welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Secrets - Chase & Josie Vote_lcapSecrets - Chase & Josie Voting_barSecrets - Chase & Josie Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Secrets - Chase & Josie Vote_lcapSecrets - Chase & Josie Voting_barSecrets - Chase & Josie Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Secrets - Chase & Josie Vote_lcapSecrets - Chase & Josie Voting_barSecrets - Chase & Josie Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Secrets - Chase & Josie Vote_lcapSecrets - Chase & Josie Voting_barSecrets - Chase & Josie Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Secrets - Chase & Josie Vote_lcapSecrets - Chase & Josie Voting_barSecrets - Chase & Josie Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Secrets - Chase & Josie Vote_lcapSecrets - Chase & Josie Voting_barSecrets - Chase & Josie Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Secrets - Chase & Josie Vote_lcapSecrets - Chase & Josie Voting_barSecrets - Chase & Josie Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Secrets - Chase & Josie Vote_lcapSecrets - Chase & Josie Voting_barSecrets - Chase & Josie Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Secrets - Chase & Josie Vote_lcapSecrets - Chase & Josie Voting_barSecrets - Chase & Josie Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Secrets - Chase & Josie Vote_lcapSecrets - Chase & Josie Voting_barSecrets - Chase & Josie Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Secrets - Chase & Josie

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next



do you know who i am?
Josie Harmon
Josie Harmon



TémanyitásTárgy: Secrets - Chase & Josie Secrets - Chase & Josie I_icon_minitime30.12.22 0:01


 

- Köszönöm, hogy ilyen gyors voltál apa. – kelt fel Melanie a helyéről, amikor Ford belépett a tárgyalóba, ám amikor észrevette, hogy nem egyedül érkezett, hanem Chase-el, egyből összerezzent.
- Ő meg mit keres itt?
- Ő is családtag Mel.
- De ő semmit sem tud, nem is kell tudnia és…
- Azt mondtad a telefonban, hogy vészhelyzet van, ami Josiet érinti. Tényleg emlékeztesselek arra, hogy a családban ki a „Josie szakértő”?
- Mel… előbb vagy utóbb ennek el kellett jönnie. Jobb, hogy a testvéred is itt van és túlesünk rajta. – szólalt meg Bryan, aki időközben szintén felkelt a helyéről. Melanie bizonytalanul fordult a férje felé, ám az kitartóan állta a tekintetét. A nő végül megadta magát és visszasétált az asztalhoz, ahol helyet foglalt, mellette Bryan is.
- Rendben… legyen.
- Mi történt? A frászt hoztad rám a telefonban. Mi a baj Josieval? Megsérült? Megbetegedett? Iskolai gondok? Vagy megint egy fiú?
- Nem apa… Josie… Josie jól van… még…
- Még? – pislogott értetlenül a férfi, majd Chasere nézett. – Te értesz bármit is?
- Melanie azt akarja mondani…. hogy Josienak nincs baja, jól van. Nagyon készül a karácsonyra… úgy tudom be is ugrik majd Chaseért munka után, hogy elmenjenek vásárolni, ezért is szerveztük ide ezt a …. meetinget. – vette át a szót Bryan.
- Hála az égnek. De akkor mi a vészhelyzet? Nem értem. Ne idegeljetek már, bökjétek ki.
- Kaptunk egy levelet délelőtt… amiben valaki azt írta, hogy ha nem fizetünk ki holnap estig egymillió dollárt a megadott számlára, akkor kiteregeti a sajtónak, a befektetőknek, mindenkinek… Josie titkát. – Melania megremegett az utolsó szavakat kiejtve, Ford arca pedig egyszeriben gondterhelté vált. Látszott rajta, hogy egyből tudta miről van szó, Bryan azonban Chase értetlenségét észrevéve megköszörülte a torkát. Épp megszólalt volna, de Melanie leintette.
- Ezt… nekem kell Bryan. – mondta halkan, majd lehajtott fejjel szólalt meg ismét.
- Arról van szó, hogy ha nem fizetünk, akkor ez a rohadék… kiteregeti az egész világnak, hogy Josie… hogy Josie… - vett egy mély lélegzetet. – Hogy Josie nem a vérszerinti kislányunk…



Ford
Bryan
Melanie
 
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chase Hammond
Chase Hammond



TémanyitásTárgy: Re: Secrets - Chase & Josie Secrets - Chase & Josie I_icon_minitime30.12.22 12:34





tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Vadul gépeltem az egyik projektemhez a terveket, amikor apám torokköszörülésére lettem figyelmes. Hát persze! Imelda hozzá hűséges és csak úgy beengedni az én kibaszott irodámba, minek is fáradozna azzal, hogy bejelenti? Fordnak mindenhová szabad bejárása van, ez is a főnök kiváltsága. Meglepetten pislogtam rá, de gyorsan lecsuktam a laptopomat, mert ez a projekt még nem áll készen arra, hogy lássa. Legalább jókor tört rám és nem azzal kellett szembesülnie, hogy csak forgok a székemben, mint tíz perccel ezelőtt…
- Tudok valamiben segíteni? – Láttam rajta, hogy nehezen találta a szavakat, ami rá nem jellemző. Aztán minden összefolyt… Fogalmam sem volt, hogy miről zagyvál, miután kiejtette Josie nevét és a tárgyalót… Rossz előérzetem támadt ezért felpattantam és megindultam vele együtt az imént említett helyre. Belépve megtorpantam. Melanie és Bryan már ott voltak és a nővérem szokásához híven hangot is adott annak, hogy mennyire nem örül a társaságomnak, de ez engem egyáltalán nem érdekelt. Még a biztonságiakkal sem lehetne kidobni innen, mert van valami az unokahúgommal, de senki se akarja, hogy tudjam.
- Semmit se. – Ismertem be, erősen kellett koncentrálnom a beszélgetésre, mert közben a fejemben a gondolatok erősen cikáztak… Nem rég beszéltünk és ha bármi baj lenne, akkor ezt elmondaná nekem, ugye? Legszívesebben leüvöltöttem volna Melt, hogy mondja már, hogy mi van Josieval, de most türelmesnek kell lennem, mert most nem a mi szar testvéri kapcsolatunk a lényeg és nem most jött el annak az ideje, hogy újból összecsapjunk. Nem mi vagyunk a lényeg, hanem egyedül csak Josie.
- Josie titkát? – Értetlenül néztem körbe, de nekem úgy tűnt, hogy ez a „Josie titka” dolog csak számomra újdonság, hiszen senkin arcán nem láttam meglepettséget.
- Te meg mégis miről beszélsz? – Pár lépésnyire állt csak tőlem, de a hangja olyan távolinak tűnt.
- Mi az, hogy nem a vérszerinti? – Tisztában vagyok vele, hogy ez mit jelent, de akkor is… Egyszerűen képtelen vagyok felfogni. Csak úgy zsongott a fejem.
- Fizetni akartok? Miért nem tudtok végre legalább egyszer az életben őszinték lenni a lányotokkal? – Üvöltenék mérgemben, székeket vágnék a falhoz, de még csak az hiányzik, hogy valamelyik alkalmazott fültanúja legyen ennek a drámának.
- Mi van akkor, ha fizettek és mégis napvilágra hozza a titkot? – Idegesen a hajamba túrtam miközben ketrecbe zárt ragadózóként tettem meg újból és újból a szoba hosszát.
- Van fogalmatok arról, hogy mennyire fogja ez a hír Josiet traumatizálni? Persze, hogy nincs! Egytől egyig önző seggfejek vagyok és csak azon aggódtok, hogy a külvilág és a drága kis befektetőitek mit fognak szólni hozzá, ugye? – Tizenhat kibaszott évig tartották titokban ezt előttem és gyanítom, ha nem kaptak volna egy zsaroló levelet, akkor még mindig titok lenne, hogy az unokahúg… Jézusom Josie… Nekem nem számít. Ő mindig is az én Hercegnőm marad.



Chase






Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Josie Harmon
Josie Harmon



TémanyitásTárgy: Re: Secrets - Chase & Josie Secrets - Chase & Josie I_icon_minitime30.12.22 13:15


 

Alighogy Melanie kiejtette azokat a bizonyos szavakat, Chase máris kérdéseket szegezett neki, amikre a nő szemlátomást számított, mégis nehezére esett a válasz. Bryan megfogta a kezét, hogy ezzel egy kis erőt adjon neki.
- Befognád végre egy kicsit? – szólalt meg a nő Chase kirohanása után.
- Hagyd válaszolni fiam és ne beszélj ostobaságokat! – szólt közbe Ford is.
- Soha…. soha nem fogjuk ezt neki elmondani Chase és te sem teheted, megértetted? Tudom, hogy ti semmit sem titkoltok egymás elől, de ezt most mégis kénytelen leszel, különben Isten a tanúm, megöllek!
- Mel, nyugodj meg. – Bryan finoman visszaültette a feleségét a székébe, majd az ablakhoz lépett és azon kinézve szólalt meg ismét.
- Pontosan tudjuk mekkora trauma lenne neki, ha megtudná az igazat Chase, de nem elsősorban miattunk… hanem miattad. Nem csak a szülei és a nagyapja szűnne meg a szemében hírtelen, hanem a legkedvesebb nagybátyja is, aki a mindenét jelenti. Ha hiszed, ha nem, nem az üzlet miatt aggódunk… - Bryan hangjából kivehető volt, hogy ő legalábbis egészen biztosan nem.
- Az egészet nem így terveztük. Mi… Mi évekig próbálkoztunk, de a baba sehogy sem akart jönni. Annyira kétségbeestünk, hogy orvoshoz is elmentünk, ahol kiderült, hogy nekünk sosem lehet kisbabánk…
- Nekem…. nekem sosem lehet… - szólalt meg Melanie letörten.
- Nekünk. – mondta ismét Bryan szemrebbenés nélkül.
- Azt akartam, hogy Bryan apa lehessen, még ha nem is a hagyományos módon, így béranyát javasoltam, de ő hallani sem akart erről. Szóval… tettem még egy kísérletet egy másik orvosnál, ahová Bryan is elkísért… második szakvéleményért. Sajnos a hír ugyan az volt. Kifelé tartottunk a kórházból, csalódottak voltunk és összetörtek, mikor behoztak egy újszülött kisbabát, akit valaki a parkban hagyott valami rongyba csomagolva. Át volt fagyva, tüdőgyulladást kapott, ki tudja meddig volt kint a hidegben, akkor már napok óta szakadt a hó, jégverem volt egész London. Alultáplált is volt és az orvosok nem sokat adtak azért, hogy a kicsi életben fog maradni. Valahogy Bryannel ott ragadtunk, míg a kicsit vizsgálták, tudni szerettük volna, hogy mi lesz vele, hogy túl éli e. Nem értettük magunkat, egyszerűen csak… mindketten maradni akartunk.
- Kiderült, hogy a baba kislány… a kis karszalagjára, mivel nem volt neve, így azt írták, hogy Hóangyal. Így hívták az ápolók is maguk között. Mikor mondták az orvosok, hogy meg kell várni az éjszakát, hogy kiderüljön, időben sikerült-e még behozni… akkor is ott maradtunk. Egy üveg mögül figyeltük egész éjjel. Aztán egy kicsit elaludtam és arra ébredtem, hogy reggel Mel beszökött hozzá és az inkubátoron keresztül babusgatja. Akkor már tudtam, hogy a kis Hóangyal a miénk…
- Az örökbefogadás nehézkes volt, rengeteg papírmunkával, újabb és újabb körökkel, de apa nagyon sokat segített a folyamat gördülékenyebbé tételében…
- Végül haza vihettük és így…. lett egy kis Josienk.
- Csak apa és anya tudott a dologról, illetve Bryan szülei. Te fiatal voltál még és már akkor is felelőtlen, szóval nem akartuk, hogy kikotyogd esetleg…
- És persze… - vette vissza a szót Bryan – mikor láttuk, hogy mekkora köztetek az összhang… nem akartuk ezt elrontani. Nagyon egymásra találtatok ti ketten…
- Szóval nem kérdés, hogy fizetünk… - szögezte le Ford.
- Sajnos ilyen rövid idő alatt mi nem tudunk lehívni ekkora összeget…
- Ráadásul Chasenek igaza van abban is, hogy mi van, ha a zsaroló mégis felfedi a titkot… vagy még több pénzt akar majd…  



