welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Galéria  - Page 3 Vote_lcapGaléria  - Page 3 Voting_barGaléria  - Page 3 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Galéria  - Page 3 Vote_lcapGaléria  - Page 3 Voting_barGaléria  - Page 3 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Galéria  - Page 3 Vote_lcapGaléria  - Page 3 Voting_barGaléria  - Page 3 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Galéria  - Page 3 Vote_lcapGaléria  - Page 3 Voting_barGaléria  - Page 3 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Galéria  - Page 3 Vote_lcapGaléria  - Page 3 Voting_barGaléria  - Page 3 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Galéria  - Page 3 Vote_lcapGaléria  - Page 3 Voting_barGaléria  - Page 3 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Galéria  - Page 3 Vote_lcapGaléria  - Page 3 Voting_barGaléria  - Page 3 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Galéria  - Page 3 Vote_lcapGaléria  - Page 3 Voting_barGaléria  - Page 3 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Galéria  - Page 3 Vote_lcapGaléria  - Page 3 Voting_barGaléria  - Page 3 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Galéria  - Page 3 Vote_lcapGaléria  - Page 3 Voting_barGaléria  - Page 3 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Galéria

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3



do you know who i am?
Marcus Finn Redford
Marcus Finn Redford



TémanyitásTárgy: Re: Galéria Galéria  - Page 3 I_icon_minitime15.07.20 17:01





tumblr_ngu819Kxhr1sa0lndo1_500.gif
Freya & Marcus


- Egészen óvatosan fogalmazva, mondhatjuk, hogy igen. - Mindig is amondó voltam, hogy a kettőnk között lévő legjobb dolog, ami valaha volt, van és lehetséges az a távolság, de az meg sem fordult a fejemben, hogy  akár kedvező módon is alakulhatnak a dolgok.
- De ne szökj hozzá, ez csak egy finoman elszórt bók volt, néha én is megbotlom. De biztosra veszem, hogy akad itt bőven férfi, aki szívesebben bókolna és távozna veled ma este innen. - Legalább is, ha engem kérdez valami ehhez hasonló megjelenést kölcsönöz ez a ruha, figyelemfelkeltő és izgalmas, mégsem túl közönséges, ezt most jól elkapta, még a végén tanul valami hasznosat.
- Valóban nem. - Ezzel nem tudnék vitatkozni. Sosem foglalkoztatott igazán, hogy a szavaim miféle gondolatokat vagy felesleges érzelmeket váltanak ki másokban, ezért megkockáztatom némileg fejletlen az a készségem, hogy még idejében átgondoljam mit és hogyan akarok mondani. Hosszú évek óta nem ragaszkodtam különösebben senkihez sem, hogy bárkivel is törődtem volna.
- Máris megártott volna? - Alig két perce jegyeztem meg, hogy egész jó a pezsgő, így kár volna kihagyni egy pohárkával, de úgy látom Freyának máris megárthatott, azért némi érdeklődéssel hallgattam szavait, a végére pedig már figyeltem is, felvont szemöldökkel futottam végig fejben vajon hol lehet a buktató, végül halványan elmosolyodtam.
- Tisztázzuk, te fogod eladni őket, az összeset, hm? Ez elég komoly alkutárgynak hangzik, de legyen... - Pillanatnyilag nem érzem súlyát veszítenivalómnak, így miért is ne, egy ilyen dekoltázsnak én is megvennék bármit.
- Tegyük fel, hogy mindenkit elbűvölsz ma este, neked ez miért lenne jó?  Te mit nyernél ezen? - Erre már-már kíváncsi vagyok, meglepne, ha nem volna kész ajánlata mibe kerülne nekem, ha kiderülne, hogy Freya nyert. Engem valószínűleg felkérnének egy újabb munkára, amiben még nem gondolkodtam. a vázlataimat továbbra sem adom el, bár megfordult a fejemben, hogy ezután elpostázom neki az összeset, majd meglátom.



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Freya N. Bosworth
Freya N. Bosworth



