welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Csajos pletyi Lotty és Mona módra Vote_lcapCsajos pletyi Lotty és Mona módra Voting_barCsajos pletyi Lotty és Mona módra Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Csajos pletyi Lotty és Mona módra Vote_lcapCsajos pletyi Lotty és Mona módra Voting_barCsajos pletyi Lotty és Mona módra Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Csajos pletyi Lotty és Mona módra Vote_lcapCsajos pletyi Lotty és Mona módra Voting_barCsajos pletyi Lotty és Mona módra Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Csajos pletyi Lotty és Mona módra Vote_lcapCsajos pletyi Lotty és Mona módra Voting_barCsajos pletyi Lotty és Mona módra Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Csajos pletyi Lotty és Mona módra Vote_lcapCsajos pletyi Lotty és Mona módra Voting_barCsajos pletyi Lotty és Mona módra Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Csajos pletyi Lotty és Mona módra Vote_lcapCsajos pletyi Lotty és Mona módra Voting_barCsajos pletyi Lotty és Mona módra Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Csajos pletyi Lotty és Mona módra Vote_lcapCsajos pletyi Lotty és Mona módra Voting_barCsajos pletyi Lotty és Mona módra Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Csajos pletyi Lotty és Mona módra Vote_lcapCsajos pletyi Lotty és Mona módra Voting_barCsajos pletyi Lotty és Mona módra Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Csajos pletyi Lotty és Mona módra Vote_lcapCsajos pletyi Lotty és Mona módra Voting_barCsajos pletyi Lotty és Mona módra Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Csajos pletyi Lotty és Mona módra Vote_lcapCsajos pletyi Lotty és Mona módra Voting_barCsajos pletyi Lotty és Mona módra Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Csajos pletyi Lotty és Mona módra

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Csajos pletyi Lotty és Mona módra Csajos pletyi Lotty és Mona módra I_icon_minitime20.09.12 22:07

Egy kimerítő munkanap után már nem is vágyok másra, mint hogy végre otthon legyek, ahol kipihenhetem a túlzott felelősséggel járó munkámat és egy kicsit lazíthatok, mint azok az emberek, akik nem vállalnak ekkor felelősséget magukra, mert nem játék amit művelek, hiszen ember életek múlnak azon, hogy mennyire vagyok felkészült. De szerencsére ezt a műszakot haláleset nélkül sikerült véghez vinnem, ezért is vagyok ennyire feldobott állapotban. Ahogy haza értem gyorsan lezuhanyoztam, majd magamra vettem egy egyszerű lila ruhát, amikben gondtalanul tudok flangálni a házban, elvégre itthonra azért nem fogok kiöltözni. Hirtelen nem is tudtam mit kezdeni ezzel a sok szabadidőmmel, amit most élvezhetek, mert mindig megszoktam, hogy vagy Chad, vagy Mona itt van velem, akik szórakoztatnak, most pedig egyedül vagyok, de a magányt nem sokáig kellett elviselnem, mert meghallottam, hogy nyílik az ajtó, gyorsan oda rohantam, hogy meglássam, hogy ki is az, aki érkezett. Fülig érő szájjal mosolyogtam barátnőmre, mikor betoppant az ajtón, egyből rávetettem magam, szinte már megfojtottam ölelésemmel.
- Végre valaki. - Ahogy elengedtem ölelésemből egyből a keze után kaptam, hogy kövessen, ha hagyta magát, akkor egészen a kanapéid irányítottam. Ellentmondást nem tűrően nyomtam le a vállánál fogva le az ülőalkalmatosságra, miközben szüntelenül vigyorogtam.
- Elkaptalak, most nem menekülsz, csak maradj itt szépen. - Halkan felnevetek, ahogy szinte már ráparancsolok, addig gyorsan vissza térek a konyhába, hogy a hűtőből egy nagy doboz jégkrémet vegyek elő, keresek két kanalat és a zsákmánnyal vissza térek hozzá, lehuppanok mellé a kanapéra, ahogy az egyik kanalat felé nyújtom, ha elvette, akkor szabad kezemmel leveszem a doboz tetejét, amit az asztalra dobok.
- Véletlenül nincs valami mondanivalód számomra? Elvégre azért mostanában alig vagy itthon és gondolom nem csak a munkád végett. - Felhúzom egyik szemöldökömet, ahogy teljes testemmel Mona felé fordulok, lábaimat pedig törökülésbe helyezem, a jégkrémes dobozt, pedig kettőnk közé helyezem, hogy ő is nyugodtan tudjon belőle venni. Kanalammal veszek egy jókora adag fagyit, amit addig ízlelgetek, még a válaszára várok.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Csajos pletyi Lotty és Mona módra Csajos pletyi Lotty és Mona módra I_icon_minitime20.09.12 22:34

Napról napra, egyre jobban kezdek belejönni a munkába, ami elégedettséggel és egyfajta nyugalommal, békével tölt el. Jó érzés úgy hazamenni egy-egy munkanap végén, hogy már én is dolgozó ember vagyok, és nem kell szánalmas mód mindenért Lottyra támaszkodnom. Így is sokban kisegített már addig, ameddig nem volt munkám. Szeretném neki kamatostul visszafizetni, még ha tudom, hogy ő nem az a fajta, aki elvárja, hogy visszaadjam neki azt a pénzt, amit eddig rám költött. Valószínűleg nem is engedné, hogy odaadjak neki az én keresetemből akárcsak egy dollárt is. Mindegy, azért majd szép szavakkal megpróbálkozom, hátha úgy megenyhül valamelyest.
