welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Grimm - Page 3 Vote_lcapGrimm - Page 3 Voting_barGrimm - Page 3 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Grimm - Page 3 Vote_lcapGrimm - Page 3 Voting_barGrimm - Page 3 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Grimm - Page 3 Vote_lcapGrimm - Page 3 Voting_barGrimm - Page 3 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Grimm - Page 3 Vote_lcapGrimm - Page 3 Voting_barGrimm - Page 3 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Grimm - Page 3 Vote_lcapGrimm - Page 3 Voting_barGrimm - Page 3 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Grimm - Page 3 Vote_lcapGrimm - Page 3 Voting_barGrimm - Page 3 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Grimm - Page 3 Vote_lcapGrimm - Page 3 Voting_barGrimm - Page 3 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Grimm - Page 3 Vote_lcapGrimm - Page 3 Voting_barGrimm - Page 3 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Grimm - Page 3 Vote_lcapGrimm - Page 3 Voting_barGrimm - Page 3 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Grimm - Page 3 Vote_lcapGrimm - Page 3 Voting_barGrimm - Page 3 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Grimm

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3



do you know who i am?
Freya N. Bosworth
Freya N. Bosworth



TémanyitásTárgy: Re: Grimm Grimm - Page 3 I_icon_minitime02.02.21 20:03



Marcus & Freya


original.gifgpw55cjv587656fd40feb623278142.gif


- Nem tehetünk mást, el kell fogadnunk, hogy nekünk nem egyezik a róla alkotott véleményünk. – Sóhajtottam, de a további ész osztás helyett inkább ittam egy újabb kortyot az italomból.
- Számodra lehet, hogy csak egy szar alak volt. Nem tudok és nem is akarnék változtatni a véleményeden. – Be kell látnom, hogy nagyapa követett el hibákat, de talán velem akarta jóvá tenni, hogy amikor kellett akkor nem tudott olyan szülő lenni, amilyennek lennie kellett. Velem mindig nagyon kedves volt és hinni szeretném, ha arról lett volna szó, akkor értem még tűzbe is tette volna a kezét. Mindig kiállt mellettem, támogatott mindenben.
- Gondolj bele, ha még élne, akkor talán még mindig fogalmunk se lenne egymás létezéséről. – Ennek gondolom Marcus azért jobban örülne nálam. Akárhogy is volt, nekem már sikerült túltennem magam a kezdeti sokkon és egyáltalán nem bánom, hogy lett egy nagybácsim úgymond, még akkor se, ha eleinte a kapcsolatunk nagyon is katasztrofális volt. Nem akarom elkiabálni, de látok némi javuló tendenciát, hiszen most is együtt iszogatunk. Ez már fejlődés.
- Vajon milyen lehet úgy élni az életet, hogy egy ekkora titkod van? – Az már biztos, hogy Marcus apja, aki nekem ugye a nagyapám nagyon jó volt a titkom megőrzésében. Egészen a sírig őrizte. Vajon, ha lett volna még ideje, akkor valakit beavatott volna? Vagy esetleg felvette volna a másik fiával is a kapcsolatot, hogy rendezzék a viszonyukat, ameddig megtehetik? Túl sok a kérdés, amikre már sose fogunk választ kapni.
- Biztos vagyok benne, hogy ez nem a te hibád volt. – Ez már majdnem úgy hangozott, mint amikor egy gyerek saját magát okolja a szülei válása végett. Marcus csak úgymond az események áldozata volt és még a mai napig fogalmam sincs arról, hogy a dolgok miért alakultak úgy, ahogyan. Mi késztethet arra, hogy hátra hagyj egy életét? Nehéz lehetett? Bánhatta? Miért nem csinált semmit se, hogy jóvá tegye? Ismét csak az a rengeteg kérdés…
- Brutális tempót diktálsz, ha tartani akarom veled a lépést, akkor a vártnál is hamarabb leszek nagyon részeg. – Nem hinném, hogy egy ilyen helyen jó ötlet lenne az asztal alá innom magamat. Még mindig nem túl bizalomgerjesztő a körülöttünk lévők.






Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Marcus Finn Redford
Marcus Finn Redford



TémanyitásTárgy: Re: Grimm Grimm - Page 3 I_icon_minitime03.04.21 9:35





tumblr_ngu819Kxhr1sa0lndo1_500.gif
Freya & Marcus


Mert az volt, egy utolsó, szar alak, nem még annak se nevezném, inkább egy féreg, aki végül csak eltaposott az élet. Na hát, ki hitte volna, hogy egyszer valaki Őt is sajnálni fogja, valami nagy arc lehetett vele, bár nőket mindig is megtudott venni, ahogy azt a mellékelt ábra is mutatja.
Kész szerencse, hogy épp nem kortyoltam és nyelni akartam, mert vagy kiköptem volna vagy most itt fuldokolnék, a röhögéstől.
- Kérlek, ne nevettess... mért, az olyan rossz lenne? - Kitalálom, fogadjuk el, hogy ebben sem egyezik a véleményünk, ami igaz is, csak könyörgöm ne most menjünk bele a pszichológia maszlagba, mert nem tartanak hozzá elég whiskeyt és nem is tűnek túl bizalomgerjesztő figuráknak, hogy itt akarjak véglegesen lerészegedni egy nővel, aki az unokahúgom és hát tetszik vagy sem, de felelősséggel tartozom érte, még a végén apuci dühbe jön és azt nem akarjuk.
- Hmm, menjünk és kérdezzük meg... nyugi, nem szántam komolynak. - De nincs is meghittebb egy éjszakai sétánál a temetőben... tényleg, kérdezzük meg, hogy tudtál ekkora seggfej lenni, vaaagy mégis milyen isten adta önzésből volt képed döntéseket hozni mások helyett, ki a fasznak hiszed te magad?? Most kellene abbahagynom az erről való elmélkedést, még rossz vége lesz.
- Biztos vagyok benne... - Ismételtem meg a szavait, természetesen nem azért, mert páratlan kivételt képezve hasonlóképp gondolnám, épp ellenkezőleg...
- Az nem biztos, hogy jó ötlet lenne. de esetleg átmehetünk máshova folytatni a mi kis kellemes diskurzusunkat. - Vetettem fel ártalmatlan javaslatként, szegény szerencsétlen öreg, a temetésén nem esett róla ennyi szó és mind hiába, hogy halottról vagy jót, vagy semmit, az nem fog összejönni bármennyire is törném  fejem, hm semmi sem jutna az eszembe, amit megtudnék említeni, hogy na ezért vagy azért jó apa volt. Talán ezért nincs nekem családom és ezért is nem akarok, ez az én örökségem...



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Freya N. Bosworth
Freya N. Bosworth



TémanyitásTárgy: Re: Grimm Grimm - Page 3 I_icon_minitime11.04.21 18:43



Marcus & Freya


original.gifgpw55cjv587656fd40feb623278142.gif


- Talán pontosan így kellett mindennek alakulnia. – Túl sok a talán még mindig… De ki tudja? Lehetséges, hogy minden, amin együtt átmentünk az egy nagyobb kirakós része, csak mi még képtelenek vagyunk észre venni az összefüggőségeket. Már fogalmam sincs, hogy mit gondoljak erről. Az életben nincsenek véletlenek, vagy mégis? Már magam sem tudom. Marcus felbukkanása megingatott mindenben, amiben eddigi életem során hittem.
- Most úgy hiszem, hogy mindkettőnk számára az lenne a jobb, ha sosem ismertük volna meg egymást. – Nyers voltam? Inkább csak őszinte. Ha nem ismerem, akkor talán sosem támadtak volna meg. De ezek csak feltételezések, talán megtörtént volna, talán nem. Neki pedig kevesebb fejfájást kellett volna elszenvednie, ha sosem találkozunk.
- Csak nehogy néhány ital után nagyon is komolyan gondold. – Bevallom már egy ideje nem volt időm kimenni a temetőbe. Nem is hiszem azt, hogy számít, hogy milyen gyakran látogatom. Az a lényeg, hogy a szívünkben őrizzük az emlékét. Inkább ezt nem osztanám meg vele, mert a végén még az asztal alatt fetrengene a nevetéstől. Nos, mint kiderült mi másként emlékszünk, de erről egyikünk se tehet.
- Pedig néhány ital után talán elő is adnék a pulton egy kis sakáltanyát. A törzsvendégek biztosan értékelnék. – Nem bírtam ki nevetés nélkül. Szinte már láttam lelkiszemeimmel, hogyan táncolok miközben a nagyon is rossz életű pasasokból álló közönségem hangosan füttyent nekem. Sőt, szinte egy emberként skandálják, hogy vetkőzzek. Na jó, talán tényleg jobb lenne ennél jobb helyen lerészegedni.
- Tele vagy meglepetésekkel. – Jegyeztem meg, mert néhány hete még azt sem tartottam valószínűnek, hogy szívesen leülne velem iszogatni, most pedig miattam még másik helyre is képes lenne elmenni, hogy tovább folytassuk a kis csevejünket. Mi változott időközben?
- Rájöttél, hogy akár hasznos is lehetek számodra, vagy miért vagy hozzám ilyen kedves? – Egyszerűen tudnom kellett. Miután azt hittük, hogy elváltak egymástól örökre az útjaink kis idő múlva ismét keresztezték egymást. Rengeteg galéria van Vegasban és neki pont oda kellett betévednie, ahol már egy ideje dolgozok. Vajon erre mégis mennyi esély volt? Egy az egymillióhoz? Talál még annyi sem.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Marcus Finn Redford
Marcus Finn Redford