TémanyitásTárgy: Re: Galéria Galéria  - Page 3 I_icon_minitime16.07.20 3:19



Marcus & Freya


original.gifgpw55cjv587656fd40feb623278142.gif


Nem is ismerek rá. Mióta is szokott óvatosan fogalmazni? Mert én eddig úgy ismertem, aki nem óvatoskodik, de valójában sosem ismertem igazán. Vajon mennyi arca van? Az már biztos, hogy Marcus bácsi nem egyszerű lélek, de a művészek sosem azok. Legalábbis ezt mondják, de kezdek ezzel egyet érteni.
- Egészen különös, hogy sértegetés helyett bókot kaptam tőlec. - Szinte már kellemetlenül félelmetes érzés. Nem ehhez vagyok szokva. A mi kapcsolatunk kicsit sem mondható rendhagyónak, vagy szokványosnak. Valójában még mindig fogalmam sincs, hogy hányadán is állunk egymással, de nekem nagyon úgy tűnik, hogy képesek voltunk félretenni a múltat és remekül tudtunk közösen dolgozni.
- Ugyan. - Nevettem fel halkan.
- Még egy pohárral sem ittam meg. - Szóval biztosan nem a pezső ártott meg. Talán elvetemült ötletnek tűnik, de nem lehetetlennek. Hinni akarok abban, hogy vagyok olyan jó abban, amit csinálok, hogy az este végére sikerüljön minden alkotásának gazdát találni.
- Szeretem a kihívásokat. - Nem mondom, hogy könnyű lesz, de ha már bele préseltem magam ebbe a ruhába, akkor legyen is értelme a szenvedésemnek. Egyébként is láttam az összes művét és szerintem nem lesz nehéz dolgom azzal, hogy vevőt találjak rájuk.
- Ezzel nem csak én nyernék. - Mindketten nyertesként távozhatnánk a galáriából az este végén. Habár arról még fogalmam sincs, hogy tőle mit is kérhetnék azért cserébe, ha tényleg sikerrel járnék.
- Én amúgy is szép kis jutalékot kapok minden eladott kép után, szóval nekem csak jó, ha sikerül az összeset eladni. - Mondtam ki az amúgy is nyilvánvalót.
- Gondolom rajtad is lendítene, ha a mai sikeres akcióm után a galéria felkérne egy újabb kiállításra. - Miért érzem úgy, hogy Marcus azt feltételezi rólam, hogy ezzel lenne bármi hátsószándékom? Őszintén nincs, de mondjuk viszonozhatná valamivel a kitartásomat.  



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Marcus Finn Redford
Marcus Finn Redford



TémanyitásTárgy: Re: Galéria Galéria  - Page 3 I_icon_minitime17.07.20 19:17





tumblr_ngu819Kxhr1sa0lndo1_500.gif
Freya & Marcus


- Nem mondod... - Bukott ki számon a tőlem jól megszokott hangnemben, azt hiszem ez az, amire a mi előbb kívánt célozni, gúnyos és szarkasztikus. Csak azt ne mondja, hogy én is egy lennék közülük.
- Téged adoptáltak? - Ez is csak úgy kibukott, de ennek komolyan utánajárnék, vagy a bátyámat, hihető lenne, kezdem szégyellni magam a család egyetlen fekete bárányaként, túl sok önzetlenség vesz körül hirtelen és kezdek émelyegni.
- Hmm, igazán kér érte, azt hittem komolyan felakarod dobni az estét. - Sóhajtottam fel lemondóan és ezzel az utolsó szikrája is kihunyt annak, hogy bármiben is hasonlítanánk, inkább az látszik belőle, hogy mennyire két különböző embert ismertünk a nagyapjában. Én egy apának nem nevezhető és mint utólag kiderült ostoba balfácánt, de Freya úgy beszél róla, mint az istenéről, hát nekem nem volt ilyen szerencsém.
- Gyorstalpaló a nagybátyádtól, mert Edward ehhez túl puha p*cs, hogy megtanítson rá. - Húzódtam hozzá közelebb, hogy halkabb stílusban is tisztán értse, amit mondani készülök neki.
- Mindegy milyen helyzet adódik, kérdezd meg magadtól, hogy te ezen mit nyernél, és ha számodra kedvező és esélyed van elvenni, amit akarsz, hát tedd meg és ne kérj bocsánatot. Szóval, majd keress meg, ha konkrétabb ajánlatot van. - Amivel kezdhetek is valamit.
- Rajta Freya, engedd csak el a fantáziád, lepj meg. - Fordultam oldalt neki és suttogom mindezt a fülébe. Addig is viszont idő van, nyitunk, felhajtottam a pezsgőspoharam tartalmát, majd visszatettem a tálcára és visszamentem előre, hogy fogadjam az érkezőket az ilyenkor bevett bájolgással, pár pohár pezsgő, némi érdektelen mégis érdekemben álló csevegés és máris nyílnak a pénztárcák meg néhol más is, attól függ ki mennyire kíván elmélyülni a művészetekben. A nőknek valahogy jobb érzékük van ehhez, talán éppen nőies érzékiségük okán, egyszerűbb őket vászonra vinni is. Bár most valami újban töröm a fejem, azt még nem tudom pontosan mi sül ki belőle, de nem csak az unokahúgom szereti a kihívásokat.



