welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Fegyverbolt  - Page 2 Vote_lcapFegyverbolt  - Page 2 Voting_barFegyverbolt  - Page 2 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Fegyverbolt  - Page 2 Vote_lcapFegyverbolt  - Page 2 Voting_barFegyverbolt  - Page 2 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Fegyverbolt  - Page 2 Vote_lcapFegyverbolt  - Page 2 Voting_barFegyverbolt  - Page 2 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Fegyverbolt  - Page 2 Vote_lcapFegyverbolt  - Page 2 Voting_barFegyverbolt  - Page 2 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Fegyverbolt  - Page 2 Vote_lcapFegyverbolt  - Page 2 Voting_barFegyverbolt  - Page 2 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Fegyverbolt  - Page 2 Vote_lcapFegyverbolt  - Page 2 Voting_barFegyverbolt  - Page 2 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Fegyverbolt  - Page 2 Vote_lcapFegyverbolt  - Page 2 Voting_barFegyverbolt  - Page 2 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Fegyverbolt  - Page 2 Vote_lcapFegyverbolt  - Page 2 Voting_barFegyverbolt  - Page 2 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Fegyverbolt  - Page 2 Vote_lcapFegyverbolt  - Page 2 Voting_barFegyverbolt  - Page 2 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Fegyverbolt  - Page 2 Vote_lcapFegyverbolt  - Page 2 Voting_barFegyverbolt  - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Fegyverbolt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2



do you know who i am?
Maya Sandoval
Maya Sandoval



TémanyitásTárgy: Re: Fegyverbolt Fegyverbolt  - Page 2 I_icon_minitime21.08.20 12:01




2mwark0.jpg


Dylan & Maya

Nem azért szeretlek, aki te vagy, hanem azért, aki én vagyok melletted.
Valójában meglepődtem azon, hogy még Dylan telefonja nem kezdett el csörögni. Ezek szerint Hunter még nem panaszkodott a szíve választottjának. Mert az is biztos, hogy Kim fel fogja hívni, amint értesül az esetről, ha másért nem is azért, hogy Hunter lelke megnyugodjon, hogy nem maradt a kis kocka akciója szó nélkül.
Nagyon is jól emlékszem. Az első találkozásunk után ultimátumot kaptam tőle és már akkor is azzal szórakozott, hogy a locsolórendszerrel bőrig áztatott. Sőt még aznap belökött a medencébe. A többi meg már történelem. Na jó, bevallom aznap háromszor is vizes lettem. Emlékezetes kis közös fürdőzésben volt részem. Aznap annyira provokáltuk egymást, hogy végül mindketten anyaszült meztelenre vetkőztünk a másik előtt, de aztán Dylan volt az, aki visszatáncolt. Már akkor is meg volt közöttünk az a bizonyos kémia, ami tagadhatatlanul vonzott minket egymáshoz.
- Jobban bele gondolva sosem volt jó vége annak, ha vizes lettem. – Érti a célzást? Fogalmam sincs, hogy Dylan mire emlékszik, vagy inkább, hogy mire akarna emlékezni abból, amit egykor ketten követtünk el. Talán, ha az a nap egészen máshogy alakult volna… Kizárt. Hinni akarok abba, hogy a dolgok bárhogy is alakultak volna köztünk, akkor is egymásra találunk. Vicces ugye? Mi már nem vagyunk egy pár, de még mindig odáig vagyok érte és egyre inkább nehezemre esik megjátszani előtte magamat.
- Miért érzem úgy, hogy ezt még meg fogom bánni? – Talán azt jobban megbánnám, ha miattam baja esne, elvégre gondolom nem ok nélkül akarja a második fegyvert papírok nélkül. Aztán majd Hunter valahogy ügyesen megoldja a dolgot. Majd belehalok abba, hogy nem esek neki a kérdéseimmel, hogy neki mégis miért kell fegyver, de tartok attól, hogy nekem ehhez már az ég világon semmi közöm sincs. Valójában már tényleg nincs.
Miközben elkezdtem kitölteni a papírokat egyre jobban idegesebb lettem már csak attól is, ahogyan bámult. Le se vette rólam a tekintetét. Miért teszi ezt velem?
- Ez most komoly? – Sóhajtottam. Igyekeztem magam türtőztetni, de mindig is az a típus voltam, aki kimondja azt amire gondol.
- Két hónapra csak úgy eltűnsz és most hirtelen felbukkansz és örülsz annak, hogy feltaláltam magam? – Még csak meg sem próbált megkeresni, főleg nem megmagyarázni azt, hogy miért lépett le és ezzel véget is vetett a kapcsolatunknak.



for: Dylan   //      notes: végleg vége? //   outfit: farmer és nevetséges kitűzős póló  


♥

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Dylan Hanning
Dylan Hanning



TémanyitásTárgy: Re: Fegyverbolt Fegyverbolt  - Page 2 I_icon_minitime21.08.20 12:57




Maya & Dylan


"I believe whatever doesn't kill you, simply makes you stranger."