-Viszlát Sam! – Köszönök el a recepción ülő Samanthatól, amint a munkaidőm lejárta után kilépek az irodaházból. Nem rég ittam meg a szokásos délutáni kávémat, így azt se mondhatom, hogy fáradt vagyok. Lehet, hogy még egy filmhez is lesz erőm, mielőtt végleg kidőlnék. Megkönnyebbülten dőlök hátra a taxiban, és mire észbe kapok, már meg is érkeztünk úti célomhoz. Megköszönve a fuvar, fizetem ki az úti költséget, és indulok el egy megkönnyebbült mosollyal együtt a házhoz.
Táskámból elővadászom a nem rég lemásoltatott kulcsomat, de mikor beledugom azt a zárba, rá kell, hogy jöjjek, az ajtó nyitva van. Ezek szerint Charlotte ma hamarabb végzett, ami hihetetlennek tűnik. Lenyomva a kilincset, alighogy átlépem a küszöböt, barátnőm már a nyakamba is veti magát, mintha már legalábbis évek óta nem láttuk volna egymást.
-Minek köszönhetem ezt a szívéjes fogadtatást? – Szorongatom meg azért én is kellőképp, úgy ahogy egy jó barátnőhöz illik, mindvégig szüntelenül mosolyogva.
-Na, mi van? Nincs itt Chad, hogy nyúzd egy kicsit, és én vagyok éppen a soros? – Kérdezem nevetve, mindezt persze csak viccből, aztán engedelmeskedve neki, levágódom a kanapéra, kényelmesen elhelyezkedve rajta.
-Ezután a támadás után már levegőt venni se merek! – Emelem fel védekezően a kezeimet, és Charlotteval együtt nevetek. Ameddig eltűnik, megkönnyebbült sóhajjal hátra vetem a fejem kanapé támlájára.
-Váááoo! Mondd, hogy epres! – Csillannak fel éhesen szemeim a fagyi láttán. Már rég nem volt szerencsém ilyesfajta édességhez.
-Mi? – Kapom felé fejem, értetlenül ráncolva a homlokom, miközben a fagyiban történő kanalazást is félbeszakítom egy pillanatra.
-Mondd, miről szeretnél tudni?! – Adom meg magam végül, aztán hümmögve elkezdem leeszegetni a kanálról a fagyit.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Csajos pletyi Lotty és Mona módra Csajos pletyi Lotty és Mona módra I_icon_minitime20.09.12 23:04

Ahogy megláttam Monát belépni az ajtón, úgy támadtam le, miközben elmémben ördögi terv volt készülőben. Remélem nem tervezett a mai napra programot magának, mert ki akarom sajátítani, hogy úgy töltősük az időt, mint fiatalabb éveinkben. Elvégre ránk fér egy kis beszélgetés, mert úgy hiszem, hogy van pár dolog, amit szívesen megosztanánk egymással.
- Csak annak, hogy már annyira hiányoztál. - Vigyorogva szólalok meg, mert tényleg mostanában nagyon is mással van elfoglalva, oly annyira, hogy nem is tudom, hogy mikor volt időnk többet beszélni pár szónál többet egymással.
- Hm, így is lehet fogalmazni, de azért téged nem nyúzlak meg annyira, mint őt szoktam. - Persze Chad is szokott ilyesmiben részesülni tőlem, de azért vele még sem csinálhatok egy pletyka délutánt, mert azt csak a női nemű egyed szoktak rendezni és úgy hiszem, hogy Mona jobban is élvezné, mint kedvesem. Ezért is tessékelem le a kanapéra ilyen hirtelen.
- Na azért még sem támadtalak le annyira, hogy ne merj levegőt venni. - Ha sejtené, hogy ezek után lendülök be csak igazán abba a bizonyos "támadásba", ami talán faggatásba fog áttorkolni. Megérkezve a jégkrémmel ülök oda mellé, hogy megkezdjem a vallatást.
- Hát persze, hogy az. - Ennyi év után már az a minimum, hogy ismerjem barátnőmet annyira, hogy tudjam milyen az ízlése. Nem mellékesen nekem is a kedvencem az epres fagyi.
