welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Laguna Champagne Bar - Page 2 Vote_lcapLaguna Champagne Bar - Page 2 Voting_barLaguna Champagne Bar - Page 2 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Laguna Champagne Bar - Page 2 Vote_lcapLaguna Champagne Bar - Page 2 Voting_barLaguna Champagne Bar - Page 2 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Laguna Champagne Bar - Page 2 Vote_lcapLaguna Champagne Bar - Page 2 Voting_barLaguna Champagne Bar - Page 2 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Laguna Champagne Bar - Page 2 Vote_lcapLaguna Champagne Bar - Page 2 Voting_barLaguna Champagne Bar - Page 2 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Laguna Champagne Bar - Page 2 Vote_lcapLaguna Champagne Bar - Page 2 Voting_barLaguna Champagne Bar - Page 2 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Laguna Champagne Bar - Page 2 Vote_lcapLaguna Champagne Bar - Page 2 Voting_barLaguna Champagne Bar - Page 2 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Laguna Champagne Bar - Page 2 Vote_lcapLaguna Champagne Bar - Page 2 Voting_barLaguna Champagne Bar - Page 2 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Laguna Champagne Bar - Page 2 Vote_lcapLaguna Champagne Bar - Page 2 Voting_barLaguna Champagne Bar - Page 2 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Laguna Champagne Bar - Page 2 Vote_lcapLaguna Champagne Bar - Page 2 Voting_barLaguna Champagne Bar - Page 2 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Laguna Champagne Bar - Page 2 Vote_lcapLaguna Champagne Bar - Page 2 Voting_barLaguna Champagne Bar - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Laguna Champagne Bar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2



do you know who i am?
Lizbeth Vandervoort
Lizbeth Vandervoort



TémanyitásTárgy: Re: Laguna Champagne Bar Laguna Champagne Bar - Page 2 I_icon_minitime30.09.21 8:36

 

tumblr_inline_o2ujft9oqa1rifr4k_500.gif
To: Sean

Egy nő titkok nélkül olyan, mint egy virág illat nélkül.

Nem szokásom pofonnal indítani az ismerkedést. Szóval ez egy nagyon is különleges esetnek számít nálam. Már csak azt sajnálom, hogy nem a megfelelő ember arcán csattant az a bizonyos pofon. Az a minimum, hogy egy ital meghívással szeretném kárpótolni az iménti afférért. Mindössze tényleg egyetlen egy italról lehet szó, mert már biztosan vár vissza Layla barátnőm. Nekem pedig baráti kötelességem tovább hallgatni a kifakadását és vigasztalni.  
Hát ez a férfi egyáltalán nem szívbajos, de biztosan rólam is hasonló véleménnyel van. Még magamat is megleptem azzal, hogy efféle ötletem támadt. Ez nem a kárpótlás része lenne, sokkal inkább megleckéztetés, de a másik fickónak címezve. Néhány röpke másodpercre azt hittem, hogy annyira felbátorítottam, hogy tényleg bepróbálkozik nálam és megcsókol. Túl közel volt már így hozzám, de semmi olyat nem tett, amit én nem akartam volna. Sőt, valójában egyedül csak magamat tarthatom felelősnek a kialakult helyzetért. Én tettem a kezeit a fenekemre, hogy kedve szerint fogdoshasson. Néhány ital után pedig izgalmasnak is tartom, hogy egy teljesen vonzó vadidegen férfi ezt teszi velem. Miért is ne élvezhetném? Elvégre szabad préda vagyok.
- Egyetlen egy italt, már így is várnak. – Szerettem volna még időben letisztázni, hogy mire számíthat. Nehogy nekem azt gondolja, hogy elkezdünk együtt iszogatni, aztán felmegyek vele a lakására, hogy közelebbről is megismerjük egymást. Azt pedig nem kötöm az orrára, hogy kivel vagyok itt. Semmi köze hozzá. Persze, ha a barátommal jöttem volna szórakozni, akkor mindez meg sem történik, még jó, hogy szingli vagyok.
- Próbálkozz be és kiderül. – Dobtam fel a magaslabdát. Valójában még be sem próbálkozott nálam és már így is megjutalmaztam egy pofonnal, de sajnos rossz embert jutalmaztam meg. Idő közben egy csendesebb helyet kerestünk ahhoz, hogy igyunk egy italt. Ahogy leültünk már a pincérnő meg is jelent és felvette a rendelésünket.
- Lizbeth. – Nyújtottam felé a kezem, hogy bemutatkozzak, mert idő közben rádöbbentem arra, hogy fogalmam sincs arról, hogy hogyan hívják a jóképű idegent.

