welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Minden kezdet nehéz ~ Stephen & Liz Vote_lcapMinden kezdet nehéz ~ Stephen & Liz Voting_barMinden kezdet nehéz ~ Stephen & Liz Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Minden kezdet nehéz ~ Stephen & Liz Vote_lcapMinden kezdet nehéz ~ Stephen & Liz Voting_barMinden kezdet nehéz ~ Stephen & Liz Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Minden kezdet nehéz ~ Stephen & Liz Vote_lcapMinden kezdet nehéz ~ Stephen & Liz Voting_barMinden kezdet nehéz ~ Stephen & Liz Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Minden kezdet nehéz ~ Stephen & Liz Vote_lcapMinden kezdet nehéz ~ Stephen & Liz Voting_barMinden kezdet nehéz ~ Stephen & Liz Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Minden kezdet nehéz ~ Stephen & Liz Vote_lcapMinden kezdet nehéz ~ Stephen & Liz Voting_barMinden kezdet nehéz ~ Stephen & Liz Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Minden kezdet nehéz ~ Stephen & Liz Vote_lcapMinden kezdet nehéz ~ Stephen & Liz Voting_barMinden kezdet nehéz ~ Stephen & Liz Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Minden kezdet nehéz ~ Stephen & Liz Vote_lcapMinden kezdet nehéz ~ Stephen & Liz Voting_barMinden kezdet nehéz ~ Stephen & Liz Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Minden kezdet nehéz ~ Stephen & Liz Vote_lcapMinden kezdet nehéz ~ Stephen & Liz Voting_barMinden kezdet nehéz ~ Stephen & Liz Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Minden kezdet nehéz ~ Stephen & Liz Vote_lcapMinden kezdet nehéz ~ Stephen & Liz Voting_barMinden kezdet nehéz ~ Stephen & Liz Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Minden kezdet nehéz ~ Stephen & Liz Vote_lcapMinden kezdet nehéz ~ Stephen & Liz Voting_barMinden kezdet nehéz ~ Stephen & Liz Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Minden kezdet nehéz ~ Stephen & Liz

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Lizbeth Vandervoort
Lizbeth Vandervoort



TémanyitásTárgy: Minden kezdet nehéz ~ Stephen & Liz Minden kezdet nehéz ~ Stephen & Liz I_icon_minitime04.05.14 4:26

 

To: Stephen

Néha olyan erők, amelyeknek nem parancsolhatunk, mindent megváltoztatnak.

Hol volt, hol nem volt, volt egyszer egy szőke hajú, kék szemű hercegnő, akinek hiába volt meg mindene, amire csak mások vágyhattak, mégis úgy éreztem, hogy üres az élete. Ez lennék én Lizbeth Vandervoort. Az életem sosem volt tündérmese, sosem vágytam arra, hogy értem jöjjön egy daliás hős lovag, aki kiszabadít a toronyból, vagy a sárkány karmai közül. Mindössze átlagos életre vágytam, ahol pár évente nem kell számomra ismeretlen városban mindent újra kezdeni. Nem válhat valóra minden vágyam, ezért most is azzal kellett szembesülnöm, hogy New Yorkból kellett Las Vegasba költöznöm. Ez a város nagyon is más, mint amihez eddig hozzá voltam szokva. Szinte vakító ez a sok neon, de mégis van benne valami izgalmas, ami furcsa mód tetszik. Azt hiszem ez a város olyan, mint amilyen én vagyok, izgalmas, szenvedélyes, titokzatos, de mégis arra vár, hogy kiismerjék. Azt hiszem a város felfedezését későbbre hagynám, előbb az O'Connell villát akarom körbejárni. Néhány órácskám van még a "családegyesítő" vacsoráig, ezért egy kis szünetet iktattam be a szobámban való pakolászásban. Minden olyan hatalmasnak tűnt, de mégis a berendezés jó ízlésre vall. Vajon Richard volt feleségének műve lenne, vagy valaki másé? Gondolataimba merülve jutottam el az egyik ajtóig. Habár jól tudtam, hogy nem lenne szabad benyitnom, mégis kíváncsiságom eluralkodott rajtam. Beléptem. Egyértelmű volt, hogy ezt a szobát férfi uralja. Biztosra veszem, hogy ez Stephen szobája, vagyis leendő mostohatestvéremé. Kíváncsian pásztáztam körbe a szobát, egészen addig, míg tekintetem meg nem akadt egy keretben lévő képen. Kezemben tartva nézegetni kezdtem. Szóval a képen lévő jó képű férfi lenne Stephen? A nő pedig? Biztosan a barátnője. Elmerengve néztem a képet, nagyon is boldognak tűnnek, vagy ez csak a látszat lenne? Ezen nem töprenghettem sokáig, mert a hátam mögött lévő ajtó kinyílt, én pedig ijedségemben elejtettem a képet, ami földtéréskor darabjaira tört.
- Öhm, én nagyon, nagyon sajnálom. - Felé fordulva bűnbánó tekintettel néztem rá. Még jobb képűbb így élőben, mint a képen. Viszont az arca mindent elárult, gondolom nem számított arra, hogy pont így fogunk találkozni, mert azért engem is sikerült alaposan meglepnie. Térdre ereszkedve kezdtem az apró üvegszilánkokat felszedni, ha már voltam olyan ügyetlen, hogy sikerült eltörnöm.
- Nem így kellett volna először találkoznunk. - Néztem fel rá, de mikor észrevettem, hogy tekintete hol is kalandozik rajtam gyorsan újra lesütöttem szempáromat. Mikor már azt hittem, hogy ennél nem kerülhetek kínosabb helyzetbe... Sikerült az egyik üvegszilánkkal megvágnom a mutató ujjamat.
- Azt hiszem jobb ha megyek, mielőtt még mindent összevéreznék. - Felálltam, mutató ujjamat pedig másik kezemmel körbefogtam. Sikerült mélyen megvágnom, ezért alaposan elkezdett folyni ujjamból a vér.

♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Stephen O'Connell
Stephen O'Connell



TémanyitásTárgy: Re: Minden kezdet nehéz ~ Stephen & Liz Minden kezdet nehéz ~ Stephen & Liz I_icon_minitime05.05.14 17:16

Lizbeth & Stephen

Oda-vissza vagyok a gondolattól, az örömről nem is beszélve, hogy rövidesen megismerhetem az újdonsült családtagjainkat. Nem lelkesít különösebben a gondolat, hogy ezentúl büszkén alakíthatóan a bátyús szerepét. Nem mintha bármiben hiányt szenvedtem volna az eddigi életem során, mégis bátran kimerem jelenteni, hogy egy testvérre vágytam most a legkevésbé. De még inkább egy újabb vérszívóra hisztérikára a családban, aki nagy valószínűséggel, csak az apám bankszámláját fogja csapolni, de azt szép kerek összegekben. De elég nagyfiú már. Bízom benne, hogy még nem ment el teljesen a józan ítélőképessége...
Beléptem a szobámba, ahol nem kis meglepetés várt engem. Ha jól gondolom neki most nagyon nem kellene itt lennie. Egyébként sem tudom mit keresnivalója van éppen ebben a szobában. De lenne még egy feltevésem... Ő nem egy szobalány ebben a kihívó szerelésben, hanem családunk egy újabb tagja.
- A nők nem mérgükben vagy féltékenységükben szoktak képkereteket összetörni? - Mivel nálunk pillanatnyilag egyik verzió sem életképes, így elkönyvelhetjük, hogy valóban véletlen volt, ahogy az is, hogy éppen az a kép volt a kezében, amelyen a barátnőmmel vagyok.
- Te mégis mit művelsz? Hagy csak... Majd a személyzet feltakarítja. Te pedig csak össze-vissza vagdosod magad. - Ez csak egy képkeret. Mégis mire számított? Segíteni akartam, de a tekintetem valahogy a dekoltázsán felejtette magát, viszont ahogy felpillantott, kissé későn már, de elkaptam a tekintetem. Nekem ezt most nagyon nem lenne szabad...
- Ebben az esetben nem kellett volna beosonnod a szobámba. - Annyi kellemetlenségtől megkíméltük volna egymást. A képkeret nem tört volna szilánkjaira, nem hajol le, hogy felszedegess őket, ami mellékesen nagy butaság, nekem pedig nem nyílt volna kiváló, első osztályú betekintésem a csini kis ruhájába.
- A fenébe... Megmondtam. Parancsolj... - Nyújtottam át neki egy zsebkendőt, majd a kanapé irányába mutattam, hogy foglaljon csak helyet. Most mondanám, de ki vagyok én, hogy csak így lehordjam, hogy olykor hallgathatna másokra is. Egyébként sem értem miért akartam minden áron felszedni azokat az üvegszilánkokat puszta kézzel. Várható volt, hogy legalább egy helyen megvágja magát, de meg kell hagyni alaposan összehozta.
- Fél pillanat és bekötözöm, csak épp most értem haza és nem számítottam rá, hogy valaki a szobámban tör, zúz. - Na jó, tudom kicsit eltúloztam a helyzetet, de jól esett, különösen mert a vak is látja, hogy iszonyú kellemetlenül érzi magát. Miért is ne tetem volna rá még egy lapáttal, így a nagy családegyesítő vacsora előtt?
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lizbeth Vandervoort
Lizbeth Vandervoort



TémanyitásTárgy: Re: Minden kezdet nehéz ~ Stephen & Liz Minden kezdet nehéz ~ Stephen & Liz I_icon_minitime05.05.14 22:11

 

To: Stephen

Néha olyan erők, amelyeknek nem parancsolhatunk, mindent megváltoztatnak.

