welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Caroline Harris Vote_lcapCaroline Harris Voting_barCaroline Harris Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Caroline Harris Vote_lcapCaroline Harris Voting_barCaroline Harris Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Caroline Harris Vote_lcapCaroline Harris Voting_barCaroline Harris Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Caroline Harris Vote_lcapCaroline Harris Voting_barCaroline Harris Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Caroline Harris Vote_lcapCaroline Harris Voting_barCaroline Harris Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Caroline Harris Vote_lcapCaroline Harris Voting_barCaroline Harris Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Caroline Harris Vote_lcapCaroline Harris Voting_barCaroline Harris Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Caroline Harris Vote_lcapCaroline Harris Voting_barCaroline Harris Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Caroline Harris Vote_lcapCaroline Harris Voting_barCaroline Harris Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Caroline Harris Vote_lcapCaroline Harris Voting_barCaroline Harris Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Caroline Harris

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Caroline Harris Caroline Harris I_icon_minitime08.05.13 23:23

Caroline Harris Tumblr_mbtxmgnlP71rg2xo9o1_500

Név: Caroline Harris
Becenév: Carly, Cara, Carol
Kor: 27
Születése hely, idő: New York City, USA - 1985.09.05.
Tartózkodási hely: Las Vegas
Csoport: Városlakó
Anyagi háttér: Felső osztály
Szexualitás: Heteroszexuális

Jellem: Alapjában véve egy igazán bizalmatlan nő vagyok, mindenkivel szemben, ahhoz, hogy bárki is bizalmi körömbe kerülhessen, nagyon-nagyon sokat kell edzenie magát. Sok türelmem van, nyugodt természet vagyok. Kissé érzékeny is vagyok, de próbálom eltakarni ezt, mert nem szeretném, ha látnák, hogy valami baj van. Szeretek mosolyogni, vidám lenni, ám de nem szeretem, ha valakinél ez csak álca.

Külső: Hosszú, szőke hajam van, ami legtöbb alkalommal hullámos, mert eredetileg is az. Kék szemeim vannak, amik eléggé feltűnő jelenségek. Ideális testalkatom van a 165 centiméter magasságomhoz. Szeretem a különböző ruhákat kombinálni, és a kiegészítőket is, mint minden nő, de azért túlzásokba nem esem. Ahogy a sminkemmel sem, ritkán készítek erősebb, vadító sminket.

Előtörténet: Az élet nélkülem is forogna, ha nem lennék, sem lenne jobb vagy rosszabb eme világ...
Gyakorlatilag és elméletileg a születésemmel kezdődött minden, miután 1985 szeptember 5. napján ugyanúgy sírtam fel, mint bármelyik más kisbaba a világon. Szüleim mindene lettem, bár fiút vártak, de ettől eltérően ugyanolyan szeretetben nőttem fel, mintha fiúgyermek lettem volna. Csak kicsit túlzásba estek. Mindennel el voltam láttam, sőt, túl sok mindennel is, amit én egy idő után utáltam már.
Apám üzletember, több szállodája, kávézója van. Anyám a színészet nagyasszonya, vagyis ahogyan ő nevezi magát. Mindketten őrültek, ha munkáról van szó, minden percet ott töltenétek. Emiatt sokszor jártak rendezvényekre, különféle estekre, ahol befolyásos emberekkel találkoztak, és engem is hurcoltak ezekre, vagyis legtöbbjükre. Én ezt utáltam, mert valahogy nem az én világom volt. Minden ott töltött másodpercet kitörölnék magamból.
Nos, mivel anyám megunta N.Y.-t, és emiatt Los Angelesbe mentünk, pontosabban Hollywoodba, és ott pedig rögtön produceri székbe avanzsálta magát, és ezáltal ő lett sokak kedvence.
Emiatt is lettem én bizalmatlan mindenkivel szemben, mert láttam, ahogy szüleim mindenkinek elmondanak mindent, amiről igazán nem kellene fecsegniük, mert rossz vége lesz ennek. Én inkább magamba zárkóztam kicsit, és azt tettem, amit csak szerettem volna, bár nem nézték jó szemmel ezt, de fellázadtam ellenük, amit sokára, de beláttak, hogy ez az én életem, és nem pedig az övék. Mindenki tervezze saját útját, nem kell a segítség, csak ha elakadsz.
Túléltem az általános iskolát, a gimnáziumot, bár azt gondolták, én vagyok az, akit lehet nagyon utálni, de nagyon szeretni is. Nekem elég volt ezekből, szerettem volna jó messzire költözni innen, főleg szüleimtől, mert ismét beleszóltak, amibe nem kellene. Nem szerettem L.A.-t, épp ezért mentem vissza New York-ba, ahol az egyetem pszichológia szakára mentem, ahol tökéletesen eléldegéltem, jó messzi voltam azoktól, akiket nem szerettem volna látni naponta.
Ott újra önmagam lehettem, régi ismerősök, régi ismerős helyek, parkok. Central Park, Times Square, és a többi...
Az egyetem alatt segítettem rendőrök munkáját, sőt még fel is kértek párszor, hogy beszéljek le öngyilkosokat egy hídról, vagy épp a legmagasabb épületek egyikéről, meg néha beültem olyan szakok óráira, amikre nem jártam, így elteltek az egyetemi éveim. Ezután szépen s kiválóan lediplomáztam, és egy ideig maradtam N.Y.-ban, ám de ennél nagyobb kalandra vágytam, és célba vettem Las Vegast. Azt a várost, amitől jó ideig tartózkodtam, mert fogalmam sincs miért tartottam tőle.
Így hát, áttettem a praxisomat Vegasba, ahol sok embernek van bűnös múltja, illetve jelenleg is az, de hát ettől jó az élet.
Mindenkinek vannak titkai, melyeket nem szeretne ha kitudódna, mert akkor abból csak még nagyobb gond lesz, amit nem tudnának legyőzni sem.

Caroline Harris Tumblr_lshq9edljL1qhc9d1o2_r1_500


A hozzászólást Caroline Harris összesen 5 alkalommal szerkesztette, legutóbb 12.05.13 18:02-kor.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Caroline Harris Caroline Harris I_icon_minitime09.05.13 9:55

Caroline Harris!
Vegasnak nagy szüksége van rád Carol. Mivel történetedben minden megfelelt az elvárásoknak, ezért;
Elfogadva!
Üdvözöllek az oldalon! Kérlek foglalj avit! Carly nyomás a játéktérre! Wink
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

Caroline Harris

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Dr. Caroline Favor
» Caroline Woodrow

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-