welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Alex & Chels - Kapcsolatunk első éjszakája? Vote_lcapAlex & Chels - Kapcsolatunk első éjszakája? Voting_barAlex & Chels - Kapcsolatunk első éjszakája? Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Alex & Chels - Kapcsolatunk első éjszakája? Vote_lcapAlex & Chels - Kapcsolatunk első éjszakája? Voting_barAlex & Chels - Kapcsolatunk első éjszakája? Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Alex & Chels - Kapcsolatunk első éjszakája? Vote_lcapAlex & Chels - Kapcsolatunk első éjszakája? Voting_barAlex & Chels - Kapcsolatunk első éjszakája? Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Alex & Chels - Kapcsolatunk első éjszakája? Vote_lcapAlex & Chels - Kapcsolatunk első éjszakája? Voting_barAlex & Chels - Kapcsolatunk első éjszakája? Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Alex & Chels - Kapcsolatunk első éjszakája? Vote_lcapAlex & Chels - Kapcsolatunk első éjszakája? Voting_barAlex & Chels - Kapcsolatunk első éjszakája? Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Alex & Chels - Kapcsolatunk első éjszakája? Vote_lcapAlex & Chels - Kapcsolatunk első éjszakája? Voting_barAlex & Chels - Kapcsolatunk első éjszakája? Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Alex & Chels - Kapcsolatunk első éjszakája? Vote_lcapAlex & Chels - Kapcsolatunk első éjszakája? Voting_barAlex & Chels - Kapcsolatunk első éjszakája? Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Alex & Chels - Kapcsolatunk első éjszakája? Vote_lcapAlex & Chels - Kapcsolatunk első éjszakája? Voting_barAlex & Chels - Kapcsolatunk első éjszakája? Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Alex & Chels - Kapcsolatunk első éjszakája? Vote_lcapAlex & Chels - Kapcsolatunk első éjszakája? Voting_barAlex & Chels - Kapcsolatunk első éjszakája? Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Alex & Chels - Kapcsolatunk első éjszakája? Vote_lcapAlex & Chels - Kapcsolatunk első éjszakája? Voting_barAlex & Chels - Kapcsolatunk első éjszakája? Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Alex & Chels - Kapcsolatunk első éjszakája?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Alex Ballard
Alex Ballard



TémanyitásTárgy: Alex & Chels - Kapcsolatunk első éjszakája? Alex & Chels - Kapcsolatunk első éjszakája? I_icon_minitime16.04.20 22:03

Csak egy halk "ha-ha" hagyja el a számat, gondoltam, hogy nem fogja beismerni, hogy hagytam magam. Amúgy sem lett volna semmi izgalom, ha csak szimplán megnyerem és nem hagyom őt ütni.
- Majd halkak leszünk. - Halvány mosoly jelenik meg az arcomon és egy utolsó puszit nyomok az ajkaira, mielőtt elengedem és újból kézen fogva sétálok vele hazafelé. Gondoltam, hogy nem hagyna aludni és én sem aludnék, csak vele foglalkoznék, de tényleg nagyon fáradt vagyok már. Az alkohol is rányomta a bélyegét az álmosságomra.
- De én most vagyok álmos. - Kicsit nyűgös vagyok, de általában ez történik, hogyha nagyon álmos vagyok. De ez majd úgyis ki fog derülni, ha haza érünk. Én örülnék neki, ha aludnánk és majd holnap folytatnánk a kapcsolatunk mélyítését.
Megforgatom a szemeimet, amikor felhozza, hogy nem kéne lógnom. Volt már rá példa ő előtte is, az igaz, hogy nem olyan sűrűn, de megtörtént.
- Lógtam én már azelőtt is, mielőtt veled találkoztam volna. Amúgy is tudok annyit, hogy ne hiányozzanak az előadások, meg hát elég ha átnézem a könyvet. - Rántom meg a vállaimat, egyszerűen nem értem, hogy miért merül ez fel mindig. Attól, hogy jobban értem a tananyagot, mint más attól még nem vagyok stréber. Mondjuk annak örülök, hogy nem kell túl sokat a könyvek felett ülnöm, elég kétszer átolvasnom.
Hamar haza érünk, még jó, hogy közel lakok ehhez a kocsmához. Amint belépünk, én is leveszem a cipőimet a lábaim segítségével, majd már megyek is utána fel a szobámba.
- Mindjárt jövök. - Háta mögé állok és egy puszit nyomok az arcára, majd felkapom az alvós cuccom és kimegyek a fürdőbe. Először is könnyítek magamon, mert elég sokat ittam, aztán meg átöltözök. Amint kész vagyok már vissza is megyek a szobámba, ahol őt figyelem.
- Kérsz egy pólót, amiben tudsz aludni? - Halvány mosoly jelenik meg az arcomon és magam mögött becsukom az ajtót, bár azt nem tudom, hogy ő ki akar-e menni a mosdóba. Leülök az ágyamra és várom, amíg válaszol, addig is tudom innen is csodálni őt.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chelsea May Richards
Chelsea May Richards