Ruha

♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Sean Pierce
Sean Pierce



TémanyitásTárgy: Re: Laguna Champagne Bar Laguna Champagne Bar - Page 2 I_icon_minitime18.10.21 22:29


Liz & Sean
tumblr_ngyow9gs5B1reqk6jo5_r1_250.gifv- Egyetlen egy ital... - Ismételtem el szavait aprót bólintva, jelezvén, hogy megegyeztünk, bár ültünk már be egy italra, azután úgy hát záróra lett belőle, de távol álljon tőlem az erőszak bármire is.
- Hm, jogos. - És egész ügyes, ami azt illeti, jól forgatja a szavakat a nyelvével, ennyit már tudok, és azt is tudom, hogy formás feszes feneke van, ezért nem tudok elnézést kérni, férfiból vagyok és ha elkapod egy férfi kezét és a fenekére simítod, akkor ez a minimum, és jó ha itt megáll, de tekintve, hogy ártatlanul is sajog a képem még mindig, talán jobb ez így.
Próbálkozz be, nos rendben van.
- Ne haragudj, de nem értem... - Ráztam meg a fejem abszolút játszva a süketet, mintha nem mindvégig az ajkait figyeltem volna, khm Lizbeth, de így sajnos közelebb kellett hajoljak, hogy értsem is a szavait, annyira talán nem vagyok berozsdásodva, hogy ne tudjam hányszor is lehet ezt megcsinálni, amíg az még imponáló egy nőnek, amíg érzi a bőrén a leheleted és a illatod.
- Sean... - Fogtam meg finoman szinte csak az ujjait, ahogy közelebb hajolva hozzá ajkaim szinte arcbőrét érintették, közben valamikor az italunkat is kitöltötték, lassan simítottam végig a kezén, ahogy elengedtem. Az pedig már meghagyom a képzeletnek, hogy ezzel most bepróbálkoztam- vagy sem, végül is enni már beleférne a kifejezés szolidabb formájába, egyáltalán nem kell ahhoz megmarkolni egy nő seggét, hogy tudja mit akarsz, a tudtára lehet azt adni sokkal érdekesebben is, ami után már Ő maga akarja, hogy belemarkolj a fenekébe.
- Éés? Hol várnak rád? - Feltételezem, hogy nem itt a klubban és nem is egészen férfi társaságról lehet szó, szóval annyira mégsem siethet...
- Már persze, ha nem túl személyes, nem tartozik rám. - Emeltem fel védekezőn mindkét kezem, tisztelem én a magánszféra fogalmát és én magam sem szeretem, ha valaki sokat kérdezősködik, mindössze csak khm, érdekel... merre fordul meg egy ilyen nő.

©️️
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lizbeth Vandervoort
Lizbeth Vandervoort



TémanyitásTárgy: Re: Laguna Champagne Bar Laguna Champagne Bar - Page 2 I_icon_minitime19.10.21 0:40

 

tumblr_inline_o2ujft9oqa1rifr4k_500.gif
To: Sean

Egy nő titkok nélkül olyan, mint egy virág illat nélkül.

Kellemetlenül és érezhetném magam a történtek után, de ha már így alakult, akkor miért is ne akarjam kihozni belőle a legjobbat? Egy ital még bőven belefér és valójában ez lenne a kárpótlásom azért, mert úgy felképeltem, hogy még a tenyerem is bele sajdult. Nem is Őt kellett volna megütnöm, ezért tudom csak sajnálni, hogy megtettem. Mégis élvezetes volt a bosszúm a másik férfival szemben. De esküszöm, hogy nem szokásom ilyet csinálni vadidegen férfiakkal, de most mégis megtettem…
Szőke vagyok azt beismerem, de egyáltalán nem jellemző rám az, amit a legtöbb szőke nőről állítanak. Pontosan tisztában voltam azzal, hogy miért tetteti előttem az alkalmi süketet.
- Lizbeth. – Mutatkoztam be ismét, mintha nem lennék tisztában a szándékaival. Az apró kis gesztusok, mozdulatok nagyon is árulkodóak. Vajon ez lenne a jól bevált hódítási módszere része? Mert ahhoz több kell, hogy engem is megkapjon. Eléggé pofátlannak tartom a viselkedését, de mégis imponál. Szavak nélkül is közli velem a szándékait, de még sem tudom elmondani, hogy tolakodó lenne a viselkedése.
- Igazad van tényleg nem tartozik rád. – Miért is akarnám megkönnyíteni a dolgát? Meg kell küzdenie, mert abban mi lenne a pláne, ha minden kérdését megválaszolnám? Egy nőnek szüksége van némi titokzatosságra, mert arra a prédára mindig élvezetesebb vadászni, amit nem könnyű megkapni. Ez csak a szórakozás része, mert egyáltalán nem akarok tőle semmit sem. Azt el kell ismernem, hogy nagyon is jóképű, de pont az ilyen pasikkal kell nagyon óvatosnak lenni. Nem akarok az ágymelegítője lenni.
- Mit gondolsz a haverod már megbánta az, amit tett? – Hajoltam közelebb hozzá, hogy ujjaimmal finoman végig simítsak az arcán, pont ott, ahol az imént eltalálta a tenyerem. Ha Sean játszani akar, hát legyen. Ezt a játékot ketten még élvezetesebb játszani.
- Remélem az ital és a társaságom elég kárpótlás számodra. – Kezem combjára siklott és ott is felejtettem, közben a másik kezemmel az italomért nyúltam, hogy koccinthassunk.

