welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Canyon Gate Country Club - Page 2 Vote_lcapCanyon Gate Country Club - Page 2 Voting_barCanyon Gate Country Club - Page 2 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Canyon Gate Country Club - Page 2 Vote_lcapCanyon Gate Country Club - Page 2 Voting_barCanyon Gate Country Club - Page 2 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Canyon Gate Country Club - Page 2 Vote_lcapCanyon Gate Country Club - Page 2 Voting_barCanyon Gate Country Club - Page 2 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Canyon Gate Country Club - Page 2 Vote_lcapCanyon Gate Country Club - Page 2 Voting_barCanyon Gate Country Club - Page 2 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Canyon Gate Country Club - Page 2 Vote_lcapCanyon Gate Country Club - Page 2 Voting_barCanyon Gate Country Club - Page 2 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Canyon Gate Country Club - Page 2 Vote_lcapCanyon Gate Country Club - Page 2 Voting_barCanyon Gate Country Club - Page 2 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Canyon Gate Country Club - Page 2 Vote_lcapCanyon Gate Country Club - Page 2 Voting_barCanyon Gate Country Club - Page 2 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Canyon Gate Country Club - Page 2 Vote_lcapCanyon Gate Country Club - Page 2 Voting_barCanyon Gate Country Club - Page 2 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Canyon Gate Country Club - Page 2 Vote_lcapCanyon Gate Country Club - Page 2 Voting_barCanyon Gate Country Club - Page 2 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Canyon Gate Country Club - Page 2 Vote_lcapCanyon Gate Country Club - Page 2 Voting_barCanyon Gate Country Club - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Canyon Gate Country Club

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2



do you know who i am?
Stephen O'Connell
Stephen O'Connell



TémanyitásTárgy: Re: Canyon Gate Country Club Canyon Gate Country Club - Page 2 I_icon_minitime16.08.20 21:29






Stephen & Lizbeth




tumblr_mwm1wy4IwC1rvgg9ho9_r1_250.gifv

tumblr_p89nushr0f1vdl2rgo6_400.gifv?fbclid=IwAR2hb8y_9jYZpVqxKo0WhrKVviciwkZ2uAFW0fejc6AKW53FhoU_fAXSLt0




T

úl hosszúnak ígérkezik ez a nap, több nővel, mint szeretném és kevesebb alkohollal, addig józanul kell kibírnom, nem mintha folyton vedelnék, kivéve, ha a családommal kell időt töltenem, abba pedig már inkább bele se gondolok, hogy lassan én is ide fogok jutni, mármint nagyon úgy fest, hogy komoly erőfeszítéseim ellenére sem sikerült meggutáltatnom magam annyira Nessával, hogy kiadja az utam, de őszintén azt is nehezemre esne elhinni, hogy szeret, ki tudja, talán megérne egy dobást egy beszélgetés, de az nem ma fog mesesni közöttünk.
Így ebéd után inkább úgy döntöttem, hogy úszom egyet, az legalább jót tesz, felfrissülök és kitisztulok az esti parti előtt, aminek Lizbeth-ről kell szólnia, és nekem viselkednem iellene vagy Jenna kitekeri a nyakam, felkapva egy fehér köntöst a nyugágyról indulok meg, hátha valaki vállalja ezeket az istentelen csomókat a vállamban felesleges kérdések nélkül, de ehelyett ismerős hang ütötte meg a fülem, megállok egy pillanatra, majd kíváncsiságomnál vezérelve lépek be halkan a helyiségbe, ajkaim mosolyra húzódnak, de elfojthattam egy morgást, mert a pasas megfordult és már szóra nyitotta volna a száját kapom mutatóujjam szám elé, hogy maradjon csendben, azután pedig intek magam felé, értetlenül áll meg előttem, én pedig szó nélkül nyomok egy százast a kezébe és állok odébb az ajtóból, hogy ezt majd én elintézem. Mindezt igyekeztem annyira gyorsan lebonyolítani, hogy a masszázságyon fekvő Liz semmit se sejtsen meg. Hangtalanul lépek a helyébe, kenek némi olajat a kezemre, eldörzsölöm, majd finoman kezdem belemasszírózni Liz bőrébe, erősen dolgozva rajta felfelé, majd finoman húzom végig mindkét kezem lefelé, percekig teszem a dolgom egyetlen szó vagy rossz mozdulat nélkül, hiszen alapvetően tisztában vagyok az emberi testtel, így tudom mit, hol és hogyan kell átdolgoznom, jóleső mély moralyai pedig szintén arról tanúskodnak, hogy értem a dolgom, ha a testéről van szó, lassan és finoman haladok lejjebb, kezem óvatosan csúszik be a fehér szövet alá, ami engedelmesen csusszan le fenekén és folytatom, ám egyre érzékibb mozdulatokat téve rajta.



