welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Canyon Gate Country Club Vote_lcapCanyon Gate Country Club Voting_barCanyon Gate Country Club Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Canyon Gate Country Club Vote_lcapCanyon Gate Country Club Voting_barCanyon Gate Country Club Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Canyon Gate Country Club Vote_lcapCanyon Gate Country Club Voting_barCanyon Gate Country Club Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Canyon Gate Country Club Vote_lcapCanyon Gate Country Club Voting_barCanyon Gate Country Club Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Canyon Gate Country Club Vote_lcapCanyon Gate Country Club Voting_barCanyon Gate Country Club Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Canyon Gate Country Club Vote_lcapCanyon Gate Country Club Voting_barCanyon Gate Country Club Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Canyon Gate Country Club Vote_lcapCanyon Gate Country Club Voting_barCanyon Gate Country Club Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Canyon Gate Country Club Vote_lcapCanyon Gate Country Club Voting_barCanyon Gate Country Club Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Canyon Gate Country Club Vote_lcapCanyon Gate Country Club Voting_barCanyon Gate Country Club Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Canyon Gate Country Club Vote_lcapCanyon Gate Country Club Voting_barCanyon Gate Country Club Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Canyon Gate Country Club

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next



do you know who i am?
Lyna Hill
Lyna Hill



TémanyitásTárgy: Canyon Gate Country Club Canyon Gate Country Club I_icon_minitime19.04.20 13:02

KLIKK1 KLIKK2 KLIKK3 KLIKK4 KLIKK5 KLIKK6
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Stephen O'Connell
Stephen O'Connell



TémanyitásTárgy: Re: Canyon Gate Country Club Canyon Gate Country Club I_icon_minitime19.04.20 19:16






Stephen & Lizbeth










M

ire másra is vágyhatnék hétvégén, mint a kedvesemre, a dögös mostoha húgomra, az apám pénzéhes és felkapaszkodott nejére meg a nagy boldog családra. Csodás lesz, de Lizbeth születésnapja és enyém az a megtisztelő feladat, hogy elvigyem. Kilépve a zuhany alól megtörölköztem, felöltöztem, majd a hófehér ingemet gombolgattam sétáltam le a konyhába kávéért. Már minden le van beszélve Jennával, félelmetes az a nő, de addig kellett hallgatnom, hogy inkább mindenre bólogattam, hogy csak hagyjon már békén, így jó bátyus leszek ma, és megpróbálok jó viszonyt kialakítani a húgicámmal, azt a részt azért már kihagytam, hogy megdugtam, szóval ennél közelebbi viszonyban már aligha leszünk, de rendben van.
Töltöttem magamnak kávét, majd indultam volna vissza, majd valahogy Lizbeth-nek sikerült olyan lendülettel érkeznie, hogy persze, hogy rám fordult a az amúgy még gőzölgő kávé.
- Áucs... - Morogtam. - Ha azt akarod, hogy fél pucér legyek, csak mond, nem kell hozzá leforrázni. - De azt hiszem a maradék fél bögre kávé sem fog már kelleni, mert felébredtem. Letettem a pultra, majd egyik kezemmel gombolni kezdtem az ingemet, de ha már így itt van, közelebb lépek hozzá...
- Ott maradt egy kis... vaj. - Húztam végig hüvelykujjam a szája szélén.
- Velünk jössz, én foglak vinni. Összecsomagoltál? - Csak előbb még felmegyek és átöltözöm, aztán pakolok a kocsiba és indulhatunk. Franc se érti miért nekem kell vinnem, hiszen ez már régen nem minősül meglepetés partinak az egész hétvégés program, de még, ha az is lenne kétlem, hogy csak úgy beült volna mellém, hogy gyere, kocsikázunk egyet, de úgy készülj, hogy két napra megyünk.
- Csak két napra megyünk, nem egy hétre. - És csak egy kocsival, nem akarok egy utánfutóra való csomagot cipelni teljesen feleslegesen, ugyanerre kértem Vanessát is. Kiborulok, ha két bőrönddel jön mindkettő, még én elférek egy táskában. De a nőknek, külön ruha a villás reggelihez, az ebédhez, a partira, a játékokhoz, fel nem fogom.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lizbeth Vandervoort
Lizbeth Vandervoort



TémanyitásTárgy: Re: Canyon Gate Country Club Canyon Gate Country Club I_icon_minitime21.04.20 5:03

 

To: Stephen

Mindenkinek van egy sötét oldala, de van, aki jobban el tudja ezt rejteni.

Sose rajongtam a születésnapokért, pláne nem a sajátomért. Ennek igazán egyszerű az oka. A rengeteg költözködés... Ehhez pedig még az is hozzátartózik, hogy mindig mindenhol új voltam és szinte barátok nélkül. Így pedig nem az igazi egy szülinap, de már hozzászoktam. Most talán lenne néhány ember, akikkel szívesebben tölteném a hétvégémet, de nagyon úgy tűnik, hogy nincs más választásom. Engedtem anyám akaratának, ahogyan szinte mindig. Végülis az én születésnapom, de azt kell csinálnunk, amit Jenna akar. Már előre látom, hogy a tökéletességre való törekvése kész kászos lesz. Sőt, kedvem is van bosszantani, és miért is ne? Elvégre én vagyok az ünnepelt, nekem "elvileg" mindent szabad.
- Ne haragudj... - Ez meg mégis hogy történt? Tényleg észre sem vettem. Pár pillanat múlva már villantotta nekem izmos felsőtestét. Viszonzásból most nekem is ki kellene kötnöm a rajtam lévő köntöst? Az biztos, annak nagyon nem lenne jó vége. Egyszer már így is rajta kapott minket az egyik beosztott. Gondolom Stephen megvette a hallgatását.
- Ha szeretném meztelen felső testedet látni, akkor nem gondolod, hogy inkább levetkőztetnélek leforrázás helyett? - Szerencsére rám is jutott néhány forró kávécsepp. Nem is értem, hogy hogyan tudtam így neki ütközni. Nem elég, hogy kávés is lettem, de ezek szerint még az arcom is majzos volt. Remekül indul a reggelem. Szinte már zavarban figyeltem, hogy hozzá ér arcomhoz.
- Tessék? - Ezt most tényleg jól hallottam? Mi jöhet még? Egyre vonzóbb egy egyészen másik alternatíva, amiben megvalósítom azt a tervemet, hogy inkább szó nélkül lelépek. Legalább erre a hétvégére megszöknék a világ és persze a "családom" elől.
- Ezt miért csak most tudom meg? És mi ez a többes szám? - Nekem elfelejtettek arról szólni egészen az indulásig, hogy vele kell mennem? Meg gondolom azzal a karót nyelt barátnőjével. Kívánhatnék ennél is többet a mai napra? Nagyon boldog születésnapot nekem! Azt hiszem, hogy sok alkohol fog kellni ahhoz, hogy túléljem ezt az erőltetett hétvégét. Őszintén nem is értem, hogy miért kell ezt tennünk, biztosan csak a látszat kedvéért.
- Nyugi csak egy bőröndöm van. Különben sem akartam sok ruhát vinni, úgy terveztem, hogy a hétvégén a meztelenségé lesz a főszerep. - Stephen gondoljon, amit csak akar. Utána néztem és ahová készülünk ott elvileg nagyon jó a wellness. Nekem pedig jár egy kis nyugtató masszázs, vagy szauna.

♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Stephen O'Connell
Stephen O'Connell



TémanyitásTárgy: Re: Canyon Gate Country Club Canyon Gate Country Club I_icon_minitime21.04.20 17:00






Stephen & Lizbeth










- J

enna meglepije, hát lehet az anyádnak nemet mondani? Bocsi, kezdtem már unni... - Inkább csak már mindenre annyit mondtam, hogy rendben, nem is értem miből gondoltam, hogy ha előhúzza a jó bátyus kártyát, attól megenyhülök, eléggé idegen tőlem ez a szerepkör és szerintem az is fog már maradni.
- Lehozom az én táskámat, aztán segítek lecuccolni, várj meg! - Tettem még hozzá erélyesen, mert nincs kedvem végignézni a szenvedését, ahogy a pukkadásig teli bőröndjét rángatja le az emeletről, a sürgősségin dekkolás pedig nincs benne a hétvégi programban, mert ügyetlen volt és mondjuk eltörte valamijét. Bepakoltam az én cuccaimat a kocsiba, aztán felmentem Lizbeth-ért meg a bőröndért.Bepakoltam hátra, majd kinyitottam előtte az ajtót és felhajtottam az első ülést, hogy betudjon szállni. Már csak egy megálló maradt hátra, még elugrottunk felvenni Vanessát és végre elhagyjuk a várost, még ha csak két napra is. Az út többnyire csendesen telt, már úgy értem Lizbeth és köztem, utána Vanessa próbált vele haverkodni olyan csajos módra több-kevesebb sikerrel, Liz nem nagyon csípi, vajon miért lehet ez?
Lassan, de biztosan megérkeztünk, a bejáratnál leadtam az autómat...
- Hagyjd csak, boldogulok a csomagokkal. - Dobtam a srác kezébe a slusszkulcsot.
- Majd én viszem édes, csak ezt hozd. - Fordultam Vanessa felé, majd a két bőrönddel a kezemben és a két nővel az oldalamon megérkeztünk.
- A belépő kártyáink megvannak?
- Persze, máris keresem. - A szobafoglalásokat szerencsére előre intéztük, így már csak el kell foglalnunk azokat. Előbb a mi szobánkba raktam le egy bőröndöt meg az asszonyt.
- Mutasd a szobaszámot, oké, ez a másik oldalon van. - Vetettem egy pillantást Lizbeth kezében lévő kártyára, halkan elmorzsolva egy imát, hogy csak ne a mellettünk lévő szoba legyen, több okból is. Szerencsére imáim meghallgatásra találtak. Kinyitotta előttem az ajtót, majd belépve leraktam a bőröndjét.
- Parancsolj, esetleg kell még valamiben segítség? - Egyenesedtem fel éppen előtte állva, bár ebben a ruhában, nekem lennének ötleteim, fogalmazzunk úgy, hogy szívesen fent felejteném magam nála.



