welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Elátkozott ház  - Page 2 Vote_lcapElátkozott ház  - Page 2 Voting_barElátkozott ház  - Page 2 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Elátkozott ház  - Page 2 Vote_lcapElátkozott ház  - Page 2 Voting_barElátkozott ház  - Page 2 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Elátkozott ház  - Page 2 Vote_lcapElátkozott ház  - Page 2 Voting_barElátkozott ház  - Page 2 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Elátkozott ház  - Page 2 Vote_lcapElátkozott ház  - Page 2 Voting_barElátkozott ház  - Page 2 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Elátkozott ház  - Page 2 Vote_lcapElátkozott ház  - Page 2 Voting_barElátkozott ház  - Page 2 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Elátkozott ház  - Page 2 Vote_lcapElátkozott ház  - Page 2 Voting_barElátkozott ház  - Page 2 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Elátkozott ház  - Page 2 Vote_lcapElátkozott ház  - Page 2 Voting_barElátkozott ház  - Page 2 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Elátkozott ház  - Page 2 Vote_lcapElátkozott ház  - Page 2 Voting_barElátkozott ház  - Page 2 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Elátkozott ház  - Page 2 Vote_lcapElátkozott ház  - Page 2 Voting_barElátkozott ház  - Page 2 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Elátkozott ház  - Page 2 Vote_lcapElátkozott ház  - Page 2 Voting_barElátkozott ház  - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Elátkozott ház

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elátkozott ház Elátkozott ház  - Page 2 I_icon_minitime17.03.13 20:27

Igaza van Lucasnak. Persze, hogy igaza van. Mégsem akarom elismerni. Roxynak az említése könnyen meggyőz, hogy talán tényleg jobb lenne egy telefon. De kell az nekem? Hogy bárhol, bármikor elérjen? Nem tudom.
- Majd még meggondolom - válaszolok végül ennyit, de azt egy szóval sem mondom, hogy azt a telefon tőle fogadnám el. Eszemben sincs. Ha úgy döntök, hogy kell, megszerzem saját erőből. Valahogy.
Nem tudom a kabátért miért ragaszkodok annyira. Nem másabb a helyzet, mint a telefonnal... arról lemondtam, a kabátról nem tudok. Talán azért, mert arra tényleg szükségem van és még mindig kevésbé érzem magam sz*rul attól, hogy az első halottamról kell lerángatni, minthogy más vegyen nekem ruhát. Hosszú percekig ez az egyetlen, amin jár az eszem. Na meg azon, hogy vajon mennyi idő kell még ahhoz, hogy ezek ketten egymásnak essenek. Nagyon szeretném elkerülni, mégsem hiszem, hogy bármire is mennék vele, ha közbeszólnék. Túl makacsok ők ahhoz, hogy egy-két szó miatt megváltozzon a véleményük. Csak maradnának nyugton és csak gondolatban vernék laposra egymást!
Szerencsére a cigi után valamennyire megnyugodnak ők is és belőlem is elpárolog a feszültség. Akkor persze valamennyi visszatér, amikor a pillanat tört része alatt fordít Luke hátat és áll ki az esőbe. Csak tippelni tudok, hogy mi történt vele, mégsem foglalkozok még egy percig vele. Muszáj megtudnom, hogy Zane pontosan mit is talált. Ezt a beszélgetést lezavarva viszont ott vagyok Lucas mögött.
- Aha... nem úgy nézel ki, mint aki jól van - jegyzem meg. Jól tudhatná már, hogy nem tud egy ilyen begyakorolt szöveggel átvágni. Értem én, hogy attól próbálkozik, de én nem hiszek neki. Mégsem ragaszkodok ahhoz, hogy kimondja, nincs jól. Ha mégis makacskodnék valószínűleg újra lendülne a keze és már én sem fognám vissza magam. - Remélem tudod, hogy nem bírsz átvágni - teszem mégis hozzá, de kérdezni nem kérdezek. Jól tudom, hogy nem lenne sok értelme. Úgysem válaszolna.
Úgyhogy szótlanul végighallgatom, miközben egyre erősebben bennem a bűntudat, hogy csak nem volt jó ötlet őt hívni. Kib*szottul egyedül kellene ezt elintéznem. Csakhogy most már úgyis mindegy. A zsebembe rejtve az elázott szálat - ha megszárad, még talán használható -, megyek Luke után én is be és emelem meg újra a hullát. Most már el is jutunk vele a pincéig. Nem tudom, hogy én tényleg le akartam-e cipelni oda, vagy ugyanúgy dobtam volna, hogy Lucas... de így lényegesebb egyszerűbb.
- Jogos, de a kabátom miatt akkor is vigyázhattál volna vele... - mondom egy pillanatra megjátszott rosszallással nézve rá. - Tudod, hogy nem akarok semmiféle adományt - mondom ki végre a valódi okot, amit szerintem már kismilliószor elismételtem neki. Vagy csak fejben és most mondom ki először hangosan? Franc se tudja már!
Mielőtt bármit is reagálhatna, már én is megindulok lefelé a lépcsőn és megállok Zane mellett... nem is tudom miért hezitálok.
- Te mindent kifosztasz? - kérdezem meg nagy vigyorral, amikor meglátom, hogy újabb dolgokkal bővült a szerzeménye. - Majd igazán meghívhatnál valami italra, ha ezt a sok sz*rt eladod - mondom, de nem vagyok benne biztos, hogy komolyan ezt akarom. Eszemben sincs pont tőle elvárni, hogy fizessen bármit is.
- Szóval akkor felgyújtjuk vagy elássuk? - váltok témát ezzel feltéve a nagy kérdést. - Esetleg ebben a sorrendben mind a kettő? - mosolyodok el a helyzet ellenére. El sem hiszem, hogy arról beszélünk ilyen nyugodtan, hogy mit csináljuk a hullával. - Csak előbb a kabát... - hajolok le a hullához, akiről már most elég nehéz ezt lerángatni. Végül elég csak az egyik kezéről leszenvednem, rájövök, hogy felesleges próbálkozni. Már a könyökénél is szép nagy lyuk tátong a jól megvarrt bőr helyett. Milyen lehet a hátánál...
- Remek... - ejtem vissza csalódottan és a falba rúgja, végül neki is dőlve, magam elé bámulva várom, hogy melyik módszer lesz végül a nyerő. Már semmit nem akarok, csak túlesni ezen az egészen és elhúzni a p*csába!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elátkozott ház Elátkozott ház  - Page 2 I_icon_minitime17.03.13 21:01

Az első dolog, amire annyi idő után ismét érdeklődve felkapom a hozzám került kütyüről a fejem, az egy női név. Éééés, ha nem tévedek... ez a bizonyos... Roxy, nem más mint David csaja, akit annyiszor emlegettek már, és akinek még k*vára nem mutatott be, pedig szeretném, ha tudná a csaj, hogy milyen pazar jó fej haverja van a pasijának.
-Roxy? Ő a csajod? Roxanne... hmm... szexi név. Eeegy... na lássuk csak! Egy forró, latinos vérű, heves, egzotikus barnát simán eltudok képzelni. - Társítok azonnal egy számomra igen csak szimpatikus arcot a névhez, miután azt kedvemre megízlelgethettem magamnak. Csak ezután jut eszembe -amint ismét Dave felé irányul a tekintetem-, hogy talán nem kellett volna ennyire hangosan és szabad szájúan kinyilvánítanom, hogy akár az ő csajára is rámozdulnék, ha lehetőségem adódna rá. Francba! Házinyúlra nem lövünk, a haver csaja meg egyértelműen tabu! Ku*va élet! Hamar szereznem kell valami bigét, hogy végre ez az állandó kangörcsöm is elmúljon. Nem akarom, hogy egy ilyen idióta, felelőtlen beszólás miatt hagyjon cserben David, és veszítsem el az egyetlen olyan embert, akiben még képes vagyok megbízni, és aki világéletemben olyan volt, mintha a bátyám lett volna, attól függetlenül, hogy ki nem állhatom, ha apáskodnak vagy anyáskodnak felettem! Az két ember dolga lett volna, de sajnos mivel csak egy véletlen selejt melléktermékként pottyantam bele a kis életükbe, nem kaptam valami jó neveltetést, és kellő odafigyelést. Na, de lépjünk!
Annak ellenére, hogy cigivel kínál a kis barátocskája, ennyitől még mindig nem vált szimpatikusabbá, és olyanná, akiben meg tudnék bízni. Egyszerűen képtelen vagyok! Az az elcseszett, idegbeteg belépője, az első benyomás túlságosan is... mélyre belém égett ahhoz, hogy eltudjak attól tekinteni... Ellökve magam a faltól, osonok le a pincébe, ahol kisvártatva egy igen csak frappáns ötlet villan az agyamba, amit nem vagyok rest meg is osztani velük, mindezt úgy, hogy nagyjából átkiabálom ezt az egész rühes birtokot! Na, de kérem! Inkább menjen el a hangom, minthogy fel kelljen másznom innen. Örülök, hogy leértem! Ameddig várok rájuk, teszek egy gyors terepszemlét, aminek hála rá is találok egy olyan helyre, ami talán -számunkra, ebben a helyzetben-, igazi kincsnek számító cuccokat rejthet. Hogy a lakat problémát megoldjam, párszor használatba veszem egy-egy ütés erejéig az egyik lapátot, ami sikeresnek is bizonyul. Utána már csak annyit teszek, hogy mind a két szerzeményt lerángatom a szekrényből, és egy önelégült vigyorral a képemen -képzeletben párszor vállon veregetve magam-, "csodálkozok" a löttyökben, ameddig meg nem érkeznek. Úriember létükre a hullát engedték előre, hát... nem túl... udvarias módon, de a lényeg, hogy ez is itt van. Az ünnepelt...
-A sósavval nem tudom mit lehetne kezdeni, deee.. a benzinhez van ötletem, és a nyakamat teszem rá, hogy ti is nagyon jól tudjátok, hogy mire gondolok. - Állok fel guggoló helyzetemből, kezeimet összefűzve a mellkasomon, így pillantva hol Lucasra, hol Davidre, aki egyik pillanatban még próbálja leszedni a dzsekit a hulláról, a következőkben meg már idegesen rugdalja a falat.
-Nyugi haver! Majd lopok neked egyet egy élőtől... - Kacsintok, aztán visszafordulok a hullához.
-Nekem van egy ötletem! Valami olyasmi, mint amit David először felhozott, csak kicsit másképp... Először mit szóltok a tábortűzhöz, utána pedig egyszerűen csak elássuk a hamvait, vaaagy szétszórjuk valahol az erdőben. - Teszek egy ajánlatot, majd ismét járatni kezdem kettejük közt a szemeimet, miközben egyik lábammal felrúgom a nyitott kannát, hogy a benzin a hullára ömöljön.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elátkozott ház Elátkozott ház  - Page 2 I_icon_minitime17.03.13 21:30


This is suck, boys...


