welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Timur Theodore Volkov Vote_lcapTimur Theodore Volkov Voting_barTimur Theodore Volkov Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Timur Theodore Volkov Vote_lcapTimur Theodore Volkov Voting_barTimur Theodore Volkov Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Timur Theodore Volkov Vote_lcapTimur Theodore Volkov Voting_barTimur Theodore Volkov Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Timur Theodore Volkov Vote_lcapTimur Theodore Volkov Voting_barTimur Theodore Volkov Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Timur Theodore Volkov Vote_lcapTimur Theodore Volkov Voting_barTimur Theodore Volkov Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Timur Theodore Volkov Vote_lcapTimur Theodore Volkov Voting_barTimur Theodore Volkov Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Timur Theodore Volkov Vote_lcapTimur Theodore Volkov Voting_barTimur Theodore Volkov Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Timur Theodore Volkov Vote_lcapTimur Theodore Volkov Voting_barTimur Theodore Volkov Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Timur Theodore Volkov Vote_lcapTimur Theodore Volkov Voting_barTimur Theodore Volkov Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Timur Theodore Volkov Vote_lcapTimur Theodore Volkov Voting_barTimur Theodore Volkov Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Timur Theodore Volkov

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Timur Theodore Volkov Timur Theodore Volkov I_icon_minitime14.08.14 2:24

Timur Theodore Volkov


Név: Timur Theodore Volkov
Becenév: Theo, Tim, Volk
Születése hely, idő: 1992.02.22 - USA, Florida, Los Angeles
Tartózkodási hely: Las Vegas
Csoport: városlakó
Anyagi háttér: Felső osztály
Szexualitás: Heteroszexuális
Avatar alany: Connor Jessup

Ki vagyok én...?!