Ford
Bryan
Melanie
 
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chase Hammond
Chase Hammond



TémanyitásTárgy: Re: Secrets - Chase & Josie Secrets - Chase & Josie I_icon_minitime30.12.22 14:07





tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Kiguvadt szemekkel meredtem a nővéremre. Ezt a napot már csak az tenné jobbá, ha hirtelen Ford is előállna egy ekkora horderejű vallomással és közölné, hogy amúgy én sem vagyok vér szerint Hammond. Istenem mit meg nem adnék ezért… Számomra megkönnyebbülés lenne, de Josie mégis hogyan fog érezni? Nem kérhetik tőlem, hogy ezt eltitkoljam előle. Vagy mégis? Most teljesen összezavartak. Mindig a lehető legjobbat szeretném az unokahúgomnak, de őszintén fogalmam sincs arról, hogy mi lenne a helyes döntés. Tovább titkolózni, vagy mindent bevallani neki? Nem hinném, hogy nekem kellene szembesítenem azzal, hogy örökbe lett fogadva, de mégis… Hogyan tudnék mindezek után továbbra is a szemébe nézni?
- Tényleg azt hiszitek, hogy örökre titok maradhat? – El kell ismernem ez a kis történet egészen megható volt, de most nem érzékenyültem el, mert a dühöm nem engedte. Mindig is kívülállónak éreztem magam még a saját családomban is és tessék… Természetesen mindenki tudta ezt a „kis titkot” rajtam kívül…
- Fizetni? – Apámra villantottam gyilkos tekintetemet. Ezeknek tényleg teljesen elvette az eszüket a kétségbeesés.
- Gondolom a levélben szerepelt az elcsépelt szöveg is, hogy a rendőrséget nem lehet értesíteni… - Próbáltam mérlegelni a helyzet súlyosságát.
- Vérszemet fog kapni, ha teljesítitek a követeléseit. – Fizetnek neki és aztán? Még több pénzt fog követelni, vagy csak simán kiteregetni az infót nem törődve azzal, hogy ezzel teljesen tönkre teszi Josiet.
- Titkosítva van az örökbefogadási aktája? – Meglepően sikerült logikusan gondolkoznom.
- Ki lehet a zsaroló? Honnan tudhatta meg? Miért pont most csapott le? – Bombáztam kérdésekkel a nővéremet.
- Magánnyomozót kell fogadnunk, hogy kiderüljön? – Esélyt sem adtam neki, hogy válaszoljon és máris dobtam rá az újabb kérdésemet. Csak úgy forogtak az agyamban a fogaskereket.
- Mennyi pénz kell? – Végül beadtam a derekamat, de nem azért, mert helyes döntésnek tartom, hogy fizessenek a zsarolónak, hanem Josie miatt. Nem akarom, hogy ilyen körülmények között szembesüljön az igazsággal. Ennek ellenére mégis úgy hiszem, hogy tudnia kellene, de a szülei szájából.




Chase






Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Josie Harmon
Josie Harmon



TémanyitásTárgy: Re: Secrets - Chase & Josie Secrets - Chase & Josie I_icon_minitime30.12.22 14:39


 

- Igen, azt hisszük! – felelte Melanie – Annak kell maradnia. Ő a mi lányunk Chase, mellettünk nőtt fel, mi voltunk vele minden pillanatban… a miénk. Szerinted mit érezne, ha megtudná, hogy a… hogy a biológiai szülei csak úgy kitették őt egy parkban a hidegben? Hogy az se érdekelte őket, hogy meghal-e odakint vagy megtalálja-e valaki?
- Azért, mert nem egyezik a vérünk, még a lányunk és úgy döntöttünk, hogy ezt a részletet, a pontos születését Josienak nem kell sosem megtudnia. A nehezén már túl vagyunk… kisebb korában kérdezte, hogy nincs-e olyan kép Melanieról, ahol várandós vele, de hamar beletörődött abba a válaszba, hogy Mel túl hiú volt ahhoz, hogy hagyja magát pocakosan fotózni… ezért egy kép sem készült. – Bryan ismét feléjük fordult és nekidőlt az ablakpárkánynak.
- Igen, fizetni. – felelte Ford ellentmondást nem tűrő hangon a fia kifakadására.
- A rendőrséget nem értesíthetjük, semmi trükkel nem próbálkozhatunk, különben abban a pillanatban szétküldik az információkat. – bólintott Bryan.
- Mi is számoltunk ezzel, de nincs más választásunk. – Melanie idegesen a hajába túrt. – Igen, az akta titkos, apa mindenről gondoskodott. Sőt… nem túl legális módszerekkel, de… minden rendszerből töröltette Josie kórházi adatait, a kezelését, mindent. – Ford egy kicsit feszengett a székében, amikor ez elhangzott, még a nyakkendőjét is gondosan megigazította, mintha csak az fojtogatta volna.
- Ötletünk sincs ki lehet az, sem hogy honnan tudja és miért épp most jelentkezett. Talán… talán mert tudja, hogy Josienak hamarosan jön az egyetemi jelentkezés és egy parányi botrányt sem engedhetünk meg körülötte, ha azt akarjuk, hogy a Yale, a Harvard vagy az Oxford egyáltalán foglalkozzon a papírjaival… de lehet, hogy üzleti okai vannak… hogy a cég miatt nem engednénk, hogy rólunk cikkezzenek a bulvár lapok. – tűnődött a nő hangosan.
- Ideális alkalom már csak azért is, mert te és Mel folyton háborúztok a cég jövőbeni vezetése miatt, amit már önmagában nehéz kezelni és bocs Chase de… neked is van egy híred szóval… nem akarnánk tovább rontani a helyzeten. – Bryanen látszott, hogy nem akarja őt megbántani, egyszerűen csak ő is gondolkodik.
- A magánnyomozó nem rossz ötlet. – szólalt meg Ford. – Fizetünk, de ráállítunk valakit, hogy derítse ki hová kerül a pénz…
- Mi az összeg felét tudtuk előteremteni eddig… - mondta Mel – Bryan minden pénzét beleadta, amit előlegbe kapott az új könyvéért és én is hozzátettem a tartalékaimat. Ott lenne még az örökségem anyától, vagy az itteni részvényeim egy része… de egyiket sem tudnám időben elintézni. Nincs idő.


Ford
Bryan
Melanie
 
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chase Hammond
Chase Hammond



TémanyitásTárgy: Re: Secrets - Chase & Josie Secrets - Chase & Josie I_icon_minitime30.12.22 15:35





tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
- Fogalmam sincs, hogy mit érezne. – Ismertem be halkan.
- Na és akkor mit érezne, ha azt hinné, hogy az egész eddigi élet hazugság volt? – Akaratlanul is kicsúszott a számon a kérdés. Elképzelésem sincs, hogy Josie milyen személyiségi válságon menne át, ha kiderülne, hogy azok az emberek, akiket szüleinek hitt nem is a biológiai szülei és én sem vagyok a vér szerinti nagybácsija. Ezek csak részletkérdések, mert engem nem érdekel, hogy Mel hozta-e őt a világra vagy sem, mert Josie mindig is az unokahúgom fog maradni, már csak az a kérdés, hogy Ő mit fog gondolni rólunk, ha egyszer kitudódik.
Hirtelen túl sok volt a feldolgozásra váró rám zúdított információ. Igyekeztem csendben maradni és megérteni a miérteket, de legbelül majd szétbaszott az ideg. Hallottam, sőt fel is tudtam fogni, hogy miről szövegeltek, de gondolatban egészen máshol jártam. Már előre rettegtem a következmények miatt, hogy mi lesz akkor, ha Josie megtudja… De most ezzel nem értem rá foglalkozni, perpillanat más problémát kellett megoldanunk.
- Ugye nem gondoljátok azt, hogy nekem ehhez bármi közöm lehet? – Bárcsak ne lenne így, de bármit kinézek a családomból… Mert a nővéremmel való rivalizálásom remek kifogás lenne, hogy miért akarnám tönkre tenni a jó hírét, ha már az enyém se olyan makulátlan. Ugye én vagyok az egyetlen, akiben ez felmerült? Sose volt egyikőjükkel sem túl felhőtlen a kapcsolatom, de ha kiderülne, hogy akár még ez is megfordult a fejükben, hogy a kibaszott pozícióm fontosabb, mint Josie… Egészen a mai napig fogalmam sem volt arról, hogy nem Melanie hozta világra, sőt ettől még mindig sokkhatás alatt vagyok.
- Mik a feltételek? Jelöletlen bankjegyek, vagy egy „lenyomozhatatlan” számlára kell küldeni a pénzt? – Néztem ismét nővérem szemébe miközben megkezdtem a faggatást.
- Térj már a kibaszott lényegre Mel! – Förmedtem rá.
- Mennyi pénz kell? – Tettem fel ismét a kérdést.
- Még fél millió? – Csak mondja már ki végre, hogy tudjak intézkedi. Ez csak pénz… A világ összes pénzét is felajánlanám, ha ezzel tudnám, hogy jót cselekszem érte.



Chase






Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Josie Harmon
Josie Harmon



TémanyitásTárgy: Re: Secrets - Chase & Josie Secrets - Chase & Josie I_icon_minitime30.12.22 16:03


 

- Dehogy gondoljuk! – felelte Bryan azonnal, mire Ford is bólintott, végül Melanie is kelletlenül.
- Sok mindent kinézek belőled öcsi, de ekkora aljasságot nem… - Melanie lesütötte a szemét, ahogy ezt kimondta, mivel eszébe jutott, hogy nem olyan régen épp ő követett el valami borzalmasat, csak, hogy kellemetlen helyzetbe hozza vele Chaset mindenki előtt.
- Ráadásul te nem is tudtál az egészről… - mondta Ford halkan. – Josie pedig fontos neked… biztosan sosem ártanál neki.
- Ha valaki üzleti megfontolásból teszi ezt, akkor a célja az, hogy meggyengítsen minket, sebezhető pontot találjon rajtunk. Talán egy konkurensünk… vagy egy sértett alkalmazott. Habár fogalmam sincs róla mégis honnan szerezhettek információkat erről… - mondta Mel.
- Nem is ez most a legfontosabb… előbb meg kell oldjuk a problémát, utána jöhet a hosszútávú gondolkozás is.
- Jólvan! – fakadt ki Mel Chase faggatózására és az indulattól még az asztalra is csapott. – Fél millió hiányzik még, bankszámlára kell utaljuk… gyanítom, hogy lenyomozhatatlan, ennyi eszük csak van.
- Egyszerre én sem tudok ekkora összeget lehívni… nagyjából csak a fele áll rendelkezésre azonnal. Ha előbb tudom akkor az egészet oda tudnám adni, de így… - Ford máris pötyögni kezdett a mobilján.
- Átutalom nektek, amennyit tudok…
- Köszönjük. – felelte Bryan, Mel pedig csak hálásan bólintott. Ekkor kopogtattak, mire Mel összerezzent.
- Igen? – szólt ki ford, mire Ms. Jenkins nyitott be, fején egy mikulás sapkában.
- Elnézést a zavarásért…
- Ms. Jenkins… magán meg mi van?
- Elnézést uram… - kapta le gyorsan és eldugta a háta mögé.
- Mit akar? Mondja és menjen! – förmedt rá Mel a nőre.
- Csak… szólni akartam, hogy Josie… pardon… Ms. Harmon már egy ideje megérkezett.
- Josie itt van??? Máris???
- Már egy ideje… beugrott köszönni a többieknek, hozott néhány díszt és sütit, amit ki is tettünk aztán… utoljára Mr. Hammond irodájába láttam beosonni… Mármint az ifjabb Mr. Hammondéba. – tette hozzá, mikor látta, hogy Ford kérdőn néz rá.
- Foglalják le valamivel. Hamarosan végzünk.
- Ó lefoglalta ő magát… - mosolyodott el – Valami olyasmit mondott, hogy krampuszt játszik… - ezzel elnézést kért és távozott is.
- Hát ezért nem tudott a fenekén ülni a reggelinél, teljesen be volt zsongva. – mondta Bryan elmosolyodva. – Karácsonykor mindig megbolondul.
- De mit csinál Chase irodájában?