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Freya N. Bosworth
Freya N. Bosworth



TémanyitásTárgy: Re: Galéria Galéria  - Page 3 I_icon_minitime18.07.20 20:26



Marcus & Freya


original.gifgpw55cjv587656fd40feb623278142.gif


- Na végre! Ez az a Marcus akit én eddig ismertem. - Valamiért hiányzott az már, hogy bunkó legyen velem. Nem is tudom... Ez részemről mazochista dolog lenne? Egy kicsikét talán igen. Azt mondják, hogy a jóhoz hamar hozzá lehet szokni, viszont arról senki sem beszél, hogy mennyi időbe is telik az, hogy a rosszhoz is hozzá tudjunk szokni.
- Nem hiszem, habár az sok mindent megmagyarázna. - Hazudnék, ha azt mondanám, hogy egyetlen egyszer sem merült fel bennem ez a kérdés. Valamiért elég sokszor érzem úgy, hogy egyáltalán nem illek bele a családomba. Ha pedig kiderülne, hogy tényleg örökbe fogadtak, akkor biztosan megkönnyebbülnék, hogy mindvégig nem velem volt a baj. Ez jó is lenne, mert ha tényleg nem kötne a vér a családomhoz, akkor ez azt jelentené, hogy mi sem vagyunk rokonok. Akkor Marcus már nem lenne apám titkolt féltestvére.
- Nem kellene, hogy ebbe bármi többet gondolj.... Ez csak az üzletről szól. - Számomra kihívás lenne, ha a mai estén sikerülne eladnom az összes művét. Biztosra veszem, hogy egytől egyig gazdát fognak találni és ha nem vettem volna a fejembe, akkor is, de nem egy nap alatt.
- Van egy olyan sejtésem, hogy ha elengedném a fantáziámat annak biztosan nem örülnél. - Mert valójában nekem eddig sose tudott örülni. Ezért sem hozakodtam elő bármi őrült tervvel. Az egy dolog, hogy tudom, hogy mit akarok és persze meg is fogom kapni, de az egy egészen másik kérdés, hogy ezekben a terveimben Marcus szerepel-e. Mert én azzal csak nyerek, ha az este végére üres lesz a galéria, szép kis jutalékot és persze a főnököm elismerését, ezen kívül vajon mit is akarhatnék? Mondjuk vissza adhatná a rólam készült vázlatokat. Már ennek is örülni tudnék, sőt ez lenne a legbiztosabb alku számomra.
Megérkeztek a nézelődök, én pedig a lehető legbájosabb arcomat vettem elő, miután megigazítottam a rajtam lévő ruhát. Hajrá dekoltázs! Persze ehhez a munkához nem csak mell kell, hanem némi szakértelem is szükséges. Szerintem még tizenöt perc sem telt el mióta a galéria kinyitott, de már így is sikerült négy műnek gazdát találnom.
- Eddig négy, mennyi is van még hátra? - Léptem oda hozzá, mikor végre nem vették körül a lelkes női műkedvelők.



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Marcus Finn Redford
Marcus Finn Redford



TémanyitásTárgy: Re: Galéria Galéria  - Page 3 I_icon_minitime20.07.20 10:16





tumblr_ngu819Kxhr1sa0lndo1_500.gif
Freya & Marcus


- Pontosan, az üzlet pedig mindig két félnek a hasznáról szól, vagy ennyire kishitű lennél? - Vontam fel szemöldököm, az unokahúgom komolyan elkeserít engem égbekiáltó különbségeinkkel.
- Ott volt Edward a szülőszobán? - Nem gondolom, hogy ezzel elvetném a sulykot, számomra őszintén gyanús ez a dolog, ennyire távolra senkire sem üthetett vissza, mégis ki volt ennyire... nem is tudom, nem Redford? Vagy a bátyám ennyire nem tudott semmit belevinni a családunkból? Elszomorító, de ennek már van értelme. Hmm, különös, engem tagadtak meg a családban, de én is ezt tenném velük.
- Szó sincs róla, kíváncsivá tettél. - Egy művész kíváncsiságát pedig nem egyszerű fenn tartani, rövid időn belül szertefoszlik, így valami egészen érdekes dolog kell ahhoz, hogy fenn tudja tartani és engem most komolyan érdekelne mi lenne az, amit Freya képes volna előhúzni a buksijából, ami nem unalmas és hétköznapi. Miért kell minden jót elrontani?
- Akad még néhány, ügyes legyél. Egyébként feltűnt, hogy ma este te képviseled a családomat? Nem tudom eldönteni, hogy ez elkeserítő vagy lelkesít... - Talán egyik sem. A legtöbb kiállításmegnyitón a szomszéd macskája is műértő, nos nálunk nem, miután kipenderítettem a bundás kis tolvajt. Viccet félretéve senkinek se szóltam vagy küldtem meghívót és hála az égnek be is tartották és egy pillanatig magam sem hittem, hogy ennyien eljönnek majd, mégis csak igaz lehet, hogy a rossz hírnév is hírnév és akkor, ha így nézzük, akkor ezek az emberek is inkább Freya végett jöttek és rá kíváncsiak, vajon még nem ismerték fel? Hmm, valóban bedobja magát és eladja az összes képem talán meggondolom, hogy egyszer beküldjek egyet-kettőt a szakmai zsűrinek a nagyobb nevek között. Végül is mi veszítenivalóm van, beválogatják vagy sem, kiderül, hogy tízszeresen ennyiért is elkelhet egy művem vagy sem, elveszek egy pohár pezsgőt, majd felkeresek társaságommal egy újabb társaságot, hogy óvatosan kifaggassam őket véleményükről, hátha hallani valami izgalmasat.