- Tudod én sem vagyok túl sokat idehaza, de azért még is feltűnt, hogy nem csak a munkád végett járt el itthonról. - Nem köntörfalazok, egyből rátérek a lényegre, elvégre szeretném tudni, hogy barátnőm hol csapja el a szabad idejét. Erősen remélve, hogy nem kerül bele semmiféle rossz társaságba.
- Oh, hát mindenről termesztetésen. - Újból veszek a jégkrémből, de szememet egy pillanatra sem veszem le Monáról, szinte bezsongva várom, hogy mit is fog velem megosztani.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Csajos pletyi Lotty és Mona módra Csajos pletyi Lotty és Mona módra I_icon_minitime20.09.12 23:36

Amikor még a kocsiban ültem, nem gondoltam volna egy percre sem, hogy ilyen kellemes fogadtatásban lesz részem. Igazából, azt se mertem remélni, hogy lesz szerencsém Lottyt itthon találni. Általában, mire hazaérek a munkából, addigra ő már a második műszakját húzza a kórházban, vagy éppen alszik, készülve a 24 órára. Igazán meglepő, hogy most égis itthon találom. Nélküle valahogy annyira üres szokott lenni a ház.
-Te jobban nekem! – Suttogom a hajába, ahogy szorosan ölelem. Vitatkozhatnánk arról, hogy melyikünk hiányolta jobban a másikat, de úgy gondolom, hogy teljesen fölösleges lenne belemenni a dologba. Egyszer már próbáltuk még gimiben, akkor is másfél órán keresztül ezt latolgattuk.
-Nocsak nocsak! Miről is maradtam le? – Pislogok rá hatalmasra nyílt szemekkel, amikor Chad „kínzásáról” is megejt pár szót. Ugye nem maradtam le semmiről? Ez a meló már most elveszi minden szabadidőmet, pedig még alig egy hónapja, hogy csinálom. Mi lesz vajon később? Mindegy, azért bízom benne, hogy nem fogok senkit sem elhanyagolni miatta.
-Kisasszony, magácskánál sose lehet tudni! – Vigyorgok rá továbbra is szüntelenül, követve alakját a nappaliból nézve, a kanapén ülve, ahogy az örömtől szinte már-már szökdécselve távozik a konyhába, és tér is vissza ugyanígy.
A tény, hogy epres fagyit hozott csak még inkább felvillanyoz, és ezért az isteni csodáért cserébe már bármiről szíves-örömest beszámolok neki. Ha van olyan dolog, amivel meg lehet vesztegetni, azok az epres és karamellás kaják.
-Szóóóval… arra gondolsz, hogy van-e kiszemeltem? – Nézek a szemeibe sunyi, kifürkészhetetlen arcot vágva, miközben az utolsó kis maradékot is bekapom a kanalamról.
-Nincs! – Vágom rá végezetül vállat vonva, nemes egyszerűséggel, mindeközben azon agyalva szüntelenül, hogy vajon mennyit mondjak el neki a Ryannel történt kis „kalandunkból”.
-Azt hiszem, hogy az exem még mindig szeret, és nem akar elengedni. – Nyögöm ki végezetül egy nagy sóhaj után. Nem tudom, hogy megkönnyebbültem-e, hogy ezt elmondhattam valakinek.
-Párszor elmentem már vele iszogatni egy kicsit, és azt a cipőt is megvette, amit kinéztem a plázába és akkor még nem volt se munkám, se pénzem, és… mindenáron tisztára akarja mosni a nevem a bíró előtt. – Vallom be, idegesen vakargatva meg a tarkóm, majd inkább egy jókora kanállal bekebelezek a fagyiból.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Csajos pletyi Lotty és Mona módra Csajos pletyi Lotty és Mona módra I_icon_minitime21.09.12 0:17

Halkan felkacagok, ahogyan meghallom, hogy Mona mit is mond. Egyre jobban kezd eluralkodni rajtam a nosztalgia.
- Egyezzünk meg döntetlenben. - Csak, hogy mindkettőnknek jó legyen, mert emlékszek, hogy anno tényleg ilyenen is képesek voltunk vitatkozni és most, ahhoz egyáltalán semmi kedvem sem lenne. Beérem annyival, hogy mindketten hiányoltuk egymást, most pedig repesünk az örömtől, hogy végre van időnk a másikra.
- Nem hiszem, hogy bármiről is lemaradtál volna. Csak tudod a szokásos kínzásom, hogy még mindig nem kapott meg. - Szemtelenül elmosolyodok, ahogy a mondatom végre érek. Vele merek az ilyen dolgokról nyíltan beszélni, és nem mellékesen nagyon is jól esik, hogy végre valakivel beszélhetek a kapcsolatomról. Bár már kép hónapja együtt vagyunk és lassan tényleg esedékes lenne, hogy beadjam neki a derekamat.