Ford
Bryan
Melanie
 
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chase Hammond
Chase Hammond



TémanyitásTárgy: Re: Secrets - Chase & Josie Secrets - Chase & Josie I_icon_minitime30.12.22 17:02





tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Ez aztán ironikus. Tényleg ezek a szavak hagyták el Mel száját? Legszívesebben hisztérikusan felnevettem volna, de nem tehettem meg. Nem akartam, hogy megtudja, hogy egyébként tudok arról, hogy mire képes és hogyan áskálódik ellenem. Most nem a legjobb az időzítés a szembesítésre, sőt még azt se döntöttem el, hogy valaha is beszámolok neki arról, hogy tudtam a szabotázsról.
- Sosem ártanék neki! – Fontosnak tartottam, hogy ki is mondjam, mégis miért? Talán, hogy a leghalványabb gyanú árnyéka se vetemedjen rám… Sose tennék vele ilyet és valahol megkönnyebbülést éreztem, hogy ezt a családom is így gondolja.
- Majd a magánnyomozó kideríti, hogy ki csesztet titeket. – Már majdnem felajánlottam, hogy intézem a nyomozót is, de aztán be kellett látnom, hogy szinte semmit sem tudok az akkori körülményekről, mert csak ma szembesítettek annak egy rövidített verziójával. Szóval ezt Josie szüleinek kell intézniük, mert ők tudják, hogy mi történt akkor és minden fontos részletet meg tudnak osztani a nyomozóval.
- Korlátozott a napi hozzáférésem, de megnézem mit tehetek. – Kivettem a zsebemből a telefonomat és megnyitottam a banki alkalmazásomat. Még akkor is a keretem bővítésén dolgoztam mikor Ms. Jenkins benyitott, de rezzenéstelen arccal meredtem továbbra is a telefonomra. Perpillanat negyed milliót tudtam mozgósítani és szemrebbenés nélkül hagytam jóvá a tranzakciót Melanie bankszámlájára küldve az összeget.
- Gondolom nem akarja, hogy a nagybácsiján idén is eluralkodjon teljesen a grincs hangulat. – Osztottam meg velük hangosan is a gondolataimat egy laza vállrándítás kíséretében.
- Van még valami? Mert ha nem akkor inkább az unokahúgommal tölteném a nap további részét. – Minden tőlem telhetőt megtettem. Utaltam, de ezen kívül teljesen tehetetlennek éreztem magam és őszintén már fojtogató volt elviselni a közelségüket is. Még mindig alig tudom felfogni, hogy az elmúlt percekben miféle sorsfordító információkat zúdítottak rám.
- Kurvára boldog karácsonyt mindenkinek! – Morogtam az orrom alatt, majd sarkon fordulva kisétáltam a tárgyalóból. Hatalmas akaraterő kellett ahhoz, hogy rendezzem a vonásaimat míg az irodámhoz értem.
- Ide már mindenkit beengednek? – Beléptem az irodámban és rámosolyogtam, de meglepő módon nem kellett megjátszanom magam. Josie mindig ilyen hatással van rám, leplezni sem tudnám azt, hogy mennyire örülök annak, hogy láthatom.
- Akarjam tudni, hogy mit csinálsz a székemben ülve? – Szép lassan merészkedtem egyre közelebb hozzá, míg megálltam az asztalom előtt.
- Meg akarsz vesztegetni valamivel, vagy most tudom meg, hogy lenyúltad az irodámat és tetten értelek dekorálás közben? – Tréfálkoztam vele, ahogy mindig is szoktam, mert nem akarom, hogy észre vegye, hogy legbelül felemésztve érzem magam.




Chase






Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Josie Harmon
Josie Harmon



TémanyitásTárgy: Re: Secrets - Chase & Josie Secrets - Chase & Josie I_icon_minitime30.12.22 17:35


 

bc1cc917cd4becd60ca40c8707d994f44fa41eca.gif
- Köszönöm öcsi… tényleg. – mondta Melanie halkan, látszott, hogy nehezére esett segítséget kérni az apjától is, de Chasetől főleg. Bryan csak biccentett köszönet képpen, mindig is elég suta volt az érzelemkifejezésben, de épp így szerethető figura.
- Majd átküldök egy telefonszámot… beszéljetek az én nyomozómmal. – mondta Ford miközben eltette a készüléket a zsebébe.
- Úgy lesz apa.
- Miért van szükséged saját nyomozóra? – lepődött meg Bryan, de Ford ezt a kérdést csak elengedte a füle mellett, Mel pedig intett, hogy jobb, ha ezt a témát inkább nem firtatják tovább.
- Nincs… nincs más. – mondta a nő, Ford pedig jobbnak látta szó nélkül hagyni a fia újabb kirohanását.
- Azért majd… vacsorára küld haza.
- Vagy… ha Josie maradni akar… az sem baj. – tette hozzá Bryan, már csak a körülmények miatt is, de abban már nem volt biztos, hogy Chase ezt hallja, mert akkor már kifelé tartott a tárgyalóból.

* * *

- Csak a cég kabalafiguráját. – feleltem, az arcomon pedig hatalmas mosoly terült szét, ahogy megpillantottam a nagybátyámat. Fura, de mindig ezt a hatást idézi elő belőlem, egyszerűen csak jó kedvem lesz a puszta jelenlététől is.
- Lebuktam… - dőltem hátra a székében, ami ugyan egy kicsit nagy az én termetemhez képest, ezért talán még egy kicsit komikus is lehet a látvány, de nem baj, magunk vagyok, akkor pedig nem teljesen mindegy?
- Pedig nagyapa csak holnap akarta bejelenteni, hogy beleunt a rivalizálásba és ezért inkább engem tesz meg vezetőnek maga után helyettetek. – magyaráztam nagy komolyan, de hamar elkuncogtam magam. Eszemben sincs itt vezetőnek lenni, elég volt látni, hogy anyából mit hozott ki ez az egész és hogy Chase bácsi is majd bele gebed a sok munkába, csak, hogy bizonyíthasson. Különben sem az én világom. Gyakornoknak lenni nyaranta egy dolog, de más a teljes felelősség.
- Ms. Jenkins mondta, hogy még tárgyaltok, úgyhogy kipofoztuk kicsit a szintet, utána gondoltam a legjobb, ha itt várok rád, mielőtt valaki megbíz egy kis munkával csak úgy megszokásból a nyár után… - tréfáltam, aztán játékosan elé toltam egy kis csomagot, ami fekete csomagolópapírba volt csomagolva, rajta egy vörös szalaggal. Benne egy fekete bársony doboz volt csomagolva, mert szerintem ez elegáns és valahogy hozzá is passzol. Ha kinyitja egy ezüst képkeretben azt a képet találhatja, amit még az általa rendezett partin készítettem róla és nagyapáról. Nem a nekem szóló mosolyosat, hanem a pillanatot, amikor nagyapa büszkén vállba veregette őt. Reméltem ez majd emlékezteti, hogy a papa igenis elismeri őt és jó úton halad a céljai felé itt a cégnél is. A dobozba még egy kicsi plüss Grinch figurát is rejtettem, mert ő bizony pontosan olyan az ünnepek közeledtekor.
- Hátha kapsz egy kis karácsonyi hangulatot és nagyobb kedvvel jössz most csavarogni is… - mondtam halkan.


 Outfit: Josie
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chase Hammond
Chase Hammond



TémanyitásTárgy: Re: Secrets - Chase & Josie Secrets - Chase & Josie I_icon_minitime30.12.22 23:41





tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Legszívesebben a fejem verném a falba, vagy csak egy kis amnéziáért fohászkodnék egy felsőbb hatalomnak. Túl sok információ zúdult rám egyszerre és még jóformán feldolgozni sem volt időm, mert Josie már az irodámban várt.
- A kabalafiguráknak nem valami vicces jelmezben kell lenniük? Sőt, még táncolniuk is kell! – Néztem végig rajta – már amennyit láttam belőle, hogy az asztalom mögött ült – és csalódottan csóváltam meg a fejemet. Se tánc, se vicces maskara. Josie szépen fel volt öltözve. Korához képest túl komoly öltözéket választott, egyedül csak a babaarca árulkodott arról, hogy mennyire fiatal még valójában.
- Azt hittem legalább van még annyi időm bizonyítani neki, még nagykorú nem leszel. – Sóhajtottam, de ez a sóhaj inkább még az előző beszélgetés utóhatása, ezért sikerülhetett ennyire valósághűnek, mintha tényleg őszinte lenne és nem csak megjátszott.
- Nyugodtan bevallhatod, hogy csak bujkálsz Imelda gyilkos pillantásától. – Piszkáltam a harapós titkárnőmmel egy kicsit. Nekem úgy rémlik, hogy a nyár végére már nem is volt annyira gyilkos Imelda pillantása mikor Josiera nézett, csak pont annyira, mint általában.
- Tudtam én, hogy valami megvesztegetésről van szó. – Villantottam hatalmas mosolyt rá, de még egyetlen egy ujjal sem értem az asztalon lévő ajándékomhoz.
- Ha már az ajándékozásnál tartunk, akkor neked is van egy apró kis meglepetésem. – Készültem, de nem pontosan most szerettem volna odaadni neki, de nem is karácsonyra szántam, mindössze csak megláttam és megvettem, mert ez is annyira passzol Josie személyiségéhez és biztosan tudom, hogy remekül fog mutatni a karkötőjén a kis horgony mellett az új kicsi fényképezőgép formájú kiegészítő.
- De csak akkor lehet a tiéd, ha megtalálod. – Rettentően elrejtettem előle, ott van a legfelső fiókomban az aktahalom tetején a kis ékszeres dobozka.
- Na nézzük nagyobb kedvem lesz-e… - Megkezdtem kibontani az ajándékomat. Először a kis plüssfigurát pillantottam meg. Hangosan felnevettem, majd az arcom mellé tettem.
- Egyszerűen elképesztő a hasonlóság, nem gondolod? – Próbáltam fenntartani a jókedvem látszatát amikor megpillantottam az apámmal készült közös képemet. Rengeteg érzelem kezdett bennem mozgolódni, de nem akartam most előtte kimutatni.
- Hát ez…. Nagyon jól sikerült kép lett. Tehetséges vagy! – Léptem közelebb hozzá, hogy csókot nyomjak feje búbjára.





Chase






Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Josie Harmon
Josie Harmon



TémanyitásTárgy: Re: Secrets - Chase & Josie Secrets - Chase & Josie I_icon_minitime31.12.22 13:12


 

bc1cc917cd4becd60ca40c8707d994f44fa41eca.gif
- Vicces jelmez és tánc? – a homlokomra csaptam, mint aki épp most világosodott meg hirtelen.
- El is felejtettem… - ezzel benyúltam a táskámba és előkotorásztam belőle egy piros-fehér csíkos manó sapkát fehér bojttal a végén, amire még pici elf fülek is voltak erősítve. Megláttam és annyira lököttnek tűnt, hogy gondoltam, miért is ne? A fejemre húztam, hogy igazi kis kobold lehessek.
- A tánc részén még dolgoznom kell, de ha megint kapok hozzá mariachikat talán még időben kész lesz a koreográfiám is. – kuncogtam. Persze tudom, hogy csak viccelt, de miért is kontrázhatnék rá egy kicsit?
- Nyugi… neked nem hoztam… - nyújtottam rá nyelvet, amikor láttam, hogy Chase bácsi még mindig a sapkámat vizslatja. – De ha kéred, kölcsön adom. – tettem hozzá játékosan.
- Hát… ha jó leszel akkor a kedvedért lemondok erről a megtisztelő feladatról temérdek világmegváltó elfoglaltságomra hivatkozva és kapsz még egy kis időt. – jelentettem ki nagy komolyan, magamban tisztelettel adózva a bácsikám színészi vénájának. Esküszöm az a sóhaj nagyon hitelesre sikerült, már majdnem elhittem, hogy őszinte. Vagy… nem veszek észre valamit?
- Én… - gyorsan körbe pillantottam, mintha csak attól tartanék, hogy valaki kihallgat bennünket vagy hogy az emlegetett személy a közelben járhat, aztán látványosan megkönnyebbültem a szerep kedvéért – rettegek tőle. Főleg mivel úgy búcsúzott tőlem a nyár végén, hogy… „jövőre innen folytatjuk!” – nyeltem is egy nagyot. – Nem sok jót ígér. Mégis itt vagyok, életem kockáztatása árán, hogy lássalak, szóval… -tártam szét a kezeimet – érezd magad megtisztelve Chase bácsi, mert ez csakis neked szól. – igaz ugyan, hogy a nagyja tréfa volt, de tény, hogy mióta véget ért az első gyakorlatom itt, azóta csakis akkor ugrom be, ha őt akarom felszedni vagy váratlanul meglepni. Szép volt, jó volt, de egy időre elég is volt az itteni munka. Bár vele szeretek külön egy-egy projekt felett ötletelni vagy privát csak neki segíteni.
- Csak ha megtalálom??? – duzzogó arckifejezést öltöttem – Ez nem fair! – de nem sokáig tudtam tartani a duzzogást, jobban érdekelt Chase bácsi reakciója az ajándékára.
- Ijesztően! Szerintem kezdj pereskedésbe a jogdíjakért, mert ezt bizony tutira rólad mintázták! – nevettem én is.
- Tudom. – húztam ki magam büszkén, a puszitól pedig még jobb kedvem lett.
- Na de lássuk azt a bujkáló ajándékot… Hmm… Ha én nekem szánt ajándék lennék… hol lennék?... – benéztem a táskája alá, a táskájába, majd az első fiókba.
- Bingó! – izgatottan nyitottam ki a kis dobozt, amikor pedig megláttam a kis fényképező medált, hatalmas lett a mosolyom.
- Nagyon köszönöm Chase bácsi! – ölelgettem meg és puszit nyomtam az arcára, majd felemeltem a csuklómat, amin, mint mindig mióta kaptam, ott fityegett a karkötő.
- Ráteszed nekem? Utána akár indulhatunk is, ha készen állsz. Már tudom mit akarok apának beszerezni karácsonyra és talán nagyapának is, de anyu... na ő már probléma...