Miután sikeresen túltesszük magunkat egy kis keveredésen, veszekedésen, és kapkodáson, rögtön elkap a hányingere, amit a hulla iránt táplálok. Hah... nem teljesen így, de van benne némi igazság. Abban a reményben állok ki az eső alá, hogy majd sikerül friss levegőt szívnom, de ez aligha sikerül tekintettel az ázott föld szagra, ami már leginkább a rothadásra emlékeztet. Soha nem voltam túl jó hazudozó. És ez most se sikerül elérnem, nem tudom hitelesen előadni azt, amit akarok. Így elárulva magam, kénytelen vagyok David szemébe nézni.
- Tudod nagyon jól, mi a baj... nem mellesleg, ha... Ha nem lenne itt az ügy a testvéremmel, akkor nagy valószínűséggel nem fordulna fel a dolgom a rohadt hullától. Se perc alatt elásnám, jókat nevetnék rajta, de nem megy... - egy egyszerű vállvonással sütöm le a szemeimet. Nem szeretek gyengének mutatkozni, de ha valaki, hát David előtt megengedhetem magamnak. Ő biztos megért, én nem fog jót nevetni rajtam, hogy a kemény legény nem tudja elfelejteni a testvérét. Mert tényleg nem tudom.
Lassan de biztosan elcipeljük a tetemet a pincelejáróig, hol nem finomkodva olyan könnyedén hajítom le a mélybe, mintha csak egy zsák krumpli lenne. Még a hangja is kellemesen imitálja ezt. Ettől eltekintve, mégis elhúzom a számat és Davere pillantok, hogy mi lesz a reakciója, de végül megvonva a vállam, már megyek is lefelé.
- Bocs - sóhajtok kelletlenül - Igen tudom, és már rohadtunk unom, hogy bármit felajánlok neked, nem kell... bezzeg ha azt mondanám, hogy egy doboz cigi, akkor tárt karokkal, nyáladzó pofával várnál igaz? - morgom, miközben haladok lefelé, hol rögtön Zane-re pillantok.
- Felgyújtani?... - pillantok körbe - ha felgyújtjuk, biztos vagyok benne, hogy ez a kóceráj is felgyullad, nem is akárhogy. Tele van szerekkel, benzinnel, ahogy elnéztem. Ez nyilván feltűnő lenne. De ha résen leszünk és úgy gyújtjuk fel, hogy itt leszünk, akkor meg füstmérgezést kapunk. De, végül is ez sokkal reálisabbnak tűnik nem? Nem marad nyom...hmmm - kulcsolom össze mellkasomon a karjaimat, miközben megvetem a lábaimat.
- Jól van. Akkor a tábortűzre felkészülni - ezzel már hajolok is le, hogy felkapjam a benzines bödönt - nincs gyomrom tovább bámulni. Lépjetek hátra! - utasítom őket, amint nyakon locsolom a faszit, ügyelve arra, hogy csak egy része kapjon benzint, mást ne, a végén tényleg felgyullad itt minden. Kikapva a farzsebemből az öngyújtót, lángra gyújtom, s vetve egy utolsó pillantást mindkettejükre, elvigyorodok.
- Remélem van elég homok a környéken, hogy legyen mivel leszórni majd.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elátkozott ház Elátkozott ház  - Page 2 I_icon_minitime18.03.13 17:07

You can be my enemy and I don't care

Valami kib*szott gát van most a fejemben, ez már holtbiztos. Talán a hulla és az első gyilkosságom kavart be és amiatt, de ott van és olyan szép tartja hátul a józan eszem, ahogy azt kell. Ezért is van, hogy kicsit lassan jutnak el hozzám Zane szavai. Vagy inkább hangosan kimondott gondolatai? Nem igazán számít. Amint eljutnak a tudatomig a szavai, már el is önti a düh az agyam. Ennyi. Ez volt az utolsó "apróság", aminek hatására kirobban belőlem az eddig visszafojtott harag és feszültség. Nem érdekel, hogy barát vagy ellenség, most egyértelműen lendül a kezem, amint odaérek hozzá. Hogy ökölbe szorítva? Az nem kifejezés! Csakhogy nem érdekel. Képes vagyok addig ütni, ameddig, hagyják... vagy el nem múlik a düh, amit kiváltott belőlem ez a pár mondata. Máskor nem kapnám fel ezen ennyire a vizet, de most csak úgy tombol bennem a harag és mivel az agyam is teljesen elborította, nincs ami megállítson. Semmiféle bűntudat, ahogy a felismerés sem, hogy ő Zane, akit megvédenem kellene maximum, nem megütnöm...
Nem tudom, pontosan mikor hagyom abba, vagy miért. Mintha megint kimaradtak volna percek. Egyre sűrűbben van ez, amikor elveszítem a fejem, nem emlékszem arra, hogy mit tettem pontosan. Más esetben megrémisztene a tudat, de most nem igazán fogom fel ezt az apró részletet. Csak azt tudom, hogy levegő után kapkodok, és lassan, de visszanyerem a valódi énem. Az tetteim, mint valami film pörögnek le a szemem előtt és amint vége a vetítésnek, az első pillantásom Zanere esik. Nem kérek bocsánatot tőle, egy rohadt szót sem szólok, csak meggyőződök róla, hogy nem vertem teljesen szét a képét és még észnél van.
Még ezután is percekre van szükségem, hogy teljesen normálisan tudjak viselkedni és teljesen én legyek a saját fejemben. Idő, de csak összekapom magam. Nagyjából nyugodt is vagyok mindezek után. Ezért is megyek ki Lucas után, amikor nem kapok választ tőle. Tudom, hogy baj van és ez el is jut az agyamig.
- Csak gondoltam... - vágok egy grimaszt. Ilyenkor utálom csak igazán, hogy tehetetlen vagyok és mondhatok bármit, neki attól nem lesz jobb. Így csak állok mellette szótlanul. - Nem muszáj segíteni. Most már... megoldjuk Zanenel - szólalok meg mégis. Na nem mintha annyira biztos lennék abban, hogy Zane nem vágja be a sértődöttet és húz el. Én biztos nem fogok neki könyörögni, ha mégis így tenne végül.
Végül addig álldogálok Lucas mellett, amíg nem dönt és fel nem készül arra, hogy bejöjjön. Persze ezek után jobban figyelek rá. Kész vagyok az első jelre megmondani neki, hogy tűnjön el. Nem akarok én lenni azért a hibás, hogy a következő napoknak ne járjon máson az esze csak a testvérén. Tényleg nem szeretném.
- Jövök neked ezért - mondom, inkább csak magamnak téve ígéretet és jól a fejembe vésem, hogy tartozok neki.
Bent viszont újra a hulláé a főszerep és azé a nyavalyás bőrkabáté, amihez nem tudom miért ragaszkodok ennyire. Mikor Lucas ledobja inkább vagyok egy morcos gyerek, mint ideges.
- A cigi az más. Azt tudom én is viszonozni - adok hangot a legelső magyarázatnak, ami eszembe jut és csak remélem, hogy megelégszik ennyivel. Tényleg nem akarok erről vitába szállni vele. Most meg főleg nem. Van fontosabb dolgunk, ami a lépcső aljánál vár minket. És ami annál is fontosabb egy percre, most már lerángathatom róla a kabátot.
Csakhogy hamar rájövök, hogy felesleges szenvednem vele. Egy pillanatra újra elönti az agyam a düh, de ez már közel sem olyan, mint nem olyan régen. Aztán amilyen hamar jött, már el is múlik én pedig újra nyugodt vagyok
- Nem kell. Nem lényeges - utasítom vissza Zanet, de közben csak egy pillanatra nézek az arcára. Nem vagyok benne biztos, de annak ellenére, amit mondott és, hogy megérdemelt egy ütést - nem annyit, amennyit tőlem kapott - kezd bűntudatom lenni.
Inkább újra a hullának szentelem a figyelmem és mire észbe kapok, már lángol is a test. Oké, jogos. Felesleges lett volna még tovább húzni az időt. Minél hamarabb elrendezzük, annál jobb. Amikor már az arcomon fájdalmasan érzem a tűz melegét, csak akkor szánom rá magam, hogy hátrébb lépjek.
- Kösz srácok, hogy segítetek - mondom ki, amit már régen meg kellett volna, miközben megbabonázva bámulok a tüzet. - Lehet, hogy gyűjteni kellett volna előbb egy kis vizet valamibe... biztos, ami biztos. Így nem nagyon mész a közelébe, hogy homokot szórj rá - jegyzem meg, amikor a tűz egyre magasabbra csap és újabb lépést nem vagyunk kénytelenek hátrálni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elátkozott ház Elátkozott ház  - Page 2 I_icon_minitime19.03.13 20:26

