welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
House party Vote_lcapHouse party Voting_barHouse party Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
House party Vote_lcapHouse party Voting_barHouse party Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
House party Vote_lcapHouse party Voting_barHouse party Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
House party Vote_lcapHouse party Voting_barHouse party Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
House party Vote_lcapHouse party Voting_barHouse party Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
House party Vote_lcapHouse party Voting_barHouse party Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
House party Vote_lcapHouse party Voting_barHouse party Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
House party Vote_lcapHouse party Voting_barHouse party Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
House party Vote_lcapHouse party Voting_barHouse party Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
House party Vote_lcapHouse party Voting_barHouse party Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

House party

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Benjamin Price
Benjamin Price



TémanyitásTárgy: House party House party I_icon_minitime13.01.16 18:11



Ben & Saige







E

l sem hiszem. Új város, új élet, új munka. Ez eddig elérhetetlennek tűnt szüleim árnyékából, egy álom ami végre megvalósulni látszik. Kiléptem a reptér A kettes termináljából, reggel hét, még most ébredezik a város… Ez a hatalmas nagy város, a fények városa. Szinte el sem hiszem, hogy Las Vegasban vagyok. Mélyet szippantok a szmogos reggeli levegőből és szinte jó érzés. Jó érzés távol lenni szüleim rabláncától és léhűtő öcsém bálványozásától. Végre szabad vagyok, szabad és a magam ura. Taxit fogtam és a garzonomhoz vitettem magam. Már hetekkel ezelőtt lefoglaltam, amikor felvettek a középiskolába. Én vagyok az új történelem tanár, egy álom vált valóra ezzel a lehetőséggel. Nem győzöm hálálkodni az igazgató nőnek, amiért esélyt adott. Ki sem csomagoltam, bevittem a cuccaim, ami mindössze egy laptop táskából és egy gurulós bőröndből állt. Nem hoztam sok mindent. Szerény ember vagyok. Ruhám és a laptopom velem legyen, a többit megoldom, szépen lassan a fizetésemből. Hanyatt dőltem a nagy francia ágyon és csak néztem a plafont. Úgy érzem magam, mint egy madár aki kitört a kalitkából és végre önmaga lehet, önfeledten és szabadon. Egy madár, aki jelenleg borzasztóan ki van készülve az idő eltolódástól. Ilyenkor nálunk még este van, nem reggel nyolc. Meg szeretném nézni a várost, de előtte szundikálok egyet. Később még össze kell futnom Jeremy-vel egy közeli kis kávézóban, de még valami ehetőt kellene találnom, más nem egy gyorséttermi büfét, de valami muszáj lesz, de most alszom. Egyre jobban csukódik a szemem és öt percen belül már alszom is. Nem tudom meddig aludta, a telefonom csörgése ébresztett fel. Jeremy hív. - Halló? mi az, hogy  miért ilyen a hangom? Például mert aludtam? Halasszuk a kávét? Este házi buli? Nekem jó… De mondd, hogy legalább nagykorúak! Nem szeretem a baba zsúrokat. Akkor oké. Felszedsz? Ok, akkor kilenckor várlak. Csá tesó! Kinyomtam a telefonom és már aludtam is tovább, valamikor este hét felé ébredtem fel, hogy ideje lenne harapni valamit… Találtam a vezetékes telefon mellett pár étel futárt, rendeltem kínait, jó lesz az most. Elmentem lezuhanyozni, mire kész voltam vele ide is ért a vacsorám. Bevágtam az egészet, rendesen éhes voltam már. Kinyitottam a bőröndöm és a legfelső fehér pólót és fekete farmert vettem elő, cipő. Belenéztem a tükörbe, elrendeztem kusza tincseim, és már kilenc is volt. Dudált Jeremy, hogy megérkezett. Felkaptam a bőrdzsekim, bezártam az ajtót és már be is pattantam mellé a kocsiba. Irány a buli. Ezer éve nem rúgtam ki a hámból. Megálltunk, hogy non stop boltnál és vettünk némi töményt, a sör már rég nem hoz izgalomba, attól több kell. Megérkeztünk a ház elé, besétáltunk a kezünkben a töménnyel és indulhat a buli.

