welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Bonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin Vote_lcapBonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin Voting_barBonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Bonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin Vote_lcapBonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin Voting_barBonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Bonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin Vote_lcapBonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin Voting_barBonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Bonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin Vote_lcapBonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin Voting_barBonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Bonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin Vote_lcapBonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin Voting_barBonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Bonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin Vote_lcapBonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin Voting_barBonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Bonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin Vote_lcapBonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin Voting_barBonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Bonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin Vote_lcapBonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin Voting_barBonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Bonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin Vote_lcapBonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin Voting_barBonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Bonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin Vote_lcapBonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin Voting_barBonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Bonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next



do you know who i am?
Daisy McFly
Daisy McFly



TémanyitásTárgy: Bonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin Bonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin I_icon_minitime25.05.20 22:21



Daisy & Austin




9d3u7cb7314g26tgthl6.gif





G

yorsan eltelt ez a pár nap, mindig egy - két nappal hamarabb kell ott lenünk az adott helyszínen, hogy ránk tudják igazítani a ruhákat, így már szombat kora reggel indul a gépünk, összecsomagoltam mindent, még egyszer körül néztem a szállodai szobámban, nosztalgikusan villantak fel jelenetek az Austinnal töltött hetekből, hiányozni fog ez a szőke macsó, de a vásznon kívül már máshol úgysem fogom látni, így veszek egy mély levegőt és kisétálok a szobámból, leadom a kulcsot és ezzel hivatalosan is kijelentkeztem, lent már vár a taxi ami kivisz a reptérre, szeretnék időben ott lenni, még az ajándék boltban vennem kell valamit a lányomnak is, minden városból van valami édes kis emléke, plüss, hógömb, mindig felhívom amikor indulok, édes kis cukor bogyóm, elmondja most mit vegyek neki és, hogy mennyire vár már haza, Párizs után két hétre hazamegyek hozzá, már lassan külön táska kellene azoknak amiket neki vettem, szóval ideje lenne már meglátogatnom őt.
Be chackelek, leadom a csomagom, van még fél órám, így leülök és felhívom Lilit.
 - Szia drágám!
Mosolyodok el, annyira rég láttam már, öleltem át, ő lesz az én kis gyógyírem mindenre, az én apróságom, olyan nagyra nőtt már mióta nem láttam. Lelkes, mint mindig és persze az első kérdése mikor jössz haza, a második, hogy most hova mész, elbeszélgetek vele miközben bekapcsolom a kamerát, és elindulok vele az ajándékbolt felé.
 -  Most mi a szíved vágya Lilim?
Én, azt tudom, de valami kis mütyürre gondolok első sorban, egy hatalmas nyalóka szúr neki szemet, amin Vegas látképe a csomagolás, remek ízlésed van kicsim, mint mindig.
 -  Jól van drágám, anyának mennie kell, indul a gépe, vigyázok magamra, szeretlek.
Nyomok egy puszit a kamerának, majd leteszem, felszedem a cuccaim és elindulok a járatom felé, első osztály, mi más lenne, nem én foglalom, nem én fizetem én csak megyek, felszállás előtt még egyszer ránézek a telefonomra, sóhajtok egyet, szólni kellene Austinnak, megnyitom az üzeneteim, kikeresem a nevét és pötyögni kezdek.
"Kedves Austin! Sosem voltam a szavak embere, szóval most sem fogom elnyújtani a mondandóm, rövid leszek, a munkám véget ért Las Vegasba, a ma reggeli géppel a Párizsi divathétre indul tovább az utam. Felejthetetlen volt az elmúlt pár hét, köszönök mindent. XO Daisy."
Rányomtam a küldés gombra, amint visszakaptam az értesítést, hogy kézbesítve, szomorúan nyugtáztam, hogy ennek is vége, kikapcsoltam a telefonom, és vártam az indulást, már készen állok Párizsra.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Austin Dawson
Austin Dawson



TémanyitásTárgy: Re: Bonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin Bonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin I_icon_minitime27.05.20 18:27

Daisy & Austin


Erősen bevibrál a mobilom, felvillan a kijelző Diasy, felhúzom a zárat és másodpercek alatt hagy alább a mosoly a képemről, mi van, nézek fel egy pillanatra, na fussunk neki még egyszer, mi van, most ezt nem, nem mondhatja komolyan, hívni kezdem, többször is, hát persze, hogy nem veszi fel, oké, le kell ülnöm, feszülten dörzsölgetem az orrnyergemet és próbálok gondolkodni, bosszúsan forgatom a telefonom a kezemben, majd ismét feloldom és hívom a menedzserem.
- Thony, figyelj, intéznél nekem egy helyet Párizsba, igen, igen, ma, iigen... - Pfu bazd meg, miután marha türelmesen végighallgattam pokoli hosszan a valahonnan onnan indulva, hogy most nem mehetek el, kifognak rúgni a forgatásból, öhmm nekem teljesen elment az eszem, ezzel megkárosítom az egész produkciót, mi a franc ütött belém, ööö fogalmam sincs?
- Van egy kis elintéznivalóm, gyors leszek, igen most baszki, nem, nem várhat ja és szállás is kéne, nézz utána melyik hotelben szállnak be a divathét modelljei...
- Arról a nőről van szó a lapokból, Austin, ne csináld már, bárhol találsz másikat, te is tudod, ne legyél hülye haver, tönkre vágsz mindent és ebből a kupac szarból már nem tudlak kihúzni, ha elszúrod.
- Ja tudom, de nekem ez kell, csak találd meg! - Mordulok fel erélyesebben.
- Hogyan, mégis mi vagyok én, hallod egyáltalán, amit mondok, ne...
- Leszarom ember, ezért fizetlek, old meg, addig én csomagolok, kösz. - Kinyomtam a hívást és ledobtam a mobilom a kis asztalra. Gondolkodás nélkül pattantam fel és húztam elő a bőröndöm  szekrényből, eleget utazok ahhoz, hogy rutinból menjek már a csomagolás, talán húsz perc sem telt el hívtak, hogy van egy gép délután, oké, nem mondanám, hogy bármit is átgondoltam, eddig szólt a nagy terv, a gépen jött az üzenet a hotelról meg egy valagnyi másik, amit meg se nyitottam, Daisy üzenetét bámultam percekig, majd a zsebembe dugtam a mobilom. Feszülten dobolok az ülésem karfáján, lehet, hogy látni sem akar és tök fölöslegesen fognak velem balhézni, de én igen, akarok vele beszélni, egy smsnél többet akarok, ahhoz meg túl nagyképű vagyok, hogy ennyivel beérjem, talán ahhoz is, hogy beismerjem, hogy ami hajt az a sebzettség, hogy így kidobott, ennyi és nem több. Mire landoltunk már abban sem voltam biztos, hogy jó ötlet volt és, hogy akarok még bármit is, de már a hotel előterében álltam a kártyámra várva a szobámhoz. Felmentem, lepakoltam és órámra pillantottam, éjjel kettő mindjárt, valószínűleg alszik már, kitépek egy oldalt a noteszemből és az éjjeli szekrényhez lépek, inkább reggelre hagyom a dolgot, de hagyok egy kis üzenetet, "Reggelizz velem.", ennyit írok csak, majd fogom és megkeresem Daisy szobaszámát és óvatosan becsúsztatom az ajtaja alatt. Eltöltök még néhány másodpercet az ajtót bámulva, végül aztán hátat fordítok és visszamegyek a szobámba.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Daisy McFly
Daisy McFly



TémanyitásTárgy: Re: Bonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin Bonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin I_icon_minitime27.05.20 19:53