KLIKK





A hozzászólást Stephen O'Connell összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 21.04.20 19:24-kor.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lizbeth Vandervoort
Lizbeth Vandervoort



TémanyitásTárgy: Re: Canyon Gate Country Club Canyon Gate Country Club I_icon_minitime21.04.20 17:41

 

To: Stephen

Mindenkinek van egy sötét oldala, de van, aki jobban el tudja ezt rejteni.

- Hű, de jó nekem. - Halkan megjegyeztem. Őszintén semmi kedvem ehhez az egészhez, ahhoz pedig pláne nincs hangulatom, hogy velük együtt legyek bezárva az autóba. Már előre látom, hogy mennyire izgalmas lesz az út. Persze izgalmasabbá is tehetném, ha egyszerűen közölném Vanessával, hogy mindketten lefeküdtünk a vezető ülésben lévő tenyészbikával. Megtehetném, de nem fogom. Egyrészről mert nem akarok balesetet szenvedni menet közben, másrészről meg nem hinném, hogy nekem kellene megtennem ezt a lépést. Szóval marad a színjáték. Csodálatos lesz és istenien fogom alakítani a szerepemet.
- Ahogy akarod. Mentem öltözni. - Egyedül is elbírnék a bőröndömmel, de ha ennyire szeretné játszani a macsót, akkor hagyom kibontakozni. Beérve a szobába ledobtam magamról a köntösömet, hogy felvegyem a ruhámat. Pontosan tisztában vagyok azzal, hogy mennyire mini és kihívó és persze a háta is kivágott. Anyám biztosan megbotránykozik és őszintén ez is lenne vele a célom. Nem árt néha egy kis polgárpukkasztás.
Azt hittem, hogy sosem érünk oda. Túl hosszú volt az út, Vanessa pedig túl idegesítő. Nagyon nem kedvelem. Köze lehet ahhoz, hogy annyira ostobának tartom, hogy fogalma sincs arról, hogy mi zajlik az orra előtt. Most tényleg Őt meg mégis ki hívta meg? Mert nekem aztán nem hiányzott volna. Igyekeztem nem foglalkozni vele, mert csak bosszant. Néztem a mellettünk suhanó autókat és abban reménykedtem, hogy hamar kaphatok egy masszázst, mert az nem kifejezés, hogy mennyire feszült vagyok.
Igyekeztem rendesen viselkedni, dacára annak, hogy legszívesebben elmenekültem volna, de haladtam vele az oldalamon a szobám felé.
- Nagy szívességet tennél nekem, ha falaznál. Mondhatnád azt, hogy iszonyú migrénem van, vagy bármi, mert semmi kedvem ehhez az egészhez. - Valamiért mégis úgy érzem, hogy nem fogom megúszni ezt ilyen könnyen. Szívesebben maradnék a szobámban elmerülve egy kád forró vízben, miközben olvasok.
- Esetleg segíthetnél vetkőzni. - Teljesen komolyan mondtam. Annyira, hogy hátat is fordítottam neki, hogy ha akar, akkor neki is kezdjen. Nem azt akarom, hogy tépje le rólam a ruhát és essünk egymásnak, hanem tényleg nehéz levennem. Senki sem gondolt a szingli nőkre, mikor ilyen gombos hátú ruhát terveztek.

♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Stephen O'Connell
Stephen O'Connell



TémanyitásTárgy: Re: Canyon Gate Country Club Canyon Gate Country Club I_icon_minitime21.04.20 21:26






Stephen & Lizbeth










- A

z nem a szülinapos kiváltsága, de hé, van minibár, esetleg kezd azzal, hogy kifosztod... - Aztán minden szebb és jobb lesz, vagy nem, ha véletlenül mondjuk sikerül átesnie a lovon. Bár az igazi partija csak holnap lesz, szóval még előtte a ma este, az egész éjjel, még alaposan az üveg aljára nézhet, ha ahhoz van kedve,  vagy csinálhat bármi mást is. Sokkal jobb és hasznosabb javaslatom is lenne az időtöltésre, de másodmagammal jöttem, szóval megyek és jó fiú leszek, mielőtt Vanessa találna meg.
- Ezer örömmel. - Simítottam félre a haját a vállára, az az igazság, hogy mennyeien édes illata van és pokolian nehéz lesz megállni a gomboknál, hogy ne akarjam lassan kibújtatni a felső részéből a ruhának, majd lejjebb húzni és valahová félre hajítani. Szép kis álom, de ehelyett csak finom óvatos mozdulatokkal pattintottam ki a gombokat a helyéről, egyiket a másik után, majd néztem, ahogy az anyag szétválik ezzel felfedve puha és selymes bőrét. Ujjaimat alig érezhetően húzta végig hátán, hogy úgy tűnjön mintha csak véletlenül értem volna hozzá.
Azt hiszem ideje menni, amíg még tudok.
- A vacsoránál találkozunk. - Meg sem vártam, hogy bármit is mondjuk vagy, hogy megforduljon, már csuktam is be magam mögött az ajtót, én pedig kívül maradtam. Még csak most jöttünk, higgadj le ember! Vanessa már biztosan keres, vagy épp lázasan csomagol ki. Milyen szerencsés is vagyok. Hmm, vacsiig van még néhány óra. Talán van még esélyem leszökni játszani. A golf valahogy sosem volt az én sportom, de régen lőttem már, azt meg a nők úgysem szeretik, túl hangos, zajos, pont jó lesz.
Vacsorára a meghívott vendégseregből mindenki megérkezett, vagy két tucat ember, Liz mégis szemben ül velem, Vanessa mellettem, lazán átkarolom a vállánál és mosolyogva hallgatom, ahogy épp arról csacsog Lizbeth-nek milyen visszatetsző és durva játék az agyaggalamb lövészet, nem bírtam ki, muszáj volt nevetnem.
- Csak egyszer próbáld ki... - Igen, ez egy cseppet sem burkolt célzás volt, kikezdtem vele a barátnőm előtt, bár ez még nagyon is finoman és az illendőség határin belül.
- Szerintem tetszene. - Vontam meg a vállam vigyorogva, majd közelebb húzva Vanessát egy csókot nyomok a homlokára.
- Ha akarod, reggel gyerek ki és megmutatom. - Nem tagadom, hogy jól szórakozom, Lizzie szemei csak nem szikrát hánynak és szinte hallom, ahogy magában szemrehányóan korhol, épp ezért fog eljönni és titkon ezzel elfogadta a felhívásomat.  



KLIKK



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lizbeth Vandervoort
Lizbeth Vandervoort



TémanyitásTárgy: Re: Canyon Gate Country Club Canyon Gate Country Club I_icon_minitime22.04.20 4:03

 

To: Stephen

Mindenkinek van egy sötét oldala, de van, aki jobban el tudja ezt rejteni.

Nehezére esett volna falazni nekem? Meg se próbálta... Igaz, mi nem vagyunk olyan viszonyban egymással, hogy szívességet tegyünk a másiknak. Nekem meg semmi kedvem nézni azt, hogy anyám meg Stephen apja hogyan enyelgegnek, ahhoz pedig végképp nincsen kedvem, hogy azt is nézzem, hogy tökéletesen alakítja majd a szerető férfit Vanessa oldalán. Szomorú, ha a születésnapodon nincsen senkid, de vigasztal a tudat, hogy lehetne, mindössze csak túlságosan válogatós vagyok. Még azt sem tartom kizárt dolognak, hogy felszedek valakit, hogy élvezetessen töltsem el itt a hétvégémet.
Ez gyors volt. Mindössze néhány pillanatig tartott neki kigomboli a rajtam lévő ruhát, de ahogy megtette már meg is futamodott. Vajon miért volt neki ilyen sietős távoznia a szobámból? Azt gondolta, hogy majd megfordulok és levetkőzök előtte? Dehogy tennék ilyet. Vanessa már biztosan várja és közöttünk nem történthet meg ismét egy szenvedélyes ágyjelenet. Eldöntöttem. Egyszer is hiba volt, többször nem fordulhat elő. Nem akarok a szeretője lenni.
Ha már elvileg ez a hétvégre rólam fog szólni, akkor emlékezetessé teszem. Az ünnepeltnek jogában áll csinosnak lenni, habár lehet, hogy ismét túlzásba estem, de nem tehetek róla, túlságosan csábító volt ez a piros ruha. Tökéletesen állt rajtam és már eldöntöttem, hogy ebben fogok megjelenni, még akkor is, ha kissé kihívó.
- Érdekesen hangzik. - Vanessa véleményével nem foglalkoztam. Mindenkinek jogában áll a véleménynyilvánítás, még akkor is, ha nem értek egyet vele.
- Tudod mit? Szívesen veled tartanék. - Anyám túl elfoglalt volt ahhoz, hogy a beszélgetésünkre figyeljen, de ennek csak örülni tudtam, legalább így nem tudott beleszólni és lebuktatni. Mert igazság szerint Chicagoban Martin mellett szinte minden hónapban volt egy olyan hétvégénk amikor a lövészetnek szenteltük az időnket. Érdekelt, hogy Stephen milyen tanár lenne. Már lelki szemeimmel látom, hogy a hátam mögé áll és megmutatja, hogy hogyan kell tartanom a fegyvert, célozni és löni. Már csak az a kérdés, hogy meddig tudom majd előtte megjátszani azt, hogy életemben először veszek részt agyaggalamb lövészeten.
- Hány órára legyek kész? - Az előtt Vanessa kijelentette, hogy szerinte ez durva játék. Ezek szerint nem is fog velünk tartani? Simán kinézem belőle, hogy már csak azért is velünk jönne, hogy ne legyünk kettesben, habár eddig nem tűnt gyanakvónak, pedig oka az lenne rá.