- Azért drága hölgyem nem kell túlozni. - Szólalok vissza a megjegyzésére, még mindig vigyorogva. Egyszerűen jó kedvem van, hogy végre itt van mellettem, szinte lefogadom, hogy semmivel sem tudná eltüntetni mostani mosolyomat arcomról.
- Most ez komoly? Pedig azt hittem volna, mivel mostanában elég szépen eltünedezel. - Gyanakodó pillantással nézek rá, nem akarok hinni a saját fülemnek, pedig olyan biztosra vettem, hogy van valakije, hiszen tényleg kevesebbet tartózkodik mostanában itthon.
- Várj, várj, várj. - Kezdek el hadonászni kezemben a kanállal, ez most mint a derült égből a villámcsapás úgy ért. Ezért nem is csoda, hogy egyre kíváncsibb leszek és nem érem be ennyivel, mindent tudni szeretnék.
- Most kiről is van szó? - Fürkészően meredek rá, hiszen azért az évek alatt volt pár ex barátja és úgy érzem, hogy kicsit elvesztettem a fonalat, hogy kiről is lehet szó, ezért szeretném még most tisztázni ezt a bennem felmerülő kérdést.
- Oh milyen lovagias! Na és, hogyan halad az akció? - Azt én is szeretném, ha Mona nevét végre valaki tisztára mosná. De eléggé érdekes, hogy az a férfi tenné meg, aki elmondása szerint vissza szeretné kapni. Igaz még mindig féltem a történtek után, de bízok benne annyira, hogy most már egyedül is hagyjam boldogulni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Csajos pletyi Lotty és Mona módra Csajos pletyi Lotty és Mona módra I_icon_minitime21.09.12 10:27

Ajánlatára a mosoly még szélesebbé válik az arcomon. Nem is tudtam, hogy olvas a gondolataimba! Furcsa, de pont ezt akartam tanácsolni én is, csak Lotty megelőzött benne.
-A számból vetted ki a szót! – Öltök rá pimaszkodva nyelvet. Úgy érzem, hogy ezt a délutánomat már semmi sem ronthatja el. Ha atombomba robbanna a ház mellett, mi pedig a törmelékek alá kerülnénk, még akkor is boldog lennék, mert tudom, hogy a legjobb barátnőm –akivel nem mellesleg nincs elég időnk egymásra, annak ellenére, hogy együtt élünk-, itt van velem és nem kell végre egy újabb délutánt egyedül töltenem társaság hiányában. Ha jobban belegondolok, Chaddel eddig sokkal több időt tudtunk együtt tölteni, pedig ő még csak nem is lakik itt. Leülve a kanapéra, már tudom, hogy nem fogok egyhamar szabadulni, de jelenesetben nem is bánom. Tőlem akár holnap reggelig is itt ülhetünk, ha ő ezt szeretné. Én mindenbe benne vagyok! Sejtelmes szavai azonban rögtön felkeltik az érdeklődésemet és mindenféle kósza elképzelést kezdek el kelteni az agyamban róla és Chadről.
-Mi? Tényleg? Még mindig nem? – Pislogok rá elképedve. Ha nekem lenne egy barátom, szerintem már a második nap odaadtam volna neki magam, igaz, Lotty és az én helyzetem merőben különbözik egymástól. Az ötévnyi kihagyás a részemről azért mégis csak öt év. Nem csoda, ha ki vagyok éhezve már…
-És meddig tervezed még csinálni ellene ezt a merényletet? Múltkor azt mondtad, hogy már te is alig bírod. – Jegyzem meg. Tényleg azt hittem, hogy ők ketten már rég… de hát… ahogy mondani szokás, hinni a templomban kell.
-Nem túlzok! Soha nem túlzok. – Villannak fel pajkosan a szemeim, és várom, hogy visszaérjen, ami hamar meg is történik, így már rá is vethetjük magunkat a közel 2L-es eper fagyira.
-Nem, tényleg nincs senkim. – Kezdem el sóhajtva túrni a fagyit a kanalammal. És, ha már a pasiknál tartunk… úgy éreztem, hogy ez a legmegfelelőbb pillanat arra, hogy ejtsek neki pár szót Ryanről, aki nagyon durván teper értem.
-Héééé, azért nincs annyi exem! – Mondom felháborodva, és nevetve meglököm a vállát, ami után egy kicsit elkomorodom.
-Ryan. Akiről múltkor is beszéltem telefonon, amikor melóztunk mind a ketten. Tudod, akivel egy évig együtt voltunk az egyetemen, és együtt is laktunk, csak megcsalt… - Mesélem el kissé bizonytalankodva, ugyanis még mindig ugyanúgy bánt a dolog.
-Ne is mondd! Sedrick, az előző ügyvédem kapott egy jobb állást New Yorkba, és minden itteni ügyfelét leadta egy másik vegasi ügyvédnek. Ryanhez kerültem. Hát nem érdekes a sors iróniája? – Kérdezem sóhajtva, majd szemet forgatva egy újabb adag fagyi kerül a számba.