Alighogy sikeresen eljut a szürkeállományomba a tény, hogy túl hangosan fantáziálgattam David csajáról -akiről egyébként még csak sejtésem lehet, hogy ki az, és hogy néz ki, mivel még soha a büdös életben nem láttam, Roxanne nevű nő meg ezeregy van ebben a rohadék városban-, már látom is, ahogy pillanatokon belül vörös köd száll a szemei elé. Mielőtt még kimondanám -életemben talán ELŐSZÖR ŐSZINTÉN-, hogy sajnálom, amit mondtam, és hogy k*vára nem az volt ezzel a tervem, hogy meghúzzam a csaját, vagy hogy egyik unalmas percemben annak a bigének a gondolatára verjem ki, már éri is az első ütés a pofámat. Simán védekezhettem volna, megállíthattam volna, vagy akár el is léphettem volna előle, de nem akartam. Ha már fájni kell, hát fájjon! Igaza van, teljesen jogos tőle, hogy azon van, hogy elferdítse az orromat, kiüsse a létező összes fogamat, és hogy eltörje az állkapcsomat. Egy balf*sz elszólás volt részemről mindaz a nőjéről. A veréshez meg már úgyis hozzászoktam. A börtönben -még, ha a kintiek ezt is tudják-, nem a boxzsákokat szoktuk verni...
Volt időm hozzászokni a dologhoz, amikor még én voltam a tipikus friss husi, akivel egyedül az volt a baj, hogy akárhogy is ütötték-verték, mindig visszaütött, és betörhetetlen volt.
-Hé hé hé! Haver... baszd ki, elég! Sajnálom, jó?! Bocs! - Fel se tűnt, hogy mikor kezdtem el ilyen hevesen ellenkezni. Egyszerűen csak kikívánkozott belőlem, mielőtt még félholtra verhetne, amit azért... hát... remélem, hogy ez a Gorilla -még, ha legszívesebben szemen is köpne-, meg fog akadályozni.
Fájdalmasan nyögve, vérző szájjal, orral és hunyorgó szemekkel tápászkodok fel a földről, mindvégig a falat használva támaszként, egy pillanatra összegörnyedve, amikor a gyomrom kavarogni kezd. Ezt követően viszont nem adok magamnak sok időt arra, hogy összeszedhessem magam. A falat támasztva egyenesedem fel, és köpök egy embereset valahova a fal mellé. Ami a kisebb adag vér mellett még távozik a számból, nem más, mint a.... a... az egyik fogam valahonnan a hátsók közül. Fantasztikus! Már foghíjas is lettem! Tényleg beillek az alkoholista csövesek közé már! Egy mozdulattal törlöm meg az orrom és a számat is kabátom ujjába, majd -furcsamód, nem érzem azt, amit a börtönben is mindig éreztem, hogy most kamatostul vissza kéne neki adnom-, felé Dave felé fordulok, egy vigyor -ami inkább fájdalmas grimasznak tűnik-, kerül az arcomra, és csak ennyit mondok:
-Kösz haver! Legalább a csuklásom már elmúlt... - Ezzel elindulok lefelé a pincébe, a cigit csak csavargatva a feldagadt számba. A vér fémes íze, és a cigifüst együttes aromája egyenesen gyomorforgató. Odakint az esőben köpök még egyet, majd a pincében máris lázas keresgélésbe kezdek, azon törve a fejem, hogy ha sikerül eltüntetnünk azt a ganéjt, akkor én szépen angolosan már távozok is. Valamiért a büszkeségem -már, ami még maradt belőle-, gátol abban, hogy továbbra is egy légtérbe tudjak maradni Daveval. Gondolataim mázlimra hamar elterelődnek az odafent történtekről -így a fejemben lüktető fájdalomról, és arról a helyről is, ami a fogam helyén maradt-, és ezzel együtt sikerül egy-két olyan dolgot találnom a szekrényben, amiknek még a hasznát vehetjük. Párszor felkiabálok mire végre letolják a seggüket. Először a hulla érkezik, mintha valami krumplis zsák lenne, majd ők is megjelennek. Hirtelen nem tudom eldönteni, hogy jelen pillanatban melyikőjüktől is tartok jobban, azt azonban sikerül megállapítanom, hogy David nagyjából már lenyugodott, ami... hát... nem is tart olyan hűűű de übersokáig, mint gondoltam, ugyanis percek kérdése és újra hőbörögni kezd, amikor rájön, hogy ez a nyomorék kabát nem lehet az övé. Szavaira -miszerint innentől már megoldjuk ketten-, nem túl magabiztosan, de biccentek egyet, aztán csak figyelem, ahogy Luke előkapja az öngyújtót és a begyújtja a halottat. Tábortűz...
-Áh nem érdekes! - Mondok csak ennyit, mikor hálálkodásba kezd, és már éppen újra félvigyorra húzódna a szám, ha nem kéne megállnom a mozdulat közben a fájdalom miatt. Na, jó ezt is hanyagolom egy jó darabig! Az ötletre viszont azonnal ráharapok...
-Fasza ötlet! Szerintem akkor én megyek is... - Ezzel elindulok -felkapva egy rozsdás, ócska vödröt az egyik sarokból, aminek a füle már alig tart bármit is-, hogy keressek valami vízforrást, amit ha nem találok, akkor kénytelen leszek esővel helyettesíteni. Mire ez tele lesz...
-Vaaagy menne inkább más? - Torpanok meg végül az ajtóban, nekik háttal állva, a vödröt szorongatva.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elátkozott ház Elátkozott ház  - Page 2 I_icon_minitime21.03.13 18:31


This is suck, boys...


Ha lepődtem már meg igazán életemben, akkor az nem volt a mostanihoz fogható. Teljes ledöbbenésemben, értetlenül bámulok Davere, ahogy az se szó se beszéd, esik neki szerencsétlen kölyöknek, és kezdi el minden bűntudat nélkül ütlegelni. Kerek szemekkel, magam előtt kitárt karokkal, leesett állakkal figyelem őket, és próbálok dűlőre jutni afelől, hogy most mi lenne a legjobb megoldás. Ha hagynám, hogy szétverje a kölyök képét, amiért az szájára vette Roxyt, vagy szedjem le róla, amiért szegény kölyök csak a szájára vette Roxy nevét, de semmi rosszra nem célzott vele. Az persze más kérdés, hogy mire gondolhatott, de mondani semmi rosszat nem mondott. Így az utóbbira hagyatkozva, már el is indulok feléjük, majd karomat Dave torka felé lendítve átkarolom azt, és némi fojtogatás kíséretében lehúzom Zaneről.
- Higgadj már le, te szerencsétlen! - rivallok rá, ahogy a legközelebbi falhoz szorítom. Egyik kezemmel a vállát, másikkal a nyakát tartom, és tartom minél messzebb tőlem, mivel kinézem belőle, hogy felém kap azzal a céllal, hogy kikaparja a szememet a helyéről.
- Teljesen meg vagy ma zakkanva? Nem elég, hogy megölsz egy embert, de még a saját barátodat is képes vagy megverni azért, mert a nődet a szájára merte venni. Ki az a nő, most őszintén, hogy ne lehessen megemlíteni? Maga a megtestesült gyönyör? Mit képzelsz? Vagy csak félsz, hogy azt hiszi, nem vagy elég jó neki, és bárki ha a közelébe kerül, elveheti tőled? - vonom fel a szemöldökömet, miközben hosszasan kérdezősködök. Próbálok minél keményebben beszélni vele, minél kegyetlenebb dolgokat a fejéhez vágni, hogy ezzel érezze a helyzet komolyságát. Nem szoktam vigasztalni senkit, nem szoktam hagyni, hogy a vállamra boruljanak, és én se siránkozok senkinek. Nem mindig az a módja a vigasztalásnak, hogy mi magunk is bedepizünk, és hüppögünk a másikkal szinkronban. Az nem szokott mindig segíteni, és valószínűleg ez is egy ilyen eset, különben nem szedtem volna le róla ilyen módon. Nem tudom elhinni, hogy így viselkedik a saját barátjával. A halottra magasról teszek, semmi közöm hozzá. De az, hogy itt verje szét szegény srácot, azt nem fogom hagyni.
Hirtelen engedem el Davidet, így elhátrálva tőle, Zane felé fordulok.
- Minden oké? - érdeklődök aggodalmat imitáló tekintettel. Nem tagadom, van is bennem egy kevés, de nem hiszem, hogy olyan kis puhány lenne, hogy ne bírna állni néhány ütést. Ennek ellenére a vér és a fog ott van a földön még akkor is, ha nem kellene. Gyilkos pillantást véve Dave-re, rázom meg a fejemet, ezzel is kimutatva nemtetszésemet.
Végül elhagyva egy kis időre a helyiséget, inkább döntök a fejem kiszellőztetésénél, mint a bent maradásnál.
- Ha már itt vagyok, segítek. Úgy ismersz, mint aki egy kis emlékroham miatt megfutamodik? Szerintem nem - villantom meg barna tekintetemet, és már megyek is befelé, hogy eltörölhessem a hullát a föld felszínéről.
- David, megmondtam neked, hogy szívesen segítek, és nem várok semmiféle viszonzást - ezzel már hajítom is le a hullát a pincébe, hol gyomorforgató puffanással ér földet, ezt követően két perc múlva pedig már lángol is.
- Elég nagy vízsugár kellene ide akkor - kapom az arcom elé a kezemet, ahogy a lángok hirtelen a magasba csapnak előttem.
- Én elmennék, de most hagyjalak itt benneteket, hogy kinyírjátok egymást? - pillantok egyikről a másikra, de végül felsóhajtva elveszem a gyerektől a vödröt.
- Nem bánom, szerintem van mit megbeszélnetek... de a vízzel nem fogunk sokra menni - és már el is tűnök a füst és lángcsóvák vészjósló tömegéből, hogy gyors léptekkel keressek valami homok, vagy szárazföld féleséget, aminek a hasznát tudom venni még mielőtt felgyulladna az egész ház.
A vízzel nem mennénk sokra, mivel benzinnel locsoltuk le a hullát, és köztudott, hogy a benzin sűrűsége kisebb, mint a vízé, így azt ha nyakon öntjük vízzel, ugyan úgy égni fog, mint az elején. Téve egy kitérőt egy sötétebb folyosó felé, minden szobába belesek, hátha találok földet vagy homokot. A semmin kívül viszont más nincs egészen addig, míg a hatodik szobába be nem tévedek, mi bűzlik a földszagtól. Főnyeremény!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elátkozott ház Elátkozott ház  - Page 2 I_icon_minitime22.03.13 18:01

