welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Üres bérház  - Page 2 Vote_lcapÜres bérház  - Page 2 Voting_barÜres bérház  - Page 2 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Üres bérház  - Page 2 Vote_lcapÜres bérház  - Page 2 Voting_barÜres bérház  - Page 2 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Üres bérház  - Page 2 Vote_lcapÜres bérház  - Page 2 Voting_barÜres bérház  - Page 2 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Üres bérház  - Page 2 Vote_lcapÜres bérház  - Page 2 Voting_barÜres bérház  - Page 2 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Üres bérház  - Page 2 Vote_lcapÜres bérház  - Page 2 Voting_barÜres bérház  - Page 2 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Üres bérház  - Page 2 Vote_lcapÜres bérház  - Page 2 Voting_barÜres bérház  - Page 2 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Üres bérház  - Page 2 Vote_lcapÜres bérház  - Page 2 Voting_barÜres bérház  - Page 2 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Üres bérház  - Page 2 Vote_lcapÜres bérház  - Page 2 Voting_barÜres bérház  - Page 2 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Üres bérház  - Page 2 Vote_lcapÜres bérház  - Page 2 Voting_barÜres bérház  - Page 2 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Üres bérház  - Page 2 Vote_lcapÜres bérház  - Page 2 Voting_barÜres bérház  - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Üres bérház

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2



do you know who i am?
Spencer Morrison
Spencer Morrison



TémanyitásTárgy: Re: Üres bérház Üres bérház  - Page 2 I_icon_minitime23.09.21 21:15

tumblr_inline_ndhljyD8zA1srd539.gif

Nathaniel & Spencer  
Ha hibáztunk az számunkra egyet jelent a biztos bukással. Erre most nem is gondolhatok. El kell magammal hihetnem, hogy mindenre gondoltam, akármennyire is volt kész tébolyda odabent. Összemosódtak a határok jó és rossz között. Egyszerűen csak azt tettük, ami a túléléshez kell, még ha pontosan tisztában is vagyok azzal, hogy nem a helyes döntéseket hoztam meg. Most kellett igazán rádöbbennem arra, hogy néha nincs is választásunk, egyszerűen csak hallgatnunk kell az ösztöneinkre.
- Van jobb ötleted? – Ha éjjel gyújtanánk tüzet az talán szemet szúrna néhány szomszédnak és gyanús is lenne, ezért kell napközben megtennünk. Ez is olyan elven működik, hogy ha valamit el akarsz rejteni azt tartsd szem előtt.
- Komoly! – Most nem is lenne kedvem viccelődni. Mindent a tűzre kell dobnunk, ami most rajtunk van, ezzel is megnehezítve a nyomozást. Nem hagyhatunk bizonyítékot, ami arra utalna, hogy mi itt voltunk a helyszínen.
- Nagyon bízok abban, hogy a kiérkező tűzoltók elintézik a többi problémánkat. – Mert az összes lábnyomunkat képtelen lennék eltűntetni, és akkor még az autók kerekeit fel sem hoztam. A tűz és a víz nagyon sok bizonyítékot képes megsemmisíteni. Esküszöm sosem gondoltam volna, hogy a nyomozói tapasztalataimat egyszer majd erre fogok felhasználni.
- Küld majd el az új számodat. – Remélem, hogy minél hamarabb meg fog válni a telefonjától, túl nagy rizikó faktor lenne, ha megtartaná. Nekem pedig ki kellene találnom, hogy mitévő legyek azzal a golyóval, amit az előtt a hulla fejéből kapartam ki. Ki kell találnom valamit, de kurva gyorsan.
- Erre inkább később térjünk vissza. – Még mindig a számban érzem a hányásom ízét és őszintén most nem is szívesen gondolnék evésre. Most vertem szét egy hulla fejét és egészen eddig rothadó hullákkal teli szobában voltunk. Igazi álomrandi helyszín lehet azok számára, akik élvezik a hullák társaságát.
- Maradj a napi rutinodnál. – Ezt már mondtam, de inkább kétszer, mint egyszer se. Ezt veheti parancsnak, de kétlen, hogy meggondolná magát és besétálna a kapitányságra, hogy beszámoljon arról, amit ma együtt műveltünk.
Könnyes és megható búcsúzkodás nélkül pattantam be a bérautómba, hogy végre valahára elhagyjam a helyszínt. Még sokáig láttam a visszapillantó tükörből a lángcsóvákat, és kibaszottul bíztam abban, hogy a porrá egyenlővé fogja tenni a tűz azt az istenverte helyet.
words: xxx -- tagged Nathaniel -- notes xoxo.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Üres bérház Üres bérház  - Page 2 I_icon_minitime23.09.21 21:17

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

Üres bérház

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Similar topics

-
» Második színt, eddig elhagyatott, üres

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Külváros :: Winchester-