Ruha 

♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Stephen O'Connell
Stephen O'Connell



TémanyitásTárgy: Re: Canyon Gate Country Club Canyon Gate Country Club I_icon_minitime19.05.20 17:33






Stephen & Lizbeth




tumblr_mwm1wy4IwC1rvgg9ho9_r1_250.gifv

tumblr_p89nushr0f1vdl2rgo6_400.gifv?fbclid=IwAR2hb8y_9jYZpVqxKo0WhrKVviciwkZ2uAFW0fejc6AKW53FhoU_fAXSLt0



M

eglepetten vontam fel szemöldököm, nem gondoltam, hogy ennyire könnyen belemegy majd a játékba, őszintén csalódott colnék most ellenkező esetben.
- Legyen mondjuk kilenc? Ha itt lent nem találsz, akkor gyere utánam, a pályán leszek. - Na, így már egészen érdekesen kezd alakulni ez a pocsékan lelombozó hétvége az idézőjeles kis családunkkal, valahogy fel kell dobni és az az érzésem, hogy sikerülni fog, talán túlságosan is, ha Lizbeth mindenben ennyire készséges lesz, amit azért némileg kétlek, de hátha. Már csak azt kell kitalálnom mivel foglaljam le Vanessát, amíg én odavagyok játszani, de majd ezt is megoldom. Nem tagadom, még mulattat is a kialakult helyzet, kényelmesen dőlök hátra és emelem számhoz az italomat, közben Liz tekintetét keresem. Csak tudnám, hogy a pokolba lehet valaki ennyire dögös és ez a dögös vörös kombó, tuti ezzel is szándékosan hergel, mélyen sóhajtok fel, miközben unalmamban Venassával fültövét cirógatom apró mozdulatokat téve ujjaimmal. Láthatóan mindenki megérkezett és elhelyezkedett az asztalnál, ment az ilyenkor megszokott kellemes csevegés, duruzsolás, munka, üzlet, politika és a nők. Gyorsan csúszott le az első pohár, majd vacsora után kicsivel, kikértem a második kört. Lassan emeltem a poharat egyre feljebb még csak volt benne, megkapartam a torkom és felálltam az asztaltól, Vanessa felé nyújtottam a kezem, úgy érzem járnom kell most egyet. Nessával az oldalamon sétáltam ki a kerthelyiségbe, kellemes volt a levegő, bár nem elég csípős ahhoz, hogy kiszellőzzön a fejem, de legalább letudom a romantikát, távolian ugyan, de kihallatszik a lassú és lágy ritmus, ami odabent szól, derekára csúsztatom a kezem, közelebb vonom magamhoz és lassan kezdem mozgatni csípőmet. Ő hozzám bújuk és így ringatózunk néhány percig mély csendbe burkolózva. Ajkaimat a homlokának döntöm úgy lépkedek aprókat egészen addig még el nem halkul a dal.
- Kezd hűvös lenni, gyere menjünk vissza. - Karolom át és vezetem vissza a szalon bejárata felé.
- Egy perc, édesem. - Bújt ki Vanessa az ölelésemből.
- Persze, menj csak. - Engedem el és indulok be vissza, ahol hallhatóan kezd jó lenni a hangulatok, élcelődés és vihorászás, a szokásos vacsora utáni lazítás borral, szivarral és whisky-vel. Lizbeth-et kezdem keresni és meg is találtam, mosolyra húzódnak ajkaim, ahogy látom milyen hevesen magyaráz és mosolyog, közben egy kósza tincset igazít a füle mögé. Körbenézek és megindulok felé, az utolsó pillanatban fordul meg és csapódik mellkasával belém, reflexből kapom és szorítom magamhoz. Másodpercekig csak álljuk egymás pillantását, majd nagy nehezen megkaparom a torkom és megszólalok.
- Lizbeth, a ruhád... - Fordítom meg, hogy hátammal és karjaimmal takarjam, úgy érzem túl nagy volt a lendület és hát kicsit, elcsúszott, fogalmazzunk így.



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lizbeth Vandervoort
Lizbeth Vandervoort



TémanyitásTárgy: Re: Canyon Gate Country Club Canyon Gate Country Club I_icon_minitime22.05.20 21:25

 

tumblr_inline_o2ujft9oqa1rifr4k_500.gif
To: Stephen

Mindenkinek van egy sötét oldala, de van, aki jobban el tudja ezt rejteni.

Nagyon kíváncsi lennék arra, hogy Vanessa jelen fog-e lenni a holnapi kis randinkon. Habár az előtt nagyon is kifejetette erről a véleményét és különös is lenne, ha ezek után csak úgy megjelenne. Sőt... Már gyanakvásra adna okot. Nem is tudom eldönteni, hogy inkább bűntudatot érzek, vagy szánalmat. Ha engem valaki megcsalna és nem venném észre, hiába is zajlana minden szinte az orrom előtt, akkor vigyenek ki egy ilyen lövész pályára és lőjenek agyon. Az pedig egészen szórakoztató fog lenni, hogy eljátszom neki, hogy egyáltalán nem értek az agyaggalamb lövészethez. Természetesen engedni fogom neki, hogy megmutassa, hogy hogyan is kell célozni és végül meghúzni a ravaszt, aztán biztosan a végén leleplezem magamat előtte. Már csak a móka kedvéért is. Most derül csak ki, hogy milyen jó, hogy szinte alig ismerjük egymást és még fogalma sincs arról, hogy ezt már nem először csinálnám.
- Rendben. - Részmeről túl is van tárgyalva. Akkor majd holnap elszórakozhatunk egymással.
Stephen mintha köddé vált volna. Azt azért tisztázzuk le, hogy nem követem megszállottan. Minden erőmmel azon vagyok, hogy sikerüljön magam túltenni rajta. Nem bánt velem úgy, ahogyan azt megérdemeltem volna, de végülis mit is vártam volna? Ebben a történetben én vagyok a szerető és mindenki tudja, hogy nagyon kevés százalékban hagyják el az asszonyt a szerető végett. Nem mondom azt, hogy esélytelen lenne, de miért is akarnám én ezt? Mi egyetlen egyszer voltunk együtt, de ennek ellenére most is bebizonyítom neki, hogy igen is nagyon sokat veszített. Tagadhatatlanul én vagyok a legdögösebb a környéken és csodálom, mikor megpillantott ebben a ruhában, hogy nem csöpögött a nyála.
Már lecsúszott néhány pohárkával és indultam is volna, hogy hozzak magamnak még egy italt, mert kell az alkohol, hogy túl tudjam élni a mai estét, de nem jutottam messzire. Egy pillanat alatt találtam magam annak az embernek a közvetlen közelében, akitől most a lehető legmeszebb kellene lennem. Meddig állhattuk egymás pillantását? Túl sokáig.
- Úgy látszik, hogy elég csak hozzám érned, hogy a ruhám megadja magát. - Cseppet sem voltam zavarban, miért is lettem volna? Már mindent látott belőlem, de azért megigazítottam a dekoltázsomon a ruhámat, hogy azért a többi bámészkodónak ne legyen mit látnia.
- Mégis mennyi esélye volt ennek? - Mert azért itt nem csak mi ketten vagyunk, de hogy pont egymásnak ütközünk...

