welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Elena Victoria Jenkins Vote_lcapElena Victoria Jenkins Voting_barElena Victoria Jenkins Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Elena Victoria Jenkins Vote_lcapElena Victoria Jenkins Voting_barElena Victoria Jenkins Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Elena Victoria Jenkins Vote_lcapElena Victoria Jenkins Voting_barElena Victoria Jenkins Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Elena Victoria Jenkins Vote_lcapElena Victoria Jenkins Voting_barElena Victoria Jenkins Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Elena Victoria Jenkins Vote_lcapElena Victoria Jenkins Voting_barElena Victoria Jenkins Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Elena Victoria Jenkins Vote_lcapElena Victoria Jenkins Voting_barElena Victoria Jenkins Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Elena Victoria Jenkins Vote_lcapElena Victoria Jenkins Voting_barElena Victoria Jenkins Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Elena Victoria Jenkins Vote_lcapElena Victoria Jenkins Voting_barElena Victoria Jenkins Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Elena Victoria Jenkins Vote_lcapElena Victoria Jenkins Voting_barElena Victoria Jenkins Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Elena Victoria Jenkins Vote_lcapElena Victoria Jenkins Voting_barElena Victoria Jenkins Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Elena Victoria Jenkins

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Elena Victoria Jenkins Elena Victoria Jenkins I_icon_minitime09.10.13 19:16

Elena Victoria Jenkins Tumblr_m2x8s6dkLV1qk760ro1_500_large_large

Név: Elena Victoria Jenkins
Becenév: Vickie, Vick
Kor: 28 éves
Születése hely, idő: 1985. 02. 22. / U.S.A. - Las Vegas
Tartózkodási hely: Las Vegas
Csoport: Szenvedélybeteg
Anyagi háttér:  Középosztály
Szexualitás: Heteroszexuális /

Jellem: Valójában nem is tudom, hogy mit is kellene mondanom magamról. Nem érzem magam nagy durranásnak, inkább egy hétköznapi lélek vagyok a magam kis rigolyáival. Olykor előtörik belőlem a kíváncsiság, de olyan is van, amikor az ég világon semmi sem érdekel. Igazi hangulat ember vagyok, a kedvem hatással van a körülöttem lévőkre. Magányos napjaimban szeretek a TV előtt ülni egy jó film mellett egy üveg bor társaságában. Mint mindenkinek, úgy nekem is meg vannak a saját démonjaim és hiába is próbálok ellene küzdeni túl nagy a csábítás és olykor előfordul, hogy nem vagyok magamon képes uralkodni. Ez is ennek a rémes betegségemnek a mellékhatása, ez miatt sosem lesz normális életem, akármennyire is szeretnék olyan életet élni, mint bárki más, tudom, hogy ez miatt mégis különböző vagyok, mert ez nem normális, hogy ilyen hatalmas a szexuális éhségem.

Külső: Bőrszínem enyhén barna árnyalatú. Szempárom zöld színű, hajam pedig barna tincsekben omlik le egészen lapockámig. Koromhoz képest elég jól tartom magam. Magasságom üti a százhetven centit, súlyom pedig úgy hatvan kiló felé mozog. Szeretem a kihívó ruhákat, amikben a férfi egyedeket könnyen el lehet csábítani. Szívesen bújok mini ruhákba és magassarkúkba, de mikor senki sem lát és a lakásomban vagyok, akkor szívesebben mászkálok ruha nélkül. Amit pedig senki sem nézne ki belőlem azaz, hogy gyakran ragadok bokszkesztyűt és vezetem le a bennem tomboló feszültséget a ringben. Nekem ez az edzés, ha már a napom túlnyomó részét íróasztal mögött töltöm, valamivel formában kell tartanom magamat.

Előtörténet: Unottan dobolok vörösre festett körmeimmel a fekete lakkozott asztalon. Az ég világon semmi dolgom sincsen, mint olykor felvenni a telefont és azt mondani az ügyfeleknek, hogy a főnököm nagyon elfoglalt, miközben jól tudom, hogy a golfpályán szórakoztassa magát ahelyett, hogy az irodában tenné a dolgát. Nem is panaszkodhatok, elvégre így nekem sincs túl sok dolgom, ami a legrosszabb az egészben, mert még pár semmittevéssel töltött óra és a telefonzsinórt fogom a nyakam köré tekerni. Esküszöm akárhol szívesebben lennék most, még egy bordélyházban is! Ott aztán biztosan jobban érezném magam és lenne is mit tennem és talán a bennem lakozó vágyakat is letudnám csillapítani egy kis időre. Nap, mint nap küzdenem kell saját magammal és habár néha elveszítem a kis harcomat még mindig elmondhatom magamról, hogy én nagyon igyekszem. Van rendes munkám és itt senki sem tud a kis betegségemről, nem is szeretném keverni a munkámat a magánéletemmel, még akkor sem ha a kísértés bizony nagy úr tud lenni. Egyszerűen belefáradtam már ebbe. Persze ha férfi lennék még meg is veregetnék a vállamat, hogy milyen ügyes vagyok, de így csak egy olcsó cafkának könyvelnének el mások, ha tudnák rólam az igazat, azt hogy szexuálisán bizony nagyon is túlfűtött vagyok. Rákaptam az élvezetek ízére és minél többet kaptam, annál többet akartam. Túlságosan mohó lettem, naponta más férfi fordult meg az ágyamban. Tudom más szerint könnyűvérű vagyok, vagy csak simán ringyónak néz, de soha sem törődtem mások véleményével. Mindaddig ameddig élvezem, amit csinálok. Persze nem verem nagy dobra, hogy szenvedélyesen rajongok a szexért, sőt titkolni is próbálom. De olykor külön válik nálam az értelem és az érzelem vágyaim végett. Ezért is sosem volt még tartós kapcsolatom, valahogy sosem tudtam hűséges lenni. Akárhányszor ellen akarok állni a csábításnak, mindig győzedelmeskednek a vágyaim felettem. Minden egyes nap úgy kelek fel, hogy ez a nap más lesz, mint a többi, de aztán megint csak azon kapom magam, hogy flörtölni kezdek az erősebbik nem képviselőivel, onnantól pedig minden elszabadul. Néha lelkiismeret furdalásom van azért, mert csak kihasználom a férfiakat és semmi mást sem akarok tőlük, csak, hogy kielégítsék vágyaimat. Így közeledve a harminchoz ez inkább átok, mint áldás, persze eddig sem örültem ennek az adottságomnak, vagy inkább nevezzük kényszerbetegségemnek, mert függők tőle. Valamikor én is szeretnék családot és férjet, de ez még annyira távolinak tűnik, hogy még magam sem hiszem el, hogy tényleg képes lenne elfogadni akár egyetlen férfi is ilyennek amilyen vagyok.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Elena Victoria Jenkins Elena Victoria Jenkins I_icon_minitime09.10.13 19:29




Elena Victoria Jenkins!
Történeted elnyerte tetszésemet. Nem mondhatnám azt, hogy szokványos volt, de éppen ez miatt tetszett annyira. Mivel rendben találtam történetedben mindent, ezért elfogadom! Üdvözöllek az oldalon Vickie! Már csak annyi van hátra számodra, hogy avit foglalj, majd felavasd a játékteret! Wink
   

Admin

Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

Elena Victoria Jenkins

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Elena Jenkins
» Vera Jenkins
» Victoria Thomson
» Liam & Elena
» Bye? - Liam & Elena

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-