Daisy & Austin




9d3u7cb7314g26tgthl6.gif





I

szonyú hosszú a repülő út, majdnem tizenegy óra, fáradt vagyok, nyűgös, és még egy csomó hasonló dolog kavarog bennem, alig várom, hogy vége legyen a hétnek és végre lássam Lilit, két hétig nincs problémám, nem kell fotózásra futnom, csak élvezem a locsi-fecsi  kis csaj kalandjait, hogy mi is történt vele amióta nem láttam.
A csomagjainkat elvitték a hotelbe, amíg minket pezsgővel és kaviárral teli limuzin vitt el a ruha próbánkra, mindenki vidáman csacsogott, pezsgőt szürcsölt és kaviárt falatozgatott, amíg én csak az esőcseppeket számoltam az ablakon és Austinon járt az eszem, vajon helyesen tettem, hogy szóltam neki vagy egyszerűbb lett volna csendben elsunnyogni, mint egy sérült gazella, vagy követné a vér szagát?
Hosszú volt a nap, alig vártam, hogy végre ágyba kerüljek, azt is elfelejtettem, hogy amikor leszálltam bekapcsoljam a mobilom, benyomtam a gombját, levettem a hangját és elmentem zuhanyozni, ki sem pakoltam csak előhúztam egy hálóruhát a tetejéről és beájultam az ágyamba, mélyen aludtam, mint akit leütöttek előző éjjel, iszonyúan kimerült voltam, végre alhatok egy jót. Hétkor csörög a szobámban a vezetékes telefon.
 - Halló?
Szólok bele kómásan.
 -  Miss Daisy?
Szól bele egy érdeklődő hang.
 -  Igen, tessék.
Nyöszörgöm még mindig fáradtan. Csak az ébresztőnk, mindenkit felhívnak, hogy biztos ne aludjuk el a tíz órás próbát.
 -  Hány óra van?
Hét, jön a válasz.
 -  Na jó éjt!
Csaptam rá a telefont, nem az ő hibája tudom, de még van három órám a próbáig, hiába akartam már nem tudtam visszaaludni, kimásztam az ágyból és fürdő felé mentem, hogy lezuhanyozhassak, aztán nézek valahol egy kávét.
Törölközőbe tekertem magam és úgy jöttem ki, egy papír cetlit pillantok meg, felvont szemöldökkel hajolok le érte, " Reggelizz velem." ennyi állt rajta, nézegetem a cetlit de se név, se az, hogy jó helyen van-e, megvontam a vállam, nem tudom ki vagy, de kell egy kávé, aztán majd kiderül. A táskám tetején egy fehér - kék apró kockás ruha volt, tökéletes nem túl kihívó, kényelmes, mégis csinos egy darab. Felkaptam a telefonom és a kártyám és hívtam a liftet. A recepción eligazítottak hol kapok életmentő kávét, nyolc óra múlt, nemrég nyitott az étterem, remek, még mindig rettenetesen álmos vagyok, valami erős kellene, lehet, hogy dupla, ezen morfondírozom amikor besétálok és komolyan nem hittem a szememnek.
 -   Austin? Te mit keresel itt?
Léptem oda hozzá, én ezt most itt nem értem.

Click me




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Austin Dawson
Austin Dawson



TémanyitásTárgy: Re: Bonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin Bonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin I_icon_minitime27.05.20 20:46

Daisy & Austin


Fáradt voltam és valószínűleg két összeillő gondolatom nem lett volna, de még csak hasonlóak se, szóval inkább hagytam egy üzenetet, hogy reggelizzen velem, aztán bízom benne, hogy a kíváncsisága olyan erős lesz, mint amennyire annak megismertem, és ha már itt tartunk én is az vagyok. Nem gondolhatta komolyan, hogy csak csak így hagyom elmenni, tudom, hogy sosem adtam jelé vagy mondtam ki, de Ő nem csak egy maca volt a címlapokról, akiket csak úgy váltogatnak és Daisy-t nem lehet csak úgy leváltani és nem is akarom, akartam, nem tudom, mivel nem kérdezte meg csak faképnél hagyott, mint egy hülyét és most még egyszer megkockáztatom ezt a kört. Dühít a gondolat, de inkább azon kéne gondolkodnom, hogy mi a fészkes fenét fogok kinyögni, mert a pipa vagyok és az est most vegyük át még egyszer nem elég jó, nálam igen, de nála valahogy kétlem.
- Szia. - Köszöntem egyszerűen és halkan, majd belekortyoltam a kávémba. Meglepettnek tűnik, nem is értem, na jó, de, de igen értem.
- Nem tudom, rákaptam a Louis Vuitton-ra. - Vonom meg a vállam, na jó...
- Válaszolok az üzenetedre, de mivel hiába is hívlak nem veszed fel, így eljöttem. Csüccs. - A divathét nagy esemény, csak épp rohadtul nem érdekel, de ha ez az ára, hogy a közelébe férkőzzek megint, akkor kifogok bírni néhány napot.
- Azt, hogy majd hívj, nem kimondottan így értettem. - Villantom felé a mobilom kijelzőjét az üzenetével. Igen, kb én is ugyanilyen arcot vághattam, csak még párosult hozzá néhány dolog, mondjuk az ezt most nem mondod komolyan meg még néhány, de most nem is lényeges.
- Vegyük ezt át még egyszer, úgy, hogy én is itt vagyok, tessék parancsolj, hallgatom. - Nem volt túl korrekt és én azt nem szeretem és nem érdekel, ha most kínos vagy hülye helyzetbe hozom, éjjel kettőkor több, mint tíz óra repülés után rosszabb lett volna, mert ennyit se kérdezek.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Daisy McFly
Daisy McFly



TémanyitásTárgy: Re: Bonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin Bonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin I_icon_minitime27.05.20 21:38



Daisy & Austin




9d3u7cb7314g26tgthl6.gif





M

ost komolyan kérdőre von? Álmodom? Vagy mi a jó franc van? Kezdem egyre kevésbé érteni, milyen alapon is kérdőjelezi meg ő az én döntéseim? Jó, tudom nem volt egy alaposan átgondolt cselekedet, talán tényleg jobb lett volna ha nem szólok neki. Nem tudok parancsolni meglepődött arcizmaimnak, le se tudnám tagadni, hogy a pápára is hamarabb számítottam volna nála, a fáradtságom elszállt, nem tudnám szavakba önteni a döbbenetem, csak fél szavakban rendeltem egy kávét, miközben leültem a mellette lévő székre, várjunk csak, még mindig nem tudom mit keres itt, és miért repült több, mint tíz órát? Egy SMS-ért? Hát ez nekem nem tűnik egy alaposan megfontolt és átgondolt tervnek.
 - Ó!
Halásztam elő a telefonom, feloldottam és tele voltam üzenetekkel és hívásokkal.
 -  Elnézést, tegnap reggel óta nem néztem rá, a repülőn ki volt kapcsolva, este kapcsoltam csak be amikor a szobámba mentem, de akkor meg annyira fáradt voltam, hogy el is felejtettem megnézni az üzeneteim.
Lapozgattam át gyorsan mi is történt amíg nem figyeltem, anya  küldött Lilikéről egy édes mozgó képet, ahogy anyát utánozva a cipőmben egyensúlyozik, mosoly húzódott az arcomra, az én kis dívám.
 -  Nem volt kőbe vésve, hogy még is, hogy gondoltad.
Vigyorodtam el, annyira ironikus a helyzet, hogy már már nevetni támad kedvem, még akkor is ha olyan morcos arckifejezést, mint az övé még nem láttam, jó színész lehet.
Zavartan kevertem meg a kávém és kortyoltam egy nagyot, most meg kellene magyaráznom neki, hogy miért is mentem csak úgy el, hát nem nyilván való?
 -  Most úgy tök őszintén, mi a francot keresel itt? Azt, hogy ilyen jó a croissant  nem fogom elhinni, és csak azért, hogy magyarázatot kapj arra, hogy egy nő akivel párszor lefeküdtél miért utazott el sem túl meggyőző érv. Nem akartalak megbántani azzal, hogy jeleztem befejeződött ott a munkám és mentem tovább a következőre, a te munkád is pont ilyen, utazásokkal jár, ezt te is nagyon jól tudod. Én nem az a lány vagyok aki nyugton tud maradni, és nem is értem miért várnád el ezt tőlem? Nem, mintha nem örülnék annak, hogy itt vagy, csak nem értem.
Tettem a kezem a térdére, és fúrtam tekintetem az övébe, mit keresel itt édes?

Click me




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Austin Dawson
Austin Dawson



TémanyitásTárgy: Re: Bonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin Bonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin I_icon_minitime03.06.20 22:09

Daisy & Austin


Figyelmesen hallgatta, tényleg figyeltem, aha, aha, oké, az arcizmaimnak nem mindig tudtam parancsolni, de a szemeit nem eresztettem, nem győzött meg, inkább csak megforgattam a szemeimet, mint mikor az ember költői kérdést tesz fel vagy simán csak próbál elfojtani valamit magában, ez inkább az utóbbi volt, ehelyett csak megkapartam a torkom és a karómára pillantottam, majd vissza rá.
- Ha jól számolok, ez pontosan... - Húztam össze szemöldököm és még egyszer lenéztem a csuklómon lévő órámra már csak a hatás kedvéért.
- kettő és fél perc volt, ennyit vett volna el az életünkből. - Helyette tíz órát repültem és még részt is kell vennem egy divathéten, óriási.
- És mondjuk közben rátérhettél volna, hogy én akarom-e, hogy elmenj vagy, hogy többé ne gyere vissza, nagyfiú vagyok már, vannak önálló gondolataim. - Oké, nyilvánvalóan az értelmező kéziszótárban nem én állok a hűség mintaképe oldalon, de ennél még én is többre tartottam volna.
- És ha már így rátértünk, nem, nem akarom. - Fúrtam tekintetem az övébe és csak ekkor éreztem meg kezét a térdemen. Könnyebb dolgom lenne, ha nem lenne ez az asztal, ugye tudod?
- Daisy, nem azért jöttem utánad, hogy nélküled menjek vissza és ha kell még tovább megyek, elég makacs vagyok és lehet már amúgy is kirúgnak a produkcióból, mire visszamegyek. Igen tudom, nem kérted, én se, hogy elszökj egy szó nélkül, mert ezt csináltad, elszöktél. - Tettem a kezem az övére. Ha már teljesen elment az eszem, márpedig ez van, akkor csináljuk rendesen. Nem megyek vissza nélküle. Megtettem a tétet és addig fogok játszani, amíg el nem nyerem, az elfogadás meg nem az én asztalom, főleg, ha meg se kérdeznek. Inkább csak mondja meg, mit csináljak és van rá egy egész hetem, hogy kitaláljam és próbálkozzak.
- És ki mondta azt neked, hogy az a nő voltál, akivel párszor lefeküdtem? Kitalálom. Te. Bocsáss meg, de nekem úgy tűnt, úgy éreztem, hogy neked is jó. És ha megbántottam a nőt benned, rémesen egyszerű lett volna azt mondani, hogy nem akarod, de akkor mit akartál? - Na ez már nem költői kérdés volt.  

