welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Az első színt, lezárt edzőtermek Vote_lcapAz első színt, lezárt edzőtermek Voting_barAz első színt, lezárt edzőtermek Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Az első színt, lezárt edzőtermek Vote_lcapAz első színt, lezárt edzőtermek Voting_barAz első színt, lezárt edzőtermek Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Az első színt, lezárt edzőtermek Vote_lcapAz első színt, lezárt edzőtermek Voting_barAz első színt, lezárt edzőtermek Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Az első színt, lezárt edzőtermek Vote_lcapAz első színt, lezárt edzőtermek Voting_barAz első színt, lezárt edzőtermek Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Az első színt, lezárt edzőtermek Vote_lcapAz első színt, lezárt edzőtermek Voting_barAz első színt, lezárt edzőtermek Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Az első színt, lezárt edzőtermek Vote_lcapAz első színt, lezárt edzőtermek Voting_barAz első színt, lezárt edzőtermek Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Az első színt, lezárt edzőtermek Vote_lcapAz első színt, lezárt edzőtermek Voting_barAz első színt, lezárt edzőtermek Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Az első színt, lezárt edzőtermek Vote_lcapAz első színt, lezárt edzőtermek Voting_barAz első színt, lezárt edzőtermek Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Az első színt, lezárt edzőtermek Vote_lcapAz első színt, lezárt edzőtermek Voting_barAz első színt, lezárt edzőtermek Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Az első színt, lezárt edzőtermek Vote_lcapAz első színt, lezárt edzőtermek Voting_barAz első színt, lezárt edzőtermek Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Az első színt, lezárt edzőtermek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Az első színt, lezárt edzőtermek Az első színt, lezárt edzőtermek I_icon_minitime24.03.13 4:28

EDZÉSI TERÜLETEK:
Az első színt, lezárt edzőtermek A1_2013_3_24_copask3mtc

Az első színt, lezárt edzőtermek A1_2013_3_24_6aruzkx5cd
Vasajtókkal lezárt terület, el a nem beavatott szemek elől, csakis a Vinnie-vel partner küzdőfelek, és a hozzá tartozó emberek juthatnak be.


Az első színt, lezárt edzőtermek FNC-FAN2029815

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Caden Ainsworth
Caden Ainsworth



TémanyitásTárgy: Re: Az első színt, lezárt edzőtermek Az első színt, lezárt edzőtermek I_icon_minitime19.09.20 18:48





Caden & Mona






original.gif





T

ele a tököm az egész nappal, hajnalban az a kurva, aztán meg az a másik a szobában, lehet kicsit erősen szorítottam a nyakát és meg kell hagyni elég jól lereagálta, mondjuk a bordáim mellé nagyon hiányzott még az a hasba rúgás és hát nem igazán tudtam úgy befeszíteni, hogy előtte még tökön is térdelt, szóval...
Úgy látom valaki felmosta a vérnyomokat, de arról semmit sem hallottam mi van a nővel, ha még egyáltalán felülről szagolja, nem pedig alulról odakint, megértem én, de hé, nem ezért az egyért basszuk itt a rezet, hanem az összes többiért és ha ezt most nem sikerült megmentenünk, hát azért tartom a hátam, ezért vagyok itt, teljességgel lényegtelen hányszor kell még elszorítanom a keringést az ereiben, hogy nyugton maradjon.
Lassan vánszorgom felfelé és meglepően, már-már inkább szokatlanul és inkább gyanúsan nagy a csend, ahogy belépek. Ezz nagyszerű, a faszomon van már megint?! Ezt nem hiszem el...
- Mona... - Dobom le a cuccaimat és nézek körbe, be a fürdőbe, oké a cuccai itt vannak, nem lehet olyan messze. Ma már játszottunk Elektrát, de tényleg, fú bazdmeg, jó akkor keressük meg, esküszöm viszket neki egy helyben. Már bejártam az első szintet, még csak a régi edzőtermek maradtak és az üres részek, amiket nem használunk és kezdek zabos lenni. Hangok ütik meg a fülem és szaporábbra veszem a lépteim, oké már megint mi a szarba keveredtél? A falhoz dőlve figyelek és hallgatom, amit a közrefogott Mona-hoz intéznek, úgy nézem sokan akarnak ma a jóból és nekem most megint megkéne védenem? Hát ez nem fog olyan könnyen menni, mint a múltkor, pont ezeket vertem meg, úgy érzem megbántódtak rá, csendben lépkedek feléjük, túlságosan elvannak a farkukkal keveredve ahhoz, hogy észre vegyenek, nehéz is lehet egy nőt úgy megkefélni, hogy közben hároman kell, hogy lefogják. Végül is, ma azt mondta, hogy egyedül is megtudja védeni magát, nem is zavarok. Körbefont karjaimmal mellkasomon álltam meg pár méterre mögöttük és csak érdes hangszálaimmal hangosan megkapartam a torkom.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mona DeFler
Mona DeFler



