welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Amanda Nicole Wolf Vote_lcapAmanda Nicole Wolf Voting_barAmanda Nicole Wolf Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Amanda Nicole Wolf Vote_lcapAmanda Nicole Wolf Voting_barAmanda Nicole Wolf Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Amanda Nicole Wolf Vote_lcapAmanda Nicole Wolf Voting_barAmanda Nicole Wolf Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Amanda Nicole Wolf Vote_lcapAmanda Nicole Wolf Voting_barAmanda Nicole Wolf Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Amanda Nicole Wolf Vote_lcapAmanda Nicole Wolf Voting_barAmanda Nicole Wolf Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Amanda Nicole Wolf Vote_lcapAmanda Nicole Wolf Voting_barAmanda Nicole Wolf Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Amanda Nicole Wolf Vote_lcapAmanda Nicole Wolf Voting_barAmanda Nicole Wolf Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Amanda Nicole Wolf Vote_lcapAmanda Nicole Wolf Voting_barAmanda Nicole Wolf Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Amanda Nicole Wolf Vote_lcapAmanda Nicole Wolf Voting_barAmanda Nicole Wolf Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Amanda Nicole Wolf Vote_lcapAmanda Nicole Wolf Voting_barAmanda Nicole Wolf Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Amanda Nicole Wolf

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Amanda Nicole Wolf Amanda Nicole Wolf I_icon_minitime09.04.13 22:25

Név: Amanda Nicole Wolf
Becenév: Mandy, Amy
Kor: 27
Születése hely, idő: Santa Monica, Kalifornia - USA, 1986.02.20.
Tartózkodási hely: Las Vegas
Csoport: Ex elítélt
Anyagi háttér: Középosztály
Szexualitás: Heteroszexuális


Jellem: Alapjában véve egy egyszerű, értelmes, és elég okos nő, aki bár nem egy nagy nagyszájú, de azért nem kell őt félteni. Egyszerűen bonyolult egy nő. Féltékeny típus, és nagyon instabil, aki bármire képes (ezt be is mutatta pár éve). De emellett teljesen szeretnivaló hölgyemény.

Külső: Vállig érő, fekete, hullámos haja van. Gyönyörű és csábító barna szemeivel mindenkit levesz a lábáról. Testalkata nagyon vékony, tartja a testsúlyát általában. Elég alacsony, mindössze 155 centi a magassága, de ez sosem volt hátrányára. Öltözködése mindig más, de főleg divatos, ám de néha simán csak egy kényelmes sportos ruhába dobja magát. Szereti sminkelni magát, és szeret mindenféle kiegészítőket hordani, karkötők, fülbevalók, sálak, mindenféle öv, ami a koktélruháihoz vannak... Nem hanyagolja el magát.