Nem tudom, mi üt belém, csak azt, hogy ami máskor apróság lenne most teljesen kiveri nálam a biztosítékot és elveszítem az eszem és önmagam. Valahol tudat alatt felfogom én, hogy mit teszek és, hogy ez baromira nem helyes. Ahogy azt is, hogy Lucas a torkomat szorongatja. Még a felém zúdított kérdésáradatot is hallom, de válaszolni? Nem, arra képtelen vagyok. Pedig nagyon is biztos vagyok abban, hogy mit kellene mondanom. Tényleg rettegek attól, hogy elveszítem. Hogy Roxy könnyen találhatna magának mást... és ha nem adok bele mindent, meg is fogja tenni. De ezt még magamnak sem vallom be, nemhogy másnak elmondjam!
Úgyhogy hallgatok, de percek múlva már azzal sem próbálkozok, hogy kiszabaduljak Luke kezei közül. Minek? Csak Zanere nézek és próbálok nem érezni bűntudatot azért, amit vele tettem, csak mert meg merte említeni Roxyt. És végül sikerül is. Mikor teljesen kitisztul a fejem, akkor sem szólok egy árva szót sem. Csak Lucas után megyek az esőbe.
- Nem, nem úgy ismerlek - vallom be. - Ettől függetlenül jó, ha tudod, hogy nem kell mindenképp segítened - teszem hozzá és már indulok is be a hullához.
Percek kellenek ahhoz, hogy lent legyen a pincében, velünk együtt és nézzük, ahogy a lángok egyre magasabbra csapnak. Nem vagyok benne biztos, hogy mit érzek. Megkönnyebbülést, mert a szemem láttára tűnik el az első gyilkosságom minden nyoma? Hálát, mert számíthattam két emberre is, amikor sz*rba kevertem magam? Fogalmam sincs. Ezer meg egy gondolat kavarog a fejemben és csak akkor kapok észbe, amikor fél füllel meghallom a "kinyírni" szót.
- Hogy mi? - kapom arra a fejem és csak amikor leesik, hogy miről van szó, nézek Zane felé.
Már nem vagyok rá dühös. Egyszerűen csak szégyellem a pofám, hogy ezt tettem vele. Szavak nélkül egy apró bólintással jelzem Lucasnak, hogy menjen. Tényleg lenne mit beszélnünk. Csak arról fogalmam sincs, hogy fogjak bele. Nagy levegő és fogjunk bele... Aha. Ha ez ilyen egyszerű lenne! Csakhogy nem az. Nem tudom, pontosan hol és hogy is fogjak bele.
- Mit szólnál, ha ez az egész után szereznénk valami piát? - beszélek a lángokat bámulva, de a következő mondatom előtt már Zane felé esik a pillantásom. - Aztán ha nincs jobb helyed, maradhatnál ma nálam - jelenik meg valami halvány mosoly az arcomon. Nem tudok tőle nyíltan bocsánatot kérni, de ennyi kitelik tőlem. Maradhat nálam ma... vagy ameddig csak engedi a büszkesége.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elátkozott ház Elátkozott ház  - Page 2 I_icon_minitime24.03.13 10:07

Az ütések teljesen váratlanul érnek. Gondolhattam volna, hogy a megjegyzéseimtől Dave rövid időn belül vérszemet fog kapni, de hogy ez ilyen hamar következzen be! Hát öregem, minden elismerésem, de tényleg!
Nincs ínyemre, ha felismerhetetlenre verik össze a pofám, most mégsem teszek ellene semmit, hiába súgják ezt az ösztöneim. Ez most tényleg kijár, és akármennyire is nem akarom bevallani, de nagyon is jogos, amit most kapok. Az ütések mégis egy perc alatt megszűnnek. A pofám is leesik -persze, csak miután egy adag vérrel együtt kiköptem az egyik fogamat-, amikor sikerül felfognom a fejemben történő éktelen zsongástól és lüktetéstől azt, hogy ki sietett a megmentésemre. Nem lepődtem volna meg, ha a Gorilla hagyja, hogy Dave addig verjen, ameddig van benne szusz, vagy ameddig mozgok. De így! Na jó igazából hálásnak kéne lennem, valahogy mégse megy. Megint én voltam a puhány kis hülyegyerek, akinek végül meg kellett védeni a seggét.
-Ja, jól vagyok.. Ha majd összejön a lopott pénzem, megyek és rakatok be magamnak olyan igazi arany fogat, mint amilyet a nagykutyák is szoktak. - Villantok egy félvigyort Lucas felé, ami inkább sikerült egy fájdalmas, idióta grimaszra. Megkísérelek azért egy gyors pillantást Dave felé is, de mikor megérzem az ismerős, ideges remegést az ökleimben, inkább úgy döntök, hogy ideje lelépni. Mielőtt robbanhatnék, hagyom hogy egymásközt lerendezzék a dolgot, én pedig inkább lelépek egyenesem a pincébe, hogy meglátogathassam azt a helységet is, hátha találok valami olyat, ami még a hasznunkra válhat egy hulla eltüntetésben. És, ha már itt tartunk... még mindig kurva jó bulinak tartom ezt az egészet. Mint egy kiba@ott mozifilm, amiknek mi vagyunk a főszereplői. A mellem csak akkor kezd el igazán dagadni, amikor rátalálok a benzines kannákra. Ezzel biztos, hogy eltüntethetjük azt a kis köcsögöt a földszínéről. Már csak a beleegyezésük hiányzik, és már énekelhetünk is tábortüzes dalokat. Nincs itt valahol egy gitár meg egy kis mályvacukor? Úgy sokkal hangulatosabb lenne! A közös kis eszmecseréjükbe nem igazán szólok bele. Igazából nem is tudok, és egyenlőre jobbnak látom, ha befogom a szám mielőtt olyat mondanék, amiből tömegverekedés kerekedne. Csak nézem, ahogy a tűz egyre nagyobb lángokba csap és lassan teljesen eltünteti a testet. Megbabonáz a látványa, de mivel nem akarom én is így végezni, nem ártana még időben elkezdeni agyalni az oltáson. Egyenlőre itt semmi hasznom, jobb, ha én vagyok az, aki elvonszolja a seggét valami olyanért, amivel ezt ellehet oltani. Meg is indulok, magamhoz "ölelve" egy vödröt, amikor Lucas megállít. Felvont szemöldökkel nézek oldalra rá, már nyílna a szám, hogy valami rohadt idegesítő dologgal lerázzam, de aztán mégse mondok semmit, csak becsukom a szám, és erősen a nyelvemre harapok, megfeszült állkapoccsal adva át neki a vödröt. Amint a Gorilla lelép, idegesen megvakargatom a tarkómat, aztán egy "nem vagyok ideges" látszattal megpördülök a sarkamon David felé. Amikor beszélni kezd, értetlen, bamba pofával nézek rá, szemeim akaratlanul is felcsillannak a pia szó hallatán. De rég ba@tam már be!
-Oké, de lakbért nem fizetek. - Jelentem ki vigyorogva, nem is foglalkozva vele, hogy mennyire rohadtul fáj egy-egy ilyen mozdulat.
-Mi lenne, ha mi is megpattannánk? - Térek végül át egy teljesen másik témára, amint szemem sarkából feltűnik, hogy a kis pajkos lángnyelvek nem bírnak magukkal és elkezdtek tovább terjedni a benzines kannák irányába.
-Na baszd meg... - Dörmögöm magam elé, kitágult szemekkel kapva a fejem David felé.
-Tipli van! - Kiabálom félhangosan, majd köhögve, krákogva elindulok előre, próbálva utat törni a füstben magunknak, kezemmel Dave dzsekijébe kapaszkodva, így húzva magam után, alig látva a könnyektől, amiket a füst okoz. Szabad kezemet ökölbe szorítom, így rakva rá mellkasomra. Olyan érzésem van, hogy soha nem jutunk ki innen.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elátkozott ház Elátkozott ház  - Page 2 I_icon_minitime24.03.13 14:32


This is suck, boys...


Van egy olyan érzésem, hogy nem ártana keresnem egy jó kis pszichológust vagy pszichiátert David barátomnak, akire egy is ag turkászat, düh kezelés bőven ráférne. Ez csak akkor ötlik az eszembe, mikor lerángatva Zane-ről, a falhoz szorítom, és ideges grimaszba torzult arcát figyelem. Próbálom minél határozottabban tartani még akkor is, ha meg-megremeg a kezem már csak a gondolattól is, hogy ez a gyerek képes lenne itt, álltó helyében kinyírni mindenkit. Nem elég, hogy pár órával ez előtt megölt egy srácot, de még folytatja azzal a személlyel is, aki jó barátja? Nem is értem. Kéne már egy jó nagy atyai pofon neki, de ezt inkább nem említem meg neki. Így is elég ideges már, és ezzel szerintem eltörnék benne valamit. Valamit, amit nem szabadna. Helyette lassan, kimérten engedem el, és szabadítom meg a szorításomtól, ami egy idő után biztos megmaradna a bőrén.
Fejemet rázva hagyom el az épületet, hogy friss levegőt szívjak. Szavaira csak elvigyorodok.
- Most azt akarod, hogy maradjak ki ebből a buliból? Mert az rohadtul nem fog menni.
Pár perc elteltével már úgy ég a srác teste, mint régen a boszorkának vélt személyek máglyája. Nincs ínyemre ez a lehetőség, ennek ellenére kénytelenek vagyunk megtenni. Egy szétaszott, bomladozó testet hamarabb megtalálnak és azonosítanak, mint néhány szem hamvat, ami porral, földdel, homokkal és pernyével keveredik. Az nem hiszem, hogy menne még a hatalmas nyomozóknak se. Ha mégis, akkor én kérek elnézést, és megemelem a létező összes kalapomat, amiből nem mellesleg nincs egy darab se.
Csak későn jut eszünkbe, hogy kellett volna valami oltóanyagot is lehozni, ha már egyszer felgyújtottuk a testet, elvégre egy benzin nem fog túl hamar elaludni főleg úgy, hogy tartályokban van még itt anyag bőven. Mikor elindulok homokot keresni amit találok is, kénytelen vagyok visszafordulni, bár a talált adagot nem hagyom magam mögött.
A pince felől hangos köhögés szűrődik ki, valamint a vastag füstfelhők már itt is, az előtérben is nagy lelkesedéssel gomolyognak. Fejemben olyan gyorsan kapcsolnak be a vészharangok, hogy a gondolataim megelőzik a testem reakcióképességét, így kis híján fejre állok, mikor elfelejtek lépni, de végül összeszedve magam, már kettesével szelve a lépcsőket, vágtatok is lefelé.
- Húzzatok felfelé! - lökök egyet Zanen, hogy a maga után húzott Davet is vigye magával - menj már!
A tűz is a füstsokaság elzárja az utamat a benzintől, mely nagyi locsolókannája méretű kék és zöld tartályokban vannak. Ha azokat kiviszem innen, akkor legalább nem lesz akkora tűz, hogy az visszafordíthatatlan károkat okozzon. Bár... mi nagy kárt okozhatna egy ilyen romhalmazban?
Mikor egy nagyobb lángnyelv csap fel előttem, az arcom elé kapom a kezem, végül átbotladozva egy kisebben, megmarkolom a két kanna fülét, hogy azzal széles vigyorral távozhassak. Érzem ahogy a hátamról a nadrágom övéig csurog lefelé a forróság hevében keletkezett verejték, s tüdőm egyre több füsttel telik meg. Hörögve, köhögve és fulladozva a füsttől, indulok el Davidék után, s bár a kettős látás adott, mégis elérem a lépcsőt, hogy azon felküzdve magam, minél messzebb vihessem a háztól a kannákat. Csak érnék már fel.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elátkozott ház Elátkozott ház  - Page 2 I_icon_minitime25.03.13 23:59

