welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Sztriptízbár - Page 2 Vote_lcapSztriptízbár - Page 2 Voting_barSztriptízbár - Page 2 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Sztriptízbár - Page 2 Vote_lcapSztriptízbár - Page 2 Voting_barSztriptízbár - Page 2 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Sztriptízbár - Page 2 Vote_lcapSztriptízbár - Page 2 Voting_barSztriptízbár - Page 2 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Sztriptízbár - Page 2 Vote_lcapSztriptízbár - Page 2 Voting_barSztriptízbár - Page 2 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Sztriptízbár - Page 2 Vote_lcapSztriptízbár - Page 2 Voting_barSztriptízbár - Page 2 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Sztriptízbár - Page 2 Vote_lcapSztriptízbár - Page 2 Voting_barSztriptízbár - Page 2 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Sztriptízbár - Page 2 Vote_lcapSztriptízbár - Page 2 Voting_barSztriptízbár - Page 2 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Sztriptízbár - Page 2 Vote_lcapSztriptízbár - Page 2 Voting_barSztriptízbár - Page 2 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Sztriptízbár - Page 2 Vote_lcapSztriptízbár - Page 2 Voting_barSztriptízbár - Page 2 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Sztriptízbár - Page 2 Vote_lcapSztriptízbár - Page 2 Voting_barSztriptízbár - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Sztriptízbár

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Sztriptízbár Sztriptízbár - Page 2 I_icon_minitime11.05.20 16:04



Emily & Derick







E

gyszerre öntött el minden, emlékek, fájdalmak, mint akit leöntöttek vödör jeges vízzel, víz, az apám vízbe fulladt teste, amikor azonosítottam, depresszív alkoholista lett amikor anyám elhagyta, hogy új faszokat fedezhessen fel, ő pedig öngyilkos lett, évekig álmodtam a képpel, talán itt indult el a lavina nálam, a halott apámat hallucináltam az egyetemen is amikor beutaltak Clarckoz kezelésre, Clarck, a következő férfi aki a világot jelentette, aki egybe tartotta a széteső puzzle darabokat, akiben hittem és reméltem, aki éveken át tömte bogyókkal a depressziós Emilyt, és ringatta álomba amikor síró görccsel ébredt az éjszaka közepén, drága Clarck, aztán a kép ahogy egy másik nő lovagol rajta az ágyban amit én vettem, az egyiptomi pamut ágyneműben, amit szintén nekem köszönhetett, a nőnek, akit összerántott, büszke lehet a művére, teremtett egy félig meddig stabil bombát, akiben ha elégett a kanóc nem csak magát viszi de az egész környezetét, és most Derick, minden fontos férfi az életemben csak bánt és belém rúg, de ebből most lett elegem, nem tudom melyiket csinálnám szívesebben, üvöltenék, tombolnék, futnék, de semmi sem megy, remegek a dühtől, elborul az agyam, összeszorítom a fogam és öles léptekkel indulok felé, megjelenik oldalt arca mellett az enyém.
- Megfigyelés mi? A seggét vagy a mellét?
Suttogom fülébe, időt sem hagyok reagálni, mentegetőzni bármit, lendületből akkorát húzok be neki össze szorított öklömmel, hogy bele sajdult a kezem, hátat fordítottam és kiviharzottam, elég, elegem van mindenkiből és mindenből. Lou kapott el az ajtóban.
-  Hé Em, minden rendben?
Pillantott le véres öklömre.
-  Nem Lou, semmi sincs rendben.
Látja, hogy ráz az ideg és könnyek gyűlnek a szememben.
-  Hé, gyere menjünk arrébb.
Tette a vállamra a kezem és intett a másik ajtón állónak, hogy mindjárt jön, pár épülettel arrébb leültetett egy padra, nem tudom, hogy jutottam el odáig, teljesen szétcsúsztam, csak bámultam magam elé és próbáltam nem elfelejteni levegőt venni.
-  Lélegezz szépen Emily és mondd el mi történt.
Felemeltem tekintetem és Dericket láttam meg.
-  Lou most mennem kell, kérlek ne engedd, hogy kövessen.
Feltápászkodtam és a lakásom irányába indultam el, még hallottam Lou hangját "Hé, haver állj csak meg.".