Előtörténet: Nehéz a múltról beszélnem, már csak azért is, mert sok minden árnyékolja be, amikben én is hibás voltam, de mások is. Egy szép városban, Santa Monica-ban születtem '86-ban. Bár csak más is szép lett volna. Szüleim nem épp a mintaszülők példaképei. Egyáltalán nem. Annyit vitáztak előttem, mint ha az olyan jót tenne egy kisgyereknek. Lelkileg nem igazán voltam a helyzet magaslatán. De ezt sosem panaszoltam el senkinek sem. Nem tartozik másokra.
Bátyámmal összetartottunk. Még rosszabb lett a helyzet egyszer csak. Olyanokat vágtak a kettőnk fejéhez, amiket egy normális családban sosem fordulna elő. De miénk nem volt az. Az olyan esték megszokottak voltak, amikor sokszor ételt se kaptunk. Szörnyű volt. Majd általánosban egyszer az egyik tanárnő észrevette, hogy valamiért egyedül vagyok mindig, és néha hisztibe vágok át, majd hirtelen nyugodt leszek. Aztán fogalmam sincs, mi történt, de egyik napról másikra minden rendben volt otthon. Elmúltak azok a viták, szép lassan. Ahogy helyreállt minden, kellett egy másik fekete bárány. Hát, mégis ki más lehetne az, mint a lány. Mert nekik sosem kellett egy lánygyermek. Ő nekik a fiúk jelentik a jövőt. Egy lány csak elcseszett gyermek. Mint kiderült, az lett. Nekik hála.
A középiskolában kémia tagozaton tanultam, érdekelt nagyon ez a tantárgy. Legalább volt valami, ami egyáltalán felkeltette az érdeklődési körömet. Volt egy srác, az első nagy szerelem, ő is kémiát szerette, épp ezért jöttünk ki egymással, de hamar vége lett, közös döntéssel. Remekül teljesítettem belőle. Sok dicséretet kaptam a tanároktól. Minden jól ment, jelentkeztem vegyészmérnöki szakra, ahova elsőre felvettek. Minden rendben ment. Egyetem harmadik szemeszterében megismertem a két évvel idősebb srácot, akivel sokat találkozgattunk, randizgattunk. Szerettük egymást nagyon. El is telt gyorsan az a további két év együtt. Nagyon boldog voltam, madarat lehetett volna velem fogatni. Ám, de egy délután amikor találkozót beszéltünk meg, és véletlenségből előbb mentem a megbeszélt helyre, és észrevettem, ahogy egy másik lányt ölelget, és csókol meg. Akkor kissé felidegesítettem magamat ezen, és odamentem, és őrült módjára, kiabálni kezdtem, majd otthon folytattuk mindezt. Nem tudtam lenyugodni, s aztán hallottam egy telefonhívást, amit ők ketten bonyolítottak le... Ekkor jött ki rajtam a féltékenység.
Aztán eldöntöttem egy nagyon-nagyon csúnya dolgot. Akármibe kerül, megteszem. Semmi sem érdekelt akkor. A lány közelébe férkőztem, de nem közvetlenül, és egy erős gyógyszerrel kezdtem mindkettőt megmérgezni. Nagyon erős volt a bennem lévő ördögi düh és féltékenység. Amikor mindketten hirtelen a nagyobb adagtól kórházba kerültek, akkor próbáltam elbújni a világ elől. De tudtam, hogy én leszek a rendőrség elsőszámú gyanúsítottja. És így is lett. Akkor amikor vittek be a kihallgatószobába, akkor jöttem rá, hogy egy szörnyeteg az az ember, aki ezt teszi, még ilyen helyzetben is, amikor meg lehetne beszélni mindezt. Hát. Túl erős volt a belső hang, mint a tiszta és józan gondolkodás. Ez lett a vesztem, de mindenesetre el kell ismerni, hogy visszacsinálni nem tudnám, és nem is szeretném...
Mivel bevallottam mindent, így csökkentett büntetést kaptam, és öt év letöltendőt kaptam szándékos emberölési kísérlet vádjával.
Nemrég szabadultam, és úgy döntöttem, ott hagyom Kaliforniát, és Vegasba költözöm. Hátha, tudok itt új életet kezdeni, és bár nehéz lesz bárkit is találnom, aki egyáltalán megbízna bennem ezután. Csak reménykedni tudok ebben. A múltam végigkísér engem, mint egy árnyék, melyet nem tudok kitörölni, és ez miatt az egész életem elcseszett, és fogalmam sincs, mit hoz a jövő..


A hozzászólást Amanda Nicole Wolf összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 17.04.13 19:09-kor.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Amanda Nicole Wolf Amanda Nicole Wolf I_icon_minitime09.04.13 23:12

Amanda Nicole Wolf!
Mire nem képes a féltékenység, de legalább már végre szabadlábon vagy! Történeted tetszett és mivel mindent rendben találtam, ezért;
Elfogadva!
Üdvözöllek az oldalon! Kérlek foglalj avit! Téged is vár a játéktér! Wink
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

Amanda Nicole Wolf

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Jonathan Samuel Wolf - The Bad Wolf
» Amanda Crazy
» Amanda Evans
» Amanda & Cody
» Városháza

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-