Percek! Rohadt hosszú, nyavalyás percek kellenek ahhoz, hogy kitisztuljon a fejem és ne érezzem azt, hogy a fejemben más is van rajtam kívül. Hogy nem én uralkodok, hanem azok a kib*szott démonok veszik át az irányítást! De utána már jobban vagyok. Az apró bűntudattól eltekintve, hogy talán - vagyis inkább biztos -, hogy többet kapott Zane a képébe, mint megérdemelte volna. Bocsánatot mégsem kérek tőle, csak amikor egyedül maradok, megindulok Lucas után. Először komolyan aggódok érte és egyetlen szó nélkül hagynám, hogy elsétáljon, ha ezt szeretné, de úgy tűnik, eszében sincs.
- Jah. Buli - húzódik valami mosolyfélére a szám. - A buli nem itt kezdődik... bár még lehet az belőle - beszélek csak azért, hogy ne a halott testvérén járjon az esze. Legalább pár másodpercig.
Újabb, hosszú percek múlva már a lángoló hullát nézzük. Teljesen belefeledkezek a saját gondolataimban és elveszek a fejemben. Az utolsó pillanatban tudatosul bennem, hogy Lucas elment... fogalmam sincs, miért, én pedig itt maradtam Zanenel, akire alig bírok ránézni, mert az szembesít azzal, amit tettem. Végül mégis megteszem és elviselem a rám törő bűntudatot. A bocsánatkérés viszont még most sem megy. Úgyhogy a másik megoldás mellett döntök. Nagy vigyor jelenik meg az arcomon, amikor meglátom, hogy mosolyra húzódik a szája. Vagy legalábbis az akarna lenni, ha nem intéztem volna el olyan szépen.
- Lakbér? - kérdezek vissza elgondolkozva egy pillanatra teljesen elfeledkezve a tűzről mellettünk. - Nem is kell. Majd ledolgozod. Besegítesz az én melómban és helyettesítesz, ha a klotyót kell éppen takarítani - sorolom, hogy mivel is jön nekem azért, hogy nálam maradhat.
Persze eszemben sincs semmit kérni tőle cserébe. Azzal, hogy szerzünk valami italt és nálam húzza meg magát ma este - vagy pár nap -, kiegyenlítjük a számlát és remélhetőleg elfelejtjük ezt az egészet. Már éppen kezdenék azon agyalni, hogy mi történik, ha mégsem így alakul, amikor ott a következő, nagyon is sürgető téma. Nagyokat pislogva nézek a tűzre és valami őrült módon a hullát keresem a közepén, de az már rég nincs sehol. Mégis keresem és talán az utolsó pillanatig ott állnék, ha Zane nem ragadná meg a karom és húzna maga után ezzel is térítve észhez. Úgy szedem a lábaimat, ahogy csak tudom, mégis van egy lépcsőfok valahol - talán félúton? -, ahol megbotlok és épphogy sikerül tovább menni anélkül, hogy lefejelném valamelyik fokot.
Semmi nem jár az eszembe, csak az, hogy érünk már fel, ki abba a kicseszett esőbe és múljon el a fullasztó, fojtogató érzés! Végül még, meglepő módon arra is van időm, hogy amikor Luke elhúz mellettünk utána kapjak. El sem tudom képzelni, hogy minek akar oda lemenni, de nem is tudom meg egyhamar. A kezem csak a levegőt, vagy jobban mondva a füstöt markolja. Kénytelen vagyok annyiban hagyni a dolgot és menni tovább, ha nem akarom, hogy Zane a földön rángasson végig.
Alig bírom elhinni, amikor megérzem a bőrömön a hideg esőcseppeket! Ebből tudom, hogy kint vagyunk és még élünk. Más jele nem nagyon van, levegőt még most sem kapok rendesen. Fulladozok és köhögök, de pillanatokon belül ez a legkisebb bajom. A nagyobb az, hogy fogalmam sincs, hol van Lucas. Zane mellettem, ő rendben vagy... vagy legalábbis lesz remélhetőleg.
- Hol a... f*szban vagy haver? - köpöm idegesen a szavakat, amint képes vagyok levegőt venni, miközben a tekintetem le nem veszem a bejáratról. - Visszamegyek - mondom Zanenek. - Muszáj! - teszem hozzá, mert tudom, most tényleg így van. Nem hagyhatom ott. Ha nem jön ki pár másodpercen belül, nem érdekel a terjedő tűz és, hogy körülbelül semmit sem látni, megyek. Ha pedig lesz akkora mázlink, hogy jön, egy nagy ölelésre biztos számíthat tőlem. Nagy meg egy üveg piára. Persze mind a ketten. Csak legyünk túl ezen az egészen és ha lehet további gondok nélkül.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elátkozott ház Elátkozott ház  - Page 2 I_icon_minitime28.03.13 17:58

Összetehetem a két kicsi kacsómat -áh ez nagyon bu*isan hangzott-, amiért csak ennyit kaptam, és megúsztam egy kis nyelvelharapással, és egy foghiánnyal. Ráadásul külön köszönetet mondhatok neki, hogy sikerült úgy betalálnia, hogy ne olyan fogamat verje ki, ami elég szembetűnő, ha hiányzik. A hátsók közül tőlem az összeset kiverheti, nem érdekel, csak elől maradjanak meg. Ott, ahol szembetűnőbb a foghíjasság. Na, de mindegy, leszarom! Egy kis verés ide, vagy oda, mit árt ez már nekem?! Ugyan!
Miután megkaptam a "méltó büntetésemet" már húzok is le a pincébe. Egyenlőre elég sok kockázatot érzek abban, hogy továbbra is meglegyek békességben egy helységbe összezárva Daviddel. A börtönben már túlságosan is hozzám nőtt az a "jó szokás", hogy üssek, ha valaki jól szarrá ver, és ne hagyjam magam porig alázni. Talán mindez annyira belém rögződött, hogy ez miatt lennék képes gondolkodás nélkül, nem gondolva a következményekre, helyből neki ugrani, hogy aztán addig verjem, ameddig az összes felhalmozódott dühöm, feszültségem, és idegességem el nem száll. Jó sokáig itt lennénk..
Odalent -ameddig egyedül vagyok, és szépen sorban mindenre rábukkanok-, sikerül annyira lenyugodnom, hogy már ne legyen bennem az ütés kényszere. A kettejük kis nyugodt eszmecseréjébe nem szólok bele, inkább csak figyelem, ahogy az a rohadt hulla -szó szerint-, szépen lassan a tűz martalékává válik. Annyira belemerülök a látványba, hogy fel se tűnik, hogy mikor maradtunk ketten Daviddel egyik pillanatról a másikra. Amint szembe találom magam a helyzettel, újra feszültebbé válok a kelleténél is jobban, de sikerül megállnom, hogy ne szoruljon ökölbe a kezem. Ajánlata váratlanul ér. Hirtelen azt se tudom, hogy örülnöm kéne neki, vagy inkább nem. Végül rövid ideig tartó hezitálást követően úgy döntök, hogy elfogadom az ajánlatát.
Ami a legnagyobb hatással volt rám a döntésben, az talán a pia szónak az említése, és a gondolat, hogy végre egy olyan helyen alhatok, ahol tuti nem rabolnak ki reggelre, és ahol még viszonylag meleg is van.
-Felejtsd el haver! - Vágom rá, meg is veregetve viccből a vállát. Már éppen kezdenék hozzászokni a gondolathoz, hogy annak ellenére, hogy hogy elvert, még mindig szent a béke köztünk meg a többi ilyen f*ás, amikor meglátom, és a hirtelen magasabbra szökött hőből meg is érzem, hogy a tűz úgy gondolja, hogy kicsit megtréfál minket, és elkezd tovább terjedni a hulláról. Nincs tökölés, menni kell mindent magunk mögött hagyva, ha időben ki akarunk érni innen! Az életösztönöm azonnal működésbe lép, és már szaladok is a kijárat felé, magam után rángatva Dave-t is, dzsekimnek a nyakát szabad kezemmel a szám és orrom elé húzva, így védekezve a fojtó tűzzel szemben, ami egyre nehezebbnek bizonyul. Mázlinkra azonban váratlan megmentőként betoppan Lucas, aki pillanatok alatt kitoloncol minket innen. Pár perc múlva már köhögve, de mégis megkönnyebbülten szívhatjuk magunkba a kint friss levegőt. Lihegve előregörnyedek, kezeimmel térdeimen támasztva meg magam, így köhögve tovább, köpve is egyet a számban terjengő füst íz miatt. Beletelik egy-két percbe, mire a fejem nagyjából kitisztul. Ekkor azonban már csak egy gyors kérdés az, amit hallok Davidtől, majd elindul a pince felé.
-Te barom! - Kiáltok utána két köhögés között, és botladozva utána indulok, mikor meghallom a távolból egyre inkább közeledő szirénák hangját. Két fajta van. Egyik a tűzoltóságé másik pedig a... rendőrségé!
-A mártír k*va fajtátokat! - Morgom idegesen az orrom alatt, belerúgva a sáros talajba, aztán egyenesen a lépcsők tetejéig futok, megállva Dave mellett.
-Igyekezz! Jönnek a zsaruk! - Kiáltok le Lucasnak.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elátkozott ház Elátkozott ház  - Page 2 I_icon_minitime28.03.13 18:47


This is suck, boys...


