welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
No More Secrets - Hunter & Kim Vote_lcapNo More Secrets - Hunter & Kim Voting_barNo More Secrets - Hunter & Kim Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
No More Secrets - Hunter & Kim Vote_lcapNo More Secrets - Hunter & Kim Voting_barNo More Secrets - Hunter & Kim Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
No More Secrets - Hunter & Kim Vote_lcapNo More Secrets - Hunter & Kim Voting_barNo More Secrets - Hunter & Kim Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
No More Secrets - Hunter & Kim Vote_lcapNo More Secrets - Hunter & Kim Voting_barNo More Secrets - Hunter & Kim Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
No More Secrets - Hunter & Kim Vote_lcapNo More Secrets - Hunter & Kim Voting_barNo More Secrets - Hunter & Kim Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
No More Secrets - Hunter & Kim Vote_lcapNo More Secrets - Hunter & Kim Voting_barNo More Secrets - Hunter & Kim Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
No More Secrets - Hunter & Kim Vote_lcapNo More Secrets - Hunter & Kim Voting_barNo More Secrets - Hunter & Kim Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
No More Secrets - Hunter & Kim Vote_lcapNo More Secrets - Hunter & Kim Voting_barNo More Secrets - Hunter & Kim Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
No More Secrets - Hunter & Kim Vote_lcapNo More Secrets - Hunter & Kim Voting_barNo More Secrets - Hunter & Kim Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
No More Secrets - Hunter & Kim Vote_lcapNo More Secrets - Hunter & Kim Voting_barNo More Secrets - Hunter & Kim Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

No More Secrets - Hunter & Kim

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Kimberly Davies
Kimberly Davies



TémanyitásTárgy: No More Secrets - Hunter & Kim No More Secrets - Hunter & Kim I_icon_minitime02.06.19 19:34

Hunter & Kimberly

 
A reggeli nap meleg sugarai lágyan cirógatták végig az arcomat a lehúzott redőny résein keresztül, mégsem erre ébredtem fel. Órák óta fent vagyok már és csak bámulom a plafont, vagy a férfit, aki már második éjszakája szunyókált el a fotelemben, engem őrizve. Szegény Hunter, a poklok poklát kellett megjárnia miattam és az ostobaságom miatt. Két nappal ezelőtt, épp mikor feszült volt köztünk a légkör és napok óta nem beszéltem vele, figyelmetlenné váltam munka közben, és a célpont, akit le kellett volna vadásznom sikeresen megsebesített. Természetesen ennek ellenére is végeztem vele, ám utána csak a csoda segített nekem abban, hogy haza tudjak érni és még fel tudjam őt hívni… Hunter megmentette az életemet. Annak ellenére mennyire irtózik a vértől és még sosem csinált előtte hasonlót ügyesen kivette belőlem a golyót, sőt némi instrukciót követően még össze is varrta a sebem. Tény, ha nem mondom neki, hogy csinálja lehet most valami borzadály csúfítana, de szerencsére nem így lett, néhány nap múlva pedig teljesen meg is szabadulhatok a varratoktól. Mondhatnánk, hogy minden kedvezően alakult, hiszen élek és virulok, ő pedig itt van mellettem, de ez nem volna igaz, áll ugyanis előttünk még egy beszélgetés, amire a lehető legkevésbé sem vágyom, mégis muszáj lesz lefolytatnunk. Már megpróbáltam elmondani neki mindent, amit ez eddig titokban tartottam előtte, mindent magamról, az okokról, amik a találkozásunkhoz vezettek, és amik miatt annyira féltem Őt, ám végül mielőtt belekezdhettem volna, elájultam a vérveszteségtől. Röhej mi? Azóta két nap telt el, de Hunter nem hagyta, hogy újra szóba hozzam a témát, azt mondta előtte jöjjek rendbe, ráérek utána is bármit bevallani. Persze próbálta elviccelni, nem is ő lett volna, ha nem teszi, azt mondta tudja, hogy megcsaltam Dylannel, szóval már nem tudok újat mondani neki, ám a szemei elárulták a valódi érzéseit, a bizonytalanságot, az aggodalmat és a szerelmet… Épp ugyan azok lángoltak a tekintetében minduntalan, mint az enyémben és ez megrémített. Ez most már igenis komoly, túlságosan kötődünk egymáshoz, emiatt pedig muszáj tudnia mindenről, mielőtt eldönthetnénk hogyan tovább…

Megelégelve az önmarcangolást nesztelenül keltem fel az ágyból, majd a fürdőszoba felé vettem az irányt, hogy egy kellemesen forró zuhany elterelhesse a figyelmemet az előttünk álló helyzetről. Igaz, ahogy a vízcseppek a még viszonylag friss sebet érintették fel-felszisszentem, ám egy idő után megszoktam és már valahogy alig éreztem. Gyorsan megtörölköztem és felöltöztem, majd leengedtem a tusoláshoz felfogott tincseimet, hogy szabad hullámokban omolhassanak a vállaimra. Épp akkor léptem ki a fürdőből, mikor Hunter felébredt és ijedten szólongatni és keresni kezdett.
- Shh… nyugodj meg… - bújtam oda hozzá és gyengéden megsimogattam az arcát.
- Itt vagyok… csak letusoltam. Semmi bajom. – néztem mélyen a szemeibe, hátha ettől megnyugszik. Tudom, azóta mégjobban félt, mióta látta, ahogy a padlón fekszem és dől belőlem a vér, pedig előtte sem rajongott túlságosan az ötletért, hogy fejvadász vagyok…
- Jó reggelt. – apró puszit adtam az ajkaira, utána még egyet és még egyet.