-Szerinted miért nem tudom neki megbocsájtani a megcsalást, amikor úgy sem leszünk újra együtt többet? – Biggyesztem félre a szám, két lábamat felhúzva a kanapéra magam alá, feltéve neki azt a kérdést, amit már magamnak is rengetegszer feltettem.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Csajos pletyi Lotty és Mona módra Csajos pletyi Lotty és Mona módra I_icon_minitime25.09.12 5:44

Ahogy kiszabadulunk egymás öleléséből úgy igazítom meg a hajamat, mert nagyon is zavaró tud lenni, ha bele lóg a szemembe a hajam. Talán tanácsos lenne nem sokára elmenni fodrászhoz, relémenyeim szerint Monával az oldalamon.
- Biztosan felcsaptan gondolat olvasónak. - Kuncogok fel, ahogy egyre gondoltunk. Nem lehet véletlen, persze ennyi ismeretség után, tudhassuk már, hogy a másik éppen mire is gondol. Monára nem csak úgy tekintek, mint a legjobb barátnőmre, hanem mint a testvéremre. Hiszen egyke voltam, de még is úgy éreztem mindig, hogy ennek ellenére igen is, hogy van testvérem.
- Tényleg nem! - Vágom rá határozottan, nem is tudom, hogy miért nem tettük még meg. De én nem akartam elsietni, Chad pedig csak arra vár, hogy beadjam a derekamat, de túl keményfejű vagyok, de már éppen itt lenne az ideje annak, hogy átessünk ezen is.
- Valahogy így alakult, de már nem sokáig lesz ez így. - Sokat sejtetően elmosolyodok, ezzel is arra célzok, hogy nem sokára már meg fog történni, aminek meg kell történnie. Elvégre már egy ideje tervben van, csak még nem jutottunk el odáig, hogy meg is tegyük. Múltkor is közénk állt a betegsége, de már meggyógyult, ezért már semmi akadályunk. Arra, hogy nem túloz és, hogy nincs senkije, csak tágra nyílt szemekkel nézem. Egyre kíváncsibb vagyok arra, hogy mivel tölti a szabad idejét, mikor éppen nem itthon velem van.
- Mona, öt évig semmit sem tudtam rólad, ezért ezt sem tudhatom. - Nevetem el magam, ahogy meglök. Igazán nem tudhatom, hogy az évek alatt mennyi trófeát gyűjtött be, ezért is kérdeztem inkább rá az illetőre, hogy képben legyek.
- Ja, így most már tudom, hogy kiről van szó. A jóképű, de hűtlen Ryan. - Megpróbálok komoly lenni, bár régebben nem túl szép szavak kerültek elő, mikor Ryan neve felmerült. Akkoriban Mona kissé maga alatt volt, de hát mindenki kedvtelen, ha megcsalják.
- Bele gondoltál már, hogy ez nem véletlen, hogy a régi ügyvéded Ryannek adott le? Mármint talán Ryan keze is benne lehet a dologban, de nem akarok össze esküvés elméleteket gyártani. - Újból veszek a kanalamra egy kis fagyit, amit jóízűen megeszegetek, miközben gondolataimmal vívódok, mert annyi minden van, amit meg szeretnék tudni, de persze jellemző, hogy ilyenkor blokkolok le. De majd szép sorjában mindenre sort kerítek.
- Nem lehet, hogy azért, mert még mindig titkon reméled, hogy újból össze jöttök? - Persze ebbe nem szólhatok bele, de ha már kikérte a tanácsomat, akkor megmondom mi a véleményem. Persze nyerő párt alkotnak együtt, de az már csak is Monán múlik, hogy képes lesz-e megbocsájtani Ryan hűtlenségét, talán az évek során megváltozott. De addig nem tudhassa meg, még nem ad neki egy újabb esélyt.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Csajos pletyi Lotty és Mona módra Csajos pletyi Lotty és Mona módra I_icon_minitime25.09.12 13:32

Feltételezésére széles mosoly költözik az arcomra, és már tudom is, hogy mit fogok rá válaszolni.
-Vagy csak ez a rejtet képességed. – Nevetem el magam, és a következő percekben már a nappali felé tartunk. Még arra is alig volt időm, hogy megszabadíthassam lábaimat a magassarkúmtól, amibe egy egész napos ténykedés után igen csak bele tud dagadni a bokám. Beérve, kényelmesen lehuppanunk a nappaliba, miután már Lotty is visszaért azzal a mindent megérő epres fagyival, amibe nagy hévvel kanalazok bele, közben róla és Chadről beszélgetve. Kissé meglepő számomra, hogy ilyen lassan haladnak, de ők tudják, hogy mi a jó nekik. Elvégre, nem kell mindent elsietni, nem igaz? Még a végén valami rossz döntést hoznának, azt pedig nem kívánom nekik.
