welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Anthony Karlsson Vote_lcapAnthony Karlsson Voting_barAnthony Karlsson Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Anthony Karlsson Vote_lcapAnthony Karlsson Voting_barAnthony Karlsson Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Anthony Karlsson Vote_lcapAnthony Karlsson Voting_barAnthony Karlsson Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Anthony Karlsson Vote_lcapAnthony Karlsson Voting_barAnthony Karlsson Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Anthony Karlsson Vote_lcapAnthony Karlsson Voting_barAnthony Karlsson Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Anthony Karlsson Vote_lcapAnthony Karlsson Voting_barAnthony Karlsson Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Anthony Karlsson Vote_lcapAnthony Karlsson Voting_barAnthony Karlsson Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Anthony Karlsson Vote_lcapAnthony Karlsson Voting_barAnthony Karlsson Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Anthony Karlsson Vote_lcapAnthony Karlsson Voting_barAnthony Karlsson Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Anthony Karlsson Vote_lcapAnthony Karlsson Voting_barAnthony Karlsson Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Anthony Karlsson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Anthony Karlsson Anthony Karlsson I_icon_minitime10.04.14 23:33

Anthony Karlsson


Név:Anthony Karlsson
Becenév: Tony
Születése hely, idő: 1989. június 25. / Svédország - Eskilstuna  
Tartózkodási hely: Las Vegas
Csoport: Ex-elítélt
Anyagi háttér:Középosztály
Szexualitás: Heteroszexuális
Avatar alany:Harry Goodwins


Milyen is vagyok én?


Őszinte, bár néha-néha becsusszan egy-egy kegyes hazugság.
Gondoskodó, a magam módján. Úgy ,,gondoskodok" másokkal, ahogy ők azt megérdemlik.
Bosszúálló, sajnos vagy nem sajnos. Ha valaki árt, rosszat tesz, az számíthat,,válaszra". Ha nem is egyből, de előbb-utóbb biztosan. Nem hagyom, hogy amíg nekem rossz, másnak jó legyen...neki is legyen rossz. Sőt, rosszabb!
Optimista, mivel mindig a dolgok jó oldalát nézem. Még a legrosszabbnak vélt dologból is kilehet hozni a legjobbat, ha igyekszik az ember.
Magabiztosnak és határozottnak próbálok tűnni a legtöbbször.
Önálló, mivel jó ideje kirepültem a családi fészekből - még ha először akaratlanul és az én hibámból is -, így hát kénytelen voltam a sarkamra állni, és önálló életet kezdeni. És valljuk be, nem is megy ez rosszul.
Kreatív, mindenre van általában valami remek ötletem. Kulcsszó: általában.
Együttérző nemigen vagyok.
Megbízható egyáltalán nem vagyok. (Ha kávét kapnál tőlem, és valami furcsaságot éreznél rajta, inkább ne idd meg. ;)De inkább nem mondok semmit.)
Kíváncsi, mindig és mindenre.
Türelmes és nyugodt eleinte. Persze türelmem nem véges. Nehezen lehet felbosszantani, de ha valakinek sikerül, akkor robbanok.
Hűséges lennék talán egyszer valakihez.
Humorérzékem pedig egyáltalán nincs.


187 cm | Világosszőke haj | Kék szemek | Fehér lovam valahol elhagyott
Első pillantásra egy borzasztó rideg fickónak tűnhetek, ám ha valaki közel kerül hozzám, az rájön, hogy egyáltalán nem vagyok az. Tény, hogy nem mosolygok sokat, de a vigyorgás nem is illene az imagemhez.
Ami az öltözékem illeti, szinte mindig ingben járok. Nyáron persze trikóban...vagy anélkül. Bár a kávézóban muszáj viselnünk egy borzasztó ronda kötényt, de az se olyan rossz.
Nadrágokból szeretem a szűkebbeket, és a halászgatyókat. Cipőből pedig szeretem a tornacipőket. Sokszor mondják azt, hogy úgy nézek ki, mint egy trehány üzletember, de ez hülyeség.
Hajammal nem sokat szoktam babrálni; legtöbbször úgy marad, ahogy felkeltem. Elég egyszer hátranyalni, aztán úgy marad.

