welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
William Dejno Vote_lcapWilliam Dejno Voting_barWilliam Dejno Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
William Dejno Vote_lcapWilliam Dejno Voting_barWilliam Dejno Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
William Dejno Vote_lcapWilliam Dejno Voting_barWilliam Dejno Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
William Dejno Vote_lcapWilliam Dejno Voting_barWilliam Dejno Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
William Dejno Vote_lcapWilliam Dejno Voting_barWilliam Dejno Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
William Dejno Vote_lcapWilliam Dejno Voting_barWilliam Dejno Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
William Dejno Vote_lcapWilliam Dejno Voting_barWilliam Dejno Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
William Dejno Vote_lcapWilliam Dejno Voting_barWilliam Dejno Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
William Dejno Vote_lcapWilliam Dejno Voting_barWilliam Dejno Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
William Dejno Vote_lcapWilliam Dejno Voting_barWilliam Dejno Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

William Dejno

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: William Dejno William Dejno I_icon_minitime25.07.13 20:32

Név: William Dejno
Becenév: Willie, Bill, Will, Kripta
Kor: 48
Születése hely, idő: 1965. december. 29, Ukrajna, Чорно́биль (Csernobil)  
Tartózkodási hely: Las Vegas
Csoport: ex elítélt
Anyagi háttér: Középosztály
Szexualitás: Heteroszexuális

Jellem: Unalmas, jellemtelen. A sok öngyilkosság után nem sok minden maradhatott a régi magamból. Mára baromira nem érdekel semmi. Sok hülyeséget túléltem, így aztán nem félek szinte semmitől. Itt vagyok negyvennyolc évesen, mégis mit mondjak magamról? Néha olyan feleslegesnek érzem magamat, hogy magamhoz veszek egy üveg whiskyt,  beteszek valami filmet és az ágyamba rothadok egész nap. Van, hogy magamból kikelve üvöltözök és az embereket átkozva dobálom magam a földön, vagy a bútorokat vagdosom a falhoz. Sokszor gyötörnek mocskos rémálmok, vérben fürdő röhögő arcok és pszihopata óriások futnak utánam. Reménytelen mi?

Külső: Száznyolcvan magas és körülbelül hetven kiló. Hosszú, sötétbarna hajam van, nagyjából a hátam közepéig ér. Bő kabátot szokásom hordani, szinte mindig ruhában vagyok. Ritkán látni a hátamra tetovált fordított keresztet és a mellkasomon lévő "Égj a pokolban" felirat. Sötétzöld szemem van, de ezt sosem mutatom. Folyton egy kör alakú lencséjű napszemüveget viselek. Ruháim legtöbbször feketék, vagy ha nem sötét színűek.

