welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
William Sweaker Vote_lcapWilliam Sweaker Voting_barWilliam Sweaker Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
William Sweaker Vote_lcapWilliam Sweaker Voting_barWilliam Sweaker Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
William Sweaker Vote_lcapWilliam Sweaker Voting_barWilliam Sweaker Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
William Sweaker Vote_lcapWilliam Sweaker Voting_barWilliam Sweaker Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
William Sweaker Vote_lcapWilliam Sweaker Voting_barWilliam Sweaker Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
William Sweaker Vote_lcapWilliam Sweaker Voting_barWilliam Sweaker Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
William Sweaker Vote_lcapWilliam Sweaker Voting_barWilliam Sweaker Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
William Sweaker Vote_lcapWilliam Sweaker Voting_barWilliam Sweaker Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
William Sweaker Vote_lcapWilliam Sweaker Voting_barWilliam Sweaker Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
William Sweaker Vote_lcapWilliam Sweaker Voting_barWilliam Sweaker Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

William Sweaker

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: William Sweaker William Sweaker I_icon_minitime23.05.13 18:55

William Sweaker Tumblr_lgzs30xF9w1qaw9slo1_400
Név: William Sweaker
Becenév: Will, Snake
Kor: 24
Születése hely, idő: 1988.06.02., Anglia-London
Tartózkodási hely: Las Vegas
Csoport: Ex elítélt
Anyagi háttér: Felső osztály
Szexualitás: Heteroszexuális

Jellem: Nyugodt, hidegvérű, de nem kegyelmez senkinek. Mindent próbál a leglogikusabban átgondolni és több lehetőséget kidolgozni bármilyen szituációhoz. Nagyon jól tudja megjátszani az érzelmeit. Általában mosolygós és kedves.

Külső: Rövid barna haj, borosta, zöldes kék szemek és átlagos barna bőrszín. Izmos testalkat, amin tetoválások találhatók. Átlag magasság.

Előtörténet: 1988 Június 2.-án születtem Angliában. Nem épp a gazdag negyedben éltem, de eléldegéltünk. Az egyetlen, ami rossz volt az életemben, az a családon belüli erőszak. Édesapám alkoholista volt és folyamatosan verte anyámat. Kis srác voltam, ezért nem tudtam megvédeni, helyette az iskolában vezettem le a dühömet, más gyerekekkel. A bátyám volt, aki szembeszállt apával, de rosszul járt. Bátyám a drogokba fojtotta a bánatát, aminek a vége az lett, hogy belehalt. Hihetetlenül agresszív voltam és hirtelen haragú, aki minden kis apróságra felkapja a vizet. Középiskolás koromban már nagyobb voltam és többször próbáltam megvédeni anyámat, de apám is észrevette, hogy nem vagyok olyan kisgyerek, mint régen, ezért úgy is bánt velem, aminek az lett a végeredménye, hogy sok időt töltöttem a kórházban. Ugyanúgy végeztem, mint annak idején bátyám, csak én nem kezdtem drogozni, hanem inkább utcai harcokon tanultam verekedni és ott erősítettem magam. Végül erősebb lettem és én vettem át otthon az uralmat. Apa elköltözött és többet nem hallottunk felőle. A baj csak az volt, hogy anya egyedül nem tudott eltartani, ezért az alvilágban kerestem megoldást. Kisebb boltokat és üzleteket raboltunk, majd később ékszereket. Maffia bandáknak dolgoztam, mint pénzbehajtó vagy verőember. Mikor még több kellett, bevállaltam gyilkosságokat is. Az egyik gyilkosságot a nyakamba varrták és ezért sittre kerültem. Nagyon haragudtam a bandára és bosszút akartam állni. A bent töltött idő alatt viszont lehiggadtam és az elmémet is erősítettem. Elkezdtem könyveket olvasni, ami miatt megtanultam az emberek fizikai és lelki gyenge pontjait. Tanulmányoztam mindent az emberekről, amit lehet, hogy ha kijutok, akkor nyom nélkül öljem meg az összes embert, aki hátba támadott. A szabad perceimben csak edzettem és fejlesztettem minden képességemet. Jó magaviselet miatt. De nem azért, mert megjavultam, csak minél hamarabb túl akartam lenni a bosszúálláson. Egyesével kerestem meg a nagykutyákat és öltem meg őket. Nem tudták rám bizonyítani. Az alvilági "nagykutyák" hallottak az egészről, amit tettem, ezért tiszteletet kaptam. Az évek során egyre több munkát és pénzt kaptam és rám ragadt a "snake" becenév is. Amint másztam fel a ranglétrán és több tiszteletet szereztem, anyát egy kis falucskába költöztettem, ahol nyugodt életet él és én is máshol akartam folytatni, ahol nem ismerik a múltamat. Összeszedtem a cuccaimat és Amerikába mentem, azon belül pedig Las Vegasba. Egyenlőre mászkálok a városban és szállodában akarom meghúzni magam, a-még be nem indul a szekér.William Sweaker Tumblr_mem3cgGxSj1qg76hlo1_500
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: William Sweaker William Sweaker I_icon_minitime24.05.13 0:02

William Sweaker!
Vegas gazdagabb lett egy újabb rossz fiúval! Mivel mindent rendben találtam a történetedben és megfelelt az elvárásoknak, ezért;
Elfogadva!
Üdvözöllek az oldalon! Kérlek foglalj avit! Snake, irány a játéktér! Wink
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

William Sweaker

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» William Dejno
» William Cromwell
» William Luminers
» William Graham
» William & Karen

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-