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Freya N. Bosworth
Freya N. Bosworth



TémanyitásTárgy: Re: Galéria Galéria  - Page 3 I_icon_minitime25.07.20 6:54



Marcus & Freya


original.gifgpw55cjv587656fd40feb623278142.gif


- Valójában engem csak a saját hasznom érdekel. - Az pedig egy kellemes következmény, hogy Marcus is nagyon jól fog járni velem. Munkám része, hogy minél több festményt értékesítsek, hiszen darabszám után kapom a jutalékomat.
- Ha ennyire érdekel, akkor miért nem hívod fel, hogy megkérdezzed? - Egyszerűen csak kibukott belőlem, de valójában semmi kedvem most vitába szállni vele, ahhoz túlságosan is elfoglalt vagyok. Még teljesítenem kell a magam elé kitűzött célt.
- Nos, ha sikerrel járok, akkor beavatlak a terveimbe és akkor már nem ellenkezhetsz. - Ennyire egyszerű az egész. Ha az összes festményét sikerül eladnom, akkor fogok csak elődrukkolni azzal, hogy mit is várnék cserébe. Legalább így nem adok neki gondolkozási időt arra, hogy vissza tudjon táncolni a kis alkunkból. Habár azt garantálom, hogy nem fog neki tetszeni az, amivel nem is olyan sokára sokkolni fogom.
- Szerintem ez téged inkább elkeserít. - Meghoztam helyette a döntést és szerintem nagyon is közel állok a helyes válaszhoz, mert azt képtelen vagyok elhinni, hogy lelkesíteném a jelenlétemmel. Egyébként sem hívott volna meg, mindössze csak azért lehetek most is jelen mert itt dolgozok. Micsoda különös véletlenek vannak.
Szó nélkül hagytam ismét magára, engem vár a munka, ameddig Marcus beolvad a többi ember közé. Elképesztő, hogy még mindig sikerült az inkognitóját megtartania. Senki se ismerte fel, még ebben a modern világban se, ahol bárkire rá lehet keresni az interneten.
Igazán rám férne még egy pohár pezsgő, de majd később, majd az ünneplésre tartogatom... Addig is kihúztam magam és tovább meneteltem mellbedobással és némi rábeszéléssel máris sikerült eladnom egy kőgazdag férfinak egyből kettő festményt is. Nagyon úgy tűnt, hogy a nő, akit magával hozott annak nagyon nem sikerült elnyernem a tetszését, de sebaj, nem is a kellékfeleségnek kell, hogy megfeleljek, vagy tetszenek a festmények.
- Már nagyon közel a cél. - Léptem oda Marcus mellé, hogy bejelentsem a jó hírt.



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Marcus Finn Redford
Marcus Finn Redford