PGva.gif?crop=0.502xw:1.00xh;0.311xw,0&resize=640:*
- Rosszul érzed, ne is foglalkozz vele… - ezaz, tehát segít nekem! Igaz egyszerűbb dolgom lett volna, ha Hunter nem játssza épp a szuper elfoglalt üzletembert, csak, hogy megkínozhassa Mayát és engem, de hát minden okkal történik, nem igaz? Lehet, hogy épp így úsztam meg azt a háromnegyedórás fejtágítót, amit Szent Bájgúnár a puhányok könyve huszonkettes versének felolvasásával kezdett volna, arról, hogy nem szép dolog törvényt szegni. Mintha nem tudnám magamtól is, hogy amire készülök az illegális. De ha egyszer életbevágó helyzetről van szó, úgy vélem egy hülye kis szabály figyelmen kívül hagyása nem olyan vészes. Hahó, hiszen a nője a fél alvilágot a másvilágra juttatta miatta, ahogyan én is műveltem kétes dolgokat a kedvéért, míg Ő valahol az Isten háta mögött kettővel élte unalmas hétköznapjait, szóval igazán lehetett volna készségesebb. Na mindegy, ezen már kár is morfondírozni, már csak amiatt is, mert ezzel a kis hidegzuhannyal egyrészt törlesztettem, másrészt talán még jót is tettem Neki. Kim valószínűleg majd segít Neki felmelegedni és kevésbé lesz pöcs, mire visszaér az irodájába.

- Nem hiszem, hogy bele kellene mennünk abba, hogy miért is tűntem el két hónapra, hiszen emlékeim szerint Te is jelen voltál… - azon az éjszakán vált minden pokollá, pedig emlékszem milyen jól indult. Gyönyörű volt abban a ruhában, én pedig alig vártam, hogy végezzünk a partin és hazamehessünk kettesben ünnepelni. Aztán megjelent Elena. Elhiszem, hogy felkavaró volt számára, amit az a perszóna mondott Neki, ám ahelyett, hogy annyiban hagyta volna akkor a dolgot, hogy aztán máshol nyugodt körülmények között esetleg beavassam, inkább jelenetet rendezett és lelépett. Nem bízott bennem, megbántott… összetört. Tényleg feszegetni akarja ezek után, hogy miért léptem le? Hogy miért éreztem úgy, hogy köztünk ez nem fog működni? Mit kellett volna még tennem? Nem volt már eddig is elég?
- Annak örülök, hogy nem csúsztál vissza, hanem tisztességes munkát vállaltál, jó emberek között. Ez minden. – hiszen mikor épp nem egy marha, Hunter nagyon is jó ember, aki tudom, hogy a maga módján vigyáz Rá, ahogyan Kim is.
- Mindenesetre köszönöm, hogy segítesz.



Katt


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Maya Sandoval
Maya Sandoval



TémanyitásTárgy: Re: Fegyverbolt Fegyverbolt  - Page 2 I_icon_minitime21.08.20 14:08