 


Outfit: Kattints
Song: Kelly Clarkson - Because Of You
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hunter Blackburn
Hunter Blackburn



TémanyitásTárgy: Re: No More Secrets - Hunter & Kim No More Secrets - Hunter & Kim I_icon_minitime03.06.19 10:11


Kimberly & Hunter


Mégis mi ez az egész? Napok óta várom a választ. Csak várok türemlésen. Egyszerűen nem értem. Kim csak úgy beszambázott hozzám. Én pedig azzal viccelődtem, hogy egy ilyen nőnek valamelyik Victoria Secret üzletet kellene felkeresni nem pedig egy fegyverboltot. Bárcsak azt mondanám, hogy lassan kezd össze állni a kép... Nem értek semmit. Pedig annyira igyekeztem megfejteni a történéseket, de valószínűleg a legvadabb gondolataimat is felül fogja múlni az, amit majd Kim meg fog osztani velem. Igyekeztem felkészülni lelkileg. Ha ez egyáltalán lehetséges... Azok után, hogy kiszedtem belőle egy golyót, sőt még össze is varrtam. Az már biztos, hogy ilyet még egyetlen barátnőmmel sem csináltam. Ez valami új. Egyáltalán nem tetszik. Titkolózik. Még csak kórházba se vihettem be. Tapasztalatlan voltam, eddig senkit sem kellett össze varrnom, miután kiszedtem belőle egy golyót. Férfi létemre is a rosszul lét kerülgetett, amikor a bőrébe kellett szúrnom a tűt. Ez már nekem is sok volt. Nem olyan, amit szívesen csinálnék egy randi keretein belül.
Különös ez az érzés. Talán becsapva érzem magam. Olyan, mintha semmit sem tudnék arról a nőről, akit szeretek. Rémisztő. Most mégis túlságosan aggódom érte, hogy tiszta fejjel végig tudjam gondolni a kettőnk dolgát. Tartok attól, hogy az is sokat fog számítani, amit majd mesélni fog nekem arról, hogy hogyan is került ilyen helyzetbe. Mégis legjobban attól rettegek, hogy miféle hatással lesz a kapcsolatunkra.
Lassan kezdtem ébredezni. Nem mondhatnám, hogy túl jól aludtam. Már megint elaludtam a nyakamat. Soha többet nem akarok fotelben aludni. Mégis szükséges volt. Innen szemmel bírtam tartani, meg őszintén közel sem akartam lenni hozzá. Sérült, tartottam attól, hogy akaratom ellenére fájdalmat okozok neki. Elég álmomban egy rossz mozdulat és máris bekövetkezhetett volna a baj.
Hirtelen csak egy rossz álomnak tűnt az egész, de mikor kinyitottam a szemem egyből tudtam, hogy minden valóság volt. Most pedig csak a gyűrött ágynemű van előttem, Kim sehol. Szó szerint ledermedtem egy pillanatra. Mi van akkor, ha az, aki ezt tette vele az éj leple alatt beosont? Megannyi rémkép cikázott előttem. Nem aludhattam túl sokat, meg biztosan felébredtem volna a zajra. Ezzel próbáltam magam nyugtatni, meg különben is engem miért hagyott volna bárki életbe? Akár szemtanú is lehettem volna, azt pedig senki sem szereti.
- Kim?! Kim?! - Túl reagáltam volna? Mint akit agyonvertek úgy éreztem magam, mintha egy csepp erőm sem lenne felkelni a fotelből, de nem is kellett, mert az a nő, akivel együtt akarom leélni az életemet egyszerűen csak előttem termett. Az eddig érzett aggodalom szerte foszlani látszott. Jobban néz ki, pontosabban inkább úgy néz ki, mint aki megmarad.
- Jó reggelt. - Annyira különös az egész. Viszonoztam az apró puszikat, de egy hang a fejemben azt suttogta, hogy álljak le vele. Meg is tettem.
- Ha már jobban vagy, akkor ideje beszélnünk. - Ellentmondást nem türően jelentettem ki. Már itt van az ideje annak, hogy letisztázzuk a dolgokat. Aztán majd kiderül, hogy hogyan tovább.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Kimberly Davies
Kimberly Davies



TémanyitásTárgy: Re: No More Secrets - Hunter & Kim No More Secrets - Hunter & Kim I_icon_minitime03.06.19 11:45

Hunter & Kimberly

 
Számítottam ugyan arra, hogy hamarosan le kell ülnünk Hunterrel és be kell őt avatnom mindenbe, amit idáig eltitkoltam előle, életem egy nagyon sötét fejezetébe, ám arra nem, hogy ilyen hamar eljön majd a pillanat. De igaza van, egyetlen percig sem várhatunk tovább, főleg mivel nem csak a kapcsolatunk jövője forog most kockán, hanem az élete is… Hűvös volt, valahogy olyan… távolságtartó, mégis meg tudtam érteni az okát, így nem is tettem szóvá, csak bólintottam a szavaira és elhúzódtam tőle. Lehunyt szemmel vettem egy mély lélegzetet, igyekezve összegyűjteni minden lelkierőmet az elkövetkezendő percekhez, majd lassan kifújtam és ismét a szemeibe néztem. Ezernyi kérdést láttam bennük, mind ugyan úgy kezdődött… Miért…?
- Most először… fogom ezt elmondani bárkinek is, nem tud róla igazából senki, csak az érintettek. – kezdtem bele a mondandómba, miközben az ablakhoz sétáltam és felültem a peremére.