 Outfit: Josie
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chase Hammond
Chase Hammond



TémanyitásTárgy: Re: Secrets - Chase & Josie Secrets - Chase & Josie I_icon_minitime31.12.22 14:37





tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
- Néhány másodperce még magamban azon csodálkoztam el, hogy mennyire felnőttnek tűnsz ebben a szerelésben, de most… Nem tudlak komolyan venni. – Alig bírtam kinyögni ezt a néhány szót is úgy nevettem mikor megláttam, hogy hogyan néz ki ebben a manó sapkában.
- Esetleg, ha nagyon szeretnéd akkor ez hagyománnyá is válhat, mármint az, hogy az első napodon mariachi zenekart kapj üdvözlésül. – Mert idén nyáron ezzel a kis tréfával leptem meg, akkor meg miért is ne csinálhatnék ebből is rendszert? Tudom, kreatívabbnak kellene lennem és még jövő nyárig nagyon sok időm van kigondolni néhány ötletes bosszantást.
- Ugyan! – Tiltakozva emeltem fel kezeimet.
- Nincs az a pénz, amiért felvennék egy ilyet. – Intettem felé, pontosabban inkább a sapkára mutattam. Túl sok munka van az igényesen belőtt sérómban… Na meg nekem nem is állna olyan jól, mint neki.
- Jó leszek? – Színészi képességeim ma csak úgy szárnyalnak, mert megjátszott döbbenettel szívemhez kaptam.
- Én mikor nem voltam jó? – Komoly ábrázatot öltöttem magamra és nagyon reméltem, hogy nem most fog ránk szakadni a mennyezet. Ez a „jónak lenni” eléggé tág fogalom. Jó vagyok a munkámban, panasz se lehet rám, de ami a magánéletemet illeti… Most ne is firtassuk ezt a témát. Spoiler veszély: A magánéletemben bizony szoktam rosszalkodni.
- Elmondhatatlanul megtisztelve érzem magam. – Arcomon töretlenül ott bujkált az a bizonyos sokat mondó mosolyom miközben hallgattam a titkárnőmről szóló részt. Én már az első nap figyelmeztettem vele kapcsolatban, de talán jövő nyáron minden más lesz, talán nem. Néhány röpke hónap múlva kiderül, mikor Josie újból visszatér gyakornoknak. Már alig várom.
Még mindig ott volt a mosoly a képemen mikor lelkesen bólogattam. Fair vagy sem, ha kell neki az ajándék, akkor találja meg. Amúgy se rejtettem el túlságosan.
- Még meggondolom. – Közben már a plüssfigurával szemeztem, igyekeztem hasonló arcvonásokat erőltetni magamra, hogy tényleg egyértelmű legyen a hasonlóság.
- Remélem nem akarod elpocsékolni a tehetségedet, sőt azt is, hogy egy nap talán úgy döntesz, hogy részt szeretnél venni a vállalat kreatív igazgatásában is. – Tehetségesnek tartom és szerintem remek fényképeket tudna csinálni, mármint úgy is, hogy az itteni munkájával kapcsolatban. Biztosan aratna a reklámképeivel.
- Igazán nincs mit. – Visszaöleltem.
- Ha egy ilyen kis apróságnak ennyire tudsz örülni, akkor már alig várom, hogy mit fogsz szólni ahhoz az ajándékhoz, amit karácsonyra fog kapni. – Sejtelmesen elmosolyodtam. Közben rátettem a fényképezőgép formájú medált a karkötőjére. Ami pedig az ajándékát illeti… Még nem vettem meg neki, csak egy kósza ötlet volt, de a mai után már nem érdekel, hogy Mel totálisan ki fog akadni.
- Van elképzelésem, de mégis azt szeretném, hogy te válaszd ki. Probléma lenne, ha esetleg ma már megkapnád előre? – Van még néhány nap karácsonyig, de minek várjunk addig?
- Úgy utálom ezt az ünnepi kötelező vásárlást. – Na tessék már megint az ünneprontó grincs beszél belőlem.
- Erre sose állok készen, de menjünk mielőtt még meggondolom magam. – Léptem oda a fogashoz, hogy levegyem a kabátomat. Miután felvettem kinyitottam előtte az ajtót, néha azért megpróbálkozok azzal, hogy úriemberként viselkedjek.






Chase






Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Josie Harmon
Josie Harmon



TémanyitásTárgy: Re: Secrets - Chase & Josie Secrets - Chase & Josie I_icon_minitime31.12.22 15:23


 

bc1cc917cd4becd60ca40c8707d994f44fa41eca.gif
- Mindenképpen… már látom is magam előtt… „Josie és a banda”… én ebben a sapkában, ők mögöttem és nem csak táncolni fogok, de még énekelni is. – kontráztam rá – „ay, ay, ay ay,
ay ay mi amor, ay mi morena, de mi corazón”
– énekeltem egy részletet Banderas Mariachi dalából csak a hatás kedvéért, aztán még a bojtomat is megráztam egy kicsit, hogy a show tökéletes legyen.
- Nagyon meg leszek sértődve, ha a következő céges bulin nem léphetünk majd fel. – tettem hozzá komoly képet vágva, de csak hamar újra előbújt a mosolyom.
- Pénz az nincs, na de ha én szépen kérem…? – ellenállhatatlan pillantást vetettem rá, de aztán sóhajtottam egyet – Áh, túl jó a szívem, képtelen lennék ilyet kérni… kár lenne azért a frizuráért. – kacsintottam rá.
- Chase bácsi… - ismét csak elnevettem magam, amikor a szívéhez kapott és visszakérdezett, majd pimaszul vállba is böktem. – A kérdés az… mikor nem voltál rossz? Könnyebb lenne erre választ találni, nem gondolod? – cukkoltam. Hiába nekem ő a tökéletes nagybácsi, akit a világ minden pénzéért sem cserélnék el, akkor is tisztában vagyok azzal, hogy milyen. A szép az egészben, hogy a világon egyedül csak én tudom pontosan, pedig, ha mások is azt látnák, amit én, egy egész új embert ismerhetnének meg. De persze ezt nem erőltetem, hisz épp ettől különleges a kapcsolatunk. Csak a mienk a tudás a másikról.
- Ajjaj… kezdődik a befűzés… - ijedt képet vágtam, de csakhamar megjelent a kis mosoly az ajkaimon. – Meglátjuk, egyelőre igyekszem kiheverni a nyarat. Az igazság az, hogy veled szeretek dolgozni, főleg amikor nem itt vagyunk, hanem nálad és indiait eszünk agyalás közben meg ilyenek, de anya és nagyapa… az már más tészta. Plusz Mr. Chase Hammond… ő sem mindig a szívem csücske. – tudom, hogy vele lehetek maradéktalanul őszinte, nem fog megsértődni vagy ilyesmi.
- Az ajándék sosem probléma! – vigyorogtam, mint a tejbetök, de aztán komolyabbra váltottam.
- Nem baj, ha előre szeretnéd odaadni, de én türelmes vagyok, ki is várhatom. Ráadásul, ha ezzel az a cél, hogy megúszd a közös karácsonyi bontogatást, akkor ki kell ábrándítsalak, mindenképp ott kell lenned nagyapánál karácsony reggel, mert nélküled bizony én sem megyek. – szögeztem le előre és a nyomaték kedvéért még bólintottam is rá.
- Nem kötelező vásárlás… csak vásárlás. Ugyan ne légy morcogós, jó buli lesz. Főleg mert én végig ebben leszek és nyilvánosan kell így velem megjelenned. – böktem a sapimra.
- Köszönöm. – ezzel elindultam kifelé az épületből. Már a portánál jártunk, amikor a portás utánam szólt.
- Ms. Harmon, egy pillanat. Levele érkezett.
- Levelem? Nekem? Ide? – meglepődtem nem is kicsit, de oda sétáltam a pulthoz. Egy fehér borítékot kaptam minden címzés vagy felirat nélkül.
- Hát ez meg?
- Egy futár hozta, csak annyit mondott, hogy magának és már el is tűnt.
- Köszönöm… - elindultam a borítékkal kifelé, miközben bontogattam.
- Ki küldene nekem ide levelet? – pillantottam Chase bácsira, majd kivettem a boríték tartalmát, ami egyetlen polaroid fotó volt, rajta a tárgyalóban készült fényképpel a szüleimről, Chase bácsiról és nagyapáról… és egy felirat.
- „Tikktakk” – olvastam – Mi ez? Ez… ez most készült? – felnéztem a nagybátyámra – Újabb tréfa Chase bácsi?


 Outfit: Josie
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chase Hammond
Chase Hammond



TémanyitásTárgy: Re: Secrets - Chase & Josie Secrets - Chase & Josie I_icon_minitime31.12.22 16:26





tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Szeretem a zenét, de a mariachi stílusú muzsikák nagyon távol állnak az ízlésemtől, még akkor is, ha Josie tündéri hangján hallom vissza a „slágereket”, ez akkor sem az én világom.
- Inkább csak táncolj, mert a port jobban bírom! – Szekáltam annak ellenére is, hogy fel voltam készülve a megjátszott sértett ábrázatára, mert most bizony elismerem, hogy gonoszkodtam vele, de csak egy egészen kicsikét.
- Bizony, kár lenne érte. – Sóhajtottam, de most inkább a megkönnyebbüléstől, hogy nem kell manó sapkát felvennem, mert őszintén, ha nagyon akarta volna… Akkor a kedvéért képes lettem volna hülyét csinálni magamból.
- Ilyen fiatal és ilyen szemtelen… - Grimaszoltam. – Állítólag akkor egészen jó vagyok, mikor alszom. – Lazán megvontam a vállam. Minek is tagadjam a tagadhatatlant? Mindenkinek megvan rólam a véleménye és többnyire adtam is rá okot, hogy azt gondolják rólam, amit… Viszont Josie az egyetlen személy az életemben, akinek megmutattam a valódi önmagamat.
- Ó! Ez egészen érdekes, eddig abban a hitben voltam, hogy Mr. Chase Hammond annyira, de annyira lenyűgöz téged és imádsz vele dolgozni, mert egyszerűen csodálatos és olyan zseniális tehetség, hogy szinte már kiváltság vele együtt dolgozni! – Szerencsére sikerült komoly arcot vágnom ameddig tartott a kis előadásom saját zsenialitásomról.
- Te lehet, hogy türelmes vagy, de mi van velem? – Azt a kis részletet pedig inkább elhallgattam, hogy az én ajándékom olyan nagy lesz, hogy nem becsomagolva kapja, szóval ennyi erővel akár ki is hagyhatnám a családi banzájt… Francba! Persze, hogy ott fogok lenni.
- Akár el is lóghatnánk, csak mi ketten. – Tettem egy ajánlatot, valljuk be, hogy ez az opció sokkal jobbnak tűnik, mint ott lenni és jó pofát vágni az egészhez.
- Áh, cseppet sem fogom kínosan érezni magam! – Morogtam az orrom alatt. Tényleg ezt teszi velem? Ki kell találnom ezért valami megtorlást viszonzásul.
Akármennyire is szerettem volna tiltakozni a vásárlás ellen mégis be kellett látnom, hogy jó lesz egy kis figyelemelterelés, de… Valaki nagyon belerondított a terveimbe.
- Fogalmam sincs. – Próbáltam uralkodni az arcvonásaimon, nem akartam, hogy észre vegye, hogy az aggodalmat a tekintetemben. Legszívesebben rászóltam volna, hogy ne nézze meg, hogy mi van a borítékban, de… Az túl gyanús lett volna, ezért csak tehetetlenül álltam ott mellette és nagyon reménykedtem abban, hogy nem az a bizonyos titkos információ lesz a boríték tartalma, hiszen még bőven van idő, míg fizetni kellene.
- Én… - Vettem el tőle a képet, hogy alaposabban megnézzem, de pontosan tudtam, hogy mit akar üzenni ezzel a zsaroló.
- Nekem úgy tűnik, hogy ez mai kép, már csak a ruhák miatt gondolom úgy… - A képen is ugyan azaz öltöny volt rajtam, ami most is, na meg a többieken is… Próbáltam úgy tenni, mintha semmiről sem tudnék, de legbelül majd felemésztett a bűntudat. Nem eshetek pánikba, kurvára nem tehetem meg, de… Faszom az egészbe!
- Ha tréfa, akkor elég uncsi, de nem én voltam. – Lazán vállat vontam, de a gyomrom görcsbe volt rándulva az idegtől.
- Majd utána járok, hogy ki a titkos hódolód, de induljunk, mert az a maradék lelkesedésem is kezd elfogyni. – Fogtam meg a kezét.
- Sőt, talán úgy teszek, mintha már nem kiskorú lennél és szereznék neked is forralt bort, hogy jobb kedvünk legyen vásárlás közben. – Sose mondtam, hogy követkendő példa lennék nagybácsiként, de igyekeztem mindent bevetni annak érdekében, hogy eltereljem a figyelmét.






Chase






Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Josie Harmon
Josie Harmon



TémanyitásTárgy: Re: Secrets - Chase & Josie Secrets - Chase & Josie I_icon_minitime01.01.23 0:23


 

bc1cc917cd4becd60ca40c8707d994f44fa41eca.gif
- Megállj Chase bácsi… ezért a sértésért még drágán megfizetsz! – bújtam bele a sértett unokahúg szerepébe, a drámai hatás kedvéért pedig magamra öltöttem a legszúrósabb pillantásomat és a legfenyegetőbb hangszínemet is, amiket csak szappanopera főgonoszoktól elleshet az ember, de nagyon nehéz volt nem elnevetnem magam. – Egy éjjel, amikor a lehető legkevésbé számítanál rá… megjelenünk majd az ablakod alatt egy száz fős zenekarral és egy hatalmas hangszóróval… - pillanatokig álltam a pillantását, majd végül elkuncogtam magam. Ez az egész „gonosz Josie” valahogy nem az én műfajom, bármily fájdalmas is beismernem, ő pedig pontosan tudja, hogy vele különben sem lennék képes semmi rosszat tenni, szóval hiába minden igyekezetem, nem tudok ráijeszteni.
- És ez idővel csak rosszabb lesz. – nyújtottam rá ki a nyelvem – Ki állított neked ilyesmit? – játszottam be a csodálkozó arckifejezésemet – Mert tudd meg, a takarólopás bizony minden csak nem jó, Chase Hammond! – dorgáltam meg az ujjammal – Minden alkalommal, valahányszor csak nálad aludtam mostanában, állandóan arra ébredtem, hogy lenyúltad az egész takarót. Tudod te milyen nehéz visszahorgásznom tőled? Felér egy teljes edzéssel! – persze nem haragszom rá emiatt egyáltalán, végtére is ahhoz van szokva, hogy általában egyedül alszik, ráadásul egész vicces ahogy próbálkozom visszajutni az anyag alá, mikor pedig kínomban már felébreszteném, akkor sem tér magához teljesen, viszont beszél… Hajjaj miket hallottam idáig…
- Ó… - miután végig hallgattam az öntömjénezését alig bírtam megállni, hogy ne nevessek fel hangosan és ez rajta is látszott. De ha már ő így, akkor miért is ne mennék bele a játékba magam is? – Igaz, ami igaz… Mr. Hammond elképesztően tehetséges, a tudása lenyűgöző, a profizmusa követendő példa mindenki számára, jómagam pedig minden reggel hálaimát rebegtem el ébredés után, amiért megadatott számomra, hogy vele dolgozhassak… Arról már nem is szólva, hogy elképesztő zsenialitása mellett egyszerűen tökéletes a külseje is, nincs nő, aki képes lenne neki ellenállni, nekem pedig lehetőségem volt szinte egész napokat gyönyörködni benne. – adtam elő nagy komolyan – Milyen kár, hogy Mr. Chase Hammond olykor igazi seggfej is tud lenni… - ráztam meg a fejem csalódottan, persze csak játékból. – Ha ez a nüansznyi jellemhibája nem lenne, már-már Isten számba menne. – ember legyen a talpán, aki képes komolyságát megőrizni ezek közben a szavak közben, nekem is piszok nehezen sikerült, ám végül csak megtörtem.
- Kár érte, de talán jövőre majd közelebb kerül piciny szívemhez. Hátha addigra változik. – kacsintottam rá. Tény, hogy sokkal jobban szeretem a saját Chase Hammondomat, azt az embert, akit én ismerek és akiről tudom, hogy az irodai „verziója” még csak a nyomába sem ér. Persze én kértem, hogy bánjon úgy velem, mint a többi gyakornokkal munkaidőben, de olykor kicsit túltolta, ráadásul látva, hogy velük milyen… összefacsarodott a szívem.

- Igaz is, mindig elfelejtem, hogy te mennyire türelmetlen típus vagy bácsikám. – mosolyodtam el ismét, az ajánlatát hallva pedig tudom, hogy nem szép dolog nagyapáékkal szemben, mégis valahogy gondolkodóba estem.
- Ne kísérts… - nyöszörögtem végül – Tudod, hogy benne lennék, de nem akarom megbántani sem a papát, sem anyuékat. Nekik fontos ez az egész közös bontogatás, nem akarom elvenni tőlük. De, ha túl vagyunk rajta, akkor utána benne vagyok, még az egész téli szünetem szabad. Igaz kaptam már ajánlatokat, de egyelőre még elsőbbséged van, szóval… - persze tudom, hogy neki kell dolgoznia két ünnep között elvileg, de attól még hátha el tudunk lógni kicsit valamerre.

Miután kinyitottam a borítékot és megtaláltam benne a fotót a felirattal, értetlenül pislogtam a bácsikámra. Azt hittem ez is az ő egyik vicce, de mint kiderült mégsem, nagyapáékból pedig nem tudok ilyesmit kinézni. Miért ez a kép? Miért ma? Miért és egyáltalán hogyan készült? És mi ez a tikk-takk?
- Hódolóm? Ez inkább ijesztő, mint romantikus. – mondtam, miközben kézen fogva elindultam vele, végül azonban úgy döntöttem, hogy biztosan valamelyik kolléga szórakozott velem, akivel nyáron megismerkedtem. Buta tréfa, semmi több… igaz?
- Remek gondolat! – mosolyodtam el a forraltboros javaslatra.
- Szóóóval… kezdjünk apa ajándékával. Kinéztem neki egy régi írógépet egy kisebb antik kereskedésben a pláza mellett. Tudom, hogy már mióta szeretne egyet, sőt azt is, hogy már többször megfogadta, hogy a következő regényét nem a laptopján írja, hanem egy ilyen csodán. „Mint az igazi nagyok…” – idéztem.


 Outfit: Josie
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chase Hammond
Chase Hammond



TémanyitásTárgy: Re: Secrets - Chase & Josie Secrets - Chase & Josie I_icon_minitime01.01.23 21:13





tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Az én drága Hercegnőm ismét nem okozott csalódást! Pontosan erre számítottam. Valahogy ez a röpke vele töltött néhány perc annyira felüdülést jelentett számomra, hogy csaknem megfeledkeztem a tárgyalóban zajló bizarr beszélgetésről, de csak majdnem… Nevettem, mert szórakoztatott, de lelkem mélyén már mindent bántam. Minden egyes ki nem mondott szót, minden apró kis hazugságot, amivel elvileg neki teszek jót. Átkoztam magamban a családomat, hogy erre kényszerítenek, hogy ekkora terhet tettek a vállamra. Megfogadtuk, hogy nincsenek titkaink egymás előtt és most mégis meg kell szegnem az ígéretemet. Az se hozhatom fel kifogásnak, hogy Josie érdekében teszem, hiszen fogalmam sincs, hogy mi a jó számára ebben a helyzetben. Lenne inkább továbbra is tudatlanságban, vagy megérdemelné, hogy tudja magáról az igazat? Félek attól, hogy felemésztené, ha kiderülne, hogy örökbe lett fogadva, hogy a biológia szüleinek nem kellett, de attól még jobban rettegek, hogy el fog lökni magától mert nem tartottam magam az ígéretemhez. Én sem vagyok jobb a hazug szüleinél. nagyapjánál. Engem is hazuggá tettek.
- Mi lenne, ha legközelebb kérnél magadnak külön takarót? – Tessék itt a megoldás. Külön takarót használunk és már nem leszek megvádolva takaró lopással.
- Seggfej? – Két kézzel kaptam szívemhez, de olyan erővel, hogy hallható lehetett számára is a mellkasomon csattanó tenyereim. Tudom, hogy mindez csak vicc, de ennek ellenére jól esett a hízelgés részéről egészen addig, míg meg nem vádolt efféle badarsággal.
- Kaptál ajánlatokat? – Gyanakvó pillantással néztem rá.
- Ki vele! Mégis miféle konkurenciával kell megküzdenem érted? – Szeretnék vele időt tölteni, de közben nem akarom kisajátítani magamnak. Josie még annyira fiatal és most van itt az ideje, hogy felfedezze az életet. Szórakozzon a barátaival, hibákat hibára halmozzon, de ha nagy szarban van azért felhívjon, hogy a megmentésére siessek.
- Nem is lehet mindenkinek olyan csodálatos a humorérzéke, mint nekem. – Sose okozott túl nagy problémát színészkednem a kedvéért, mert Josie mindig hű társam volt a kis műsorunkban, de úgy, hogy neki fogalma sincs, hogy ez a lazaság, amit most magamra erőltetek az csak a neki szánt műsor része… Felfordul a gyomrom saját magamtól.
- Hát ez egyszerűen csodálatosan hangzik! – A hatás kedvéért még a szemeimet is forgattam. Tartanom kell magam a szerepemhez, de közben alig várom, hogy legyen alkalmam figyelmeztetni a többieket arról, hogy Josie levelet kapott, de szerencsére eddig sikeresen eltereltem a figyelmét.
- Aztán mehetnénk valami poros porcelán antik boltba is, ha már hajkurásszuk ma az izgalmakat. – Nyafogtam, részben a szerep miatt, részben mert semmi kedvem a többiek ajándékával foglalkozni.
- Anyádnak a megfelelő ajándék egy woodoo baba lenne. Nem is! Inkább vegyünk neki egy seprűt és minden olyan kiegészítőt hozzá, ami passzol a személyiségéhez. – Simán megtenném, a mai nap után pláne… Közben oda értünk az autómhoz, kinyitottam neki az anyósülés felüli ajtót, majd miután beszállt finoman becsaptam, mert az autómmal finoman kell bánni. Beültem az vezető ülésbe, bekötöttem magam és miután megbizonyosodtam arról, hogy a biztonsági öv nála is a helyén van beindítottam az autót és ráléptem a gázra.