Ruha 

♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Stephen O'Connell
Stephen O'Connell



TémanyitásTárgy: Re: Canyon Gate Country Club Canyon Gate Country Club I_icon_minitime07.06.20 20:58






Stephen & Lizbeth




tumblr_mwm1wy4IwC1rvgg9ho9_r1_250.gifv

tumblr_p89nushr0f1vdl2rgo6_400.gifv?fbclid=IwAR2hb8y_9jYZpVqxKo0WhrKVviciwkZ2uAFW0fejc6AKW53FhoU_fAXSLt0



- F

ogalmam sincs, de kivételesen örülhetnél, megkíméltelek egy kínos pillanattól, így nem a te melled lesz a téma a mai estén a férfiak között. - Persze nem várok különösebb hálát érte, nem szolgáltam rá és való igaz, ez is csak véletlen volt, igen, mennyi esély volt rá, hogy tudni fogom, hogy a ruhája hát fogalmazzunk úgy, elkalandozik? Nem igen sok. De az időzítése az kiváló.
- Úgy érzem valakinek sikerült becsiccsentenie. - Ezt nem volt nehéz megállapítani, én már attól berúgok, ha ilyen közel van hozzám és még alkohol is van a vérében, ez így nem lesz jó, el kéne engednem őt és nem csak most, hanem mindig. Miért esik ezt ilyen fájdalmasan nehezen beismerni magamnak? Végigsimítok karának puha bőrén, miután a rhája visszakerült a helyére meg minden más is.
- Indultál valahova? - Ejtettem le kezeimet róla. Nem akarom feltartani és így röpke másodperceken belül feltűnőek leszünk és én most nem vagyok egyedül. De a kacérkodásból ítélve már jobb a hangulata, mint délután volt. Ennek így is kell lennie, hiszen ez a hétvége róla fog szólni, mind miatta vagyunk itt. Azt is mondhatnék, hogy azért, mert nekünk most az a dolgunk, hogy mindent megtegyünk annak érdekében, hogy Lizbeth jól érezze magát és én nem is akarok kibújni a feladat alól, épp csak a hely és az idő nem alkalmas.
- Nem akarlak feltartani, meglehet fontos volt. - Próbáltam egyszerűen csak némi sejtelmesség mögé rejteni kíváncsiságomat, amire semmi okom vagy jogom, mégis érdekel vajon hová is tartott épp. Megkapartam a torkom és kicsit meghátráltam, nem fogom jól viselni, ha még tovább lesz hozzám olyan közel, hogy a mellei a mellkasomhoz simulnak. Tudom, hogy szeret játszani. de ez itt most nem alkalmas és még túlon-túl hosszú hétvége áll előttünk és még tervezés alatt áll hogyan is fogom jól érezni magam a menyasszonyommal és a nővel, akit kívánok.



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lizbeth Vandervoort
Lizbeth Vandervoort



TémanyitásTárgy: Re: Canyon Gate Country Club Canyon Gate Country Club I_icon_minitime09.06.20 23:20

 

tumblr_inline_o2ujft9oqa1rifr4k_500.gif
To: Stephen

Mindenkinek van egy sötét oldala, de van, aki jobban el tudja ezt rejteni.

- Igazad van, megkíméltél egy kínos pillanattól, viszont tévedsz is. - Nevettem el magam, de igyekeztem minél halkabban, mivel semmi kedvem felhívni magamra a figyelmet.
- Biztosan az én mellem lesz így is a téma. Nézz csak rájuk, oda vannak értem. - Ez talán kissé önimádó volt még tőlem is, de mit tehetnék? Ez az igazság, ha tetszik, ha nem. Néha nagyon nagy átok szép nőnek lenni, hiszen a férfiak mindössze a csinos nőt, a trófeát lássák bennem, és ennyi. Még akkor is, ha bennem ennél sokkal több rejlik. Arra már senki sem kíváncsi. Ez viszont néha nagyon nagy előny is. Igaz, most azért vettem fel ezt a túlságosan kihívó ruhát, hogy bizonyítsak... De mit is? Hogy szebb vagyok, mint Stephen menyasszonya? Vagy azt, ha akarnék, akkor bárkit megkapnék? Vagy leginkább azt akartam megmutatni, hogy mit is veszített. Valójában már én sem tudom mik is voltak valódi szándékaim.
- Csodálod? Csak így lehet túlélni a hétvégi remek kis családi összejövetelt. - Azt pedig inkább nem közölném vele, hogy inkább azért iszok, mert azt remélem, hogy ha részeg leszek, akkor nem fog ennyire zavarni, hogy előttem eljátssza a szerelmes férfit, miközben mindketten tudjuk, hogy közöttünk is van valami, még akkor is, ha nem mondjuk ki. Egyszerűen vonzzuk egymást. Egyszer már engedtem a csábításnak, másodszor már nem fogok. Nem tehetem. Nem azért, mert bűntudatom lenne Vanessa miatt, inkább azért, mert ezzel csak magamat tenném tönkre, hiszen jól tudom, hogy ez nem működne. Egészen reggelig sorolhatnám az okokat.
- Valójában igen... - Hova is? Megvan! Mielőtt egymásba csapodtunk volna megindultam, hogy hozzak magamnak egy újabb italt, viszont kezdek kételkedni abban, hogy jó ötlet lenne-e, még ennél is többet innom.
- Hozni akartam még egy italt, de talán jobb lenne, ha ma már nem innék többet. - Néztem a kezemben lévő üres pohárra. - Tudod nem szeretnék olyat tenni, amit másnap megbánnék. - Ez célzás lett volna részemről? Hát az biztos, hogy nem volt burkolt.
- Jobb is lesz, ha felmegyek a szobámba. - Igen, pontosan ez lenne a legjobb és legésszerűbb döntés a részemről, de akkor mégis miért állom még mindig a pillantását? Nem is értem, hogy miért engedem, hogy ilyen hatással legyen rám.

Ruha 

♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Stephen O'Connell
Stephen O'Connell



TémanyitásTárgy: Re: Canyon Gate Country Club Canyon Gate Country Club I_icon_minitime10.06.20 14:17






Stephen & Lizbeth




tumblr_mwm1wy4IwC1rvgg9ho9_r1_250.gifv

tumblr_p89nushr0f1vdl2rgo6_400.gifv?fbclid=IwAR2hb8y_9jYZpVqxKo0WhrKVviciwkZ2uAFW0fejc6AKW53FhoU_fAXSLt0



- E

bben igazad van. - Tényleg mindenki odavan érte, mindenki. Nem a közös családi hétvége gondolata vett rá és csábított el ide és a legkevésbé sem érdekelnek ezek az emberek, miatta vagyok itt és nevetséges, de még csak annyit sem tudok, hogy számít-e ez egyáltalán, hogy most itt vagyok, mert sokszor nem voltam. De már mindegy. Igaz, a szervezés nem az én érdemem, én csak elhoztam ide és akkor már maradni is fogok.
- De Jenna arra kért, hogy legyek jó báty és vigyázzak rád. Azt nem tudom megígérni, de vigyázok rád. - Nevetséges volt ezt hallani tőle és nem feltétlenül csak azért, mert mindketten felnőttek vagyunk már, Ő mégis úgy beszél, mintha legalábbis óvodások lennénk, akik képesek még összeszokni és valódi testvérként tekintetni egymásra. Tényleg nevetséges, több indokból is. Egy biztos, mi már sosem leszünk azok, és én nem leszek a bátyja, sokkal inkább más akarok lenni neki.
- Nem az én vétkem, de akkor majd jobban odafigyelek rád. - És mindenére, azzal nem lesz gond, most is alig vagyok képes tartani a szemkontaktust és még így is túl árulkodó lehet a pillantásom és a legnagyobb probléma az, hogy egyre kevésbé kezd érdekelni. Ez így nem lesz jó.
- Egyetértek, kérem... - Vettem ki kezéből a poharat és ez egy jó ürügy volt arra, hogy hátrébb lépjek és nem csak így hátrálok meg egyidejűleg, de megteszem, amíg még én nem ittam eleget ahhoz, hogy ne legyek képes rá, sem az idő, sem a hely nem a legmegfelelőbb ehhez most.
- Igen, azt hiszem az... - Elveszek pillantásában és már-már fizikai kényszert érzek arra, hogy megérintsem, mégis erővel próbálom magam mellett tartani mindkét kezem. - Jó lesz, vagy mi, igen, az jó ötlet. - Beszélek össze-vissza, teljesen mindegy, a lényeg, hogy szerintem jobb lesz mindenkinek, ha ma nem futunk össze többet.  



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lizbeth Vandervoort
Lizbeth Vandervoort



TémanyitásTárgy: Re: Canyon Gate Country Club Canyon Gate Country Club I_icon_minitime10.06.20 19:41

 

tumblr_inline_o2ujft9oqa1rifr4k_500.gif
To: Stephen

Mindenkinek van egy sötét oldala, de van, aki jobban el tudja ezt rejteni.

- Vigyázol rám? - Nevetni akartam, de inkább vissza tartottam. Ez nem az a nevetés lett volna, ami tényleg szívből jön, inkább az a fajta nevetés, amit ilyen kínos pillanatokban szokás. Vicces az egész. Én eddig nem vettem volna észre azt, hogy vigyázna rám, sőt nem is gondolom, hogy rám vigyáznia kellene... Mármint ez nem róla szól. Nem csak neki nem kell vigyáznia rám, senkinek sem, azt hiszem, hogy egyedül is elboldogulok. Ha pedig valakire nagyon is vigyázni szeretne, akkor kezdje a menyasszonyával.
- Ez tényleg kedvesen hangzik, de szerintem neked inkább másra kellene figyelned. - Hol is lehet most Vanessa? Engem nem igazán érdekel, csak valahogy olyan különös, hogy nélküle is bírtunk néhány szót váltani egymással. Általában feltűnően lógni szokott az előttem álló férfin, mintha csak mindenkivel tudatni akarná, hogy összetartoznak. Én már tényleg nem értek semmit, főleg azt nem, hogy miért vannak még mindig együtt. Megszokásból? Mindegy is. Nem én akarok lenni az a nő, aki miatt véget ér a kapcsolatuk. Ha velem félre lépett Stephen, akkor talán nem én voltam az első... Szóval, ha egyszer külön válnának, akkor remélem, hogy nem nekem kell, hogy bűntudatom legyen miattuk.
Azt hiszem, hogy kezdünk túl feltűnőek lenni. Mit hihet egy külső szemlélő? Talán azt lássa, hogy egymást vetkőztessük a szemünkkel? Egyáltalán lehetséges az, hogy bárki észre vegye a köztünk lévő szexuális feszültséget? Fene se tudja... Én tényleg igyekszem minél jobban leplezni valódi szándékaimat. Sőt, elég erősen igyekszem másra gondolni, de túlságosan is nehéz, ha ennyire közel van hozzám.
- Hát akkor... - Egyikünknek végre meg kellett tennie azt a bizonyos kezdő lépést.
- További jó szórakozást, vagy jó éjszakát. - Ez mind attól függ ugye, hogy mit tervez a továbbiakban Vanessával. Mi veszteni valóm van? Nekem valójában semmi. Ezért ahogy elhaladtam mellette oda hajoltam hozzá, hogy adjnak az arcára egy gyors jó éjt puszit. Mindössze csak azért, hogy kínozzam magamat, vagy Stephent? Már nem is tudom...
Felérve a szobámba kibújtam a ruhámból. Biztos vagyok abban, hogy jól döntöttem, hogy véget vetettem a lenti dorbézolásomnak. Mivel tényleg nem hoztam sok mindent erre a hétvégére, ezért pizsamát sem csomagoltam. Minek is? Teljesen egyedül vagyok a szobában, ezért senkit sem fog zavarni az, ha fehérneműben alszok, vagy nélküle.