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Daisy McFly
Daisy McFly



TémanyitásTárgy: Re: Bonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin Bonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin I_icon_minitime03.06.20 23:19



Daisy & Austin




9d3u7cb7314g26tgthl6.gif





F

el sem tűnt, hogy lassan kezdett megtelni a helyiség, mindenki a kávéja felett várta a reggelijét, újságot olvasva, pletyka lapokat lapozgatva, mobilokat nyomkodva, szerintem a csajok nem jönnek le, nem szoktunk, inkább csak a szoba szervizt vesszük igénybe, könnyebb, mint a nyálcsorgató pillantások és a féltékeny nők szikrázó szempárjai amiért a párjuk minket mustrál, hát most én ezzel mit csináljak drágám?
Próbálom leplezni döbbenetem, tényleg erősen, még is alsó ajkam kissé tátva marad a meglepetéstől, most ez valami filmes monológ? Hogyan döntsünk valakit le a lábáról, mert az nagyon jól megy bárki is írta meg neki.
 - Így egyszerűbb volt, kimaradhatott volna ez a kínos menjek ne menjek dolog.
Vonom meg a vállam és kortyolok a kávémból. Felvonom a szemöldököm és leteszem a csészém.
 -  Komolyan meg kellett volna kérdeznem, hogy mit is akarsz? Ha jól emlékszem pár intim órán kívül soha nem beszélgettünk semmiről, miért is kellett volna kikérnem a véleményed?
Csúsztattam kezem a térdére, ahogy rabul ejtettem pillantását, de nem hátrált meg, erősen fogta a tekintetem, keze rácsúszott az enyémre, ösztönösen fúrtam ujjaim az övé közé, állva a kék szempár csábítását.
 -  Hát nem volt nehéz megtalálnod.
Ejtettem meg egy sunyi kis mosolyt. A szemem sarkából vaku fényének villanását láttam meg, úgy éreztem magam, mint aki lebukott, zavartan elhúztam a kezem és a hajamba túrtam.
 -  Hát az embernek már magánélete sem lehet, azt hiszem ezt nem itt és nem most kellene megbeszélnünk.
Emeltem fel az étlapot, hogy rendelhessek magamnak valami könnyűt, zöldséges omlett és vajas croissant.
 -  Azt hiszem rólad fognak cikkezni odahaza ha ez a kép eljut a pletykalapokba. Egyébként senki sem mondta, hogy nem volt jó, sőt.
Fürkésztem az étlapot majd rendeletem. Szerencsémre gyorsan kész is lett, így nem sokáig kellett néznem azt az önelégült vigyort.
 -  Merci. Hú, hogy nekem ezért még ma mennyit kell izzadnom a konditeremben.
Nevettem el magam ahogy lökdösni kezdtem a tányérom tartalmát.

Click me




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Austin Dawson
Austin Dawson



TémanyitásTárgy: Re: Bonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin Bonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin I_icon_minitime07.06.20 12:15

Daisy & Austin


Huh, oké, sosem fogom megérteni, feladom. Hát, ez nem egyszerűen egy nem átgondolt terv volt, sőt még terv sem volt, csak itt vagyok és még ötletem sincs mi a frászt kellene mondanom, nem jöhetnél vissza, csak így, egyszerűen? Nem, mi? Gondoltam.
- De nekem hiányoznak azok az intim órák... - Vontam meg a vállam könnyedén és két könyökömmel az asztallapra támaszkodtam.
- És mivel itt vagyok, akkor nyilvánvalóan, veled. - Döntöttem államat összekulcsolt ujjaimra. Ennyi nem elég? Legyen már az. Nem állítom, hogy nem vagyok a szavak embere, mert nem lehet csak forgatókönyvből dolgozni, de most nem vagyok az és most még a saját véleményem sem érdekel, különben nem volnék itt.
- Hát akkor? - Még mindig nem világos, sőt egyre kevésbé lesz az, ahogy folytatja, mindegy, ezt most inkább meg se próbálom. - Nem folytathatnánk egyszerűen? - Nem érdekel hol van, de tényleg nem.
- Eljut... De legalább a nő nem változott meg a képeken. Tőlem már ez is jelent valamit. - Többségében nem ezért szoktam belekerülni  cikkekbe, szóval ez nem irónia volt.És valamiből nekik is élni kell, fantáziájuk pedig van hozzá, az egészen biztos, néha még irigylem is őket érte, de most tényleg... A nő ugyanaz maradt, a szalagcím még kérdéses, de most írhatnának valami hízelgőt is végre. Melyik férfi utazik el a divathétre egy nő kedvéért? Na ugye. Még csak jól se hangzik.
- Itt vagy és én is, szerintem ez egy tökéletes alkalom. - Azt úgy inkább nem várnám meg, hogy majd újra felhívsz. Inkább maradok.
- Szívesen segítek. - Csillantak fel kék szemeim a kávém fölül. Még a végé értelmet nyer szenvedésem. Jobb vagyok bármelyik konditeremnél és teljesen önzetlenül járulnék hozzá az alakja khm, karbantartásához. Nem érné csalódás, de hisz ezt már tudjuk. Kíváncsiságom vizslatja, miközben jólesően látok neki a reggelimnek, hogy elüssem az időt és a gondolataim ujjaim a villa szárán játszanak, miközben államat a kézfejemre döntöm.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Daisy McFly
Daisy McFly



TémanyitásTárgy: Re: Bonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin Bonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin I_icon_minitime08.06.20 11:53



Daisy & Austin




9d3u7cb7314g26tgthl6.gif





A

zt hiszem semmi értelme tovább játszani a visszafogott szűz lányt, mert túl jót tudjuk mindketten, hogy egyik sem vall rám, és talán, nem sőt biztosan ez az egyik dolog amiével sikerült őt ennyire megfognom, egyszerűen nem értem, még szerintem soha senki nem keresett meg, pedig volt pár futó kalandom Nath óta, ő volt az egyetlen aki mindig megkeresett, mondjuk, most erőszakos testi sértésért is ül, többek között, és én egy ilyen alaknak szültem gyereket, én sem vagyok százas tudom jól, de akkor szerettem, talán pont azért mert tiltották, annyira de annyira tiltották, és igazuk lett, felnőtt fejjel már látom, én is pont így tennék ha a lányomról lenne szó, imádom, ő az én szemem fénye, a kis dívám, úgy hiányzik már, hosszú barna loknis fürtjei, aminek mindig olyan jó illata van.
Hízelgőek számomra szavai, rég nem mondtak nekem ilyeneket, még akkor is ha csak szexről van szó, végül is itt van, nem?
 - Hát igen, azok nem voltak rosszak.
Dörzsölgetem a kávés bögrém szélét, határozottan nem voltak rosszak az együtt töltött percek, kellemes emlékek számomra, ezért is akartam annak megőrizni a miért mentél el veszekedések helyett.
 -  Akkor ez már haladás.
Vontam fel mosolyogva a szemöldököm ahogy az utolsó kortyhoz értem a kávémban, megjött a reggelim is, szórakozottan turkáltam a tányéromban, igazából fel sem figyelve arra mit fecsegek, megszokott, hogy az étel mennyisége és az alakom közti reláción magyarázok, szóval először nem értettem mire céloz, zavartan emeltem fel a tekintetem, majd látva a csillogást szemében állt össze kép. Vigyorogva ráztam meg a fejem.
 -  Azért a reggelim befejezhetem előbb?
Emeltem fel egy falatot a számhoz.
 -  Elég, khm, éhes vagyok.
Kezdtem el rágni a falatot, igyekeztem lassan enni, hogy csigázzam egy kicsit a várakozását, de végül már nem bírtam tovább nevetés nélkül a mikor megyünk már nézését, felkeltem és felé nyújtottam a kezem, hogy álljon fel.
 -  Gyere, csináljunk egy kis botrányt.
Karom fontam nyaka köré és hosszan tapadtam ajkaira, nem tudom hány fényképező kattant el akkor, de a hangjuk alapján sok.
 -  Most már van miről írniuk, mehetünk.
Motyogtam ajkaiba, majd lassan elengedtem őt.