Chase






Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Josie Harmon
Josie Harmon



TémanyitásTárgy: Re: Secrets - Chase & Josie Secrets - Chase & Josie I_icon_minitime01.01.23 21:59


 

bc1cc917cd4becd60ca40c8707d994f44fa41eca.gif
- Az túl könnyű lenne, nem gondolod? Ráadásul így lemaradnék arról a temérdek bölcsességről is, amiket álmodban mondasz, amikor próbállak felébreszteni. Nem, azt hiszem marad a küzdelem és a jegyzetelés. – incselkedtem szánt szándékkal sejtelmesen fogalmazva. Hát igen, az a néhány alkalom, amit nála töltöttem, minden volt csak épp unalmas nem, ezért is tudtam neki még azt is elnézni, hogy lenyúlta a takarót.
- Seggfej bizony, abból az igazán genya fajtából, aki mellett csak úgy viszket a tenyered vagy épp elönt a késztetés, hogy beleköpj a kávéjába. – bólogattam, közben alig bírtam megállni, hogy a kis műsorán ne nevessek fel hangosan.
- Szerencsére most pár hónapig nem lesz hozzá szerencsém…. remélem. – pillantottam rá tettetett gyanakvással.
- Igen, kaptam párat. – bólintottam, majd igyekeztem mindent pontosan felidézni.
- Nos, a barátnőm Rachel meghívott a szülei házába síelni Aspenbe néhány napra…. egy másik barátnőm Lora egyedül lesz otthon pár napig és áthívott csajoskodni és valami bulit is emlegetett, ja és Andrew bácsi is bejelentkezett, hogy látogassuk meg a családdal… - ráncoltam a homlokom gondolkodás közben. – Nagyapa is előállt azzal, hogy aludjak nála, ha van kedvem, de anyáék inkább valami utazást szeretnének. Azt hiszem ennyi. Jöhet a te ajánlatod… - kíváncsi vagyok tudja-e és akarja-e űberelni ezeket vagy kihasználja a lehetőséget, hogy van elfoglaltságom és inkább dolgozik és csajozik egy kicsit.
- Ééééééés már megint itt a Grinch! – forgattam meg a szemeimet Chase bácsi nyafogása hallatán, de az igazat megvallva magamban jót szórakoztam az egészen. Hát még mikor azzal rukkolt elő, hogy anyámnak vegyünk seprűt, mert az megy a személyiségéhez… kipukkant belőlem a nevetés.
- Szörnyen gonosz vagy Chase Hammond… - ráztam meg a fejem még mindig nevetve, majd beszálltam az autójába és be is kötöttem magam.
- Egyetlen mázlid, hogy a te ajándékodat már réges-rég beszereztem, mert jelen állás szerint maximum egy kis darabka szenet kapnál… - cukkolódtam. Közben a borítékot és a fotót a táskámba csúsztattam, igyekezve ügyet sem vetni rá. Ekkor megszólalt a telefonom, videóhívással.
- Bocsánat. – felvettem és magam elé tartottam a készüléket.

- Szia Jo. Jesszus, mik azok a fülek? – nevetett fel egy lány a túloldalon.
- Szia Mia. Karácsonyi móka. Mizujs?
- Nincs kedved átjönni? A szüleim leléptek és elfelejtették bezárni a bárszekrényt.
- Csábító, de programom van.
- Mégis mi lehet jobb program, mint velem lógni?
- Csavarogni a nagybátyámmal – fordítottam úgy a telefont, hogy ő is látszódjon.
- Chase bácsi, köszönj szépen Miának. – mosolyogtam, mire a lány hangja máris megváltozott, kihívóbb lett.
- Hát így már nem csodálom, hogy lekoptatsz… ha nekem lenne ilyen jóképű nagybátyám én is inkább vele lógnék…
- Máskor szívesen átugrom. – próbáltam zavaromban rövidre zárni a beszélgetést, de Mia nem hagyta.
- Facér nagybácsi?
- Az… és nem csak facér, de a fülével sincs semmi baj…
- Ne légy prűd Josie… segíts nekem egy kicsit…
- Nagyon rossz a vétel Mia…. alig hallak….
- Jo…
- Nagyon… nem…. – szórakoztam, majd bontottam a vonalat. Jézusom… Ilyen nyíltan még sosem flörtöltek előttem vele, pláne nem egy barátnőm. Igaz Mia még csak nemrég csapódott hozzám, de akkor is…
- Azt hiszem két forraltborral indítanék…

Mia
 Outfit: Josie
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chase Hammond
Chase Hammond



TémanyitásTárgy: Re: Secrets - Chase & Josie Secrets - Chase & Josie I_icon_minitime01.01.23 23:15





tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
- Nem is beszélek álmomban! – Tiltakoztam.
- Ha pedig mégis, akkor nem kellene hallgatódznod. -  Fogalmam sincs, hogy mit művelek álmomban, hiszen akkor nem vagyok magamnál. Végre valahára egy jó kifogás, hogy miért nem vagyok felelősségre vonható.
- Egy kis Josie nyállal lehet, hogy még finomabb is lenne a kávém. – Piszkáltam. Nem lenne számomra túl nagy tragédia. Vagy talán emlékeztetnem kellene, hogy volt már arra is példa, hogy nyálat cseréltünk egymással? Oké, az más volt, de mégis…
- Oh, ezek után én nem lennék annyira biztos ebben. – Josie kért, hogy ne részesítsem különleges bánásmódban, hogy pontosan úgy viselkedjek vele, mint a többi gyakornokkal. Nem mindig voltam kedves, de szerencsére az irodai dolgok nem voltak hatással a kapcsolatunkra.
- Többnyire jó mókának ígérkeznek, leszámítva Andrew és az apám invitálásáról szóló részeket. – Tűnődtem el hangosan.
- A helyedben tuti Aspent választanám. – Aztán hirtelen beugrott valami.
- A szülei házába hívott, de a szülei is ott lesznek? – Bekapcsolt a védelmező nagybácsi bennem.
- Mert a téli szünetben az aspeni kiruccanás lényegében egy hatalmas orgia. – Legalábbis akkor mikor én annyi idős voltam, mint most Josie, akkor... Szerintem ez azóta se változott.
- Ezeket a remek ajánlatokat hogyan is tudnám felül múlni? – Neki kell meghoznia a döntését és támogatni fogom benne, még akkor is, ha Aspen mellett dönt.
- A te egyetlen mázlid pedig az, hogy annyira, de annyira szeretlek, hogy még ha szenet is kapnék tőled, akkor is mindent elkövetnék, hogy a lehető legjobb karácsonyi ajándékot tőlem kapd. – Ajkaim szegletében ott bujkált valami mosoly kezdemény, de a szemem le nem vettem az útról.
Bosszantóan nagy volt a forgalom még a szokásoshoz képest is. Szerencsére csak araszoltunk a dugóban az egyik legforgalmasabb városrésznél mikor Josie felém fordította a telefont. Így legalább oda tudtam fordulni, hogy engedelmeskedjek a követelésének.
- Szia Mia! – Csábos mosolyt villantottam Josie barátnőjének, akit életemben eddig még sose láttam és csak a nevét is onnan tudom, hogy az előtt odafigyeltem a beszélgetésükre. Hűha, hát ez a lány nem finomkodik. Jót szórakoztam fültanúként, de azon is, hogy Josie kinyomta a hívást.
- Két forraltbor, csak azért, mert rám nyomult a barátnőd? – Nevettem el magam.
- Mit is mondtál? Mia hány éves? – Mert esküszöm, hogy így telefonom keresztül annyi sminkben és kivágott felsőben idősebbnek tűnt nála. Francba, hogy megfogadtam magamnak, hogy Josie barátnői tabuk számomra.
Közben odaértünk a plázához, nagy nehezen találtam parkolóhelyet. Kiszállt, körbe mentem és kinyitottam neki is az autó ajtaját.




Chase






Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Josie Harmon
Josie Harmon



TémanyitásTárgy: Re: Secrets - Chase & Josie Secrets - Chase & Josie I_icon_minitime01.01.23 23:50


 

bc1cc917cd4becd60ca40c8707d994f44fa41eca.gif
- Ugye most csak viccelsz velem? Ha nem hallgatódznék, mégis hogyan szórakozhatnék ilyen jókat? Ráadásul ezek egy szép napon még úgy hiszem nagyon is jól fognak jönni nekem… - elővettem a zsebemből ismét „gonosz Josiet”, a kis zsarolót, persze mivel továbbra sem vagyok jó benne, így egyből levehette, hogy csak blöffölök, soha eszembe se jutna őt megzsarolni. Mondanám, hogy mást sem, de akkor hazudnék, ezt ugyanis nem is olyan régen már elkövettem, a tulajdon édesanyámmal, amikor megtudtam, hogy mit tett Chase bácsival. Akkor szemrebbenés nélkül megfenyegettem, hogy ha még egyszer ilyesmin kapom, kitálalok nagyapának, komolyan is gondolva minden egyes szavam.
- Hát ez morbid bók lett… - tudom, hogy csak piszkált, de akkor is fura a gondolat. Viszont, amit ezzel felidézett bennem emlék… hát az se kevésbé furcsa. A délután, amikor megtanított csókolózni még mindig élénken él bennem, a szörnyű pedig az, hogy… mostanában sokszor eszembe jutott. Különösen mikor Trystannél nem volt olyan jó érzésem vagy amikor a barátnőimet hallgattam arról, hogy szerintük milyen a tökéletes csók. Hát… én azt hiszem tudom… és ezért még mindig hiszem, hogy a pokolban fogok elégni…
- Azt hiszem ideje új gyakorlati hely után néznem… - tettem úgy, mintha megrémített volna az iménti kijelentésével, a nyomaték kedvéért pedig még egy kis remegést is bevetettem.
- Nem, ők nem lesznek ott… - feleltem a kérdésére, amikor pedig kilyukadtunk az orgiánál olyan vörös lett az arcom, hogy egy paradicsom simán képes lett volna elbújni mögöttem.
- Hát eddig vonzott a dolog, de… - elbizonytalanodtam. Chase bácsi mindig arra buzdított, hogy merjek élni, kipróbálni dolgokat, élményeket gyűjteni, de egy orgia??? Vajon tényleg abba fajulna a dolog? Jesszus! De hát én még senkivel sem… vagyis én még….. és akkor…. Nem! Biztosan csak túloz! Ugye?
- Sosem tudjuk meg, míg meg nem próbálod… - vontam meg a vállam, de még mindig érezhető volt rajtam, hogy zavarban vagyok.
- Felvágós! – nyújtottam rá nyelvet játékosan. Eddig minden évben ő vitte a prímet és ezt pontosan jól tudja. Néha már olyan mintha ebben is versengene anyámmal… bár remélem csak én látom így és nem ez az elsődleges cél.

Az a mosoly, amit Chase bácsi villantott Miára valahogy…. bosszantott. Nem csak azért, mert a barátnőm szemlátomást rányomult a nagybátyámra, ami számomra furcsa, de azért is, mert úgy tűnik, hogy az érdeklődés még akár kölcsönös is lehet. Á nem… csak nem…
- Az első a fotónak szól… a második Miának… - feleltem, amikor pedig még ki is nevetett durcás képet öltöttem és összefontam a karjaimat magam előtt.
- Még nem mondtam, de amúgy húsz éves. Az unokatesója osztálytársam, tudod Lucy, akivel vívni járok. – kiszálltam a kocsiból még mindig duzzogva, de ez pillanatok alatt elmúlt, ahogy a plázába lépve megcsapott a karácsonyi hangulat.
- Szóval apa írógépe… - indultam meg az antikbolt felé, ami a pláza földszintjén volt. Izgatottan léptem be a kis üzletbe és egyből a kiszemet példány felé siettem.
- Ezt nézd meg… ugye, hogy gyönyörű? Szerintem apa imádni fogja. – simítottam rajta végig. Az ára kimondottan borsos, de fel voltam készülve, elő is vettem a kártyámat.
- Két havi gyakszi fizetés… ég veled. – miközben fizettem a mosoly letörölhetetlen volt az arcomról. Megérte spórolni, mert tudom, hogy apa ki fog ugrani a bőréből, én pedig büszke vagyok arra, hogy a fizetésemből vettem neki. Hiába gazdag a családom, sosem pumpoltam őket pénzért vagy drága dolgokért, átlagos tini zsebpénzt kaptam mindig, amit nem is mindig költöttem el, inkább tartalékoltam arra, amire igazán vágytam. Mikor pedig dolgozni kezdtem, arra az időre nem kértem tőlük zsebpénzt.
- Uh… hát ez dög nehéz… - vettem át a becsomagolt masinát. - Mint amikor 1000 oldalt kellett nyomtassak az irodában…