 




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Derick Stackhouse
Derick Stackhouse



TémanyitásTárgy: Re: Sztriptízbár Sztriptízbár - Page 2 I_icon_minitime11.05.20 16:59


Emily & Derick



Ez valami vicc, szívassuk meg újoncot, mert akkor jó, oké, marha jót röhögtem meg minden, lelehet szállni rólam, de senkiből se tör ki a nevetés a lelkesedése sem hagy alább, ahogy kéjesen lovagol rajtam, miközben simogat, próbáltam terelni, de csak olaj a tűzre, aztán bumm, hogy kerül ide? Francba, francba, kurva hétszentségét! Irdatlan nagyot húzott be, szerintem ez befog dagadni, elindult a vér az orromból, de le szartam, levakartam a nőt magamról, az ingembe töröltem az orromat, ömlött a vér belőle, rohadtul kifognak rúgni, ezt nem hiszem el! Magamban őrjöngtem, miközben Emily-t próbáltam utolérni, ezt elcsesztem.
- Emily! - Az utcára érve pillantottam meg és már indultam is volna felé.
- Hé, haver állj csak meg. - Dühösen rázom a fejem, öregem, lehet, hogy kétszer kiteszel, de most arrébb teszlek, ha nem mész az útból.
- Emily, Emily! - Kiabálok utána, mire kinyögöm, hogy nem bántani akarom és rendőr vagyok, ellenkezőleg, ő húzott be nekem és most azt hiszi megcsaltam egy olcsó nővel. Mire nagy nehezen elszabadultam, már csak az utca végén kaptam el könnyektől áztatott szemekkel.
- Emily, ez nem az, aminek látszik. - Ragadtam meg erősebben a karját, hogy magam felé fordítsam, majd gyorsan el is engedtem. Még mindig éreztem a fémes keserű ízt a számban, ott álltam előtte, betörött orral, dühös voltam és kétségbeesett, most van, amikor mondani kéne valamit és ne szúrjam el még jobban, ugye?
- Gondolkozz, folyamatban lévő nyomozás, nem tudhattál róla, én nem... - Csuklott el a hangom és az ölemben vonagló nő jutott eszembe, hát ez hihetetlenül szarul fog hangzani. - Nem tenném ezt veled, jó? Oké? Az a nő... nem is... nem érdekel, ahogy más sem. - Látom a szemeiben, hogy kár minden szóért és az lenne a legokosabb, amit még megtehetnék, hogy kurva gyorsan visszamegyek, akkor legalább talán, nagyon talán az állásom megmarad, de hogy ő nem bocsájt meg ezért, az itt eldőlt.      

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Sztriptízbár Sztriptízbár - Page 2 I_icon_minitime11.05.20 20:01