Csak szeretnék hétköznapi életet élni. Szeretnék egy lenni a szürke tömegből, akinek jó állása van, szép otthona és elbűvölő, hűséges párja. Ezzel talán el is mondtam szívem minden óhaját-sóhaját. El akarok szakadni attól a világtól, amiből jöttem, és hiába tagadott ki a saját apám mégis időről-időre kéretlen emlékeztetőt kapok a kéretlen családi örökségemből, amiről önként és dalolva mondtam le. Kevés dolgot tudja annyira elkeseríteni az embert, mint amikor látja, hogy hiába kepeszt valamiért foggal-körömmel még sincs látszólag semmi foganatja. Én mégis próbálok ezen nap, mint nap felülemelkedni és tovább küzdök azon, hogy kiépíthessem a magam kis egyszerű életét. Vannak, akik szerint, aki letagadja a múltját az egyben önmagát is letagadja, de szerintem nem, mert az egyszerűen nem én vagyok, sose voltam olyan, mint a többiek és soha nem is leszek. De a vérem összeköt velük és ezt sajnos semmilyen szégyenérzet vagy titkolózás sem képes elmosni.
A látszatot könnyű megteremteni. Aki rám néz egy mosolygós, szelíd, barátságos, de kicsit visszahúzódó fiút lát maga előtt. Az emberek nagy részében meg sem fordul a gondolat, hogy a mindig udvarias még késő este is vidám, csupa-mosoly pincérfiú, aki azért dolgozik, hogy az egyetemi ösztöndíját valamivel kiegészítse és meg tudjon állni a saját lábán milyen sötét titkokat, cipel gondosan elrejtve magában vigyázva arra, hogy soha senki se tudja meg az igazságot. Épp ezért nem is engedek közel magamhoz senkit, noha mindenkivel igyekszek közvetlen és kedves lenni. Félek, hogy annak, akit egyszer a bizalmamba fogadok és megszeretek, veszélybe kerülhet, mert a családom a semmiből utolér és ők tudják, hogy mindenkinek sokkal jobban fáj, ha helyette azt bántják, akit szeret, aki fontos neki. Ezért nincsenek közeli barátaim, se szerelmem pedig ezek mind olyasmik, amikre mindennél jobban vágyom.
Egyenes jellemű ember vagyok, és mindig elmondom a véleményemet, bár általában ha kínos ügyről van szó, mindig igyekszem minél kíméletesebben fogalmazni, hogy ne bántsam meg a másikat. Nem szeretek magamról beszélni viszont remek hallgatóság vagyok legalábbis a legtöbb ember eddig elhangzott véleménye alapján. Ez alapján ugye nem nehéz kitalálni, hogy szívesen végighallgatom mások gondjait, problémáit, és ha módomban áll megpróbálok segíteni szűkösnek mondható lehetőségeim ellenére is, mert ettől mindig kicsit jobb embernek érzem magamat és, mert igazi, őszinte örömet okoz, ha megtehetem. Épp ezért mondta rám azt a többi „farkas”, hogy elfuserált vagyok, selejtes, félresikerült, debil. Életem során megtanultam, tűrni és hallgatni mivel olyan környezetben nőttem fel ahol nem tűrték az önálló vélemény hangoztatását, hacsak nem kapott rá engedélyt az ember a kritikának pedig még a gondolata is tiltott volt, hacsak nem felülről érkezett. Ez a tulajdonság néha kapóra jön, de van, hogy sokkal inkább hátrány. Rengeteg szörnyű dolgot láttam, amiket jobb lenne elfelejteni és sokszor még a mai napig is rémálmok kínoznak miattuk. Mindezek ellenére igyekszem nem megcsömörleni, hanem folytatni a választott, normális, törvényes életemet.  
Ha valaki közel áll hozzám és a barátomnak tekintem, az illető bármikor számíthat rám, hisz mindig ki fogok érte/mellette állni és segíteni akármilyen gondjai is akad az élet rögös útján. És mindig nagyon fogok érte aggódni, hogy ne essen csakis amiatt bántódása, mert az egyetlen bűne az, hogy közel áll hozzám, fontos nekem. Persze nagyon nehéz elérni, hogy valakit a barátommá fogadjak nem csak a fent említett okok miatt. Túl sokszor kellett megtapasztalnom a Los Angelesi életem során, hogy az emberek mennyire kétszínűek, mennyire csalók, mennyire hitszegők tudnak lenni és, hogy ennek milyen súlyos következményei lehettek. Éppen ezért a naivitás, mint olyan már nagyon régen kihalt belőlem és igyekszem reálisan látni a világot és az engem körülvevő embereket. Ha bármi hasznosat is megtanultam otthon, akkor az-az volt, hogy sokszor az aki a legszélesebben mosolyog a szemedbe, az mártaná a legmélyebbre a kést a hátadba.
Számomra a tudás az egyik legfontosabb és legértékesebb tulajdonság. Épp ezért mindig azon vagyok, hogy mindig újabb és újabb ismeretket szerezzek, és ezzel növeljem a tudásomat. Szeretek tanulni és szorgalmas vagyok, mind az iskolában, mind a munkában, mind a magánéletemben. A szabadidőmet mivel nem nagyon járok el sehova hisz nagyon nincs is időm leginkább olvasással töltöm sokszor hajnalok hajnaláig. Mindig egy csomó könyv vesz körül és ezek között nem egy van, amit már szinte rongyosra olvastam mégsem tudom megunni. Ezek általában regény vagy regénysorozatok és vagy történelmi vagy fantasy témában íródtak. Az olvasás nem csak a tudást bővíti, de számomra segít egy kicsit kiszakadni a világból, kicsit kikapcsolódni, kicsit elfelejteni magam körül a megannyi gondot és problémát. Sokszor erre van szükségem ahhoz, hogy ne érezzem úgy, hogy lassan teljesen bekattanok.
Bár nem vagyok egy kétajtós szekrény méretű kigyúrt állat vagy egy kiköpött Brad Pitt, de azért én mégis teljes mértékben elégedett vagyok a külsőmmel.
Fizikailag jó passzban vagyok hála annak, hogy apám éveken át járatott bokszedzésekre, amik karbantartották a fizikumomat. Ezt a sportot mostanra teljesen elhagytam hisz amúgy is utáltam, de a mozgásra most sincs panaszom hála a munkahelyemnek. Persze tisztában vagyok benne, hogy ez nem minősül igazi testmozgásnak. Így hát, amikor időm engedi, olyankor lemegyek egyet kocogni a parkba vagy valami hasonló helyre. A lényeg, hogy friss legyen a levegő meg szép az idő és kész, nekem ennyi elég is a harmonikus testmozgáshoz. Persze szívesebben bringáznék, mert az szerintem ilyen szempontból sokkal jobb, de még nem jött össze a pénz a biciklire szóval ezt a témát egyenlőre hanyagolom, és addig is marad a kocogás.
Az arcom finoman ívelt, szabályos vonásokkal rendelkezik, de emellett teljesen átlagos. Mogyoróbarna szemeimben értelem és kedvesség tükröződik, ajkaim pedig rendszerint finom mosolyra húzódnak, amikor ránézek valakire a hangom pedig kellemesen mély, nyugtató hangzású. Világosbarna hajamat mindig rövidre vágatva hordom néha egy kis zselé is belefér a viseletbe, ha esetleg elmegyek valahová, valami buliba vagy ilyesmi, de legtöbbször az egész kicsit kócosan áll.
A hétköznapokon az egyszerű farmer, póló, sportcipő összeállítást részesítem előnyben, ami hidegebb időben kapucnis pulóverrel vagy kabáttal egészül ki és sokszor a melóhelyre is ezek maradnak hisz ott mindössze pólót meg kötényt adnak. Amikor a kollégiumi szobámban vagyok, akkor általában csak felkapok egy pólót meg egy melegítőt hisz nekem ennyi bőven megfelel és még kényelmes is és a kocogáshoz is hasonló „szettet” öltök fel. Kiöltözni csakis a fontosabb alkalmakkor szoktam, de persze azért nyilván adok a megjelenésemre amúgy is és mindig ápoltan, tiszta ruhában mutatkozom mindenhol.
Életem, létem, világom