-És ezt Chad is tudja? – Sandítok fel rá félig felvont szemöldökkel a kanalamról, mert van egy olyan érzésem, hogy szegény srác nincs beavatva Charlotte terveibe. Ismerem már a szőkét annyira, hogy tudjam, nagy meglepetéseket tud okozni. Talán megéri várnia még egy kicsit Chadnek, főleg akkor, ha majd valami igazán kivételes dolog lesz –a szexen kívül még-, a jutalma.
-Tudom, bocsi, az én hibám… - Hajtom le sóhajtva a fejem, az egyik elkószált barna tincsemet visszahelyezve a fülem mögé. Tényleg nem tudhatta, hogy mi történt velem ez alatt az öt év alatt. Még csak életjelet se voltam képes adni neki magamról, annyira elvakított a hírnév, gazdagság és csillogás, bár ha olvasott újságot és nézett tévét, tudhatta, hogy kinek az oldalán is ténykedtem, mint feleség… Ezen a témán szerencsére hamar túl jutuk, és immáron már Ryanről beszélgetünk, mint az utóbbi időben felmerült „probléma”. Egy kis emlékezet felfrissítésre van Lottynak szüksége, hogy rájöjjön, kiről is van szó.
-Igen, a jóképű, de hűtlen Ryan… - Ismétlem el a szavait, majd felsóhajtok és inkább „eltömítem” a számat egy újabb nagyobb kanál fagyival mielőtt folytatnám.
És, ha már Ryannél tartunk, elmondom Lottynak azt is, hogy Sedrick neki adott le, mint ügyfelet.
-Nem, ez kizárt. Ryan is legalább annyira „örült”, hogy ő kapott meg, mint újdonsült ügyfelet, mint amennyire én. És biztos, hogy nem játszotta meg magát. Ismerem már annyira, hogy tudjam róla, hogy rossz színész… - Sóhajtom gondterhelten, elmondva Charlottenak a véleményemet erről az egészről. Ezután hosszas csend következik, ami alatt sikerül összeszednem a gondolataimat és megfogalmaznom azt a kérdést magamban, amit Lottynak is fel akarok tenni. Az általa adott válasz azonban nem kicsit elgondolkodtató. Hiába, mindig is jól tudtam, hogy kihez kell fordulnom, ha problémám akad. Charlotte valahogy mindig rávezet a dolgokra.
-Ezen még soha nem gondolkodtam el, hogy őszinte legyek. Néha eszembe jut, hogy mi lett volna, HA nem megy el aznap este arra a legénybúcsúra. Akkor minden máshogy alakulhatott volna. Én soha nem ismertem volna meg Williamet, soha nem kerültem volna börtönbe, és most ügyvéd lehetnék, és lehet, hogy még mindig együtt lennék Ryannel… - Ebből is látszik, hogy egy-egy változás képes teljesen felforgatni az ember életét.
-Ha ESETLEG, kapna még egy esélyt, szerinted megint eljátszaná? – Valamiért még mindig nem tudok bízni Ryanben.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Csajos pletyi Lotty és Mona módra Csajos pletyi Lotty és Mona módra I_icon_minitime25.09.12 16:17

Először meglepetten nézek barátnőmre, majd elnevetem magam. Nem hiszem, hogy lenne rejtett képességem, de ha még is akkor az annyira rejtett lenne, hogy senki számára sem mutatnám meg. Csak büszke lennék a tudattól, hogy erre meg arra képes vagyok, de ennyi. Sosem voltam az a felvágós fajta, de azt hiszem, hogy ezt ő is tudja.
- Nem, nincs semmilyen képességem, de ha még is lenne, te tudnád meg elsőnek. - Hatalmas mosollyal az arcomon válaszolok neki. Majd elkalandozok fantáziámmal, mikor Chadra kerül a téma. Kérdése hozott vissza a valóságba, mire megrázom fejemet, majd egy sóhaj után szóra nyitom a számat.
- Hm, nem hiszem, még nem avattam be, de talán sejti. Tudhatod, hogy mennyire szeretek a meglepetés erejével lecsapni másokra. - Újból megjelenik arcomon az a bizonyos sokat sejtető mosolyom. Tényleg itt lenne már az ideje, hogy kapcsolatom egy egészen új szintre vigyem, de akkor szokásomhoz híven meg fogom adni a módját. Azt akarom, hogy az első közös együttlét különleges legyen vele.
- Ugyan. - Bűnbánóan legyintek egyet a kezemmel, most ezzel igazán nem kellett volna előhozakodnom, mert nem akarom háborgatni a múltat. De hát arról tényleg fogalmam sincs, hogy kivel, vagy kikkel szűrte össze a levet, ameddig minden kapcsolatát megszakította velem. De azért tudom róla, hogy nem az a fűvel, fával lefekvő típus, de azért még is csak szerettem volna tisztázni, hogy kiről is van szó, már csak azért, hogy képben legyek.