Miféle mentséggel tudnék most előhozakodni? Nem voltam arra felkészülve, hogy ilyen hamar találkozni fogunk egymással, ahogyan arra sem, hogy efféle körülmények között. Nem kellene itt lennem, mármint nem csak a szobájában, hanem ebben a városban.  
- Más nők biztosan, de én sem dühös, sem pedig féltékeny nem vagyok jelenleg. - Viszont az imént nagyon is szívroham közeli állapotba kerültem. Ha nem én jöttem volna be hívatlanul a szobájába, akkor most szóvá is tenném. - Rám ijesztettél. - Lepillantva a ripityára tört képkeretre szeretném tudtára adni, hogy puszta ijedségből ejtettem el. Jó kis első benyomás, ugye nem könyvelt már el magában ügyetlen szőkének?
- Az a minimum, hogy összeszedem... - Motyogtam zavartan. Eléggé kínosnak érzem azt, hogy tudja, hogy tudom, hogy az előtt nagyon is a melleimet nézte. Megpróbálom rá fogni arra, hogy pusztán férfiból van és kíváncsi.
- Nagyon hálás lennék, ha ez az iménti kis incidens a mi kis közös titkunk maradna. Megtennéd nekem, hogy pár óra múlva a vacsora asztalnál ezt nem említed meg? - Anyám nagyon ki is borulna, ha ezt megtudná. Azt akarja, hogy minden tökéletesen menjen, hogy abban a ruhában jelenjek meg, amit kiválasztott számomra. Ami a mostani öltözékemtől jóval szolidabb.
- Köszönöm. - Hálásan rámosolyogtam, miközben elvettem tőle a zsebkendőt, amit a vérző ujjam köré csavartam. Elsőre meglepő volt, hogy milyen kedves velem azok után, hogy csak úgy beinvitáltam magam a szobájába. Szótlanul sétáltam a kanapé felé, majd helyet foglaltam. Ezután kíváncsian figyeltem minden egyes mozzanatát. Valahogy még mindig különös, hogy elvileg már most is mostohatestvérek vagyunk, de gyakorlatban sosem fogunk azok lenni.
- Nem kaphatnék rá inkább ragtapaszt? - Távol álljon tőlem, hogy követelőznék, de magamat ismerve a géz kötést pár órán belül elhagynám, amilyen izgága vagyok.
- Oh, milyen feledékeny vagyok, még be sem mutatkoztam, de szerintem tökéletesen tisztában vagy azzal, hogy ki vagyok, ahogy én is tudom, hogy ki vagy. Stephen, ugye? - Most inkább eltekintenék a hivatalos kézfogásos bemutatkozástól.
- Amúgy a kedvenc színem a narancssárga, de a pasztell színeket is szeretem, ha esetleg szeretnél nekem valami "üdv itt" ajándékkal kedveskedni. - Eléggé gyenge próbálkozással szerettem volna oldani a közöttünk lévő feszültséget, habár egyáltalán nem várnék el tőle semmilyen ajándékot. Ez a helyzet még nekem annyira újnak számít, mégis hogyan kellene viselkednem a mostohatestvérem társaságában? Remélem idővel oldódni fog kettőnk között a hangulat.

♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Stephen O'Connell
Stephen O'Connell



TémanyitásTárgy: Re: Minden kezdet nehéz ~ Stephen & Liz Minden kezdet nehéz ~ Stephen & Liz I_icon_minitime09.05.14 18:11

Lizbeth & Stephen

- Rám nyilvánvalóan nincs okod dühösnek lenni, vagyis elkönyvelhetjük mint véletlent. Bár a szobámba gondolom nem véletlenül tévedtél be, mikor a tiéd a folyosó túloldalán van. Furcsa egybeesés volna... - Túlságosan is, ahogy mondanom sem kell az már nem férne bele a véletlen kategóriába. Így csak azt tudom feltételezni, hogy felfedező körúton volt a házban, aminek minden egyes szegletét alaposan bejárta.
- Te pedig beosontál a szobámba, plusz még le is buktál. Nem valami okos dolog... Legközelebb ügyesebb legyél, vagy ne várd meg amíg hazaérek. - Egyikünk sem számított erre a váratlan találkozásra, de még kevésbé a szobámban. Fogalmam sincs mi keresnivalója lehetett itt, de a lényeg, hogy mindenképpen rájöttem volna, hogy valaki járt a szobámban, az illata pedig előbb-utóbb elárulta volna, vagyis még jobb is így, hogy lebukott.
- Egész pontosan, hogy azt játszottad lopakodó vagy, de rá kellett eszmélned, hogy mégsem vagy láthatatlan? - Azt hiszem ezen a kis kellemetlen véletlenen még egy ideig jól fogok szórakozni. Ezen felül pedig jó tudni, hogy az újdonsült húgom ilyen könnyedén zavarba hozható.
- De tehetnénk, csak mivel olyan alaposan megvágtad, hogy ömlik belőle a vér, a ragtapasz nem fogja tovább bírni néhány percnél. - Jó mélynek tűnik a vágás, a vér pedig folyamatosan folyik a sebből. Egy ragtapasz tíz percig sem maradna meg, átázna és mindent összevérezne.
- De amúgy most egy sebésszel akarsz vitatkozni? Kitisztítjuk, kifertőtlenítjük, bekötözzük és kész vagy. De cukorkára ne számíts, amiért nem sírtál, mert az nincs nálam. - Meglepően jó hangulatban vagyok ma. Fogalmam sincs, hogy ez tulajdonképpen minek köszönhető, de jó lenne ha így is maradna. Bár afelől már vannak kétségeim, hogy mi hosszútávon is ilyen jó viszonyban fogunk lenni. Előbb-utóbb valakinek úgyis mindig megered a nyelve.
- Személyesen a fényképről. - Még legalább egyszer úgyis átfogunk esni ezeken a bizonyos tisztelet körökön, mégpedig a vacsoránál, ahol ezek szerint elfogjuk játszani, hogy akkor látjuk egymást először. Menni fog... Ő viszont mit csinál? Selyemkesztyűt húz?
- Arra nem lesz szükség. Először is, mert időm sem lesz megvenni. Mert az apámat ismerve mire észbe kapnunk legfeljebb a búcsú ajándékodat vehetem meg. - Kétségkívül túl őszinte voltam. A részletekbe viszont nem mennék bele, egyelőre. De ez még persze változhat. Mindent lepakoltam a kanapé előtti kis asztalra, majd helyet foglaltam mellette. Fogtam egy kis darab vattát, amit jó átitattam alkohollal.
- Kérem a kezed... - Fordultam Liz felé, megfogtam a kezét majd óvatosan rányomtam a vattát az ujjára. Éppen csak hogy, de így is mocskosul fog fájni. Teljesítmény lesz tőle, ha nem sikítja el magát azon nyomban, hogy a vattával hozzáértem.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lizbeth Vandervoort
Lizbeth Vandervoort



TémanyitásTárgy: Re: Minden kezdet nehéz ~ Stephen & Liz Minden kezdet nehéz ~ Stephen & Liz I_icon_minitime09.05.14 19:11

 

To: Stephen

Néha olyan erők, amelyeknek nem parancsolhatunk, mindent megváltoztatnak.

Nagyon úgy tűnik, hogy nem fogja egykönnyen túltenni magát azon, hogy bejöttem a szobájába. Nem hittem volna, hogy ebből ekkora ügyet fog csinálni. Tényleg akkora bűnt követtem volna el? Mintha a szobája valamiféle szent hely lenne, ahová engedéllyel lehetne csak belépni. De meg tudom érteni, én sem örülnék annak, ha bejönne a szobámba, még akkor sem ha neki joga van bárhová menni a házban, elvégre kettőnk közül Stephen van itthon.
- Kíváncsi voltam. Egyszerűen csak tudni akartam, hogy nincs-e a házban kínzókamra vagy bármi. - Próbáltam viccesen feltüntetni a dolgot, de valójában kíváncsi voltam arra a helyre, ahol ki tudja meddig fogok lakni. Mert a történelem mindig megismétli önmagát.
- Nem lopakodtam, de minek is magyarázkodok? Úgysem fogsz nekem hinni, ez persze érhető is, hiszen nem is ismersz. - Hiba volt bejönnöm ide most már nagyon jól tudom. Hibázok, mint mindenki más, de talán ez még megbocsájtható.
- Nem akarok veled vitatkozni, tedd amit tenned kell. - Most ha nem szorítanám az ujjamra a zsebkendőt, akkor megadóan fel is emeltem volna mindkét kezemet, de majd legközelebb. Azt hiszem a nyalókája nélkül is megleszek, nem vagyok már kislány, hogy nyalókával jutalmazzon, ha nem sírom el magam.
- Aki pedig melletted volt a képen gondolom a barátnőd, vagy tévednék? - Nagyon is csinos volt a képen az a nő, sőt boldognak látszottak, ennyire dúlna a lamur? Eddig abban a hitben éltem, hogy a felső tízezerben csak érdekházasságok vannak, itt a szerelem nem számít. Itt olyan a házasság, mint egy jól sikerült üzlet. Én sosem leszek olyan, mint az anyám. Nem fogok pénzes férfiakra vadászni.
- Szóval szerinted sem lesz túl hosszú életű a szüleink kapcsolata. - Végre valamiben egyet tudunk érteni. - Sosem vágytam testvérre, most elvileg lett egy bátyám, de gyakorlatilag olyanok leszünk egymásnak, mint két idegen, akik kénytelenek egy fedél alatt élni. Gondolom te sem vágytál egy húgra. - Nem mi tehetünk arról, hogy ez így történt, ezért nem szeretném hibáztatni, de majd igyekezni fogok azon, hogy valamilyen szinten képesek legyünk kijönni egymással.
- Hűha. - Hangosan felszisszentem. Csíp! Csíp! Csíp! Istenem mennyire csíp! Szabad kezemmel a kanapé kárpitját markoltam, miközben azon igyekeztem, hogy ne sírjam el magam.
- Ez a büntetésem azért, hogy engedély nélkül bejöttem hozzád? - A nehezén már túl vagyunk, ugye? Ezek után biztos vagyok abban, hogy nem lesz az ujjammal probléma, mert nagyon is ki lett fertőtlenítve. Pedig nagyon is megérdemelnék egy nyalókát, hiszen eddig bátor voltam és nem sírtam el magam.

♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Stephen O'Connell
Stephen O'Connell



TémanyitásTárgy: Re: Minden kezdet nehéz ~ Stephen & Liz Minden kezdet nehéz ~ Stephen & Liz I_icon_minitime09.05.14 21:08

Lizbeth & Stephen

- A kínzókamra köztudottan mindig az alsóbb szinteken keresendő. - Nem pedig az emeleten. Csupán csak egy megjegyzés, ha legközelebb is hasonló szándékkal indulna kalandjáratra a házban. Végül még az is kiderül róla, hogy tagja a kis cserkész egyesületnek, csak eddig senki sem tudott róla, valamint ennek köszönhetően, hogy olyan kíváncsi és nyughatatlan. Bár abból ítélve, ahogy szinte eldobta azt a képkeretet, mert megijesztettem eléggé egyértelmű, hogy nem számított rám a közeljövőben, legalábbis abban bízott, hogy addigra már nem lesz a szobámban. Ennek valóban így kellett volna lennie.
- Én csak nem tudom mire számítottál a szobámban. Mi volt az, ami nem várhatott meg engem, hogy akkor Köszönj be, hogy megérkeztetek, bár erről mindenki tudott. - Elhallgattam már néhányszor, ahhoz hogy pontosan tudtam, ahogy a nagy családegyesítő vacsoráról sem feledkezhettem meg, ahol kivételesen egyedül leszek.
- Az attól függ... Ma még a barátnőm, holnap lehetséges, hogy már a menyasszonyom. - Igazából erről senkivel sem beszélek szívesen. Egy egészen kicsit szemétnek is érzem magam, amiért nem szeretem viszont, legalábbis nem úgy, nem annyira, ahogy kellene. Kedvelem őt, csinos és minden szempontból megfelelő, de számomra mégsem az igazi. Így viszont nem túl felemelő érzés szeretve lenni és megjátszani egy olyan érzést, ami sosem lesz, az pedig a szerelem. De persze a fényképről nyilvánvalóan nem ez tükröződik.
- Téged valóban nem ismerlek, de Rose... Mindketten tudjuk, hogy egy szajha. Rick hányadik a sorban? Az ötödik? Szép teljesítmény, de nem hiszem, hogy ennyinél már megállna. Szóval, ha van eszed, akkor nagyon gyorsan szerelmes leszel és kiszállsz ebből, még mielőtt egy napon arra eszmélnél, hogy eladtak húsz évesen valami gazdag pasasnak... - Tudom, ez most nagyin sok volt, még tőlem is. De a véleményemre volt kíváncsi. Én pedig nem szépítettem.
- Ez a büntetésed azért, mert nem hallgattál rám, mikor mondtam, hogy hagyd a fenébe azokat az üvegdarabokat. - Óvatosan letörölgettem a vért a seb környékéről, aminek a pontos helyét még egy jó ideig érezni fogja, valamint nagy valószínűséggel a vágás nyoma is megfog maradni, ezután pedig elkezdtem bekötözni nem túl szorosan, hogy azért vérkeringése is maradjon, de lassan a vérzésnek is el kellene állnia.  
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lizbeth Vandervoort
Lizbeth Vandervoort



TémanyitásTárgy: Re: Minden kezdet nehéz ~ Stephen & Liz Minden kezdet nehéz ~ Stephen & Liz I_icon_minitime09.05.14 21:52

 

To: Stephen

Néha olyan erők, amelyeknek nem parancsolhatunk, mindent megváltoztatnak.


- Hupsz, szintet tévesztettem. - Engem is megérhet, hogy kíváncsi vagyok annak a háznak a szobáira, ahol lakni fogok. Ilyen szempontból tényleg lehetne velem egy kicsit megértőbb is. Azért nekem sem könnyű ismét új életet kezdeni, barátok nélkül. Megint elveszve fogom érezni magam, mire pedig kezdenék beilleszkedni újra kezdődik minden elölről. Eldöntöttem magamban, hogy ez az utolsó, aztán anyám továbbra is azt csinálhat amit csak szeretne, de már nélkülem. Elég felnőtt vagyok már ahhoz, hogy a saját utamat akarjam járni. Felnőttem, most már nem irányíthatja az életemet.  
- Nem azért jöttem be ide, mert tudta, hogy ez a te szobád és minden áron be akartam jönni ide. Egyszerűen csak ide tévedtem, de hogy legyen fair miután berendezkedtem nyugodtan kopogás nélkül ronts be a szobámba. - Ez már majdnem olyan, mintha dohányozna és a saját doboz cigarettájával kínálnám meg. Neki az természetes lehet, hogy oda megy a házban, ahová csak szeretne. Előtte nincsenek zárt ajtók itt.
- Nos, ebben az esetben gratulálok. Szép pár vagytok. - Tényleg a képről egy boldog, kiegyensúlyozott pár volt látható. Szeretnék csak legalább tizedannyira boldog lenni, mint amilyen boldognak látszanak a képen. Már nagyon régóta vágyok valakire, aki magamért szeret.
- Az ötödik. - Kimondva ez tényleg sok. Nem szeretem ha mások így beszélnek az anyámról, de ha akarnám sem tudnék ezzel vitatkozni, mert amit Stephen mondott az nyilvánvaló, mégis szeretnék róla tudomást venni.
- Huszonkét éves vagyok és még nem adtak el, de köszönöm ezt a jó tanácsot, ez már a bátyus volt? - Ugye nem akarja magát túlzottan bele élni ebbe a szerepbe?
- Én nem vagyok olyan, mint az anyám. Ha hiszed, ha nem. - Alig volt komoly kapcsolatom, a házasság gondolat pedig még meg sem fordult a fejemben. Na, nem mintha bárki is merne közeledni, legalább is addig mernek, míg az anyám el nem ijeszti őket a közelemből. Mert ugye nekem senki sem lehet eléggé jó.
- Makacs vagyok, ezért nem szokásom megfogadni mások tanácsát. Jobb lett volna rád hallgatnom, de én már csak ilyen vagyok, inkább a saját hibáimból tanulok. - Most pedig egy kicsi heg fog emlékeztetni arra, hogy porul jár az, aki kíváncsi.
- Nagyon szépen köszönöm. - Profibb segítséget nem is kaphatnék ennél. Látszik, hogy Stephen nagyon is jól ért a munkájához, vagy legalábbis a kötszerrel jól tud bánni.

♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Stephen O'Connell
Stephen O'Connell



TémanyitásTárgy: Re: Minden kezdet nehéz ~ Stephen & Liz Minden kezdet nehéz ~ Stephen & Liz I_icon_minitime10.05.14 15:54

Lizbeth & Stephen

- Akkor ezek szerint benyitottál minden egyes szobába ezen az emeleten? Nem túlzás ez egy kicsit kíváncsi-fáncsi kisasszony? - Valljuk eléggé furcsán veszi ki magát a dolog, ha valóban így van, márpedig úgy tűnik, hogy igen. Ha nem tudnám, azt gondolnám, hogy keresett valamit. De még ha csak a kíváncsiságáról van is szó, akkor is... Mire számított? Mire fog benyitni?
- Lapozzunk. Nekem ez az eltévedtem szituáció sehogyan sem állja meg a helyét, a kíváncsiság sokkal elfogadhatóbb érv. - Ha ténylegesen berontott minden egyes helyiségbe ezen az emelten, akkor mégis hogy a francba tudott volna eltévedni? Ennek így semmi értelme. Legjobb lesz mindkettőnknek, ha tényleg lapozunk egyet.
- Hűha, óvatosabban is bánhatnál a szavakkal... Még a végén félreértsem, ajánlatnak veszem és a szavadon foglak. - Gondolom most fog emlékeztetni arra az aprócska mellékes tényre, hogy nekem barátnőm van. Nem téved, de attól még férfi vagyok. Szeretek ajánlatokba bocsátkozni.
- Naiv vagy, ha szerinted ez normális, de nem szólhatok bele, valamint nem is állt szándékomban. Nincs ebben semmi újdonság a köreinkben, csak egy kissé figyelemfelkeltő... Még úgyis, ha a harmadik után már senki sem tartja számon. - Én az apám helyében nagyon is tartanék ettől a nőtől, de még ha el is venném, mert tegyük fel az elmélet kedvéért, hogy nincs eszem, mert ez a nő teljesen elvette, akkor is lezárnám a bankszámlámat, a hitelkártya forgalmamat korlátoznám... Mégis mire menne a negyedik férje után, hanem csakis a pénzre? Egy biztos, hogy sosem fogok megbízni ebben a nőben. Az én életemnek legalábbis sosem lesz a részese, az apámmal viszont úgy szórakozik, ahogy akar. Eléggé nagyfiú már. Nem oszthatom csak úgy ki, hogy szerintem őrültséget követ el.
- Szó sincs róla, de mindig jusson eszedbe, amikor az édesanyád egy mocskosul gazdag fiatalembernek akar bemutatni kihangsúlyozva, hogy még vársz az igazira. A bátyusra pedig ne várj... - Én sosem leszek ez a bizonyos személy az életében. Tudom, nem fair vele szemben, de nem akarok a bátyja lenni, ha egy mód van rá egyáltalán senkije sem akarok lenni. A lehető legjobban alakult minden addig, amíg csak két férfi volt ebben a házban, most viszont minden csak bonyolódni fog... Van egy olyan érzésem. egy nővel sosem egyszerű, de kettővel.
- Akkor neked nincs is szükséged bátyusra. - Teljesen feleslegesen is tépném a számat, hogy úgysem hallgatna rám sosem. Nem mintha annyira vágynék rá, hogy folyton hozzám forduljon tanácsért, vagy hogy meghallgasson. Nem hiszem, hogy jó lelki szemetese válna belőlem.
- Nagyon szívesen. Találkozunk a vacsoránál. - Álltam fel a kanapéról... Nemrég értem haza. Lenne még néhány dolgom a vacsora előtt, de pillanatnyilag mindennél jobban szeretnék lezuhanyozni, azt viszont már egyedül. 
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lizbeth Vandervoort
Lizbeth Vandervoort



TémanyitásTárgy: Re: Minden kezdet nehéz ~ Stephen & Liz Minden kezdet nehéz ~ Stephen & Liz I_icon_minitime10.05.14 19:55

 

To: Stephen

Néha olyan erők, amelyeknek nem parancsolhatunk, mindent megváltoztatnak.