TémanyitásTárgy: Re: Galéria Galéria  - Page 3 I_icon_minitime28.07.20 15:41





tumblr_ngu819Kxhr1sa0lndo1_500.gif
Freya & Marcus


Ez aztán a nem várt fordulat, most vagy ennyire kétségbeesetten próbál nekem bemutatni vagy mindez idáig voltak tervei a háttérben, az utóbbi bevallom meglepne, még engem is, pedig az komoly falat az unokahúgomnak.
- Na, ezzel már lehet valamihez kezdeni, kíváncsian várom a fejleményeket. - Már nincs sok hátra. Végül is mi veszíteni valóm van, közben a bankszámlám is megtömi és lássuk be, nincs neki akkora képzelőereje, hogy valódi fejfájást okozzon, amit végül kérni akar, titkon még érdekel is mi az, amit még nem kapott meg tőlem és attól talán még izgalmas is, hogy nem pénz az, hiszen biztosan szép kis jutalékot kap az eladások után.
Hát, ezzel a megállapítással most nem nagyon tudnék vitába szállni, bár voltaképp egyik sem, nem különösebben ráz fel a jelenléte vagy a hiánya, és mivel már nem inspirál, így nincs is amiért feltűnjön, de ez úttal nem leszek a gonosz nagybácsi és engedem had bontakozzon ki, esetleg még jó is lesz, de ennyire ne menjünk messzire.
- Akkor légy csak kíméletlen. - Vontam meg a vállam egy félmosollyal.
- Bár ilyen dekoltázzsal, az lehetsz. - Nincs az a férfi, akit ne venne meg, még akkor is, ha itt most kicsit fordított lenne a cél, itt bizonyos módon tőle kell vásárolniuk, nem pedig Őt megvásárolni, de a női báj, ha jól használják sok mindent képes elérni, vagyonok mentek már rá és szó szerint.
- Akkor dobd be magad. - Sétáltam tovább, arról is hamar tudomást szerzek, ha sikerült járt és az összes képem elkelt, nem mondhatnám, hogy van kedvencem, de ha feltétlenül ki kellene állnom valami mellett, akkor a tájfestészetet jobban kedvelem, mint a portrékat, valahogy szabadabbnak érzem magam bennük, jól lehet használni a színeket. Mondjuk Freya ruhája sem rossz, egészen erős, magával ragadó színe van, jól kilehetne hangsúlyozni aranybarnával például, oké, kell nekem egy vörös estélyi ruha, meg valaki, akit belebújtatok.



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Freya N. Bosworth
Freya N. Bosworth



TémanyitásTárgy: Re: Galéria Galéria  - Page 3 I_icon_minitime29.07.20 9:23



Marcus & Freya


original.gifgpw55cjv587656fd40feb623278142.gif


- Várjad csak. - Mindössze ennyit mondtam, de mindvégig pofátlanul vigyorogtam. Nem, most nem a pezsgő ártott meg, inkább a bizonyítási vágyam. Mégis, ha mindent eladok, akkor azzal mindketten jól járunk, sőt azt gondolom, hogy én leszek a mai este valódi nyertese, hiszen Marcusnak még fogalma sincs arról, hogy mit várok cserébe. Már most látom, hogy egyikünknek nagyon fájni fog és remélhetőleg nem én leszek az a fél, aki mindezt elszenvedi. Bocsika Marcus bácsi, de itt az idő törleszteni.
- Hm, elbüvölő és kegyetlen. - A cél érdekében mindent, de nyilvánvaló, hogy annak jobban örülnék, ha nem kellene minden egyes alkalomkor újból a húspiacra dobnom magam. Mégis úgy tűnik, hogy ez kell a nagy közönségnek. Persze nem tartom kizártnak, hogy végig gombolt ingben és bokáig érő nadrágban nem tudnék eladni egyetlen egy képet se, mert azért még úgy öltözve is rá sikerülne néhány képet eladni, de úgy sokkal könnyebben megy az eladás, ha közben saját magamat is felkínálom. Mindössze csak átvitt értelembe, de nem titok, ha nem ez a dögös ruha lenne most rajtam, akkor nem is lenne ekkora sikerem ilyen rövid időn belül. Ez viszont szomorú és vicces is egyben, de legalább szórakoztat, hiszen most Marcus műveiről van szó és arról, hogy mi lesz a jutalmam, ha sikerrel járok.
- Ennél is jobban? - Fogalmam sincs, hogy hallotta-e a kérdésemet ahogy elhaladt mellettem, de hirtelen nevetni támadt kedvem. Esetleg vetkőzzek le teljesen meztelenre és álljak a még megmaradt festménye mellé? Akkor biztosan mindenki oda menne nézelődni, de félő, hogy nem az alkotásában akarnának gyönyörködni.
Kihívás elfogadva, ahogyan eddig is. Nincs is más dolgom mindössze annyi, hogy várni egy nézelődöt, aki úgy tesz, mintha nagyon is műértő lenne, de csak azért vannak a háza falán festmények, mert azt látta a filmekben, hogy a tehetősebb embereknél ez a szokás. Szóval elővettem bájos mosolyomat és szerintem öt percbe sem telt, de sikerült rábeszélnem. Győzelem. Vajon miért nem érzem magam büszkének? Talán túl egyszerűen ment...
- Gratulálok. - Léptem oda hozzá, mindkét kezemben pezsgős poharat tartva, az egyiket felé is nyújtottam. Az egy dolog, hogy az enyém az érdem, de Marcus nélkül nem is lett volna mit eladnom. Végülis mindketten jól jártunk, de még mennyire jól.



