welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Jessica Anna Morgan - wants everything! Vote_lcapJessica Anna Morgan - wants everything! Voting_barJessica Anna Morgan - wants everything! Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Jessica Anna Morgan - wants everything! Vote_lcapJessica Anna Morgan - wants everything! Voting_barJessica Anna Morgan - wants everything! Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Jessica Anna Morgan - wants everything! Vote_lcapJessica Anna Morgan - wants everything! Voting_barJessica Anna Morgan - wants everything! Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Jessica Anna Morgan - wants everything! Vote_lcapJessica Anna Morgan - wants everything! Voting_barJessica Anna Morgan - wants everything! Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Jessica Anna Morgan - wants everything! Vote_lcapJessica Anna Morgan - wants everything! Voting_barJessica Anna Morgan - wants everything! Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Jessica Anna Morgan - wants everything! Vote_lcapJessica Anna Morgan - wants everything! Voting_barJessica Anna Morgan - wants everything! Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Jessica Anna Morgan - wants everything! Vote_lcapJessica Anna Morgan - wants everything! Voting_barJessica Anna Morgan - wants everything! Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Jessica Anna Morgan - wants everything! Vote_lcapJessica Anna Morgan - wants everything! Voting_barJessica Anna Morgan - wants everything! Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Jessica Anna Morgan - wants everything! Vote_lcapJessica Anna Morgan - wants everything! Voting_barJessica Anna Morgan - wants everything! Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Jessica Anna Morgan - wants everything! Vote_lcapJessica Anna Morgan - wants everything! Voting_barJessica Anna Morgan - wants everything! Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Jessica Anna Morgan - wants everything!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Jessica Anna Morgan - wants everything! Jessica Anna Morgan - wants everything! I_icon_minitime26.02.13 22:08

Jessica Anna Morgan - wants everything! Tumblr_lvn9nu5vIU1qbi23yo1_500

Név: Jessica Anna Morgan
Becenév: Jess, Ann
Kor: 23
Születése hely, idő: 1990-július-4 / Amerika – Las Vegas
Tartózkodási hely: Vegas Baby, Vegas
Csoport: Városlakó
Anyagi háttér: Felső osztály
Szexualitás: Biszexuális

Jellem: A magyar hogy is szokta mondani… tűzről pattant menyecske, igen ez lesz az! Hirtelen haragú vagyok, olykor meggondolatlanul cselekszem, és általában ütök- vágok és csak aztán kérdezek. Utálom a tutyi mutyi alakokat. Én határozott személy vagyok, és ha fogadok egy ügyfelet, akkor várom, hogy elkápráztasson, de azért szeretem, ha félnek tőlem. Általában elérem a céljaimat, ha nem, akkor teszek róla, hogy elérjem. Piszkosan játszom, mert nem félek bemocskolni a kezem. Apám lánya vagyok, ebben a bizniszben nőttem fel. Hamarabb tanultam meg kártyákat számolni, mint az ABC-t, lopni jobban tudtam, mint felhúzni a cipőmet. Bájos arc, legalábbis kijátszani, hogy nő vagy, csak ennyi kell. Tudd mik a fegyvereid, és azzal mennyi sebet tudsz okozni!

Külső: Alacsony, bronz bőrű szépség, akinek rugalmas mozgása van, és bárhová befér, ahová be kell… apám nem óvszert adott, amikor felnőtté váltam, hanem elvitt az első bankrablásomra. Imádtam!