Kíváncsi vagyok, ezért sehogy sem tudtam megállni, hogy ne nézzek körül a házban. Nekem biztonságérzetet nyújt ha tudom semmi abnormális dolog nem vesz körül. Frászt is kapnék, ha a dolgozó szobában kitömött állatok lettek volna a falon, mint anyám harmadik férjénél.
- Ha a helyemben lennél te nem így tettél volna? - Nem volt számomra könnyű már megint újra kezdeni az elejétől ezt a költözős dolgot. Viszont nagyon is elrontottam az első találkozásunkat, mert tényleg nem így kellett volna megismerkednünk. Ez az én hibám, erről csak én tehetek.
Nem akartam továbbra is magyarázkodni, mert úgy érzem hogy már nincs semmi értelme ennek, mert sehogy sem tudnám kimagyarázni ebből magam. Nem kellett volna bejönnöm ide, mégis megtettem és lebuktam. Ezen már nem lehet szépíteni.
- Ezt nem ajánlatnak szántam, csak azt akartam a tudtodra adni, hogy itt mégis csak te vagy az, aki itthon van, ezért nem tilthatom meg neked, hogy begyere a szobámba. - Maximum kulcsra zárom a szobám ajtóját ha nem akarom, hogy bejöjjön hozzám. Remélem nem értett túlságosan félre, mert nem szándékoztam vele kikezdeni. Nem akarok tőle semmit sem. Még csak az kellene, hogy összejöjjek az anyám legújabb férjének a fiával.
- Egyáltalán nem mondtam, hogy szerintem ez normális lenne. - Tisztában vagyok azzal, hogy ez már régen nem normális, amit anyám művel, de ebbe igazán nem szólhatok bele. Ez az ő élete, de mégis nagy hatással van az enyémre is ezzel.
- Azt hiszed ezzel nem vagyok tisztában? - Jól tudom, hogy anyám már nagyon szeretné, ha menyasszony lennék, lehetőleg egy nagyon gazdag férfi menyasszonya. Viszont én ezt nem akarom, sőt én még a komoly kapcsolatoktól is félek, nem hogy a házasság gondolatától.
- Eddig sem volt szükségem bátyusra, ezek után sem fog szükségem lenni arra, hogy terelgess az utamon. - Jobb is lesz az ha magunk közé felhúzunk egy falat és egyikünk sem akarja megtudni mi van a fal túloldalán.
- Rendben. - Felkelve a kanapéról indultam vissza a saját szobámba. Nagyon sok mindent ki kell még pakolnom és még a vacsorára is át kell öltöznöm.


~ Pár órával később ~




Már nagyon unom, hogy mindig mindenkinek meg kell felelnem. Most is valami szolid ruhában kellene tetszelegnem, de inkább megkísérletezem azt, hogy anyám szívrohamot kapjon, mikor meglát a narancssárga combközépig érő pánt nélküli ruhámban. Nagyon nem akartam kilépni a szobámból, de hát jöjjön, aminek jönnie kell. Műmosolyomat magamra erőltetve sétáltam le a többiekhez. Mivel már Richarddal volt szerencsém találkozni, ezért indulhat a színjáték.
- Lizbeth. - Mutatkoztam be neki, mintha még nem találkoztunk volna. Kézfogásra nyújtottam felé kezemet, de kapott három üdvözlő puszit is tőlem. Miután túl estünk a bemutatkozáson leültem arra a szabad helyre, ahol már meg volt terítve. Micsoda meglepetés, hogy pont vele szemben kell ülnöm. Ez az este kínosabb fog lenni, mint hittem volna.

Ruha

♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Stephen O'Connell
Stephen O'Connell



TémanyitásTárgy: Re: Minden kezdet nehéz ~ Stephen & Liz Minden kezdet nehéz ~ Stephen & Liz I_icon_minitime15.05.14 10:40

Lizbeth & Stephen

- Arra vagy kíváncsi, hogy a pincétől a padlásig körbejárnék-e benyitva minden egyes helyiségbe? Nem valószínű... Na és a szüleink hálószobájában is jártál? - Én azzal kezdeném... Csak azután osonnék be az újdonsült húgom szobájába, esetleg egy kis emléket is magammal vinnék a szobájából, mondjuk egy fehérnemű darabot. De neki erre már nem lesz lehetősége, mert attól tartok így is megzavartam valamiben, annyira bele volt merülve a fényképünkbe, hogy ijedtében szinte eldobta, amikor megjelenne. Ha tudtam volna mi folyik a szobámba nem szakítottam volna félbe... Ellenkezőleg, érdekelt volna mi mindenre kíváncsi még engem illetően.
- Lizbeth, nem akarok bemenni a szobádba. - Most komolyan azt vitatjuk meg, hogy bármikor megtehetem, hogy tisztességtelenül rárontok, amikor valószínűleg arra számít, hogy egyedül lehet, mert nem tilthatja meg? Egyre jobban érdekelne, hogy mindezt, amit állít komolyan gondolja és tényleg ilyen tévképzetei vannak rólam...? Nem, egyáltalán nem ismer, épp csak elköveti az ilyenkor szokásos hibákat.
- Megtehetném, hogy valami módon véget vessek ennek az egésznek, de nem mondhatom meg senkinek sem, hogy kit szeressen. Előbb-utóbb pedig úgyis kiderül, hogy Rose Richardot szereti vagy sokkal inkább a pénzét. Szánalmas, undorító és beteges valakivel csak a pénzéért lenni, de van ilyen. - Mi vagyunk rá a kiváló példa. Biztosra veszem, hogy lenne, találnék rá valami módot, hogy Rose csomagoljon, de amíg nem szúrja a szemem, addig okozzon még apunak pár szép pillanatot. Az ilyen nő másra úgysem jó, mint mutogatni és húzogatni.
- Pedig sosem vettem a fáradtságot, hogy megismerjem, mégis igazam van. - Tudom, semmi jogom sem lenne őt erről kioktatni, de még abban a hitben van, hogy boldog és hibátlan kapcsolatom van, addig élek a lehetőségemmel, hogy okítsam egy kicsit a kis húgomat, utána pedig teljesen jogosan vághatja a fejemhez, hogy milyen képmutató vagyok.
- De ha mégis, csak ronts rám... - Nem teljesen gondoltam komolyan. Értékelném, ha előbb esetleg kopogna, amit az imént nyilvánvalóan nem tett meg, mert akkor feltűnt volna neki, hogy senki sem felel, vagyis most nem kellene benyitni.
Csak ez hiányzott. Egy dögös szőke a közvetlen közelembe, a folyosó túloldalán az életembe. Hűtsd le magad Stephen. Még hátravan a vacsi... Lezuhanyoztam, felöltöztem, magamra erőltettem díszmosolyomat és elindultam a földszintre az étkező irányába, ahol nagyjából tudom mi fog rám várni, mégis tartok tőle egy kicsit.
- Stephen. - Pontosan erre számítottam. Még dögösebb... Gyengéden kezet fogtam vele, de a puszikkal eléggé meglepett. Jobban mondva inkább lefagytam egy pillanatra, amikor megéreztem milyen finom az illata. Kellene egy pohár ital... Elengedtem, mindketten helyet foglaltunk különös mód egymással szemben. Ezután megkezdődött a fényezzük a családunkat... Lizbeth milyen tehetséges, milyen okra viheti, blablabla. Stephen előtt milyen fényes karrier áll, blablabla. Könyörgöm, hozzák már a vacsorát, elalszom ha sokáig kell még őket hallgatnom. 
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lizbeth Vandervoort
Lizbeth Vandervoort



TémanyitásTárgy: Re: Minden kezdet nehéz ~ Stephen & Liz Minden kezdet nehéz ~ Stephen & Liz I_icon_minitime15.05.14 12:15

 

To: Stephen

Néha olyan erők, amelyeknek nem parancsolhatunk, mindent megváltoztatnak.

Anyám mindig is mondta, hogy egyszer a túlzott kíváncsiságom miatt fogok bajba kerülni. Nos, úgy látszik, hogy legalább ebben igaza volt. Ami pedig Stephen kérdését illeti inkább válasz helyett csak egy apró bólintással feleltem. Ha egyszer eluralkodik rajtam a kíváncsiság, akkor nem tudok ölbe tett kézzel ülni és elnyomni magamban. Tudom nem kellett volna kérdezés nélkül minden szobát végig járnom, de kíváncsi voltam a villára, ha már itt fogok lakni. Viszont szeretnék optimista lenni és pozitívan tekinteni a jövőmre, talán már lassan itt lenne az ideje annak, hogy önálló legyek és külön költözzek. Mondjuk nem lenne rossz egy lakás, amit nem anyámmal és legújabb szerzeményével kell megosztanom és most jelen esetben a mostohabátyámmal is.
- Azt hiszem nem értjük meg egymást. Én nem arra szeretnélek rávenni, hogy gyere be a szobámba, hanem csak azt akartam tudatni veled, hogy tisztában vagyok azzal, hogy én itt csak megtűrt vendég vagyok és nem kellett volna bejönnöm hozzád kérdezés nélkül, de te kérdezés nélkül is bejöhetnél hozzám, elvégre mégis csak te vagy itthon. - Azt hiszem eléggé érhetően el tudtam neki magyarázni, hogy egyáltalán nem arra akartam buzdítani, hogy unalmas pillanataiban térjen be a szobámba, hogy elszórakoztassam. Különben is van barátnője és én sosem állnék két ember boldogsága közé.
- Ha egyszer eljönne a pillanat, hogy úgy döntesz véget vetsz a kapcsolatuknak biztos lehetsz benne, hogy nem foglak megakadályozni. - Nem ítélkezhetek senki felett sem, ahogy nem mondhatom meg senkinek sem, hogy mit kellene tennie. Szerintem Richard nem ostoba férfi, ha pedig úgy érezné, hogy anyámnak csak a pénze kell, akkor véget vetne a kettőjük kapcsolatának, hacsak nem vakította volna el a szerelem. Mert ugye mi csak kívülállók vagyunk, fogalmunk sem lehet arról, hogy tényleg szeretik-e egymást.
- Biztosan hozzá szoktál ahhoz, hogy neked mindig igazad van. - Tényleg ilyen idegőrlő lenne egy bátyus? Legszívesebben már most kimenekülnék a szobájából, mert ahogy egyre inkább megossza velem a véleményét úgy válok egyre jobban feszültebbé. Szerettem volna vele jóban lenni, de ezek után fogalmam sincs arról, hogy hogyan tudnék rá szépen mosolyogni vacsora közben. Oh, pedig nagyon szépen kell mosolyognom, ha nem akarom végig hallgatni anyám szent beszédét.
- Feltétlenül. - Kizártnak tartom, hogy rárontanék. Nem fog letörni a körmöm ha kopognék, legközelebb fogok is, ha be szeretnék jönni hozzá, de erre nem látok túl sok esélyt. Semmi keresnivalóm sem lenne nála.
Miután túlestünk a bemutatkozáson leültem a helyemre, Stephen arcát elnézve mimikája arról árulkodott, hogy nem számított arra, hogy a kézfogás mellé puszit is fog kapni. Mondjuk szerettem volna barátságos lenni a mostohabátyámmal
- Pontosan milyen orvos is vagy? - Ha már "ismerkedjünk meg egymással" estet tartunk anyám elvárná tőlem, hogy érdeklődjek iránta és persze inkább vele beszélgetek, mint hallgassam anyám mennyire "büszke" rám. Akkor lenne csak igazán büszke, ha menyasszony lennék egy pofátlanul gazdag férfi oldalán.
- Azt hittem, hogy a leendő menyasszonyod is csatlakozni fog hozzánk. - Vagy ez a vacsi csak a szűk "családnak" szól? Most már nagyon tudom bánni, hogy ennyire makacs voltam és nem valami szolid ruhát vettem fel. Nem hittem, hogy ennyire kellemetlenül fogom magam érezni attól, hogy Stephen eddig nem nagyon tudott a szemembe nézni. Zavaromban feljebb is húztam ruhám dekoltázs részét. Igyekeztem nem túl feltűnően megigazítani, de persze így is eléggé szemet fog neki szúrni, elvégre egymással szemben ülünk, ezért remek rálátása van rám. Felszolgálhatnák már a vacsorát, legalább akkor valamivel le tudnám foglalni magam. Remélem tisztában vannak azzal, hogy vegetáriánus vagyok és nem húst tesznek elém.

♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Stephen O'Connell
Stephen O'Connell



TémanyitásTárgy: Re: Minden kezdet nehéz ~ Stephen & Liz Minden kezdet nehéz ~ Stephen & Liz I_icon_minitime15.05.14 17:25

Lizbeth & Stephen

- Te viszont látszólag nem vagy tisztában azzal, hogy ebből a helyzetből már aligha tudod kimagyarázni magad, vagyis hiába erőlködsz, de azért el kell ismerni nagyon lelkesen csinálod. De csak, hogy akkor megértsük egymást... Megtehetem vagy sem. Én nem fogok, nem is akarok bemenni a szobádba se engedéllyel, se anélkül. Ha pedig kíváncsi leszek valamire találni fogok rá módot, hogy megtudjam, amit akarok. Mondjuk egyenesen rátérek a lényegre... - Komolyan, nem tartom valószínűnek, hogy bármikor is szánt szándékkal beosonjak a szobájába vagy épp kopogtatás nélkül csak berontsak hozzá. Először is mert pofátlanság, másodszor pedig miért is tenném? Mégis mire kellene annyira kíváncsinak lennem?
- Nyugi, mindenki észre fogja venni, ha nekem nem fognak tetszeni a dolgok... Mert ahogy mondtad ez az otthonom és megvédem, nem érdekel mely személyeket kell ezért eltaposnom az útból. - Nem fogom megengedni, hogy ennél is jobb széthulljon a családom. Nekem nincs szükségem egy új anyára és húgra sem.
- Miből gondolod? - Ez így egy kissé erős megállapítás, legalábbis számomra nagyon is annak tűnik. Én nem állítottam, hogy nekem mindig mindenben igazam van. Ő erősítette, hogy így van. Kezdtem volna ellenkezni, hogy biztosan nincs így? Nem tehetek róla, hogy az ilyen nőket mindenki férfi jól ismeri.
- Sebész, de hogy pontosabb legyek a szívsebészet, ami leginkább foglalkoztat. Arra teperek... A tíz éves terv pedig egy magánklinika lenne. Fogalmazzunk úgy, hogy egy lenne a nagy életcélom. Neked kis húgom milyen terveid vannak a nagy betűs életre nézve? - Nevezhetjük ezt kulturált, illedelmes társalgásnak vagy inkább bájcsevejnek? Nos, én a lehető legőszintébben feleltem, még csak gúnyos vagy pökhendisem voltam. Tehát apucinak most minden oka meglehet arra, hogy nagyon büszke legyen a kisfiára. Karrier, menyasszony, siker... Azt hiszem mindent kipipáztam arról a bizonyos listáról.
- Valami közbejött és nem tudtak időben felszállni a géppel. Csak késő este érkezik vissza a városba. De én megyek érte a reptérre, szóval a reggelinél megismerhetitek egymást. - Van egy olyan érzésem, hogy ez így nem egészen helyes, amit teszek. Mármint a tekintetem teljesen Lizbeth melleire tapadt, miközben a barátnőmről csevegünk? Igaz, hogy a vacsoraasztalnál ülünk, de én most valami egészen mádba kóstolnék bele.
- Abby, Lizbeth vegetáriánus. - Azonnal szemet szúrt a dolog. Fogalmazzunk úgy, hogy miután látványosan megigazította a ruhája dekoltázs részét egyértelműen a tudtomra adva, hogy ezt mégsem kellene kénytelen voltam más irányba kacsingatni, ekkor tűnt fel a dolog, hogy nekem egyik fogás sem tűnik vegetáriánusnak. 
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lizbeth Vandervoort
Lizbeth Vandervoort



TémanyitásTárgy: Re: Minden kezdet nehéz ~ Stephen & Liz Minden kezdet nehéz ~ Stephen & Liz I_icon_minitime16.05.14 6:57

 

To: Stephen

Néha olyan erők, amelyeknek nem parancsolhatunk, mindent megváltoztatnak.

Miért nem tudok legalább egyszer nyugton maradni? Biztosan azért, mert képtelen vagyok magam meghazudtolni. Amire kíváncsi vagyok azt kiderítem, ami a szívemen az a számon, legtöbbször pont ezért kerülök kínos helyzetekbe, ahogyan most is. Őszintén nem számítottam arra, hogy le fogok bukni, de ebből is látszik, hogy jobban jártam volna, ha folytatom tovább a kicsomagolást és nem indulok felfedező körutamra.
- Igazad van, ebből már sehogy sem tudom kimagyarázni magam. - Megadóan emeltem fel minkét kezemet, ezzel is jelezve arra, hogy feladtam.
- Ha tippelhetnék akkor úgy hiszem az első ilyen személy, akit az útból eltaposnál az anyám lenne. - Hiába nem tetszik, hogy így beszél anyámról, de jól tudom, hogy csak azért, mert félti az apját. Így pedig egészen megbocsájtható.
- Gondolom neked sincs a tetszésedre a mostani helyzet, de nem hiszem, hogy bele kellene szólnod a felnőttek dolgába. - Hiába vagyunk felnőttek attól mi mindig szüleink szemében gyerekek maradunk, legalábbis én ezt hiszem. Talán Rose és Richard kapcsolata nem csak a pénzről szól, miért esik annyira nehezünkre elhinni, hogy tényleg szerelmesek lehetnek egymásba?
- Megérzés. - Váll rándítva feleltem. Stephen olyan férfinak tűnik, akinek még akkor is igazat kell adni, mikor nincs is igaza, ezért hozzá van ahhoz szokva, hogy neki mindig igaza van.
- Hát ha te találsz megoldást az összetört szívekre is. - Ezek szerint nem remeg a keze, ha már sebész.
- Sok sikert a klinikához, szerintem eléred ezt a célodat. - Szerintem van elég tehetsége és kitartása ehhez, sőt még pénze is, hogy felépíttessen egy klinikát.
- Fogalmam sincs még, majd miután befejezem az iskolát lesz időm ezen gondolkozni. - Kissé még bizonytalan vagyok a jövőmet illetően. - Remélem tanév közben is felvesznek az itteni művészeti akadémiára, más különben évet kell ismételnem. - Nem szeretnék Vegas és New York között ingázni, de anyám inkább eltűrné, hogy év vesztes legyek, mint hogy felügyelet nélkül visszatérjek a régi életembe.
- Ez remek hír. - Miért van olyan gyanúm, hogy nem fogunk kijönni egymással? - Általában ki szoktam hagyni a reggelit, de a holnapin megjelenek, hogy megismerhessem. - Mint egy szép nagy család. Reggeli közbeli bájolgóstól el is menne az étvágyam, ahogyan attól is elment, hogy elém egy hatalmas hússzeletet tettek.
- Semmi gond. - Azt hittem anyám majd szólni fog a személyzetnek, de úgy látszik a húsevők megfeledkeztek rólam. - Talán a desszertben már nem lesz hús. - Próbáltam elviccelni, hogy Abby ne érezze magát kínosan, de hál' Istennek gyorsan el is vette előlem a tányért.
- Igazából kíváncsi lennék arra, hogy honnan tudod rólam, hogy vegetáriánus vagyok? - Talán kíváncsiságból utánam érdeklődött, vagy esetleg rám keresett a világhálón?

♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Stephen O'Connell
Stephen O'Connell



TémanyitásTárgy: Re: Minden kezdet nehéz ~ Stephen & Liz Minden kezdet nehéz ~ Stephen & Liz I_icon_minitime16.05.14 17:45

