welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Colin Anderson Vote_lcapColin Anderson Voting_barColin Anderson Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Colin Anderson Vote_lcapColin Anderson Voting_barColin Anderson Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Colin Anderson Vote_lcapColin Anderson Voting_barColin Anderson Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Colin Anderson Vote_lcapColin Anderson Voting_barColin Anderson Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Colin Anderson Vote_lcapColin Anderson Voting_barColin Anderson Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Colin Anderson Vote_lcapColin Anderson Voting_barColin Anderson Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Colin Anderson Vote_lcapColin Anderson Voting_barColin Anderson Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Colin Anderson Vote_lcapColin Anderson Voting_barColin Anderson Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Colin Anderson Vote_lcapColin Anderson Voting_barColin Anderson Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Colin Anderson Vote_lcapColin Anderson Voting_barColin Anderson Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Colin Anderson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Colin Anderson Colin Anderson I_icon_minitime01.02.14 20:44

Név: Colin Samuel Anderson
Becenév: Colinka, K
Kor: 18
Születése hely, idő: 1995. március. 31, Miami
Tartózkodási hely: Las Vegas
Csoport: művész
Anyagi háttér: Munkásosztály
Szexualitás: Heteroszexuális

Jellem: Hát nem mondhatom magam túl magabiztosnak. Jobb szeretem, ha inkább megmondják mit csináljak. Nincs túl nagy kalandvágyó lelkem, jobb szeretek inkább a magam kis világában elbújni. Vannak persze pillanataim mikor nagy a szám, de ez általában egy-egy gyáva meneküléssel jár. Azonban előnyös tulajdonságnak mondhatom, hogy kitűnő megfigyelésem van és mindenre emlékszem. Nem vicc. Én csak "esőember szindrómának" hívom, de ennek persze van tudományos neve, de nekem így egyszerűbb. Eléggé rendmániás vagyok és gyakoriak a hangulatingadozásaim. Egyik pillanatban még jó kedvűen nevetek a következő pillanatban, akár szégyenlem akár nem, sírok akár egy gyerek. Sokat szokásom pityeregni, ezért is lett az egyik becenevem Colinka. Ilyenkor aztán tényleg szívszaggatóan tudok bömbölni és igazi krokodilkönnyeket ejtek. Nem lehet mindenki tökös és menő. Nekem ez jutott.

Külső: Hát én nem felelek meg éppen a mai pasi ideáloknak és ezért nem is volt soha tartós kapcsolatom, csupán egy éjszakás kalandok és balul sikerült randik. Nagyjából úgy 170 cm magas lehetek, párosítva 65 kilogrammal. Nem éheztetem magam, de nem vagyok nagy evőgép, na. A hajam fél göndör és nem épp rendezett. Talán félévente járok fodrászhoz. Akárcsak a testalkatom, az arcom is vékony, jóformán beesett. A szemeim sötétkékek, általában kissé bánatosan csillognak. A szám apró, mosolyra álló. Tetoválásom vagy bármi testékszerem nincs. Gondolkodtam rajta, de végül nem vitt rá a lélek. Nem vagyok nagy ruha őrült, azt viselem ami tiszta.

Előtörténet:

2013.szeptember.2:

Az utolsó táskát is felvettem a hátamra és a bőröndöt és a kezembe vettem. A nap továbbra is szembántóan világított be a kissé retkes ablakon. Fura, hisz szeptember volt. A pulóveremet végül csak az utazó táska tetejére terítettem. Elvégre ez Miami, nincs hideg. Kinyitottam az ajtót, de végül visszafordultam. Ott állt mögöttem anyu.
Alig volt hajnali négy óra, mikor elakartam indulni így álmos arccal és rikító vörös pizsamájával fogadott. A szeme könnyes lett ahogy meglátott. Csöndben akartam távozni, nem szándékoztam felébreszteni őket. A számítógépemen még ott vibrált a leírt búcsúszöveg. De úgyis tudták, hogy elmegyek.
- Szóval, itt a nagy nap?- kérdeztem fátyolos hangon.
Nyeltem egyet majd bólintottam.
- Itt.
Nagy levegőt vett majd megcsóválta a fejét.
- Ez így nem helyes. 18 évesen mit akarsz magaddal kezdeni?
Lehajtottam a fejem. Sokáig így maradtam majd felnéztem rá. Már az én szemem is könnyes volt.
- Élni.
Anyu elmosolyodott majd se szó, se beszéd elfordult és visszament a szobába. Kis ideig néztem utána majd egy sóhaj kíséretében kiléptem az ajtón. Azóta nem láttam.