Click me




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Austin Dawson
Austin Dawson



TémanyitásTárgy: Re: Bonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin Bonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin I_icon_minitime13.06.20 13:53

Daisy & Austin


- Igen az és nem is akarom egyelőre, hogy megváltozzon és ez most egyedül csak rajtad áll... - Én eljöttem, részt veszek ezen a divathéten és még mindig nem azért mert rákaptam a chanel-re, de azt nem szabhatom meg, hogy együtt vagy egyedül megyek vissza, szeretném megtenni, sőt akarom is, de nem lehetséges, sajnos nem cipelhetem fel a gépre, hogy mi most megyünk, pedig kedvem lenne hozzá, nem egy hét múlva, hanem most, még az éjjel.
- Ha mindent ilyen dögösen csinálsz, akkor igen. - Bár lehet én mellérakom a villát vagy félrenyelem a falatot, de attól még örömöm lelem a nézésébe.
- Én pedig türelmetlen. - Kapartam meg a torkom, türelmetlenül, csak a tőlem megszokott módon. Feszülten dobolok a lábammal, közben le sem veszem a szemeim róla, nem is tudnám és más most le sem tudná kötni a figyelmem.
- Végre valami, amiben jó vagyok. - Húzódtak mosolyra ajkaim, felálltam karjaimat összekulcsolva dereka körül húztam még közelebb magamhoz és viszonoztam hosszan édes csókját. Igen, pontosan ezért jöttem és nem nagyon érdekel hányan látják, nem igazán foglalkoztatnak a pletykalapok, kivétel, amikor a menedzserem a képembe nyom egyet azzal az ezt nem hiszem el fejjel, vicces szokott lenni.
- Nem, még nincs... - Ajkaim sejtelmes mosolyra húzódtak, ahogy szépen elengedem és magam elé utasítom, finoman csapok a fenekére és nevetek fel halkan.
- Most már van, mehetünk. - Lépek oda mellé és karolom át a vállát. Tovább is pimaszkodnék, de már látom azt a bírd már ki, amíg felérünk pillantását. Jó, jó, de csak addig. Engem onnantól ax atya úristen sem fog érdekelni addig a percig amíg azt nem mondja, hogy mennie kell, addig csak velem teheti meg. Még így férfi létemre is fair ajánlatnak hangzik, nem? De. Na ugye. Mondom én, hogy igen. Oké, hazudtam. Az szobájához érve tolom neki háttal az ajtónak és tapadok ismét ajkaira, érzem, hogy a kártyája után matat, kiveszem a kezéből és próbálom lehúzni, nyílj már ki, nevetni kezd és már én is, ahogyan türelmetlenül bénázom, de végül csak meg lett. Belököm az ajtón, majd felkapom és a karjaimba viszem be.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Daisy McFly
Daisy McFly



TémanyitásTárgy: Re: Bonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin Bonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin I_icon_minitime14.06.20 12:15



Daisy & Austin




9d3u7cb7314g26tgthl6.gif





S

emmilyen természetű "kapcsolat" soha nem csak egy emberen múlik, ezt már megtanultam az évek folyamán, azt mindkettőnek akarni kell, szóval nem mondhatja, hogy csak rajtam múlik, mert én örömest ugranék a nyakába, vagy másznék át azon a fránya asztalon ami köztünk van, csak, hogy ölébe ülve tapadhassak újra igéző ajakira, túl nagy hatással van rám, nehezen fékezem a vágyaim amikor a közelemben van, és azon kapom manapság magam, hogy akkor sem amikor nincs is ott, mert olyankor viszont vágyom rá, oly mohón és türelmetlenül, hogy újra lássam, úgy érzem az én részemről sem volt, egy megfontolt és átgondolt döntés, hogy csak úgy ott hagytam őt, nem az a típus aki veszni hagyná a prédáját, főleg miután már mélyen bele mártotta éles fogsorát.
Bőre melege lángra lobbant engem is, ahogy szenvedélyes csókot váltunk a kamerák kereszttüzében, néha mocskodul bosszant, hogy még élni sem tudok tőlük, és igyekszem, hogy minél kevesebbet legyek a címlapokon, főleg, hogy van egy lányom is, akire szintén gondolnom kell, így mindig is kerülöm a sajtót, semmi közük sincs a magánéletemhez, erre kikezdek egy színésszel akinek nincs olyan nap, hogy ne legyen szalagcím, én sem vagyok teljesen normális, de valami annyira megragadott benne akármekkora nőcsábász is, és akármennyire is fog nekem fájni amikor véget ér ez az egész rózsaszín ködös korszak, de akkor sem tudok nemet mondani neki,próbáltam, esküszöm, elutaztam Európába, hogy távol legyek tőle, és el tudjam felejteni, erre megjelent és erőszakosabban követelt, mint eddig bármikor, és én beadom a derekam, újra és újra megtenném, túl mélyen érintette meg belsőm.
 - Hékás!
Nevettem fel ahogy rácsapott a fenekemre, ez már több, mint provokatív, átkarolva vállam húz magához, és ujjaival cirógatja bőröm, ujjaimat fontam az övé köré.
 -  Bírd ki amíg felérünk.
Próbáltam ezzel is féken tartani nem sok sikerrel, mert hamarosan már az ajtómnak dőlve estünk egymásnak, próbáltam kihúzni a kártyám, nem volt könnyű, elvette tőlem és vagy negyedik lehúzásra akart csak kinyílni, már muszáj volt rajta nevetnem ahogy türelmetlenül bénázik, erősen kapaszkodtam belé ahogy felkapva vitt be a szobámba, mintha csak egy nászéjszaka lenne, mosolyra húzódik a szám, lábával belökte az ajtót, finoman letett a szoba közepén, én pedig türelmetlenül estem neki kigombolni ingét, hogy végre megkapjam a desszertem, nyakát csókolgattam ahogy fokozatosan siklott kettőnk között a kezem ahogy gombok adták meg magukat mozdulataimnak.

Click me




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Austin Dawson
Austin Dawson



TémanyitásTárgy: Re: Bonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin Bonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin I_icon_minitime15.06.20 18:20

Daisy & Austin


Nyílj már ki te vacak, gyerünk, mi lesz máár, mi lesz??! Na végre, megvan! Húzom le a kártyát negyedszerre és az ajtó halk kattanással jelzi, hogy nyitva, felkapom Daisyt a karjaimba és beviszem, belökve az ajtót magunk mögött sétálok vele beljebb és csak nagy és kényelmes franciaágy előtt teszem le. A legutóbb úgy elrohant és hát utána tudjuk mi volt, most nem hagyom. Kezeim felfedezőútra indulnak testén, vagyis már pontosan ismerik minden zeg-zugát, így inkább csak pimaszkodva játszanak, amíg Ő az ingem gombolgatásával van elfoglalva, pár pillanatig engedek ajkai puha és nedves kényeztetésének, majd elhajolok, de csak, hogy elkaphassam és birtokba vehessem őket, többé ne vedd el őket, rosszul tűröm, ha csak úgy megfosztanak bármitől is anélkül, hogy lett volna a legcsekélyebb beleszólásom is, a férfi odabent nem engedi ezt és én sem.
Sunyi vigyorral a képemen hátrálok egészen, amíg az ágynak ütközöm, leülök, majd a keze után nyúlva, hogy közelebb húzzam. Gyermeteg kíváncsiság ragyog kék szemeimben, ez az, ami eddig nem volt meg. felhajtom a ruháját és fenekébe markolva rántom oda magamhoz, mohón kezdem falni combjait és haladok egyre feljebb még elérek az aprócska bugyijáig, amit egyelőre még nem húzok le, az anyagon keresztül esem neki neki csókjaimmal, hosszú percekig kínozva ezzel, mielőtt megfosztanám a fehérneműje kínzó viselésétől. Kibújtatom belőle, majd visszahúzom és nyelvem ficánkolva tör magának utat alsó ajkai közé, elég sokáig bírom ezt csinálni, elég ideig ahhoz, hogy lábai remegve adják meg magukat. Szorosan tartom, nem cica, még nem végeztem. Egyre hevesebb ostromba lendülök, az utóbbi napokban magamat is sikerült meglepnem és azt hiszem Daisyt is sikerült és most újra akarom. Élvezem hallgatni édes nyögdécselését, de most kivételesen még nem engedek önző vágyaimnak, előbb vele játszom egy kicsit. Érzem, ahogy egyre jobban nehezedik rám és erősebben kell tartanom, visszatérek oda, ahol a leghangosabbak voltak a sóhajok és könyörtelenül esem neki és lököm át őt a gyönyör kapuján, majd kapom el. Még az enyém vagy.  

