zavartan leveszem róla a kezemet, nagyon nem tudom, hogy ez amit csinálunk helyes-e. Mélyen bele nézek gyönyörű szempárjába, ameddig várom, hogy hogyan is döntött. Egyik énem piszkosul vágyik rá, hogy magáévá tegye a másik pedig veszettül fél, hogy ez miatt örökre elveszheti.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba Hálószoba I_icon_minitime19.07.12 10:33

Soha nem gondoltam volna még azelőtt, hogy egyszer be fog következni az a pillanat, hogy nem bírok tovább egyedül megbirkózni a múltam örökös, ostromló emlékeivel, és valakivel megfogom osztani azt, hogy mi történt velem, és miért vagyok most itt igazából.
Most, hogy mindent kitálaltam Bennek, úgy érzem, hogy valamivel könnyebb lett a lelkem. Egyáltalán nem bánom, hogy vele osztottam meg a kísértő titkomat. Ezekben a percekben valamiért úgy érzem, hogy nem is találhattam volna erre megfelelőbb embert. Lehet, hogy csak a munkatársi kapcsolat miatt vallottam be mindent, hiszen már nem egyszer bizonyította, hogy megbízhatok benne, de lehet, hogy valami más oka van. Valami olyan, ami mind a kettőnk számára új lehet, de egyenlőre még teljesen ismeretlen.
Nyugodtan pihentetem fejem a mellkasán -odafigyelve, hogy a sérülésében ne tegyek még nagyobb kárt-, mikor is hirtelenjében -még én magam sem tudom, hogy miért-, de kicsúszik a számon egy hálát kifejező mondat. Egyszerűen csak szükségét láttam annak, hogy megköszönjem, hogy meghallgatott, nem ítél el azért, amik történtek, és, hogy nem nevetett ki.
Együtt érez, aminél egyenlőre többet nem is tehet. El sem tudja képzelni, hogy ez mennyit jelent a számomra, és hogy már csak ezzel is mennyit segít. Azt hiszem, hogy lassacskán, de újra rám fog találni a lelki békém, csak kell még neki egy kis idő, de mindezek ellenére, hiszem, hogy Ben segítségével mindent könnyebb lesz leküzdeni, és a gondolat, hogy mellettem áll, valamit kezd megerősíteni bennem, ami vele kapcsolatos.
-Maga egy kész lovag, Mr. Corbet. - Hozom a tudtára a magam kissé cinikus módján, óvatos mosollyal az arcomon. Lehet, hogy nem tűnök valami komolynak, és hálásnak, belül ettől függetlenül még most is szüntelenül csak hálálkodom neki.
És, hogy ezt mivel tudnám a legjobban meghálálni neki? Azt hiszem, hogy azzal, amire már annyiszor célozgatott, mégsem kapta meg. Ezennel nem csak ő érez fellobbant vágyat, hanem én is.
A néma csendben hajolok oda hozzá, hogy egy óvatos csókot lehelhessek az ajkaira, amit még egy követ, és ami már sokkal lényegre törőbb, mint amilyen az első is volt.
Bele is mosolygok a csókba, és már kezdeném élvezni, amikor elhajol tőlem.
-Ha nem akarnám, nem csinálnám. - Nézek bele hosszasan és határozottan a szemeibe, és ezennel én kezdem el száját vadul ostromolni, miközben kezem is végig simít a póló alatt. Hogy egyik keze rátalált a mellemre, csak akkor veszem észre, amikor elkapja róla, mire csak beleharapok alsó ajkába, megragadom a kezét és visszateszem az előző helyre, neki pedig hátát az egymásra rakott párnákhoz döntöm, hogy ülőhelyzetbe maradjon -ami nem sokáig lesz így-, én magam pedig szemből -két lábammal combjai mellett térdelve az ágyon-, az ölébe férkőzöm és elkezdek számmal a nyaka felé haladni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba Hálószoba I_icon_minitime20.07.12 8:38

Valami történt kettőnk között, nem tudom megmondani, hogy pontosan, hogy mi, mert egyik pillanatról a másikra kerültünk egymáshoz közel. Amit természetesen egyáltalán nem bánok. Nem látok bele Blair fejébe, akármennyire is szeretnék, de akkor nekem is könnyebb dolgom lenne és jobban megérteném, hogy mire is véljem ezt a hirtelen őszinteségi rohamot. Eddig úgy látszik, hogy nem bízott meg eléggé bennem, hogy mindezt elmondja nekem a múltjáról. Nem mondom, hogy nem lepett meg, mert még a legvadabb álmaimban sem gondoltam volna, hogy ilyen előélettel rendelkezik. De, ami volt az elmúlt. Ezért igazán nem fogom elítélni, tudom sokan nem néznék ki belőlem, de inkább mindenben segítek neki, amiben csak tudok ezek után és vigyázok, hogy még véletlenül se szóljam el magam. Nekem nem számít, hogy mi volt, engem csak az érdekel, hogy mi lesz kettőnkkel. Úgy hiszem, hogy egy ilyen erős nőnek, mint neki, nem lehetett könnyű ezt elmondani nekem. De értékelem, hogy őszinte hozzám és azt is, hogy meg tud bízni bennem.