Lizbeth & Stephen

- Természetesen nem személyeskedésből, hiszen mindketten tudjuk, hogy bármelyik másik nő is lehetne, de szerintem ez egy olyan természetesen reakció, amit bárki megtenne a szeretteiért. Én csak nem akarom, nem is fogom megengedi, hogy ennél is jobban szétessen a családom. Ezt ugye megérted? - Szánt szándékkal, merő szórakozásból senkinek sem keseríteném meg a minden napjait. Mindaddig jó képet fogok vágni ehhez a kapcsolathoz, amíg valaki nem ad okot az ellenkezőjére, mert abban az esetben tartani fogom a tétet, beszállok a játékba és mindenkit lesöprök az asztalról, aki nem érdemleges arra, hogy helyet foglaljon. Valamiért - bizonyára nem véletlenül - nem akarom elhinni, hogy ez nem csak a pénzről szól.
- Én úgy vélem eléggé nagyfiú vagyok már ahhoz, hogy állást foglaljak egy tetszőleges oldalon. - Ez már majdnem nevetséges is volt, mindamellett, hogy gyerekes is volt, a dolgok önmagukért beszélnek. Lizbeth még nyilvánvalóan nem merne szembeszegülni az anyjával, de azt hiszem nekem már lenne elég bátorságon helyrerázni az apámat, csakhogy végre észhez térjen.
- Akkor javaslom ne bízz bennük túlságosan... - A nők meg a megérzéseik... Na persze. Talán le kellett volna tagadnom, hogy nekem van igazam? Akkor most nem kellene azt hallgatnom, hogy öntelt kékvérű fasz vagyok, aki hozzá van szokva ahhoz, hogy neki mindig minden körülmények között igaza kell, hogy legyen, akkor is ha nincs. Nem kell mindig mindent kimondani.
- Tekintve, hogy összetörtem már egyet-kettőt ezt nem tudom megígérni, de majd igyekezni fogok. - Egyet, kettőt, a harmadik után pedig már nem számoltam. De persze nem a női összetört szívek miatt vált életcélommá az orvosi és a magánklinika.
- Bizonyára megoldható, de ha mégsem a következő tanévben könnyűszerrel rakhatod le a vizsgáidat. - Richard, büszke lehetsz rám. Még magamat is lehengerlem ezzel a túlzott kedvességgel és érdeklődéssel. Még sosem csináltam ennyire jól, ennyire hitelesen... Fogalmazzunk úgy, hogy adott körülmények között velem is meglehet találni a közös hangnemet, Lizbeth-nek pedig most sikerült.
- Azért kávézni csak szoktál. Egyébként pedig kihagyni a reggelit egészségtelen, főleg ha egyáltalán nem fogyasztasz húst. - Egész jók vagyunk ebben. Egészen annyira, hogy lassan, de biztosan sikerül a szemébe néznem a mellei helyett. Megy ez, csak folytassuk. Bár, nem ez a szakterületem úgy tűnik mindkettőnkben megvan az a különleges tehetség, hogy bármiről eltudunk csevegni, ha szükséges.
- Szakmai ártalom. De ha nagyon tudni akarod csak egy tipp volt, amit a testalkatodból állapítottam meg. - Vontam meg a vállam, majd kicsivel bővebben is kifejtettem a dolgot. Nem tudtam. Megérzés volt.
Miután Lizbeth-nek is felszolgálták a vega vacsiját mindannyian hozzáfogtunk. Az első percben rá kellett jönnöm, hogy óriási hiba volt vele szemben helyet foglalni, mert valahányszor felpillantottam a tányér fölül Liz melleivel találtam szembe magam, ahogy előrehajolt és nem igazán tudtam másfelé nézni, mint rájuk.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lizbeth Vandervoort
Lizbeth Vandervoort



TémanyitásTárgy: Re: Minden kezdet nehéz ~ Stephen & Liz Minden kezdet nehéz ~ Stephen & Liz I_icon_minitime18.05.14 11:28

 

To: Stephen

Néha olyan erők, amelyeknek nem parancsolhatunk, mindent megváltoztatnak.

Szerintem teljesen normális Stephen reakciója. Azt hiszem én is így cselekednék a helyében. Aranyos tőle, hogy ennyire félti az apját anyámtól, hogy szeretné egyben tartani a családját.
- Persze ez teljesen érhető. - Viszont én tartom magam ahhoz, hogy nem akarok bele szólni Richard és Rose kapcsolatába, mert eddig úgy látszik, hogy nagyon is boldogok együtt. Fene se tudja, hogy ez tényleg csak a pénzről szól-e már, vagy az érzelmekről. Ezt tényleg csak ők tudhatják.
- Azt teszel, amit csak szeretnél. Én pedig semleges szeretnék maradni, akárhogy is alakuljanak kettőjük között a dolgok. - Mert hetekig, hónapokig is, vagy ki tudja, talán évekig is kitartanak majd egymás mellett. Ami pedig a megérzéseimet illeti, általában sosem csalnak, de nem akartam ez miatt vitába szállni vele, mert ezzel csak rontanék az amúgy se rózsás helyzetünkön.
- Még egy jó szívsebész sem tudja helyre hozni az összetört szíveket. - Jegyeztem meg halkan, persze ezt nem tapasztalatból mondom, mert nekem még senki sem törte össze a szívemet. Sosem voltam még annyira szerelmes, hogy bárki elvesztése után úgy érezzem a szívem darabokra hullott.
- Remélem megoldható fog lenni, mert nem akarok elvesztegetni az életemből egy évet. Szeretnék minél előbb munkát találni, megállni a saját lábamon, ez persze teljesen annak az ellentéte annak, amit anyám gondol. Mert ugye egy gazdag vőlegény mellett nem kellene reggel korán felkelnem, hogy dolgozni induljak, de nem szeretnék senkitől sem függeni. - Halkabban beszéltem hozzá, hogy még véletlenül se jusson anyám tudtára, hogy miféle terveim vannak a jövőre nézve. Mondjuk egy galériába, festmények között el tudnám képzelni magam.
- Tisztában vagyok vele, de ez amolyan berögződött rossz szokás nálam. - Fogalmam sincs, mikor ültem le utoljára reggelizni. - Régebben azt hittem, hogy majd felnőtt koromra balerina leszek, de aztán kiderül, hogy a testalkatom nem megfelelő hozzá. - Mivel orvos ezért gondolom tudja az okokat már csak abból, hogy rám néz. Túl széles a csípőm, na és a melleim is túl nagyok ahhoz képest, hogy a balerinák úgy néznek ki, mint a deszka.  
- Oh, értem. Neked már annyira sikerült tanulmányoznod a testalkatomat, hogy erre rá sikerült jönnöd. - Remélem egy szót sem hallanak abból, amiről beszélünk. Egy pillanatra anyám felé néztem miközben bájosan mosolyogtam, nagyon is úgy látszik, hogy nagyon el vannak Richarddal, ezért nem igazán figyelnek arra, hogy mit beszélgetek Stephennel. Mivel tényleg nem sok étvágyam volt ezért nem sokat falatoztam az elém tett zöldséges tésztából.
- Muszáj ezt csinálod? - Már nem bírtam szó nélkül hagynia a dolgot. Poharam után nyúltam, innom kell a borból, hogy átvészeljem a mai estét. - Mivel szeretném, hogy jól kijöjjünk egymással ezért adok egy jó tanácsot. Holnap ha megjelenek a reggelin, hogy megismerjem a leendő menyasszonyodat, akkor ne nézzél rám ilyen vetkőztető tekintettel. - Kellemetlen számomra, hogy az a férfi, aki mostantól a mostohabátyám címszó alatt van így néz rám, mintha meztelenül ülnék vele szemben.

♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Stephen O'Connell
Stephen O'Connell



TémanyitásTárgy: Re: Minden kezdet nehéz ~ Stephen & Liz Minden kezdet nehéz ~ Stephen & Liz I_icon_minitime20.05.14 16:26

Lizbeth & Stephen

- Egy szívsebész valóban nem. Egy összetört szív sokkal bonyolultabb... - Erről pedig nem tanultam az orvosin, még csak hasonló tantárgyat sem tudtam felvenni. Éppenséggel van rá gyógyír, de nem az orvos tudományban keresendő. Nem tagadom, hogy törtem már össze jó néhányat, de nem aggódom, hogy nem fog összeforrni. De a legrosszabb mégis csak az lenne az egészben, hogy lehetséges, hogy a közeljövőben készülök egy következőt is apró darabokra törni és emiatt már lenni fog bűntudatom, mégsem tehetek ellene.
- Érhető. Én sem szeretném, hogy Vanessa dolgozzon, de nem várhatom el tőle, hogy egész nap ne csináljon semmit, hanem engem várjon haza. Szükségtelen... Ami egyben megtépázza egy férfi büszkeségét, de túléljük. - Ezen számtalanszor összekaptunk már, de semmi értelmét sem látom egy újabb veszekedésnek. Ellenkezőleg, inkább hagyom, hogy megtalálja a helyét és azt csinálja, amit szeret, ami örömet okoz neki, mellettem.
- Közel sem az. Én személy szerint semmi vonzót sem találok egy olyan nőben, aki előbb hasonlít egy deszkára, mint egy nőre. Egyáltalán se feneke, se melle, semmi alakja se elölről, se hátulról. Tényleg mint egy deszka. - Inkább tartom visszataszítónak, mint csábítónak. Én szeretem egy nőben, ha beletudok markolni a fenekébe, ami nem csak csont és bőr, valamint ha leveszem a felsőjét akár zongorázhatnék is a bordáin. Undorító.
- Épp csak egyszer végignéztem rajtad. Nincs miatta bűntudatom. Senkinek sem fogadtam vakságot. - Vakságot egész biztosan nem. Egyelőre még csak hűséget sem. Sőt, meglehet addig el sem fogunk jutni. Viszont, ha mégis, akkor megfogadom, hogy hűséges leszek, meg is fogom tartani, még ha hiba is lenne a kapcsolatunk.
- Akarod, hogy a bugyid is lecsússzon a tekintetemtől? - Hajoltam hozzá közelebb. Megy ez nekem jobban is, csak akarnom kell. De még mielőtt túl feltűnőek lettünk volna elhúzódtam, hogy tovább folytathassuk a vacsorát.
- A reggelinél akár viselhetnél valami szolidabb, visszafogottabb ruhát is, amiből nem akar kibukni a melled valahányszor előre hajolsz. Mégis kinek akartál bemutatót tartani? - Vagy inkább betekintést nyújtani? Jegyeztem meg kissé gúnyosan. tényleg kissé túlzásnak vélem ezt az öltözéket egy családi vacsorához. Csupán csak nem világos a számomra mégis kinek akar ennyire tetszelegni. Richardnak? Már foglalt. Épp Rose foglalta el. Nekem? Mi pedig már talákoztunk. Éppen fényképkeretet tört?
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lizbeth Vandervoort
Lizbeth Vandervoort



TémanyitásTárgy: Re: Minden kezdet nehéz ~ Stephen & Liz Minden kezdet nehéz ~ Stephen & Liz I_icon_minitime21.05.14 2:38

 

To: Stephen

Néha olyan erők, amelyeknek nem parancsolhatunk, mindent megváltoztatnak.