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Marcus Finn Redford
Marcus Finn Redford



TémanyitásTárgy: Re: Galéria Galéria  - Page 3 I_icon_minitime29.07.20 12:32





tumblr_ngu819Kxhr1sa0lndo1_500.gif
Freya & Marcus


Hát ez eddig egész érdekesen alakul, bár ha Freyában ennyire lángol a bizonyítási vágy, akkor legközelebb kicsit feljebb tolhatnánk azokat az árakat, még a végén valami haszon is leesz belőle, profitot termel, ez aztán a váratlan és izgalmas fordulat. Nem volt egyéb dolgom, mint felerőltetni egy vigyort, nem az erősségem, elcsevegni egy keveset, és figyelni hogyan futja köröket az unokahúgom, meg kell mondjam egészen ügyes, vagy ezek itt mind balekok, mindkettőre látok bizonyos esélyt. Egy vonzó nőnek nehéz nemet mondani, főleg, ha azt mutatja, hogy akar tőled valamit, általában ebből lesznek a csúnya perek, amikor visz a házad, a kocsid és a pénzed, hmm ez már majdnem úgy jön ki, mintha nekem dolgozna.
Már csak az a kérdés mibe fog ez nekem kerülni, nem vagyok hozzászokva a puszta baráti jó cselekedetekhez és incs is rájuk szükségem, jobb szeretem tudni hányadán is állok, úgy bárkivel. Így itt a ragyogó alkalom, most törlesztek neki, ha képes végre eldönteni, hogy mi az, amit akar. Aggódnom kéne emiatt? Kétlem. Ki tudja? Talán felráz kicsit, vagy nem.
- Áh, hát szóval végeztél. - Vettem el tőle az egyik poharat.
- Szintúgy, ügyes voltál. - Emeltem felé koccintásra a poharam. Ennyire könnyen, gyorsan és egyszerűen régen ment már bármi is, és néhány hónappal korábban még abban sem voltam biztos, hogy festek még kiállítási darabokat.
- Ki vele, ez úttal mit eszeltél ki a bosszantásomra? - Bármi is az, tartozom neki, így megteszem, amit tudok és akkor letudtuk a szerződésben foglaltakat, csak ne menjen túl messzire, csak óvatosan Freya. Mostanra már majdnem kivívott nálam egyfajta elismerést, szinte már páratlanul kitartó, makacs és rámenős, az is mindjárt kiderül mire futja még belőle.
- Mennyien akarnak majd ez az este után elválni? - De ha elválni nem is, néhány dühös feleség az egész biztosan lesz, miután Freya kivarázsolt pár ezer dolcsit a férjük zsebéből.



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Freya N. Bosworth
Freya N. Bosworth



TémanyitásTárgy: Re: Galéria Galéria  - Page 3 I_icon_minitime02.08.20 12:42



Marcus & Freya


original.gifgpw55cjv587656fd40feb623278142.gif


Nem mondanám azt, hogy csalódott vagyok, mindössze tényleg azt hittem, hogy tovább fog tartani, hogy nagyobb kihívás elé nézek... Azt hiszem, hogy Marcus tehetségének is sokat köszönhetek, hiszen ha nagyon pocsék képeket festett volna, akkor még mindig azon igyekeznék, hogy vevőt találjak az alkotásainak. Egy kis női bájjal és némi rábeszéléssel végül sikerült minden festménynek otthont találnom. Az már biztos, hogy Grace nagyon elégedett fog lenni és az is biztos, hogy a mai nap nagyot lendít a karácsonyi bónuszomon. Odáig viszont még rengeteg hétnek el kell telnie, és ki tudja, hogy hol leszek addig. Ezt a munkát se kerestem, mondhatni, hogy egy szerencsés véletlennek köszönhetem, hogy most itt vagyok.
- Könnyű dolgom volt, tehetséges a művész. - Mi van velünk? Az eddig cseppet sem volt jellemző a kapcsolatunkra, hogy dicsérjük egymást... Ez kissé kezd hátborzongató lenni számomra. Mindegy is, most nem fogok azzal foglalkozni, hogy képesek vagyunk normálisan viselkedni egymás közelségében. Inkább csak koccintottam vele és iszogatni kezdtem a pezsgőmet. Ezt már nagyon megérdemeltem.
- Elhinnéd nekem, ha azt mondanám, hogy nem volt a terveim között az, hogy bosszantsalak? - Elvileg tartozik nekem, de nekem ezzel nem az volt a célom, hogy bármi olyat terveljek ki, amivel még jobban az idegeire bírnék menni.
- Mindössze annyit szeretnék tőled, hogy menjünk el akár egy kávézóba, vagy bárhová és viselkedj velem normálisan. - Miért érzem úgy, hogy a lehető legnehezebb dolgot kértem tőle? Igaz, ami igaz a mi kapcsolatunk nem indult túl fényesen, de mára már kissé javult a helyzet, hiszen együtt tudtunk dolgozni anélkül, hogy megöltük volna egymást. Ezt pedig akár tekinthetjük egy tesztnek is...
- Ja és persze a rólam készült vázlatokat. - Nem arról van szó, hogy nem bíznék benne... Na jó, talán egy kicsit ez is benne van abban a bizonyos pakliban. Az a lényeg az egésznek, hogy sokkal nyugodtabb lennék, ha azok a vázlatok nálam lennének és mondjuk elégetném őket.
- Nézz csak körbe... Mennyi dühös nőt látsz? Számold meg és megtudod. - Nem tagadom, néha bevetettem némi flörtölést is, hogy minél gyorsabban célba érjek és ez biztosan nem tetszett a kellékfeleségeknek. Magamban persze jól szórakozok ezen, hiszen tudok magamról valami olyasmit, amire Marcus még csak nem is gondol... Még szűz vagyok és mégis mennyi mindent értem ma úgy el, hogy felhasználtam a testemet is a cél elérése érdekében.