- Nem tudom igazából honnan is lenne értelme elkezdenem, mivel sok mindenről tudsz, de talán könnyebb a legelején. A családomról nyilván hallottál már, társasági körökben igencsak ismertek és szeretettek. Pontosabban inkább befolyásosak, tipikus felső tízezres dinasztia, akik folyton a tökéletes látszatra törekednek és minimális valódi érzelmet mutatnak akár egymás, akár a külvilág felé. Ebben a közegben nőttem fel a bátyámmal, Ethannel. A gyermek éveinkbe nincs értelme belemenni, talán hasonlóak voltak a tieidhez. Elvárások, unalmas partyk, hencegés a szülői oldalról az elért eredményeinkkel, mialatt nekünk etikettet, zenét, nyelveket, hasonlókat kellett tanulnunk és kiváló jegyeket hozni az iskolából. Annak ellenére mennyire unalmas is volt mindez, Ethannel mégis remekül szórakoztunk. A szüleink hagyták, hogy kipróbáljuk a különböző küzdő sportokat, edzésekre járjunk, így a harcba fektettük a felgyülemlett feszültséget, a sok stresszt, ami körülvett minket. Nagyon összetartók voltunk, ütős kis csapat, ami hamarosan tovább bővült. A gimi vége felé ismertem meg a legjobb barátnőmet Mineát, aki hamarosan már nővér számba ment az életemben, sülve-főve együtt voltunk. Ethannel is jól kijöttek, sok dolgot csináltunk együtt, de egy idő után Ethan egyetemre ment, így egy kicsit távolodtak a szálak egymástól. A szüleink mindkettőnket jogi pályára szántak, de csak Ethan volt végül olyan mafla, hogy valóban jogot tanuljon, én helyette művészettörténetre jelentkeztem. Ezekben az időkben lépett be az életünkbe Dylan is, aki kezdetben Ethan legjobb barátja volt, csak később kezdett közeledni felém is. Szóval ez volt a mi kis társaságunk, én Mineával, Ethan Dylannel, de Dylant és Mineát sosem engedtük össze, mert Dylannek valahogy Minea nem volt szimpatikus. Nem értettem miért. Nem is foglalkoztam vele, mert akkoriban lefoglalt, hogy szerelmes voltam egy Danny nevű fiúba. Képzelheted… rózsaszín köd, irkafirka a füzetem lapjaira a nevével, képzelgés a jövőről. Aztán egy nap… Dannyt megölték. – itt a hangom kicsit elcsuklott, hiába történt már régen, mégis mély sebeket kell most felszakítanom.
- Egy tolvaj a nyílt utcán lőtte agyon és pucolt el a tárcájával, az órájával és a telefonjával. Ennyit ért az élete. – egy könnycsepp gördült végig az arcomon, amit gyorsan letöröltem, nem jellemző rám, hogy bárkinek hagyjam, hogy sírni lásson.

- Teljesen összeomlottam, a depressziómból pedig senkinek sem sikerült kimozdítania, pedig rendületlenül próbálkoztak. Végül Minea úgy döntött ebből elég és felfedte előttem a titkát, amit előttem soha senkinek. Elmesélte, hogy fejvadász és épp olyan mocskok ellen küzd, mint, aki Dannyvel is végzett, vagy még azoknál is rosszabbak. Felajánlotta, hogy kitanít és, hogy dolgozzak vele. Először ledöbbentem, de aztán a haragom felülkerekedett rajtam és belementem a dologba, természetesen a legnagyobb titokban. Csak mi ketten tudtunk róla… - megálltam, egyszerre elég volt ennyit mondanom, így legalább már arra a fel nem tett kérdésre választ tudtam adni, miért lett belőlem fejvadász. Tudom, ennél sokkal több mindent kell még mondanom, ez még csak a kezdet volt, de neki is időt akarok hagyni, hogy feldolgozza az eddig hallottakat, mielőtt tovább folytatom.

 


Outfit: Kattints
Song: Fleurie - Breathe
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hunter Blackburn
Hunter Blackburn



TémanyitásTárgy: Re: No More Secrets - Hunter & Kim No More Secrets - Hunter & Kim I_icon_minitime03.06.19 13:09