Emily & Derick







Ü

völteni, toporzékolni, sírni volna kedvem, de próbálok mindent visszatartani addig amíg elérek a lakásomra, a falak magányában már nyugodtan törhetek zúzhatok amit mellesleg fogok is, csak érjek már el odáig, érzem ahogy arcomon csorognak meleg könnyeim, sósan marja kicserepesedett ajkaim, nem nézek hátra csak előre, egyik láb a másik után, ez az Emily, menni fog ez, zavaros a fejem, az előző képek cikáznak még benne, élénken, túl élénken ahhoz, hogy figyelni tudjak. Fékcsikorgásra figyelek csak fel.
- Hé, nem néznél a lábad elé? Hülye liba!
Ja, hogy én simán átsétáltam a piroson, oké, azt hiszem nincs több lámpa és sarok, az a tömb ott már az enyém, legalább valami, amit most fogok eladni, és akkor már tényleg nem lesz semmi ami az enyém maradhatna, hallom ahogy kiabál utánam, de szerencsémre Lou feltartja, sokkal tartozik nekem az a nagy medve, egy csomószor hoztam ki a seggét a sittről minden fajta büntetés nélkül.
Egyre homályosabb az épület magam előtt ahogy közeledek felé, mantrázom magamban a kaputelefon kódját, 7485, igen, annyi, nem keverem össze semmivel, mindjárt otthon vagyok, ha ezt otthonnak lehet nevezni, hisz ugyan úgy fájdalmaim színtere, mint most a bár vagy a saját lakásom, hol tudtam ennyire elrontani, hol nem vettem észre a jeleket? Azt hittem Clarck mellett ezt már mind kitanultam, talán mégis igaz, a férfiak nem monogám típusok, sosem elég egy pina.
Ez nem az aminek látszik? Cinikusan elvigyorodtam.
-  Nem? Tényleg? Azt mondod? Miért is kellene bármit is elhinnem amikor pár perce még egy vadidegen riherongy vonaglott rajtad.
Közelebb hajolok és látványosan a levegőbe szagolok.
-  Még az illata is olcsó, amitől már te is az vagy. Menj inkább vissza, ott úgyis várnak rád.
-  Tudod, pont ugyan olyan vagy, mint Clarck!
Csattant fel hangom, fájóan, már nem látok a saját könnyeimtől, csak a levegőbe beszélek hátha fülekre talál.
-  Annyi különbséggel, hogy te nem érted mennyire szeretlek.
Csúszott ki, de itt már lezártnak tekintettem a vitát, hátat fordítottam és a kódot beütve léptem be a nagy épületbe.



 




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Sztriptízbár Sztriptízbár - Page 2 I_icon_minitime13.05.20 15:55

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?
Mona DeFler
Mona DeFler



TémanyitásTárgy: Re: Sztriptízbár Sztriptízbár - Page 2 I_icon_minitime28.07.20 22:11




Caden & Mona




images?q=tbn:ANd9GcR_IdwJmJgWoH3TBSIGYXgeloF8pENvUrpGoviktoUZDPwAcZFWFg



A

z elmúlt egy évben talán nem is volt beépülős melóm, egy kissé most is meglepődtem amikor az FBI külsőst alkalmaz, általában saját maguk közül áldoznak fel emberekéket, de úgy érzem most komoly bajban lehetnek ha már én is sokkal többet tudok a kiszemelt célpontokról náluk, az alapján amit Liam elmondott tényleg szükség lesz rám, a pénz nem számít, hát persze, majd ha átküldöm a számlát számítani fog, csak akkor az már engem nagyon hidegen fog hagyni.
Ma kezdődik el az egész akció, így mára szabaddá tettem magam az iroda terhei alól, átadtam mindent Cecilnek, ő fog a telefonokkal foglalkozni, és elküldeni mindenkit várakozóra, kiemelt prioritás, értem én, nagyon el akarják kapni ezt a bandát, felszámolni nehéz lesz, de hátha ha már a fejeseket kivesszük az egyenletből könnyebb lesz, legalább is ebben reménykednek, ez már engem nem érdekel.
Állok a lakásom hatalmas tükre előtt, és áldom a sminket, nem az arcomra, bár oda is kelleni fog a hatás kedvéért, hanem mert több olyan sebhelyem van ami nem szép látvány lenne egy "prostin", így ipari mennyiségű nedves alapozó, púder és lakk kell, hogy eltüntessen mindent, viszont fixen tart, nagyon nehéz levakarni, és egyelőre nem is szándékozom. Felveszem a szokásos kis szexi szerelést, ha tudnám hányszor kellett már kihasználnom az adottságaimat, hogy bekerüljek valahova, bár itt azért ennél bonyolultabb lesz, mert a fő muftik nem járnak a Soho kis bárjába, ezért előbb be kell kerülnöm és belülről elérni őket, pusztítani, mint egy rákos sejt.
Beakasztom a hosszú, hegyes fülbevalóm, ami magában rejti azt a pici kis cuki szerkezetet ahova az aprócska mikrofonom küldi a jeleit, olyan cégekkel állok fejlesztési kapcsolatokban amelyekkel maga az FBI sem, rajtam tesztelnek mindent, ami engem szórakoztat, a bugyi korcának belsejében van egy aprócska zseb ami rejti magát a mikrofont, nagy hatótávú és már sokszor vettem remek hasznát amikor nem tudtam hova máshova elrejteni a szerkezetet, ez saját ötlet, ott sosem keresik. Gyűlölöm a tűsarkakat de még sem vehetek fel tornacipőt, végül egy térig érő kabát, túl feltűnő lennék így az utcán, és a megbeszélt találkozó hely felé veszem az utam, nincs messze, a Soho minden zegzugát ismerem már.
Zavartan pislogok, hogy ki? Várj ezt ki sem tudom mondani, az én nyelvem beletörik, ha nem figyelek alaposan oda az akcentusom még mindig felszínre bukik, hiába nem - e föld szülötte vagyok...
- Mona.
Nyújtok kezet, gyorsan mérem fel, nem bízom benne, ha már itt tartunk senkiben sem, de ő a tuti kulcsom a hátsó ajtóhoz.
- Ha leleplezel, kinyírlak.
Húzom el a kezem, teljesen komolyan gondoltam, akkor show time....