Előtörténet:
Az életem nem tudom elmesélni, ezért tök őszintén mesélek el mindent. Mire a végére értek, lehet, hogy egy rohadt mocsoknak vagy sajnálni való kreténnek hívtok. Nekem nyolc.
Magasról szarok rá.
Szóval, egy havas délután születtem meg az ukrajnai Csernobilban, (jó mi? Egy csajomnak egyszer ezt elmondtam, rá egy napra szakított velem) de én mindig is New Yorkot neveztem meg szülőhelyemnek, hisz három éves koromba költöztünk ide. Mivel apám amerikai volt, már kisgyerek korom óta William a nevem. Talán így is szeretem a legjobban ha neveznek. Persze több becenevem van, de én mindig is megmondtam, hogy: "engem ne nevezettek így, nem ez a védjegyem."
A szüleim Amerikába költözve, a nagyiékhoz cuccoltunk be. Szerettem náluk élni, de sajnos egy gazdagabb korszakunkkor elmentünk onnan. Na innen kezdett a szétesés eleje. Szóval, egy lakóházba húztuk meg magunkat. Apám autószerelőként munkálkodott, anyám tanárnőként.
Na és hol?
Naná, hogy az én sulimban. Nem volt megkülönböztetés...
Sőt!
Nem egyszer vitt fel a saját anyám az igazgatóhoz. Nem voltam jó gyerek, bárhogy nézzük. Nem voltam erős, vézna voltam, de a többiekhez képest elég magas és hosszú karjaim voltak. Számtalan pofonokat osztogattam és gúnyolódtam. Sokáig tartott, egészen addig míg elkövettem egy hatalmasan nagy hibát...
A suli vécéjébe mentem, hogy...nos....hogy elvégezzem a dolgomat. Bent két fekete csávó beszélgetett valami gagyi zenéről, mire én odaszóltam:
- Mekkora faszság! Ilyen buzikról, hogy lehet beszélni?
Aztán elmentem brunyálni. Pár perc múltán valami furcsa szagot éreztem. Körbe néztem, mire kiszúrtam, hogy alattam ég valami. Kétségbeesetten próbáltam kitörni a vécéből, de valaki a budi ajtót bezárta vagy legalább is eltorlaszolta. Úgy vergődtem, mint egy epilepsziás. Nem bírtam kimenni. Aztán nagy nehezen kitörtem. Az utolsó emlékem, hogy egy ököl lendül a képembe és, hogy a fejem egy rohadt nagyot koppan a vécé oldalán.
Pang!
Kórházba ébredtem. Betört a fejem és égési sérüléseket szenvedtem. Aznap délután, még hazaengedtek.
Nem volt benne köszönet.
Otthon apám és anyám felváltva üvöltöztek velem.
- Hát mégis, mit képzelsz?! Azt hiszed, hogy büntetlenül beleugathatsz bárki dolgába?! Tudod, mit? Megérdemelted, hogy megvertek! Jól megkaptad! Végre megneveltek!
Most kissé ugrok az időben. 17 évesen kerültem szakiskolába. Jó, jó tudom, de volt egy kis gondom. Sajnos, közelebbi kapcsolatba kerültem Mr. LSD-vel, Dr. Marihuánával és persze legkedvesebb barátommal, Mrs. Heroin. Az iskolába igen keveset voltam, így az első munkám egy hamburgerezőbe majd egy bowling klubba voltam izé...olyan pultos vagy mi a szar a neve.
19 évesen elköltöztem és egy garzon lakásba laktam. Egy csajjal együtt éltem ott, akivel nos...egyszer-kétszer volt dolgom. Aztán egy bepiálva összeszedtem minden cuccom és valami ilyesmi szöveget lenyomva elmentem:
- Elegem van má', hogy folyton bazta....bzata....baszatja....áh, hagyjuk, elmentem!
Persze ezután sokszor felkeresett, de nem talált, mert nem volt hova mennem így két hétig csövesként éltem. Nem volt túl jó.
Hála' egy patika kirablása miatt félévig börtönben ültem. Két év segélyből való élés után, újra a sitten találtam magam. Ez már nem volt olyan jó mint az előző. Mivel fegyveres bolt rablás miatt ültettek le, már keményebb szekciókba vittek. Ott megismerkedtem egy Scott Hewittal. Persze sokat basztattuk vele, hogy:"te nem az unokatesód mészárolt, Texasban? Ha találkozol vele, mondd meg, hogy puszilja az anyám!"
Hiába szemétkedtem vele, végül is jó tanácsokkal látott el, ami miatt máig hálás vagyok neki. Például, hogy nullás géppel nyírassam le a hajam, ha nem akarom, hogy időnként egy néger kolbász adjon csókot a számra. Szóval, hamar kopasz lettem.
Négy év múlva Scott Hewittal együtt kiszabadultunk, majd egy bárt nyitottunk. Itt aztán annyi baromság történt, hogy nem tudom igazán számba venni. De megpróbálom:
- Rendbontás.
- Tűzveszélyessé nyilvánított helység.
- Illegálisan eladott kábítószerek.
Bocs, per pillanat ennyi jutott eszembe. Hiába, a tíz év az tíz év. Mindenre én sem emlékszem. Ez pont olyan dolog mint, hogy nem teljesen emlékszem arra a beszélgetésre amit anyámmal folytattam a börtönbe, mikor is elmondta nekem, hogy volt valamilyen atomrobbanás. Én persze, akár bánom, akár nem, alig figyeltem rá, csupán arra kaptam fel a fejem, mikor arról beszélt, hogy néhány óra alatt lakoltattak ki. Halványan mintha még az is rémlene, hogy az ukrajnai nagyszüleimről is mondott valamit, de arra végképp nem emlékszem.
Lehet, hogy nem mondtam, de kissé rövidzárlatú a memóriám.
Megesik.
A bárunk végül akkor zárt, be mikor Scott öccse, Marvin a bár előtt túllőtte magát és a bejárati ajtó előtt meghalt. Nem hívtuk a mentőket. Csendesen sírva búcsúztattuk majd beraktuk a kocsiba és elvittük a kórházba. Nem tehettek érte semmit.
Sajnáltam szerencsétlent, alig volt 23 éves.
Persze ezek után elváltunk Scottal és jöttek a legelbaszottabb évek. Nők, ivás, drog, még több nő, még több ivás és a megállíthatatlan dohányzás. Bár rengeteget piáltam, végül láncdohányos lettem. És máig nem fogom ezt az emléket soha elfelejteni.
Fények...rengeteg fény. Fehér maszkos emberek, ijedt arcú nővér, megállíthatatlan hányinger és fájdalom a mellkasban.
Fuldoklok.
Egy kényelmesebb ágyba kerülök.
Zuhanok. Nem látok semmit és végeláthatatlan fájdalom a mellkasban.
Köhögök. Vért.
A kezeim lelógnak. Felkapják őket és beszúrnak valamit. Valaki mellettem halkan sír.
Ordítok. Hangtalanul ordítok.
Nem tudom máig biztosan, hogy mi történt. Úgy hiszem a tüdőrák első jelei voltak.

Sokszor járok máig is orvoshoz és vitaminokat szedek. Nemrég felvettem a kapcsolatot Scottal és úgy döntöttünk, hogy újra megnyitjuk a bárunkat.

Érdekességek:

- Édesanyja máig él, apja két éve halott.

- Két bordája eltört, fejbőrén több égési sérülés is van.

- 16 évesen kis híján letartóztatták, mikor Haloweenkor Tommy Hewittnak öltözve halálra ijesztett két gyereket akik a rendőrségen egy "nyúzott arcú" férfit feljelentettek.

- Két foga is kitört, így azok jól láthatóan nem igaziak.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: William Dejno William Dejno I_icon_minitime26.07.13 21:13




William Dejno!
Az már biztos, hogy ez nem szokványos történet volt, de jól szórakoztam olvasása közben. Mindent rendben találtam benne, ezért elfogadom! Üdvözöllek az oldalon Willie! Kérlek foglalj avit, azután csak annyi van hátra számodra, hogy felavasd a játékteret! Wink
   

Admin

Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

William Dejno

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» William Cromwell
» William Luminers
» William Graham
» Gavin William Erskine
» William Corvin

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-