Mielőtt megszülettem a szüleim nagyon sokat gondolkoztak a nevemen. A családunkban a neveknek komoly jelentése van. Az enyéim még mindig hisznek benne, hogy az adott név bizonyos tulajdonságokkal ruházza fel a viselőjét. Talán igazuk van. A Timur jelentése vas, a Theodore jelentése Isten ajándéka a Volkov pedig a mi orosz nyelvünkön farkast jelent. A Volkov nevet már egy jó ideje megtanulták félni, és tisztelni  Los Angeles alvilági köreiben. Még a nagyapám Ivan Volkov kezdte megalapozni a család mostani hatalmát, amit a jelen időkben birtokolt. A módszereinek hála elnyerte a „Rettegett Iván” becenevet. Őt követte a sorban apám Boris Volkov aki méltó volt az apjához és még a saját testvérét sem volt rest eltenni láb alól, hogy befejezhesse a nagyapám művét és elérje, hogy minden szláv származású bűnbanda a Volkovok hatalma alá kerüljön. Szidták, gyűlölték a családunkat, de ami a legfontosabb: féltek és engedelmeskedtek. Aki ellenszegült vagy hibázott annak nem volt kegyelem. A városi alvilágban semmi, de semmi nem történhetett apám tudta sőt sokszor beleegyezése nélkül hála a jól bevált egy kis pénz ide, 1-2 golyó oda módszernek, és mert spiclik egész hada várta azt, hogy valami kis koncért cserébe akár a saját rokonait is beárulhassa Boris Volkovnak aki jó „gazda” módjára mindig megjutalmazta azokat akik hasznosak voltak számára, a haszontalan s egyben káros elemektől viszont rövid úton szabadult meg. Egy szónak is száz a vége: azt, amit Ivan Volkov elkezdett a fia Boris Volkov maradéktalanul, sőt az apja elvárásait túlszárnyalva befejezett, és az évek alatt olyan hatalomra tett szert amely számottevő volt és amelynek az alapját vér és rettegés képezte. Ugyanaz a két elem, amely a gyarapításának a legfontosabb eszköze is volt egyben. Ebbe a világba születtem én és a bátyám Kirill. Ennek a világnak az irányítását akarta apám továbbadni nekünk…