TémanyitásTárgy: Re: Az első színt, lezárt edzőtermek Az első színt, lezárt edzőtermek I_icon_minitime19.09.20 19:52




Caden & Mona




images?q=tbn:ANd9GcR_IdwJmJgWoH3TBSIGYXgeloF8pENvUrpGoviktoUZDPwAcZFWFg



E

sküszöm egész nap csak fel alá mászkáltam és egyik szálat gyújtottam a másik után, még a doboz után nyúlva üresen kongott, franc, ettől én még most nem vagyok nyugodtabb, nagyon nem, legszívesebben az ajtót püfölném, de az túl hangos, azt hiszem múltkor láttam egy régi szar konditermet az elsőn, egyik csatangolásom közepette akadtam rá és eltároltam magamnak az információt a későbbiekre, jól jön az még nekem, és most valóban jó szolgálatot tesz, felvettem egy rövid pamut shortot, sport melltartót, torna cipőt és egy törölközőt, majd elosontam, szerencsére még mindig nincs itt senki, lenéztem, de már se a lány, se a tócsája, ez így nem jó, csak még dühösebb leszek, elvittem a mobilom is, hogy legalább zenét hallgassak közben.
Nem egy felszerelt rész, de van egy bokszzsák, némi súlyzó és egy állvány ahol húzódzkodni lehet, ezek nekem most pont jók lesznek, még, jó, hogy bekötöztem a kezem mielőtt lejöttem, így ledobva a cuccaim gondolkodás nélkül tudtam neki esni a zsáknak, éreztem ahogy ütésről ütésre és rúgásról rúgásra nyugszom meg, egy pillanatra álltam csak meg, hogy felkössem a hajam majd folytattam, találtam egy ugráló kötelet is a sarokban, állóképesség, tökéletes, manapság mindenki futópadokon fut, ha tudnák, hogy egy darab kötéllel nagyobb hatást tudnak elérni, lendítettem egyet és folyamatosan növeltem a saját tempóm, mindaddig még az ugrálásból már gyors helyben futás lett, kimerültségig hajszoltam magam, majd megtöröltem izzadt kezem a nadrágomba, váltottam valami pörgősebb, ütősebb rock zenére, és ugorva egyet kaptam el a rudat és húztam fel magam, lábaim kulcsoltam össze, és húztam fel magam megint, hajamból csorog a víz, gyerünk Mona, még egyet, átemelem a fejem a vascső felett amikor észreveszek pár embert.
- Nem is gondoltuk, hogy pont téged fogunk itt találni, szia csinibaba, látjátok srácok milyen kincsre leltünk?
- Helló, én csak formában tartom magam, Caden nem szeretné ha felszednék pár kilót.
Nyomtam meg erősen a nevét, hátha érdekel is valakit.
- Caden, mi? Minket nem akarsz elszórakoztatni?
- Ó, nem hiszem, hogy örülne neki, ragaszkodó típus.
- Azért csak próbáljuk ki.
Lopják felém a távolságot, én pedig elengedve a csövet ugrok le, és kapom fel magam mögött az ugráló kötelet, túl sokra nem megyek vele, de pár képet be tudok verni vele, kemény a vége. Vigyorogva közeledtek, túl sokan vannak, hogy a nélkül intézzem el őket, hogy ne keltsen feltűnést, plusz ha nem fogom be a pofájuk nagyobb bajba kerülök, mint eddig bármikor, de akkor sem fogom hagyni magam. Még mielőtt a hátam mögött elkaptak lendítettem meg és vágtam pofán a műanyaggal az egyiket, betört az orra, káromkodások közepette kapta kezét arca elé, ketten nyúltak a karom alá és kaptak el hátul a harmadik jött szemből, kitolva a csípőm rugaszkodtam el és fontam lábszáram a nyaka körül erősen szorítva, már vörösödni kezdett  feje amikor meghallottam Cadent.
- Nem segítenél?
Nem értem, köszi, elengedem a nyakát és elhúzva a lábam rúgom pofán, de le érkezni már nem volt időm, akinek betörtem az orrát kapta el a derekam, franc,kezdtem sikítani, ha balhé hát legyen nagy.






Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Caden Ainsworth
Caden Ainsworth



TémanyitásTárgy: Re: Az első színt, lezárt edzőtermek Az első színt, lezárt edzőtermek I_icon_minitime20.09.20 11:51





Caden & Mona






original.gif





I

smétlem, a gyengébbek kedvéért, abból pedig van itt egy néhány, hogy miért engem mindig minden alkalommal felbosszantani? Igen, igen, radarom van a pinájához bazd meg, úgy találtam meg, ne nézz így, inkább intézzük ezt el... nem? Akkor jó. Én is így gondoltam.
Felvont szemöldökkel néztem Mona-ra, nem én inkább várnék még egy kicsit, azt mondtad egyedül is megvéded magad, de ahh faszom, nem adhatnád inkább be a derekad annak a valakinek, aki miatt nekem megint verekedni kell? És nem panaszként, de mintha kicsit nőttek volna az erőviszonyok.
- Úgy látom helyrejött a vállad.
- Hű, ez szép volt szivi. - Lassan kezdtem sétálni feléjük, korán keltem, fáradt vagyok csak rendezzük ezt le, aztán had mehessek zuhanyozni és Őt is vinném ott.
- Egyedül nem bírsz el vele? Hárman kelletek, hogy lefogjatok egy nőt? Most komolyan... - Méltó elismerésem jeléül kapartam össze a nyálat a számból és köptem egyet, csak hogy tiszta legyen, ebbe fogom itt beletörölni a képed!
- Na gyere! Ha veszítek, viheted... - Kiegyenlített lesz, ó bassza meg! Az elsőt saját maga lendületéből vágtam falhoz és hát elég nagyot reccsent, fogalmazzunk úgy egy ideig most nem fog szívni, erre menstruáló pofa egy kést rántott elő, na de szabad ilyet, nem túl sportszerű, faszom ezt wgy nőért, kitérnék rá, hogy miből van a húsi, de kóstoltam már, szóval csak rendezzük le. Tiszta erőmből szorítottam ökölbe a tenyerem és vágtam hátba, ahogy elkapott és hát megpróbált a padlóhoz csapni gondolom és még jól pofán is térdeltem, ezt az asszonytól tanultam cimbora. Úgy löktem félre, mint egy darab szart, rád még szakítok időt később, mélyen torokhang tör ki belőlem, ahogy a bőrömbe hatol a penge, a kurva anyádat, villódzó szemeim emelem rá, majd fejelem meg, hogy  engedjen a kés markolatán, kirántom és ahelyett, hogy szépen beleállítanám félrehajítom és inkább puszta kézzel és nyers erőből veszem kezelésbe.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mona DeFler
Mona DeFler



TémanyitásTárgy: Re: Az első színt, lezárt edzőtermek Az első színt, lezárt edzőtermek I_icon_minitime20.09.20 13:06




Caden & Mona




images?q=tbn:ANd9GcR_IdwJmJgWoH3TBSIGYXgeloF8pENvUrpGoviktoUZDPwAcZFWFg



N

ehezen tudom elhinni, hogy nem tudnának találni maguknak egy másik kurvát, szaladgál és fordul itt meg elég, sőt, túl sok is, csak egyik sem marad sokáig, elszivárognak vagy így vagy úgy, én vagyok szinte az egyetlen aki hetek óta itt van, talán még egy két lányt láttam akik tartósabban vannak itt, szóval ha már vagyunk elegen miért kell a másét piszkálni. van elég választási lehetőséged, miért vagy ennyire ráakadva pont az én seggemre, de azóta, hogy ide jöttem, első nap még vicces volt, na jó, nem mert miattuk nyaltam fel az üvegszilánkokat, másodjára kezdett már bosszantó lenni, most meg már elég is, de ezek egyre többen vannak, nem értem, hogy a hülyeség ennyire ragályos?
Kettő, simán, három is belefér, négy már necces, na pont ezért a kurva életbe, neked már egyszer betörtem a képed, nem volt elég, ereszd el a derekam, tegyél már le, kapálózom és üvöltök, nem tud stabilan tartani, felpillantok egy hallok egy nap puffanást, aucs, ez biztosan fájhatott, Caden vágta neki a falnak az egyikük, végre elenged ez a faszkalap és, pontosabban eldob, de a két seggfej akik a karom tartsák legalább ennyiben jók, hogy nem estem el, előránt egy kést, egy pillanatra megmerevedek, segítenem kell, franc eresszetek már el, oh, azt a rúgást én mutattam neki, gyerünk szívi, hangosan hörög fel, ahogy bele vájja a pengét, na jó, a moziból most lett elég, ha már fogtok akkor most ne engedjetek el, felrugaszkodtam, felhúztam a lábam, hogy nagyobb lendülettel érjek le és terpeszbe szétnyitva lábaim tapostam erőből mindkettő lábfejére, lazult a szorítás a kezemen, így ki tudtam húzni, ha már volt időm gyakorolni gyertek, lendületből rúgom gyomrom az egyikük, elrúgva a közelemből, sikeresen addig tántorgott, hogy megakadt valami szarban a lába és hanyatt vágódott, na gyere csak te gennyláda, elhajoltam lendülő keze elől és lehajolva rúgtam ki a lábait, nagyot puffanva terült el, felálltam, egyik lábammal a tökeire, másikkal a nyakára léptem.
- Nem értem miért nem lehet engem békén hagyni?
Emeltem fel a lábam és tapostam alaposan meg a családi ékszereket, felüvöltött, de pofájába nyomtam a cipőm.
- Kussolj!
Egy könnycsepp gördült le az arcán és láttam, hogy emeli a kezeit.
- Meg ne merj mozdulni mert ennél is maradandóbb sérüléseket okozok!
Szemeim szikrát hánytak, majd felnéztem a másik pasira, aucs, csúnyán vérzik a buksid, miért nem néztél a lábad alá, igen ott sok a súlyzó.
Leszálltam róla és Caden-höz siettem.
- Jól vagy? Gyere menjünk, ellátom a sebed.
Nyújtom felé a kezem.
- Köszönöm.
Nélküle most tényleg nem lennék így itt.






Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Caden Ainsworth
Caden Ainsworth



TémanyitásTárgy: Re: Az első színt, lezárt edzőtermek Az első színt, lezárt edzőtermek I_icon_minitime20.09.20 13:52





Caden & Mona






original.gif





M

ért az kell mindig, ami a másé? Az egyetlen szinte kőbe vésett szabály ezen a helyen, amiért szemrebbenés nélkül kaparják ki a szemed, vagy puffantanak fejbe, és persze a lopás, és itt még él az a régi jó szokás, hogy az ujjaiddal fizethetsz azért, ha elemeltél valamit, vagy ha rád kenték, szóval szívás. De az ott kurvára kibaszottul az enyém, hányszor kell még megvédenem a területem? Élesen és mélyen hasít belém a fájdalom, oké hogy dögölnél meg és meg is fogsz, ha felállok innen, mert nem szándékozom itt hagyni a fogom, nem ebbe a koszos lyukban és nem ettől a suttyó senkiházi drogos idiótától. Felegyenesedek, majd megragadva lendületből és tiszta dühből fejelem meg, hé még nem végeztünk, össze ne essél nekem, tartom meg és ütöm gyomorszájon, még nem rogyunk össze, csak figyelj, ütöm fel az állát, majd benyal még egy jobbost és egy balost, mire rendesen kezdem érezni a hasogató fájdalmat, hasamra szorítva a tenyerem hajlok meg és elég hamar megtelik a markom vérrel.
- Nem kell... - Próbálom felhúzni magam, de az izmaim nem igazán engedelmeskednek, erőből próbálom tartani magam...
-Mintha azt mondtad volna, egyedül is jól boldogulsz. Nem tudom, le se szarom, ki akar ennyire megdönteni, de adhatnád magad, mert nem itt akarok megdögleni. - Kapartam meg a tokom, ahogy megálltam előtte, nem ezekre a pancserekre gondolok, de tudja Ő ezt jól.
- Szívesen. - Elsétálva mellette indulok meg vissza, érzem, ahogy a meleg vér utat tör az ujjaim között, így erősebben próbálok rászorítani, még visszatámolygok a szobánkba. Áthúzva fejem fölött a vizes és véres pólót dobom félre, jó most kellene valami szar, amivel összehúzom, cérna, kibaszott kapcsok, akármi. de hogy testvérem, te aláírtad ma a halálos ítéletet és megdöglesz, az kurva élet, még ha úgy kell elásnom is. Kirántom a szekrény ajtaját és kiveszek belőle egy üveg töményet, leteszem még fél kézzel lecsavarom a tetejét, majd nagy kortyokban kezdem inni és mivel tiszta alkohol híján vagyunk, így ez is jó lesz....




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Az első színt, lezárt edzőtermek Az első színt, lezárt edzőtermek I_icon_minitime24.09.21 10:57

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Az első színt, lezárt edzőtermek Az első színt, lezárt edzőtermek I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Az első színt, lezárt edzőtermek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Első esténk
» Alex & Chels - Kapcsolatunk első éjszakája?
» VIP Szint
» Szint leírás
» Szint leírás

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Külváros :: Elhagyott gyárépület-