welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Darrel Sheat - I'am fucking idiot! Vote_lcapDarrel Sheat - I'am fucking idiot! Voting_barDarrel Sheat - I'am fucking idiot! Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Darrel Sheat - I'am fucking idiot! Vote_lcapDarrel Sheat - I'am fucking idiot! Voting_barDarrel Sheat - I'am fucking idiot! Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Darrel Sheat - I'am fucking idiot! Vote_lcapDarrel Sheat - I'am fucking idiot! Voting_barDarrel Sheat - I'am fucking idiot! Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Darrel Sheat - I'am fucking idiot! Vote_lcapDarrel Sheat - I'am fucking idiot! Voting_barDarrel Sheat - I'am fucking idiot! Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Darrel Sheat - I'am fucking idiot! Vote_lcapDarrel Sheat - I'am fucking idiot! Voting_barDarrel Sheat - I'am fucking idiot! Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Darrel Sheat - I'am fucking idiot! Vote_lcapDarrel Sheat - I'am fucking idiot! Voting_barDarrel Sheat - I'am fucking idiot! Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Darrel Sheat - I'am fucking idiot! Vote_lcapDarrel Sheat - I'am fucking idiot! Voting_barDarrel Sheat - I'am fucking idiot! Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Darrel Sheat - I'am fucking idiot! Vote_lcapDarrel Sheat - I'am fucking idiot! Voting_barDarrel Sheat - I'am fucking idiot! Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Darrel Sheat - I'am fucking idiot! Vote_lcapDarrel Sheat - I'am fucking idiot! Voting_barDarrel Sheat - I'am fucking idiot! Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Darrel Sheat - I'am fucking idiot! Vote_lcapDarrel Sheat - I'am fucking idiot! Voting_barDarrel Sheat - I'am fucking idiot! Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Darrel Sheat - I'am fucking idiot!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Darrel Sheat - I'am fucking idiot! Darrel Sheat - I'am fucking idiot! I_icon_minitime25.12.13 19:32

Név: Darrel Andrew Sheat
Becenév: Darrel, Ren
Kor: 22
Születése hely, idő: 1991.március.4, Des Moines
Tartózkodási hely: Las Vegas és egész Nevada állam
Csoport: művész
Anyagi háttér: Munkásosztály
Szexualitás: Heteroszexuális

Jellem: Kicsit bolondnak mondanám magam, talán ez a legrövidebb jellemzése önmagamnak.. Komolyan mondtam, nem vicc! Eléggé gyerekes viselkedésem van és igencsak érzékeny lelkű vagyok. Mióta az eszemet tudom, imádom az édességeket és néha még rajzfilmeket is szoktam nézni. Az unokaöcsémmel is ezért vagyok elég jóban, mert ahhoz képest, hogy hétéves tök jól eldumálok vele. Iszonyatosan feledékeny és szétszórt vagyok, ezért nem sokszor bíznak rám feladatot, hanem inkább azt mondják:"Ne inkább én megcsinálom!"Néha persze csak baromságból játszom a hülyét. Bármilyen furcsán is hallatszik én végeztem középiskolát és egész jól. Ha nem nézzük, hogy milyen baromságokat művelek, kifejezetten értelmes vagyok. Tudom a kettő ellentmond egymásnak, ám tudok komoly is lenni. Jól ki jövök az emberekkel, ezért a munkahelyeimen udvarias vagyok az emberekkel. Tudom a kinézetem nem ezt sugallja, ám felesleges ez alapján a másikat megítélni. Szabad időmben szeretek zenélni, főleg gitározni (majdnem minden hangszeren tudok játszani kicsit), videojátékokkal játszani és elektromos kütyüket buherálni. Imádom a rokonaim, anyámmal, a bátyámmal és az unokaöcsémmel kifejezetten jó lenni. Nem tudom, hogy ez visszafelé is így van-e.
Azonban el kell mondanom, hogy én se vagyok a tökéletes rokon és barát. Ha komolyan veszünk, természetesen nekem is vannak sötét foltok a lelkemben. Beismerem volt már párszor rendőrséggel okom, főleg a heves vérmérsékletem miatt. Erről később még szó lesz. Szokásom inni és ha nagyon elkap a hév, akkor ezt sikerül az ájulásig elvinnem. Dohányzok és bár nem mondom, hogy sokat, de gyakori látvány a szám sarkában lógó bűzrúd.