2mwark0.jpg


Dylan & Maya

Nem azért szeretlek, aki te vagy, hanem azért, aki én vagyok melletted.
Hagynom kellene? Ne akarjak a múlton rágódni? Mégis úgy érzem, hogy megérdemelném a magyarázatot. Annak ellenére is, hogy akkor én nem bírtam visszafogni magamat. Egyszerűen csak tudni akartam az igazságot. Már belátom, hogy ott és akkor túlreagáltam. Szeretném mindenért Elenát hibáztatni, de jól tudom, ha nem viselkedtem volna úgy, akkor most nem itt tartanánk. Mégis felzaklatott, amit megtudtam tőle, de aztán Kim beavatott mindenbe. Most már egészen máshogy látom a dolgokat. Túl késő már, hogy bocsánatot kérjek tőle? Egyáltalán változtatna bármin is?
- Mi van akkor, ha mégis bele szeretnék menni? – Nem akarom elhinni, hogy egyszerűen csak úgy eltűnik és ezzel mindennek vége lesz. Soha senki se szakított még így velem. Azért viselt meg ennyire, mert amit iránta éreztem az tényleg valódi volt. Nem szerettem még így soha senkit, vagyis nem csak szerettem, hanem szeretem. Még mindig. Ezen még az sem változtat, hogy ki tudja, hogy hány szexpartnere volt mióta elhagyott. Ha esetleg újból egymásra találnánk, akkor még ezt is meg tudnám neki bocsájtani. Miért is hitegetem magamat? Már soha többé nem lesz olyan, hogy mi egy párt alkotunk.
- Tudod mi a vicces az egészben? – Néztem fel rá, de esélyt sem adtam neki arra, hogy válaszoljon.
- Pontosan miattad nem akartam ott folytatni, ahol abbahagytam, akármennyire is vágytam rá. – Attól mindig jobban éreztem magam, ha egy sikeresen ellopott autóban száguldozok, és biztosra veszem, hogy a szakításunkat is könnyebben vészeltem volna át, ha azt csinálom, amihez értek. Ennek ellenére mégis mit tettem? Elvállaltam ezt a munkát, de persze csak ideglenesen és elviselem az idióta vásárlókat.
- Aztán megjelensz és arra kérsz, hogy papírok nélkül adjak neked fegyvert. – Ennyit arról, hogy jó útra tértem? Miatta számtalanszor letérnék arról a bizonyos jónak nevezett útról. Gondolkozás nélkül megtennék neki bármit, még mindig. Segítek neki, mert ha nem lenne fontos az, hogy minél hamarabb fegyverhez jusson, akkor gondolom egyből kifordult volna az ajtón, ahogy meglátott volna.
- Mibe keveredtél bele? – Akármennyire is szerettem volna magamban tartani ezt a kérdést, egyszerűen képtelen voltam. Fontos nekem.  


for: Dylan   //      notes: végleg vége? //   outfit: farmer és nevetséges kitűzős póló  


♥

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Dylan Hanning
Dylan Hanning



TémanyitásTárgy: Re: Fegyverbolt Fegyverbolt  - Page 2 I_icon_minitime21.08.20 14:34




Maya & Dylan


"I believe whatever doesn't kill you, simply makes you stranger."

PGva.gif?crop=0.502xw:1.00xh;0.311xw,0&resize=640:*
- Felesleges volna, hiszen mit sem változtatna a történteken. – mint egy macska a forró bádogtetőn, épp olyan kényelmetlenül kezdtem érezni magam ebben a helyzetben. Szánt szándékkal akar bennem minden sebet felszakítani? Hiszen még csak be sem gyógyultak rendesen, Ő pedig képes lenne még sót is hinteni beléjük? Miért akarja előhozni, hogy mi történt azon az éjszakán?
- Megtisztelő, de nem Én kellene, hogy legyek a motiváció, hanem inkább saját magad! Vissza akarsz térni oda, ahonnan indultál? Piti kocsifeltörés és lopás? Miért? Néhány ezer dollárért? Vagy az adrenalinért? Ha megint elkapnak már az én hatalmam sem lesz elég ahhoz, hogy újra kidumáljalak a sittről, ráadásul… - elharaptam a mondatot, inkább nem fejeztem be azzal, hogy már nem is tehetném meg, hiszen már nincs köztünk semmi.
- Te ennél sokkal többre vagy képes, ha igazán akarod. Tele vagy lehetőségekkel és hidd el, a viszonylag tisztességes élet is tud épp eléggé izgalmas lenni. – keserűen elmosolyodtam.
- Nem akartalak semmibe belerángatni, hiszen azt sem tudtam, hogy itt vagy. Hunterhez jöttem, Neki köszönd, hogy most kénytelen vagyok Tőled várni azt a kurva pisztolyt. – oké, azt hiszem kezdem elveszíteni a türelmemet, jobb, ha gyorsan végzünk és eltűnök innen. Egyre inkább azt érzem, hogy nem kellett volna még visszatérnem.