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Caden Ainsworth
Caden Ainsworth



TémanyitásTárgy: Re: Sztriptízbár Sztriptízbár - Page 2 I_icon_minitime28.07.20 23:04

Cc, nem való nekem ez a társasdi, kétszer próbáltam, tényleg, nem vált be, egyszer kivágtak és nem bánom, újra megtenném, most lehet tovább verném, azóta nem javult a dühkezelései zavarom, de itt legalább kiélhetem, a haditengerészetnél ott még elvoltam, megvolt a feladatom és tudtam mikor mit kell tennem, nem volt mire várni, erősítés, na persze, akkor ziher, hogy ott hagyod a fogad, vagy megússza a rohadék, még másokat eltemet a családja. És ostobán azt hittem, hogy az utolsó csapatom után már nem lesz ilyen, dolgozhatom egyedül, hivatalosan nem is tartozom sehová sem, ennyi szart mondjuk nem is tudnának elsikálni, de az én eszközeim, az én módszereim, stratégiám és senki nem pofázik bele, nekem ennyi elég, volt legalábbis... Most meg jön valami maca pattogni, aha, jó bulinak hangzik, de amíg kifizetnek, nekem nyolc, legyen. Pontosan érkeztem a találkozó helyre, kifejezéstelen arccal mértem végig, ejha, biztosan érti a dolgát, de mégis hol?
- Caden. - Nyújtottam neki kezet, és ennyit az udvarias részről, ebben a bandában nem bánnak finoman a nőkkel, így bocsi cica, de elfogom kenni a sminkedet. Háát, illeni fog be, azzal nem lesz gond, a többit meg majd menet közben meglátjuk.
- Ha lebuksz, örülnél, ha inkább halott lennél. - Láttam már itt ezt-azt, nem tegnap jöttem. Szóval, akkor ezt megbeszéltük, szedd fel és vigyázz rá, világos. Akkor essünk neki, ki gondolná, hogy egy rakás hülyének, akik folyton piálnak, szívnak, kúrnak vagy verekednek bevett szokásaik vannak, már ezeken kívül, hát van, a nőket is fel kell szedni valahol, és azok csak és kizárólag ebből a bárból vannak, és ha közelebb akarok férkőzni, akkor jobban benne kell lennem buliban, legalább nem kell attól tartanom, hogy nyakon szúr a kurva álmomban, vagy épp, hogy csak most kell majd.
Miután megejtettük a mi kis csapatépítő megbeszélésünket, már csak annyi dolgom volt, hogy ledobtam magam az egyik helyre, kikértem egy sört, majd egy újabbat és csipegettem a kínálatból.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mona DeFler
Mona DeFler