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Marcus Finn Redford
Marcus Finn Redford



TémanyitásTárgy: Re: Galéria Galéria  - Page 3 I_icon_minitime23.08.20 21:40





tumblr_ngu819Kxhr1sa0lndo1_500.gif
Freya & Marcus


- Egészen őszintén a nehezemre esne... - Fogalmazhatnánk úgí is, hogy hobbi szinten űzi azt, hogyan és mivel borítson ki, de inkább az élsportolók közé sorolnám azt a munkát, amit belefeketet, na és mindezt miért? Valamiért, amink sosem volt, pontosabban nekem, de ez mit számít, én jól elvoltam nélkülük, akkor szükségem lett olna erre, most már nincs és köszönöm, de nem kérem ezt a csaléd újraegyesítő projektet, hánynom kell az egésztől.
Meglepett és elgondolkodtatott egyszerre, jó, hát legyen.
- Most szeretnél menni? - Mert akkor essünk is túl rajta, bárhová mehetünk, csak legyen pia és benne vagyunk, csak kibírok egy-két órát még a társaságában, legalább ez a ruha megérdemel annyit és a fáradzoása, amiért persze Freya is megkapja a jutalékát, ki hitte volna, hogy valamiben tehetséges, mondjuk beldobásban jeles mindenképp.
- Oké, megkapod őket egy borítékban, így megfelel? - És ezzel letudtam a tartozásom, nem lesz már semmi, ami hozzám kötné és amit még akarhatna tőlem, a vér pedig hát... ez már nem a középkor, eltekinthetünk tőle.
- Igazán nem lehet őket hibáztatni. - Jelentettem ki ezt úgy, hogy még körbe sem kellett nézni, de a hatás kedvéért és némi rejtett kíváncsiságból azért megtettem, akadt körülöttünk néhány szőrüs női pillantás az unokahúgom irányába, vajon azt gondolhatják, hogy Freya most épp engem próbál elbűvölni bájaival? Az igen nehéz lenne...
- Kitettél magadért ma este... - És nem hinném, hogy én volnék az egyetlen férfi, aki ezt szóvá tette volna az est folyamán, egy férfi mindig szereti a szépet és szereti azt szavakban is kifejezni, nem mindig a legillendőbb módon, de hát ez már csak ilyen, ahogyan én is. Van, ami már nem változik.
- Szólj, ha indulhatunk. - Részemről ennyi bőven elég volt és ha felveszi a táskáját és a kabátját, akkor akár indulhatnánk is, hogy törlesszem a tartozásom, ez így korrekt.



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Freya N. Bosworth
Freya N. Bosworth