A helyiségében hosszú mahagóni asztal volt, elegáns, arany színű szegéssel ellátott vörös terítővel letakarva, aminek a közepébe dühödt fekete farkas hímeztek. Az asztal körül magas bársonytámlás székek sorakoztak melyek közül kimagaslott az asztalfőnél álló. Ez már a méretét tekintve is kisebbfajta trónnak illett be a maga nemében ráadásul művészi faragások díszítették melyek közül a háttámlát díszítő sas és a karfát díszítő vicsorgó farkasok emelkedtek ki. Ebben a székben ült drága öltönyében az apám Boris Volkov míg Kirill a jobb én pedig a bal oldalán álltam hasonlóképpen elegánsan öltözve. Apánk csak annyit mondott, hogy ez a mai nap fontos lesz abból a szempontból, hogy lássuk, miként kell elvezetni egy „birodalmat”. A bátyám mindig is fogékonyabb volt az ilyesmire így Ő széles, magabiztos mosollyal állt apánk mellett, míg én, akinek az egészhez nem fűlött a foga egykedvűen álldogáltam és inkább a jelenlévőkön járattam végig a tekintetemet. Az összes többi szláv család feje eljött apám első szavára és most a kísérőikkel együtt itt szoronganak a teremben és várják az okot, amiért Boris Volkov idecsődítette őket. Itt vannak a szerbek, akik a legrégebben hódoltak be és az egyetlenek, akiknek apám megengedi, hogy a drog és fegyverbizniszből részesedjenek, de vannak itt leány-és emberkereskedő albánok meg bosnyákok, autó tolvaj és pénzmosó horvátok, valamint a védelmi pénzeket beszedő azeriek, grúzok és románok plusz a többi mára már hatalmát vesztett kisebb orosz család.
Idegesen mosolyognak vagy próbálnak magabiztosságot tettetni pedig igazából félnek a testes, mosolygós Boris Volkovtól akiről sose tudhatja az ember, hogy egy szívélyes mosolyt nem-e egy golyó követ a fejben. Egyetlen füttyentésére ideszaladnak, és a kezét csókolgatják, dicsérik, hogy milyen jó kiállásúak a fiai, hogy milyen csinos a felesége, mintha csak a Hűbéruruk lenne (bár ha jobban belegondol az ember, akkor az) miközben az igazság az, hogy ha alkalmuk lenne rá, akkor kést döfnének mindannyiunk szívébe vagy golyóval bélelnék ki a koponyánk belsejét. Türelmesen várják az okot, amiért ma estére össze kellett, hogy gyűljenek. Az ilyen alkalmak mindig ritkák voltak és rendszerint vagy valami nagyon fontosról kellett, hogy beszéljenek vagy pedig Boris Volkov valakin példát akart statuálni a többiek előtt, hogy azok tudják, hogy mihez tartsák magukat. Nem véletlenül volt mindenki izgatott. Nem tudhatták, hogy vajon melyikük lesz az, aki esetleg nem hagyja el élve ma a termet.
Végre apám feláll és beszélni kezd. Mindenkit üdvözöl, mint a „testvéreit” és megköszöni, hogy ilyen gyorsan idefáradtak ezen a kési órán, majd a fejével int az egyik ajtónállónak, aki bólintással jelzi, hogy megértette az utasítást és már el is tűnik az ajtóban. Pár perc múlva ismét nyílik az ajtó és mindenki meglepetésére két egyenruhás rendőr járőr lép be rajta, mindkettő egy-egy összebilincselt, de szörnyen összevert férfit vezet be, akiket elültetnek egy kis dohányzóasztalhoz, majd amikor apám elégedetten int, a kezével távoznak ugyanott ahol beléptek. A váratlan fordulat után most először tudom igazán szemügyre venni a két férfit. Az arcukat tályogok és duzzanatok borítják kék-zöld foltokkal tarkítva. Az egyiküket annyira megverték, hogy a jobb szeme alatt annyira be van dagadva az arca, hogy ki se tudja nyitni a szemét. - Nem is üdvözölöd a fiaidat Fjodor? - fordul apám az egyik falfehérré vált férfi felé, aki meg se tud szólalni a döbbenettől. - Ma este úgy gondoltam, felelevenítünk egy régi szokást. - folytatja apám immár ismét a többiek felé fordulva. - Aki nem tartja a száját, az meglátja a halált! - kiáltja hirtelen - Azt reméltem, hogy mostanra ezt sikerül beleverni az ostoba fejetekbe és, hogy a semmit érő életetek, vagy ha sajátotok nem is, de a családtagjaitoké ér annyit a számotokra, hogy fel is fogjátok! De sajnálattal kellett értesülnöm arról, hogy még mindig vannak olyanok, akik számára ez a megoldás nem gyere be! - mutatott a két összevert férfira. - Úgy döntöttem, hogy a mai alkalommal kicsit eltérünk a szokásos eljárásoktól és kicsit feldobjuk az estét! Mivel csak az egyik fiad nem tudott lakatott tenni a szájára Fjodor ezért csak az egyiknek kell meghalnia, de hogy melyikük legyen, az arról döntsön a Mindenható! - és ezzel előhúzott egy 44-es Magnumot a zsebéből, majd miután egy töltény helyezett a tárba és jól megforgatta azt mielőtt intett volna az embereinek, hogy vegyék le a bilincseket.
- A szabályokat, ha jól hiszem, mindannyian ismerjük! - teszi hozzá mielőtt a fegyvert az egyik fiatal férfi kezébe nyomják aki a szájába teszi a csövét, majd némi habozás után, de meghúzza a ravaszt. Hangos kattanás, de nem történik semmi. A halk beszédfoszlányokból sikerül elkapnom, hogy ez volt az idősebbik testvér. Ő utána a fiatalabbik ismétli meg a műveletet. Ismételten hangos kattanás és nem történik semmi. A művelet még párszor megismétlődik mielőtt a termet hangos durranás töltené be és az idősebbik fivér fejének a nagy része eltűnik, mire az apja hisztérikus üvöltéssel ugrik fel a helyéről, de többre nincs, már ideje mielőtt a kisebbik fiával egyetemben golyót kap. A testeket kivonszolják a szobából, majd apám mintha mi sem történt volna, nekiáll a városi alvilágban uralkodó helyzetről beszélni a hallgatóság elől. És míg Kirill széles vigyorral díjazza apám előbbi akcióját én a számat félrehúzva, undorodva állok mellette tovább…