TémanyitásTárgy: Re: Sztriptízbár Sztriptízbár - Page 2 I_icon_minitime29.07.20 0:07




Caden & Mona




images?q=tbn:ANd9GcR_IdwJmJgWoH3TBSIGYXgeloF8pENvUrpGoviktoUZDPwAcZFWFg



M

ég, hogy én lebukni, cöh, fintorogni támadt volna kedvem, jól kezdődik, pattog itt egy puha pöcs arról, hogy kell végeznem a munkám, édes drága bogyókám én már akkor ezt csináltam amikor te a pályaválasztási tanácsadónál tanácstalanul nézted azt a kibaszott lapot, hogy merre is vigyen az élet, nem te fogod nekem megmondani mi hány méter.
- Nem úgy volt, hogy egyedül leszek? Nem mondod komolyan, hogy így érted a védelmem? Ennél egyedül többre mentem volna.  
Tudom, pofa be és dolgozz, de ezért felárat kérek, még egy ilyen őstulok és eheti az idegeimet, vettem egy mély levegőt, és inkább nem is foglalkoztam vele, a bár hátsó bejáratán mentem be, ahol a csajok is, volt köztük pár ismerős arc, mostanában bejártam néha, hogy megszokjanak, mint az új lányt, és kicsit megfigyelve a bandát derítsem ki milyen típusú lányok legyeskedik körül, hát a elég butácska, és kussolós fajták, hú de nem fog ez nekem menni, egy párszor rá kell majd harapnom a nyelvemre.
Ledobtam a kabátom a székemhez a tükröm elé, még egyszer átnéztem a sminkem, kifésültem a hajam, és akkor kezdjük, vannak azok a lányok akik fent táncolnak a színpadokon, na ők a profik, évek óta nyomják és saját számuk van, és vagyunk mi többiek, akik csak sétálgatnak és öltáncokat adnak, nem értem a nőket, na de nekem nem is kell. Láttam, hogy kiszúrta az egyik kis csaj a pasit akit nekem kell, elkaptam a karját.
- Ne, hagyd, ő az enyém.
Elvigyorodott és átadta a terepet, neki sincs sok kedve ehhez, de kell a pénz, valamire biztos, különben kétlem, hogy itt lenne.
Először csak finoman közelítettem meg, mint a lányok többsége, majd érintve bőrét táncoltam neki, végül elfoglalva ölét vonaglottam a zene ritmusára, tudom, hogy neki ezt hagynia kell, de ez a merevség már nekem kínos. Átöleltem a nyakát és fülébe súgtam.
- Mindenki téged néz, légy már végre igazi férfi és engedd el magad!
Még őt is nekem kell tanítani?

Click me




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Caden Ainsworth
Caden Ainsworth



TémanyitásTárgy: Re: Sztriptízbár Sztriptízbár - Page 2 I_icon_minitime02.08.20 22:03