Külső: Nagyképűségnek számít, de imádom magam nézni a tükörben így a legrészletesebben fogom magam leírni. Szóval, körülbelül száznyolcvan centi magas vagyok és hozzá társul a kemény, vasággyal együtt lévő hetven kilóm. A hajam...hát leginkább egy fészekre hasonlít. Sötétbarna és nagyjából a vállamig érne, ha nem lenne fél göndör és állna szerte-széjjel. Ehhez egy sápatag vékony arc társul, szűkre nyitott, fekete szemekkel. Fitos, apró orrom van, apám szerint egy nő arcára jobban illene ez a "megfoghatatlan kis izé". Vállaim férfihoz nem illően aprók. Mondhatni a testem is nőies. Miért? Mert nem izmos, kövér vagy vékony vagyok. A fenéket, helyette karcsú! A mellkasom is olyan szőrtelen mint egy kisgyereké, a bordáim néhány helyen kilátszanak. Az oldalamnál egy katonaruhába öltöztetett, szalutáló Csőrike van tetoválva. A lábaim kis kori dongalábam ellenére, mára kiegyenesedtek. Őszintén bevallom, tinédzser koromig sok fizikai bajom volt, néhányból még máig nem gyógyultam ki. Dongaláb (kigyógyultam) gerinc ferdülés (még nem) teniszkönyök (ebből se).
A ruházatom igencsak változatos, mindig más milyet hordok. Egyik nap fekete ruhákba, bokáig érő bőrkabátban és acélbetétes bakancsban, a másnap normál farmernadrág, világos pulóver, sport cipő. Változatos vagyok, én mondom!

Előtörténet:
Állapodjunk meg valamiben! Előbb elmesélem, hogy alakult ki az életem majd utána néhány kisebb történettel megmutatom a viselkedésem. Oké?

1991-ben születtem, az Iowai Des Moinesben, negyedikként. Két nővérem és egy bátyám van, szóval legkisebb lettem. Jó hírű családom van, normális hétköznapi. Csupán én lettem ilyen...szóval furcsa. Apám tanár volt, ma már nyugdíjas, míg anyám bolti eladó. Őszintén szólva az ő döntéseinek hála lett nekem is ez a szakmám. Csupán ő nagy áruházban volt kasszás, míg én zeneboltban. Innen ered a zeneszeretetem.
Okos gyerek voltam világéletemben, csupán néha feledékeny. Na jó mindig is. Igazi álmodozó voltam, jobban szerettem a gondolataimban elrévedni, mint leülni tanulni. Csupán apám szigorú viselkedésének hála voltam jó tanuló. Nem egyszer kaptam nyaklevest ha nem hoztam haza jó jegyet. Ezek után már meg volt a jó ok, hogy tanuljak. A bátyám, Dan persze mindig is tökéletes volt. A nővéreimről meg már egy szót se szólnék. Csak, hogy tudjátok miről is beszélek íme egy kis összehasonlítás: Daniel egyszer sem bukott, leérettségizett, egyetemre járt, tanár lett, megházasodott (jó mondjuk nem sokkal később el is vált), gyereke is van. És én? Általánosban nem buktam meg, kereskedelmi szakot végeztem (harmadjára jött csak össze) és egy átkozott boltos vagyok. Nincs családom és a bátyám házában lakom, mert kilakoltattak. Szép helyzet mi?
Miután elvégeztem a sulit, sokadjára egy kisebb boltban kaptam állást. Itt nem sokáig dolgoztam ugyanis a tulajdonosa, Mrs. Triman idős volt és meghalt. A fia nem akarta átvenni a boltot, én pedig nem vállaltam volna magamra a dolgot. Nem sokkal később egy benzinkúton dolgoztam, onnan hamar kirúgtak...nos majd megtudjátok miért. Ezután egy szexshopban lettem eladó, ahol csak rövid ideig voltam munkás. Ezek után félévig segélyből éltem, majd húszévesen visszaköltöztem anyámékhoz. Apám nem nézte jó szemmel, ezért itt se sokáig dekkoltam. Mivel nem volt jobb ötletem, Danielhez költöztem. Kezdetben nem nézte jó szemmel, hogy rajta élősködök, ám látva, hogy végre valaki vigyázz a fiára, megbékélt. Szerettem a kis rokonomra vigyázni, egész nap ám kellett valami munka ezért egy hangszerboltban lettem eladó. Ez megfelelő munka volt számomra, hisz míg általánosba jártam, sok hangszeren megtanultam játszani főleg zongorán és gitáron.
Hát ennyi az én történetem és most jöjjön két történet, ami úgymond furcsa és meghatározó rész volt az életemben!