Lefogadom, hogy már jó pár női szívet sikerült összetörnie, akarva, akaratlanul is. Stephen eddig minden jel szerint olyan férfinak tűnik, akiről minden nő csak álmodozik, mert képtelenek elhinni, hogy tényleg létezik ilyen férfi. "Túl szép, hogy igaz legyen" így szól a közhelyes valóság.
- Ugyan kérlek, ez már nem a sötét középkor, ahol az asszonyoknak a konyhában volt a helyük. Már egy ideje egyenjogúság van. - Szóval nem látok arra esélyt, hogy képes lennék úgy élni, mint anyám. Engem ne pénzeljen senki se. Nem akarok eltartott nő lenni, persze adott körülmények között erről máshogy vélekednék. Mondjuk ha tényleg szerelmes lennék akkor az esküvő után a gyerekekkel maradnék, mint háztartásbeli. Mert ha egyszer lesz férjem, s családom értük képes lennék feladni bármit.
- Sajnos, vagy nem sajnos de nem vagyok deszka. - Ennek örülnöm kellene, hogy ilyen alakom van, de ez azt is jelenti, hogy ez miatt kellett lemondanom a balerina karrieremről.
- Persze, gondolom orvosi szemmel nézel. - Na persze! Stephen is ugyan olyan kíváncsisággal méreget, mint eddig bármelyik férfi, de eddig tovább tudott a szemembe nézni, mint bárki más. Neki nem kellene így néznie, tekintve a helyzetünket. Kínosan, feszélyezve érzem magam ez miatt.
- Miből gondolod, hogy egyáltalán van rajtam bugyi? - Ha már Stephen így játszik, akkor tartanom kell vele a lépést. Mert az ugye szemmel látható, hogy melltartót nem viselek, de a többit már Stephen fantáziájára bízom.
- Meglepne ha azt mondanám senkinek, hogy csak saját magamnak szeretnék tetszeni? - Na meg egy egészen kicsit lázadni is akartam, de ez már nem tartozik rá.
- Ugye nem bánjátok ha a desszert után felmennék a szobámba? Ma nagyon hosszú napom volt, kimerített a sok pakolászás. - Richard jobban megértő volt, mint anyám, de úgymond engedélyt kaptam arra, hogy a desszert után távozzak. Nekem bőven elég ennyi, sőt már sok is a bájcsevejből.
- Hm, fincsi. - Nyaltam végig a számat, miután ettem egy darabot a sütiből.

♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Stephen O'Connell
Stephen O'Connell



TémanyitásTárgy: Re: Minden kezdet nehéz ~ Stephen & Liz Minden kezdet nehéz ~ Stephen & Liz I_icon_minitime25.05.14 0:50

Lizbeth & Stephen

- Tévúton jársz, cica. Egy férfi azért épít karriert, hogy egy napon, amikor elvesz egy hasonlóan elégedetlen gazdag libát, egy napon szintén elmondhassa neki, hogy mindazt amit addig elért, csakis érte csinálta. - Komolyan. Ennyi erővel sokkal kézenfekvőbb lett volna, ha kőművesnek, fafeldolgozónak vagy villanyszerelőnek állok. Én pedig lassan inkább közel a tíz évhez taposom az orvostudományi kart. Mégis mi a francnak hajtok, ha a szeretett nő, akinek esetleg tényleg elmondanám, hogy mindent csakis érte csináltam dolgozni akar. Vagyis nem fogom elfogadni ezt a függetlenségi maszlagot.
- A legtöbb férfi biztosan nagy örömmel veszi tudomásul. - Nem hiszem el... Legszívesebben most azonnal felhúznám magammal az emeltre, be a legelső szobába, hogy mi előbb gerincre vághassam, de nem tehetem meg. Tabu... Legalábbis amíg Rick Roset keféli. Így nézve mégis csak jobb lenne, ha egy deszka külseje lenni. Akkor legalább le tudnám róla venni a tekintetem.
- Szerinted mégis miből állapítottam meg, hogy vegetáriánus vagy? Nem a fenekedből... - Egész napos sürgés, forgás volt a házban a vacsorával kapcsolatban, hogy minden megfelelő legyen. Én pedig csak egy kávéért ugrottam le a konyhába, akkor hallottam, hogy Lizbeth kisasszony vegetáriánus.
- Miből gondolod, hogy érdekel? - Hajoltam hozzá közelebb, miközben mindvégig mélyen az övébe fúrtam a tekintetem. Ami azt illeti nagyon is kibújtatnám belőle, pillanatnyilag akár a fogammal is képes lennék lehúzni a fehérneműjét. A vicc az az egészben, hogy egy korty alkohol sincs a szervezetemben. Talán éppen ez a probléma. Most egy egész üveggel végezni tudnék.
- Felkísérlek. Nekem lassan úgyis indulnom kell. - Nem egyedül Lizbeth szeretne menekülni, csak Liz inkább tőlem szeretne elmenekülni, vagy inkább előlem? Nem lényeges. Gálánsan felajánlottam, hogy miután elfogyasztottuk a desszertet felkísérem a szobájába. Emellett pedig adni szeretnék neki valamit, ami még az első kis közös élményünkhöz fűződne, ami a szobámban történt. A ma este legnagyobb megpróbáltatása mégis csak az fog lenni, hogy ne kezdjek el vele hátrálni be a szobába kulcsra zárva magunk mögött az ajtót.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lizbeth Vandervoort
Lizbeth Vandervoort



TémanyitásTárgy: Re: Minden kezdet nehéz ~ Stephen & Liz Minden kezdet nehéz ~ Stephen & Liz I_icon_minitime25.05.14 1:38

 

To: Stephen

Néha olyan erők, amelyeknek nem parancsolhatunk, mindent megváltoztatnak.

Kikerekedett szemekkel néztem rá, ahogy meghallottam minek is nevezett. Hirtelen kényszer éreztem arra, hogy nyávogni kezdjek már csak a hatás kedvéért is, de az asztal társaságra figyelemmel voltam, ezért valahogy el sikerült nyomnom magamban ezt a kényszert.  
- Stephen te csak azt a verziót ismered, ahol a férj gürizik, hogy mindent meg tudjon adni a feleségének? Na és mi van ha sosem megyek férjhez? Akkor nyilván kell, hogy legyen valami normális munkám. - Persze ez mind szép is jó, mert nekem tényleg azokkal a nőkkel sincs bajom, akik kiszolgáltatott életet élnek, akik függnek a férjük jóindulatától.
- Pontosan úgy van, ahogy mondod. Sőt, ha a közel jövőben New Yorkban jársz, akár be is nézhetnél abba a képgalériába, ahol ki vannak állítva a rólam készült meztelen képek. Természetesen minden kép ízléses, művészi. Mindössze segítettem az egyik kedves ismerősömnek a diploma munkájában és annyira jól sikerültek a képek, hogy helyet kaptak a galériában. - Azokon a képeken felfedezhető az erotika, habár valójában teljesen meztelen vagyok mégis takarásban van a testem azon részei, amire minden férfi kíváncsi lenne.
- Valójában nem hiszem, hogy meg lehet állapítani pusztán abból, hogy rá nézel valakire, hogy fogyaszt-e húst, vagy sem. - Elismerem, hogy szőke vagyok, ez az eredeti hajszínem, de azt ne akarja nekem bemesélni, hogy elég volt rám néznie és tudta rólam, hogy vega vagyok. Esetleg első ránézésre a mellméretemre is rájött volna?
- Őszintén nagyon is remélem, hogy nem foglalkoztat a kérdés, hogy van-e rajtam fehérnemű és ha van, akkor mégis milyen lehet. Neked arra kellene koncentrálnod, hogy a leendő menyasszonyodon milyen fehérnemű lesz a nászéjszakátokon.- Természetesen mindezt bájosan mosolyogva közöltem vele. Ez abszurd. Nem is tetszhetnék neki, hiszen ég és föld a különbség köztem és a barátnője között. Nem kellene, hogy az esete legyek.
- Milyen figyelmes vagy. - Keltem fel az asztaltól, nem számít, hogy pont előle menekültem volna, erre még élvezhetem a társaságát, remélhetőleg már nem sokáig.
- Mégis mit akarsz? Mert biztosan nem azért szerettél volna felkísérni, mert annyira úriember lennél. - Sokkal felszabadultabban éreztem magam, hiszen a lépcsőn felfelé tartva nem kell attól tartanom, hogy bárki is meghallhat.

♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Stephen O'Connell
Stephen O'Connell



TémanyitásTárgy: Re: Minden kezdet nehéz ~ Stephen & Liz Minden kezdet nehéz ~ Stephen & Liz I_icon_minitime25.05.14 2:53

Lizbeth & Stephen

- Az elnézésedet kérem azért, mert nem vagyok egy lusta alkoholista disznó, aki egész nap a kanapén vedeli a sört meccset nézve, miközben elvárja, hogy a kicsi felesége dolgozzon és még főzzön is rá. - Undorító. De pusztán csak levontam a következtetést. Nos, akárhogy is mellettem nem kell, hogy a feleségem dolgozzon. Azt elfogadom, ha nem szeretne egész álló nap semmit tenni, amíg nem vagyok odahaza. Annyiban támogatnám, hogy valami olyasmivel foglalkozzon, ami boldoggá teszi, örömet okot neki, de nem kell napi nyolc, tíz tizenkét órában güriznie.
- Nos, ilyen külsővel kizárt ez az opció. - A legnagyobb szerencséje pedig az, hogy ezt kettőnkön kívül senki sem hallotta. Egy gazdag csinos fiatal nőnek vétek ilyet mondani, hogy nem akar férjhez menni. Márpedig biztosra veszem, hogy kérői tucatjaival lenni fognak. Neki csak  annyit kellene tennie, hogy szortírozza őket ki milyen eséllyel indulna a kegyeiért.
- Mindenképpen. A közeljövőben úgyis lesz ott egy konferencia, amin részt veszek. - Ez most nem volt teljesen komoly, igaz? Én erről, hogy a pokolba csak most szerzek tudomást? Kénytelen leszek így tényleg elmenni arra a találkozóra, valamint egy kiállításra is. azt hiszem venni fogok egy képet... Lizbeth szavaiból ítélve nem lesz nehéz dolgom a galériással, csupán fel kell ajánlanom neki egy nevetséges, de visszautasíthatatlan összeget egy kezdő fotós munkájáért.
- Köszönjük Dr. Vandervoort. Elbukott... - Ez egy kissé gúnyosra sikeredett. Éppenséggel nagyon is meglehet állapítani a testalkatból, hogy az adott személy fogyaszt-e húst vagy sem. Nem tehetek róla, hogy korábban megtudtam a házvezetőnőtől, minthogy megtudtam volna állapítani. Bár nyilvánvalóan elsősorban nem az jutott volna eszembe először, hogy vajon vegetáriánus-e? A mellméretét viszont biztosan nagyobb pontossággal eltaláltam volna.
- Még a mai este folyamán szándékomban áll megfosztani tőle. - Egy ilyen nap után, egy ilyen közelségében iszonyúan éhezem a szexre. De mégis csak a barátnőmhöz kellene fordulnom ezen panaszommal. Az hogy közben mire vagy éppen kire gondolok senkinek sem kell tudnia.
- Pedig nagyon is úriember vagyok. Nem csurrant el a nyálam... - Jegyeztem meg miközben egymás mellett sétáltunk fel az emeletre. Alkalmasnak találva a pillanatot vettem ki a zsebemből a kicsi nyalókát, amit mosolyogva átadtam neki. Szerintem nem kell részleteznem miért kapta.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lizbeth Vandervoort
Lizbeth Vandervoort



TémanyitásTárgy: Re: Minden kezdet nehéz ~ Stephen & Liz Minden kezdet nehéz ~ Stephen & Liz I_icon_minitime25.05.14 3:42

 

To: Stephen

Néha olyan erők, amelyeknek nem parancsolhatunk, mindent megváltoztatnak.