- Döntöttem! Az egyetemre megyek és a döntésem végleges! - közöltem határozottan a véleményemet a családommal. Már régóta vártam az alkalomra, hogy végre kitörhessek ebből a helyzetből, ebből a családból, erről a helyről. Én nem akarom így élni az életemet, ahogy ők. Undorít az egész alvilági bizniszük és a módszereik. Épp ezért jelentkeztem a Nevadai Egyetemre a Vadvilággal foglalkozó Ökológia szakra. Tisztes polgári foglalkozás és még érdekel is. Mivel mindig is nagyon jó tanuló voltam így nem volt kétséges, hogy felvesznek. Apám viszont döntés elé állított: vagy Ő(k) vagy pedig az iskola és egy hét gondolkodási időt kaptam. Nos, döntöttem és most várok a következményekre. Apám összehúzza szemöldökét, az orrlyukai kitágulnak, a szája görcsösen rángatózni kezd, majd a következő pillanatban egy olyan sallert kapok, hogy hátratántorodom. Érzem, ahogy vér elkezd csörgedezni az orromból, de nem szólok semmit. - Pakolj és takarodj! Többé vissza ne merd tolni a képed! Nem vagy a fiam többé! - szinte köpi a fogai között kiszűrve a szavakat apám, majd kifelé mutat a szobából. Anyám sírva fakad, de hogy engem sajnál vagy csak Ő is annyira szégyell most már engem, mint a többiek azt már nem tudtam meg. A bátyám elégedett mosolyától kísérve lépek ki a szobából hisz Ő mindig is erre vágyott, hogy ne kelljen velem osztoznia a hatalmon. Kívánsága teljesült. - Majd ha felismerlek, az utcán ahova kerülni fogsz a becsületes munkáddal kéregetés közben, akkor ne aggódj majd dobok egy 1 dollárost. - súgja vidáman a fülembe. - Ne aggódj, majd ha végre odakerülsz ahova való, vagy vagyis a börtönbe, majd viszek egy flakon folyékony szappant. De aztán oszd majd be a következő 10 évre te kis mohó, mert előbb úgyse kapsz újat! - vágok vissza nyugodt hangon az orromat törölgetve mire az arca eltorzul a dühtől és az indulattól, de nem mer megütni, ahogy azt apám tette. - Timur! - hallom meg apám hangját és még egyszer visszafordulok. - Remélem tudod, hogy nem kívánom a saját vérem életét kioltani, de megteszem ha szükséges! - közli velem immár szobormerev arccal. Jól tudom, hogy még a saját testvérét is megölette anno és pontosan értem az üzenet lényegét. - Ne aggódj, tartom a számat. - vetem vissza kelletlenül, majd még mindig az orrom vérzésének elállításán ügyködve elindulok a szobámba pakolni…