TémanyitásTárgy: Re: Grimm Grimm - Page 3 I_icon_minitime14.04.21 17:01





tumblr_ngu819Kxhr1sa0lndo1_500.gif
Freya & Marcus


Őszintén még nem is állna annyira messze tőlem egy meghitt éjjeli séta a temetőben, bár azt hiszem, hogy ilyenkor még az is zárva van, és valahogy semmi kedvem azon magyarázkodni az őrsön, hogy én csak megakartam kérdezni az apámat mért volt olyan szar alak életében, ráadásul pocsolya részegen.
- Miért, velem tartanál? - Magam sem hiszem el, hogy ezt komolyan kimondtam.
- Ne is törődj vele, csak az ital beszél. De elég furcsa képet is festene, hogy egy síremlék fölött állva üvöltöznék. - Bár tény, hogy bőven tudnék mit mondani, igaz az ilyesmit azt hiszem a temetéseken kell hagyni, elbúcsúzni és elengedni, de ehhez Ő elég sokat tett, hogy ne menjen  ennyire könnyen és egyszeren, fél életet nem lehet csak úgy elvenni, majd visszaadni, nincs az, aki ezt benyelné.
- Na azt még megvárom. - Bukott ki belőlem a nevetés, miközben újabb kört töltöttem ki, a már nem is tartom számon hanyadikat, a sokadikat kétségkívül.
- Hm, hát ma kétségtelenül hasznos voltál, de nem ezért... - A pénz az nálam soha sem volt igazán mérvadó, hogy mindig többet és többet akarjak belőle, legyen annyi amiből kényelmesen elvagyok, ami úgy fest, hogy meglesz és azzal nekem jó.
- Talán mindössze azért, mert... ez volt az egyességünk és tartom magam hozz, hiszen nyertél, khm vagy neked más elméleteid vannak? Biztosan vannak. - Ez inkább nem is kérdés volt, neki eddig szinte mindig voltak és eddig szinte mindig kéretlenek, de most tegyünk egy apró kitérőt.
- Bármi, leszámítva a szokásosat... - Azt előadta eleget és ma sem fogok meghatódni tőle még ennyi pia után se, de ha esetleg rejlik valami más is abban a buksiban, az még beleóférne, talán hallanánk valami újat is a nagy család újraegyesítő maszlagon kívül, komolyan mint valami pocsék reality-ben, amiről inkább elkapcsolna az ember, nos én is azt tenném, de nem lehet.



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Freya N. Bosworth
Freya N. Bosworth



