welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Jessica Robbins Vote_lcapJessica Robbins Voting_barJessica Robbins Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Jessica Robbins Vote_lcapJessica Robbins Voting_barJessica Robbins Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Jessica Robbins Vote_lcapJessica Robbins Voting_barJessica Robbins Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Jessica Robbins Vote_lcapJessica Robbins Voting_barJessica Robbins Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Jessica Robbins Vote_lcapJessica Robbins Voting_barJessica Robbins Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Jessica Robbins Vote_lcapJessica Robbins Voting_barJessica Robbins Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Jessica Robbins Vote_lcapJessica Robbins Voting_barJessica Robbins Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Jessica Robbins Vote_lcapJessica Robbins Voting_barJessica Robbins Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Jessica Robbins Vote_lcapJessica Robbins Voting_barJessica Robbins Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Jessica Robbins Vote_lcapJessica Robbins Voting_barJessica Robbins Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Jessica Robbins

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Jessica Robbins Jessica Robbins I_icon_minitime30.04.13 23:31

Név: Jessica Robbins
Becenév: Jess, Jessie, J.R.
Kor: 26
Születése hely, idő: Washington D.C., USA - 1986.06.04.
Tartózkodási hely: Las Vegas
Csoport: Városlakó
Anyagi háttér: Középosztály
Szexualitás: Heteroszexuális


Jellem: Mosolygósan komoly vagyok. A mosoly az egyik legnyugtatóbb dolog, szerintem. Kellő odaadással ezzel bárki bizalmát elnyered. Magabiztos, határozott, megfontolt nő vagyok. Érzékeny is vagyok. Szeretek másoknak segíteni, főleg azokon akiket szeretek, azokért a tűzbe is bemennék vagy a vízbe is beleugranék. Mindig pontos vagyok, sosem szeretek késni sehonnan sem.


Külső: Nem a magasságomról vagyok híres, mindenki nem lehet óriási. Hajam hosszú, barna pici vöröses árnyalattal. A szemeim színe szintén barna. Nem vagyok az a fajta, aki órákon át készülődik. Mindig kapok magamra valamit, ami éppen kéz közelben van, de azért figyelek megjelenésemre.


Előtörténet: Egyszer volt, hol nem volt... A mesék így kezdődnek, félig-meddig egy élet története is. Megszülettem az 1986-os év júniusában. Olyanok hangzottak el akkor, hogy - ó, de gyönyörű, de édes kislány, és hasonlók -, igen, sokaknál ezek hangoznak el az első néhány percben, és azután lévő jó pár évben...
Jöttek, mentek az évek. Rohan az idő. Egyszer csak a kislányból nagyobb lesz, és már nem is annyira édeske. Kezdődött az ádáz küzdelem a kamaszkor és a szüleim ellen.
Sok hülyeségben benne voltam. Tizenöt voltam, amikor néhány osztálytárssal fogtuk magunkat, és Miamiba mentünk pár napra. Nem szóltunk szüleinknek, mert hát, miért is kéne nekik szólni, elvégre majdnem felnőttek vagyunk mindannyian. Ezután jöttek a fenyegetések, hogy nem léphetek ki az ajtón sem otthonról... de akkor feltettem kérdést kedves szüleimnek, akkor ezáltal suliba se kell járnom?! Erre inkább nem válaszoltak, mert csak pimaszkodtam velük.
Egyébként elég jó a kapcsolatom velük. Azután kerültünk jobb kapcsolatba, mikor kinőttem a szökési kísérletekből, és a hasonló hülyeségekből. Akkor mondták először nekem, hogy egyre büszkébbek rám.
Normális életbe kezdtem. Tipikus lány esete. Suliújságba kezdtem írni, amit imádtam. Illetve énekkarba is jártam. Jogsit szereztem, meg minden.
Eljött az ideje, hogy válasszak, hogy hogyan tovább...
Újságírásba fogtam. Egyre jobb voltam, viszont belecsöppentem olyanba, ami egyszerűen tönkretette az életem. Politikai dráma, aminek sosincs jó vége, ha túl mélyre ásol. Valaki múltjába vájkálni és olyanokat megtudni, amik sosem kerülhetnének napvilágra... Egyszerűen a lehető legrosszabb. Ez miatt is váltottam munkát, lakhelyet.
Felejtés. Legnehezebb. S legrosszabb is.
Ausztráliába utaztam, és fotósként kezdtem dolgozni. Sok országba mentem ezután, köztük megjártam Brazíliát, Olaszországot, Japánt, Thaiföldet, Írországot, Franciaországot... Próbáltam nyugodt életet élni. Mindenhol jól éreztem magam, jó volt megismerni a különbözű tájakat, kultúrákat. Viszont valami hiányzott az életemből. Rájöttem, hogy nekem kell egy kis pörgés. Kell az a régi életem. Csak már mást csinálnék. Nem szeretnék belebonyolódni semmi olyanba, ami tönkretette az életemet.
Így hát irányba vettem Vegast. Egy számomra ismeretlen helyet, amit a bűn városaként mondogatnak. Itt akármennyire is szeretnék elbújni, nem tudnék. S jelenleg egy könyvesboltban húzom meg magam, de így is elég, ha hallom a híreket, már is előjön belőlem a nyomozási vágy, de azért próbálom elkerülni, mert nem szeretnék újra máshová költözni, új életbe kezdeni, elég volt belőle.
Ez itt Vegas. Semmi sem marad a háttérben.


A hozzászólást Jessica Robbins összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 01.05.13 7:36-kor.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Jessica Robbins Jessica Robbins I_icon_minitime01.05.13 0:03

Jessica Robbins!
Habár sok helyen megfordultál már, de még is garantálom, hogy Vegasban nem fogsz unatkozni. Mivel minden megfelelt a történetedben, ezért;
Elfogadva!
Üdvözöllek az oldalon! Kérlek foglalj avit! Jess nyomás a játéktér! Wink
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

Jessica Robbins

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Jessica Anna Morgan - wants everything!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-