 Outfit: Josie
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chase Hammond
Chase Hammond



TémanyitásTárgy: Re: Secrets - Chase & Josie Secrets - Chase & Josie I_icon_minitime03.01.23 18:38





tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
- Na és van már konkrét követelésed? Mit kérsz cserédbe, hogy ne kerüljön napvilágra, hogy még álmomban is zseniális gondolataim vannak? -  Magagabiztosan beszéltem, de valamiért mégis úgy hiszem, hogy jobb, ha nem tudok arról, hogy mit motyogok olyankor.
- Morbid? – Kérdeztem vissza nevetve. – Neked senki se mondta még, hogy a bókot illik megköszönni? – Piszkáltam, de közben erősen próbáltam elterelni a gondolataimat, de mégis annyira elevenen él bennem azaz ominózus eset. Nem kellet volna megtennem, sőt talán hatalmas hiba volt, de ennek ellenére sincs lelkiismeret furdalásom. Hogy is lenne? Egyáltalán nem tudtam megbánni és lényegében ettől akadtam ki legjobban. Mert, ami ennyire jó volt… Ebben a szent pillanatban tudatosult bennem, hogy egészen idáig abban a hitben éltem, hogy az unokahúgomat csókoltam meg, de Josie… Nem! Ezek után is úgy kell rá tekintenem. Hiszen neki én nem csak egy férfi vagyok, akivel csókolózott, hanem még mindig Chase bácsi. Ennek így is kell maradnia, de vajon meddig maradhat egy titok titokban?
- Kár, pedig az elfogultságom ellenére is te vagy a kedvenc gyakornokom. – Vontam vállat, mintha nem is azon mesterkednék, hogy rávegyem a maradásra.
- De? – Kérdeztem vissza. – Ha menni szeretnél akkor menj, de neked semmi olyasmiben nem kell részt venned, amiben nem szeretnél. – Oké, talán az orgia túlzás volt, de biztos vagyok benne, hogy lesznek ott olyan kanos pasasok, akik szívesen megismernék közelebbről is, igen egészen annyira közelről.
- Lazítást terveztem, ha már pár napig nem kell dolgoznom. Nem hiszem, hogy a kanapén punnyadás, netflix nézés és az indiai kaja jobb ajánlat lenne, mint Aspen. – Szeretném, hogy élje az életét, felfedezze a világot, de mégis legszívesebben magam mellett tudnám a kanapén. Nem lehetek vele ennyire önző rohadék.
- Akkor erre a beszélgetésre egy év múlva visszatérünk. – Nevettem, de csak azért, hogy ezzel is piszkáljam, mert láttam ám milyen fejet vágott akkor mikor a legújabb barátnőjéről kezdtem el kérdezősködni.
- Tuti imádni fogja. – Érdeklődést tettetem miután beléptünk az üzletbe és megláttam az apjának szánt ajándékot. Szerettem volna kivenni a tárcámból a bankkártyámat és meg lóbálni előtte, de mégse tettem. Fizetném az ajándékokat, amiket venni akar, de pontosan tudom, hogy túl büszke, sőt valahogy jobban is esik neki most a pénzköltés, mert ezért a pénzért meg is dolgozott.
- Te akartál ilyen nehéz ajándékot venni, cipeld csak. – Mégis a következő másodpercben már át is vettem tőle.
- Arról nem volt szó, hogy ma hordár is leszek. – Mert ez dög nehéz. Tuti nem fogom mindenhová magammal vonszolni.
- Gyorsan bedobom a kocsi csomagtartójába, sietek vissza. – Meg is indultam az autóm felé és nagyon reménykedtem, hogy a többieknek szánt ajándék közel sem lesz ennyire súlyos.





Chase






Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Josie Harmon
Josie Harmon



TémanyitásTárgy: Re: Secrets - Chase & Josie Secrets - Chase & Josie I_icon_minitime03.01.23 19:37


 

bc1cc917cd4becd60ca40c8707d994f44fa41eca.gif
- Egészen konkrét elképzeléseim vannak – jelentettem ki határozottan, kellő sejtelmességgel – Ha eljön az ideje majd megtudod. A zseniális gondolatok pedig… - picit oldalra billentettem a fejemet, mintha csak azon tűnődnék vajon felvilágosítsam-e róluk vagy sem – nézőpont kérdése. Számomra biztosan zseniálisak, mert jól szórakozom rajtuk, mások talán nem értékelnék annyira. – vontam meg a vállam, szándékosan tartva meg magamnak az eddig hallottakat. Talán majd egyszer, amikor nagyon kihúzza nálam a gyufát szembesítem őt, ám addig is, megérik a harcok a takaróért.
- Köszönöm Chase bácsi! – szándékosan öltöttem magamra a létező negédesebb mosolyomat és még szempillákat is rebegtettem mellé, ahogy illik a hatás kedvéért. Pillantásom észrevétlenül siklott időközben az ajkaira és állapodtak meg ott egy egészen kicsit. Nem tudnám megmondani mennyi időre, pillanatok, másodpercek, talán egy perc is…. az idő valahogy megszűnt és minden más is, míg lelki szemeim előtt lepergett az a délután. Újra éreztem az ajkaimon az övéit, az elmém elködösült az érzéstől, attól a különös valamitől, ami akkor kerített hatalmába, mikor közelebb húzott magához csók közben. Az volt a tökéletes csók, tökéletes és tiltott…
- Kedvenc, akit szivatni lehet? – gyanakodva néztem rá, aztán utánoztam őt és én is megvontam a vállam csak úgy hanyagul.
- Könnyen pótolható vagyok, lesz másik. – tettem úgy, mintha valóban a dobbantást fontolgatnám. Nehezen jutottam túl az orgia felvetésén, szívből reménykedtem abban, hogy a bácsikám csak túloz és nem lenne ennyire szörnyű a helyzet, de mi van akkor, ha tényleg van igazságalapja a dolognak? Nem hiszem, hogy készen állnék bármi olyasmire… Oké, Trystan óta nem is foglalkoztatott a dolog konkrétan, mármint… AZ…. szóval nem is fenyegetne a veszély, mégsem kockáztatnék. Ciki lenne, ha ott fakadnék ki, ha azzal szembesülnék, hogy ők vad bulit és egyebet terveztek be a síelés helyett.
- És te nevezed magad vérbeli üzletembernek? – vontam össze hitetlenkedve a szemöldököm, a hangszínemben pedig ott bujkált némi pimaszság – És ha én mégis a punnyadós, Netflixes, indiai kajás lazításra szavaznék? – kérdeztem vissza. Olyan furcsa lenne, hogy ez a lehetőség sokkal jobban vonz, mint az összes többi?
- Ments meg Uram, kérlek! – szegeztem az ég felé a tekintetem esdeklőn, ahogy közölte, hogy majd egy év múlva visszatérünk Mia témájára. Tudom, hogy csak viccelt, valahogy mégis piszkált a dolog.
- Pukkadj meg! – dünnyögtem miközben a gépet szorongattam, de aztán elvigyorodtam, mikor átvette tőlem, még egy puszit is nyomtam az arcára.
- Pedig egész helyes hordár lennél. – cukkoltam, de aztán bólintottam, mikor mondta, hogy kiviszi a csomagot a kocsiba.

Magamra maradtam, ezt kihasználva pedig már épp készültem elővenni a telefonomat, hogy írjak Miának, amikor egyszer csak valaki a hátam mögött termett és fél kezével befogta a szemeimet, másik karjával erősen fogott át.
- Ne sikíts… - szólt halkan. Egyből megismertem a hangját és az illatát is.
- Trystan… - próbáltam elhúzódni, ám a fiú erősen tartott, így csak annyira futotta, hogy szemközt kerültem vele.
- Szia Jo.
- Engedj el!
- Én… csak hallgass meg, jó? – lassan engedett el, de nem lépett hátrébb, nagyon közel állt hozzám.
- Nagyon sajnálom a múltkorit… egy barom voltam…
- Enyhén szólva!
- Feldúlt voltam, beittam és nem gondolkodtam. Szégyellem, amiket a fejedhez vágtam, nem gondoltam őket komolyan.
- Becsmérelted a családomat, a nagybátyámat… engem…
- Tudom…
- Kicsavartad a csuklóm…
- Gyűlölöm magam érte. Én csak… kiakadtam, hogy őt választottad… - még közelebb lépett, de én ösztönösen egyet hátráltam. Ez fel is tűnt neki.
- Ne csináld…
- Megmutattad milyen ember vagy valójában!
- Féltékeny voltam oké? Eldurrant az agyam!
- Féltékeny? A nagybátyámra? – döbbenten pislogtam, közben észre sem vettem, hogy már nem vagyunk kettesben.
- Az a rajongás… ahogy beszélsz róla meg ahogy pattansz, ha csak ír vagy hív… Jesszus Josie olyan mintha bele lennél zúgva! És ahogy ő csüng rajtad... az se normális!
- Sosem fogod megérteni…
- Nem is akarom! Azt akarom, hogy szálljon le rólad, te pedig foglalkozz…. foglalkozz velem. Velünk.
- Hogy szálljon le rólam? Te megvesztél?
- Azt akarom, hogy válassz engem! – rántott ismét magához olyan erővel, hogy felszisszentem.
- Eressz el, ez fáj!
- Ne őt, engem!
- Mindig őt fogom te barom! Mindig! - próbáltam szabadulni.


 Outfit: Josie
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chase Hammond
Chase Hammond



TémanyitásTárgy: Re: Secrets - Chase & Josie Secrets - Chase & Josie I_icon_minitime03.01.23 20:50





tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
- Rettentően kíváncsivá tettél! – Kontráztam rá, de valamiért mégis elkezdte furdalni az oldalamat a kíváncsiság. Miket motyoghatok alvás közben? Még soha senkitől se hallottam, hogy beszélnék álmomban, de Josie túl titokzatos most és ezért kellőképpen fel tudta kelteni a kíváncsiságomat, mégse faggattam tovább. Ha eljön az ideje, akkor megtudom, hiszen ezt mondta, de vajon mikor fog ez bekövetkezni?
- Igazán nincs mit! – Nevettem, mert olyan bájosan alakította a tőle elvárt szerepet. Esküszöm, akár még remek színésznő is válhatna belőle, persze csak nekem köszönhetően, mert rengeteg közöm van ahhoz, hogy ilyen jól tud színészkedni. Elvégre rengetegszer csináljuk ezt, mindössze csak azért, hogy magunkat, vagy éppen egymást szórakoztassuk.
- Hm, ezt tettem volna? – Mint mindig most is remekül hoztam az értetlenkedő figurát. Nem is esett nehezemre úgy tenni, mint akinek fogalma sincs arról, hogy miről beszél, pedig… Nem tagadni sem tudnám, hogy mennyire élveztem a heccelését.
- Mindig van másik. – Kacsintottam.
- De te sose leszel pótolható. – Azt hiszem, hogy ezt meg sem kell indokolnom.
- Néha napján a vérbeli üzletemberek is kivehetnek egy kis szabit. – Egész évben brutális tempót diktálok magamnak, de ezt a néhány napot semmi pénzért se dolgoznám végig. Igazán rám férne már egy kis semmittevés.
- Ha mégis erre szavaznál, akkor számodra mindig lesz egy szabad hely mellettem a kanapén. – Sokatmondóan elvigyorodtam, de nem akartam magam mellett érvelni, mert az túl önző lenne, de mégis… Egyáltalán nem bánnám, ha csatlakozna hozzám. Sőt, nagyon is hiányozna, ha néhány napig nem találkoznánk, mert a szünetét máshol töltené.
- Egészen helyes?! Inkább tagadhatatlanul helyes! – Javítottam ki mielőtt megindultam volna.
Gyors bepakoltam az autómba Bryan ajándékát, de visszafelé elővettem a telefonomat, hogy a nővéremnek írjak egy gyors üzenetet arról, hogy Josie kapott egy elég érdekes üzenetet. Tudnia kellett, hogy minél hamarabb el tudják intézni ezt a problémát, addig is én próbálok nem erre gondolni, de valójában nem is kell annyira tettetnem, hogy jól érzem magam. Hiába utálom ezt a vásárlási mézériát, Josie mindig különleges hatással van rám.
Eltettem a telefonomat a zsebembe, felnéztem és akkor… Mégis mi a francot keres ez itt? Legszívesebben abban a pillanatban szétvertem volna azt a bárgyú képét, amint megpillantottam. Mégis sikerült nagy nehezen türtőztetnem magam.
- Engedd el! – Viccet nem ismerő hangon szóltam oda, de meg sem vártam, hogy bármit mondjon vagy tegyen, egyszerűen kiragadtam Josiet a karjaiból. Magam mögé toltam, hogy szemtől szembe álljak ezzel a ficsúrral.
- Ha még egyszer akár egyetlen egy ujjal is hozzáérsz… - Néztem gyilkos pillantással a szemébe.
- Még a saját szüleid sem fognak rád ismerni! – Nem akartam jelenetet rendezni, ezért halkan beszéltem vele, de a hangomból még így is hallhatta, hogy nem viccelek.