TémanyitásTárgy: Re: Grimm Grimm - Page 3 I_icon_minitime14.04.21 19:41



Marcus & Freya


original.gifgpw55cjv587656fd40feb623278142.gif

Se részegen, sem pedig józanul nem gondolnám, hogy jó ötlet lenne vele tartani az éjszaka közepén a temetőbe. Nem arról van szó, hogy félek a szellemektől vagy bármi ilyesmi, de a hatósági beavatkozástól már jobban tartok, hiszen ez betörésnek számít.
- Veled, de csak azért, hogy segítsek miután részegen fennakadsz a kerítésen. – Eléggé élénk a fantáziám és már láttam magam előtt azt a csodálatos jelenetet, hogy a régi öntöttvas kerítést próbálja átmászni, de már cseppet sem olyan jó a koordinációs képessége.  
- Üvölteni szeretnél? Azt bárhol megteheted. – Akár itt, akár most. Az egy dolog, hogy biztosan azt gondolnák mások, hogy Marcusnak nincs ki mind a négy kereke, de megteheti. Elvégre szabad országban élünk és rengeteg mindent megtehetünk következmények nélkül.
- Tudod mit? Nem is kellene a pulton táncolnom ahhoz, hogy magamra vonjam a figyelmet, egyszerűen elég lenne annyi is, hogy leveszem magamról a kabátomat. – Nem véletlenül kért meg arra, hogy inkább hagyjam magamon. Ezzel már csak az a baj, hogy minél többet iszok annál jobban kezd alatta melegem lenni. Az ital nagyon is tud fűteni. Ezért is hiszem azt, hogy tényleg jobb lenne hallgatni rá és keresni egy másik helyet, ahol nem olyan emberek vannak a közeledben, akiktől egy sötét sikárban halálra rémülnél.
- Fogd inkább be! – Ha a megállapodásunk miatt csinálja, hogy ne szegje meg az egyességünket akkor tényleg nagyot csalódtam benne. Ne valami megállapodás miatt legyen hozzám kedves. Most már egyre biztosabb vagyok abban, hogy ha nem lettem volna számára hasznos, akkor most nem iszogatnánk együtt. Hm, ki tudja? Talán ez az utolsó együtt töltött esténk, akkor meg miért ne hozhatnánk ki belőle a legjobbat?
- Akkor véget ért számunkra a szórakozás, vagy elmegyünk egy jobb helyre? – Nem kényszerítek rá semmit sem, most már nem. Eleget utasított vissza ahhoz, hogy megismerjem lénye egy kis részét, de azzal tisztában vagyok, hogy sose fogom kiismerni igazán. Marcus a nagybácsim és hiába akarom, hogy a család része legyen, ha nem akar az lenni.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Marcus Finn Redford
Marcus Finn Redford



TémanyitásTárgy: Re: Grimm Grimm - Page 3 I_icon_minitime22.06.21 19:47





tumblr_ngu819Kxhr1sa0lndo1_500.gif
Freya & Marcus


Hát ez aztán a váratlan fordulat, vagy mégsem?
- Hm, igen, az könnyen elképzelhető. - Engedtem meg egy sejtelmes halvány mosolyt a poharamat lötykölve a kezemben, majd fel is hajtottam. Nos igen, az emberek általában, mondom általában nem józan lelki állapotukban járnak temetőbe, főleg nem az éjszaka közepén.
- Az nem ugyanaz, az ember kiborulhat sokféle indokból, te még nem érezted ezt? - Voltaképp azt kell mondanom, hogy ez egész értelmes és kulturált kis eszmecserévé kezd alakulni, például ezt sem tudom minek kérdeztem vagy érdekelne, egyszeren csak kikívánkozott, aminek lehet némi köze ahhoz, hogy kikértük az egész üveget, de az is lehet, hogy nincs, hm ez egy ilyen este.
- Meg ne tedd. A kocsmai verekedés nem szerepelt a mai terveim között, bár ki tudja... - Vontam meg a szemöldököm, miközben töltöttem mindkettőnknek egy újabb kört.
- Kétlem, hogy ezek itt azt hinnék, hogy az unokahúgom vagy, de bárhogyan is, hagyjuk inkább őket örök kételyek között. - Ma komolyan nincs kedvem törni, zúzni, meg aztán állni a károkat, ez a hely amúgy is elég... még nem találtam meg rá a megfelelő kifejezést, de biztos vagyok benne, hogy filmben már láttam és nem volt szép vége.
- Na végre, ez az első jó ötlet... Te választhatsz. - Nekem ez ma nem megy, ma sorozatosan több dologban is alul maradtam vele, de van ez így.
-#008B8B Inni kellett volna kihívjalak... - Kaptam fel a poharam, abban csúnyán az asztal alatt maradna, talán mindketten.
- Menjünk. - Ez már egész biztos, hogy nem a megállapodásunk része, de legalább nézhetek még egy kis ideig egy igazán szemrevaló dekoltázst, ami furcsa és meglepő egyben, nem tudom úgy tekinteni rá, mint családtag, mint az unokahúgom, de úgy sem, mint független nőre, szóval rendesen elvan ez cseszve, de egy biztos, mindenképp jobb, ha ezt magamban tartom és inkább valami máson töröm a fejem.



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Grimm Grimm - Page 3 I_icon_minitime22.06.21 19:56

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Grimm Grimm - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Grimm

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Similar topics

-
» *** Grimm ***

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Belváros :: Szórakozóhelyek, kaszinók-