TémanyitásTárgy: Re: Alex & Chels - Kapcsolatunk első éjszakája? Alex & Chels - Kapcsolatunk első éjszakája? I_icon_minitime18.04.20 21:36






Alex & Chelsea







A

z a helyzet, hogy még csöppet sem vagyok álmos, és semmi kedvem még aludni, és neki sem lesz, ha végre felérünk hozzá. Nem vagyok részeg, na jó ittam, de csak spicces vagyok és az szexi, ezzel nem bocsátkozhat vitába és velem sem, ma nem.Terveim vannak még vele, olyanok, amelyek reményeim szerint neki sem lesznek az ellenére, épp ellenkezőleg. Az alvás az olyan uncsi, főleg egy jó buli után, amikor még pezseg a véred és nem akarsz még megállni. Hmm, majd megmutatom neki, hogy én tudok valami sokkal jobbat,Alex-et nem nehéz elbűvölni.
Csendben várakoztam, még kint volt a mosdóban. Először arra gondoltam, hogy meglepem, mire visszaér gyors kibújok a ruhámból, de aztán meggondoltam magam. Halkan járkáltam fel-alá a szobájában még vissza nem ért, szépen kivártam, ahogy becsukja maga mögött az ajtót, majd huncut mosollyal az arcomon megindultam felé. Időt sem hagyva neki, hogy szóhoz jusson, az sem biztos, hogy akart volna, de ez most nem is számít, átölelve nyakát húztam közelebb magamhoz, hogy ismét ajkaira tapadjak, csak most sokkal mohóbban, mint eddig. Már nem a kocsmában vagyunk, itt már senki sem lát minket, most csak az enyém és nem menekülhet.  

Ajkaim az övéit követelték, miközben apró léptekkel indultam meg hátra, majd gondolva egyet megfordultam, hogy Alex legyen háttal az ágynak. Kezeim elengedték nyakát, majd lassan engedtem le őket felsőtestén puhán végigsimítva rajta mindkét tenyeremmel. Ujjaim a pólója alá csusszantak, miközben még tovább hátráltunk, de egy percre sem váltam el tőle. Nem akartam, nem akartam, hogy bármit is mondjon, azt akartam, hogy ágyba bújjon velem, a feleslegesen ruhadarabok nélkül, azok nem kellenek, egy sem kell, így a pólóját el is kezdtem húzni felfelé, így kénytelen voltam elhúzódni, más különben nem tudnám kibújtatni belőle. Arra vágytam, hogy szeressen, hogy szenvedélyesen szeretkezzen velem, itt és most. Minél hamarabb magamon akartam érezni csókjait. Először hanyatt akartam lökni az ágyon, de azt sem bánom, ha ő teszi meg. Teljesen mindegy, nem érdekel.



KLIKK


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alex Ballard
Alex Ballard



TémanyitásTárgy: Re: Alex & Chels - Kapcsolatunk első éjszakája? Alex & Chels - Kapcsolatunk első éjszakája? I_icon_minitime19.04.20 10:20