Ruha

♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Sean Pierce
Sean Pierce



TémanyitásTárgy: Re: Laguna Champagne Bar Laguna Champagne Bar - Page 2 I_icon_minitime10.11.21 9:54


Liz & Sean
tumblr_ngyow9gs5B1reqk6jo5_r1_250.gifvHa a férfi játszik az izgalmas, ahogy lépésről lépésre becserkészi a nőt, de ha egy nő játszik, az már veszélyes is, mert sosem lehetsz egészen biztos abban, hogy mit akar, mert könnyedén vissza is ránthatja azt a mézes madzagot és te barátom, pofára esel. És most Lizbeth pontosan ezt teszi, csak még azt nem látom, hogy pofára esek a végén vagy sikerül elkapnom a fonalat.
- Khm igen, azt biztosan, hogy nem Őt képelted fel és kárpótoltad végül. - De ismerjük a mondást, aki kapja marja, ha nem kapja marha, vagy nem pont így, de a lényege az ez. Én sem számítottam hasonló kimenetelre az estét illetően, és azt gondoltam, hogy mostanára már rég elunom magam és inkább hazasétálok, pontosabban a lakásomra, mégis sikerül egészen jól szórakoznom.
De szerintem nem csak bánja, hanem ordas nagy marhának érzi magát, akit némi sikerrel ma még képen fogok nevetni, már megérte azt a pofont, jó azért többet nem kapnék, ha lehet, vagy ha mégis, akkor azt már tényleg azért, mert kijár nekem, de ennek érdekében pedig tennem is kéne valamit, nem igaz?
- Az ital és a gyönyörű társaságod több, mint kárpótlás. - Kaptam el azt a sejtelmesen csillogó kék szempárt, ilyet már láttam és nem árt vele vigyázni, de ha már lúd, akkor legyen jó kövér.
- Biztos... khm... - Hajoltam hozzá közelebb kezem a combomra csúsztatva. Tudom, hogy másodjára már nem működik, de kiegészítésnek még jó.
- Biztos, hogy nagyon sietsz? - Többet is szívesen megtudnék erről a pillantásról és azokról az ajkakról. És mondjuk beleférne még egy ital, vagy esetleg táncolhatnák is, megnézném milyen amikor nem húzza fel valaki, majd megpróbálok viselkedni. Jogos a kiejelentés, miszerint tényleg nem tartozik rám hova igyekszik, de ha annyira sietne, már faképnél hagyhatott volna, de itt szól közben a női hiúság, minden nő szereti, ha símogatják...

©️️
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lizbeth Vandervoort
Lizbeth Vandervoort



TémanyitásTárgy: Re: Laguna Champagne Bar Laguna Champagne Bar - Page 2 I_icon_minitime10.11.21 14:46

 

tumblr_inline_o2ujft9oqa1rifr4k_500.gif
To: Sean

Egy nő titkok nélkül olyan, mint egy virág illat nélkül.