Eszetlenül robogok egyik romos helyiségből a másikba, hogy találjak valami homoknak nevezhető és hasonló anyagú dolgot, amivel nyakon önthetem a tüzet, mely valószínűleg egyre gyorsabban és gyorsabban terjed. Ezt már csak onnan sejtem, hogy lentről furcsa harákoló, fuldokló hangok törnek fel, valamint a füst is egyre csak terjed. Ezt már itt, helyiségekkel arrébb is lehet érezni. Épp ezért fordulok sarkon, kezemben két vödörrel és már indulok is feléjük. Félúton sincsenek, mikor megragadom Zane vállát, és lökök rajta egy nagyot a lépcső felé csak, hogy minél gyorsabban haladjon előre, és ugyan ezt teszem Davevel is, aki a kelleténél átszellemültebbnek tűnik. Nem hagyhatom, hogy amiatt fulladjanak vagy égjenek meg, mert én lángra lobbantottam a hullát.
Mély levegővétellel fordulok a lángok felé, melyek a kelleténél gyorsabban terjednek, talán a benzin és a ki tudja, milyen származékú, kiömlött szerek miatt. Mikor utoljára a hátam mögé pillantok, Davidéknek már nyoma sincs, ami nagy megkönnyebbülés számomra. Így az arcom elé tartva a karomat, indulok el az előbb kiszemelt tartályok felé, melyek nyilván benzint tartalmaznak. Többször tör fel keserű, füst ízű köhögés a torkomból, a szemeim már nem is engedi, hogy mindent olyan tisztán lássak, ahogy kellene. Kellemetlen lesz, ha itt dobom fel a talpam, és elégek egy hullával. Inkább nem szeretném kipróbálni.
Ezzel a gondolattal markolok rá a törött, az idő miatt megviselt korlátra. A tüdőmbe jutott füst nem engedi, hogy a megfelelő módon vegyem a levegőt, és ez aligha sikerülne, mivel alig van idelent friss oxigén, csupán a füst és a vegyszerek kellemetlen, maró szaga. Mindig is tudtam, hogy a fulladásos halál az egyik legkellemetlenebb de, hogy kettő az egyben legyen, abból inkább kösz szépen, de nem kérek.
Ahogy felpillantok a lépcsősor végére, akkor pillantom meg Davidet.
- Te... ba*d meg, nem azért - torkollik heves köhögésbe a mondandóm - nem azért jöttem le, hogy vissza gyere - indulok el felfelé, kétrét görnyedve hála a levegőhiánynak, amit a beszéddel még inkább elpazaroltam. Menet közben a farmerom alja sikeresen kigyullad, így azt gyorsan hozzácsapkodva a másik lábamhoz oltom el.
- Fogjátok ezt - adom oda egyiknek az egyik, másiknak a másik kannát - benzin... vigyétek messzebb - fuldoklok, s ahogy a fülembe beszökik a rendőrök és a tűzoltók szirénájának vészjósló hangja, mellkasomra szorított kézzel indulok el az ajtó felé, minek csak homályos sziluettjét látom, hála a vastag füstfelhőnek.
- Ha szerencsénk van, akkor... - köhögöm - a hátsó úton még elhúzhatunk - nem kellemes úgy beszélni, hogy azt az érzést kelti a tüdőmben a füst, mintha smirglivel masszíroznák. Ennek ellenére nem állhatok, állhatunk meg, majd a kocsiban kifulladozzuk magunkat.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elátkozott ház Elátkozott ház  - Page 2 I_icon_minitime28.03.13 20:10

Nem keresek kifogásokat, sem magyarázatot, csak annak marad hely, hogy be kell mennem és... kihoznom Lucast? Gondolom igen. A lényeg, hogy megyek. Nem számít Zane hangja sem. Nem fog visszatartani. Pillanatokkal az elhatározás után már ott állok a lépcső tetején és körülbelül a semmivel egyenlő, amit látok. Füst és füst, ami újra marni kezd, amint levegőt veszek, mégsem tágítok. Kész vagyok lemenni a lépcsőn, de végül nem kerül rá sor. Lucas megjelenik és amikor beszélni kezd és szidni, már tudom, hogy nincs baja. Úgyhogy elvéve a felém nyújtott kannát, már indulok is visszafele.
Kint a levegőn jut el a tudatomig, amit Zane percekkel ezelőtt közölt. Tűzoltó és zsaruk. Kicsit lassan forognak az agyamban a fogaskerekek. Aztán csak elindulok arra, amerre Luke leparkolt. Egyértelmű, hogy az ő kocsijával van esélyünk csak meglépni innen. Nem is kérdés, hogy elfuvaroz minket.
- Húzzunk el - mondom, de nem biztos, hogy képes vagyok ahhoz elég hangosan beszélni, hogy ők is meghallják. Csak megindulok a benzineskannával hátra, nagy ívben kerülve ki a házat.
Bent a kocsiban gondolkodás nélkül ugrok be hátra, de azonnal fordulok és a tekintetem a távolt fürkészi. A kitört ablakokon kiömlő füstön keresztül is látni már a szirénák éles fényét. Egészen addig fogva tartja az egész felhajtás a tekintetem, amíg be nem indul a motor és Luke nem lép a gázra. Percekkel később, mikor az egész már alig látszik újra visszafordulok és nem törődve következményekkel, mindkettőjük nyakát hátulról átölelem.
- Imádlak titeket, srácok - mondom őszintén, nagy vigyorral, majd egy fél perccel később még valamit hozzáteszek. - Menjünk inni!

- - Vége - -
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Elátkozott ház Elátkozott ház  - Page 2 I_icon_minitime25.05.13 19:48

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elátkozott ház Elátkozott ház  - Page 2 I_icon_minitime04.12.13 20:51

Paige

Az embereknek elég sok okuk van arra, hogy a nap huszonnégy órájában csak morogjanak és a saját kis siralmas, kegyetlen életükkel legyenek elfoglalva. Nem mondom, nekem is vannak dolgaim bőven, ami miatt okom lenne hisztizni, morogni és a magam módján eljátszani a sértett kiskirályt, de mivel a leányvállalatok melyek egy jó ideje a cég tulajdonában vannak, a kelleténél is jobban kivirágoztak, nekem pedig a háttérből elég figyelemmel kísérnem a kereskedelmüket és aztán jól nyakon ba*hatom őket ha valami oltári nagy hülyeséget csinálnak. Jobb híján a cég igazgatásával telnek a mindennapjaim, de persze munka is akad bőven. Soha nem voltam voltam a jóság megtestesült mintapéldánya. Lehet, hogy a cégem terjeszkedésével rengeteg embernek tudtam munkát adni, de ez most felettébb lényegtelen, mivel ezt is csak a magam önös érdekeiben teszem. Na meg, hogy minél nagyobb névre tegyek szert és ezzel eltudjam terelni az általam elkövetett gyilkosságokról a zsaruk figyelmét, akik közül... most figyeljetek! Néhányan velem dolgoznak! Hihetetlen, hogy néha napján megkérnek arra, hogy segítsek nekik lévén köztudott, van fegyver tartási engedélyem, és a tudtukkal számtalan érdemjegyet szereztem lövészetből. Persze jó mesélőnek és szabotálónak kell lenni ahhoz, hogy ez hihető is legyen, egy szóval az se lepte meg őket, hogy egykoron (ez persze hazugság) a S.W.A.T-nál dolgoztam mesterlövészként, előtte pedig katona voltam Irakban. Hihetetlen, hogy milyen fatökű és befolyásolható gennyláda az összes ember ezen a világon... mint ahogy az is, hogy milyen játszi könnyedséggel tudom ellenük fordítani az intelligenciámat valamint a saját hülyeségüket.
Talpig feketében lépkedek végig az éjszaka leple alatt teljesen feketévé, és sötétkékké festett folyosókon, miközben olykor-olykor belerúgok egy fecskendőbe, mely halk csilingeléssel gurul félre az utamból. Sok bolond jó helyen lövi be magát...
Csak akkor jövök rá, hogy nem vagyok egyedül, mikor a halk neszezést egy pisztoly dördülése követi, majd a vállamat nagyméretű ütés éri. Hamar sikerül rájönnöm, hogy ez az ütés bizony a golyó volt és míg az egyik pillanatban azzal vagyok elfoglalva, hogy mozgásra késztessem a lábaimat, a következőben már rohanok is a méretes férfi után, aki az imént hátat fordított nekem.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elátkozott ház Elátkozott ház  - Page 2 I_icon_minitime04.12.13 21:08

Még egy oldal, még egy korty kávé, még egy ásítás.
Senki nem gondolná, hogy egy olyan lánynak, mint én, így telnek a mindennapok, már pedig de. A vizsgaidőszak közepén járva, érzem, ahogy minden idegem, felőrli a tételek sokasága, de mit tehetnék, ez a dolgom. A sok tanár hirtelen eltűnése meg eléggé figyelemfelkeltő lenne, így muszáj arra vetemednem, mint a korombeliek többsége.
Csak azért tanulok a házban, mert otthon is zajlik az élet, és legyen anyu bármennyire talpraesett, én akkor se adok akkora ütőkártyát az üzletfelei kezébe, hogy azt nyugodt szívvel felhasználhassák ellene. Mert anyut is sakkban lehet tartani... velem, de az cseppet bonyolult húzás lenne, nem mellesleg a kivitelezése egyenlő a nullával, mivel nem adom könnyen magam, legalább is ezen a téren nem, és ha mégis előfordulna, az illető bánhatja, hogy megtette.
A idillikus állapotból, egy lövés hangja, majd gyors léptek zaja zökkent ki. A reflexeim egyből beindulnak, így már nyúlok is a táskámban lévő fegyverért, majd az ablakhoz sétálok, közben üzemképes állapotba helyezve azt. Semmit nem utálok jobban annál, ha megzavarnak.
Nem nézem, ki fut, mihelyst kellő távolságba ér, beleküldöm a golyót a lábába. A célzással sose volt problémám, sőt.
Kiülök a párkányra, hogy egy kicsit szemléljem a tettem gyümölcsét, miszerint a pasi ordít, a lábához kap, majd közeli viszonyba kerül a talajjal.
Mázli, vagy sem, az az arrogáns dög is belép a képbe, én meg kényszert érzek az iránt, hogy megint meghúzzam a ravaszt, de nem... vele nem így játszok.
- Amatőr - kiáltok fel, ezzel is felhívva magamra a figyelmet. Lábaimat lógatva pörgetem a kezemben a társam, és elégedett vigyorral tekintek le rá.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elátkozott ház Elátkozott ház  - Page 2 I_icon_minitime04.12.13 21:28