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Daisy McFly
Daisy McFly



TémanyitásTárgy: Re: Bonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin Bonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin I_icon_minitime15.06.20 19:36



Daisy & Austin




9d3u7cb7314g26tgthl6.gif





N

agyon, nagyon rossz fiú vagy, tapadok ajakira ahogy nagy nehezen engedelmeskedik neki a zár és csippanva kinyílik az ajtó, egyetlen másodpercet sem vesztegetve kap fel, és visz be a szobámba, nem mintha mindketten nem pontosan tudnánk, hogy mire készül, a romantika része megvolt a beszélgetéssel és a reggelivel, meg persze a fotósok kattogásával, vehetem vallomásnak, hisz nyilvánosan vállalta a pletyka lapok előtt, hogy van köztünk valami, ami őszintén szólva nagyon beindít, egyetlen pár alkalmas kalandom sem vállalt fel ahogy én sem őt, most valahogy vele akarom, hogy működjön, bár nem tudom mi, de jelenleg nem pont mindegy is az egész?
Ujjaim siklanak végig ingén ahogy hámozom ki belőle, még mindig Istenien fest, már komolyan nem is értem miért is akartam elhagyni, valami még rémlik, önérzet, meg ilyesmik, és hiába nem akartam a hotelos maca lenni, na hol vagyunk? Hotelben, hát persze, hogy ott, és épp sebesen próbálom kiszabadítani őt, de alig tudtam az inget lehúzni izmos felső testéről már is úgy döntött, hogy övé a játék tér, leült az ágyra és magához húzott, akármennyire is ellenkeztem túl szorosan fogott, kissé rémültem csak meg amikor ostromolni kezdett a bugyi szövetén keresztül, bár barna a bőröm és egészen apró a heg, de a bugyi korca rejti Lilike születését, a császármetszés forradását, nem látszik, csak ha egész közelről nézed, és ő most elég közelről vehet szemügyre.
Lilike nagyon nem akart a világra jönni, három napig szenvedtem a kórházba mire császármetszés lett a vége, piszkosul fiatal voltam, rugalmas volt a bőröm, ami miatt ma már nem látszik, csak egy aprócska heg amit a barna pigmentjeim is az a szövet rejt el.
Gondoltaim ott szakadtak meg amikor lehúztam a bugyim és kérdés nélkül vett birtokba nyelvével, könyörtelenül és magabiztosan, lábaim remegnek, nem tudom már megtartani magam, de nem enged, erősen fog és egyre feljebb űz, vállába kapaszkodva,bőrébe engedve körmeim adom meg neki amire vágyik.
 - Baszki Austin!
Sikítom ahogy elér a gyönyör hulláma, végre elenged és én kimerültem hullok az ölébe,nyaka köré fonom a karom és állam támasztva vállán csak pihegek.
 -  Őrült vagy!
Suttogom fülébe, majd fogam húzom végig cimpáján.

Click me




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Austin Dawson
Austin Dawson



TémanyitásTárgy: Re: Bonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin Bonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin I_icon_minitime15.06.20 20:45

Daisy & Austin


- Igen, tudom. - Ajkaim önelégült mosolyra húzódnak, még mindig jó vagyok, és ez legutóbb elmaradt, csak be kellett pótolnunk és hát azt nem is tisztáztuk le a reggelinél, hogy ki lesz a desszert és hogyan kívánjuk fogyasztani, hát én megtekintettem az étlapot és egyből így kívántam.
- Akkor vegyük át ezt még egyszer, hm? - Halk kuncogás hallatszik torkomból, muszáj erre visszatérnem, korábban nem kaptam rá kielégítő választ és én akarok, nekem kell, minden és mindig, ennyire egyszerű.
- Akkor most faképnél hagytál és többé nem akarsz látni? - Mert nem rémlik, hogy konkrét választ kaptam volna és én szeretek határozott lépéseket tenni, ez is egy ilyen volt, már nem a Párizsi utam, mert az aztán minden volt, csak nem átgondolt, ott és akkor valami egészen más hajtott, a NŐ!
Elfekszem vele az ágyon, amíg kicsit kifújja magát és ismét magához tér a kábulatból. Tincseivel játszom, ujjaim körül csavargatva őket. Megakarom tartani, igaz a legélvezetesebb, ha magamon tartom meg, miközben felül van, de ha ehhez más is kell, akkor lassan lefektethetnénk a játékszabályokat, mert valahogy nincs kedvem beutazni Európát egyetlen nőért, ha egyszerűbben is megkaphatom, amire vágyom és az iméntiből ítélve az az érzésem, hogy mindketten erre vágyunk.
- Tudod mit? Gyere vissza. - Húzom vissza az ölembe és nem várva semmire sem veszem birtokba ajkait, kezeim lassan simítanak végig a combján és haladnak felfelé, amíg el nem érik a ruha alját, lassan tűröm fel az oldala mentén, majd megemelve bújtatom ki belőle. Miért vagy ennyire rohadt dögös? Na add vissza szépen, kezeim hátát cirógatják, amint ajkai után kapok. Nem akarom, hogy kételyei legyenek, talán azért is, mert nem vagyok jó a válaszokban és amíg meg is tudom mutatni vágyaim vagy akaratom tárgyát, addig azt fogom választani, mert így egyszerűbb, ezt nem tudom elszúrni. Ismerem a nőket, csak nem a gondolataikat, sokkal inkább azt hogyan érnitsem meg őket és eddig ez még mindig elég volt.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Daisy McFly
Daisy McFly



TémanyitásTárgy: Re: Bonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin Bonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin I_icon_minitime15.06.20 22:05



Daisy & Austin




9d3u7cb7314g26tgthl6.gif





T

alán gyorsan kezdtünk bele a desszertbe, mondanám, hogy túl gyorsan csak meg ne fájduljon valamelyikünk hasa, bár ha sokat ingerel legközelebb én engedem be tökéletes fogsorom kockás hasába, mélyen és keményen, legalább lesz miről mesélnie, bár így is lesz bőven mit megmagyaráznia amiért a Párizsi divathéten látják együtt egy modellel, főleg, hogy a karjaiban tartja és cseppet sem úgy tűnik, mint aki el akarja ereszteni onnan, nem mintha én azt valaha is bánnám, főleg addig nem amíg ennyire meg tudja remegtetni a térdem, valami tökéletesen jól tudja hol és hogyan érjen hozzám, ahhoz, hogy élvezetem hangot kapjon nyelve játékától.
Úgy érzem magam, mint aki lefutotta a maratont, pedig csak egy orgazmus erejéig próbáltam talpon maradni, nehezebb, mint gondoltam, teljesen megértem, hogy ezt nem állva csinálják, az még nekem se menne hosszú ideig.
 - Mit is?
Incselkedem ahogy elfekszem mellette és hibátlan arcát, tökéletesen szabott állát fürkészem, vigyorra húzódnak ajkaim, azt hiszem ezt az előbb már alaposan keresztül húztad.
 -  Hát...
Kezdek bele mondandómba.
 -  Voltak ilyen irányú terveim, de tettél érte, hogy többet ne legyenek.
Tapadtam ajakira, ahogy felhúzott ölébe, úgy érzem nagyon nem végeztünk. Engedelmesen emeltem karjaim ahogy kibújtatott végre a ruhámból, rabul ejtenek mézédes ajkai, ahogy követelnek és birtokolnak, kell nekem, tudom, hogy én mentem el, de most még is vissza akarok jönni, kérlek.
Ujjaim matatnak az övcsatnál és a gomboknál, ahogy sikerül kikapcsolnom őket, csúsztatom be kezem az alsója alá és veszem birtokba férfiasságát, ami nagyon is rám vár.
 -  Vannak még ilyen ostoba kérdéseid vagy térhetünk végre a lényegre?
Húzódott sunyi vigyorra az arcom.
 -  Azt hiszem túl sok ruha van rajtad, ezt orvosolni kell.
Húztam ki a kezem, majd segítettem megszabadulni a feleslegessé vált szövettől, ajkait vettem újra birtokba, aprót harapva bele, nem engedtem vissza magam, csak kezem játszik rajta, hadd lássuk mikor szakad el az a bizonyos kis cérna.