Már elmúlt este fél 12 az „étteremben” ahol dolgozom pincérként. Igazából az egész nem több egy egyszerű gyors kajáldánál ahova reggel 6-tól este 11-ig az ember bármikor beugorhat, hogy bedobjon valamilyen hamburgert, steaket, sültkrumplit, kávét, sört vagy ilyesmit. A berendezés is elég egyszerű: az ablakok mellett végig  4 személyes asztalok sorakoznak, és ha ott nem jut, hely az embernek még mindig felülhet valamelyik magasított bárszékre a pultnál. Végre elmennek az utolsó vendégek is miután megdicsérik a kávét, amit csináltam én pedig végre elkezdhetek felsöpörni majd utána felmosni a kajáldában. ~ Igazi születésnapi program! - gondolom magamban miközben igyekszem feltakarítani az egy nap alatt felhalmozódott mocskot a csempéről. Ezzel viszonylag gyorsan negyed óra alatt végzek, majd amikor felpakolom a székeket is akkor végre a főnököm kiadja a megváltásnak is beillendő „Elmehetsz” utasítást én pedig megkönnyebbültem cserélem át az itteni melós pólómat az utcaira, majd a köténnyel együtt bedobom a táskába és miután felöltöm a kabátomat és a sapkámat is hisz odakint farkasordító hideg van, majd a hátsó bejáraton át elhagyom az éttermet. Miközben „hazafele” sétálok a következő beadandó dolgozatomon gondolkodom és azon, hogy múltkor a prof megdicsért és azt mondta, hogy ha továbbra is így fogok teljesíteni az egyetemen, akkor szép jövő elé nézhetek az iskola elvégzése után és ettől a gondolattól akármilyen fáradt vagyok is egyből jobb kedvre derülök.
Amint befordulok, egy kisebb utcán hirtelen egy alak állja el az utamat. - Hé, öreg van egy kis apród? - kérdi reszelős hangon. - Boccs, nincs nálam lóvé. - felelem, majd szeretném kikerülni, de elém vág. Riadtan veszem észre, hogy még ketten állnak mögöttem. Hirtelen erős akcentussal és rosszul kiejtett orosz szavakat hallok, de még így is ki tudom venni a „Boldog Születésnapot” orosz megfelelőjét mielőtt az első ökölcsapás lever a lábamról és én elterülök a jéghideg járdán. Még egy jópár ütés és rúgás követi az elsőt mielőtt a támadás olyan hirtelen abbamarad, mint ahogy elkezdődött. – Kirill bátyád csókoltat! - hallom még egyszer a reszelős hangot mielőtt szaporázott léptek hangját hallanám, amik egyre csak halkulnak, majd végül elhalnak az éjszaka sötétjében. Egy pár percig még heverek az aszfalton, amivel jó esélyt teremtek magamnak arra, hogy kapjak, egy jóféle tüdőgyulladást miután nagy nehezen feltápászkodom. Mindenem fáj, és alig állok meg a lábamon ráadásul az orrom és a szám is vérzik, de legalább így első tapintásra egyik fogamat se verték ki. Mindenesetre jó tudni, hogy a családom még most se felejtkezett el rólam pedig semminek se örülnék jobban. Legalább holnap nem kell dolgoznom és tudok feküdni és még jó, hogy tényleg nem volt nálam pénz szóval azt se tudták ellopni. Talán kicsit rendbe jövök a pihenéstől majd. Ilyen gondolatok közepette sántikálok tovább a kollégium felé, ami szerencsére már nincs messze innen…
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Timur Theodore Volkov Timur Theodore Volkov I_icon_minitime14.08.14 7:21




Timur Theodor Volkov!
Történeted elnyerte tetszésemet! Minden várakozásomat felül tudtad múlni, nagyon összeszedett, kidolgozott, jól átgondolt, kreatív történetet olvashattam. Mindent rendben találtam benne, ezért elfogadom! Üdvözöllek az oldalon Tim! Innentől csak annyi van hátra számodra, hogy felavasd a játékteret! Wink
   

Admin

Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

Timur Theodore Volkov

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Timur & Chloe

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-