- Valóban? Ami azt illeti már sokan mondták. - Már annyira hozzá szoktam, hogy a szeretet nő így viselkedik velem, hogy ha abba hagyná egy kicsit a cinizmust, kezdene hiányozni. Valójában mindent szeretek, amit művel, legyen szó a harapós megjegyzéseiről, vagy akár arról ahogy mosolyog és az a kis gödröcske megjelenik az arcán. Őszintén sosem hittem volna, hogy Blair valaha is beadja a derekát. Úgy hittem, hogy ameddig társak leszünk mindvégig folytassuk ezt az adok-kapok játékot, ami már néha tényleg az idegeimre ment. Voltak napok, mikor már elviselni sem tudtam, hogy nem kaphatom fel és nem csókolhatom vadul édes ajkait. De a jég megtörni látszik. Kimondottan élvezem ajkai érintését, de még is elhajlok tőle. Azt akarom, hogy nyugodt lelkiismeretem legyen és ne csak azért kapjam meg, mert hálálkodni próbál, mert valljuk be az ilyen történések után nagyon is sebezhetőnek tűnik. Nem akarom, hogy csak azért tegye meg, mert úgy hiszi, hogy az lenne a helyes, hanem, hogy azért, mert akarja.
- Valld be, hogy mindig is erre vágytál. - Önelégülten elmosolyodok, de hamar abba is hagyom a mosolygást, mikor Blair szinte megerőszakolja ajkaimat, olyan vadul csókol. Viszonozom a heves csókot, nem is lehetne ellen állni édes ajakinak. Testemet elárassza valamiféle bizsergető érzés, mikor kezével utat tőr magának a pólóm alatt. Kimondottan meglepett, hogy kezemet vissza helyezte mellére. Óvatosan markolászni kezdem, el sem tudja képzelni, hogy mióta vártam már erre a pillanatra. Mint egy kiscica úgy mászik az ölembe, egyik kezemet lassan végig simítom a hátán egészen addig, még fenekéig nem érek. Majd közelebb húzom magamhoz, amennyire csak lehet. Egyszerűen megbolondít, hogy ezt teszi velem. Ha továbbra is így folytassa, akkor az ölemben ülve eléggé megérzi, hogy mennyire is vágyok rá.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba Hálószoba I_icon_minitime22.07.12 10:49

Nem tudom mi ez. Talán bizalom? Talán elérkezett annak az ideje, hogy a magam köré, vastagon, szigetelten felépített falat most hagyom lebomlani? Valamiért tudom, hogy Ben azok közé az emberek közé tartozik, akik soha nem árulnának el, ez pedig megnyugvással, és titkon elégedettséggel tölt el.
Annak az okát, amit jelen pillanatban is teszek, én magam sem tudom. Csak is az lebeg a szemeim előtt, és részegíti meg az elmémet, hogy vágyom rá, kell nekem és, hogy még ennél is közelebb akarom tudni magamhoz. Ez a szenvedélytől fűtött érzés teljesen váratlanul ért, még sem mondok neki ellent, pedig még megtehetném, de nem akarom. Tudom, hogy am most történik, mind a kettőnknek jó. Innen már nincs visszaút, és jelen pillanatban annyira nem tudok gondolkozni, hogy az sem érdekel, hogyha ez miatt a kis affér miatt megromlik a munkaviszonyunk.