Gyorsan átöltöztem, majd visszamentem a szobámba és becsuktam az ajtót magam mögött. Halvány mosoly kerül az arcomra, ahogy közelebb lépked felém. Kezeim a derekára csúsznak, ahogy csókolom, bár kicsit máshogy csókol most. Valahogy sokkal követelőzőbben. Megindulok vele, és amennyire belemerülök a csókba, észre se veszem, hogy megfordult és én vagyok az ággyal háttal. Élvezem a csókot, de néha úgy érzem, hogy nem tudom tartani vele az iramot. Tényleg rendkívül álmos vagyok és szégyellem is magam, hogy nem tudok vele foglalkozni, de az ágyam most nagyon vonzz. Igazából eszembe se jut, hogy esetleg ő nem aludni akar, hanem épp mást, amire nagyon is vágyok, csak félek, hogy kinevet és itt hagy, mielőtt megtörténhetne.
Érzem, ahogy a kezei a mellkasomon végig csúsznak és rendkívül élvezem, egészen addig amíg az ujjai be nem csúsznak a pólóm alá. Csak ekkor tudatosul bennem, hogy miért csókol ennyire mohón. Viszont azt nem engedem neki, hogy levegye a pólóm, a kezei után nyúlok és hátrálok.
- Ne, várj... Én... Csak... - Zavarban vagyok és el is pirulok, de hátrálni nem igen tudok, mert mögöttem az ágy, így egy lépés után le is huppanok az ágyra.
Az a helyzet, hogy nem tudom neki bevallani, hogy még nem voltam senkivel, ha meg nem mondom meg, én biztos vagyok benne, hogy van annyira tapasztalt, hogy megérezze.
Tudom nem a legjobb megoldás, de teljesen összezavarodtam. Még csak most jöttünk össze, és már is le akar velem feküdni. Örülnöm kéne és benne is lennem, de félek, hogy azért hagyna faképnél, mert nem vagyok tapasztalt. Úgy érzem magam, mint aki büntetésben, a szégyentől nem tudok felnézni rá, tudom, hogy most megbántottam.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chelsea May Richards
Chelsea May Richards



TémanyitásTárgy: Re: Alex & Chels - Kapcsolatunk első éjszakája? Alex & Chels - Kapcsolatunk első éjszakája? I_icon_minitime17.08.20 23:24

Értetlenül pislogok rá, hogy most akkor mi van, én, nekem ez nem világos, nem hinném, hogy bármit is rosszul csináltam volna, és azt sem éreztem, hogy esetleg nem tartana vonzónak, rázom meg a fejem és még mindig nem értem, oké hát, ilyen még nem volt, ez most vagy nagyon ciki lesz, vagy nagyon ciki lesz, egyikhez sem vagyok hozzászokva, ha már itt tartunk ahhoz se, hogy visszautasítsnaak, de akkor legalább az okát elárulhatné, úgy talán keésbé érezném magam bután, ennyi pia után is. Háát, általában ilyenkor mást szoktam érezni, mondjuk lüktető vibrálást egy helyes pasi után, ami meg is van, lüktetés pipa, helyes pasi pipa, akkor mégis mivel van a baj?
- Hé, valami baj van? - Hajolok le hozzá még mindig értetlen nagy szemekkel pislogva, oké ez rossz ötlet, mármint... fogalmam sincs, cuki pasi, de ennyi.
- Szeretnéd... nem szeretnéd mégis, hogy elmenjek? - Leguggoltam elé államat a térdén pihentetve. Furán érzem magam és nem cska az alkoholtól, attól legfeljebb kótyagos a fejem, de még a piának se világos bennem, hogy mi a fene van és mert fekszem régen hanyatt, mondjuk alatta, még forró szenvedélyes csókokkal borítja be testem, de azt hiszem az ma már nem lesz, így jobb lenne, ha most hazamennék, végül is még soha sem dobtak ki, főleg nem valakinek az ágyából, kivéve egy alkalmat talán, de az sem az én hibám volt, a pasas volt béna... Jó, szóval ez gáz, a szülinapomon még gázabb, főleg, hogy azt sem tudom ilyenkor mit kell mondani, honnan tudhatnám? Eddig minden olyan jó alakult, aztán bumm, menni kéne, lassan kezd kitisztulni belőlem az alkohol és ez így nem jó, mennyi lehet az idő? Haza kéne vánszorogni és akkor legalább még bevetni magam az ágyamba, remélhetőleg egyik seggfej sem foglalta, mert ideges leszek, ha még a kanapén is kell aludnom, tekintve, hogy egyáltalán nem akartam a saját ágyamban ébredni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Alex & Chels - Kapcsolatunk első éjszakája? Alex & Chels - Kapcsolatunk első éjszakája? I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Alex & Chels - Kapcsolatunk első éjszakája?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Alex and Chels - Szülinapi meglepetés
» Hercegnőszálláson ébredve - Alex & Chels
» This is sexy - Alex & Chels
» Pizza - Alex & Chels
» A tanulás egy ürügy Alex & Chels

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Lakónegyed :: Ballard ház-