Úgy gondolom ez volt életem egyik legfontosabb lépése. A családi házból való elköltözés. Semmi búcsúzás nem volt. Semmi olyan ami megállíthatott volna. Még mielőtt nekiállnék itt írni, el kell, hogy mondjam nem az életem eddigi történéseit, illetve eddigi életemet fogom leírni. Nem. Magamról mesélek. Tízéves korom óta kívánkoztam el otthonról. Ne értsetek félre, nem éreztem magam rosszul otthon. Semmi kivetni valóm nem volt, dolgos és kedves famíliából származom. Minden meg volt ami kellett én mégis olyan voltam akinek ez nem volt jó. Túl sok volt ez a harmonikus élet. Elkívánkoztam, nem akartam a családi fészekben lenni. Talán gyerekkorom óta túl elvágyó gondolkodású voltam és emiatt vagy furcsának ítéltek vagy jobbik esetben, különlegesnek. Azonban az ilyen dolgok miatt soha nem volt sok barátom. Őszintén szólva az unokatestvéreim voltak azok akik leálltak velem játszani, beszélgetni és foglalkozni. Én voltam a család apró tagja, a zseni. Az aki mindent tud és mindenre emlékszik. Valóban, ez egyfajta adomány a nagy világtól nekem. Mióta az Esőember című filmet láttam, folyton esőember szindrómának hívom. Nagyjából két éves korom óta minden emlékem megmaradt. Olyanokra is visszatudok gondolni, amik teljesen unalmasak, mint mikor megkaptam az első matchboxomat és édesanyám rám kacsintott. Vagy mikor tizenöt évesen elloptak tőlem egy zsebkendőt. Értitek? Értelmetlen emlékek amik, minden este feljönnek az agyamban és nem hagynak nyugton. Sok emléket megfestek, általában sőt mindig a saját szemszögemből.
Egy hónapja élek Las Vegasban, kissé gázos körülmények között. Kiszolgálóként dolgozok egy kávézóban, csak azért, hogy legyen egy kis pénzem. Nem kajára költöm. Számlákra. Persze apám mindig küld nekem pénzt, de...ebből se lehet örökké megélni.
Anyám három hónapja halt meg. Aznap én egy üzletben voltam és éppen jegeskávét ittam. Mellettem négy lány azon veszekedett, hogy milyen cipőt vegyenek az esti bulijukra. Egy srác elhaladt előttük és ők kapásból (úgy hogy nem is ismerték) elhívták és a címet is megadták. Gondolkodtam rajta, hogy én is meghívatom magam, de megcsörrent a telefonom és apám elcsukló hangon közölte, hogy anyám meghalt. Nem sírtam. Értetlenül, sőt bambán bámultam magam elé majd szó nélkül kinyomtam a telefont. 39 éves volt és agyvérzést kapott. Valakivel talán az egyik barátnőjével veszekedett és annyira felidegesítette magát, hogy egy ér elpattant az agyában. Fiatal volt és én nem voltam vele. Jóval két héttel később eredt meg a könnyem. Egy alkalommal egy idegen lány vigasztalt, mikor buszon ültem. A vállára döntöttem a fejem és keservesen bőgtem. Ő pedig kedves volt és vigasztalt. Marynek hívták. Mire feleszméltem már nem volt a buszon én pedig jóval az eredeti leszállóhelyemen túlmentem.
Most egyedül élek egy apró kis házikóban. Egyszobás és talán a lakórészleg legkisebb háza. Magányosan és unalmasan élek. Egyenlőre próbálok valakit magam mellé keríteni. Legyen az rokon, barát, barátnő....vagy egy háziállat.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Colin Anderson Colin Anderson I_icon_minitime01.02.14 22:02




Colin Anderson!
Tetszett a történeted. Ami pedig a stílusodat illeti, nos azzal is elnyerted tetszésemet! Mivel mindent rendben találtam benne, ezért elfogadom! Üdvözöllek az oldalon Colinka! Innentől csak annyi van hátra számodra, hogy avit foglalj, utána pedig felavasd a játékteret! Wink
   

Admin

Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

Colin Anderson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Julia Anderson
» Mila Anderson
» Robert Anderson
» Colin Gray
» Abi & Colin - Most minden új

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-