Click me



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Saige Hannigan
Saige Hannigan



TémanyitásTárgy: Re: House party House party I_icon_minitime17.01.16 10:41


Hey wait a minute girl, can you show me to the party?
Ben & Saige

Ö
römömben ugráltam volna legszívesebben, amikor a szüleim közölték, hogy elutaznak a hétvégére. Túl sokat na meg persze rosszat sejtetető mosoly lehetett, mert anyu egyetlen reakciója az "édes istenem" volt, majdnem, de közel volt. Igen anyu, itt bizony buli lesz, méghozzá nem is kicsi. A bátyámat is sikerült kipaterolnom. Túl jófiú. Mindig is gyanakodtam, hogy gyanakodtam, hogy egyikünket örökbe fogadták. Délelőtt bepakoltuk a ládaszám italokat, késő délutántól pedig indulhat a buli. Az egyetlen kérés az volt, hogy rendőrt hívni ne keljen. Nos, meglátjuk. Egészen még nem vagyok nagykorú, szóval nem kéne, de ha mégis, eddig is utáltam a szomszédainkat, ezután még jobban fogom, vagy Ők engem, lényegtelen. Az egész várossal így voltam, amikor ideköltöztünk az embereket is meg mindent beleértve, aztán beletörődtem, most pedig akkor avassuk fel a házat, a környéket és próbáljuk ki mennyit bírnak a szomszédok. Este kilencre megtelt a ház emberekkel, nem igazán volt időm odafigyelni arra, hogy ki kivel érkezett, kivéve, amikor volt szerencsém megpillantani egy nagyon is helyes pasit. - Ő ki? - Gyakorlatilag mindent abbahagytam, épp csak lélegeztem, megálltam és minél kisebb feltűnéssel a férfira mutattam. - Még sosem láttam... Ti? - Fordultam a lányok felé. Nem ismerem, mindazonáltal szívesen változtatnék ezen. Cuki. Egyből az az ilyenkor megszokott vérszomjas pillantások váltották egymást, hogy Ő vajon kinek a prédája lesz ma este. Még szép, hogy az enyém. Meg is indultam felé, hogy kiderítsen kit ismerhetünk meg a személyében, nagyon érdekelne. - Helló idegen. - Osontam utána, amikor egy újabb kör italt ment tölteni magával. - Jeremy-vel jöttél, ugye? - Ennyit mindössze sikerült eddig kiderítenem. A lényeg, hogy fogalmam sincs ki Ő, de legközelebb is elhozhatja, sőt... - Saige vagyok. A házigazda. - Nyújtottam felé a kezem. Éreztem a hátamba mélyedő "dögölj meg Saige" tekinteteket, de nem érdekelt. Inkább még most mutatkoznék be, mint később, most még viszonylag keveset is ittam, később ez már rosszabb lenne, de annál viccesebb.
LINK

 ©

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Benjamin Price
Benjamin Price



TémanyitásTárgy: Re: House party House party I_icon_minitime17.01.16 17:40



Ben & Saige







S

zemem sarkából láttam az elismerő tekinteteket, és hallottam a sugdolózást a lányoktól amerre mentem, hogy ki ez a srác. Hát gyere ide cicám és megtudod. Azt hiszem kezd hatni a tömény, emelkedik a hangulatom. Rég mozdultam már ki és most élvezni akarom minden percét, sőt, ha hölgy társaságom is akad mellé akkor az csak plusz. De ők elég fiatalnak tűnnek, a hölgy jelzőhöz, de amíg nagykorú engem nem érdekel, úgyse fogom többet látni őket, annyira nem lehetek szerencsétlen. - Te, Jeremy, biztos nagykorúak? Néztem rá szúrósan, nem csinálunk baba zsúrt, nem rontunk meg gyerekeket, azon a szinten túl vagyok úgy öt – hat éve… Nő kell, nem gyerek. Jeremy csak nevetett, megveregette a vállam és koccintott a poharainkkal. Nem volt túl meggyőző … Egy újabb körért indultam amikor egy feltűnő szépség libbent elém. Hát te hol bujkáltál eddig baby? Ja, hogy figyelni is kellene arra mit beszél, nem csak bámulni, bár jelenleg az jobban érdekel. Nálam fokozottan igaz, hogy a pia oldja a gátlásokat. - Igen, vele jöttem, és kezdem egyáltalán nem bánni, ezt a döntést, főleg, most, hogy már itt vagy. Ben. Nyújtottam egy csábos mosoly kíséretében a kezem. - Szóval tied a buli, akkor téged kell kérdezni ha magányra vágyok, khm, mondjuk akár meg is mutathatnál pár helyet. Villantottam rá egy nagy mosolyt, miközben felvettem a poharam az asztalról és kortyolni kezdtem a whiskyt. Csinos kislány, jól áll neki ez a szerelés. Úgy látom tisztában van azzal, hogy érjen el bármit a férfiaknál, tipikus rossz kislány… Csípem a kis ördögöket. Elnézve a válla felett, láttam a  sugdolódzást a barátnői felől, olyan gyerekes viselkedés ez… Inkább töltök még egy kört, közben Jeremy fogta meg a vállam, és mutatott pár csaj felé, az azt nézd milyen szexi kis dögök jelmondattal. Felvontam szemöldököm és a haver zavarsz arckifejezésem vettem elő, miközben finoman jeleztem neki, hogy már beszélek egy ilyen kis szexivel, szóval kopj le…