Click me




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Austin Dawson
Austin Dawson



TémanyitásTárgy: Re: Bonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin Bonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin I_icon_minitime17.06.20 21:54

Daisy & Austin


Ez már tetszik, azt még elbírom viselni, ha faképnél hagynak, egyszerűen tovább megyek, bőven akad még hal a tengerben alapon, csakhogy Daisy más, Őt még nagyon nem akartam elengedni és nem is értettem az okát, számomra sosem voltak, lesznek világosak az ilyen női maszlagok, akarod vagy sem? És bocsássanak meg, lehet én érzékelem rosszul, de Daisy nagyon is akar engem, legalábbis nagyon ezt bizonyítja az, ahogyan nyelvem dolgozik orgazmusáért, amit el is érünk, mint mindig, akkor meg mi a franc volt ez?
Tisztázzuk ezt le gyorsan, hogy több ilyen nem lesz.
Vággyal teli kék szemeimmel nézek rá, ahogy a nadrágom övcsatjával matat, majd lassan és óvatosan csúsztatja kezét az alsómba, na ez az a pillanat, amikor nem ellenkezünk. Engedelmesen emelem meg csípőmet, hogy mielőbb megszabadíthasson nagyon is feleslegessé vált ruháimtól, még hogy divathét, nekem így a legvonzóbb, nem maradhatnánk így egész héten? Komolyan nem bánnám. Kinek kell az a sok drága gönc?
Mohón kapok ajkai után élvezve a kis játékot, amit űz velem, azt hiszem most nagyon is tehetetlen vagyok, pimaszul kapaszkodok belé és húzom le magamhoz, hevesen lüktet a vér ereimben ujjai között, nem bírom tovább, most már csinálj valamit.
- Daisy, csinálsz is valamit, vagy én tegyem? - Lehelem szavaimat ajkai közé. Nekem mindkét mód teljesen és tökéletesen megteszi, de nagyon  nem így akarom, amikor ott van, a karjaimban és nem ereszt. Meggondoltam magam, nem vártam meg a választ, gyere szépen, fordítottam a hátára fölé tornyosulva. Úgy hiszem hagytam neki időt rá, hogy kijátssza magát, most én jövök. Lávai közé helyezkedem, érzem, ahogy bőrének melege hozzám tapad, miközben körbeöleli csípőmet. Iszonyúan vágyom rá, bárhogyan és mindenhogyan. Fokozatosan csusszanok belé kitöltve felhevült és oly izgatottan lüktető belsőjét. Hajlamos vagyok csak a lényegre koncentrálni, arra, ami nekem fontos é amit én akarok és mond mindkettő központjában Daisy áll, önző vagyok és vágyom rá, megakarom kapni, amennyiszer csak megkívánom.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Daisy McFly
Daisy McFly



TémanyitásTárgy: Re: Bonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin Bonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin I_icon_minitime18.06.20 23:02



Daisy & Austin




9d3u7cb7314g26tgthl6.gif





S

zeretem ahogy tehetetlenül vergődik alattam, amikor enyém a vezető szerep, mert tudom, hogy bármit megtehetek vele és nem fog ellenkezni, ez egyfajta erővel tölt el, és az akarat szexi, szerintem irtózatosan szexi, ha valaki tudja mit is akar, és ő most határozottan tudja, engem, de azonnal, érzem ahogy lüktet a vére ujjaim között, türelmetlenül emeli felém csípőjét, vigyort csal az arcomra, most az van amit én akarok, és neked kell tűrnöd édes, kivételes alkalom, hogy hagyja magát elveszni érintésem alatt és közben nem csinál semmit, édes ajkai türelmetlenül sürgetnek, végig húzom nyelvem szája alsó vonalán, a légzése egyenletlen és szapora.
 - Szeretek játszani.
Mosolygok ajkai közé, úgy érzem nem erre a válaszra várt, és úgy döntött ennyit arról, hogy megtehetem amit csak akarok, végül is ő az üldözőm, én csak az áldozata, az üldözött, akit határozottan becserkészett és magának akar, újra és újra, nehéz tartani magam az elveimhez, ha ezekbe az izzó kék szemekbe nézek, könnyebb lenne ha nem látnám, érezném, érinteném, csókolnám, ha nem érne hozzám kidolgozott izmos teste, de így nehéz ha csak arra tudok gondolni, hogy kemény hasizmába engedném a körmeim, majd a fogaim és a nyelvem, édesebb a legdrágább pralinénál is, bármely belga csokinál, amit valaha is kóstoltam.
Engedelmesen fekszem a hátamra, tudom, hogy nincs értelme tiltakozni, hisz ő most akar valamit, átfonom lábaimmal derekát és merev hím tagja feszül lázas ágyékomnak ami érte lángol, oly forrón és telhetetlenül, mintha még sosem élt volna át ennyire intenzív érzést.
 -  Ó, Austin!
Sikítottam ahogy megéreztem türelmetlen férfiasságát magamban, kapkodni kezdtem a levegőt, hátra vetettem fejem, minden mozdulatánál megfeszül a testem és élvezettel fogadja őt magába, mohón siet elé csípőm, kérlek abba ne hagyd, csak űzz és kergess ameddig csak tudsz, és még tovább, amikor már minden kötél szakad. Hangom egyre érdesebb és hangosabb, szorosan fonom köré lábam, körmöm szántja bőrét, megállapodva feszes fenekén.

Click me




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Austin Dawson
Austin Dawson



TémanyitásTárgy: Re: Bonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin Bonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin I_icon_minitime19.06.20 17:33

Daisy & Austin


Szeretem, ahogyan nevemet sikítja, és hallani akarom még egyszer, majd újra és újra, amíg csak szusszal bírja, amíg csak képes vagyok a magaménak követelni nyögéseit, sóhajait és mindent, amivel csak illetni tud egy aktus alatt. Mohóságom tör utat és tölti ki lázasan lüktető belsőjét, szemeibe nézek, ahogy megismétlem a mozdulatot és Ő felnyög minden egyes lökésnél. Telhetetlen vagyok, önző és mindent magamnak akarok belőle, és még többet és többet. Olyan ez, mint a kincsvadászat, addig keresed és kutatod, amíg megleled és az utolsó morzsáig felakarod falni, azt akarod, hogy csak a tiéd legyen és másnak ne jusson belőle. Nos, én még munkálatok kellős közepében vagyok és még csak feltárok töretlen lelkesedőedéssel, hévvel, vággyal mindennel, amivel megkaphatom és nincs senki másnak joga hozzá. Az enyém, én találtam, én rendelkezem vele és én beakarom járni, mindenütt kóstolót venni. Feszes és selymes bőre tapad oldalamhoz, melegen és puhán, épp oly szenvedéllyel, ahogy merev férfiasságom fogadja magába. Annyira forró, lüktető és eszméletlen. Keményen lendülök előre és hajszolom magunkat a végső kimerültség és kielégülés határa felé, űzöm amíg csak elbírjuk, amíg feszes combjai nem remegnek derekam körül. Nincs is ennél jobb érzés, érezni egy nőnek az illatát, érintését, bőrének tapintását,csókjait, nincs ennél fontosabb és én most belebolondultam ebbe az érzésbe.
- Rajta Daisy. - Tapadok finom és nedves ajkaira, makacsul birtokolva őket. Ez az, csak még egy kicsit, elkapom a kezét a matracnak nyomom.
- Add a másikat is. - Nem volt alku tárgya, megfogva mindkét kezét préselem szorosan az ágynak és lököm őt egyre feljebb és feljebb, érzem, teste elárulja, hogy ezek az utolsók és mindjárt megadja magát nekem, fölé hajolva lehelek forró csókot ajkaira, csak add át nekem, szükségem van testének gyönyörteljes remegésére. Azt hiszem, ha rajtam múlna nem sokat látnánk Párizsból, de nem rajtam múlik, francba, de így is mindent megfogok tenni, hogy a hotelben töltött időt elég khm tömören és tartalmasan töltsük.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Daisy McFly
Daisy McFly



TémanyitásTárgy: Re: Bonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin Bonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin I_icon_minitime19.06.20 21:58



Daisy & Austin




9d3u7cb7314g26tgthl6.gif





K

önyörtelen és mohó, talán ezek a szavak jellemzik legjobban Austint, elkap, és levesz a lábaimról, és ezt mindig addig is addig amíg az övé nem leszek ismét, és talán túlzás amit állítok, de nem is vágyom másra, mármint nem tőle, hanem másik férfira, maximálisan tudja mit és hogyan érjen el ahhoz, hogy a nevét sikítsam minden alkalommal, nem mondom, hogy ennek így jó vége lesz, mert ismerem magam, nem szabad sokáig egy álló vizet kevergetnem, mert bele fogok szédülni, és annak nem lesz jó vége, ha én beleszeretek az illetőbe, az valakinek mindig fáj és az esetek kilencvenkilenc százalékában ez a valaki én vagyok, így  már rég megtanultam, hogy jövök, lecsapok, elkapom, és megyek tovább, itt is menni akartam, de Austin úgy döntött visszaránt és én nem tudok tiltakozni, annyival könnyebb a férfiaknak, csak a vágyaik hajtsák, még a nők oly könnyen esnek szerelembe, bármi iránt, legyen cipő, táska, autó vagy férfi, és én ezt a luxust nem engedhetem meg magamnak senkivel szemben sem, van egy lányom, akinek megesküdtem a születése napján, hogy mindenkitől meg fogom védeni, de tőlem ki védi meg? Úgy szeretem, mégsem vagyok vele soha, én így tudom eltartani, nem vagyok az a seggen ülő típus, ő még is mindig ragyogó barna szemekkel vár haza, mint a csokoládés tejkaramell, talán ebből a szempontból igaza van Austinnak, ideje lenne egy helyben megállapodnom és végre vele foglalkozni, de ez pont Vegas? Miért? Mert Ő azt kéri? És ez nekem alapos indok értem én...
Minden erőteljes lökésénél a párnába vetem a fejem és nem tiltakozva hangszálaim erősségének nyögök fel újra és újra, úgy érzem ez a szomszéd sem fog szeretni, főleg ha minden nap az ágy támlája koppan a falnak, már pedig ahogy nézem ez az egyetlen fix terv ezen a héten. Lábaim szorosan ölelik, engedelmesen adom mindkét kezem, hogy bele szoríthassa az ágy matracába, zihálva csókolom őt, amennyi erőm még maradt, mielőtt elönt az édes megkönnyebbülés és átszakad a gát.
Percekig próbálok magamhoz térni, az éjjelin lévő órára pillantok.
 -  Kilenc. Remek, van még egy órám összekaparni magam.
Komolyan gondoltam, mert jelenleg nem tudnék felkelni. Austin felé fordítom arcom, ujjbegyeim finoman húzom végig arcán, megállapodva állán, és finoman húzom magamhoz egyetlen puha csók erejéig, orrom dörzsölöm az övéhez, homlokom döntöm neki, annyira jó ez így most, csak egyetlen percig hadd maradjak.