Ruha 

♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Stephen O'Connell
Stephen O'Connell



TémanyitásTárgy: Re: Canyon Gate Country Club Canyon Gate Country Club I_icon_minitime14.06.20 12:04






Stephen & Lizbeth




tumblr_mwm1wy4IwC1rvgg9ho9_r1_250.gifv

tumblr_p89nushr0f1vdl2rgo6_400.gifv?fbclid=IwAR2hb8y_9jYZpVqxKo0WhrKVviciwkZ2uAFW0fejc6AKW53FhoU_fAXSLt0



O

ké, ezt megérdemeltem, ritka az a pillanat, amikor szó nélkül maradok, de ez most egy olyan volt, nem tudtam mit mondhatnék, de azt hiszem nem is kellett, csak elengedtem a gondolattal együtt, tényleg jobb lesz, ha mára ezt itt befejezzük, nem csak miatta... Másodpercekig csak néztem, ahogy elsétál.
- Hát itt vagy, édes? Már mindenhol kerestelek... - Vanessa szavai ráztak vissza a valóságba, felé fordultam és egy félmosolyt erőltettem az acomra, és most vegyük fel a minden rendben ábrázatot, az legalább megy, szakmai és családi ártalom is egyben.
- Megtaláltál. - Hangomban próbáltam elrejteni a keserűséget, nem akarok belegondolni abba valójában milyen fájdalmas is az, hogy mennyire nem ismer és én elakarom venni, legalábbis valamikor elakartam, a legrosszabb az egészben, hogy Vanessa még a feleségem is akar lenni. Nem vagyok biztos benne, hogy valaha is ismert egyáltalán.
Az este hátralévő része szokásosan telt, ahogy ebben a körökben az szokott, más szavakkal unalmasan, de tartottam magam, jó férfihoz méltón addig maradtunk lent, amíg Vanessa azt nem mondta, hogy fáradt és inkább lefeküdne.
- Feküdj csak le, nemsomára jövök én is. - Felkísértem, megcsókoltam, majd megvártam amíg bemegy.Oké, akkor mos hátraarc, hiányzik még valami a mai estémből, talán még egy kínos megjegyzés vagy visszautasítás, majd kiderül. Bekopogtatok Liz ajtaján, majd várok és amikor nem nyit ajtót újból, addig nem megyek el innen. Miután megjelenik újfent elakad a szavam, kezem közé fogom az arcát és megcsókolom, húzom magam felé és nem eresztem, nem engedem, hogy eltoljon, hosszan tapadok ajkaira nem foglalkozva a ténnyel, hogy szinte bárki megláthat minket. Lihegve hajolok hátrébb egy másodpercre, hogy ránézhessek, igen, abba az értetlenül tágra nyílt kék szempárba.
- Csak jó éjt akartam kívánni. - Szóhoz sem hagytam jutni, újra ajkaira tapasztottam az enyémeket belé fojtva mindent, ugyanúgy magamba is. Azt hiszem jobb lesz, ha most egyikünk sem mond semmit.
- Jó éjt Lizbeth. - Engedtem el az arcát és lassan hátrálni kezdtem.  



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lizbeth Vandervoort
Lizbeth Vandervoort



TémanyitásTárgy: Re: Canyon Gate Country Club Canyon Gate Country Club I_icon_minitime17.06.20 4:50

 

tumblr_inline_o2ujft9oqa1rifr4k_500.gif
To: Stephen

Mindenkinek van egy sötét oldala, de van, aki jobban el tudja ezt rejteni.

Az a bizonyos másnap reggel...

Ez meg mégis mi volt? Szóhoz sem bírtam jutni. Se beszélni, sem pedig mozdulni nem tudtam. Teljesen ledermedtem, de aztán testem mégis mocskosul elárulta vágyaimat. Öntudatlanul is viszonoztam csókját, persze aztán kaptam csak észbe, hogy mit is műveltem. Ezt persze ráfoghatnám arra, hogy többet ittam a kelleténél, vagy inkább arra, hogy már majdnem sikerült elaludnom mikor Stephen szinte ököllel verte az ajtómat, hogy minél hamarabb nyissam ki neki. Hiba volt, de honnan is tudhattam volna, hogy Stephen fog állni az ajtómban? Aztán pedig szó szerint letámad. Bárki megláthatott volna minket, hatalmas szerencsénk volt, hogy pont akkor senki sem járt a folyóson. Maximum a kamerák felvétele az egyetlen bizonyíték arra, hogy Stephen igazán különleges jó éjszakát puszival szokott másokhoz bekopogtatni. Ezzel persze semmi gond se lenne, ha nem várná a menyasszonya egy másik szobában, és akkor ha én nem az lennék, aki vagyok.
Hazudnék, ha azt állítanám, hogy nyugodtan vissza bírtam aludni miután Stephen távozott. A kelleténél jóval több kérdés nem hagyott aludni. Az már biztos, hogy szemtelen és pofátlan is egyben. Mindezt úgy véghez vinni, hogy Vanessa néhány méterre van tőlünk... Még sose csókolt meg senki se ennyi elfolytott szenvedéllyel... és utána nem is mentek vissza a menyasszonyukhoz. Akármi is van köztünk, azt gyorsan be kell fejeznünk. Mindössze csak egyszer hibáztunk, egyetlen egyszer, nem kell ebből rendszert csinálnunk.
Rengeteget hezítáltam azzal kapcsolatban, hogy megjelenjek-e a megbeszélt helyen és nem azért, mert nem hoztam oda illő ruhát... Jobb lenne minél messzebbről elkerülnünk egymást, de egy megmagyarázhatatlan erő mégis Stephen felé terelgetett.
Valamiért még tegnap este sokkal szórakoztatóbb volt magamban eltervezni, hogy megjelenek az agyaggalamb lövészeten és úgy teszek, mintha életemben először fognék fegyvert a kezemben és hagyni neki, hogy a hátam mögé állva mutassa meg, hogy hogyan kell célozni. Vajon meddig fogom kibírni, hogy felfedjem magam előtte?
- Jó reggelt! - El sem hiszem, hogy tényleg itt vagyok és úgy teszek, mintha tegnap este semmi sem történt volna közöttünk.
- Jól aludtál? - Mert én pocsékul a kis látogatása után. Eléggé összezavart ahhoz, hogy ne legyen nyugodt az éjszakám.

♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Stephen O'Connell
Stephen O'Connell



TémanyitásTárgy: Re: Canyon Gate Country Club Canyon Gate Country Club I_icon_minitime23.07.20 14:34






Stephen & Lizbeth




tumblr_mwm1wy4IwC1rvgg9ho9_r1_250.gifv

tumblr_p89nushr0f1vdl2rgo6_400.gifv?fbclid=IwAR2hb8y_9jYZpVqxKo0WhrKVviciwkZ2uAFW0fejc6AKW53FhoU_fAXSLt0



E

gész jól ébredtem, az éjjeli kis látogatásom után Lizbeth-nél elég feszülten éreztem magam, de miután fordítottam egyet Vanessán, az oldalára a hátára, sikerült elaludnom, így ez is letudva, egy ideig nem fog panaszkodni, amiért olyan későn térek be mellé. Ma reggel pedig ismét magára hagytam, miután szerencsére nem akart velem tartani arra a zajos sportra, amiért a férfiak úgy oda vannak.
- Kezdhetjük uram. - És egy nő egyszerre bőven elég, én nem vagyok normális, nincs nekem még elég bajom, még generálom is őket, hogy több legyen, de hát úgy jó az élet, ha zajlik, amikor megnősülsz, családot alapítasz, csak hogy a két nő nem egy és ugyanaz, a harmadikat pedig baromira kívánod, na az kicsit necces, de magamnak kerestem. Feltettem a fülest, vállamhoz emeltem a puskát, majd kiáltottam.
- Mehet! - Tartottam fel, céloztam, majd lőttem, ezért szeretem ezt a helyet, nyugis, lehet gondolkodni és kitisztul a fejed és lehet lőni. Nincs fegyvertartásim, hogy lőtérre járjak, lehetne, de úgy igazán sosem vonzott, elég ez. Talán ha egyszer megöregszem, rászokok a vadászatra, na majd akkor beszerzek valamit, addig nem.
- Jó reggelt! - Csendült fel a hangom vidáman, ahogy megfordultam és Liz-re mosolyogtam.
- Hát eljöttél. - Nem állítom, hogy efelől nem voltak kétségeim, főleg az esti kis látogatásom után, arra számítottam, hogy kerülni fog, de úgy tűnik tartogat még meglepetéseket ez a mai nap. Hát, legalább nem lesz unalmas, hosszú még a hétvége és a család gondolata sem lelkesít igazán, szóval... Miért is ne? Tekintsünk rá úgy, mint kapcsolatépítő tréning.
- Mint a bunda. Te? - Léptem hozzá közelebb. Plusz már bennem van egy lórúgásnyi koffein, a töményhez még túl korán van, de bírni kell a napot és ma este van Lizbeth partija, és addig még szerény személyemtől is várja néhány meglepetés.
- Kezdhetünk? - Még mielőtt hiányolni kezdenének, ne rontsunk el minden élvezetet.