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Saige Hannigan
Saige Hannigan



TémanyitásTárgy: Re: House party House party I_icon_minitime17.01.16 19:37


Hey wait a minute girl, can you show me to the party?
Ben & Saige

 - E
ddig is itt voltam, csak jobban kellett volna megkeresni, de megbocsájtok, mert most korrigáltuk a problémát. - Oké lányok, bocsi, de most már tényleg az enyém. Iszonyú helyes. Ti pedig öljetek meg érte holnap, akkor már úgyis mindegy lesz. Szóval, nem tudom honnan érkeztél szépfiú, de egyetértek abban, hogy jó döntés volt ma idejönnie, a legjobb. Jeremy pedig el lesz még kapva és körbe lesz szeretgetve, de nem most.
- Igen, engem kell zaklatni, ha bármi gubanc van. - Mondjuk vele szívesen kibogoznék párat, mondjuk akár a szobámban vagy bárhol máshol, nem érdekel, de határozottan nem bánnám, ha az este további részében ez így maradna, zaklathatna nyugodtan. Innentől azt hiszem ma este el leszek foglalva, szóval bárkinek bármi gondja van nagyon próbálja megoldani nélkülem, neki viszont bármiben hajlandó lennék segíteni.
Megvártam, amíg kitöltött magának még egy pohár italt, miközben a lányokra pillantottam vissza a vállam fölül egy sokat sejtető mosollyal, Ők pedig azzal a most nagyon utálunk, ugye tudod Saige arccal néztek vissza rám. Nyugi csajok, lesz ez még rosszabb is, vagyis nekem nem, csak töltse már ki azt a kört. Szúrós szemeket vetettem Jeremy-re, azzal a "most el mert rángatni innen, mert megfoglak ölni" arccal néztem rá. Inkább megragadva az alkalmat fogtam meg Ben kezét... - Szívesen, csak kövess... - Önelégült mosoly ült ki arcomra, ahogy előtte riszáltam a fenekem keresztül a nappalin, az az érzésem, hogy senkinek sem fogunk hiányozni, illetve feltűnni sem fog, ha mi egy kicsit eltűnünk kettesben. Útközben felkaptam egy kitöltött pohár whiskyt az asztalról és egy húzásra felhajtottam. Egyenesen az emeletre vezettem, a szobám volt az eredeti célom, de ehelyett inkább még a folyosón nekihátráltam a falnak, Bent pedig a felsőjénél fogva húztam magammal, majd amikor már hátam a falba ütközött kacéran rámosolyogtam és hajába túrva húztam közelebb magamhoz, a szobám már csak néhány lépésnyire van, de kit érdekel, most akarom!


 ©

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Benjamin Price
Benjamin Price



