welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Winnie Jaray Vote_lcapWinnie Jaray Voting_barWinnie Jaray Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Winnie Jaray Vote_lcapWinnie Jaray Voting_barWinnie Jaray Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Winnie Jaray Vote_lcapWinnie Jaray Voting_barWinnie Jaray Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Winnie Jaray Vote_lcapWinnie Jaray Voting_barWinnie Jaray Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Winnie Jaray Vote_lcapWinnie Jaray Voting_barWinnie Jaray Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Winnie Jaray Vote_lcapWinnie Jaray Voting_barWinnie Jaray Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Winnie Jaray Vote_lcapWinnie Jaray Voting_barWinnie Jaray Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Winnie Jaray Vote_lcapWinnie Jaray Voting_barWinnie Jaray Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Winnie Jaray Vote_lcapWinnie Jaray Voting_barWinnie Jaray Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Winnie Jaray Vote_lcapWinnie Jaray Voting_barWinnie Jaray Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Winnie Jaray

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Winnie Jaray Winnie Jaray I_icon_minitime08.05.15 17:26

Winnie Jaray


Név: Winnie Danny Jaray
Becenév: Proff, Mackó, Paraszt
Születése hely, idő: 1985. április 1. / Norvégia, Harstad  
Tartózkodási hely: Vegas
Csoport:  orvos
Anyagi háttér: Felső osztály
Szexualitás: Heteroszexuális
Avatar alany: Harry Treadaway

Ki vagyok én...?!

Tudták, hogy ha valaki elveszti valamelyik érzékszervét, csak, hogy egy fiktív példát hozzak, a hallását, akkor más érzékszerve felerősödik? Nekem a szaglásom javult. Ezzel a remek képességekkel felszerelkezve előre érzem a tipikus lúzer vagyok bűzt, és el tudom kerülni az illetőt, illetve tökéletesen látom, ha puskázol a vizsgámon. A látásomon szemüveg segít, ami fekete, vastag keretes, de nagyon alacsony a dioptriája, szinte csak azért  hordom, mert jól esik. Hajam fekete, szemeim mélybarnák. Összesen százhetvenhárom centi vagyok, ami valljuk be, nem olyan magas. Bőröm fakó, arcomat általában borosta borítja, számat pedig szétrágom, ki tudja, miért. Nem szoktam fésülködni, de zselézni sem. Vállaim szélesek, felsőtestem izmos, mellkasom közepén egy hosszú vágás helyezkedik el, ami a szívműtétem megmaradt nyoma. Kicsit vörösebb kitűnik a fehérségből. A sötét színek megszállotja vagyok, tipikusan az az ember, akinek " a fekete a boldog színe ". Általában kardigánt hordok, inget sose, mellé fekete farmert és valami kényelmes sportcipőt. Ami nagyo megkülönböztet másoktól, az az ujjatlan, fekete bőrkesztyűm és a tetoválásaim. Majdnem minden csontom volt már eltörve.
Paraszt, suttyó, hazug, faragatlan, tapintatlan, illetlen, kleptomániás. Ezeket a szavakat nap, mint nap használják rám. Semmit sem a hátam mögött, csakis szemtől szembe. Úgy korrekt, szeretem hallani, mivel vádolnak. Nos, ez mind igaz. Ezeket kiegészíteném még azzal, hogy szexmániás. Nem, nem nimfománia, csupán imádom élvezni az életet és mások tetsét. Tagadhatnám, hogy csak az élvezetért teszem, de minek? Ez így van. Kihasználom a testet, amit felajánlanak, ha van ilyen ostoba valaki. Egyesek szerint komoly érzelemre képtelen vagyok, de ezt megcáfolnám. Humorom keserédes, leginkább gúny és cinizmus. Imádok megalázni másokat, és a véletlenre bízni sok dolgot. Kísérletezek, de mentségemre legyen mondva, leginkább a saját magamtól vett mintákkal. Kitartó vagyok és állhatatos. Nehéz kihozni a sodromból. A diákokkal és a páciensekkel is kegyetlen vagyok, náluk gorombább csak a " barátaimmal" vagyok, na meg a testvéremmel, akit igazából szeretek, de meg nem mondanám neki soha. Erősen kleptomániás vagyok, és van bennem egy jó nagy adagnyi nárcizmus is. Egy cseppet sem zavartatom magam a süketségem miatt. Imádok istent játszani az emberek felett, sokan kegyetlennek mondanak.
Életem, létem, világom