- Semmi komolyba. – túrtam bele idegesen a hajamba, ám aztán vettem egy mély lélegzetet, hogy egy kicsit rendezni tudjam a gondolataimat.
- Meghúztam néhány cica bajuszát, akik most úgy döntöttek, hogy megpróbálnak megkarmolni. – vontam meg a vállam.
- Csak a szokásos keddi sztori. – nem szeretnék belemenni a részletekbe, hiszen semmi értelme sem lenne, ráadásul azt sem szeretném, ha elmondaná Kimnek a dolgot vagy a Bájgúnárnak, mert akkor bizony csakhamar azon kaphatom magam, hogy egy fotelben ülök, körülöttem pedig az egész csapat ott áll és valamiféle beavatkozást próbálnak tenni az életembe. Más sem hiányzik. Magam keveredtem bele, magamnak is kell megoldanom a helyzetet.


Katt


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Maya Sandoval
Maya Sandoval



TémanyitásTárgy: Re: Fegyverbolt Fegyverbolt  - Page 2 I_icon_minitime22.08.20 3:16




2mwark0.jpg


Dylan & Maya

Nem azért szeretlek, aki te vagy, hanem azért, aki én vagyok melletted.
Meg fogom ütni! Már régen meg kellett volna tennem, hátha helyre rázódik a fejében az a valami, ami ott és akkor úgy elpattant, hogy elhitette saját magával, hogy számunkra vége. Nem tudok csak úgy egyszerűen beletörődni. Viszont az a nyomuló ex barátnő se szeretnék lenni, aki képtelen abba beletörődni, hogy dobták. Mégis olyan nehezemre esik elhinni, hogy a mi kis tündérmesénk így érne véget, mikor már annyi mindenen túl vagyunk már együtt, ez ahhoz képest semmiségnek tűnik.
- Nem fogok neked magyarázkodni. Ezt úgyse értheted. – Akármennyire is hihetetlen, de amikor a kis piti dolgaimat csináltam, akkor legalább boldog voltam. Amikor egy autót elloptam, akkor úgy éreztem, hogy nekem bármit szabad, hogy szinte az egész világ a lábaim előtt hever. Voltak barátaim, akik ugyan azokkal a gondokkal küzdöttek és megértettek, most meg… Nem panaszkodok, most is vannak barátaim, de azok, akik arany kanállal a szájukban születtek, azok nem érthetik, hogy min mentem át idáig. Szóval bocsásson meg nekem, ha néha hiányzik a régi életem. A régi énem nem hagyta volna, hogy így összetörjék a szívét.
- Akkor eddig valamit nagyon rosszul csinálok, mert az izgalmas része elkerült. – Lehetne ennél sokkal rosszabb is. Alhatnék a híd alatt, na az már tényleg izgi lenne. Tényleg jó emberek vesznek körül, akik segíteni akarnak rajtam, de most túl borúsan látom az életemet, ahhoz, hogy kellően értékelni tudjam.
- Mindjárt kész is lesz ennek a kurva pisztolynak a papírja. – Mi van vele? Miattam ilyen feszült? Biztosan áll valami a háttérben, nem jellemző rá, hogy ilyen legyen.
- Még mindig rémesen hazudsz. – Látom rajta, hogy nem mond igazat. Tényleg olyan hatalmas bajba keveredett, hogy ezért fegyvert kell vennie? Mert nekem nagyon is úgy néz ki.
- Le kellene kötözzelek és megkínozni, hogy elmondd mibe keveredtél bele? – Ha már nem is tekint úgy rám… Még akkor is számíthatna rám. Elmondhatná, hogy miért kell neki fegyver és talán közösen meg tudnánk oldani. Gondolom erre vágyik a legkevésbé.



for: Dylan   //      notes: végleg vége? //   outfit: farmer és nevetséges kitűzős póló  


♥

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Dylan Hanning
Dylan Hanning



TémanyitásTárgy: Re: Fegyverbolt Fegyverbolt  - Page 2 I_icon_minitime22.08.20 21:13




Maya & Dylan


"I believe whatever doesn't kill you, simply makes you stranger."