Számomra mindig izgalmas új emberekkel megismerkedni, még akkor is, ha az esetek többségében nagyon is tisztában vagyok azzal, hogy mi motiválja őket, hogy a közelembe férkőzzenek. A többség csinos pofit és szemrevaló domborulatokat lát rajtad és ennyi elég is ahhoz, hogy meg akarjanak szólítani, de valójában arra, hogy ki is vagyok valójában már kevesen kíváncsiak. Fogalmazzunk úgy, hogy jobban érdekli őket, hogy mi van a ruhám alatt. Vajon Sean mire kíváncsibb? Rám, vagy a testemre? Tényleg meg szeretne ismerni, vagy csak trófeaként tekint rám?
- Ez a jól bevált csajozós dumád? – Már attól odáig kellene lennem, hogy bókol nekem? Legyezgeti vele a hiúságomat, de ennyi. Az pedig mégis plusz pont a számára, hogy ennyire mélyen dekoltált ruhában ülök mellette és még mindig képes a szemembe nézni. Talán csak azért, mert biztos abban, hogy nem is olyan sokára még ennél is sokkal többet láthat belőlem.
- Mert ennél jóval több kell, hogy különleges kárpótlást kapj. – Hajoltam egészen közel hozzá, hogy fülébe suttogjak. Úgy tűnik, hogy bele ment a kis játékomba, ennek ellenére mégis elhúztam combjáról a kezemet. Játszhatunk, de csak az én szabályaim szerint. Tenyerem a combján lévő kézfejére siklott, de csak azért, hogy áttegyem a saját combomra, majd levettem róla a kezem. Azt hiszem ennyi útba igazítás bőven elég volt, sőt talán még több is a kelleténél. Mindig izgalmas, ha egy idegen ér hozzád, mert nem tudod, hogy mire számíthatsz. Így mégis szavak nélküli engedélyt adtam neki és kíváncsian várom, hogy mennyire fog élni a lehetőséggel, vagy éppenséggel visszaélni a helyzetével. Egy érintés sokszor többet elárul a szándékainkról, mint ezer kimondott szó.
- Biztos. – Ha nagyon sietnék, akkor már rég nem lennék itt vele, de kénytelen voltam ezt mondani, nehogy a végén túlságosan biztos legyen a dolgában.
- Szerintem téged már nagyon várnak vissza a haverjaid, hogy beszámolj nekik mindenről. De azt már az a barom is tudja, hogy milyen markolni való hátsóm van, szóval valami sokkal, de sokkal izgalmasabb beszámolóval kell készülnöd rólam. – Elővettem táskámból a névjegyemet és becsúsztattam zakója belső zsebébe, de persze ez a folyamat csak úgy mehetett végbe, hogy finoman végig simítottam mellkasán miután már a névjegyem a zsebébe került.
- Sőt tudom, hogy ilyenkor kötelező eltúlozni a dolgokat, ezért… - Néztem körbe és látszólag senki sem figyelt minket. Mire rájöhetett volna, hogy mire készülök már meg is tettem. Azt hiszem, hogy túl sokat ittam és azért vagyok ennyire bátor. Máskülönben nem húztam volna le a bugyimat, hogy a névjegyem mellé a zakója zsebébe gyűrjem.


Ruha

♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Sean Pierce
Sean Pierce



TémanyitásTárgy: Re: Laguna Champagne Bar Laguna Champagne Bar - Page 2 I_icon_minitime14.11.21 20:17


Liz & Sean
tumblr_ngyow9gs5B1reqk6jo5_r1_250.gifvÁucs, ez már majdnem fájt, miből van ez a nő?
- Khm, nem, még csak most kezdtem, de az enyém nem volt ennyire erős. - Nem gondolom, hogy átléptem volna egy határt, amiért máris felkellett volna vennie a kesztyűt velem szemben, világos, a legjobb védekezés a támadás és Ő nem is aprózza el a szavait.
- A jó dolgokra olykor megéri várni... - Most akkor a felelsz vagy mersz játékba csöppentem? Engedtem, hogy áttegye a kezem a combjára, azt hiszem kezdem érteni, most az a rész jön, hogy mit fogok tenni, egyből a bugyijába akarok nyúlni vagy azért ahhoz nem lesz elég bátorságom, de akkor vajon mit fogok tenni? Te sem kaphatsz meg mindent.
- A különlegesekkel pedig tudni kell bánni. - Mindössze csak kellemesen kezdtem cirógatni bőrét ujjaimmal, finom tapintása volt, kissé nyersen fogalmazva olyan, mint amihez szokva vagyok, szóval annyira talán nem is új ez a játék.
Hát ez roppant mód, lelombozó, figyeltem a mozdulatait, ahogy a névjegye a zsebembe csúsztatta lassan, óvatosan és ügyelve rá, hogy közben végigsimítson a mellkasomon, ez a bevált módszered?
- Most meg mit csinálsz? - Elképzelésem nem volt mi a jó fenét akar, de nem sok esélyem volt megakadályozni, hát, ez a nő aztán nem semmi.
- Csinos darab. - Hirtelenjében ennyit tudtam kinyögni, miután sikerült becsuknom a számat. De az az érzésem, hogy mára ennyi jut nekem belőle, a szexi bugyija, a csípős stílusa, a finom bőre tapintása és az emlékezetes kilépője.
- Akkor, legyen szép estéd Lizbeth. - Felállva hajoltam hozzá közelebb és nyomtam egy apró puszit az arcára. Engem azt hiszem tényleg várnak, vagyis pont leszarom, de itt már ma nekem nem terem semmi, szóval maradj nyugton haver, ma nem kapsz, se te, se én. De hallgathatom a latolgatásokat vajon hogy vehettem le a bugyiját, amikor végig idebent voltunk, a pultnál. Ez aztán nő!

©️️
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Laguna Champagne Bar Laguna Champagne Bar - Page 2 I_icon_minitime15.11.21 6:29

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Laguna Champagne Bar Laguna Champagne Bar - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Laguna Champagne Bar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Similar topics

-
» Stephen & Liz ~ champagne

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Belváros :: Szórakozóhelyek, kaszinók-