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lizbeth Vandervoort
Lizbeth Vandervoort



TémanyitásTárgy: Re: Canyon Gate Country Club Canyon Gate Country Club I_icon_minitime25.07.20 5:17

 

tumblr_inline_o2ujft9oqa1rifr4k_500.gif
To: Stephen

Mindenkinek van egy sötét oldala, de van, aki jobban el tudja ezt rejteni.

Nem voltam biztos abban, hogy jó ötlet megjelenni ma a tegnap esti történtek után, de ha nem tenném, akkor úgy érezném, hogy megfutanodtam. Jobb lenne, ha messze, nagyon messze tudnám magam tartani tőle, de abban meg mi lenne az élvezet? Valamiért a tudat is izgat, hogy akármikor lebukhatunk Vanessa előtt, habár eddig se vett észre semmit se a köztünk zajló viszonyról... Talán akkor, ha ténylegesen rajta kapna minket szeretkezés közben, akkor végre számára is nyilvánvaló lenne, hogy mi zajlik az orra előtt.
- Tegnap megbeszéltük, vagy valamiért úgy hitted, hogy nem fogok eljönni? - Úgy tettem, mintha tegnap este meg sem történt volna közöttünk, mintha meg sem csókolt volna... Pedig az a szenvedély, ami köztünk volt... Kész csoda, hogy képes volt parancsolni magának és megállni, hogy csak a csókig jussunk el. Mondjuk úgy elég nehéz lehetett, hogy a menyasszonya csupán csak néhány méterre volt.
- Aludtam már jobban is. - Könnyű lenne ráfogni arra, hogy ismeretlen volt az ágy és jobban alszok az otthoni ágyam kényelmében, de valójában miatta nem tudtam igazán jól aludni. Felzaklatott a csókkal és rengeteg gondolat cikázott a fejembe, mire álomba szenderültem.
- Persze. Azért vagyok itt, hogy megmutasd hogy hogyan kell célba lőni. - Magamban már most jól szórakozok ezen. Annyira keveset tudunk egymásról, hogy neki fogalma sincs arról, hogy valójában nagyon is jó vagyok az agyaggalamb lövészetben. Vajon meddig tudom tettetni előtte? Remélem jó sokáig, mert nagyon érdekel, hogy hogyan akar tanítani. Valamiért van egy olyan érzésem, hogy lesz némi hátsószándéka a tanítási folyamat alatt, viszont ha mégsem, akkor nagyon csalódott fogok lenni.
- Szóval csak jól rá kell, hogy markoljak? - Mutattam a kezében lévő fegyverre, mielőtt valami egészen másra gondolna. Ettől független még tehetek kétértelmű megjegyzéseket, hogy miért? Mert szórakoztat.  

♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Stephen O'Connell
Stephen O'Connell



TémanyitásTárgy: Re: Canyon Gate Country Club Canyon Gate Country Club I_icon_minitime05.08.20 16:44






Stephen & Lizbeth




tumblr_mwm1wy4IwC1rvgg9ho9_r1_250.gifv

tumblr_p89nushr0f1vdl2rgo6_400.gifv?fbclid=IwAR2hb8y_9jYZpVqxKo0WhrKVviciwkZ2uAFW0fejc6AKW53FhoU_fAXSLt0



A

nők esetében azt hiszem soha semmit sem lehet biztosra vagy készpénznek venni, az igen, néha nemem, a nem, néha igen, de van, hogy az igen, igent és a nem, nemet jelent, akkor tessék kiigazodni rajtuk.
- Kényelmetlen volt az ágy? - Teljesen joggal mondhatnák és állíthatnák, hogy túl okos ahhoz, hogy ostobát játsszak, de nem tehetek róla, néha még nekem is piszkosul jól esik és innen tudom, hogy igazán célt ért a csókom, mert én nagyon is jól aludtam Vanessa után. Jobban is figyelhetnék a viselt és hát nem a közérdeműre tartozó dolgaimra, egy emeleten, alig néhány szobányira alszom két nővel, csak azt nem tudom, hogy azzal-e, amelyikkel helyes volna.
Kissé talán váratlanul értek szavai, mégsem teljesen felkészületlenül.
- Később szívesen megmutatom, ha eddig még nem tanultad volna meg. - Viszonozva álcázatlan szurkálódását, vagy inkább próbadöfését, de itt most nem ezt kell csinálni Liz, tartottam elé a puskát.
- Fogd meg! - Nyomtam erősen a kezébe, majd beállva háta mögé csúsztattam oldalára mindkét kezem, hogy enyhén megemeljen testtartását.
- Rendesen fogd, csak bátran, ez az. - Álltam neki oldalt, hogy figyeljem hogyan is tartsa a kezében, oké, azt már megvan hogyan kell erősen rámarkolni, már-már majdnem neheztelek is arra a puskára...
- Emeld feljebb, tartsd közelebb a válladhoz. - A fegyver alá nyúlva emeltem meg meg enyhén.
- Jó, így jó lesz. Adj jelt. - Hajoltam hozzá közelebb, majd arcához érve simítottam félre egy kósza hajtincset. Már csak meg kell adnia a jelet, aztán ügyesen célozni és lőni, nem is értem Vanessát, sokkal inkább zajos sport ez, mint erőszakos, ha azt nézzük, hogy ezt évtizedekkel korábban valódi galambokkal csinálták, ma már pedig mindössze agyagfigurák repednek és törnek apró darabokra. Meg is lepett, hogy nem jött ki megnézni, simán kinéztem volna Lizből, hogy elintézi, hogy a menyasszonyomat is érdekelni kezdje ezt a sportág, hmm, a kényelmetlen ágyhoz lehet köze.



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lizbeth Vandervoort
Lizbeth Vandervoort



TémanyitásTárgy: Re: Canyon Gate Country Club Canyon Gate Country Club I_icon_minitime05.08.20 19:46

 

tumblr_inline_o2ujft9oqa1rifr4k_500.gif
To: Stephen

Mindenkinek van egy sötét oldala, de van, aki jobban el tudja ezt rejteni.

- Valójában az volt. - Talán nem is arról van szó, hogy kényelmetlen volt az ágy, sőt biztosan nem arról van szó, inkább csak nem olyan, amihez hozzá vagyok szokva. Viszont biztosra veszem, hogy sokkal kényelmesebb lett volna, ha nem egyedül vagyok benne. Nem is értem, hogy mi volt az a tegnapi... Annyira, de annyira igyekeztem magam távol tartani tőle és mire már azt hittem, hogy kibírtunk egy napot egymás közelségében úgy, hogy nem történt közöttünk semmi, Stephen erre mi tesz? Bekopog hozzám és megcsókol, de még hogy...
- Jól hangzik, de kérlek Vanessa is legyen ott. - Egymás cinkosai vagyunk. Túl közel kerültünk egymáshoz és biztosra veszem, hogy egészen addig érdekes is fog lenni ez a köztünk lévő izzás, míg rajta nem kapnak minket. Addig minden izgalmasabb, míg tiltott. Mert akárhogy is nézzük Stephen apja és anyám együtt vannak és mordib vagy sem, mi ettől úgymond mostohatestvérek lettünk és azok általában nem fekszenek le egymással. Ha pedig ez nem lenne még éppen elég, akkor neki még ott van a drága menyasszonya is, akit elvileg majd feleségül is fog venni. Külső szemlélő biztosan azt mondaná, hogy én vagyok az állnok kígyó, aki elcsábította, de valójában ehhez mindketten kellettünk. Szóval én úgy gondolom, hogy Stephen is pont annyira hibás ebben, mint ahogyan én is. Viszont... Ha ez így alakult, akkor miért ne hoznánk ki belőle a legjobbat? Végül is születésnapom van...
Engedelmesen követtem az utasításait, kissé rájátszva, hogy tényleg abszolút nem értek ahhoz, hogy hogyan kell megfogni egy fegyvert. Tökéletes tanítvány módjára felvettem azt a pózt, amit a "mesterem" mondott, de van egy olyan sejtésem, hogy nem mindenkit ilyen erotikus közelségből tanítanak meg löni.
- Na és mi lenne a jel? - Még mindig nem zökkentem ki a szerepemből, még akkor sem ha iszonyú közel van hozzám... Ahogy feltettem neki kérdésemet fejemet is felé fordítottam, na most már tényleg nagyon közel volt ahhoz, hogy akár ott folytassuk, ahol tegnap abba hagytuk. Mindössze van egy kis probléma... Itt nem csak mi ketten vagyunk és akármikor akárki erre járhat, talán nyilvános helyen jobb lenne tartani a két lépés távolságot.  

♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Stephen O'Connell
Stephen O'Connell



TémanyitásTárgy: Re: Canyon Gate Country Club Canyon Gate Country Club I_icon_minitime05.08.20 20:19






Stephen & Lizbeth




tumblr_mwm1wy4IwC1rvgg9ho9_r1_250.gifv

tumblr_p89nushr0f1vdl2rgo6_400.gifv?fbclid=IwAR2hb8y_9jYZpVqxKo0WhrKVviciwkZ2uAFW0fejc6AKW53FhoU_fAXSLt0



F

anyarul húztam el a számat, oké Lizbeth, be kell vallanom, hogy most nem egészen erre a válaszra számítottam, persze tisztában vagyok az ok-okozati részével, szóval ez most betalált húgocskám, de gondolom azt nem most, nem itt és egyáltalán nem kívánja megvitatni hogyan zajlik Vanessával a nemi életünk, bár ki tudja, ezt a labdát nem dobnám be, simán elképzelhetőnek tartom, hogy nem azt a választ kapnám, amit várnék, de miért is? Az esti csók miatt, amit viszonzott? Nem csak annyit akartam, de Ő nem adta meg, így mástól kértem, ez miért az én hibám. De rendben van, legyen, akkor játszunk így.
- Amit csak szeretnél. - Fordultam felé mélyen fúrva pillantásom kék szemeimbe.
- Vagy azt is nekem kell megmutatnom? - Vontam fel kérdőn a szemöldököm, szerintem egyszer már sikerült kitapasztalnom, hogy mit is szeretne és akkor nem panaszkodott, esetleg tovább is kutakodhatok.
- Mondjuk lehetne az is, hogy mehet, vagy csináljuk együtt? - Suttogva ejtem ki minden egyes szavamat, elég közel vagyunk egymáshoz, sőt másnak nem is kell hallania miről beszélgetünk, vagy hogy kik vagyunk, vagyis, ha beállok a háta mögé nagyon közel simán azt fogják hinni, hogy egy pár lehetünk és épp kettesben szórakozunk kicsit feszegetve egymás határait, ez pontosan így is van, annyi különbséggel, hogy menyasszonyom van és nem az előttem álló nő az.
- Tudod, az este... - Álltam be a háta mögé besrégallva, ajkaim szinte érintettek fülcimpáját, majd miközben beszéltem hozzá karomat feltartva jeleztem, hogy mehet.  -  miután megcsókoltalak, visszamentem a szobánkba, letepertem Vanessát, de közben végig csak rád gondoltam Liz. - Alig érezhetően érintettem ajkam hozzá, majd figyeltem, ahogy ujjai tapadnak a ravaszra, majd nyomják le. Meglehet, hogy ezzel messzire mentem, de nekem már úgyis mindegy nem? Akkor játszunk mocskosan, ha már mindenképp itt kell töltenem a hétvégét, legalább ennyi szórakozás járjon nekem, és gondolhatta volna, hogy ha egyszer hozzám vágja a kesztyűt, akkor felfogom venni.  



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lizbeth Vandervoort
Lizbeth Vandervoort



TémanyitásTárgy: Re: Canyon Gate Country Club Canyon Gate Country Club I_icon_minitime05.08.20 20:57

 

tumblr_inline_o2ujft9oqa1rifr4k_500.gif
To: Stephen

Mindenkinek van egy sötét oldala, de van, aki jobban el tudja ezt rejteni.

Hirtelen nem is tudom eldönteni, hogy mihez lenne inkább kedvem... Mert egyszerre szeretnék neki nagy fájdalmat okozni és mondjuk bele löni egy golyót, de közben azt is szeretném, hogy úgy essen ajkaimnak, ahogyan tegnap este tette. Határozottan vegyes érzelmek kerítenek hatalmukba, ha Stephen a közelemben van.
- Csináljuk együtt. - Miért is ne? Kíváncsi vagyok arra, hogy Stephen hogyan szeretne bevezetni az agyaggalamb lövészet rejtelmeibe engem, aki ugye ehhez nagyon nem ért. Azt kell, hogy mondjam eddig nagyon is szórakoztatott, sőt talán annyira élvezem a vele való kis játszadozást, hogy talán nem is fogok neki színt vallani. Talán azzal mindent elrontanék, vagy esetleg ha bevallanám, akkor jóval többet látna a dolgok mögé, mint kellene. Nem hiányzik, hogy azt gondolja, hogy csak azért jöttem el és játszottam meg magam előtte, hogy minél több időt tudjunk együtt lenni. Esetleg bevallom és kész, miért is érdekelne, hogy mit fog gondolni? Ameddig szórakoztat és jól érzem magam, addig semmi se számít.
Akármennyire is szeretett volna nem tudott kizökkenteni. Céloztam és lőttem. A célpont pedig apró kis darabokra robbant miután becsapódott a golyó. Nem tagadom Vanessa fejét képzeltem oda. Ezért sem tudtam eltéveszteni akármennyire is szerettem volna azt tenni.
- Kezdők szerencséje. - Habár minden egyes porcikám arra vágyott, hogy ennél is közelebb legyek hozzá, hogy érezzem karjai ölelését, mégis erőt vettem magamon és felé fordultam. Természetesen a kezemben lévő fegyvert leengedtem, hogy még véletlenül se süljön el rosszkor.
- Fordítva is műküdik? - Ahogy feltettem a kérdést már akkor éreztem, hogy túlzásba estem, de ennek ellenére mégse bírtam megálljt parancsolni magamnak.
- Amikor velem voltál, akkor Vanessára gondoltál? - Ekkor már tényleg biztos voltam abban, hogy komoly következményei fognak lenni szavaimnak, de még mindig nem tudtam leállni.
- Vagy már az olyan régen volt, hogy csak akkor tudnál rá biztos választ adni, ha újból együtt lennénk? - Közel hajolva hozzá suttogtam a fülébe. Legszívesebben akár azt is megmutattam volna, hogy mennyire is tudok jól rámarkolni arra, amire rá kell markolni, de nem tehettem meg. Már szemtanú előtt így is túl sokat engedtünk meg magunknak.

♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Stephen O'Connell
Stephen O'Connell



TémanyitásTárgy: Re: Canyon Gate Country Club Canyon Gate Country Club I_icon_minitime05.08.20 21:58






Stephen & Lizbeth




tumblr_mwm1wy4IwC1rvgg9ho9_r1_250.gifv

tumblr_p89nushr0f1vdl2rgo6_400.gifv?fbclid=IwAR2hb8y_9jYZpVqxKo0WhrKVviciwkZ2uAFW0fejc6AKW53FhoU_fAXSLt0



E

jha, ez szép volt.
- Vagy mindössze jók voltak az instrukciók. - Most biztosan valami olyasmit gondolhat, lássuk csak, hogy minden nőt idehozok, aztán tanár-diák játékot játszom velük, de nincs így, tehát kijelenthetjük, hogy ebben nagyon is Liz az első, ide jobb szeretek egyedül kijönni, csak a gondolataim és én, meg a puska, kikapcsol.
- Hmm, az a helyzet Lizbeth... - Léptem hozzá közelebb, hogy csak a puska állt közénk, de csöppet sem zavart.
- Ha visszafelé is működne, akkor nem nyögdécseltél volna olyan édesen. - Döntöttem enyhén oldalra a fejem, ahogy tartottam pillantását. Mert, ha emlékeim nem csalnak, márpedig nem szokásuk, akkor kéjes hangja töltötte be a szobát azon a bizonyos napon, amikor megesett, hogy egymásnak estünk.
- De ugyanakkor igazad van, ha újból együtt lennénk, az bizony sok kérdésre választ adna és tudod kíváncsi volnék, hogy te vajon felmerted-e már tenni őket magadban? - Szerintem nagyon is jó kérdések lennének. Egy hiba meddig minősül hibának, vajon hányszor kell elkövetni és mi van akkor, ha túlságosan őrült? Valójában egyik sem érdekel.
- Vajon mi lenne, ha újból eszméletlenül jót dugnánk? - Azt tudom, hogy nem túlzottan válogatnék a hol és hogyan kérdésében.
- Akár itt és most? Vajon milyen gyorsan tudnék rólad letépni minden ruhát? - Ami azt illeti meg is tenném, ha ez a szerencsétlen nem szobrozna itt, de nem bántom, hiszen csak a munkáját végzi, ő aztán végképp nem tehet a mi kis hatalmi harcunkról, amit én fogok megnyerni, mégpedig úgy, hogy Ő alattam fog lenni, meztelenül, kéjtől éhesen. Itt, most vagy este a partin, az Ő partiján, az aztán stílusos befejezése lenne a születésnapja megünneplésének, főleg, ha mondjuk még ránk is nyitnának, mondjuk a jacuzziban, az nekem is megoldaná egyes problémáimat, de szó sincs róla, hogy erre Lizbeth-et szeretném felhasználni, vigyáznom kell rá, óvnom a jó hírét, még a végén valami butaságot csinál.  