Kimberly & Hunter


Nem akartam feltépni a régi sebeket, mégis megtettem. Szükséges volt. Kellett ahhoz, hogy tisztán lássak. Mert már lassan kezdtem magam mellette palimadárnak érezni. Azok a fránya érzelmek. Megdöbbentő, hogy képesek vagyunk valakit szeretni ennyi ismeretség után. Most derül ki csak, hogy tényleg alig ismerem. Tényleg semmit sem tudtam róla. Fejvadász... Tudtam, mégis behunytam a szemem efelett. Az a törékeny virágszál akinek láttam, képes arra, hogy embert öljön. Vajon mennyit érhet egy emberi élet? Mennyi az, amiért engem is képes lenne megölni? Túl sok zavaró kérdés jut eszembe. Tragikus veszteség érte. Kim nem az első és nem is az utolsó ember, aki így veszíti el a szerelmét. Ez mégis mikor jogosította fel arra, hogy igazságosztót játsszon? Ez nem így működik... Mások túlesnek a gyász fázisokon és valahogy igyekeznek együtt élni a veszteséggel, de Kim inkább bele vágott az ember öli vállalkozásba. Vajon élvezi? Mennyi vér tapad a kezéhez? Ez... Ez egyáltalán nem az amire számítottam.
- Még mindig nem értem... - Halkan szólaltam meg, néhány pillanat kellett is hozzá, hogy képes legyek egyáltalán megszólalni a vallomása után. Mégis fogadni mernék rá, hogy ez csak a kezdet, még jócskán van mit mesélni nekem, hogy végre teljes képet kapjak. Elvégre ebből még az sem derült ki, hogy miért feküdt félholtan lőtt sebbel a padlón.
Sokat mesélt a múltjáról, de... És igen, ott van az a de. Nem tudom megérteni, hogy hogyan tudott ennyire kisiklani az élete. Nem is értem. Mégis hogy gondolta ezt az egészet? Túl sok kérdésem van, de igyekszem kivárni a történet végét, hátha tud olyat mondani, ami miatt úgy érezném, hogy lenne értelme a folytatásnak. Kettőnknek.
Van értelme egy olyan ember mellett tervezgetni a hátralevő életemet, aki ennyi mindent eltitkolt? Én mindvégig nyílt lapokkal játszottam, olyan voltam előtte akár egy nyitott könyv. Az őszinteség hiánya a bizalom elvesztéséhez vezet. Ezek után hogyan tudnék bízni benne?
- Ezek csak az előzmények. Ez nem magyarázat arra, hogy ki akart megölni. - Tudja egyáltalán? Esélyes, hogy véghez akarja vinni amit elkezdett? Felbukkanhat itt a lakásban is? Veszélyben az én életem is? Hűha, ilyen zűrös barátnőm még sosem volt.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Kimberly Davies
Kimberly Davies



TémanyitásTárgy: Re: No More Secrets - Hunter & Kim No More Secrets - Hunter & Kim I_icon_minitime03.06.19 14:15

Hunter & Kimberly

 
- Tisztában vagyok vele… de ahhoz, hogy eljussak a jelenhez, és láthasd a teljes képet, nem úszom meg, hogy a kirakós összes darabját a helyére ne tegyem. – sóhajtottam fel sem nézve rá, igyekezve összeszedni magam a folytatáshoz.
- Mineának nem volt egyszerű dolga velem, mert az érzéseim túlságosan erősek voltak és sokszor befolyásoltak. Hosszú időbe telt, mire meg tudta tanítani nekem, hogy hogyan kapcsoljam ki őket, amikor dolgozom. A célom az volt, hogy megtaláljam azt a férget, aki végzett Dannyvel, semmi más sem számított. A környezetem azt látta, hogy sikerült talpra állnom, hogy minden úgy megy, mintha mi sem történt volna, még Ethan is, pedig őt tényleg nehéz volt megtévesztenem. De az igazság az, hogy bennem semmi sem változott. Nappal én voltam Kimberly Davies, a művészettörténetet hallgató, jó kislány, a család szeme fénye, a filantróp, az emberbarát, különböző alapítványokban segédkeztem… éjjel viszont vadásztam, kutattam azt a rohadékot. Voltak mellette más megbízásaim is, de mindig én döntöttem melyiket vállalom és melyiket nem. Nem a pénz számított, hisz volt nekem elég, sokkal inkább az, hogy mit követtek el. A pitikkel nem foglalkoztam, a rendőrségre bíztam, viszont, ha egy pedofil került a célkeresztbe vagy erőszaktevő, sorozatgyilkos vagy terrorista, szemrebbenés nélkül húztam meg a ravaszt. Az értük járó pénzt pedig sosem tartottam meg… - a hajamba túrtam és néhány pillanatra lehunytam a szemeimet, mivel most érkeztem el az igazán nehéz részhez, és ehhez még több erőre volt szükségem, hogy folytatni tudjam.