TémanyitásTárgy: Re: House party House party I_icon_minitime17.01.16 21:44



Ben & Saige







S

zinte még fel sem fogtam az egészet és már is a kezem fogja és húz át a tömegen. Ez gyorsan ment cicám. Ennyire jó vagyok? Az igen, végül is huszonöt év alatt volt időm tökéjre fejleszteni a házibulis csajfelszedős dumám. Az az én whiskym volt, de már mindegy is… Fel az emeletre? Benne vagyok édes, azt a fenék munkát is meg tudnám szokni amit itt véghezvisz előttem. Pofátlan leszek, a lépcsőn felfelé menet, alaposan bele markoltam, hagyta, sőt még ki is tolta, az az bébi, jó kis esténk lesz én már látom. Ritka az olyan alkalom amikor alig érek oda és már is az emeletre visznek, vonzó kis dög, így nem zavar, sőt még hagyom is magam, nem kimondottan kell győzködni róla. Alig értünk fel az emeletre, már is magához ránt, mi ez a hév szivi? Nem mintha ellenemre lenne…  Egyik kezem a falnak támasztom, másikkal a csípőjét tolom a falig, és az enyém követi és préseli még inkább oda. Közelebb hajoltam, mélyen szemébe néztem, és nem vártam tovább, szexi és akar engem, van még kérdés? Szerintem sincs… Megcsókoltam először csak lassan és érzékien, majd egyre hevesebben és sürgetőbben, ujjai a hajamba túrnak és húz még jobban magához, nincs már semmi közöttünk, csak a ruhák, amitől meg kell szabadulni érzésem van. Végig csúsztattam kezem a combjain két oldalt, lassan felhúztam a szoknyáját csípőig, megfogom a csípőjét és magamhoz rántom, hátra csúszik a kezem a fenekére, erősen belemarkolok, amire egy még hevesebb csók a válasz, felemelem, lábával átkulcsolja derekam, elbotorkálok vele az első szobáig, nem volt kilincsre csukva így be tudtam lökni a hátammal, az első ágy szerű dologra, amin feküdni lehet fektettem, de nem hagytam abba a csókot. Kezeink vándor útra mennek, amint végre szabadok. Ruháját még feljebb húzom, leveszi a blúzom és függünk egymás ajkain. Csókolom a nyakát, álla vonalat, halk nyögések törnek ki belőle ami engem tovább ösztönöz már épp a bugyi korcát fogtam meg, hogy egy mozdulattal szedjem le, amikor váratlanul kinyílt az ajtó és valaki felkapcsolta a villanyt.

Click me



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Saige Hannigan
Saige Hannigan



TémanyitásTárgy: Re: House party House party I_icon_minitime05.02.16 12:18


Hey wait a minute girl, can you show me to the party?
Ben & Saige

 F
ogalmam sincs ki ez a pasi, de akarom, ja de igen, Ben. Nekem ennyi bőven elég most. Ben Saige, Saige Ben. Érdekel még valakit valami? Ja igen, de azt már inkább kettesben. Nem érdekel honnan jött, kivel, most már az enyém, egy kicsit, aztán, ha esetleg kellene még valakinek nagyon, esetleg lemondok róla, de az is lehet, hogy nem. Hoppá, hogy az nem az én poharam volt. Mindegy, úgysem fog kelleni már, nekem ugyanis sokkal vonzóbb ajánlatom van a számára, mint az a whisky. Én magam. De ha ez még gondolkodóba ejtené, akkor hozzátenném, hogy belőlem annyit kaphat, amennyit csak akar. Na ugye, hogy nem hangzik rosszul? Szóval, szexi vagyok, Ő is szexi, kihagytam volna valamit? Még azt sem vághatják a fejemhez, hogy semmit sem tudok róla, dehogynem, Bennek hívják és hát... Röviden ennyi. Ismerkedni később is ráérünk, ha úgy alakul, ha pedig nem, akkor így alakult, plusz ott van még nekem jeremy, ha annyira kíváncsi lennék valamire és hát megvannak a módszereim. Tudni illik, ha az A tervem nem válik be mindig van egy B és ha az sem, akkor egy C, egy D és mind ismerjük az ABC-t, igaz? Szóval, így vagy úgy, de elérem, amit akarok. És a ma este legnagyobb örömére na meg persze abból ítélve, ahogy a fenekembe markolt neki sincs ellenére a dolog, se a szándékaim vele, se a módszer, akkor meg ne fussunk fölösleges köröket. Önelégült mosollyal toltam ki a fenekem a lépcsőn, nem tehetek róla, szeretem, ha egy pasi tudja, hogy mit akar és nem rest azt elvenni, ha kell. Nem bírom a túlzottan nyálas pasikat, a hányinger kerülget a sok ömlengéstől. Sokkal jobban szeretem, amikor azt kapom, amit akarok kérés nélkül. Mire észbe kaptam már az ölében voltam, lábaimat a dereka köré, karjaimat pedig a nyaka köré fontam és mindeközben szakadatlanul ostromoltam ajkait. Előbb csak lassan, játékosan kóstolgattuk egymást, majd egyre hevesebben, mohóbban. Tetszik. Gyere cica. Kacér mosollyal az arcomon kaptam el a felsőjénél fogva és húztam magammal az ágyra, jelen pillanatban semmi sem érdekel, semmi, csakis azok az ajkak, ahogy simogat, és persze, ahogy érzem, hogy egyre többet, többet és még többet akar. Komolyan mondom ez a pasi ma csak értem van. Türelmetlenül bújtattam ki felsőjéből, amit a fejem felett el is dobtam valahová, követelőzve kaptam ajkai után újra és újra miközben körmeimet húzom végig a hátán. Apró halk nyögések szakadnak ki belőlem és már a ruhámat húzza még feljebb, amit én elősegítek azzal, hogy megemelem a csípőmet, épp a legapróbb ruhadarabomból készült kihámozni, amikor valaki belépett és felkapcsolta a villanyt. Ezt most tényleg? Nem hiszem el, Agnes.
- Saige, végre megvagy. Bocsi a zavarásért, de kellenél, odalent kissé elszabadultak az indulatok Jeremy meg az egyik srác között, szétszedik egymást meg a berendezést is lassan. Gondoltam szólok, nem árt, ha tudsz róla mi zajlik lent. - Nem mondod komolyan? A fejemet fogva dőltem vissza hanyatt egy pillanatra. Oké, csessze meg, senkinek sem hiányzik, hogy valaki kihívja a rendőröket, de az se, hogy szétverjék a nappalit. Semmi kedvem egy évre szóló szobafogságban ülni. - A haverod, gyere segíts! - Gyorsan lejjebb húztam a ruhámat és már rohantunk is le még mielőtt mondjuk az üvegasztalba vernék egymást fejét vagy az akváriumba próbálnák meg egymást belefojtani vagy még mielőtt az idióta szomszéd rendőröket hívna.