TémanyitásTárgy: Re: Galéria Galéria  - Page 3 I_icon_minitime24.08.20 11:04



Marcus & Freya


original.gifgpw55cjv587656fd40feb623278142.gif


Nehezére esne, ezt nem is csodálom egyetlen egy pillanatra sem. Tettem olyan dolgokat, amikre nem egészen vagyok büszke, de abból áll az élet, hogy néha rossz döntéseket hozunk. Én is hoztam pár rossz döntést, na és? Most itt a remek alkalom, hogy kárpótoljam érte. Az pedig szerintem egészen meggyőző részemről, hogy miatta bevetettem minden tudásomat és persze bájaimat azért, hogy sikerrel zárjuk a mai estét.
- Most is ráérek. – Elvégeztem a munkámat, már nincs mit eladni, szóval úgy hiszem, hogy jól gondolom, hogy leléphetek. Grace amennyire elégedett velem biztosan nem fog lecseszni azért, mert nem maradtam zárásig, elvégre elvileg nem csak én dolgozok itt, akármennyire is úgy tűnik a mai nap után.
- Nem úgy volt, hogy sose válsz meg a vázlataidtól? – Ezzel most meglepett. Túl könnyen ment. Hol van itt a csapda rész? Talán nincs is, talán csak a múltunk miatt nem tudok hinni neki. Sőt, ezt tartom leginkább valószínűnek. Ha pedig tényleg betartja az ígéreté, akkor leszek csak igazán meglepődve.
- Ez valami burkolt bók akart lenni? – Én mindent megtettem, ami tőlem tellett. Ennyi. Ezen nincs is már mit ragozni. Kiöltöztem és a dekoratív látványom segítségével még több sikerem volt a munkámban. Nőből vagyok. Miért ne használhatnám fel a természetes bájomat? Mindenki ezt teszi. Akkor már én sem fogok kimaradni a sorból, persze mutathattam volna többet is, vagy lehettem volna rámenősebb is, de az már túl közhelyes lett volna. így is hatalmas sikerrel zártam a mai estét.
- Nem azt akartad mondani, hogy inkább a melleimet tettem ki ma este? – Hangosan felnevettem, de ekkor már igyekeztem gyorsan feljebb húzni a ruhám felső részét, hogy nem mutassak túl sokat, mára éppen elég volt a műsorból.
- Csak egy perc. – Azzal el is tűntem az irodák irányába. Kell a kabátom és a táskám. Gyorsan felvettem magamra a kabátomat, táskámat pedig vállamra téve léptem ismét oda hozzá.
- Na és van valami terved? – Ha jól emlékszem, akkor nem beszéltünk meg semmi konkrétumot. Akkor csak legyünk spontánok és a legközelebb eső helyre üljünk be? Na és ez mennyire lesz kínos nekünk? Ilyet még sose csináltunk és tartok attól, hogy kínos csendbe burkolódzva fogjuk majd egymást nézni, míg rá nem ununk a másikra.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Galéria Galéria  - Page 3 I_icon_minitime24.08.20 14:47

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?
Freya N. Bosworth
Freya N. Bosworth



TémanyitásTárgy: Re: Galéria Galéria  - Page 3 I_icon_minitime02.11.21 13:56



Leon & Nicole


original.gifgpw55cjv587656fd40feb623278142.gif

Szükségem van egy biztos pontra az életemben és jelenleg ez számomra a munkám volt. Igaz, hogy csak néhány hete dolgozok itt, de eddig nagyon is élveztem az itt töltött időt. Minden nap tanulságos és szeretek a galériában lenni. Olyan, mintha itt biztonságban lennék a rengeteg festmény és műalkotás között. Egyszerűen csak megnyugvásra lel itt a lelkem, akármennyire is különösen hangzik ez, mégis így érzem.
- Már alig vártam, hogy megérkezz, szeretnélek bemutatni a fiamnak. – Szinte még át sem léptem a küszöböt, de már Grace előttem termett és majd kicsattant az örömtől. Akaratlanul is az csuklómon lévő órára pillantottam, hiszen úgy várt rám, mintha elkéstem volna, de még néhány perccel korábban is érkeztem szokásomhoz híven.
- Oké. – Meglepődtem és még mindig ledöbbenten álltam az események előtt. Még sose láttam ennyire boldognak, szó szerint belém karolt, hogy együtt tegyük meg az utat az irodáig. Eddig nem igazán avatott be a magán életébe, de azt eddig is tudtam, hogy van egy fia, aki külföldön tevékenykedik, de arról fogalmam se volt, hogy ma találkozni fogok vele.
- Leon fogja átvenni itt a helyemet, nekem szükségem van egy kis pihenőre, mielőtt tovább akarnánk terjeszkedni. – Mielőtt bármit is mondani tudtam volna már Grace keze a kilincsre siklott és ajtót nyitott.
- Freya szeretném neked bemutatni az én drága Leon fiamat. – Tekintetem találkozott a férfi tekintetével és legszívesebben kedvem lett volna hátat fordítani neki és kisétálni az irodából. Ezt nem hiszem el! Grace annyira kedves és jószívű, hogy azt feltételeztem, hogy legalább a fia egy egészen kicsikét örökölt valamit az anyja jó tulajdonságai közül, de tévedtem.
- Freya Bosworth. – Bemutatkozásra nyújtottam felé a kezemet. Mert azt fogom játszani, hogy most találkoztunk életünkben először, még ha ez nem is igaz. Nem akarom, hogy Grace megtudja, hogy pontosan tudom milyen bunkó a fia.
- Ismerkedjetek meg egymással, nekem van még némi elintéznivalóm. – Egyszerűen csak kisétált és azon kaptam magam, hogy egyik pillanatról a másikra kettesben maradtam vele.



outfit




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Galéria Galéria  - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Galéria

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Belváros-