- Hát akkor a sors furcsa fintora az egész. - Tanácstalanul felsóhajtok, mikor abba hagyom az összeesküvések gyártását. Olykor elég szépen el tud bánni a sors velünk, amit Mona eléggé meg is tapasztalhatott az évek során. Remélem, hogy Ryan tényleg remek ügyvéd, már csak azért, mert tényleg jó lenne, ha végre Mona nevét sikerülne tisztára mosnia, mert nem akarom, hogy mások úgy tekintessenek rá, mint egy börtöntöktelékre.
- Mona, azon már felesleges rágódni, hogy mi lett volna ha... - Szelíd mosollyal az arcomon próbálom meggyőzni arról, hogy nem tesz az jót neki, ha ilyen dolgokon gondolkozik, mert a múltat már nem lehet megváltoztatni, valamilyen szinten mindig is az élete része fog maradni, amivel mindig is együtt kell majd élnie. Tudom sok minden másképp lenne, ha akkor máshogy cselekedtek volna mindketten, de ezt már nem lehet vissza forgatni, persze meg lehet próbálni semmissé tenni.
- Tudom, most az lenne a dolgom, hogy biztassalak, de bevallom, nem tudom, hogy mit tenne, elvégre nem ismerem annyira jól, mint te. Azt már neked kell eldöntened, hogy mit akarsz tőle. De ha úgy döntenél, hogy adsz neki még egy esélyt én itt leszek veled és ha netán ha a történelem megismételné önmagát, akkor is itt leszek neked és bánatunkat fagyiba folyhassuk bele. - Újfent elmosolyodok, majd egy újabb adag fagyit veszek magamhoz. Aki nem mer az nem is nyerhet, de odáig az út eléggé rögös, és remélem az első buktatónál nem fog hasra esni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Csajos pletyi Lotty és Mona módra Csajos pletyi Lotty és Mona módra I_icon_minitime25.09.12 19:47

-El is várom, hogy én legyek az első! – Bököm oldalba, vele együtt nevetve. Igen, azt hiszem, hogy kétségtelen, hogy megsértődnék, ha valami hirtelen változás ütné fel a fejét az életében, és nem én lennék az első, aki tudomást szerez a dologról. Persze, azok után, hogy éveken keresztül nem kerestem, és még csak a börtönből sem írtam neki, nem lepődnék meg, ha –visszavágásból, hogy érezzem, hogy milyen rossz, ha mindenből kimaradsz-, mindenről, ami vele történik, utolsó kézből értesülnék. Megérdemelném!
-Tudom. Vesd majd be a csoki szirupot vagy a tejszínhabot, vagy esetleg mindkettőt. – Tanácsolom neki, persze mindezt csak viccből. Remélem, hogy ő is veszi az adást, és hogy ebből ő is hamar vissza fog emlékezni a „hármas” vacsinkra, amikor Chaddel felemlegettük a csoki szirupot és tejszínhabot. Csak is annak a hatására jutott most mindez az eszembe, de tudom, hogy Lottyt nem kell félteni, így is úgy is ki fog találni valamit, amivel emlékezetessé teheti majd számukra a dolgot. Nála kreatívabb nőt nem igen ismerek, és tudom, hogy nem lesz szükségük az általam felsoroltak közül egyikre sem.
A vicces részeket viszont hamar felváltja egy kevésbé poénos téma, ami –akármennyire is nem szeretném-, de Ryan és körém épül. Talán jobb lett volna, ha meg se említem Charlottenak, de már nem bírtam tovább magamban tartani, és egyedül megbirkózni a tehetetlenségemmel és azzal a rengeteg kérdéssel, ami felhalmozódott bennem, és amit muszáj kiadnom magamból.
-Hát az. Bárcsak ne lenne ilyen fondorlatos… - Biggyesztem félre a számat, aztán a következő kanál fagyival egy ideig csak szemezek, mielőtt még bekapnám. Közben persze –még ha nem is tűnik úgy-, minden idegszálammal Lotty szavaira összpontosítok, és mikor mondata végére ér, felnézek a rózsaszín „csodából” Charlottera, és szerényen elmosolyodom. Tudtam, hogy rá mindenben számíthatok!
-Én csak… tudod… félek, hogy megint rossz döntést fogok hozni. Sajnos elég sűrűn előfordult velem ez az utóbbi időkben, és ha esetleg Ryan és én… tudod… újra, akkor, ha komolyabbra fordulna a helyzet, szerintem ragaszkodna ahhoz, hogy költözzünk össze, nekem pedig nem lenne szívem csak úgy itt hagyni téged, főleg azok után, hogy befogadtál, miután nem volt hova mennem. Mégis kivel lelkiznék akkor délutánokon keresztül? – Az utolsó kérdésemet már mosolyogva teszem föl neki, mire a hideg fagyi lefolyik a kanalamról és egyenesen az ölembe pottyan.