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lizbeth Vandervoort
Lizbeth Vandervoort



TémanyitásTárgy: Re: Canyon Gate Country Club Canyon Gate Country Club - Page 2 I_icon_minitime16.08.20 23:51

 

tumblr_inline_o2ujft9oqa1rifr4k_500.gif
To: Stephen

Mindenkinek van egy sötét oldala, de van, aki jobban el tudja ezt rejteni.

Martin keze munkáját csak dicsérni lehet. Ezért is csak hozzá jelentkezek be, ha itt járok. Néhány perc alatt már éreztem, hogy kezdek ellazulni. Sőt, lassan már el is bóbiskoltam, miközben élveztem a kényeztető masszázst. Kár, hogy meleg, mert aki így tud bánni egy női testtel… Nos, lenne néhány ötletem, hogy mit is kezdhetne még velem. Neki is lettek hirtelen ötletei? Vagy ezt mire véljem? Teljesen más. Nem szokott így hozzám érni, sőt nem is szokott a lepedő mögé betévedni, erre mindig precízen ügyel. Valami nagyon nincs rendben. Nem szívesen hoztam volna kellemetlen helyzetbe, vagy bármi, hogy számon kérem, de… Nem bírtam továbbra is tétlenül feküdni, arra várva, hogy bármit megtegyen velem. Könyökeimre támaszkodtam, hogy így nézzek hátra vállam mögül. Erre aztán nem számítottam. Mégis, hogy került ide? Azt hiszem, hogy erre lenne néhány ötletem. Miért van az, hogy egy olyan helyen bukkan fel, ahol meztelenül kellett lennem? Hm, vajon van ennek köze ahhoz, hogy lenne bármi hátsószándéka velem?
- Hiányoztam? – Most jönne az a rész, ahol megjátsszon előtte a szűz kislányt? Vagy inkább az, hogy ordibálni kezdek vele, hogy mit keres itt? Miért is ne? Rendezhetnék egy kis műsort is akár, de akkor a kis titkos vonzalmunk egymáshoz már nem is lenne olyan titkos. Egy dolog biztos, már nem fogom magam takargatni előtte. Minek is tenném? Már mindent látott.
Mintha a világ legtermészetesebb dolga lett volna egyszerűen csak az oldalamra fordultam. Felfedve előtte minden bájomat. Ez most a tegnapi csókunk után jól kiérdemelt repeta rész lenne? Még egy csókra vágyik, vagy esetleg annál is többre? Na és miből gondolja, hogy én is többet akarnék? Ha nem így lenne, akkor már biztos magamra rántottam volna a lepedőt, hogy ne lásson meztelenül.
- Akarsz valamit? – Akaratlanul is azon kaptam magam, hogy arról fantáziálok, hogy vajon mi lehet a fehér köntöse alatt? Mármint pontosan tudom, hogy mi van alatta, már csak az a kérdés, hogy ma is látni fogom-e.  

♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Stephen O'Connell
Stephen O'Connell



TémanyitásTárgy: Re: Canyon Gate Country Club Canyon Gate Country Club - Page 2 I_icon_minitime17.08.20 21:12






Stephen & Lizbeth




tumblr_mwm1wy4IwC1rvgg9ho9_r1_250.gifv

tumblr_p89nushr0f1vdl2rgo6_400.gifv?fbclid=IwAR2hb8y_9jYZpVqxKo0WhrKVviciwkZ2uAFW0fejc6AKW53FhoU_fAXSLt0




F

eszültnek látszik, legalábbis az aprócska makacs csomók a nyakánál és a vállán eléggé erre utalnak, vajon mi okozhatja őket, Liz? Kíváncsi lennék mi az, ami ennyire nem hagyja nyugodni és ilyen méretes fájdalmakat okoz neki, mert ez egy idő után elég vacak érzés tud lenni, van benne tapasztalatom és idő mire valaki kidolgozza őket, még szerencse, hogy még órák vannak a partiig.
- Fordulj vissza, még nem fejeztük be, még van húsz perced a masszázsból. - Orvos volnék, hozzáértő kezeim vannak, amit érezhetett is, nem csak az ágyban tudom hogyan kell megérinteni egy nőt, egyéb szituációban is megy, és még nem fejeztem be, ott még éreztem valamit, és épp csak hogy kezdtem belejönni az új munkámba, lehet nem annyira tuinos és szakavatott, mint az előző pasasé, de az én kezeim közül sem szokás elégedetlenül távozni, szóval...
- És úgy érzem szükséged van rá. - Bár azt nem tudtam megállni, hogy ne futtassam rajta végig a tekintetem, eszméletlenül dögös és még provokál is, elég nyilvánvalóan, de most nem úgy lesz, ahogy ggondolja vagy az elvárható lenne tőlem, mindössze törlesztem az adósságom és még hosszú a nap.
- Addig is, miről szoktatok ilyenkor beszélni, lelkizzünk, mond csak Liz, mitől vagy ennyire feszült? - Fordítottam vissza hasra, majd ahogy folytattam egyből sikerült rátapintanom egy befeszült izomtömegre, amit finoman kezdtem stimulálni. Később úgysem élvezhetjük egymás khm figyelmét, túl sokan fogják elrabolni a születésnapost és úgy illik, hogy egy kicsit minddenki kapjon a társaságából, én pedig valami olyasélére gondoltam, ahol és amiből csak én kapnék, akkor miért vagyok ennyire szokatlanul türelmes, hiszen jóformán semmi sem takarja kezeim alatt és épp csak annyira érek hozzá, hogy felébresszem kíváncsiságát, miért nem veszem el, amiért jöttem, amiért voltaképp az éjjel megjelentem az ajtajában. Engedett volna? Ha eléggé akarom, akkor bizonyára, előbb-utóbb megenyhült volna ajkaim és karjaim között, de így legalább hozzájárulok, hogy a partijára ellazultabb legyen.



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lizbeth Vandervoort
Lizbeth Vandervoort



TémanyitásTárgy: Re: Canyon Gate Country Club Canyon Gate Country Club - Page 2 I_icon_minitime24.08.20 20:07

 

tumblr_inline_o2ujft9oqa1rifr4k_500.gif
To: Stephen

Mindenkinek van egy sötét oldala, de van, aki jobban el tudja ezt rejteni.

