welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Sarah Lewis Vote_lcapSarah Lewis Voting_barSarah Lewis Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Sarah Lewis Vote_lcapSarah Lewis Voting_barSarah Lewis Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Sarah Lewis Vote_lcapSarah Lewis Voting_barSarah Lewis Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Sarah Lewis Vote_lcapSarah Lewis Voting_barSarah Lewis Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Sarah Lewis Vote_lcapSarah Lewis Voting_barSarah Lewis Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Sarah Lewis Vote_lcapSarah Lewis Voting_barSarah Lewis Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Sarah Lewis Vote_lcapSarah Lewis Voting_barSarah Lewis Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Sarah Lewis Vote_lcapSarah Lewis Voting_barSarah Lewis Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Sarah Lewis Vote_lcapSarah Lewis Voting_barSarah Lewis Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Sarah Lewis Vote_lcapSarah Lewis Voting_barSarah Lewis Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Sarah Lewis

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Sarah Lewis Sarah Lewis I_icon_minitime24.05.13 7:45

Sarah Lewis Tumblr_lmoc7ptqTU1ql6ycyo1_500

Név: Sarah Anne Lewis
Becenév: Sarah, Doki
Kor: 30
Születése hely, idő: Chicago, Illinois - 1983.06.01.
Tartózkodási hely: Las Vegas
Csoport: Orvos
Anyagi háttér: Középosztály
Szexualitás: Heteroszexuális


Jellem: Egy nyugodt, jószívű nő lennék, aki bármit megtesz azokért, akiknek szükségük van segítségre. Türelmesnek is mondanám magam, mert az kell egy ilyen hivatáshoz. Komoly, elszánt, és mindig a legjobb próbáltam lenni. Mára már ez elszállt, inkább az vagyok, aki vagyok. Nem vagyok oda a hazugságokért, de néha jól jön egy kegyes hazugság. Természetesen én is tudok jókedélyű, mosolygós lenni.


Külső: Külsőmről... mit is kell tudni róla? Barna szemeim vannak, amiket nem igazán kell sminkelni, mert anélkül is jól mutatnak. Hosszú hajam van. Eredeti hajszínem barna, sokszor most is az, néha kicsit vöröses árnyalattal. Nekem is van rengeteg ruhám, kiegészítőm, cipőm, de legtöbbjét nem is hordtam még. A szokások híve vagyok, néha kicsit változtatok. Röviden fogalmazva ennyi...



Előtörténet:
''Milyen érzés az, amikor egy pillangót kergetsz egy nagy mezőn, és mégsem tudod elérni őt és kezedbe fogni?
Bosszantó, de mégsem érzed magad rosszul, vagy bánatosnak, hiszen ő is egy lélek, akit te bántanál meg azzal, ha elkapod. Az élet is épp ilyen.

Olyanokkal teszel rosszat, kik nem érdemelnék meg. Fogságba ejtenéd őket csak azért, hogy elérd a célodat? Ezt bizonyára minden ember átéli, és megteszi valakivel.

Ki lennél, ha valaki nem lenne veled, akár csak lélekben? Összetörnél. Apró szilánkok maradnának belőled.

Hibákat követünk el. Vagy bevalljuk, vagy nem. De mindenesetre magunknak kéne elsősorban. Sosem tudhatod, mikor válsz olyanná, amivé sosem gondolnád. Ezeket hívjuk a pillanatok tizedrészének. Azt mondják, akinek gyermekkora jó volt, abból bizonyára ugyanolyan jó ember lesz. Félig-meddig igaz. Csak nem tudhatja senki sem, merre hová viszi őt az élet szele.
Maga az ember egy örök titok. Megfejthetetlen. Rájöhetsz néhány apróságra, de megfejteni sosem fogod tudni. Ne is próbáld. Csak akadályokba ütközöl, ami nagyon sok galibát okozhat neked, és másoknak is. Az emberek menekülnek, amikor nem igazán kellene. Olyan dolgot tesznek meg, amit aztán megbánnak. Ahogy megbánnák azt is, hogy elkaptak egy pillangót, ahogyan repked boldogan színes szárnyait mutogatva egy virágokkal teli mezőn...''

Néhány apróság életemből...
1983. június 1, Chicago - születésem időpontja, és helye. Minden jó volt. Boldogok voltunk, jó volt gyereknek lenni, és arról álmodozni, hogy egyszer orvos lesz belőlem. Szüleim is biztattak, meg úgy sok mindenki.
Sok csínyt elkövettem gyerekként, de ez minden gyerkőcnél előfordul. Jól tanultam az iskolákban, néha lógtam, mint mindenki más, de azért nem esett meg sokszor. Többször is szerelembe estem, de sosem volt igazi.
Orvosi egyetem alatt morfiumfüggőségem volt, de sikerült leküzdenem. Chicago-i kórházban kezdtem el dolgozni, ahol ugyancsak előjött ez a függőség. Emiatt kicsit felfüggesztettem azt, amit csináltam.
Vegasba jöttem, kicsit kipihenni magamat, ám de történt valami. Egy ember majdnem meghalt szemem láttára, és alig bírtam ránézni azokra, amik újra előhozzák ezt belőlem. Becsuktam szememet, és tettem azt, amire hivatott vagyok. Ekkor találtam vissza önmagamra. Ekkor lettem ismét valaki. Jelenleg a kórházban dolgozom...


''Egy nap. Egy nap mindent megváltoztat. Egy nap, amit sosem felejtesz el. Egy nap, mikor minden boldoggá tesz. Egy nap, mikor egy emberrel örökre együtt lehetsz. Egy nap, mikor virágot alkotsz egy darab papírból. Ezek azok, amik sosem hagynak el...''




A hozzászólást Sarah Lewis összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb 25.05.13 12:57-kor.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Sarah Lewis Sarah Lewis I_icon_minitime24.05.13 23:36

Sarah Lewis!
Senki sem tökéletes, ezért mindenki követ el hibákat, ahogyan te is. De a lényeg, hogy vissza találtál a helyes útra. Mivel történetedben minden megfelelt, ezért;
Elfogadva!
Üdvözöllek az oldalon! Kérlek foglalj avit! Sarah irány a játéktér! Wink
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

Sarah Lewis

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Sarah Fay Elswood
» Joanna Lewis
» Mabel Adriane Lewis

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-