-Csak el ne szállj magadtól! – Suttogom a fülébe, ha már ilyen közel vagyunk egymáshoz. Ebben a közelségben amúgy is meggondolatlanság lenne akárcsak egy hangos szó is. Elrontaná a kialakult helyzet. Miközben hosszasan csókolom ajkait, hátát lassan a párnáknak döntöm, hogy aztán kényelmesen, szemből az ölébe tudjak férkőzni, kezeimmel úgy karolva bele a nyakába, hogy közben ujjaimmal kedvemre zongorázhassak végig a nyakcsigolyáin, ameddig még elérek.
-Bevallom, néha eljátszottam a gondolattal, hogy milyen lehetsz az ágyban. – Vallom be. Miután annyi nő dicsérgette a teljesítményét, én magam is kezdtem kíváncsivá válni, hogy vajon mi az, amiért annyira különb a többi férfitől, és amiért a nők többsége isteníti a teljesítményét.
És, hogy őszinte legyek, igen, valahol mélyen, a tudatalattimban mindvégig ott rejtőzködött a gondolat, a vágy, hogy egyszer kipróbálnám és átélném azt, ami a nőnemű társaimnak már megadatott Ben kezei közt. Alig töltök el egy csepp kis időt Ben ölében, szinte azonnal érzékelem ennek az odalenti hatásait nála, így a nyakának puszilgatásába elégedetten belemosolygok.
-Szerintem ez nem fog kelleni… - Ragadom meg pólójának az alját, majd ha engedi, elkezdem lehúzni róla. Kis idő múlva a póló valahol a földön végzi, én pedig hátravetem magam az ágyon, húzva magammal Bent is.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba Hálószoba I_icon_minitime30.07.12 9:42

Végre elérkezett a várva várt idő. Blair kezd megbízni bennem, hiszen olyan dolgokat osztott meg velem, amik túl személyesek és biztos lehet benne, hogy az a sok minden, amit elárult nekem az köztünk marad. El sem tudja hinni, hogy mennyire jól esett, hogy ezekről beszámolt. Mármint nem annak örülök, hogy ezek a rettenetes dolgok megtörténtek vele, hanem, hogy annyira méltat, hogy a bizalmába fogad. Minden olyan gyorsan történik, egyik percben még biztatom, hogy minden jóra fog fordulni, aztán pedig elcsattan közöttünk egy csók. El tudom képzelni, hogy most mennyire tanácstalan lehet, de azt végképp nem akarom, hogy csak azért tegyük meg, mert úgy érzi, hogy ezt kell tennie. Ezért meg is kérdezem és mikor megerősíti tetteit szavakkal, úgy döntök, hogy hiszek neki. Mindig is erre vágytam, hogy a karjaim között legyen és, hogy kedvem szerint faljam édes ajkait. De nem akarok mindent eldobni egy estéért.
- Ezek után már biztos, hogy elszállok magamtól. - Önelégülten elmosolyodok, ezek után már csak átadom magam az élvezeteknek. Különös, de engedem neki, hogy irányítson, - de ez nem lesz így sokáig - ezért engedelmesen a párnáknak dőlök. Mikor már az ölembe férkőzött, gyengéden átfogom derekánál fogva, majd közelebb húzom magamhoz, hogy egy újabb csókot lopjak tőle.
-Többet nem kell játszani a gondolattal, szívesen megmutatom, hogy eddig miről maradtál le. - Kacsintok rá, közben a mosolyt le sem lehet törölni a képemről. Mióta meglőttek, azóta nem voltam senkivel sem, ezért kissé tartok attól, hogy nem úgy fogok teljesíteni, amit Blair elvárna. Elvégre még mindig bennem vannak a varratok, de most ez nem is érdekel, sőt már az sem, ha ez miatt felszakad a seb. Bármikor össze tudnak varrni, de talán több ilyen esélyem nem lesz. Ahogy a nyakamat puszilgassa akaratlanul is felizgatott. Erről nem tehetek férfiből vagyok. Ki nem élvezné, hogy egy gyönyörű nő ül az ölébe és kényezteti? Engedem, hogy levegye rólam a pólómat, és engedelmesen hagyom, hogy magára húzzon, persze egyik kezemmel megtámasztom magam az ágyon. Felé hajolok, ahogy ajkaira téved tekintetem elmosolyodok, majd vadul ostromolni kezdem. Közben kezeimmel azon vagyok, hogy a felső ruházatán minden egyes gombot kigomboljak. Mikor elválnak ajkain akaratlanul is elmosolyodok, fedetlen mellkasa látványától.