Az elmúlt hetekben nem sokan leptek meg, de most be kell pótolnom a lemaradásomat. Megmondani se tudom, hogy mikor voltam utoljára nagy szarban... talán akkor, mikor Dinát elrabolták, én meg úgy loholtam utána és nyáladzottam a kegyeiért, hogy ne úgy nézzen rám, mint aki ténylegesen bele akarta keverni abba a szarba, ami akkor körülöttem volt. Most senkinek nem kell könyörögnöm majd és nem is fogok, csak ki akarom nyílni ezt a nyomorék szarházit, aki a semmiből jelent meg előttem, mintha mind végig tudta volna, hogy itt vagyok, még akkor is, ha csak most érkeztem bő négy-öt perce. Mit ártottam én annak a f*sznak, de most a legkomolyabban kérdezem?!
Hangos zihálással eredek a nyomába az előttem vágtázó pacáknak, kinek zsebeiben aprópénzek csörögnek, így ebből következtethetek arra is, hogy nem egy jó állapotú félhez van szerencsém. Nyilván valami bűnöző akinek jobb dolga sincs, mint az itt portyázó emberekre lövöldözni. Már csak az a nagy szerencséje, hogy ténylegesen el is talált... rohadt mázlista.
Arcomon mindenféle érzelem nélkül robbanok be a következő terembe de azzal a lendülettel már le is fékezek. Bakancsom talpa meg is nyikordul a mocskos, nyálkás talajon, ám koránt se a pasassal kezdek el foglalkozni hanem a csajjal, kire rögtön pisztolyt is fogok.
- Kussolj, r*banc! - rivallok rá. Meghúzva a ravaszt a golyó már útnak is indul és hajszálnyira a füle mellett, a valaha ablaknak nevezhető tákolmány középső gerendájában állapodik meg. Még innen is látom, hogy hajának egy jelentős tincse a földre hullik, a másik a golyó martalékaként beleég a fába.
Ám amint a lövés eldörren, a hátam mögül hangos léptek zaja érkezik, amit kiabálások követnek majd újabb lövések.
- Mi a f*szom folyik itt? - indulok el a lány felé futtában s miközben szétrobbantom a földön kuporgó pali fejét, addig már el is kapom a szöszi csuklóját, hogy lerántva a párkányból magam után vonszoljam. Fogalmam sincs, hogy mennyire bírja a gyors tempót, bár nem úgy néz ki mint akinek nehezére esne. Szinte nem is foglalkozok a vállamba nyilalló fájdalommal, de tisztán érzem ahogy a pólóm és a kabátom is egyre nagyobb mértékben ázik el a ragacsos vörös nedűnek hála.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elátkozott ház Elátkozott ház  - Page 2 I_icon_minitime04.12.13 21:45

És a tanulásnak befellegzett. A rohadt életbe kell itt egymást nyirbálni, mennének máshová. Nem, egyáltalán nem érzek empátiát Gavinnel kapcsolatban, na jó.. talán egy kicsit, de piszok mód dühös vagyok rá, azt viszont mégse hagyom, hogy más ölje meg helyettem. Nem, őt csak az én golyóm küldheti a más világra, annak viszont még nincs itt az ideje.
Sztoikus nyugalommal követem szememmel a golyót, még az se zavar, hogy megritkította a hajam, pont olyan tincset talált el, aminek hiányát könnyű szerrel tudom palástolni. Viszont, ahogy lassan fordítom felé a fejem, az arcomról minden érzelem eltűnik, leszámítva mérhetetlen nyugalmat.
- Ha nem akarsz szimmetriát, kurva gyorsan leereszted azt a szart - komolyan beszélek, ő is tudja, hogy megteszem, ha arról van szó, és emlékeim szerint, most az ő nyaka körül szorul a hurok.
- És ha rátaposol a jegyzeteimre, eltöröm a lábad- teszem még hozzá, csak úgy mellékesen, mert nem azért szenvedtem vele.
Aztán mondanék még mást is, de leránt a helyemről, és futásra kényszerülök. Nincs bajom vele, eszet vagyok, pont az ilyen esetek miatt.
- Honnan tudjam, te voltál az, aki rám tört... megint- közlöm vele a tényt, kivételesen nem én vagyok a hunyó.
De aztán zsákutcába kerülünk, és megfordulva, két alak sziluettjét vélem felfedezni.
- Oké, tied a jobb oldali, enyém bal... csak a lábát célozd, ha szeretnénk tudni, mivel bököd a csőrüket- baráti jó tanácsnak tekintem, tudom, milyen az, ha az ember agyát megszállja a bizonyos vörös köd.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elátkozott ház Elátkozott ház  - Page 2 I_icon_minitime04.12.13 22:01



Látom, hogy a lánynak nincs ínyére a helyzet, ennek ellenére piszokul idegesít az a vigyor a képén. Számtalanszor kerültünk már egymás útjába és úgy néz ki a sors csúf fintora az, hogy megint egy helyen kötöttünk ki... ráadásul a szarban. Kiborító.
Nagy pofája ellenére még nem engedem le a pisztolyt csak azután, hogy mérget vettem rá, nem fog egy egész tárat a képembe engedni. Mondjuk az alapján ahogy megismertem, biztos nem ilyen halált szánna nekem. Gyorsat semmiképp. Szépen lassan végezne velem a kis veszett dög. Talán a lábujjaimnál kezdené, a füleimmel folytatná...
- A rohadt jegyzeted épsége legyen a legkisebb bajod. Istenemre mondom, arra a nemlétezőre, ha elmondod milyen anyagrész, mit kell tudni, én magam írom meg az egész sztorit neked jó? Csak húzzunk innen - és ezzel már rántom is le az ablakból, de előtte már csak azért is megtaposom a papírlapokat. Nem hiszem, hogy nehezemre esne leírni neki azokat, amiket ő is leírt, csak én voltam olyan szemét, arrogáns pöcs, hogy alaposan megtapostam azokat és még egy agyvelőt is ráloccsantottam. Ha normális lennék azt mondanám, hogy undorító. De mivel nem vagyok az, csak jót vigyorgok rajta... na ez már tényleg undorító!
A zsákutca meglehetősen érzékenyen érint, de nem kezdek el zokogva a lány vállára borulni és elmormolni egy imát az orrom alatt, hogy ezzel lépjek át a túlvilágra. Helyette inkább felháborodva figyelem a mellettem álldogáló nőszemélyt, ki épp most szaval el nekem egy olyan alapvető dolgot, amivel gyakorlatilag már négy-öt éve tisztában vagyok.
Szinte nőies felháborodással fordulok felé.
- Ha nem lennél baszod, rá se jönnék. Fogd be a szád kiscsibém, vagy téged foglak megfingatni ezek helyett a barmok helyett... ezek után szerintem kénytelen leszek neki egy alapos kis fejmosást tartani arról, hogy mégis ki vagyok, honnan jöttem és mivel foglalkozok napi szinten. Több száz méterekről lövök pontosan, nehogy már hat méter ejtsen zavarba. Ami pedig a logikát illeti... nem csak a nőknek vág jól az agya és ezt kikérem minden hímtársam nevében.
Mielőtt még face to face megállnának felünk szembe azok a bolondok, én gyorsan a gerincemhez simuló nadrág övébe bújtatom a pisztolyomat, és elindulok a törött ablakok felé, hogy a kör alakú szobának ajtajához ilyen formában éljek el. Menet közben még elmutogatom a lánynak, hogy maradjon csendben, de ugyan akkor maradjon is ott. Remélhetőleg felfogja azt is, hogy fogjon majd fegyvert arra a kettőre akiket várunk.
Amint azok megérkeznek, már hozzá is simulok a falhoz, hogy ne legyek látható. Beleolvadva az árnyékok tömegébe, szinte egybe forrok a szürke, rongyosnak ható fallal. Nem kell, hogy vér folyjon. De azt ki kell deríteni, hogy mit akarnak ezek... remélem Paige nem lövi tökön egyiket se.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elátkozott ház Elátkozott ház  - Page 2 I_icon_minitime05.12.13 11:22

Eszméletlen, hogy mindig akkor talál rám, mikor nem is számítok rá, és ez veszettül idegesítő. Azért most némi káröröm lappang bennem, amiért szar helyzetbe került, csak az bánt, hogy nem általam.
Kifürkészhetetlen tekintettel várom, mikor hajlandó leemelni azt a szart, igazán nem szeretnék én is cselekedni. Na, jó, ez így nem feltétlenül igaz. Legyen bármennyire is összezavaró a srác, átküldöm a más világra, ha azt kell tennem.
- Baromira ajánlom, mert ha miattad nem megyek át a vizsgán...- sóhajtok fel a végére, és még a szemem is megforgatom, mikor csak azért is rátapos.
- Na mi az, bezárt az ovi?- kérdem gúnyosan, utalva arra, hogy ez cseszettül gyerekes húzás volt tőle. Mégse töröm el a lábát, vagyis, ha megteszem, nem most. Mázli, hogy nem felejtek, mert bosszút állni sose azon nyomban szoktam. Ezt Tristan is tapasztalhatta már, nem is egyszer.
Persze üldözőbe is vesznek minket, és mintha már kezdene érdekelni, mit csinált, maiért szúrja a szemét. A zsákutca engem nem ér meglepetésként, marha régóta tanyázok itt ahhoz, hogy ismerjem is a helyet.
- Ha az emlékezetem nem csal, épp végtagokkal se ment - vigyorgok rá, gúnyos mégis kihívó mosollyal. Szeretem szembesíteni Mr. Tökéletes arrogáns dögöt azzal, hogy valamit iszonyúan elbaltázott. Két alkalma volt arra, hogy eltegyen láb alól, és lám, még mindig itt vagyok.
Gavin elhúz mellőlem, értem az okát, és hálás is vagyok érte, legalább tiszta lesz a fejem, így úgy tűnik, enyém a csali szerep.
Mikor már csak alig két méterre vannak tőlem, a bal oldali férfinak tényleg a lábába küldöm a golyót. Csak arra nem számítok, hogy ő még így is lőne. Mivel az én állóképességem jelenleg jobb, így mondhatni könnyű szerrel kitérek a golyó elől, de sikerült felpaprikáznia, így a következő lövést, egyenesen a férfiassága bánja, amit hangosan a tudtunkra is ad.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elátkozott ház Elátkozott ház  - Page 2 I_icon_minitime05.12.13 17:54




