welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Andres Nathaniel Blake Vote_lcapAndres Nathaniel Blake Voting_barAndres Nathaniel Blake Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Andres Nathaniel Blake Vote_lcapAndres Nathaniel Blake Voting_barAndres Nathaniel Blake Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Andres Nathaniel Blake Vote_lcapAndres Nathaniel Blake Voting_barAndres Nathaniel Blake Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Andres Nathaniel Blake Vote_lcapAndres Nathaniel Blake Voting_barAndres Nathaniel Blake Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Andres Nathaniel Blake Vote_lcapAndres Nathaniel Blake Voting_barAndres Nathaniel Blake Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Andres Nathaniel Blake Vote_lcapAndres Nathaniel Blake Voting_barAndres Nathaniel Blake Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Andres Nathaniel Blake Vote_lcapAndres Nathaniel Blake Voting_barAndres Nathaniel Blake Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Andres Nathaniel Blake Vote_lcapAndres Nathaniel Blake Voting_barAndres Nathaniel Blake Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Andres Nathaniel Blake Vote_lcapAndres Nathaniel Blake Voting_barAndres Nathaniel Blake Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Andres Nathaniel Blake Vote_lcapAndres Nathaniel Blake Voting_barAndres Nathaniel Blake Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Andres Nathaniel Blake

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Andres Nathaniel Blake Andres Nathaniel Blake I_icon_minitime19.01.15 3:16

Andres Nathaniel Blake


Név:Andreas Nathaniel Blake
Becenév: Andre, Dre
Születése hely, idő: 1990. október 29. / Ecuador, Quito
Tartózkodási hely: Las Vegas
Csoport: művész
Anyagi háttér: Felső osztály
Szexualitás: Heteroszexuális
Avatar alany:Eric Saade

Ki vagyok én...?!

Zene nélkül mit érek én? Úgy nagyjából és egészében semmit. Kiskorom óta átitatja az egész életemet a zene. A zene mindenhol, mindenben ott van, csak meg kell hallani. Én ezt vallom. Bárhol járjak a világban, mindenhol új dalok tömkelegét hallom a fejemben. Gyakorlatilag állandóan dalokat írok, ha így nézzük. Talán ezért is van, hogy eléggé az érzelmeim irányítanak mindig. Ez már csak ilyen. Mindenbe beleélem magam. Ezért mondanak hangulatembernek. Csak azt és akkor csinálom, amikor és amihez kedvem, de azt akkor nagyon. Mert félgőzzel nincs értelme csinálni semmit, szerintem. Mindent vagy semmit. Az érzelmeimet is mélyen élem meg. Emiatt kicsit hirtelenharagú is vagyok talán. Volt is már emiatt nem egy balhém. Általában kimondom, amit gondolok, minden különösebb mérlegelés nélkül és ezt azért nem mindenki tolerálja. Még szerencse, hogy a bátyám gyakran ott van, hogy kimentsen a rázós szitukból. Szerelmes is teljes szívvel vagyok. Mondják, hogy hűtlen lenne a természetem, meg csapongó vagyok. Ez nem igaz. Ha én szeretek valakit, nekem csak az a nő létezik. Neki még a csillagokat is lehoznám akkor az égről. Az más kérdés, hogy sok szép nő van és én igen könnyen esek szerelembe. Akár óránként másba. De hát az vesse rám az első követ, aki ennyi gyönyörűség közül könnyen tudna választani! Ettől én még igenis hűséges és romantikus alkat vagyok. Egyszer feleségem is lesz, ha megtalálom azt a nőt, akinek szépsége és belső értékei az összes többi fölé emelkednek. Ebben biztos vagyok.
Ami a külsőmet illeti, azt hiszem nem panaszkodhatok, a teremtő nem volt velem szűkmarkú.  Sötét hajam és szemem van, mások által finomvonásúnak, néha kisfiúsnak mondott arccal. Kb. 180 magas, szálkásan izmos testalkattal rendelkezem. Azt hiszem valamelyest látszanak rajtam latin-amerikai gyökereim, bár nem annyira, mint a bátyámon, Gabrielen. (Én egyébként sokkal helyesebb vagyok, de ezt ne mondjátok meg neki!) Általában laza, sportos cuccokat hordok, de ha az alkalom úgy kívánja, természetesen rendesen is ki tudok öltözni. Egyébként szeretem a vicces feliratú, színes pólókat. A színek úgy általában fel tudják dobni az ember hangulatát, szerintetek nem?
Életem, létem, világom