Chase






Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Josie Harmon
Josie Harmon



TémanyitásTárgy: Re: Secrets - Chase & Josie Secrets - Chase & Josie I_icon_minitime04.01.23 0:57


 

bc1cc917cd4becd60ca40c8707d994f44fa41eca.gif
Miközben Trystan egy pillanatra sem engedett a szorításából különös érzés kerített a hatalmába, valami, amit talán jeges rémületként tudnék a leginkább aposztrofálni. A tehetetlenség és a gyengeség egyszerre ólomsúlyként nehezedett rám, a végtagjaim remegtek, a tér pedig mintha egyre csak szűkült és szűkült volna körülöttem. Próbáltam a szavakba kapaszkodni, az övéibe és a sajátjaimba, hogy valami visszarántson, megtartson, mielőtt még teljesen elvesznék a sötétségben, mindhiába. Minden egyes kiejtett szavam idegenként csengett, távolinak hatott, mintha nem is én mondtam volna őket.
- Mindig őt… - ismételtem meg, miközben próbáltam a fiút ellökni magamtól, ám ő nem hagyta magát.
- Hibát követsz el! Térj már észhez végre! – próbálta az arcomat szabad kezébe fogni, de elrántottam a fejem.
- Hagyj békén! – kapkodtam a levegőt, az arcom pedig holtsápadttá vált. Pillanatokkal ezelőtt még fortyogott bennem a harag, az emésztő düh és undor, most azonban mindezek eltörpültek a pánik mellett, ami immáron átjárta az egész testemet. Leblokkoltam… leblokkoltam épp, mint akkor, amikor nem tudtam segíteni Rajta.
- Basszameg! – fel sem fogtam mi történt, a fiú szitkozódó hangja tompán jutott csak el a tudatomig, amikor valaki kirántott a karjai közül és maga mögé tolt. Az alakok, a színek, a hangok, mind eltompultak, miközben a mellkasomban erősödött a szorítás, a szívem pedig majd kiugrott a helyéről.
- Már megint…. – Trystan keserűen felnevett – Chase Kibaszott Hammond újra oda tolja a képét, ahová nem kéne… kezd unalmas lenni! – vetette oda megvetően.
- Miért kell folyton belepofáznod a dolgainkba, hm? Nem volt elég, hogy a múltkor is miattad kaptunk össze Josieval, mert megfúrtad a randinkat? Aztán azon a rohadt partin is bekavartál… - idegesen a hajába túrt – Mindig mindenhol ott vagy… folyton ráakaszkodsz… de tudod mi a szomorú helyzet? Ő nem a tiéd cimbora és soha nem is lesz! Szarügy… - a végén megint elröhögte magát és tett egy lépést oldalra, mintha meg akarná kerülni, hogy eljusson hozzám. Éreztem, hogy az előttem álló alak keze emelkedik, én pedig ösztönösen nyúltam utána, hogy még időben elkapjam a könyökénél és visszahúzzam.
- Ne – suttogtam még mindig remegve – Ne csináld Cas… - önkéntelenül hagyták el a szavak az ajkaimat, ez már csak onnan is tudható, hogy így szólítottam, hiszen nagyon ritkán szoktam, igazán különleges alkalmakkor, mély pillanatokban… - Kérlek…
- Nem adom fel Josie… ilyen könnyen nem! Te pedig jobb, ha vigyázol… - fordult Chase felé – Apám az apáddal üzletel, de ez nagyon könnyen megváltozhat, neked pedig akkor nem sok jót jósolok… - fenyegetőzött, de aztán gyorsan elhúzta a csíkot, látszott rajta, hogy nagy pofa ide vagy oda, tart attól, hogy a férfi mégis nekimegy. Ahogy Trystan távolodott a pánikrohamom egy picikét oldódott, de még mindig kapkodtam a levegőt és remegtem. Nem is csak miatta, de az erőszakossága eszembe juttatta a klubban történteket és…. bekattantam. Talán ezért is állítottam meg Őt, hogy megüsse… önkéntelen gesztus, mégis mélyről fakadt, nem bírtam volna ki ugyanis, ha miattam megsérül vagy bajba keveredik. A tagjaim annyira remegtek, hogy hirtelen összecsuklottam.


 Outfit: Josie
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chase Hammond
Chase Hammond



TémanyitásTárgy: Re: Secrets - Chase & Josie Secrets - Chase & Josie I_icon_minitime04.01.23 17:46





tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Mit meg nem adnék azért, ha ma csak ezzel az ajándékvásárlás mizériával kellene csak foglalkoznom, mert valljuk be ez is bosszantó tevékenység számomra, de érte még ezt is bevállalom. De jó lenne, ha ma csak az lenne a legnagyobb problémám, hogy a tömött üzletekben kellene kivárnom, hogy a hosszú sorban állás végén megvehessem azokat a nyamvadt ajándékokat. De a családom gondoskodott arról, hogy ma se unatkozzak és olyan hatalmas titkot zúdítottak rám, amit még fogalmam sincs, hogy hogyan fogok magamban feldolgozni. Még nem tudom, hogy hogyan fog ez hatással lenni rám és a kapcsolatunkra, de mindent próbálok elkövetni annak érdekében, hogy Josie ne gyanítson semmit abból, ami most bennem zajlik. Nem voltam biztos abban, hogy tényleg helyes-e, hogy nem mondok neki semmit se, de ennek ellenére értesítettem nővéremet a „fejleményekről”, hogy még időben tudjon intézkedni, mert úgy tűnik, hogy a zsaroló kezd türelmetlen lenni.
Mindössze néhány percet voltam távol, míg az apjának vásárolt dög nehéz ajándékot elvittem, hogy betegyem a csomagtartóba. Nem számítottam arra, hogy mire visszaérek ezzel az agresszív rohadékkal fogom szembe találni magam. Sőt, arra se számítottam, hogy a körülményekhez képes ennyire képes leszek uralkodni magamon. Legszívesebben megölném azért, amiért így képes viselkedni vele. Mégis milyen férfi az ilyen? Szánalmas.
Provokált és én hagytam magam. Ha Josie nem nyúl a karom után…. Már rég akkorát húztam volna be neki, hogy a földön magzatpózba kuporogva sírjon az anyja után. Értelmetlen dolgokat vágott a fejemhez és ezzel csak azt érte el nálam, hogy ne csak megütni akarjam, hanem meg is ölni. Még sose éreztem azt, hogy az indulatok ennyire elszabadultak volna bennem, ez pedig már majdnem megrémisztett. Jesszusom! Még szép, hogy így reagálok, hiszen Josieról van szó!
Nem foglalkoztam Trystan fenyegetésével, mert magasról leszartam minden egyes kimondott szavát. Megvártam, hogy távolodni kezdjem és csak akkor fordultam Josie felé.
- Én nem is tudom… - Hirtelen azt se tudtam mit akartam mondani, mert túlságosan megijedtem ahhoz, hogy most gondolkozni tudjak. Gyorsan utána nyúltam és magamhoz szorítottam.
- Úgy sajnálom, hogy már megint nem voltam itt időben. – Suttogtam, miközben próbáltam nem összeroppantani, de mégis erősen öleltem magamhoz.
- Jól vagy? – Ezen már majdnem felnevettem kínomban.
- Ezek után hogy is lehetnél jól… Inkább azt mondd meg, hogy mit kellene tennem, hogy jobban érezd magad. – Zavart a tehetetlenségem, de az még annál is jobban, hogy nem vertem ki annak a görénynek az összes fogát.
- Tudod mit? Majd máskor folytassuk a vásárlást, megérteném, ha inkább haza szeretnél menni. – Trystan már amúgy is elrontotta a kedvünket és most van is okom Josie miatt aggódni.




Chase






Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Josie Harmon
Josie Harmon



TémanyitásTárgy: Re: Secrets - Chase & Josie Secrets - Chase & Josie I_icon_minitime04.01.23 18:26


 

bc1cc917cd4becd60ca40c8707d994f44fa41eca.gif
Talán ez volt az a pont, ahol az elmém meghúzott magának egy határt és döntött úgy, hogy a védelmem érdekében kikapcsol vagy a szervezetem nem bírt el több stresszt, nem tudom, de a lábam egyszer csak összerogyott alattam, én pedig zuhanni kezdtem. A boldog öntudatlanság már csak egyetlen apró karnyújtásnyira volt tőlem, szinte éreztem, ahogy magához szólít a békés sötétség, ám mielőtt még elérhettem volna két erős kar nyúlt értem és rántott olyan szorosan közel magához, amennyire csak lehetett. Összerezzentem, ahogy az arcom a férfi mellkasába fúródott, nem azért, mert nem tudtam ki ölelt magához, inkább mert hírtelen kellett visszatérjek a „valóságba”, oda, ahol az elmúlt néhány percben úgy kezeltek, mint valami elcseszett rongybabát, taszigáltak, szorítottak, én pedig képtelen voltam megvédeni magam vagy tenni bármit is. Különös nem igaz? Ugyan az a mozdulat, két különböző ember, két teljesen különböző kiváltott érzés… Trystant gyűlöltem azért, amiért Chasenek most mindennél hálásabb vagyok.
- Nem… nem a te hibád. – suttogtam még mindig kapkodva a levegőt. Persze tudom, hogy hiába is mondom, ő akkor is hibáztatni fogja saját magát, végtére is az irodájában még a klubban történtek után átbeszéltük, hogy mindig magunkat fogjuk okolni, ha a másikkal történik valami, mégis meg akartam próbálni… Fáj, ha őrlődik, pláne, ha miattam teszi, belenyugodni pedig sosem leszek képes.
- Mégsem... strázsálhatsz mellettem.... huszonnégy.... órában folyamatosan, hiszen.... akkor... a cégnek annyi… - próbáltam meg elviccelni a dolgot, mintha csak ez lenne az egyetlen ok, amúgy pedig tök normális lenne a dolog. A mellkasom még mindig szorított, úgy éreztem megfulladok, nem kapok levegőt.
- Le…levegőt… - ziháltam szorosan belekapaszkodva, majd engedelmesen bólintottam a szavaira. Tényleg nem hiszem, hogy a mai után vissza tudnám még hozni a hangulatot a vásárláshoz, ez a rohadék alaposan megfúrt mindent. Pedig Chase bácsit eleve nehéz rávenni az ilyesmire, de most úgy tűnt végre oldódik, mielőtt még…. minden elcsesződött.
- Haz… haza… - bólintottam, de aztán felpillantottam rá a kocsi felé tartva – hozzád… - mert nekem ott van az igazi otthonom, hiába nem szép ilyet mondani. Szeretem a szüleimet és nagyapát is, mégis ott tudom csak igazán jól és felszabadultan érezni magam, ahol ő van… Hagytam, hogy beültessen a kocsiba és még azt is, hogy becsatoljon, most valahogy fel sem fogtam igazán a dolgokat. Bár a remegés hála neki lassan csillapodott és ahogy távolodtunk az üzlettől a légzésem is kezdett normális lenni, mégsem tudtam még összeszedni magam.
- Utálok vásárolni… - dünnyögtem magam elé. – Utálom Trystan Collinst… de leginkább...utálom magam, hogy már megint lefagytam… - fordultam az ablak felé, mert képtelen voltam szégyenemben rá nézni.


 Outfit: Josie
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Secrets - Chase & Josie Secrets - Chase & Josie I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Secrets - Chase & Josie

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Similar topics

-
» Because of you - Chase & Josie
» When It's All Over - Chase & Josie
» Josie & Chase
» Beggin' - Josie & Chase
» Two against the world - Chase & Josie

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Magán játékok-