Nem tudom, miért kéne nekem fegyelmeznem az óra alatt, tudtommal végül is nem óvodásokról van szó, hanem egyetemistákról, akik elvileg azért vannak itt, hogy tanuljanak, és ezt ők választották, se külső erő, se egyéb kényszer nem nyomja őket. Kivéve talán a kényszer, hogy megfeleljenek a szüleiknek, illetve az esetleges ösztöndíjnak, melyet szánalmas kis egyetemünk folyósít nekik, mivel ebből járnak piálni, és innen szereznek drogokat. Honnan máshol, ha már nem dolgoznak?! Nevetséges. Én persze itt gürcölök egész nap, és biztos, hogy csak egy hét alatt keresem meg azt a pénzt, amit ők kapnak ilyen-olyan okokból. És mégis nekem kell őket felügyelnem, mintha egy állatkertben dolgoznék.  Nevetséges. Hol éri meg? Kérdem én.  A válasz, hogy sehol semmilyen mértékben. Így vagy megfegyelmezem őket most, vagy szépen kisétálok, és a vizsgán találkozunk. Na de, én nem ilyen vagyok, nem ez a mentalitásom. Attól még, hogy süket vagyok, vak nem. Engem ugyan nem zavarnak, de egymást igenis, állatira. Tudom, ami pedig még rosszabb, a nemi megkülönböztetés, melyet a lányok kapnak. Ezért is, itt az idő. Leteszem a tollat, és megfordulok.
- Most a lányok fogják be a fülüket, beszédem van az urakkal. – Mosolyodok el roppant bájosan, noha ez csak az álca, mindig segít a balekokkal szemben. Akiket mostanában ez a romlott rendszer diákoknak csúfol. Nevetséges, kikérem a nevükben ezt a rágalmat.
- Kedves urak, szeretném felhívni mindenkinek a figyelmét, hogy míg én vagyok a professzor, addig lesz szíves mindenki maga elé meredni, és az előtte lévő valamire jegyzetelni, illetve csendben maradni. Tudják, miért szükséges ez? Ugyan én nem hallom magukat, de egymást, tudtommal, kiválóan hallják. A nemi alapon való megkülönböztetés, pedig, akár hiszik, akár nem, egyáltalán nem vicces, bármelyik hölgytől megkérdezhetik. Maguk szerint nincs itt helyük? A testük sokkal többre képes, mint a maguké. Ki hord ki egy gyereket? Maguk maximum hasitasiban, de már azt is eléggé megkérdőjelezném. Nélkülük kihalnánk hipp-hopp. Ők találhatnak fagyasztott kislurkókat, akik csak a méhükre vágynak, de maguk találnak vajon méhet bármelyik sarkon? Kétlem. – Sok, buta arccal találom szembe magam, keserű pirula, de rá kell jönnöm, hogy felesleges értelmesen beszélnem velük, le kell egyszerűsítenem.
- Aki baszogatja a hölgyeket, azt én is basztatni fogom. Aki még egyszer tiszteletlen a nőkkel, azt kénytelen leszek kitenni a kurzusról. És akkor bizony vizsga sincs, tehát jegy sem, és így nem tudják elvégezni az egyetemet, és örökké ilyen szánalmasak maradnak. Engem meg mindenki imádni fog, amiért ennyi csinos nézni valót adok a betegeknek. Na ki a király? – Villantok egy mosolyt a hallgatókra, majd a legközelebbi kisasszonyra nézek.
- Levehetik a kezeiket, hölgyek – Kacsintok a legközelebbi csinibabára, majd visszafordulok a táblához, onnan szólok még vissza, mikor látom a tükröződésben, hogy pusmognak.
- Bizony, azt mondtam, hogy basztatni, lépjenek tovább -


Oldalra billentem a fejem, és elfojtom az ajkam szegletében bujkáló mosolyt. Feljebb tolom fekete keretes szemüvegemet orrnyergemen, majd vigyorogva fordulok a kis segédemhez, aki még mindig a modell szép, kerek seggének adózik figyelemmel.
- Ez egyszerűen fasztikus... akarom mondani fantansztikus. Olyan szétszórt vagyok, elnézést - Nevetek fel, és átfut agyamon, mennyire ostobának kell lennie ahhoz, hogy még mindig ebugyiban pucsítson, mikor ketten nézzük már két perce.
- Isten seggedelmével szánd meg őt szerintem valami fájdalomcsillapítóval, aztán zavard haza. Én kiélvezkedtem magam. Mármint elemeztem. Nahátt, ez ma nem az én napom, inkább haza megyek. - Verem hátba izomból, és kimegyek a parkolóba, ahol a kabrióm parkol érintetlen nyugalomban. Kijelentkeztem mára, engem mindenki hagyjon szépen a magam mocskában fetrengeni. Előadásom sincsen, péntek van, az a szombat kistesója.