Előtörténet:
Vegas-ben születtem, a bűn városában, a bűn csemetéjeként.
Apám mindig is fekete üzlettel foglalkozott, ezt sose titkolta előttem… mindig mondta, hogy a pénz, amit uzsonnára ad, nagyrészt vér tapad hozzá. Én akkor fel se fogtam, hisz azok a nagy benga állatok, akikkel apu dolgozott, mindig kedvesek voltak hozzám… az egyikük még babázott is velem, bár sajnos én inkább letéptem a Barbie fejét, mintsem a haját fésültem volna. De ilyen világban éltem, ahol ölnek, és nem törődnek a következményekkel, hogy van-e hozzátartozója és siratja- e majd valaki?!
És hogy anyámat miért nem említem?! Mert nem tudok róla semmit, azt leszámítva, hogy Olaszországban él valahol, valami színésznőcske… nem akartam soha megismerni, úgy voltam vele, ha egy anya képes eldobni a gyerekét, azt nem érdemes megkeresni se… apám pedzegette sokszor a dolgot, talán lelkiismeret furdalásból, talán mert olykor teher voltam, hisz egy fiúval jobban el lehet lenni ebben az üzletben, mint egy lánnyal, aki sokkal több odafigyelést és törődést igényel. De nem voltam tipikus kislány. Megvoltam a figyelem nélkül, elvoltam a könyvekkel, amikben apa jegyezte fel kit miért kell eltenni láb alól, és ki mennyivel tartozik neki. Szerettem az írását, és imádtam, ahogy irányít. Jó nézni, ha az ember apja istent játszik, így nem is volt kérdés, hogy én mi akarok lenni, amikor a suliban erről kellett beszélni. Persze nem voltam hülye, ezzel nem nyithattam, ahogy a bemutatásnál se lehetett azt mondani, hogy az én apukám maffia főnök… üzletember, hisz pénzt keres, nem?!
Először apu nem vett komolyan, mondhatni kiröhögött… először viccesnek találja az ember, ha egy lány el akar vezetni egy ilyen céget, aztán megsimogatja a buksiját, és odanyújtja a bankkártyáját, hogy menjen, vegyen magának új ruhákat, legyen csinos… de én ezt akartam. Bár sose ölni, csak ha úgy adódik, nem szereket a szemétben turkálni, de mint mondtam, nem zavar, ha bemocskolom a kezem.
Aztán egy nap, mikor elég idős lettem, elmentem prostituáltnak… tudtam apám egy néhány ügyfele mit szeret, és annak megfelelően viselkedtem. Elárultam titkokat, amit az ostoba kurvák el szoktak fecsegni. Mindig szerettem kiharcolni, amit akarok… nem mondom, hogy követelőzős voltam, csak megszoktam, hogy bármit megkaphatok, de annyira meg már felnőttem, hogy ha akartam valamit, azt el is vegyem magamnak. Tudom, hogy az apámról volt szó, de akartam, hogy komolyan vegyen, és ne a kislányt lássa bennem… így szépen apránként belülről bomlasztottam fel a fene nagy cégét, majd kezdtem kiépíteni belőle a sajátomat. Szerintem ügyes vagyok… főleg, mert a drága bátyám is támadja őt, és nem is tudja, hogy a nagy hal, sokkal inkább én vagyok, mint apánk… ja, nem mondtam, hogy van egy testvérem?! Pedig van, én tudok róla, ő nem, az én létezésemről… az a hülye nő, azután, hogy apám kihasználta, még egyszer képes volt szét tenni a lábát, remélve, hogy jobb belátásra bírja apámat, aki majd őt választja, és vele marad… de egyet nem tudott, amit én nagyon is, és azóta is ennek élek… sose szeress senkit jobban magadnál, hisz csak magadra számíthatsz!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Jessica Anna Morgan - wants everything! Jessica Anna Morgan - wants everything! I_icon_minitime26.02.13 22:25

Jessica Anna Morgan!
Te aztán tudod, hogy mit akarsz és az benne a legszebb, hogy képes is vagy megszerezni. Jess, tetszett a történeted, minden rendben találtam, ezért;
Elfogadva!
Üdvözöllek az oldalon! Kérlek foglalj avit! Kislány innentől már csak annyi a dolgod, hogy birtokba vedd a játékteret! Wink
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

Jessica Anna Morgan - wants everything!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Jessica Robbins
» Lindsay Morgan
» Naomi Morgan
» Naomi Morgan
» Jason Morgan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-