-  Nagyjából három hónapomba telt, mire elkaptam Danny gyilkosát, de végül sikerrel jártam és golyót eresztettem a fejébe, épp úgy, ahogyan annak idején ő is tette a szerelmemmel. Azt hittem utána valamiféle megkönnyebbülést érzek majd, de nem így lett, a fájdalom pedig nem múlt el, inkább csak átalakult bennem. Tovább léptem, próbáltam visszatérni a régi életemhez. Annyira hajtott, hogy bosszút állhassak Dannyért, hogy nem vettem észre, mekkora bajba keveredett közben Ethan. Míg én a sebeimet nyalogattam és a munkába öltem minden szabadidőm, addig ő összeveszett anyáékkal, és elköltözött otthonról. Megszorult anyagilag, de eszébe se jutott hozzám fordulni vagy Dylanhez, ehelyett drogokat kezdett árulni, szép lassan egyre többet és többet. A végén kihúzta a gyufát egy kartellnél és vérdíjat tűztek ki a fejére. De én ezt… nem tudtam. – újra eleredtek a könnyeim, ám ezúttal nem tudtam megfékezni őket. Szabadon törtek utat maguknak és gördültek végig az arcomon.
- Egy nap Ethan felhívott… menekült, valaki üldözte… egészen a sivatagig kergette… nem látta ki az, csak, hogy követik és lőnek rá… Én azonnal elindultam utána, hogy segítsek, hogy közbe lépjek… de esélyem sem volt. Végig kellett hallgatnom…. végig kellett hallgatnom, ahogy… - ökölbe szorult a kezem és erősen a mellettem lévő falba ütöttem.
- Hallottam, ahogy könyörög…. ahogy esdekel… aztán a lövést… és s hörgést… és a gyilkosát. A legjobb barátnőm ölte meg a bátyámat Hunter! Fel bírod ezt fogni??? Az egyik testvérem, akit a véremnek tekintettem megölte a másikat… az igazit… - megremegtem, majd a párkányról lecsúszva a padlóra kerültem, magam elé húzva a térdeimet.

- Aznap éjjel… életemben először mentem templomba… reméltem… feloldoz a gyűlöletem alól… segít… segít, hogy fel bírjam dolgozni, de végül a templom lépcsőjén bosszút fogadtam. Megfogadtam, hogy megölöm azt a kurvát, aki végzett a testvéremmel. Eltűntem egy évre, ami alatt további kiképzésen vettem részt és kiöltem magamból minden más érzést, csak a bosszúnak maradt bennem hely. Egy évig készültem, majd visszatértem és elhitettem Mineával, hogy megbocsátottam neki, hogy tudom nem volt más választása. Nehezen vette be… hónapokig kellett bizonyítanom, mire sikerült végre meggyőznöm. Még az életét is meg kellett egyszer mentenem, holott… csak a pusztulására bírtam gondolni egész idő alatt. Dylan… Dylan volt az egyetlen, aki segített nekem, majd később bevontuk Dominicot is, Ethan másik legjobb barátját. Egy lett a célunk… elaltatni Minea gyanúját, és amikor a leginkább sebezhető, elvenni tőle mindent, a legvégén pedig az életét. Eredetileg…. emiatt mentem el hozzád is. – most már nincs megállás… elkezdtem, be is kell fejeznem.

- Egy megbízható fegyverszállítóra volt szükségem, aki nincs kontaktban Mineával, így előnyre tehettem szert vele szemben. Alaposan leinformáltalak mielőtt elmentem volna a boltodba… épp csak az nem volt az aktákba, hogy milyen a humorod. Victoria Secret modellnek néztél… máig sem tudom, hogy tényleg, vagy csak a vérem akartad szívni. Nem akartam mást, csak munka kapcsolatot, vevő-beszállító viszonyt, de te újra és újra felbukkantál. Dylan azt mondta zavarjalak el, vagy, ha annyira akarlak tartsalak meg játéknak, csak eszembe ne jusson kötődni, viszont, amint látod… eléggé elcsesztem a dolgokat. Beléd szerettem, ezzel pedig felfordult körülöttem minden. – felnéztem rá és megköszörültem a torkom.
- Azt hiszem ennyi… ez a multam. Ez hatott ki a jelenemre is, hiszen pont emiatt nem akartam kötődni hozzád, hogy ne sodorjalak veszélybe, ha Minea esetleg megsejtene valamit, emiatt vesztem veled össze akkor és nem beszéltünk napokig, emiatt váltam figyelmetlenné munka közben és kaptam be végül azt a golyót mielőtt megöltem volna azt a rohadékot, amit végül… épp te szedtél ki.


 


Outfit: Kattints
Song: Fleurie - Breathe
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hunter Blackburn
Hunter Blackburn



TémanyitásTárgy: Re: No More Secrets - Hunter & Kim No More Secrets - Hunter & Kim I_icon_minitime03.06.19 14:58