Leteszem a kémcsövet a helyére, és inkább felkapom az injekcióstűt és a fecskendőt. Először vért veszek magamtól, sokat, egy zacskóba. Beteszem a hűtőkamrába, majd beadom magamnak a napi adagomat. Kisétálok a nappaliba, le a lépcsőn a földszintre, egy szál melegítőnadrágban. Mellkasom közepén a heg magára vonja mindenki figyelmét, de szerencsére jelenleg csak a ma esti pajtim, és a legjobb haverom tartózkodik a házban, aki egyben a lakótársam is. Egy pillanatra megszédülök, és megkapaszkodok a korlátba. Csak nem vettem le túl sok vért? Hoppácska.
Beletúrok a hűtőbe és kirántom a legelső dolgot, ami a kezembe kerül, ez pedig a csodálatos... Sültkolbász. Hát rendben, akkor azt fogok enni. Becsapom a mikróba az egészet. Egy perc múlva már kész is van, nekiállhatok enni. Miközben a fejemet tömöm Ingrid lejön a lépcsőn. Csak az ingem van rajta, látok mindent, amit csak kell.
- Drágaság, visszajössz az ágyba? Holnap elmehetnénk mondjuk inni... - Felvonom a szemöldökömet, és hümmögve lehajtom a fejemet. Hosszú másodpercekig nem válaszolok, majd mégis kitörnek belőlem a szavak.
- Én nem az a pasi vagyok, "drágaság". Vedd le az ingemet és tűnés - horkanok fel, majd megfogom a tányéromat és faképnél hagyom.


Ingem szétszakadt ujjai közt. A vörösség egyre csak terjedt ruhánkon, orromból, számból, de még a fülemből is megeredt a vér, ahogy a sok kis sebből is. Már alig voltam magamnál, minden összemosódott. A felettem térdelő főleg, eszement súlya kiszorította a levegőt felsőtestemből. Kezeim erőtlenül hevertek testem mellett, körmeim beszakadtak, ahogy próbáltam fogást találni támadómon, de már csak meg-megrándultak.
Beállt a szünet. Lélegzetem halk, zihálón fuldokló, ahogy a véremtől próbálok oxigénhez jutni. Egyetlen ütésre vagyok az ájulástól, ami félek, kómába fog süllyedni.
- Állj meg - Lehelem vérgőzösen. Nem kérlelem, nem könyörgöm. Állom pillantását, noha, ezt ő nem tudja, már nem látom őt.
- Nem sokára... megjön a testvérem... azt akarod, hogy végig kelljen néznie, ahogy megölsz? - Kérdezem hörögve, majd kirobban belőlem a szó.
- Ember voltál, de istennek hiszed magad felettünk... Apám - Nevetek fel hirtelen a címre. Összerándul testem, oldalra facsarodik alatta, számból vér foly ki, de csak nevetek, míg ő hőköl hátra.
Hirtelen ébredek fel, kiszakadok az emlék karmaiból. A mellettem fekvő nő csupasz testének érintése a jelenben tart. Izzadok.


A hozzászólást Winnie Jaray összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 27.05.15 23:59-kor.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Winnie Jaray Winnie Jaray I_icon_minitime17.05.15 2:09




Winnie Jaray!
Az már biztos, hogy különleges karaktert alkottál, igazán érdekes volt, és persze tökéletesen egyedi, bármeddig képes lettem volna még tovább olvasni. Tetszett ahogyan megírtad, már nagyon kíváncsi vagyok a továbbiakra is. Mivel mindent rendben találtam benne, ezért; elfogadom! Üdvözöllek az oldalon Winnie! Menj foglalj avit, a többit már tudod. Wink
   

Admin

Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

Winnie Jaray

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Miss Dawson & Dr. Jaray és a varázsvessző
» Winnie ♠ Danny - My Personal Painkiller

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-