welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Ville Deadman Wallow  Vote_lcapVille Deadman Wallow  Voting_barVille Deadman Wallow  Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Ville Deadman Wallow  Vote_lcapVille Deadman Wallow  Voting_barVille Deadman Wallow  Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Ville Deadman Wallow  Vote_lcapVille Deadman Wallow  Voting_barVille Deadman Wallow  Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Ville Deadman Wallow  Vote_lcapVille Deadman Wallow  Voting_barVille Deadman Wallow  Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Ville Deadman Wallow  Vote_lcapVille Deadman Wallow  Voting_barVille Deadman Wallow  Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Ville Deadman Wallow  Vote_lcapVille Deadman Wallow  Voting_barVille Deadman Wallow  Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Ville Deadman Wallow  Vote_lcapVille Deadman Wallow  Voting_barVille Deadman Wallow  Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Ville Deadman Wallow  Vote_lcapVille Deadman Wallow  Voting_barVille Deadman Wallow  Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Ville Deadman Wallow  Vote_lcapVille Deadman Wallow  Voting_barVille Deadman Wallow  Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Ville Deadman Wallow  Vote_lcapVille Deadman Wallow  Voting_barVille Deadman Wallow  Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Ville Deadman Wallow

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Ville Deadman Wallow Ville Deadman Wallow  I_icon_minitime21.04.13 16:13

Ville Deadman Wallow  Tumblr_m4nl2y0CSP1rt1bj0o1_500

Név: Ville Deadman Wallow
Becenév: Ville; Deadman
Kor: 38
Születése hely, idő: 22-február- 1976 / USA - Boston
Tartózkodási hely: Vegas
Csoport: művész
Anyagi háttér: Felső osztály
Szexualitás: Heteroszexuális

Jellem: A "Slaves of Hell" nevű híres rockbanda frontembere. Nem az a típus aki ne tudna különbséget tenni az általános jó és rossz között, hanem az, akit egyszerűen ez nem érdekel. Nincs benne kedvesség.. élvezet.. düh, mosoly vagy harag. Egyszerűen tompa. Minden mindegy. Kiégett... És nem tudni lesz e még belőle ember valaha...

Külső: "Szolgálatban" tipikus goth kinézet, idomuló sötét ruházat, bakancs, afféle elhagyott rockker, sokszor extravagáns külső, néha a marketing megdobásaként testfestett fellépések. Egyébként félhosszú csimbókos haj, üveges, tompa szemek. Rezzenéstelen arcizmok, lassú reakciók, nemtörődöm, kiszámíthatatlan cselekedetek. Tetoválások...

Előtörténet:
Magasan szállt a cigaretta füstje számtalan görbülő formát írva le az orrom előtt. Szerettem a csendet. Azt hiszem szerettem. Magam körül.. Mindenfele. Furcsán kavarogtak a gomolygó füstszörnyek, egymást befalva mélyen, megrágva... kiköpve, még talán el is játszadozva keményen, egymás torkát harapva véresre…