PGva.gif?crop=0.502xw:1.00xh;0.311xw,0&resize=640:*
- Nem is kell magyarázkodnod, hiszen ez a Te életed, Nekem pedig most már semmi beleszólásom sincsen. Ettől független tényleg azt kívánom, hogy ne csúsz vissza és találd meg a helyedet ebben a világban, mert annál lényegesen jobbat érdemelsz, ahonnan jöttél. – kár is volna Neki prédikálnom, hiszen kevés Mayánál makacsabb, önfejűbb embert ismerek, úgyis azt fogja tenni végül, amit Ő akar, csak rontana a helyzeten, ha megpróbálnám terelgetni. Már nem is feladatom, hiszen már nem vagyunk együtt, nem kell szemmel tartanom, nem kell óvnom és a butaságaitól eltántorítanom, még, ha fáj is, hogy így alakult. Elvesztettük egymást, ezzel pedig most már örökké együtt kell élnem és beletörődni. Kétlem, hogy valaha is eljutottunk volna arra a szintre, hogy megbízzon bennem, hiszen, ha az eddigiek nem bizonyítottak számára semmit, akkor ez már veszett ügy, hiába minden várakozás és próbálkozás.
- Türelem kell hozzá, ez a titok nyitja. – vontam meg a vállam.

- Nagyszerű! – sóhajtottam miközben megforgattam a szemeimet. Most már be kell, hogy lássam, életem egyik legnagyobb hibája volt, hogy nem hívtam fel Huntert vagy Kimet mielőtt idejöttem, mert ha megteszem, akkor ezt a borzasztó kellemetlen helyzetet simán elkerülhettük volna. Nem álltam még készen rá, hogy újra találkozzunk, ez pedig azt hiszem meg is látszik azon, mennyire feszült vagyok.
- Pedig az igazat mondtam… - a magam módján, igaz metaforákba burkolódzva.
- Nem hiszem, hogy be kellene számolnom a magánügyeimről! – kezdem elveszíteni a türelmemet, ráadásul a lány olyan dolgokról akar többet és többet megtudni, amik akár az ő életét is veszélybe sodorhatják. Szakítás ide vagy oda, nem engedhetem, hogy baja essen miattam, ha pedig ehhez az kell, hogy bunkón bánjak vele és masszívan lökjem Őt el, hát akkor megteszem, igazából ez már nem oszt nem szoroz.
- Megmondtam már annak idején is, hogy a saját dolgaimat egyedül szeretem megoldani, nem szorulok rá senkire és semmire. Ha mégis elakadnék, amire úgysem lesz példa, tudom, hogy kikhez kell forduljak, Neked emiatt nem kell aggódnod.



Katt


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Maya Sandoval
Maya Sandoval



TémanyitásTárgy: Re: Fegyverbolt Fegyverbolt  - Page 2 I_icon_minitime24.08.20 20:27




2mwark0.jpg


Dylan & Maya

Nem azért szeretlek, aki te vagy, hanem azért, aki én vagyok melletted.
Legyen szép hosszú és tartalmas életem? Ezzel és hasonló baromságokkal akar most előhozakodni? Meg, hogy neki már nincs beleszólása az életembe, blabla… Fogjon már le valaki, mert tényleg meg fogom ütni. Iszonyúan dühös vagyok rá, mert nem fogja fel, hogy nélküle nem fog menni. Persze fel tudom magam találni, hiszen előtte is volt életem akármilyen is volt, de volt… Túléltem valahogy. Akkor most mégis miért látom borúsabbnak a jövőmet, mint anno valaha? Túlságosan elkényelmesedtem. Hozzá szoktam ahhoz, hogy van valaki mellettem, aki mellett biztonságban érzem magam, akiről tudom, hogy bármire képes lenne értem, mert annyira szeret, hogy bármit megtesz. Lett volna mit mondanom neki, de inkább alsó ajkamba haraptam, hogy még véletlenül se mondjak semmi olyat, amit később megbánnék.
Megállt a kezemben a toll és abba hagytam a papírok kitöltését amikor meghallottam, hogy Dylan hangja egyre türelmetlenebb lett. Értetlenül pislogtam rá. Én tényleg aggódok érte és nem akarom, hogy bármi baja legyen, erre ezt kapom? Mit képzel magáról, mégis kivel beszél? Hát velem biztosan nem fogja megütni ezt a hangnemet, előbb ütöm meg én, de jól pofán.
- Neked fizetnek azért, hogy ilyen pöcs legyél, vagy spontán alakítás részedről? – Ha nem dolgoznék éppen, akkor már régen leléptem volna. Most azt is el tudom képzelni, hogy ahogy távozok utánam ordibálja, hogy: Menj csak a menekülésben már úgyis profi vagy. Na meg ehhez hasonló frappáns Dylan megjegyzések.
- Tudod mit? Nem is csodálom, hogy meg akarnak ölni. – Mert most nekem is kedvem lenne hozzá. Gyorsan még ráfirkantottam a papírra a hiányzó adatokat és már oda is csaptam elé a kért két fegyvert és a lőszert. Őszintén csodáltam azt, hogy nem repedt be az üvegpult amilyen erővel tettem le a fegyvert mérgemben.
- Akkor mi végeztünk is! Jó szórakozást! – Nem így akartam és nem is szerettem volna így beszélni vele, de ezt se én kezdtem… Nem azt mondom, hogy legyünk „barátok” miután mi már nem vagyunk együtt, de azért nem vártam volna, hogy ilyen bunkón fog viselkedni velem.