Végezetül pedig egy kis titok rólam...imádom az állatokat, bár ezt elég kevesen tudják. Ha szabin vagyok, sokszor megyek az állatkertbe önkénteskedni.
Életem, létem, világom

Múlt: Megszülettem 1989. június 25-én, egy kicsi svéd városban, Eskilstunában. Szüleim terveztek még egy tesót mellém, de rájöttek, hogy én is bőven sok vagyok nekik...és az idegeiknek. Eléggé rossz kisgyerek voltam, az oviban is alig tudtak megnevelni. Mire eljött az idő, hogy suliba járjak, szüleim úgy döntöttek, hogy otthon tanítanak, bízva abban, hogy idővel majd megváltozom. Így is lett. Az első 8 évben ők tanítottak, majd úgy döntöttek, hogy beíratnak egy gimnáziumba. Szerencsére választhattam, hogy hova is szeretnék menni. Én pedig az egyik vendéglátós suliba mentem, gondoltam nem kell azoknak annyit tanulni. Én hülye...
Próbáltam mindent beleadni abba, hogy ne vágjanak meg semmiből, de egyszer megvágtak matekból. Ekkor eléggé utáltam a sulit, és belecsöppentem egy rossz társaságba. Volt ott minden; cigi, pia, drog...és egyebek.
Aztán eljött a gyakorlatos év, ahol választanunk kellett egy helyet, ahogy egy-két hónapot dolgozunk. Bekerültem egy egész hangulatos kávézóba. Az elején élveztem, aztán egyre unalmasabbá vált. Sok volt a komor, fáradt üzletember, gondoltam ideje lenne valami életkedvet adni nekik. Egy kevéske speed a kávéba, mintha csak cukor lenne. Aztán csak várni kellett a hatást, ami valamikor egész korán jött.
Jó volt látni, mikor valamelyik kurjongatva fazon hagyta el a helyet. Hiába, ezek a brazil kávébabok már csak ilyenek...
Egész jól ment mindez úgy két hétig, mikor egyszer lebuktam. Valamelyik munkatársam kiszúrta, hogy nem cukrot teszek a kávékba. Aztán úgy döntött a köcsögje, hogy rám hívja a rendőröket, akik rögtön bevittek az őrsre. Kihallgattak, és igazából bevallottam mindent, gondoltam hátha valami enyhébb büntit kaptam. Oké, 3 év letöltendő, remek. Majd egy fazon a nyakamba rakott még egy emberölést is, mivel kiderült, hogy az egyik ürge belehalt a ,,boldogságos kávéba". Mondhattam volna, hogy én csak jót akartam, de a képembe röhögtek volna, az biztos.
Újabb pár évet zúdítottak rám. Azt mondanom sem kell, hogy a szüleim rögtön kitagadtak a családból.

Így hát mentem a börtönbe. Bevallom, rohadtul televolt a gatyóm első nap. Mikor megláttam azokat az izomagyú barmokat...fúj.
Cellatársam szerencsémre egy egész normális fazon volt. Olyan 60 év körül lehetett, ő gyilkosságért ült. Állítólag elmebajos is volt, de egyáltalán nem vettem észre rajta. Gondolom kezelték...

Teltek-múltak az évek, látogatóim sose voltak, a börtönbe is valami idióta munkák voltak...untam, rohadtul utáltam.
Ám egyik nap jött a meglepi, hogy jó magaviseletért kiengednek.
Hoho, volt ám öröm! Ha jól emlékszem még egy nagy cuppanós puszit is kapott az az őr, aki ezt mondta nekem.

Mindenképp elakartam hagyni Eskilstunát, a rossz emlékek miatt. És hát hova máshova kellett volna mennem, ha nem Vegasba? A bűnök városa...hmm, mondhatni, hogy pont nekem való.
Ideje volt egy új fejezetet nyitni az életemben...

Jelen: Jelenleg Las Vegasban élek, egyedül, egy kicsi, kertes házban. Van egy leonbergi kutyám, Teo, és 2 teknősöm, Egon és Marcy.
Itt is - mint otthon - egy kávézóban dolgozom, de már nemigen csinálom azt, amit otthon. Tanultam a börtönben a hibámból.
Persze előfordul, hogy néha belecsempészek egy kis boldogságot mások kávéjába, de nagyon ritkán fordul már elő. Ja, és persze ötvenszer óvatosabb vagyok.

Szabadidőben valamerre kóválygok, vagy épp otthon dögönyözöm a kutyám. Néhanapján meglátogatom az állatkertet, és besegítek az ottani embereknek.
Hmmm, ez most úgy hangzik, mintha valami jó kisfiú lennék. Pedig nem, egyáltalán nem vagyok az...

Jövő: nem tervezek előre, mert minek...ha lennének álmain, vágyaim, és próbálnám azokat elérni, tapasztalatból tudom, hogy nem jönnének össze. Hoppá, most lebuktam, hogy talán nem is vagyok annyira optimista?
Inkább csak sodródom az árral, lesz ami lesz alapon.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Anthony Karlsson Anthony Karlsson I_icon_minitime11.04.14 15:03




Anthony Karlsson!
Hát az már egészen biztos, hogy nem fogom rád bízni a kávém elkészítését. :DEgyébként pedig történeted, stílusod is tetszett. Mindent rendben találtam benne, ezért; elfogadom! Üdvözöllek az oldalon Tony! Innentől a játéktér csak rád vár.  Wink
   

Admin

Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

Anthony Karlsson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Anthony Abramova
» Anthony C. Brennan
» Axel&Anthony VS. Ryan - túlélés törvényei I.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-