Click me




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Austin Dawson
Austin Dawson



TémanyitásTárgy: Re: Bonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin Bonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin I_icon_minitime23.06.20 21:47

Daisy & Austin


Ha azt mondanám, hogy nő nem volt még rám ilyen hatással, akkor nyilvánvaló, hogy hazudnék, igaz? Pusztán mert férfiból vagyok, Nem is próbálom tagadni, voltak már Daisyhez hasonló nők az életembe és őrjítettek már meg hasonlóképp, de ez valahogy mindig elmúlt és jött a következő, természetes ösztönként fogtam fel magamban, minek is állapodnánk meg, ha így megannyi élménnyel és élvezettel lehetek gazdagabb, mindig mással és máshogyan, mi rossz van ebben? Legbeljebb annyi, hogy nem engem választanak meg a Cosmo-ban az idei év férfijának, vagy ki tudja, lehet, hogy épp emiatt leszek az, bár kétlem, hogy a menedzserem erre gondolt volna, amikor azt mondta, hogy népszerűsítsem magam, de ez most nem is számít.
Daisy... Nem tudnám megmondani miben más, mondhatnánk, hogy mindössze a büszkeségemet sértette, amiért csak úgy faképnél hagyott, de azon túltettem volna magam és nem repülök Párizsba, fogalmazzunk úgy, hogy a magam kedvéért biztosan nem vennék részt a divathéten. Most van egy hetem kitalálni hogyan tovább, a lényeg már megvan és az Daisy.
Ujjai közé fúrva az enyémeket nyomom az ágy matracába, ajkait ostromolva veszem birtokba vágytól felhevült testét, annyira vonzó, kívánatos és gyönyörű, tökéletes minden vonásában és porcikájában. Heves és erőteljes lökésekkel töltöm ki újra és újra, ajkaim erősen tapasztom az övére, majd lihegek forrón közéjük. Levegő után kapkodok lököm át és engedem át magunknak a mindent elsöprő extázisnak. Néhány másodperc erejéig döntöm fejem vállára, majd egy utolsó csókot nyomva bőrébe engedem és fordulok a hátamra, Csak pihegünk mindketten, hagyom, hogy közelebb húzzon magához, ajkai lágyan érintik az enyémeket. Behunyt szemekkel próbálok magamhoz térni, én le nem mondok erről a nőről, az nagyon biztos.
Még bele se dugtam az orrom a heti ügyes bajos dolgaimba és "kötelezettségeimbe", ha már itt vagyok és nem megyek el akkor szétrúgják a seggem, nagyon, szóval majd igyekszem nem kihúzni a gyufát még jobban és én bárhol, bármilyen rendezvényen hajlandó vagyok részt venni, ahol Ő is ott lesz, ennyi.  

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Daisy McFly
Daisy McFly



TémanyitásTárgy: Re: Bonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin Bonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin I_icon_minitime23.06.20 23:00



Daisy & Austin




9d3u7cb7314g26tgthl6.gif





M

indig az első nap a legpörgősebb, mert gyorsan kell a fehérneműket váltani, sokan vagyunk, és iszonyú nagy a nyüzsi. Már kora reggel sminkkel és frizurával kezdünk, hogy mindenkinek kész legyen időben, bár mindig úgy izgulunk, mintha az első lenne, hisz minden egyes bemutató egy ügyesen megkoreografált mozgó bábok együttese, hisz mi igazából nem vagyunk más, mint a csinos test amin jól mutat a feszülő tanga, szerintem már csak a szép ruhákért csinálom, a hírnév már rég az enyém, nincs új a nap alatt amit meg tudok még mutatni az ízlés határain belül, így a magamutogatás is kilőve, hogy miért is csinálom? Liliért, hogy neki jobb legyen, egyszerűbb és könnyebb, kiharcolom a jobb életet, akkor is ha ez azt jelenti, hogy tömérdek vadidegen garázsában lógok, hogy tinik falát díszítem, de ő akkor is megkapja a magán óvodát, a magán sulit és minden lehetőséget ami az én életemből kimaradt, hisz hiába van meg a tudásom, a vállalat aminek külsősként dolgozom, csak szintén a csinos pofit látja benne, nincs lehetőségem előrébb lépni, bár már régi tervem egy saját vállalkozás, aminek le is raktuk az alapjait, és már fejlődget felfelé, az még önmagában nem lenne elég az én dívámnak.
 - Meghoztam a ruháid.
 -  Kösz, George.
Dobtam felé a levegőbe egy puszit, hajcsavarókkal van tele a fejem, már egész hozzájuk szoktam, köntösöm széthúzva és utoljára ellenőrzik a méreteim, és elégedetten nyugtázzák, minden a régi, nem most kezdtem bébi, egy nap alatt nem olyan sok minden is tud változni, főleg, hogy Austin is segített a lemozgatásban. Búcsúzóul adtam neki még egy VIP kártyád, amivel bárhova bemehet, ha szeretné látni a modellek igazi világát.
 - Várj Marry, ez így nem jó, nézd, teljesen egyenesen, soha ne nézz le, csak szúrj ki egy pontot és a felé, gyere megmutatom, még nincs kint senki.
Még csak a székeket pakolják, bár az ódon nagy ajtók mögött már hangos a tömeg, de be még nem jöhetett senki akinek nincs külön engedélye, így nyugodt szívvel vonulok végig a színpadon, és adok pár tippet neki, új kislány, még nagyon szokja a terepet.
 - Daisy! Gyere már, nincs kész a hajad.
Úgy érzem rám vár a fél brigád, szóval ott hagytam hadd gyakoroljon, amíg én visszaültem a székembe, behunytam a szemem és hagytam hogy végezzék a dolgukat.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Austin Dawson
Austin Dawson



TémanyitásTárgy: Re: Bonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin Bonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin I_icon_minitime25.06.20 11:59

Daisy & Austin


Nem ezt beszéltük meg, morgolódom magamban, semmi reklám, meg fotózás és vidd már azt az orromtól, csikiz, jó, jó, nyugton maradokm hogy a franc esne belé, legyen valami haszna is ennek a hétnek, csak viselned kell, aztán mosolyogni, lőnek már jól beállított képet és mindenki jól jár és nem akarnak majd kirakni a produkcióból, óriási.
- Kérem ne ficánkoljon. - Nem tehetek róla, esküszöm tüsszentem kell már a sok púder miatt és ne, ne nyúlj a... már mindegy, jó, akkor csináld, befogom. De legalább a Daisy-től kapott kártya nálam van, így aztán betudok nézni, ha egyszer végre megszabadulok innen és még meg sem fulladok. Biztosan naggyon ügyes a kishölgy és érti a munkáját, de nem az én sminkesem, végeztünk, nagyszerű. Nem, dehogyis.
Alévetve magam az ördögnek és némi munkának hagyd magad, előbb szabadulsz alapon, a karórámra pillantok, ha már ezt kell viselnem, de nem akarok lekésni a show-ról, tudom, hogy az enyém a színffalak mögött is és a hotelszobánkban is, mégis kicsit bele akarom ütni az orrom a dolgokba, és ha már amúgy sincs más dolgom az esti parti előtt, akkor is remélhetőleg csak annyi, hogz átöltözöm, pontosabban belebújok abba, amit a kezembe nyomnak.
Lazán villantom fel a VIP kártyát a backstage előtt. Ó te magasságos, ha egyszer meghalok had kerüljek ide, de most Daisy, Daisy, Daisy, Daisy, szép napot a hölgyeknek, pályát tévesztettem.
- Keres valakit? - Gondolataimból egy kedves női hang zökkentett ki, köntösben, hajcsavarokkal.
- Igen, Daisy merre... - ...van.
- Odafent, a kifutón épp... - Aha, jó, ezt látnom kell, most még bár nem egeyedül az enyém a látvány, de számottevően kevesebb szempárral kell osztoznom a látványban. Szó szoros értelemben tátottt szájjal kísérem végig minden lépését, hogy az a mocskos, oké, csukd be a szád. Követem vissza hátra, majd átvágok túl sok nőn, túl kevés ruhában, oké, ez mélyen fog élni bennem egy ideig.
- Kopp, kopp... Jöttem még egy kicsit kihasználni a kizárólagos élvezeti jogot rád. - Nem zavartva magam állok meg óvatosan támasztva meg könyökem a tükör peremén.  