for: Dylan   //      notes: végleg vége? //   outfit: farmer és nevetséges kitűzős póló  


♥

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Dylan Hanning
Dylan Hanning



TémanyitásTárgy: Re: Fegyverbolt Fegyverbolt  - Page 2 I_icon_minitime25.08.20 21:12




Maya & Dylan


"I believe whatever doesn't kill you, simply makes you stranger."

PGva.gif?crop=0.502xw:1.00xh;0.311xw,0&resize=640:*
- Szerinted miből sikerült ilyen pofátlanul meggazdagodnom? – vontam fel a szemöldököm kíváncsian, miközben léptem egyet a pult felé.
- Tudod mit Kisszívem? Én sem csodálkozom rajta. Hajdanán ismertem valakit, aki hasonló… hogy is mondtad? Ja igen, pöcs volt, mint én. Őt is meg akarták ölni, ha jól emlékszem meg is próbálták, de valami csoda folytán nem jött össze azoknak, akiket felbőszített. Pedig, ha belegondolok biztosan ők is csak úgy voltak vele, hogy megérdemli, amit kapott, mert egy pöcs volt. Némileg csinosabb kiadásban. Talán Te is ismered az illetőt… - mértem végig jelentőségteljesen, miközben két kezemmel megtámaszkodtam a pulton, egészen közel hajolva Hozzá.
- Sokat tanultam Tőle, az előtt is, hogy megöltem volna azt, aki az életére tört, ám utána… nos aztán kaptam csak, az igazán komoly leckéket. Akarod hallani? – meg sem vártam a válaszát, helyette még közelebb hajoltam, egyetlen pillanatra sem szakítva el a tekintetemet az Övétől.
- Soha ne bízz senkiben! Soha ne kötődj senkihez! – ezzel hátra léptem és újra zsebre dugtam a kezeimet, csevegő hangnemre váltva.
- A jelek szerint akkora pöcs voltam, hogy hiába tettem Érte és Miatta bármit, hiába volt Ő a mindenem, az számára nem volt elég, simán megkérdőjelezett mindent, ami köztünk volt, egyetlen őrült nőszemély szánalmas próbálkozása után. Ez ráébresztett arra, hogy halál felesleges „jónak” lennem, mert az ég világon semmit sem érek el vele. Akkor már miért ne lehetnék olyan, amilyen? Így legalább távol tartom azokat, akik… - végül nem fejeztem be a mondatot, felesleges is lett volna, hogy tovább magyarázzam. Csak azt remélem, hogy mindez elég volt ahhoz, hogy ne avatkozzon olyasmibe, ami veszélybe sodorhatja Őt.

- Köszönöm a gyors segítséget, Ms. Sandoval. – ezzel átvettem Tőle a fegyvereket és a hozzájuk tartozó lőszert, az árukat pedig készpénzben helyeztem a pultra, jelentős borravalóval. Elindultam kifelé, ám mielőtt még kinyithattam volna az ajtót, egy magas, nagyjából Velem idős srác lépett be a helyiségbe, aki egyből Mayához lépett és szorosan magához ölelte Őt. Nos, azt hiszem néhány pillanatra kiült a döbbenet az arcomra, ám aztán próbáltam összeszedni magam és a maradék méltóságomat és kiléptem az ajtón.
- Jó szórakozást! – ezzel visszamentem a kocsimhoz és padlógázzal vezettem hazáig, miközben végig azon kattogtam, vajon ki lehet az az alak…



Katt


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Fegyverbolt Fegyverbolt  - Page 2 I_icon_minitime03.09.20 15:58

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Fegyverbolt Fegyverbolt  - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Fegyverbolt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Külváros-