welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...

facebook csoportunk
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Városháza
Logan Whitmore
10.11.17 19:57
Emily & Derick
Emily Hastings
07.11.17 20:14
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2134)

Lyna Frei (779)

Desmond Drescher (649)

Cassandra Drescher (599)

Chad Donaghue (561)

Charlotte Collins (493)

Jennifer Ariadne Lively (451)

Aurora Rossum (399)

Veronica Chloe Foster (389)

Helena Nina Lemmer (273)

Top posting users this month
Simon Whitlock

Candice Westmiller

Rebekah Walker

Benjamin Tate Hunter

Lyna Frei

Jennifer Ariadne Lively

Austin Dawson

Logan Whitmore

Crystal Haynes

Emily Hastings

Share| .

Victor Sedrick Hill

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
149

TémanyitásTárgy: Victor Sedrick Hill 20.12.12 16:14

Név:  Victor Sedrick Hill
Becenév: Victor, Sed
Kor: 25 év
Születése hely, idő:1987 agusztus 28. Stuttgart, Németország
Csoport: Rendőr
Anyagi háttér: Középosztály
Szexualitás: Heteroszexuális

Jellem:Olyan vagyok mint  bármelyik másik férfi ezen a földön,persze apró eltérések azért vannak. Csak hogy ragaszkodjunk a "Senki sem egyforma." szabályhoz. Rendes törvény tisztelő embernek tartom magam, már csak a munkám miatt is. Dolgozom, ellátom magam és segítem a családom, egyszóval teszem a dolgom. Azt hogy milyen vagyok valójában azt csak azok tudnák elmondani akik ismernek, meg persze azok akik nem, mert ők aztán mindent tudnak rólam... De a viccet félre téve, magabiztos, céltudatos embernek tartom magam. Mindig tudom mit akarok és mindenre képes vagyok annak érdekében, hogy el is érjem. Nem szeretem ha vájkálnak az életemben. Tudom értékelni, ha valaki segíteni akar, de nem szeretem ha túlzásokba esnek, mert vannak dolgok, amik csak rám tartoznak, és amiket egyedül akarok megoldani. Nem vagyok egy haragtartó típus, kerülöm a vitákat a magánéletemben. Hogy a munkámban kerülöm-e, az már egy más "tészta"?! Ott elkerülhetetlen  a dolog, hogy ne csöppenj bele egy családi vita kelős közepébe. De szerencsére szét tudom választani a magánéletet a munkától. Ha valakivel mégis összeveszem az ismerőseim közül és nem szólok hozzá, vagy nem vagyok hajlandó meghallgatni, akkor az nem azért van mert haragszom, csak szimplán nem érdekel, hogy mit mond...

Külső:  Hát nem tartom magam egy tökéletes férfinak, de azért egy kriptából szabadult valaminek sem... Inkább mondanám magam átlagosnak.  A főiskolán a " nők bálványának" tartottak, és nem mondom ezt kihasználva , minden buliban másik lány volt az oldalamon. De ez már régen volt, pedig egyesek szerint az volt az igazi élet. Nem tagadom, nagyon jó időszak volt az az életemben, de már elmúlt... Azóta sok minden történt. De térjünk vissza a külsőmre. A magam 180 cm-ével magasnak számítok, és ennek örülök a legjobban, mert nem kell létrát behoznom, ha egy villanykörtét akarok kicserélni. Sportos alkat vagyok, hisz szükség van az erőnlétre a munkámban. Barna hajam és zöld szemem van. Hát igen... a varázslatos kombináció. A lányok állandóan a szememmel voltak elkeveredve. Mi olyan érdekes benne? Voltak olyan lányok akiknek kék, zöld vagy barna szemük volt, amik szintén szépek voltak,és mégsem ugráltam körbe őket. Sosem értetem a nőket... és szerintem nem is fogom. testékszereim nincsenek én nem is lesznek. Tetoválásaim viszont vannak, nem is egy.. De most csak egyet emelnék ki a sok közül. Van egy amerikai zászló a jobb felkaromon. Ezt akkor csináltam amikor visszajöttem Afganisztánból. Ez a legfontosabb számomra,és majd a későbbiekben azt is elárulom, hogy miért...