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lizbeth Vandervoort
Lizbeth Vandervoort



TémanyitásTárgy: Re: Canyon Gate Country Club Canyon Gate Country Club I_icon_minitime05.08.20 22:36

 

tumblr_inline_o2ujft9oqa1rifr4k_500.gif
To: Stephen

Mindenkinek van egy sötét oldala, de van, aki jobban el tudja ezt rejteni.

- Akár az is lehet. - Neki tényleg nem volt egy cseppet se gyanús, hogy elsőre sikerült eltalálnom? Biztosan valami egészen mással van elfoglalva. Hm, mondjuk azzal, hogy milyen fehérnemű lehet rajtam, ha egyáltalán van rajtam. Jobb is, hogy nem tudom, hogy mi rejtőzik abban a mocskos fantáziájában.
Eszméletlenül pimasz, de közben iszonyú szexi. Már ott tartok, hogy nem is tudom, hogy Stephen játszadozik velem, vagy fordítva. Mondjuk úgy, hogy mindketten játsszunk a másikkal. Ez lehet a mi sportunk.
- Miből gondolod, hogy nem tettem már fel azokat a kérdéseket? - Az még ennél is jobb kérdés lett volna, hogy: miből gondolod, hogy a válaszok bármin is változtatnának? Élveztem vele a szexet? Igen. Akartam? Ha nem akartam volna, akkor meg se történt volna. Megbántam? Talán csak a körülmények végett. Még sorolhatnám...
- Szóval ezt szeretnéd? - Igyekeztem némi meglepettséggel nézni rá, mintha nem is érezném a közöttünk lévő kémiát. Néha nem is értem, hogy mit kell ezen ennyire túlbonyolítani. Persze a körülmények meg minden... Na meg ez az adok - kapok játék valahogy szexi és persze az a része is, hogy tiltott.
- Hm, én úgy gondolom, hogy ma a születésnapos kívánhat csak. - Szóval, ha dugni akar velem, akkor az a minimum, hogy én fogom eldönteni, hogy mikor és hol akarom.
- Ha jól viselkedsz, akkor lehet, hogy téged foglak kívánni mikor elfújom a gyertyát. - Azt kitalálta már, hogy a drága barátnőjét mivel szeretné lefoglalni, miközben a lábaim közé fúrja be magát?
- Nem lehetsz ennyire türelmetlen. - Már attól nevetni támad kedvem, hogy bele gondolok, hogy tényleg nekem esne itt, az már tényleg közszemérem sértés lenne. Ezek szerint nem volt elég neki amit tegnap Venessától kapott.
- Mehet! - Szállt is a magasba és porrá is lett egyetlen lövésem után. Úgy éreztem, hogy közbe kell lépjek, hogy legalább egyikünk tényleg kapjon észbe, hogy van itt még egy férfi, akinek jelenleg is tart a munkaideje. Hát remélem nem untattuk nagyon.
- Ez már nagyon megy, esetleg van valami amire még szeretnél megtanítani? - Van egy olyan sejtésem, hogy rövid az a bizonyos póráz és időre vissza kell érnie, szóval, ha lenne is bármi akkor is jelenése lenne a drága Venessánál.

♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Stephen O'Connell
Stephen O'Connell



TémanyitásTárgy: Re: Canyon Gate Country Club Canyon Gate Country Club I_icon_minitime06.08.20 16:18






Stephen & Lizbeth




tumblr_mwm1wy4IwC1rvgg9ho9_r1_250.gifv

tumblr_p89nushr0f1vdl2rgo6_400.gifv?fbclid=IwAR2hb8y_9jYZpVqxKo0WhrKVviciwkZ2uAFW0fejc6AKW53FhoU_fAXSLt0



- A

kkor csak szólj előre, hogy jó helyen álljak... - Mert egyébként nem csípem a zsúrokat, a kívánj valamit részhez is kicsit idős vagyok már...
- Hmm, bár nem igazán vagyok már tortás, én már azokat a fajta édességeket kedvelem, amivel más is járt és magam dönthetem el honnan szeretném elkezdeni fogyasztani. - De a szórakozás kedvéért majd figyelni fogok, majd igyekszem jó helyre állni, hogy láthassam milyen arcot vág, arról már tudok olvasni.
- Hm, nem, úgy tűnik itt már nincs rám szükség. - Vontam meg a vállam, szándékosan nem akartam ezt itt most tovább feszíteni, túl sokan vagyunk, ez a játék pedig csak kettőnkre tartozik, ha pedig valamire még szeretné, ha megtanítanám, csak kérnie kell, de hiszen tudhatná már.
- Gyorsan tanulsz, de ezt már megtapasztaltuk. - Kezdtem lassan hátrálni tőle. Veszíteni is tudni kell, bár nem igazán érzem azt, hogy veszítettem volna, viszont Ő lehet most győztesnek érzi magát felettem, de hosszú még a hétvége, még annyi minden történhet és fog is.
- A tiéd a terep. - Tártam ki a karom, ezzel el is köszöntem, átadva az én kis hobbi sportomat neki. Talán holnap reggel is kijövök.
- A hölgyé a pálya. - Intettem, majd megindultam gyalog vissza a hotelbe, van mit sétálnom, de addig is legalább kitisztul a fejem és más kötelezettségeim is vannak bármennyire is szeretnék csak vele foglalkozni és azzal, hogy újra megkaphassam. Fogalmam sincs mi vonz benne vagy miért vonz ennyire, vagy mitől akarom ennyire, hmm, talán nekem se ártana feltennem néhány kérdést, de ehhez meg már azt hiszem túlságosan is tiszta a fejem, ehhez kellene valami, valami erősebb. Messziről még hallottam az ismételten eldördülő puska zaját, de nem törődtem vele. Kéne egy kávé meg egy tequila, kávés tequila. azután Vanessa egész nap, gyűlölöm Jennát, komolyan szívat ez a nő, ha előre tudom, inkább én is megpróbáltam volna lefizetni valahogyan.



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lizbeth Vandervoort
Lizbeth Vandervoort



TémanyitásTárgy: Re: Canyon Gate Country Club Canyon Gate Country Club I_icon_minitime06.08.20 17:51

 

tumblr_inline_o2ujft9oqa1rifr4k_500.gif
To: Stephen

Mindenkinek van egy sötét oldala, de van, aki jobban el tudja ezt rejteni.

Helyszín: Wellness

Úgy alakultak a dolgok, ahogyan azt hittem volna? Egyáltalán nem. Azt hittem, hogy ennél sokkal jobban fogok szórakozni, de mondjuk kezdetnek megteszi. Inkább tanulságosnak könyvelném el a mai délelőtti kis találkozónkat. Bizony, sok mindenre fény került. Többek között megtudhattam azt, hogy amikor a drága menyasszonyába hatol akkor is csak rám tud gondolni. Sőt, az is világossá vált számomra, hogy Stephen szerint mi ismét nagyon közel fogunk kerülni egymáshoz. Vakmerő húzás lenne tőle, hogy úgy hajtana rám, hogy Vanessa mindössze néhány méterre van… Viszont az este már megtette. Nem is értem, hogy miért teszi ezt, hiszen számtalan lehetősége lett volna hozzám ismét közel kerülni úgy, hogy a menyasszonya még a közelbe sem lett volna. Ez lenne az a bizonyos kalandvágy? Vagy már fogalmam sincs, hogy mire gondoljak vele kapcsolatban.
Ahelyett, hogy a szobámban maradtam volna és továbbra is azon törtem volna a fejemet, hogy mi volt a tegnapi dolog… Inkább lementem, hogy egy kis wellnessel kényeztessem magamat.
- Köszi Martin, hogy elvállaltál. – Mosolyogva léptem elé, majd dobtam is le magamról a törölközőt, hogy felfeküdjek a masszázságyra.
- A születésnaposnak mindent. – Ha itt szállok meg, akkor mindig szakítok arra időt, hogy Martin elképesztő technikáját kiélvezzem. Nem szégyenlősködök előtte, de ennek ellenére előírásnak megfelelően szépen letakart. Nála mindig takarásban van az a testrészem, amit éppen nem masszíroz. Kedvelem és jókat szoktunk beszélgetni. Nagyon aranyos a pasija is, tökéletes párt alkotnak.
- Figyelmeztetlek nagyon feszült vagyok. – Ezt már akkor közöltem vele, amikor már elkezdte masszázs olajjal bekenni a hátamat, vállaimat. Arra pedig inkább nem térnék ki, hogy miért is érzem magam ennyire feszültnek.
- Nem vicceltél. – Pont sikerült egy hatalmas csomóra rátapintani a vállamba. Eleinte kissé fájt, de aztán egyre jobban kezdtem el élvezni csodálatos kezeit. Még beszélgettünk néhány szót, de a szobában lévő illóolajok és a vaníliás gyertya illatától nagyon hamar elálmosodtam. Szóval egy idő után már mindketten csendben voltunk. Hagytam, hogy azt tegyen velem, amit csak akar, miközben elalvás közeli állapotba kerültem.

♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Canyon Gate Country Club Canyon Gate Country Club I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Canyon Gate Country Club

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Similar topics

-
» Golf & Country Club
» Stoney's Rockin Country bár
» Hell Gate - Lucifer és Constantine FRPG
» Club Lux
» Club N.Y.C - Welcome to the party

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Külváros :: Grand kanyon-