KLIKK

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Daisy McFly
Daisy McFly



TémanyitásTárgy: Re: Bonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin Bonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin I_icon_minitime25.06.20 22:25



Daisy & Austin




9d3u7cb7314g26tgthl6.gif





T

eljesen ellazulva huppantam bele a székembe, tudtam, hogy ez nem lesz egy rövid menet, még kész lesz a hajam és hibátlanra sminkelik a bőröm, bár a végén több lesz a púder, mint az eredeti bőrszínem.
 - Emeld ki a csípőd.
Hangzik ki a rutinos válasz, tudják, hogy hol és mit kell eltüntetni, és mivel ma olyanok is lesznek rajtam mi már nem takarja a sebhelyem, így inkább húznak rá egy vékony csík alapozót és púdert, hogy ne virítson vissza az újságok címlapjáról, senkinek sem tesz ez jót, tudom, hogy a negatív sajtó is sajtó, de nem akarom, hogy a lányom születésének éke határozza meg ki vagyok, imádom őt, és sosem szégyelltem, hogy mit takar a fehérnemű, egy kivétellel, Austin előtt, nem szeretném ha látná és kérdezősködne.
 -  Kész, köszi, engedd vissza.
Engedelmeskedem, és már húzzák is ki a csavarokat a hajamból, forró hajvasalóval igazítják ki a hullámokat, épp ajkaim festették amikor megjelent Austin, nehéz úgy nevetni, hogy mereven fogják az állad és a hajad is satuban, így egyelőre csak intettem neki, a sminkesem összeszűkült szemekkel nézett rám, hogy szét ne csesszem a sminkem.
 - Jó leszek, esküszöm.
Tettem fel a kezem védekezően, egy ajánlom is-t morgott, majd ment a következő csajszihoz.
 - Szia édes, egy perc és kész a hajam, aztán figyelek rád esküszöm. Kösz Armando, jó lesz már.
Túrtam bele, tökéletes, pont amilyennek lennie kell.
 - Van itt mit látni ugye?
Vigyorodtam el. Felálltam és a ruháimat kezdtem pakolászni, épp ledobtam a köntösöm, hogy öltözni kezdjek amikor a nevemre leszek figyelmes.
 - Daisy, Daisy, segíts már felhúzni a cipzárt.
 - Ó, persze.
Fordultam meg, és még igazából teljesen fent sem volt, de ő már fordult is Austin felé, és kezet nyújtott neki.
 - Hallihó Beatrix vagyok.
Magyarázott vigyorogva, muszáj volt a szemem forgatnom és halkan felnevetnem.
 - Kész vagy Bex, de most menjetek innen, mert öltöznék.
Fordítottam hátat és vettem le az első feltüntetett darabot.


egyes




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Austin Dawson
Austin Dawson



TémanyitásTárgy: Re: Bonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin Bonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin I_icon_minitime30.06.20 21:45

Daisy & Austin


A jó büdös francba, na jó, mit kell tennem, hogy ide kerüljek? De most komolyan? Gondolkodás nélkül követném el, ha kell többször, nem bíznám a véletlenre a dolgot, oké, hol van Daisy? Nagy végre sikerült becsuknom a számat, tovább állni és nem kiesni a szemeimen se, nagyszerű, ezt még gyakorolni kell, de esküszöm, az a férfi, aki itt nem veszik el, az vagy impotens és zokog emiatt, vagy meleg, esetleg halott...
Oké, addig én... kezdek magammal valamit, szabad kezem zsebre dugva nézek körbe, majd vissza Daisyre.
- Iiigen, ha ez a jó válasz. - Húzom el egy kicsit, majd megkaparom a torkom.
- Azt hiszem mégis csak rákapok a divatra, magán jellegű bemutató nem igényelhető, van VIP kártyám. Esetleg átbeszélhetnénk az ezzel járó előnyöket. - Pofátlan vagyok, tisztában vagyok vele, teljesen és tökéletesen, amiről szemtelen mosolyom is tanúskodhat vagy betelni képtelen kék szemeim.
Mi a szösz? Oké, ez nagyon is egy nekem való hely, jöhetek lányok máskor is? Eskü jó leszek, nem nyúlok semmihez, vagy mi.
- Helló, én pedig Austin. - Örvendek a szerencsének. Fogtam meg a kezét finoman és tényleg csak ennyit akartam, most ömmm mi van? Okkéé, én ismerem már ezt a mosolyt és ezt a csillogást is, bocs kislány, de ezz most nem jön össze. Nehezen, de sikerült kibontakoznom fogságából, mi? Na nem, nem, nem, nem, én innen nem megyek sehova.
- Ki van zárva. Említettem már, hogy VIP kártya? - Végigsimítva Beatrix vállán, majd karján toltam finoman félre. Ez sem kimondottan jellemző rám, de a kivétel erősíti a szabályt, vagy valami ilyesmi, kit érdekel ez most, de tényleg.
- Ezt én is láthatnám valamikor? - Csak én. Csak, hogy tisztázzuk, most is csak azért van még egyben, mert nem érhetek hozzá. a fejemet vennék érte, de szó szerint, szóval viselkedek, de azt meg kell hagyni, hogy határozottan szemet gyönyörködtető ez a kollekció, már is.

KLIKK

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Daisy McFly
Daisy McFly



TémanyitásTárgy: Re: Bonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin Bonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin I_icon_minitime06.07.20 23:46



Daisy & Austin




9d3u7cb7314g26tgthl6.gif





N

agyon gyorsan szalad az idő, már alig van tíz percem felöltözni és sorba rakni a kollekciót, majd utolsó simítás és vár a kifutó, nem az első és nem is az utolsó alkalom lesz, de még midig tudok izgulni, hogy el ne boruljak ezekbe a cipőkbe, művészet benne menni, mindegyik ruhához más és más szabás, fazon, talp és sarok méret, veszek egy pár mély levegőt és megkeresem azt a vállfát amire az egyes szám van ragasztva, aha, szóval ebben kezdek, közben hallom a hátam mögött ahogy Bex duruzsol Austinnak, de nekem ehhez semmi közöm, nem járunk, vagy valami, hogy nekem ezért le kéne ütnöm Bexet, vagy csúnyán néznem és balhéznom, azt csinálnak amit akarnak, ha neki belefér az idejébe ám legyen, igen kurva szarul esne, és igen, dühös is lennék magamban, de ennyi, nincs jogom megállítani bárkit is.
 - Milyen előnyökre gondolsz?
Emelem magam elé a kis fehérneműt és a tükör felé fordulva nézem mennyire is illene a bőrömhöz, a tónusaim elég erőteljesek, ezért mindig meg kell néznem mit is hoztak nekem, hogy mennyire mutat jól, de ezt most nagyon sikerült elkapniuk.
 -  És a VIP kártya mindenre feljogosít?
Néztem rá a tükörből nevetve, hát Bex ez most nem a te napod, pedig esküszöm most nem álltam az útjába, és nem is hiszem, hogy Austin valaha is kihagyott volna egy ilyen remek kínálkozó alkalmat, tutira lázas lehet, vagy nem tudom, talán csak nem akar megsérteni, mert akkor már végképp nem lenne esélye, a férfiak fura lények.
 - Konkrétan ezt a darabot? Csak mert van pár még.
Vigyorodtam el.
 - Megoldhatjuk, de nekem most már öltöznöm kell, szóval mi lenne ha kimennél a helyedre?
Dobtam le a köntösöm, és kapcsoltam ki a melltartóm, hogy bele bújhassak a másikba.
 - Austin, menj már!
Nevettem el magam, nekem erre most tényleg nincs időm.
Gondos kezek igazgattak rám minden egyes centit a ruhából, hogy tökéletesen álljon, majd felcsendült a zene, kezdődött a bemutatás és tudtam, hogy sietnem kell.
Mély levegő és határozottan léptem ki a vakító fények közé, már minden centijét ismerem a kifutónak, és ez a szerencsém, mert a vakú és a villódzó fényektől semmit nem látok, alig lépek le, már is húznak a következő ruha felé, még jó, hogy rendben hagytam ott őket.
És ez így megy minden egyes váltásnál, komolyan kezd fájni a mosolygás, sok munkám van abban, hogy élethű legyen, de ez már az utolsó, forduló, elfogytak a felakasztott ruhák, pár percnek tűnt ez az egy óra....


egyes
kettes
hármas
négyes
ötös
hatos hetes




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Bonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin Bonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Bonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Similar topics

-
» Austin Dawson
» Emma R. Austin
» Emma Austin ◯
» Emma Reese Austin
» Emma Reese Austin

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Bárhol, bármikor-