2007. május. 4

Remegő lábbal léptem be a házba. Ott kint tombolt a hőség, én mégis vacogó fogakkal nyitottam ki az ajtót. Az arcom falfehér volt, a nyakamon hideg veríték úszott. A kezemben tartottam a lapot, amin közölték, hogy megbuktam. Az évzáróra egyedül mentem, így a szüleimnek nem volt alkalma elolvasni. Bent a házban csend fogadott, így körül kémleltem. A nappaliban egyedül Danny üldögélt és unott arccal nézte a Tv-t. Mikor beléptem felém nézett majd félmosollyal biccentett felém.
- Na, jó lett a bizonyítvány?
Nyeltem egyet. Jól tudtam, hogy Danny titoktartó mégis vonakodtam elmondani neki a hírt. Csupán némán álltam előtte. Ő meg csak bámult majd összehúzott szemmel megkérdezte.
- Baj van?
Lehajtottam a fejem majd alig hallhatóan ennyit mormogtam.
- Megbuktam.
Számítanom kellett volna erre, mégse tettem semmit. Az egyik pillanatban még nagyra meresztett szemmel nézett rám, a következőben a mellkasomon tehénkedett és úgy üvöltött a képembe.
- Te hülye! Te vadbarom! Ezt, hogy fogod anyuéknak elmondani, cseszd meg?!
- Mit, hogy fog elmondani? -kérdezte hirtelen egy meleg hang.
Én a földről, míg Danny a mellkasomról tekintett az ajtón belépő szüleim felé. Apám felhúzott szemöldökkel, anyám pedig mosolyogva nézett ránk.
- Mit csináltok? -kérdezték szinte egyszerre.
Gyorsan lelöktem magamról a bátyám majd erőltetett vigyorral bámultam rájuk.
- Anya, apa van egy hírem. Nos tudjátok kötöttem egy fogadást egy barátommal, hogy nem bukok meg és...
- És? -kérdezte apám magas hangon.
Én pedig remegő lábakkal és remegve kinyögtem.
-...hehe...vesztettem.
Ennyire emlékszek csupán.

2012. december. 5

Ordítva rohantam ki a benzinkútból. Rog a kutas pedig liluló fejjel dübörgött, közben üvöltött.
- Te kis rohadék! Kinyírlak és felkoncollak! Azt hiszed, te bármit megtehetsz?!
Mivel igencsak tohonya volt hamar lehagytam és egy kocsi mögé menekültem, onnan kiabáltam neki.
- Ugyan Rog, te sem ölhetsz meg! Azért ilyen galádságot nem tettem!
Rog olyan pofát vágott mint aki citromba harapott majd újra üvölteni kezdett.
- Nem-e? Nem elég, hogy cigizel a benzinkúton...
- Ugyan, én csak meggyújtottam a gyufát, nem akartam elszívni a cigit a számban.
- ....ingyen tankolod a rohadt autód...
- Mert alig adsz fizetést!
- ....de még le is fekszel a lányommal?!!
- Mi?! Hogy állíthat ilyet?! Mi csak pettingeltünk! Hazudik a kis kurva!
- Kurva?! Te le kurváztad a lányom?
- Én soha!
- Most az előbb mondtad!
- Dehogyis! Csak szólok nem élvezte, nem úgy nézett ki, mint aki élvezi!
A következő pillanatban sikoltva rohantam, mögöttem pedig Rog egy méretes baseball ütővel. Másnap kirúgtak.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Darrel Sheat - I'am fucking idiot! Darrel Sheat - I'am fucking idiot! I_icon_minitime26.12.13 18:28




Darrel Sheat!
Történeted elnyerte tetszésemet. Mindent rendben találtam benne, ezért elfogadom! Üdvözöllek az oldalon Darrel! Innentől csak annyi van hátra számodra, hogy avit foglalj majd felavasd a játékteret! Wink
   

Admin

Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

Darrel Sheat - I'am fucking idiot!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» I know that I was an idiot - Jussy & Devon

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-