Kimberly & Hunter


Akartam én ezt hallani? Egyáltalán nem. Volt választásom. Itt is hagyhattam volna akár egyetlen kérdés nélkül is. Néha jobb a tudatlanság. Az a sok szörnyűség és veszteség amin keresztül kellett mennie. Nem lehetett könnyű, és nagyon szeretném megérteni... Most valamiért még sem megy. Volt választása. El sem tudom képzelni, hogy mekkora fájdalmat érezhetett akkor amikor elveszítette a párját, vagy akkor amikor a testvérét megölte a legjobb barátnője... Túl nagy trauma lehetett számára, ezért is választotta a bosszút. Nem tudok vele egyet érteni, valószínűleg azért, mert nekem szerencsére nem kellett még ilyen szörnyűségekkel szembe nézni.
Én nagyon szeretnék kapaszkodni valamibe... Még akkor is, ha fogalmam sincs, hogy mibe. Valamibe, ami nem árnyékolja be ennyire a kapcsolatunkat. Ez nekem túl sok egyszerre, idő kell ahhoz, hogy tényleg fel tudjam dolgozni azt a sok mindent, amit mondott. Még akkor is tartottam a távolságot mikor láttam, hogy elkezd sírni. Pedig legszívesebben oda mentem volna hozzá, hogy megvigasztaljam, de mégis valami belső kényszer vissza tartott. Távol tőle, minél távolabb. Akárhogy is nézzük Kim egy gyilkos. Igaz elmondása szerint csak olyan embereket öl meg, akik tényleg megérdemlik. Viszont akkor is elveszi azokat az életeket. Hogyan? Hogyan tudja csak úgy meghúzni azt a ravaszt? Fegyverboltom van, és rajongok is a fegyverekért, de nagyon nem tudnám elképzelni, hogy egyszer valakinek az életét kioltsam egy elsütött fegyverrel, vagy akárhogyan. Különbözünk. Kezd nyilvánvalóvá válni számomra, hogy mennyire.
- Nekem most időre van szükségem. - Túl sok volt, még mindig nem sikerült megemésztenem. Képes leszek rá valaha is? Vagy arra, hogy ugyan úgy tudjak ránézni? Valami megváltozott. Érzem. Talán visszafordíthatatlanul.
- Hogy lehettél ennyire önző? - Bagoly mondja ugye... Most én sem vagyok jobb nála. A saját biztonságomra gondolok, vagy talán annak hiányára. Eddig ülve hallgattam végig, de már nem bírtam tovább a seggemen maradni. Felkeltem. Először azért, hogy csak úgy simán kisétáljak az ajtóján, meg talán az életéből is. Mégsem bírtam megtenni. Ehelyett inkább idegesen mászkálni kezdtem a szobában.
- Mégis mit hittél? Azt, hogy gondtalanul együtt lehetsz velem, miközben bosszúállót játszol? Hogy senkinek sem esik bántódása csak a kiszemelt célszemélyednek? - Eljött tényleg az a pont, amikor már a sírástól sem tudok meghatódni. Mi voltam számára? Némi szórakozás? Aztán persze máshogy sült el a dolog...
- Ha most nem lettél volna ennyire halál közeli állapotban és nem lett volna szükséged a segítségemre, akkor valaha az életben beavattál volna az életedbe? - Hinni akarok neki. Szeretném, ha tudna olyat mondani ami bármin is tudna változtatni. Nem lehet ennyire egyszerűen vége. Még annyira az elején járunk, én nem így képzeltem ezt az egészet.  




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Kimberly Davies
Kimberly Davies



TémanyitásTárgy: Re: No More Secrets - Hunter & Kim No More Secrets - Hunter & Kim I_icon_minitime03.06.19 16:10

Hunter & Kimberly

 
Tudtam, hogy sokkolni fogja mindaz, amit el kellett mesélnem neki, ám egészen másképp reagált, mint ahogyan én arra számítottam. Tény, sok mindent nem meséltem el neki a múltamról, nem tudott Dannyről és Ethanről, ahogyan arról sem, hogy bosszút akarok állni Mineán, most mégis úgy tesz, mintha az égvilágon mindent eltitkoltam volna előtte magamról.
- Igazságtalan, amit most csinálsz. – szedtem össze végül magam a kifakadása után, majd miután letöröltem a könnyeimet felkászálódtam a padlóról és szemtől szembe álltam vele, tekintetemet mélyen fúrva az övébe.
- Talán igaz… mit talán… tényleg önző voltam, amiért ahelyett, hogy elküldtelek volna már sokkal korábban a közelemből, inkább magam mellett tartottalak, de azt nem mondhatod, hogy sosem figyelmeztettelek a veszélyre Hunter. Soha az életben nem titkoltam előled, hogy ki vagyok, hogy mi a foglalkozásom és azt sem, hogy mindez mekkora teherrel jár. – valahogy a megtörtséget egyszeriben harag váltotta fel bennem, ettől pedig még a fájdalomról is elfeledkeztem, amit a hasamban éreztem.
- Ott ültünk bent, pontosan azon a kanapén, amikor könyörögtem neked, hogy keress magadnak inkább valaki mást, mert féltelek, mert nem bírnám ki, ha bajod esne. Te mégis maradni akartál! Az egyetlen, amit nem mondtam el, hogy miért lettem fejvadász, hozzáteszem soha nem is kérdezted, és a bosszúm, mert ki akartalak belőle hagyni, amennyire csak lehet. Épp azért, hogy ne sérülj.

Már képtelen vagyok visszafogni magam, hiszen ez most az őszinteségről szól, még akkor is, ha talán ez az utolsó beszélgetésünk. Most még attól se félek, hogy mérgében esetleg kitálal Mineának, csak, hogy a sértett egóját helyre tegye, eszembe se jut semmi más….
- Te tényleg azt hiszed, hogy azért hívtalak ide, hogy segíts rajtam? Komolyan Hunter?? – ez volt az utolsó csepp.
- Akkor ennek semmi értelme… - ha ezt feltételezi rólam, akkor nekünk nincs közös jövőnk.
- Ha csak azért hívtalak volna, hogy kiszedd belőlem a golyót és összevarrj, akkor inkább Dylant hívtam volna, neki ez már nem újdonság. Vagy tudod mit? Magát Mineát! Azért mondtam, hogy szükségem van rád, mert szeretlek… az életemben van rád szükségem. – ezzel a hírtelen kifakadással a legnagyobb meglepetést szerintem saját magamnak okoztam.
- Azon az estén, amikor rád vágtam az ajtót és otthagytalak nem veled volt bajom, hanem saját magammal, mert már akkor is éreztem, hogy be akarlak avatni, hogy ezekről a dolgokról tudnod kell, de vívtam, kűzdöttem a lelkemmel. Nem akartalak még jobban belerángatni… most mégis ezt rovod fel nekem. – nem így akartam neki elmondani ezeket a dolgokat, mégis így alakult, most viszont azt érzem, lehet, hogy csalódást okoztam neki a szavaimmal, ám a reakciójával legalább akkorát ő is nekem.