Vanessa mennyire lehet unalmas, ha már ismét az én társaságomra vágyik? A délelőttöt is együtt töltöttük, ahol közöltünk egymással néhány félre nem érhető célzást. Esküdni mernék arra, ha a négy fal között lettünk volna négyszemközt akkor semmi sem állított volna meg minket abban, hogy kiéljük egymáson az lefolytot vágyainkat. Vajon mi vonzza mindig hozzám? Csak azért akar ennyire, mert tiltott vagyok számára? Nem szeretem, ha játékszerként kezelnek, viszont ebben a játszmában én is benne vagyok, tagadhatatlanul. Ha nem akarnám, hogy most itt legyen, akkor csak egyszerűen magamra venném a köntösömet és faképnél hagynám. Erre mit művelek? Maradok és kivárom, hogy mit szeretne velem tenni.
- Most tényleg ezt fogod csinálni? – Mit meg nem adnék azért, ha ezt most Vanessa látná. Vajon mit reagálna? Stephen nagyon feszegeti a saját határait és mind jól tudjuk, hogy aki a tűzzel játszik az végül megégeti magát.
- Szóval feszült lennék? – Micsoda meglepetés. Van olyan dolog, amihez Stephen nem értene? Lassan kezdek ebben kételkedni. Úgy nyúlt hozzám, hogy ha nem vitte volna túlzásba, akkor észre sem vettem volna, hogy nem Martin keze ügyködik a testemen.
- Valójában ilyenkor nem igazán szoktunk beszélgetni, mindössze csak élvezem a masszázst. – Valamiért olyan érzésem van, hogy most nem fogok annyira ellazulni, ahogyan általában szoktam. Úgy érzem magam, mint egy kis ártatlan kisegér, akit a nagy kandúr macska éppen sarokba szorított. Ojaj, nehogy végül én húzzam meg a bajuszát. Cincogás lesz a vége, vagy elégedett macska nyávogás? Idővel kiderül, de Stephen most annyira türelmes, pedig már abban a tudatban voltam, hogy ha felé fordulok és meglátja, hogy testemet semmi sem fedi, akkor egy szempillantás alatt fog leteperni és itt és most magáévá tesz. Bevallom kissé csalódott vagyok, vajon már nem tudom úgy felizgatni, mint eddig? Nincs már felette és a libidója felett hatalmam? Ezt kétlem, mindössze csak játszik velem.
- Mitől is lehetnék feszült? – Tettem fel a költői kérdésemet, de meg sem vártam, hogy válaszoljon, már folytattam is a mondanivalómat.
- Talán attól is feszült lehetek, hogy tegnap gondolkozás nélkül megcsókolt valaki a szobám ajtajában nem foglalkozva azzal, hogy bárki megláthatott volna minket. – Nem szeretnék botrányt. Ha el akarja hagyni a nőjét, akkor ne engem használjon fel indokként. Nem hinném, hogy létezne számunkra közös jövő, de jó szórakozásként tekintünk egymásra.

♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Stephen O'Connell
Stephen O'Connell



TémanyitásTárgy: Re: Canyon Gate Country Club Canyon Gate Country Club - Page 2 I_icon_minitime26.08.20 20:57






Stephen & Lizbeth




tumblr_mwm1wy4IwC1rvgg9ho9_r1_250.gifv

tumblr_p89nushr0f1vdl2rgo6_400.gifv?fbclid=IwAR2hb8y_9jYZpVqxKo0WhrKVviciwkZ2uAFW0fejc6AKW53FhoU_fAXSLt0




- M

it Liz, mit csinálok? - Csekély szakértélememmel masszálom épp, mármint az egészségügyi szaktudásom az megvan hozzá, így még az is esélyes, hogy vlaüban jól fogom csinálni, hiszen pontosan tudom mely izmok hol helyezkednek el és hogyan kell őket kimasszírozni, ha ilyen makacsul berándulnak, teljesenn hasznos mostohatestvér vagyok.
- Akkor tedd azt. - Nyúltam az olajos flakonért, hogy nyomjak még egy kióeveset a tenyermóembe, majd igyekeztem egyenletesen és finoman eloszlatni bőrén alaposan beledolgozva. Gerince mentén két oldalt haladok fel egész tenyeremmel erősen nyomva fel lapockájáig, majd körül és lassan le vissz oldalán.
- Értem, és mi zavar jobban, az, hogy csak úgy megcsókolt vagy az, hogy bárki megláthatott volna titeket? - Bár nem igen adtam neki időt viszonzásra, de nem is lökött el, mondhatnánk, hogy váratlanul érte meg blablabla, de mindketten tudjuk, hogy nem erről van szó, vágyott rá, egész este, még ha nem is ismerné be, ahogy ma reggel a pályán is.
- Vagy az, hogy megtette, amire mindvégig vágytál? - Ha a pofátlanságot mérni lehet, nálam már régen kiakadt volna az a mutató, és néha még magam sem tudom mit várok az egésztől, talán csak nincs elég bajom és kell még valami, ami felráz a munkámon kívül, vagy lehet egyszerűen csak többet kellene dolgoznom, mint az átlagos nagyvárosi karrierista embereknek, akik késő este érnek haz, kooránk kelnek, folyton nyúzottak és valamikor ebédidőben szabadulnak ki az irodájukból, na nekik holtbiztos, hogy nincs idejük ennyi mindenre, még a saját neükre se vagy inkább egyszerűen kedvük nincs már a feleségükhöz. Egy biztos, én nem ilyen életre vágyom és akkor voltam bolond, amikor azt gondoltam jó lesz ez így, kevesebb probléma.
- Na és mit tettél volna, ha valaki hirtelen befordul arra a folyosóra? - Ez kétesélyes szituáció, vagy ellök magától vagy behúz magával a szobájába, bármelyiket is választotta volna, gyorsan kellett volna döntenie és meglehet kell is még.