Ecuadorban születtem, 3 évvel bátyám után, másodszülöttként. Abszolút kiegyensúlyozott gyerekkorom volt. Négyéves voltam, mikor az államokba költöztünk, így a szülőhazámról sajnos elég kevés emlékképem van, de szüleim sokat meséltek róla, a fantáziám meg elég élénk, úgyhogy szinte látom magam előtt a tájakat, ahol eddig sajnos még nem volt szerencsém járni azóta. Hamar megmutatkozott, hogy a zene a mindenem, a testvéremmel együtt kiskorunk óta gyakran énekeltünk, zenéltünk együtt. Igazán jó testvérek voltunk, mindig számíthattunk egymásra, tudtuk egymás titkait. Nem volt nőügy, amit ne beszéltünk volna meg. Közös volt a szobánk, nem egy éjszakába nyúló beszélgetést folytattunk ott. Kiskorunkban persze gyepáltuk néha egymást, de hát milyen fiútestvérek lettünk volna, ha nem így teszünk? Ettől függetlenül mindig kiálltunk a másikért, ha kellett falaztunk egymásnak, ha balhéba került az egyikünk (többnyire én), a másik rögtön ott volt, hogy megvédje. Mindig együtt játszottunk, később sörözni is együtt jártunk. Ő nemcsak a testvérem, de egyben a legjobb barátom is.
Aztán öt évvel ezelőtt úgy döntött, a karrierje miatt Chicagóból, a családi fészekből Vegasba költözik, szerencsét próbálni. Be is jött neki az élet, egész szépen alakulgat a zenei karrierje.
Ami engem illet, én ott maradtam és elvégeztem egy egyetemet, hogy a szüleim megnyugodjanak, van a gyereknek rendes szakmája. Az iskolában egyébként sose volt gondom, a tanárok kicsit elevennek tartottak ugyan, de nem kezelhetetlennek, de a jegyeim alapvetően mindig rendben voltak. Gyorsan tanultam szerencsére. Hangmérnökként végeztem egy kisebb egyetemen, hogy azért annyira ne szakadjak el a zenétől addig sem.
Most, hogy lediplomáztam, úgy döntöttem, követem én is a testvéremet Vegasba és én is szerencsét próbálok a pop-bizniszben. Szeretnék híres és elismert énekes-dalszerzővé válni. Mivel még csak pár hónapja vagyok itt, egyelőre nemigen volt szerencsém, de nem adom fel. Egy-két kisebb koncertet azért már magam mögött tudhatok, miközben folyamatosan kilincselek mindenfelé a demofelvételeimmel. Egy kisebb lakást bérelek, mert nem akarok a bátyám nyakán élősködni, de persze gyakran találkozunk, már amennyire az elfoglaltságai engedik. Igyekszik segíteni a karrierem beindításában is, de azért nem szeretnék az ő hátán felkapaszkodni. Azért különböző partikra már csak a kapcsolatépítés meg a szórakozás miatt is eljárok. Szeretem a pezsgő társasági életet. Valamint, míg nem sikerül elindítani a karrieremet, jövedelemszerzés céljából különböző partikon DJ-ként veszek részt, napközben pedig egy gyorsétteremben dolgozom. Nem egy álommeló, de valamiből pénzt is kell szerezni.
Ha már társasági élet, egy kissé kínos incidensnek is részese voltam nemrégen. Egyike kevésbé előnyös tulajdonságaimnak, hogy sajnos nem tudok ellenállni a szép nőknek. Egyszerűen a gyenge pontjaim. Gabriel bátyám az újdonsült barátnője szülinapi buliját választotta arra, hogy összeismertessen a kedves párjával. Itt természetesen nem maradtam egyedül sokáig, némi alkoholos befolyásoltság alatt sikerült összeakadnom egy lélegzetelállító szőke szépséggel. Nincs persze ebben semmi különös, akad jó pár ilyen, csakhogy utólag kiderült, hogy ez a szépség, aki a Genevieve névre hallgat, bratyóm újdonsült barátnőjével „packben” járó barátnő. Ők gyakorlatilag össze vannak nőve. Nekem semmi bajom ezzel az igencsak szókimondó hölgyeménnyel, leszámítva, hogy ő meg van róla győződve, hogy minket az ég is egymásnak teremtett. Én viszont egyelőre nem vagyok ebben annyira biztos. Könnyen leszek szerelmes, csak mindig másba, ugye. Na most ezt nem tudom, hogy hozzam Genevieve tudomására. Mert hát én azért nem házasságban gondolkodtam akkor. Egyelőre kedves vagyok vele és nem utasítom el a közeledését, aztán meglátjuk, hogyan alakulnak a dolgok. Reméljük, így vagy úgy, de jól.
Bonyodalmas itt Las Vegasban, eseménytelennek semmiképp se nevezném ezt a pár hónapot, amit itt töltöttem. Bizakodón tekintek mindenesetre a jövőben. Remélem, minden jól alakul majd számomra. A zenei karrieremben és a szerelemben egyaránt.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Andres Nathaniel Blake Andres Nathaniel Blake I_icon_minitime19.01.15 8:39




Andreas Nathaniel Blake!
Történeted elnyerte tetszésemet. Max biztosan nagyon örül neked. Mivel mindent rendben találtam benne, ezért elfogadom! Üdvözöllek az oldalon Andre! Már csak annyi van hátra számodra, hogy avit foglalj, majd felavasd a játékteret!  Wink
   

Admin

Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

Andres Nathaniel Blake

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Alexa F. Blake
» Laura Blake
» Montgomery Blake
» Blake Huntington
» Blake dolgozószobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-