Így azért már kicsit másképp fest az a bizonyos egekig magasztalt rendszer, nem igaz? Miután bekerülsz, többnyire két opció van, agy még jobban elkezded isteníteni, mert franc se tudja, mákod volt, vagy elkezded gyomorból rühellni, mert közel sem olyan tiszta és becsületes, mint a tv előtt bambulva a CSI-t meg a többi szart. Melyikhez tartozom, lássuk csak, kirúgtak, még a papír el se jutott hozzám visszavettek az öngyilkos jelöltekhez, aztán most faszom se tudja mi a dolgom ezzel a nővel is, de hogy valami nagyon elgurult nála, az hét szentség. A harmadik sörömnél jártam, mire láttam beindulni, na hé, nem kell olyan durván, oké, akkor idő van.
Oldalra billentve fejem néztem végig rajta, nem rossz bőr, kortyolok az üvegemből, majd szélesebb terpeszbe helyezkedve hagyom, hogy az ölembe másszon, majd kéjesen vonaglani kezdjen rajtam, bazdmeg, húztam el a számat, még mindig jobban vonz a magányos meló gondolata, igazi férfi, mi? Hát, felénk az igazi férfiak szájon vágnak, hogy kibuggyan a véred, aztán megdugnak és közben talán még szívnak is, de legyen, én megadom neked, üdv a pokolban. Hátrébb döntve fejem karjai között néztem szúrós pillantásommal rá, majd halvány mosolyra húzva ajkaim húztam végig ujjaimat tincsei között, majd megragadva és megmarkolva rántottam hátra a fejét annyira, hogy felkeljen rám néznie, egy hosszú másodpercig néztem le rá szigorúan, na ez a helyes felállás közöttünk, jobb, ha hozzászokik már most. Erősen tartva markomba emeltem feljebb ajkaimra, majd tapadtam rájuk mohón és erőszakosan tartva őket magamon. Nyelvem kíméletlenül hatolt ajkai közé és vette birtokba azt a fene bátor száját, akkor első lecke, nem pattogsz és nem nyarvogsz, nem vagyok senkinek a felvigyázója, de itt a butácska tudatlan nőket kedvelik, és te ettől nagyon messze vagy, vegyük ezt át gyorsan. Elengedtem a haját, majd egy másodpercre elhajolva tőle fogtam ujjaim közé az állát és egyenesedtem fölé. Most próbáljuk újra.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mona DeFler
Mona DeFler



TémanyitásTárgy: Re: Sztriptízbár Sztriptízbár - Page 2 I_icon_minitime02.08.20 23:06




Caden & Mona




images?q=tbn:ANd9GcR_IdwJmJgWoH3TBSIGYXgeloF8pENvUrpGoviktoUZDPwAcZFWFg



M

indig is jobban szerettem egyedül dolgozni, ha valaki más van a képben az mindig plusz kockázat, hisz sosem hihetsz teljesen a társadban, hogy ha pisztolyt fognak a fejéhez nem fog köpni és ezzel leleplezve téged, kockára téve az ügy sikerét és a te életed, én mindig tudom, hogy nem fogok köpi, hisz életem során szorították már párszor a fejemnek a hideg fém csövet, de eddig mindig megoldottam, egyedül, igen, egyedül, hiába vagyok nő, és engedem, hogy azt higgyék a gyengébbik nembe tartozom, egy négy - öt tagból álló bandácskát egyedül is legyűrök, fegyver nélkül, a nagyobbakhoz már kell golyó, penge, székláb, cövek, vagy bármi ami ölésre használható, és hát amint tudjuk elég sok dolog alakítható át halálos fegyverré.
Alapos vagyok, kutatok, és odafigyelek a részletekre, beolvadok és nem tűnök ki a tömegből, ez a jó nyomozó ismérve, soha nem teszik hirtelen előre nem megfontolt lépéseket, főleg nem ha épp megfigyelek, így hetekig csak figyeltem és távol maradtam, szokják a jelenlétem, az új lányét, bár megtapostam pár golyót aki meg akart fogni, de ez ezzel jár, tejeltek, hogy elengedjem a királyi ékszereket, és kussoltak, mert tudták, hogy tilosban járnak, még a végén megkedvelem itt ezt a helyet, vagy nem, na lapozzunk.
A mai este is így indult, de ma volt A nap, amikor végre elő kell lépnem és megszereznem magamnak a jogot a bandában, jó a jog, az egy nagyon erős túlzás, a helyet sem megfelelő. hm, hogy is fogalmazzak, a kurva szerepét akit csak egy pasi húzhat, valami olyan ami elég megfelelő lenne erre a szituációra.
Az arcára kiülő mosoly csak egy kissé volt rémisztő, majd elkapta a hajam és lerántotta a fejem, esküszöm ajkamba kellett harapnom, hogy ne nyögjek fel jólesően, olyan hévvel követelte az ajkaim és hatolt nyelve a számba amit már nagyon rég hiányoltam az életemből, legszívesebben most megdicsérném, hogy ez az, ügyes fiú vagy, csípőm feszítem az övének, ahogy ajkaim bitorolja, majd elenged és fölém tornyosul, úgy érzem mégsem lesz itt semmi gond, legalább is akkor ha eléggé véresre tudom harapni a nyelvem, hogy elkussoljak. Lassan mozdítva a csípőm kezdtem újra idegőrlő táncomba, amíg ő fogva tartva bizonyítsa felettem gyakorolt dominanciáját.