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lizbeth Vandervoort
Lizbeth Vandervoort



TémanyitásTárgy: Re: Canyon Gate Country Club Canyon Gate Country Club - Page 2 I_icon_minitime29.08.20 13:06

 

tumblr_inline_o2ujft9oqa1rifr4k_500.gif
To: Stephen

Mindenkinek van egy sötét oldala, de van, aki jobban el tudja ezt rejteni.

Most tényleg menjek bele a játékába? Annyival, de annyival egyszerűbb lenne, ha most faképnél hagynám, de a kíváncsiságom mégis itt tart.
- Hogy mit csinálsz? – Szerintem erre mindketten tudjuk a választ, de szívesen kifejtem neki bővebben.
- Mondjuk beosonsz hozzám, amikor meztelenül fekszem a masszázságyon és úgy teszel, mintha a masszőröm lennél? – Mégis hogyan jutott eszébe ez az elvetemül ötlet? Na meg honnan tudta, hogy most éppen mit csinálok? Lennének kérdésem hozzá, de inkább megtartom magamnak.
- Az, hogy bárki megláthatott volna minket. – Ha bárki más csókolt volna meg és még meg is láttak volna minket, akkor abból nem lett volna olyan katasztrófa, mintha vele láttak volna meg. Végül csak igaz lesz, hogy a tiltott gyümölcs édesebb.
- Tele van a szálloda olyan emberekkel, akik megbotránkoztak volna rajta, ha látnák a kis csók jelenetünket. – Akarja, hogy soroljam? Mondjuk anyám, vagy az apja, de leginkább a menyasszonya. Meg a rokonság, akik azért jöttek, hogy a születésnapomat ünnepeljük együtt.
- Tudod nem is értem, hogy mások mégis honnan veszik a bátorságot arra, hogy megmondják, hogy mégis mire vágyok. Honnan is tudhatnák? – Ha tényleg tudta volna, hogy mire is vágyok, akkor mégis hogyan volt képes beérni egyetlen egy csókkal? Ez azért kezd kicsit ellentmondásos lenni számomra. Persze talán velem szívesebben töltötte volna az éjszakát, de nem tehette meg úgy, hogy a drága kis Vanessája már nagyon várta, hogy csatlakozzon hozzá a szobájukba.
- Őszintén nem tudom, de számít ez? Senki sem volt ott szerencsére. – Talán ijedtemben felpofozom, mint aki teljesen megbotránkozott volna azon, hogy mit is tettek vele és ráfogom arra, hogy Stephen csak sokat ivott és ezért tette. Persze mindez attól is függ, hogy mi kapott volna minket rajta, mert ha csak egy szállodai alkalmazott, vagy egy vendég azzal minek is foglalkoznék?
- Szóval nem kell azzal foglalkoznom, hogy mi lett volna, ha… - Most még megúsztuk, de vajon szerencsénk lesz legközelebb is? Egyáltalán lesz következő alkalom?

♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Stephen O'Connell
Stephen O'Connell



TémanyitásTárgy: Re: Canyon Gate Country Club Canyon Gate Country Club - Page 2 I_icon_minitime25.06.21 21:21






Stephen & Lizbeth




tumblr_mwm1wy4IwC1rvgg9ho9_r1_250.gifv

tumblr_p89nushr0f1vdl2rgo6_400.gifv?fbclid=IwAR2hb8y_9jYZpVqxKo0WhrKVviciwkZ2uAFW0fejc6AKW53FhoU_fAXSLt0




- T

alán kifogásaid vannak a kezemet illetően? Talán... másképp szeretnéd, hogy hozzád érjek? - Közben igyekeztem egy percre sem abbahagyni a srác munkáját és hát legalább olyan szakavatott is lenni és rádolgozni mindegy egyes görcsbe rándult pontjára, de persze annak sincs akadálya, hogy gyengédebb legyek, Liz tudja hogyan kell elérnie, amit csak szeretne.
- Tele van a szálloda olyan emberekkel, akik nem érdekelnek. - Folytattam, vagyis hát pontosítottam az elkezdett mondatán.
- És Téged sem. - Ami pedig nyilvánvaló. ahogy ez a kis hétvégi közjáték is.
- Én nem akarom megmondani Lizbeth mire vágysz... - Ez most meglehet kicsit abszurdan hangzott, aminek meg is van a miértje.
- Tudom és bármikor megmutatom. - Nagyképűen hangozhatott, annak is szántam, hiszen mindketten tudjuk, hogy pontosan tudom mire vágyik és kész is vagyok megmutatni, ha szeretné és tudom, hogy szeretné.
Ügyes próbálkozás volt, ahogyan megpróbálta kivágni magát és most hagyom is neki, fogalma sincs mi tett volna és ezzel most kivételesen talán ketten is vagyunk így, vagy az is lehet, hogy pont emiatt teszem, amit teszek, az valahogy sokkal egyszerűbb lenne? Együtt élnem azzal a tudattal, hogy a családunk fekete báránya lettem, aki nem csak, hogy ott hagyta a menyasszonyát, de a saját mostohagúgával csalta nyilvánosan, ez talán még a búlvárlapoknak is sok lenne.
- És, ha ma egészen véletlenül megtörténik, akkor mit fogsz tenni? - Férfi vagyok, ilyen dolgok nem történnek egészen véletlenül, nincs olyan, hogy most, de megcsókolnám, gondolnod kellett rá, valamikor, ha csak egyszer is, az alkalom pedig előbb vagy utóbb adni fogja magát, talán itt és most, talán este a pertyn, kettesben, vagy egy csendesebb helyen.
- Engedsz a vágyaidnak? - Lassan csúsztattam végig ujjaim a hátán, végig a gerince mentén finoman és melegen érintve puha bőrét, órákon át tudnám simogatni, így, vagy bárhogyan.
- Egész éjjel csak Téged simogatnálak. - Lizbeth nem egy darab deszka az ágyban, hanem egy nő, igazi nő.



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lizbeth Vandervoort
Lizbeth Vandervoort



TémanyitásTárgy: Re: Canyon Gate Country Club Canyon Gate Country Club - Page 2 I_icon_minitime26.06.21 13:11

 

tumblr_inline_o2ujft9oqa1rifr4k_500.gif
To: Stephen

Mindenkinek van egy sötét oldala, de van, aki jobban el tudja ezt rejteni.