Nagyon más elképzeléseink vannak ebben a témában, de inkább ahelyett, hogy tovább fajulnának közöttünk a dolgok, inkább feladom. Nem hiszem, hogy valaha is egyet tudnánk érteni.
- Tudod mit? Legyen igazad. A férfi csak dolgozzon, ameddig a felesége a háztartást vezeti. - Ha egyszer férjhez mennék és gyerekeim lennének akkor biztosan velük maradnék otthon és nevelném őket, de amíg nem lenne családom addig meg kell állnom valahogy a saját lábamon is.
- Szóval mert szép vagyok ezért szinte biztos, hogy találok magam mellé egy balekot, aki majd elvesz? - Akármilyen meglepő is, de én szeretnék tényleg szerelemből férjhez menni majd egy szép napon, habár tudom, hogy errefelé ez nem divat. Vajon Stephen sem szereti a leendő menyasszonyát?
- Majd addigra megadom a pontos címet, hogy biztosan abba a galériába térj be. Egyébként ennyire művészetpárti lennél? - Ez csúnyán hangzik, de szerintem ha nem említettem volna meg azt az apróságot, hogy meztelenül vagyok a képeken, akkor fel sem keltettem volna a figyelmét. Ezek után az a legnagyobb szerencsém, hogy tényleg ízlésesek a képek, ha már úgy döntött szemügyre venné őket.
- Ez eléggé sajnálatos, de hát kettőnk közül mégis csak te lennél az orvos. - Az pedig egészen meglepő, hogy szüleink nem is veszik észre, hogy mennyire kóstolgassuk egymást.
- Attól, hogy mi mostohatestvérek vagyunk még nem kell beszámolót tartanod a szexuális szokásaidról. Viszont bármikor segítek olyan esetekben ha elképzelésed sincs, hogy milyen ajándékkal tudnád meglepni a leendő menyasszonyodat. - Nem akarom tudni, hogy hol és mikor szeretkeznek, de ha szüksége lenne segítségre ajándék váráslásban, vagy bármi, akkor számíthat rám.
- Nem sokon múlott. - Hallgatnom kellett volna anyámra és valami visszafogott ruhában megjelenni a vacsoránál, de nem is én lennék, ha nem próbálnék ellenszegülni akaratának.
- Ezt azért mert nem sírtam? - Átvéve tőle már bontottam is ki a csomagolásából, hogy megkóstolhassam.
- Hm, finom málna ízű, megkóstolod? - Lefogadom ez olyan nyalóka, ami után a nyelvem is piros fog lenni, de ez a finom málna íz megér ennyit.

♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Stephen O'Connell
Stephen O'Connell



TémanyitásTárgy: Re: Minden kezdet nehéz ~ Stephen & Liz Minden kezdet nehéz ~ Stephen & Liz I_icon_minitime25.05.14 21:03

Lizbeth & Stephen

- Száz százalék. De inkább legyen tahó, mint balek. Gondolnod kell a jó híredre is. - Kizárt dolog. Már az is meglepő, hogy jelen pillanatban nem díszeleg egy méregdrága jegygyűrű az ujján. Véleményem szerint nincs az a férfi, akit öt percél tovább kellene arra győzködni, hogy vegyen el egy ilyen nőt. Gondolkodás nélkül rábólintanék, akár egy képről is.
- Megoldom... Kedvelem a művészetet. - Biztosra veheti, hogy nem fogom eltéveszteni a galériát. Tulajdonképpen nincsen semmi problémám a művészettel, az ízléseset pedig különösen kedvelem, amiben valóban megtud fogni valami.
- Elég kreatív tudok lenni. - Milyen páratlan ötlet... Legközelebb magammal fogom vinni akkor is, amikor egy dögös szexi fehérneművel szeretném meglepni a barátnőmet, akár lehetne Lizbeth, aki felpróbálja, hogy biztosan megfelelő legyen a méret.
- Ne aggódj... Általában odafigyelek hová csorgatom a nyálam. - Az esetek többségében ilyesmi nem szokott előfordulni. Viszont ha majd csorgatni akarom rá a nyálam egyértelműbben fogom a tudtára adni, minthogy a vacsoránál feltűnően tapadjon tekintetem a melleire. Egyébként pedig semmi kifogásom... nagyon is szemrevalóak és gondolom legalább annyira tenyérbemászóak is.
- Pontosan. - Délután nem volt nálam, de megérdemli, amiért olyan bátor kislány volt és nem sírt. Természetesen nem szokásom sem cukorkát, sem pedig nyalókát osztogatni se a kicsiknek, a felnőtteknek meg még kevésbé, de olykor tenni kell kivételt. Ő pedig úgy tűnik mindig mindent ügyesen kitud provokálni...
- Oh, de még mennyire. - A vacsinál mindvégig csak arra vágytam, hogy belekóstolhassak, most pedig még fel is ajánlotta. Hmmm, akkor egy kihagyhatatlan, visszautasíthatatlan alkalom. meglehet kissé meggondolatlan cselekedet volt  részemről, de egy váratlan pillanatban közelebb húztam magamhoz és nyelvemmel ízlésesen végignyaltam ajkait.
- Igazad van. Tényleg nagyon finom. - Mindössze néhány röpke pillanat volt az egész, de amilyen röpke, annyira intenzív és komoly erőfeszítésembe került nem folytatni. De inkább engedtem elhúzódni.
- Jó éjt Lizbeth. - Miután sikerült kellőképpen lesokkolnom, hogy a döbbenettől szinte mozdulatlanná dermedt adtam még egy jó éjt puszit az arcára, mielőtt a szobám felé vettem volna az irányt.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lizbeth Vandervoort
Lizbeth Vandervoort



TémanyitásTárgy: Re: Minden kezdet nehéz ~ Stephen & Liz Minden kezdet nehéz ~ Stephen & Liz I_icon_minitime26.05.14 0:51

 

To: Stephen

Néha olyan erők, amelyeknek nem parancsolhatunk, mindent megváltoztatnak.

Nekem még jó hírem van még mondhatni, remélem nem úgy fogok emlegetve lenni, hogy annak a nőnek a lánya, aki már öt férjet elfogyasztott. Ég és föld közöttünk a különbség. Én nem tudnám elképzelni az életemet egy pénzes férfi mellett, akibe nem is vagyok szerelmes.
- Ha akarnék sem tudnék másra gondolni. - Mert ugye erről meg sem tudnék feledkezni, anyám mindig emlékeztet rá. Neki köszönhetően pedig belém lett nevelve, hogy nem mindegy, hogy milyen férfi mellett kötök ki. Ezért nincs senkim sem.
- Ezzel megleptél. - Nem néztem volna ki belőle, hogy művészet párti lenne, vagy csak azokért a művészi képekért lenne oda, ahol meztelen nők vannak? Mert nem hinném, hogy benézne egy galériába pusztán a tájképek szépsége végett.
- De ha mégis csődöt mondana a kreativitásod rám számíthatsz. - Akár még akkor is ha a leendő menyasszonyának szeretne valamit venni, de halovány fogalma sincs arról, hogy mivel tudná meglepni. Nőből vagyok ezért úgy hiszem, hogy tudom miféle ajándékra vágyhat egy nő.
- Ezt jó tudni. - Most pedig tényleg tudok annak örülni, hogy nem volt jelen a vacsoránál a leendő menyasszonya, mert eléggé kínosan éreztem volna magam, jobban mondva még ennél is kínosabban. Mondjuk úgy, hogy ez most az én számlámra róható fel, nem kellett volna ilyen kihívó ruhában megjelennem, de nem is gondoltam volna, hogy szemben fogok vele ülni és egész vacsora alatt a tekintetével próbál majd vetkőztetni.
- Pedig nagyon is közel álltam ahhoz, hogy elsírjam magam, mivel eléggé csípett a felfertőtlenítő. - Jobban fájt, ahogy az a lötty marta az ujjamat, mint az, hogy megvágtam és ömlött belőle a vér. Mondhatni kedves, hogy gondolt rám, még ha egy nyalókával is jutalmazta bátorságomat, na nem, mintha akkora dologról lett volna szó. Miután bele kóstoltam a nyalókába felajánlottam neki is ugyan ezt, de arra egy pillanatig sem gondoltam, hogy Stephen a nyalóka helyett inkább engem kóstolgatna. Ledöbbenve álltam miután végig nyalta ajkaimat, olyan hirtelen történt minden, hogy még felképelni is elfelejtettem. Pedig ezért egy hatalmas pofont érdemelt volna, mégis mit gondol magáról? Túl sokat enged meg magának, hogy a jó éjt pusziját ne is említsem meg. Helyette is én éreztem magam rosszul. Arra készül, hogy a leendő menyasszonyáért kimenjen a reptérre, de előtte engem kóstolgat? Azt hiszem mostantól jobb ha távol maradok tőle és nem fogadok el több nyalókát.

♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Minden kezdet nehéz ~ Stephen & Liz Minden kezdet nehéz ~ Stephen & Liz I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Minden kezdet nehéz ~ Stephen & Liz

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Rejtett sarkok... félreeső helyek... ahol az ég világon minden.. de minden megtörténhet...
» Stephen & Liz
» Bizarr kezdet, Colton & Erin
» Stephen & Liz ~ champagne
» Stephen & Liz ~ morning

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Lakónegyed :: O'Connell villa-