Click me




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Caden Ainsworth
Caden Ainsworth



TémanyitásTárgy: Re: Sztriptízbár Sztriptízbár - Page 2 I_icon_minitime02.08.20 23:58

Jó, ez az, ügyes kislány, már csak a fene felvágott nyelvedet kell kordában tartanom és akkor nem lesz itt gebasz. Erősen tartva állát hajolok ismét ajkaira, miközben csípője pokoli lassú és érzéki ritmusban ring feszesen az ölemnek simulva, olyanok ezek, mint az állatok, mintha az ember nem előre, hanem visszafejlődne, vagy csak vannak kivételek, ha domináns vagy és megmutatod mennyire, akkor tisztelnek, benne vagy a bandában, ha viszont nem, akkor semmibe vesznek, megaláznak, szórakoznak veled és mindent elvesznek, amit bolond módon képtelen vagy megvédeni és meg is érdemled, több helyen kellene ezt tanítani, amit nem tudsz kiharcolni és megvédeni, az nem a tiéd, soha nem is volt. Ez lett nekem Ő, vagy valami olyasmi, a lényeg, hogy a haja szála se görbülhet, hát akkor rossz helyre küldtétek, még másoktól kitudom húzni azzal, hogy az enyém, de itt vannak szabályok, a nő kussol és nem pofázik, ezt első körben be bukta, ha nem megy, megtanítsák rá, őt nekem kell és nem fogom kímélni, túl sokat öltem már ebbe a szarba, hónapokat és még annyi hátra van, nem fogok itt megdögleni. Oké, jó, első lecke pipa, engedem el, majd kényelmesen hátradőlve ujjam közé fonva húzok előre egy vastagabb tincset hajából és kezdem vele simogatni, mozogj szépen. Talán mégis csak kinéz némi haszon belőle, ha ezt ilyen jól csinálja, én nem tudom feljebb kefélni magam, de Ő igen, viszont a háta mögött tudok állni és elvarrni a szálakat, meglepődnél, hogy ezek mit meg nem tesznek egy kurváért, ha az foglalt, mondjuk simán fejbe lőnek és akkor még jó napjuk volt.
Gratula, elég ügyes voltál, most jön a neheze.
- Indulj. - Ütögettem meg a fenekét, megvan, amiért jöttem, most húzzunk el. háta mögé lépve toltam meg erősebben előre, herótom van már ettől a helytől.
- Igyekezz. - Megvártam még összekapkodja a holmijait, majd elindultunk, ahol elkövetkező mézes heteinket tölteni fogjuk. Fogalmazzunk úgy, hogy ez a városnak nem a jobbik fele, amit mutogatnak, inkább az, amit nem. Sötét, koszos, és ha hallasz valamit, tuti, hogy nem csak képzelődtél és többnyire nem farkasok.
- Üdv a Hiltonba. - Löktem be a szerény kis lakosztályunk ajtaját. Nem túl nagy és maga az ágy sem, szóval így járt.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Sztriptízbár Sztriptízbár - Page 2 I_icon_minitime03.08.20 10:28

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Sztriptízbár Sztriptízbár - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Sztriptízbár

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Belváros :: Szórakozóhelyek, kaszinók-