- Ville, te mi faszt csinálsz még ott kinn? – hallottam aztán azt a hangot ami folyton megzavarta a képzeteket – A többiek már csak rád várnak! A kurva életbe Ville, fél perced van hogy talpra kecmeregj és kihúzz a bandához, felvedd a vigyorgó pofát és írd szorgalmasan a tinilányok porhanyós seggére a neved, különben megnézheted hogy alakul a következő turné! – hallottam a vicsorgó fogakat de egy percig sem hatott meg. Egy szót se szóltam. Csak fellöktem a seggemet, a cigarettát lassan sodortam el a terasz egyik gazának koromfekete földjében és felkopogva a szöges bakancs léptei a terasz vizes kövén belépkedtem a szobába.
Az orra előtt álltam meg. Sokszor képzeltem már el… kifeszítve!? Még talán azt is. Ahogy a két karja és lábai egyetlen lánccal négyfelé feszítve csüggedten lógó farokkal üvölt a sötétben, és...
Nem igényeltem a könyörgéseket. Úgy egyáltalán, semmit nem igényeltem. Szartam bele az egészbe. Már nagyon régóta. Hogy meg kellett tennem!? Igen, meg kellett. Kimenni a sok kis csitri visítozó tömegébe, hogy nedvesek legyenek azok a bugyik. Mert ebben van a pénz. Kurvára nem érdekelt. De a többieket igen. A sok szarházit igen. Menedzserek… Annak nevezték magukat és a kezükben tartottak mindent. Mikor menj hugyozni, mikor vakard meg a tökeidet hogy a kislányok beinduljanak tőle, és mikor vágj jópofát az egészhez, amikor a legszívesebben lehúznád a klotyón az egész életed. Egy darabig jó volt. Fények.. csillogás.. miden nap más spiné liheg az ágyban alattad.. aztán a váltás minden óra, fehér por.. imába foglalják a neved.. egy ISTEN VAGY! De aztán az egész elveszett… Nem tudom mikor váltotta fel a fényűzést a homály. De hogy őszinte legyek nem is érdekel. Egy zombi lettem. Egy marionett. Felelős vagyok a többiekért, és ők még mindig dicsőséggel zengik a nevemet. Felelős vagyok értük… Nélkülem semmik lennének… A Zsindelyesnél már ott a gyerek… hagyta hogy az a ribanc az ujja köré csavarja, de nem hibáztattam érte. Ahogy a többieket sem. Vespa... Greg... Élni akarnak. Ők akarják maguknak ezt a faszszopó életet, én, nem. Én semmit nem akarok. Élni nem akarok. De meghalni sem. Létezni.. lélegezni.. ez mind kurvára mindegy. Egy semmi vagy. Egy senki. Egy kibaszott lábtörlő akit ide-oda rángatnak a pénzemberek. Egy megcsinált Isten! Akinek lába elé borulnak az aljas, csúszómásszó férgek, és pöccre nyílnak a lábak, nem is kell még csak megmozdulnod sem érte. Erről álmodik mindenki. Hogy hatalmas legyen. Egyedül én vagyok az egyetlen aki nem tud felébredni ebből a kibaszott rémálomból...

- Na véégre már hogy összeszedted magad! – hallottam a hangját ahogy még mindig a csupaszon vinnyogó pofáját látom a szemeimben. – Húzzunk bele! – érzem a kezét a hátamon, megcsapkod, de nem vagyunk haverok. Sosem voltunk. Mégis elindulok. Egyetlen szót se szólva nyílik az ajtó, ott várnak a többiek, és én beállok a sorba mint valami rohadt kiscserkész, hogy felvezessem a sereget az üvöltő rajongók kereszttüzében.
Nem mondom hogy gyűlöltem volna ezt a munkát. De azt se mondom hogy szerettem. Benyeltem ezt az életet. Minden egyes reggel.. amikor felkeltem, tudtam hogy semmi nem változik. Minden egyes nap, ugyanolyan lesz. És egyszerűen nem érdekelt. Csak tettem amit elvártak tőlem, bólogattam ha jó kutyaként követeltek, és felpattantam a színpadra ha azt kellett. Még a gitár egykor mámorító hangja se tudott már belém verni életet. Üres lettem. Belül. És bármikor kifordítható… Egy jelenség… egy Isten(!).. egy ember… egy roncs… és aminek a világ nem lát körülöttem. Egy időzített bomba előszele…


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Ville Deadman Wallow Ville Deadman Wallow  I_icon_minitime02.06.13 23:20

Ville Deadman Wallow!
Nagyon hatásos voltál, esküszöm ha kicsivel hosszabb lenne történeted és tovább kellett volna olvasnom biztosan rám is átragadt volna ez a nem törődöm hozzáállásod. Alig várom már, hogy robbanj! Minden megfelelt az elvárásoknak, ezért;
Elfogadva!
Üdvözöllek az oldalon! Kérlek foglalj avit! Ville innentől kezdve azt csinálsz amit akarsz! Wink
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

Ville Deadman Wallow

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Ville & Cat
» Ville & Adeline

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-