Vannak olyan emberek, akikért jobbá szeretnél válni, de vannak olyanok is, akik a lehető legrosszabbat hozzák ki belőled. Egyértelműen Stephen a lehető legrosszabb énem szemtanúja. Ha vele vagyok, akkor mindig olyan dolgokat művelek, amire egyáltalán nem vagyok büszke. Sosem szerettem volna harmadik fél lenni egy kapcsolatban, sőt még sosem voltam senki szeretője se, egészen idáig. Mégis különös érzés kerít hatalmába, már csak attól, ha egy légtérbe vagyok vele. Tetteimre magyarázat lehetne a szerelem és az, hogy a rózsaszín ködtől képtelen vagyok logikusan gondolkozni, de nem akarom becsapni saját magam. Ez nem szerelem. Az igaz, hogy vonzódok hozzá, túlságosan is, de szerintem csak azért, mert élvezem a vele való macska egér játékot. Hiszen a mi esetünkben sosem tudhatjuk, hogy melyikünk állít fel csapdát a másiknak, mert ez mindig változó. Izgalmas és szórakoztató vele letérni a jónak hitt útról és egymás vágyait felfokozni, majd kielégíteni. Meddig fogjuk még egymással ezt művelni? Ameddig le nem bukunk és véget nem ér a mi kis titkos viszonyunk? Szerintem már nem élvezném ennyire, ha bárki is tudomást szerezne rólunk. Habár ez is csak egy feltételezés, és túl sok a mi lenne, ha kérdés.
- Kezd bűntudatom lenni. Túl sokat foglalkozol velem, szegény menyasszonyodra jut még időd? – Gyorsan témát váltottam, lehetőleg olyasmivel akartam elő drukkolni, amivel elvehetem a kedvét attól, hogy tényleg őszintén bevalljam neki, hogy hol szeretném, hogy hozzám érjen.
- Miért csináljuk ezt? Neked menyasszonyod van. – Ennek ellenére mégis hozzám osont be és játssza el nekem a masszőr szerepét. Annak ellenére, hogy meztelen vagyok és feltételezem azt, hogy Stephen a köntöse alatt semmit se visel, hát… Ezt nevezik türelemjátéknak. Elég sokáig voltam a játékszere ahhoz, hogy végre azt akarjam, hogy forduljon a kocka.
- Én pedig bárkit megkaphatnék. – Mellékesen Stephen is. Mégis együtt élvezzük a bűnös élvezeteket. Vajon én vagyok az egyetlen, akivel csalja Nessát? Néha akaratlanul is arra gondolok, hogy hányadik lehetek a sorban.
- Semmit sem fogok tenni. – Leszálltam a masszázs asztalról. Meztelenül álltam előtte.
- Mert semmi sem fog történni. – Határozottan jelentettem ki mindvégig a szemébe nézve. Túl hosszúnak tűntek a másodpercek és mielőtt még elvesznék gyönyörű kék szemében gyorsan hátat fordítottam és magamra vettem köntösömet.
- Eddig is engedtem a vágyaimnak, de lett bármi hasznom belőle? – Azt hiszem, hogy itt az ideje, hogy stratégiát váltsak. Még mindig elevenen él bennem, hogy Stephen anno mit vágott hozzám. Nos, akkor olyan nő fogok lenni, amt feltételezett rólam. Mégis csak közelebb merészkedtem hozzá. Nehogy azt gondolja, hogy megfutamodok, az a gyáváknak való.
- Még a körülmények ellenére is akarlak. – Teljesen őszinte voltam hozzá és mindketten tudjuk, hogy a körülmények alatt Vanessát értem.
- Van benned valami, amiért képes voltam feladni az eddigi elveimet. – Eddig mindig tabu volt számomra az olyan férfi, akinek barátnője van. Nem hittem, hogy nekem való lenne a szerető szerep.
- Tagadhatatlanul vonzódok hozzád. Mégis ez csak a vágyaim kielégítéséről szól, semmit többről. – Nem vagyok belé szerelmes és nem ábrándozok arról, hogy miattam elhagyja a menyasszonyát és egy szép napon majd engem fog az oltárhoz kísérni. Ha Nessát velem csalta, akkor engem kivel csalna? Aki egyszer megtette…
- Mennem kell, mert sosem fogok magamnak gazdag férjet, ha valaki más férj jelöltjével szórakozok. – Stephen azt gondolta rólam eleinte, hogy olyan vagyok, mint az anyám. Akarok magamnak egy gazdag férfit, aki mellett a megszokott életszínvonalat élhetem továbbra is. Tudom, hogy ezt hitte, viszont azt nem tudom, hogy most miként vélekedik rólam. Viszont egy dologban biztos vagyok, ezt nem csinálhatjuk tovább, ezért mielőtt még bármit is mondani tudott volna sietős léptekkel faképnél hagytam.

♔ nickdiazfan
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Canyon Gate Country Club Canyon Gate Country Club - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Canyon Gate Country Club

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Similar topics

-
» Golf & Country Club
» Stoney's Rockin Country bár
» Hell Gate - Lucifer és Constantine FRPG
» Club Lux
» Club N.Y.C - Welcome to the party

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Külváros :: Grand kanyon-