 ©

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Benjamin Price
Benjamin Price



TémanyitásTárgy: Re: House party House party I_icon_minitime15.02.16 23:02





Ben & Saige







E

gyre hevesebben és türelmetlenebbül csókoltam ajkait, miközben a pólómnál fogva húzott az ágy felé. Ez az bébi, csípem azokat a csajokat, akik tudják mit, hogy és főleg, hogy kivel akarják, és úgy fest, azt ma velem akarja. Nem tudom, hogy hívják, de most nem is érdekel, csupán csak annyi, hogy hámozzam ki és adjam, meg amiért teste minden porcikája kíván. Én is így vagyok vele édes, kit érdekel az a blúz és minek is kell az rajtam? Gyors mozdulatokkal rángatta le rólam, és dobta el valahova, magam sem tudom hova, de nem is érdekel, kaptam újra ajkai után és tornyosultam törékeny teste fölé. Akarom ezt a lányt, itt és most, vagyis akarnám, ha valaki nem rontana be… Értékeltem volna, ha nem csapja fel a villanyt, épp valami és valaki közepén voltam… Saige? Aha, szóval már tudom a nevét is, haladás. Szúrós szemeket meresztettem a hölgyemény felé, akit érzem, nem fogok szeretni, ajánlom neki, hogy ne fusson össze velem többet. Jeremy? Haver, ezt meg fogod bánni… Hazáig foglak rugdosni, amiért elrontottad az estém te szerencsétlen barom. Kedvetlenül, ugyan de lemászta Saig-ről és botorkálni kezdtem az erős fényben, még nem szokta meg a retinám a sötét után a hirtelen világost, hol is lehet a pólóm? Valahol arra rémlik, hogy láttam utoljára röptében. Megindultam a kiszemelt sarok felé, közben azért sandítottam körbe, hátha megtudok bármit is erről az idegenről. Fotók minden fele, de sehol sem látom a diplomálási képet. Olyan minden diáknak van, még nekem is… Kedvetlenül mosolygok a szüleim mellett, akik úgy tesznek, mintha érdekelné őket, hogy mi van velem… De itt semmi, sehol, se egy keretezett diploma se semmi, kezd ez nekem nagyon gyanús lenni, túlzottan is... - Tessék? Persze, megyek már… Kaptam magamra hirtelen a ruhám és már fordultam is ki az ajtón Saige után. Le a lépcsőn, és már láttam is a két barom állatot ahogy ölre mennek egy csitri kegyeiért. Félre lökve mindenkit léptem Jeremy mellé és kaptam el a nyakát. - Gyere csak ide Rómeó! Azt hiszem nekünk itt az ideje hazamennünk! Kifelé tuszkoltam, az ajtón kiérve alaposan fenékbe is billentettem, jelezvén mennyire pipa vagyok rá.







Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: House party House party I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

House party

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» House Of Night
» Echo House
» Egy kis grill party
» Club N.Y.C - Welcome to the party
» Wild Party FRPG

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Lakónegyed :: Hannigan családi ház-