- Ha rajtam fog múlni akkor átmész. Már csak az a kérdés, hogy te teljesítő képességed elég lesz-e ahhoz, hogy át is menj magadtól - vágom rá kapásból és ezzel már vonszolom is magam után, hogy mihamarabb eltűnhessünk innen. Bocsánat, nem akarok menekülni. Soha nem volt az én asztalom a menekülés. Csupán jobb szeretnék jelenleg egy kis előnyhöz jutni és úgy, hogy mögöttem dübörgő léptek gazdái lőnek rám, úgy nem fog menni. Nem szeretnék szitává változni. Nem egy egészséges életforma az.
A megjegyzésével inkább nem foglalkozok, nem most akarom ezen felbaszni az agyamat. Teljesen felesleges, mellesleg egy kis liba jobban teszi, ha nem kötözködik még akkor se, ha jelenleg nem fogok tudni száz százalékos teljesítményt nyújtani. Lehet, hogy eddig túl tudott járni az eszemen, de az én türelmem is véges, nem mellesleg külső beavatkozással könnyű a győzelem... de koránt se olyan édes.
- Őszintén szólva senki nem kérdezte a véleményedet szöszi - bököm oda neki és tudomást se veszek arról az önelégült mosolyáról. Irritáló egy nő, annyi biztos.
Ezután már el is távolodok tőle, hogy a kört formáló fal mentén végighaladva az ajtóik osonjak.
A lövések úgy dördülnek el és visszhangoznak az apró teremben, mint amikor a becsapó villám csattanását egy mennydörgés követi. Szinte késztetést érzek arra, hogy a fülemhez szorítsam a tenyereimet, de mivel nincs időm rá, mert a másik, még ép pasi már indulna Paige felé, gyorsan megkocogtatom a vállát. A háttér zajt egyedül a földön fetrengő másik adja, ki hangos jajveszékeléssel és sípoló ordítással tudatja fájdalmát.
A még emberi formában lévő pali amint felém fordul, már halántékon is vágom a pisztoly markolatával melyet menet közben kézbe kaptam, és homlok ráncolva nézem végig ahogy a földre hull. Mivel a másiknak gyakorlatilag már nincs jövője, a fejébe engedek egy golyót, majd felháborodott képpel meredek a nőszemélyre.
- Ó, hogy meg ne b*sszalak! Nem arról volt szó, hogy "csak" lábra célozzak? Akkor ez rád nem vonatkozott? - tárom szét a karjaimat minek hála meg is vonaglik az arcom. Automatikusan kapok a vállamhoz de csak egy aprócska érintés is elég ahhoz, hogy véráztatta legyen a tenyerem. Remek.
- Inkább kössük meg ezt a marhát. Keresnél kötelet, míg ezt elviszem innen? - érintem hozzá bakancsom orrát a másik bolond fejéhez és ezzel már guggolok is le, hogy kivonszolhassam az előtérbe, honnan nyílik egy ajtó lefelé a pincébe. A lépcsősoron legurítva a pacákot még végighallgatom ahogy boldogan pattog lefelé, majd egy tompa puffanással földet ér. Még a hányinger is elfog egy pillanatra ahogy a hang eljut a tudatomig, de nem szórakozok tovább, bevágom az ajtót és már csattogok is vissza némi akadozással a csajhoz.
- Csinálsz is valamit, vagy csak ácsorogsz?
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elátkozott ház Elátkozott ház  - Page 2 I_icon_minitime05.12.13 19:44

- Mi közöd van hozzá, vagy hozzám? Ha az emlékezetem nem csal, te is ugyanúgy halottként kívánsz látni engem, mint én téged, szóval leköteleznél, ha nem játszanád a törődő nagy testvért... seggfej- szúrom oda neki, mert ugyan az életemnek azon részéhez semmi köze. Csak egy kis dolog, tény, de megadja az érzést, hogy amúgy tök átlagos vagyok, tök átlagos problémákkal, és a legkevésbé hiányzik, hogy belerondítson ebbe is ez a... Oké Paige, mély levegő. Csak tudnám, hogy képes elérni, hogy egyik pillanatról a másikra dühöngő őrültté váljak. De nincs is időm agyalni ezen, mivel belerángat a szarságába, mondanom sem kell, mennyire nem tetszik nekem.
- Még színvak is vagy? A hajam barna, nem szőke... - forgatom meg a szemem, és komolyan kényszerítenem kell magam, hogy ne lökjem oda azoknak az alakoknak, hogy csináljanak vele, amit akarnak.
Hála égnek, kellő távolságba kerül tőlem, de már így is fel vagyok paprikázva, és az ürge még tesz is rá egy lapáttal. De utálom ezt. Néha az egész elcseszett életem elküldeném a francba, aztán eszembe jut, hogy én akartam ezt, és tényleg, legtöbb esetben baromira élvezem, hogy a nevem már sokan ismerik, és igen, akadnak, akik nem szívesen futnának össze velem, ahogy olyanok is, akik azt hiszik, könnyű szerrel a másvilágra küldhetnek. Imádom letörni a szarvukat, meg azt a szabadságot. És hogy pár életet megkíván? Az már nem az én problémám. Nem becsülöm sokra az embereket, nem, még ezt az arrogáns dögöt se, csupán szórakoztató, hogy kivált belőlem valami olyat, ami még számomra is új. De mihelyst elmúlik az érzés, elmúlik a lelkesedésem is.
- Én a saját szabályaim szerint játszok, és amúgy is... jó tanács volt... nem parancs - vonom fel a szemöldököm, mert ennek tök olyan szaga volt, mintha adna a mondandómra, amit eddig lelkesen mellőzött.
Míg Gav a pacákkal küzd, én csupán kinyitom a másik helyiségben lévő szekrényt. Mivel rengeteg időt töltök itt, evidens, hogy tudom, mi hol van. Ahogy az is, van itt pár számomra értékes dolog elrejtve. Nem fogják megtalálni, ezzel tisztában vagyok.
- Épp azon gondolkodom, mennyire állna jól a nyakadon - vágok vissza hűvösen, majd szó szerint hozzávágom a kötelet, ami még csomagolva van, bontatlanul, így reményeim szerint, enyhe fájdalmat okoz majd neki.
Hagyom, had tegye a dolgát, nem az én saram, így részemről a szeretet szolgálat be is zárt, vagyis... elmélázva nézem a vállát, majd egy sóhaj után, megszólalok, de tudom, ezt annyira meg fogom bánni.
- Oké, hajlandó vagy fegyverszünetet kötni, és eljönni hozzánk, hogy ellássuk azt, vagy mész a kórházba, és szerzel egy priuszt?- támaszkodok a párkánynak, úgy tekintek rá. Igen, ez valamiféle meghívás akart lenni, persze nem is én lennék, ha máshogy oldanám meg.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Elátkozott ház Elátkozott ház  - Page 2 I_icon_minitime05.12.13 20:08



- Hmmm csak egy kicsit halottként. Bevallom így sokkal élvezetesebb látványt nyújtasz mint oszladozó, bűzölgő tetemként. Remélem nem veszed sértésnek - vágok vissza, és ezzel már tudatom is vele, hogy nem szánt szándékom kinyírni őt még akkor se, ha feladatul kaptam. Komolyan mondom már azt se tudom, hogy miért kell vele végeznem. Már az első találkozás után se emlékeztem rá csak annyi volt biztos, hogy szórakozni akarok vele. Magam miatt, nem pedig a megbízó miatt.
- A színérzékemmel semmi gond. Csak imádom szívni a véredet - vallom be kerek perec anélkül, hogy nekiállnék mentegetőzni. Minek? Teljesen felesleges.
Ezután a kis szócsatát követően máris akcióba lendülünk, és kénytelen vagyok elfogadni, hogy az egyik ipse márpedig megy a süllyesztőbe. Persze eleinte nincs ínyemre a dolog, de hamar felismerésre lelek a képzettségemben, így egy mesterlövész, egy fejvadász minek keseregjen? Még akkor se lenne szabad, ha a saját szerettemet kellene főbe találnom. De az a nagy büdös helyzet, hogy vannak alkalmak mikor én se vagyok olyan érzéketlen dög, mint amilyen lenni szoktam.
- Anyádat! - morgok rá ingerülten de nem morgok tovább, már húzom is ki a pasi testét, mi egy vörös csíkot hagy maga után. Ezt majd kénytelen leszek beszórni homokkal, bár... egy idő után a dögszag elég nyilvánvaló lesz szerintem.
Mindkét kezemet csípőre vágva, enyhén előre esett vállakkal állok meg Paigevel szemben, s kezdem el ingatni a fejem ahogy a kötéllel és a nyakammal elmélkedik.
- Hát, ki hogy szereti... valaki kötéllel a nyakon, valaki anélkül - űzök gúnyt belőle és tisztában vagyok vele, hogy ő nem erre gondolt. Csak vagyok olyan perverz, hogy meglódult a fantáziám.
Ahogy hozzám vágja a kötelet felmorranok és egy-két pillanatig nem is mozdulok, de utána erőt véve magamon, már guggolok is le a pacák mellé, kinek csuklóira és bokáira mesteri kötést fabrikálok. Inkább hasonlít egy kényszerzubbonyra... nem baj, jó ez így.
- Ohh, hirtelen még aggódsz is értem?! El ne érzékenyüljek - piszkálom meg kicsit megint szegényt, én pedig kibújok a fekete dzsekiből majd a pólóból is, hogy alaposabban szemügyre vegyem a golyó hagyta sebet.
- Világítanál? - hajítom oda neki a telefonomat, mivel ebben a baromi sötétben aligha látnék valamit.
Ha megteszi, már nyúlok is a mellizmom feletti lágy részhez, valahova közvetlenül a kulcscsontom alá.
- Anyád segge... - morranok fel és egy mély, halk nyögés tör fel belőlem ahogy elhúzom a bőrömet - ezt nem fogom tudni itt kiszedni... rohadt mázlista barmok - köpök az eszméletlen pasas felé.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Elátkozott ház Elátkozott ház  - Page 2 I_icon_minitime18.02.14 3:49

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Elátkozott ház Elátkozott ház  - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Elátkozott ház

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Külváros :: Paradise-