- Oh hát sziasztok. - Köszönök a formás melleknek, ki sem bírom egyből fedetlen keblére csúsztatom kezemet. Miközben az egyik mellét lágyan markolászom a másikat apró csókokkal halmazom el.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba Hálószoba I_icon_minitime02.08.12 23:50

Ezt a pillanatot találtam a legmegfelelőbbnek arra, hogy elmondjam neki, hogy mi is történt velem annak idején, és hogy milyen sötét, és nem túl szívesen emlegetett történéseket takargat a kíváncsiskodó, és bizalmamba férkőzni vágyók elől a múltam. A jég most azonban megtörni látszik, és még magamat is meglepem, hogy milyen könnyedén sikerül minden lényegesről beszámolnom Bennek, aki persze azonnal megígéri, hogy megtartja a titkomat. Nem tudom igazából, hogy ez miatt, vagy teljesen más indíttatásból, mondjuk puszta vonzalomból, teszem azt, amit. Egy dolog jár csak a fejembe, még pedig az, hogy tudni akarom, hogy mi az, amit szex közben Ben olyan jól csinál, hogy utána napokig emlegetik a nők a vele eltöltött közös éjszakájukat. Úgy csókolom, harapdálom puha száját, mint ahogy azt eddig talán még egy nő se tette ekkora beleéléssel és fékezhetetlen, vad, tüzes akarattal. Azt akarom, hogy úgy érezze, én vagyok az a nőneműek közül, aki a legjobbakat tudja neki adni. Úgy érzem, mintha egy pillanatra felébredt volna bennem a bizonyítani akarás vágya.
-Remélem, hogy csak is jó értelemben… - Suttogom ajka közé, és markolok rá tarkóján rövidre nyírt hajába, amikor már az ölében vagyok, és ujjaim a nyakánál, és annak csigolyáinál járnak, és cirógatóan borzolják tovább a kedélyeket.
-Bíztam benne, hogy nem én leszek az egyetlen nő, akit kihagysz minden jóból. – Lehelem a fülébe, majd a fülcimpájától indulva, a nyakán keresztül, elkezdem felsőtestét lágy puszikkal behinteni. Ahogy a kötéshez érek, elhajolok, és mutatóujjammal finoman végig simítok a kötésen, ami köré hamarosan ugyanolyan puszikat kezdek el szórni, mint amilyenekkel eddig is haladtam. Mikor úgy érzem, hogy eljött az idő, hogy megmutassa, hogy milyen is az, amikor ő veszi irányítása alá a dolgokat, egyszerűen csak hátradöntöm magam az ágyon, húzva magammal őt is. Vére rögvest gyorsabban kezd el áramlani az ereimben, amint megérzem, hogy pizsama ingemnek a gombjai lassan engedni kezdenek. Testem libabőrössé válik, ahogy először megérinti kezével, és ajkaival is bőrömet az immáron már fedetlen kebleimen.