 


Outfit: Kattints
Song: Fleurie - Breathe
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hunter Blackburn
Hunter Blackburn



TémanyitásTárgy: Re: No More Secrets - Hunter & Kim No More Secrets - Hunter & Kim I_icon_minitime03.06.19 22:34


Kimberly & Hunter


Mit hitt? Mindent elmond nekem, aztán minden menni fog a megszokott kerékvágásban? Ez ennél jóval bonyolultabb. Már nem tudom, hogy csak most sokkolt az a sok dolog, vagy talán a későbbiekben is fog, amikor már lesz rá időm, hogy feldolgozzam a hallottakat.
- Talán igazad van... - Ha a helyemben lenne, akkor vajon hogyan reagálna? Felül múlta az eddigi feltételezéseimet. Sőt, túl is szárnyalta. Azért eddig is láttam, hallottam már sok elképesztő dolgot, de nem hittem, hogy ilyen velem is megtörténhet. Mindent össze foglalva a barátnőm olyan, mint Buffy, csak Kim nem vámpírokra vadászik, hanem rossz fiúkra. Ha ezt elmesélném a haveroknak, senki sem hinne nekem. Tartom a számat. Egyrészt mert nem szeretném, hogy neki baja essen, másrészt meg nem is hiszem, hogy annyira híresztelném a barátnőm foglalkozását.
- Reméltem, hogy felhagysz ezzel a fejvadász dologgal. - Vallottam be őszintén. Ha már a vallomásoknál tartunk, akkor most rajtam van a sor.
- Azt hittem, hogy ha majd komolyabbá válnak közöttünk a dolgok... Ha eljegyezlek, azután sikerül meggyőznöm téged, hogy mennyire veszélyes az, amit csinálsz... Egy idióta voltam, hogy azt hittem, hogy értem felhagynál ezzel az egésszel, hogy mondjuk betársulj mellém az üzletbe. Volt egy elképzelésem a jövőnkkel kapcsolatban. - Valami egészen átlagos elképzelés. Mondjuk együtt dolgozhatnánk, aztán egy idő után jöhetnének a gyerekek.
- Mégis mit kellene hinnem? - Az, hogy most össze vagyok zavaródva, az nem pontosan fejezi ki jelenlegi helyzetemet. Minden, amiben eddig hittem... Más lett. Egy barom voltam, amiért megpróbáltam mellőzni a foglalkozását. Tényleg hatalmas barom voltam, hiszen sosem gondoltam abba, hogy a munkája azzal jár, hogy Rambot játszik. Vagy talán csak nagyon szerettem volna azt hinni, hogy csak elkapja a rossz fiúkat és ezzel véget és ér a megbízás. Már őszintén magam sem tudom, hogy mit hittem.
- Mit gondolsz mi lesz ennek a vége? - Szép kis bosszúálló csapata van, de azt még nem mondta neki senki, hogy mennyire veszélyes? Van egy terve arról, hogy mit fog tenni, de mi van akkor, ha Minea pontosan számít rá? Mi van akkor, ha Minea hideg vérrel végezni fog vele is, ahogy azt a testvérével tette? Erre még nem gondolt? Biztosan megfordult már a fejében. A saját életét úgy kockáztassa, ahogyan csak akarja, de mi van azokkal, akiket hátra hagy? Erre most nem is akarok gondolni. Elképesztő félelmet éreztem már akkor is, mikor ide hívott és megláttam, hogy milyen állapotban van, de ha arra gondolok, hogy... Azt nem engedhetem!   




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Kimberly Davies
Kimberly Davies



TémanyitásTárgy: Re: No More Secrets - Hunter & Kim No More Secrets - Hunter & Kim I_icon_minitime03.06.19 23:09

Hunter & Kimberly

 
Azt hittem engem már nem lehet meglepni azok után, ahogy a vallomásomra reagált, hogy már nem képes tovább fokozni bennem a bizonytalanságot vagy épp a csalódottságot, ám csakhamar rá kellett jöjjek arra, bizony, pokoli nagyot tévedtem. Csak álltam ott előtte földbe gyökerezett lábbakkal és egyszerűen nem hittem a fülemnek, ahogy elhallgattam a mondanivalóját. Csak mondta és mondta, én pedig úgy éreztem, mintha egyszer csak forogni kezdett volna velem a szoba és szűkülni kezdett volna a tér, az oxigén pedig folyamatosan csökkenne…. Mi a fene…? Lehetséges lenne, hogy… pánik rohamom van?
- Te… tessék? – próbáltam összeszedni magam, összegyűjteni minden megmaradt lélekjelenlétemet, ám ez valahogy nagyon nem akart sikerülni. Őszinte beszélgetésről volt szó, és tudtam, hogy nagyon sok mindent kell majd tisztáznunk egymással, arra azonban még csak legmerészebb álmaimban sem voltam felkészülve, hogy Hunter ekkora bombát zúdít a nyakamba.