-Oh ba*us… - Morgom az orrom alá, majd elvéve az asztalról egy zsepit törölgetni kezdem vele a nadrágomat.
-Túl sokat jár a szám! – Jegyzem meg, majd egy újabb adag fagyit tuszkolok a számba.
-Ezért is mesélj most inkább te egy kicsit… - Vonogatom meg egyik szemöldökömet.
-… Jól megvagytok Chaddel? Nagyon aranyos srác, remélem, hogy minden oké köztetek, már csak azért is, mert mostanában nem sűrűn volt itt. -
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Csajos pletyi Lotty és Mona módra Csajos pletyi Lotty és Mona módra I_icon_minitime30.09.12 8:18

Nincs is jobb, mint egy fárasztó nap után szeretteinkkel tölteni a napot, az én esetemben most Monára esett a választás, aki olyan nekem, mint ha már a testvérem lenne, még akkor is, ha egyáltalán semmiféle vérrokonság nincsen közöttünk.
- Tudod, hogy mindig te leszel nekem az első, csak Chad meg ne tudja. - Felnevetek, ahogy Monának magyarázok, bár nekem mindketten nagyon fontosak, de azért Monához még is több emlék és feledhetetlen élmény köt.
- Ezek a te módszereid, és az első együttlétkor nem is szeretném össze kenni. De nem akarok előre tervezni semmit, mert eddig egyetlen egy tervem sem vált valóra, ami az ágyba jutást illeti. - Forgatom meg szemeimet, ahogy vissza gondolok, hogy mindig valami közben jön, mikor végre eltervezem, hogy oda adom neki magam. Először a főnövér rontott ránk, majd Chad betegsége zavart be és még sorolhatnám, hosszú a lista.
- De így szép az élet, ha zajlik, vagy nem? - Persze lehet, hogy számára nem a legszebb azok után, amin eddig keresztül ment. Mondanám, hogy megértem, de ez nem így van, hiszen ahhoz hogy megértsem, ami vele történt, nekem is át kellene élnem azt. De ezt nem kívánom magamnak, sőt neki sem, hogy újból valami hasonló dologba keveredjen bele. Még mindig féltem, attól, hogy valamit meggondolatlanul csinál, mert utána olvastam, hogy a börtönből kijött személyek újból vissza csúsznak és ismét a rácsok mögött találják magukat és nem akarom ismét elveszíteni. Túl önző vagyok ahhoz!
- Mona, azon akarsz rágódni, még évek múltán is, hogy mi lett volna ha? Ebbe nekem nincs túl sok beleszólásom, de ha egy kicsit is meg tudsz bízni benne, akkor azt mondom, hogy próbáld meg. Az emberek képesek változni, főleg ennyi idő alatt. Ha netán úgy alakulna, hogy össze jönnél vele és ragaszkodna hozzá, hogy nála lakj és csak azért nem mennél bele, mert úgy éreznéd, hogy nem lenne szép tőled engem itt hagyni, akkor ezzel a két kezemmel foglak kituszkolni az ajtón, hogy Ryannak átadjalak. Még szép, hogy velem, nem másik országba költöznél, nem lennél messze. - Biztatóan rámosolygok, mikor a kezemre kerül a sor, akkor felemelem felmutatva neki, hogy nem viccelek és ha kell, akkor tényleg úgy lökdösöm ki a bejárati ajtómon, hogy Ryannel lakjon. Nem arról van szó, hogy meg szeretnék szabadulni tőle, de tudom, hogy Mona milyen kis lelkiismeretes és csak azért nem menne el, mert úgy érezné, hogy eddig kihasznált, vagy valami hasonló őrültség. Felnevetek, ahogy barátnőmet bénázni látom.
- Ahogy mondod. - Fülég érő szájjal nézek rá, nem mint ha az én szám nem sokat járna, sőt van amikor túl sokat is.
- Persze minden rendben van közöttünk, csak mostanában túlóráznom kell, mert pár kolléga most vette ki az éves szabadságot, ezért is van mostanában itt kevesebbet, mert mire haza jövök kész hulla vagyok. - Elfintorodok mikor arra gondolok, hogy most a szabadságon lévők süttetik valahol a hasukat, ameddig én mások hasában vájkálok. De nem sokára az én időm is eljön, esedékes lenne már nekem is kivenni pár napnál több szabadságot.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Csajos pletyi Lotty és Mona módra Csajos pletyi Lotty és Mona módra I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Csajos pletyi Lotty és Mona módra

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Lotty&Mona
» - Tucker and Dale vs Evil - Trancsírák Lorena & Axel módra
» Chad és Lotty - szabadság 2
» Chad & Lotty - Végre szabin
» Ryan&Mona

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Lakónegyed :: Charlotte Collins otthona-