-De perverz vagy! – Vigyorodom el, hátam pedig automatikusa ívbe feszül, amint a lehető legélvezetesebb módokon kezelésbe veszi a melleimet, miközben nyelveink vadul játszanak egymással. Egyik kezemet közben elindítom lefelé az oldalán, onnan pedig irányt változtatva érek el fenekéhez, ahol már mind a két kezemet használatba véve, markolok bele a feszes hátsóidomába, ahonnan lassacskán előrevezetem egyik kezem, és megtalálva a lényeget, egyenlőre csak boxeralsón keresztül kezdem el cirógatni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba Hálószoba I_icon_minitime03.08.12 23:17

Pár perccel még elég komoly dolgokról beszéltünk, de azok már olyan távolinak tűnnek a jelenlegi helyzetben. Bevallom fogalmam sincs, hogy melyik volt az a pillanat, mikor ennyire közel sodródtunk egymáshoz. Eléggé vegyes érzelmek kavarognak most bennem. Hiszen semmi pénzért sem mondanék le a valószínűleg életem eddigi legjobb társáról, de arról az élvezetekről sem, amit neki tudnék nyújtani. Csak remélni tudom, hogy mindketten felnőttként fogunk viselkedni és, hogy a magánéletünk nem lesz hatással a munkánkra. Megpróbálok minden kosza gondolatot kiűzni elmémből és csak is a pillanatnak élni. Remélve a legjobbakat, de lesz, ami lesz alapon nem fogom magam vissza. Teljesen elvesztem az eszemet, ahogy ajkaimat csókolva harapdálja. Ennyi elfojtott vágyat és vad szenvedélyt még senkinél sem tapasztaltam. Most jövök rá csak igazán, hogy eddig minden ellene felhozott vádat tagadott, miben azt állítottam, hogy vonzódik hozzám. Ezek után már ha akarná, akkor sem tudná letagadni, hogy már mennyire vágyott rá, hogy ez kettőnk között megtörténjen.
- Csak is úgy. - Hadarva ejtem ki szavaimat, egyetlen egy másodpercet sem akarok azzal tölteni, hogy csevegésbe kezdjek vele, mikor annál jobb dolgot is tudnánk művelni. Kezem szinte egész testén végig simít, felfedező utat járva a még testét takaró pizsamán, ami nem sokáig lesz még rajta. Már nem is tudom, hogy mióta vártam ezt. Eddig csak ruhán keresztül szemlélhettem idomait, most pedig saját szememmel is láthatom, hogy mi után sóvárogtam már oly rég óta.
- De talán te lehetsz az utolsó, aki ebben részesül. - Sejtelmesen elmosolyodok, egy kaján kacsintást követve. Nem kell, hogy egyszeri eset legyen, sőt akár megpróbálhatnánk, hogy milyen lenne huzamosabb ideig együtt. Mert ha ennyire jó társak vagyunk a munkában, akkor a magánéletben miért lenne másként? Nem tudom, hogy mennyire kell aggódnom a teljesítményem miatt, mivel még nem voltam senkivel azóta, hogy haza jöttem a kórházból. Ahol a lövést kaptam még mindig kötés díszeleg, már nem igazán mondhatni, hogy fáj, talán nem lesz hatással sérülésem a teljesítő képességemre. Nem vagyok most a toppont és tartok attól, hogy Blair túl sokat vár el tőlem, de minden tőlem telhetőt meg fogok tenni, még így is. Elmondhatatlanul élvezem, ahogy Blair ajkával kényeztet. Azt mindig is tudtam, hogy temperamentumos nő, de azt még a legvadabb álmaimban sem gondoltam, hogy ennyire. Nem hagyom ki az alkalmat, ahogy hátra veti magát, már követem is, nem mint ha lett volna más választásom, de nekem tökéletesen megfelel így. Akcióra készen állok, már csak meg kell szabadítanom kecses testét, ettől a vágyromboló ruházattól. Rutinosan gyorsan ki is kapcsolom felső ruházatán lévő gombokat. Felcsillanó szemekkel meredek az elém táruló csodálatos látványra. Esküszöm most egy álmom vált valóra. Ki sem bírtam volna hagyni ezt a kis hozzászólásomat, miközben kezemmel és számmal kényeztetni kezdtem kebleit.
- Ugyan Blair ez még csak a kezdet. - Egy percre felnézek rá és abba hagyom mellei csókolgatását. Lehelek még pár csókot mellére, felfelé haladva ismét megtalálom ajkait, amit nem kímélek. Persze egy percig sem veszem le a kezemet melléről, folyamatosan markolászom. Ahogy hátsómba markolt nem bírtam megállni, hogy ne mosolyogjak bele a csókba, úgy lett egyre szélesebb a vigyorom, ahogy megtalálta mondhatni a lényeget. Érintésétől egyből elöntötte testemet a forróság. Másra sem tudtam gondolni, mint hogy nekem kell, de azonnal!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Hálószoba Hálószoba I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Hálószoba

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Hálószoba
» Hálószoba
» Hálószoba
» Hálószoba
» Hálószoba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Benjamin Corbet lakása-