- Volt… volt egy elképzelésed… - beletelt pár percbe mire képes voltam megszólalni, és feldolgozni az imént hallottakat, ám végül a harag, ami keletkezett bennem egyszeriben kirántott a pánikrohamomból vissza a valóságba.
- Szóval Hunter Blackburn egyszemélyben eldöntötte, hogy mit kellene tennem… Nekem… - bólintottam saját szavaimra.
- Néhány hete úgy tettél, mint aki elfogadta, hogy mivel foglalkozom, annak minden terhével, veszélyével, következményével együtt és azt mondtad velem akarsz lenni. Pedig nem akkor derült fény a kilétemre Hunter… Már a megismerkedésünk pillanatától fogva nyílt kártyákkal játszottam, te mégis tovább közeledtél… Most pedig egyszer csak… - elakadt a szavam, önkéntelenül is hátrálni kezdtem a hálószoba ajtóból a konyha felé.
- És még én nem voltam veled őszinte? Én vagyok önző? Te mikor akartad mindezt elmondani nekem? – uram isten, ő már eljegyzésbe gondolkodott, holott még azzal sem békélt meg, aki vagyok…

- Mit kellene hinned? Higgy, amit akarsz… - talán hibát követtem el azzal, hogy felfedtem előtte az egész életemet. Istenem, mekkora barom voltam. Nem lett volna szabad.
- Őszintén… ezek után fogalmam sincs… - nem tudom lehet-e így bármiféle közös jövőnk együtt. Nem én vagyok az egyetlen a jelek szerint, aki titkolózott…
- Talán… jobb lenne, ha most… elmennél


 


Outfit: Kattints
Song: Fleurie - Breathe
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hunter Blackburn
Hunter Blackburn



TémanyitásTárgy: Re: No More Secrets - Hunter & Kim No More Secrets - Hunter & Kim I_icon_minitime04.06.19 11:13


Kimberly & Hunter


Úgy tűnik, hogy az elképzeléseimmel együtt elmehetek a francba. Már tényleg magam sem tudom, hogy mit hittem. Annyira baj, hogy normális jövőt szántam kettőnknek? Azt hiszem, hogy ezt a kijelentésemet jócskán elkapkodtam. Nem is tudom... Én csak szerettem volna mellette megállapodni, aztán vele együtt családot alapítani. Szép is lenne... Én olvasnám fel az esti mesét a gyerekeinknek, mert Kim éjjeli fejvadász akcióban vesz részt. Nekem ez nem férne bele. Nem tudnék minden egyes nap együtt élni a rettegéssel... Mert az lenne. Mindig csak azon tűnődnék, hogy melyik lesz az a nap, mikor már nem tér vissza hozzám, hozzánk. Nem szánok olyan jövőt a gyermekeimnek, amiben anya nélkül kellene felnőniük.
Könyörögjek, hogy ne dobjon ki? Nem hagyná a büszkeségem. Ha azt akarja, hogy menjek el, hát elmegyek. Jobb is lesz ez így. Legalább lesz időnk lehiggadni. Aztán... Idő kell. Nekem legalább biztosan. Át kell gondolnom azt a sok mindent, amit elmondott nekem.
Viszont ez az iránta érzett érzelmeimen cseppet sem változtat. Még mindig szeretem, csak azt nem tudom, hogy tudnám-e vele folytatni a jövőben. Tényleg önző vagyok. Azt szeretném, hogy feladja a fejvadász dolgot, kettőnkért. Ez olyan, mintha ultimátum elé állítanám. Mi fontosabb számára? Én vagy a bosszú? Tartok a válaszától, mert sejtem, hogy annyira a fejébe vette, hogy végez a testvére gyilkosával, hogy ha kell, akkor a cél érdekében engem is hátrahagy, mint valami feláldozható veszteséget.
Tudnék mondani neki valamit, ami bármin is változtathatna? Biztosan nem. Hiába is szeretnék. Nem akarok tőle így elválni. Ez végleges, vagy ideglenes? Mi lesz így ezután kettőnkkel? Ez lenne a végső búcsú? Nem lehet csak így vége...
- Hát akkor.. Viszlát Kimberly Davies. - Nem tudom, hogy csalódott, vagy inkább dühös vagyok-e rá, de mégis úgy döntöttem, hogy jobb, ha ennél többet nem mondok, nem akartam még jobban rontani az eddig is elrontott vallomásainkon. Vártam, hogy megállítson. Annyira szerettem volna, ha nevetve elém ugrana és közölné velem, hogy mindez csak átverés volt. Szeretném, ha minden rendben lenne közöttünk, de most már azt sem tudom, hogy hogyan is állnak kettőnk között a dolgok... Idő kell most, neki és nekem is. Egyszerűen csak kisétáltam az ajtón, vissza se néztem.
  




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: No More Secrets - Hunter & Kim No More Secrets - Hunter & Kim I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

No More Secrets - Hunter & Kim

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» The Island of Secrets
» secrets world
» I'm sorry... - Hunter & Kim
» The secrets of Los Angeles
» Secrets - Chase & Josie

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Lakónegyed :: Kimberly Davies lakása-