Előtörténet: 1987. agusztusa Louisiana: a hőség elviselhetetlen, aki egyszer kilép az utcára az fix, hogy összeszed egy napszúrást... Eközben a Memorial kórházban ,az egyik szülőszobában vajúdik a 23 éves Miranda Hill. A kín és a rengeteg fájdalom után megszületik a fia Victor Sedrick Hill, az az én... Hát így kezdődött az én kis életem. Kereken öt nap múlva távoztam anyám karjaiban és apám Jonathan Hill társoságában a kórházból... Anyám szerint rendkívül jó kisbaba voltam. Apám nem tud erről nagyon nyilatkozni, mivel hivatásos katona volt és így nem sokat volt othon. De ha csak tehette velem töltötte a szabadidejét. Az óvodás éveimben nagyon sokat kérkedtem azzal, hogy az én apukám egy hős. De szerintem ez normális, hisz minden gyerek szemében az apukája egy hős, függetlenül a foglalkozásától. Apám nem csak a haza iránti szeretete miatt lett katona, hanem azért is mert így tudta eltartani a családját. És hála neki, sosem szenvedtünk semmilyen hiányt. Voltak akik azt mondták, hogy nem kellene ennyire elkényeztetni, mert ez semmi jóra nem vezet. A szüleim persze magasról tettek rá, hogy mit mondanak mások, hisz én voltam az ő egyetlen pici fiúk... addig a napig. Öt éves voltam mikor megszületett a húgom,  Charlotte. Emlékszem mennyire vártam, hogy megszülessen, már azt is elterveztem miket fogunk játszani... Aztán valahogy nem úgy alakultak a dolgok, ahogy vártam. A szüleim kezdtek elhanygolni, állandóan csak Lotty körül forgott a világ. Odáig jutott a dolog, hogy egyenesen gyűlöltem a húgom, mert ő volt a kedvenc és nem is leplezte, hogy mennyire élvezi a dolgot. Tíz éves voltam mikor betelt a pohár... Levelet írtam, hogy elmegyek, mert már nem bírom hogy mindig én vagyok az utolsó. Persze anyámék azonnal kerestetni kezdtek a rendőrökkel és meg is találtak. Amikor bevittek a rendőrségre a húgom sírva szaladt elébem, hogy soha többé ne tegyek ilyent. Akkor megértettem, hogy mennyire szeretnek. Attól kezdve minden megváltozott... A húgommal azóta is nagyon jóban vagyunk.
Az évek teltek, apát csak három havonta egyszer láttuk... Aztán telefonált, hogy végleg haza jön. Alig vártuk, hogy itt legyen,de amikor megérkezett, amit láttunk azonnal elvette a jókedvünket... Apám tolószékben gurult be a napaliba. Repeszek találták el a lábát, ami miatt leszázalékolták és haza küldték. Idővel persze lábra állt, de az élet nehezebbé vált sokkal, mivel elvesztette a munkáját. De azért mindent meg tudtunk oldani... Akkor döntöttem el, hogy rendőr akarok lenni.
Az évek múltával mi is felnőttünk... Aztán megkaptam a levelet, amiben az állt, hogy besoroztak és irány Afganisztán... Emlékszem anyám zokogott, amikor az állomásra kísért. Féltem én is de tudtam, hogy élve fogok hazajönni. Egy gyerekkori barátom Derek is velem jött. Ő sajnos már nem tért haza velem. Egy akna elvitte a lábát...Soha nem éreztem még akkora fájdalmat mint akkor. És most jön képbe a zászló a karomon. Ezt az ő emlékére készítettem... Ezért olyan fontos számomra. Emlékeztet arra, hogy a család, a barátok, és a haza mindennél fontosabb...
Mikor hazatértem rendőr ként helyezkedtem el,és egy évig New Orleans-ban dolgoztam, amikor is áthelyeztek Vegas-ba. Itt az élet teljesen más, de igyekszem megtalálni és, megállni a helyem a világban...

A hozzászólást Victor S. Hill összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb 16.02.15 14:50-kor.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

do you know who i am?
Hozzászólások száma :
2134

Admin

TémanyitásTárgy: Re: Victor Sedrick Hill 20.12.12 21:37

Victor S. Hill!
Háttértörténeted érdekes volt, mivel minden az elvárásoknak megfelelő volt, ezért;
Elfogadva!
Üdvözöllek az oldalon! Victor már csak is rád vár a játéktér! Wink

₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪

Én mindenhol ott vagyok... De tényleg... Mindenhol!
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://prison.forumsr.com

Victor Sedrick Hill

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Pepper & Hill
» Maria Hill
» Victor & Lyna - Kalandra fel.....