welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Bonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin - Page 2 Vote_lcapBonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin - Page 2 Voting_barBonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin - Page 2 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Bonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin - Page 2 Vote_lcapBonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin - Page 2 Voting_barBonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin - Page 2 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Bonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin - Page 2 Vote_lcapBonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin - Page 2 Voting_barBonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin - Page 2 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Bonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin - Page 2 Vote_lcapBonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin - Page 2 Voting_barBonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin - Page 2 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Bonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin - Page 2 Vote_lcapBonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin - Page 2 Voting_barBonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin - Page 2 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Bonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin - Page 2 Vote_lcapBonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin - Page 2 Voting_barBonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin - Page 2 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Bonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin - Page 2 Vote_lcapBonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin - Page 2 Voting_barBonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin - Page 2 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Bonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin - Page 2 Vote_lcapBonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin - Page 2 Voting_barBonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin - Page 2 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Bonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin - Page 2 Vote_lcapBonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin - Page 2 Voting_barBonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin - Page 2 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Bonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin - Page 2 Vote_lcapBonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin - Page 2 Voting_barBonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Bonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2



do you know who i am?
Austin Dawson
Austin Dawson



TémanyitásTárgy: Re: Bonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin Bonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin - Page 2 I_icon_minitime19.01.21 22:30

Daisy & Austin


Óh, hogy az a... nem akarok, ígérem jó leszek, bármire megesküszöm, csak had ne keljen most kimennem, fenébe... hát egy dobást megért. Ezt vagy bármelyiket, könyörgöm ne csináld, vagy inkább de, csináld még, franc ez így nem lesz jó, tényleg jobb lesz, ha én most megyek és keresek valakit, aki rám fordít egy vödör jeges vizet. Volt már dolgom néhány nővel, de öcsém, ilyen nincs, kissé ingerülten és az elmúlt percek hatása alatt állva túrok bele szőke gondosan beállított tincseim közé, jó keressük meg hol a helyünk.
Már-már megfeszültek izmaim, ahogy erővel próbáltam összezárva tartani ajkaimat, ujjaimat ökölbe hajlítva támasztottam meg rajta állam, ujjbegyeim puha bőre súrlódott egymáshoz, miközben minden létező figyelmem lekötötte a műsor és az esti parti gondolata, reggel is eszedbe juthatott volna, te barom, hát reméljük, hogy még nem előztek be, ahogy lecsengett minden sétáltam hátra, még mindig egy falatnyi menyország, falatnyi fehérneműben és rózsaszín selyemköntösben, a fő étel és a desszert egy helyen, hogy én mindeddig rossz helyen keresgéltem. Tucatnyi széles mosoly, bájos nevetés, ragyogó szempár, miért van olyan érzésem, mintha egy párducokkal teli verembe löktek volna? Más körülmények között még pofátlanul élvezném is, de most hess, hé el a mancsokkal, igen nagyon gyönyörűek voltak hölgyeim, direkt csinálja ezt velem? Végre, megvagy.
- Elképesztő voltál. - Nyomtam puha finom csókot az arcára, hogy még véletlenül se hagyjak nyomott hibátlan sminkjében, majd felé nyújtottam a virágot. Ja, tudom. De attól még, hogy nem szoktam, még nem vagyok paraszt és a szexiskedés ennél többet is érdemelne.
- Van már partnered az esti partira? - Naggyon bízom benne, hogy még nincs, mert ideges és enyhén szólván csalódott lennék és muszáj ott lennem, szóval ez a kör már had legyen az enyém, nem, nem izgat hány csinos nő van még itt, alig töröltem le a nyálam, ennyi jár nekem és megszerzem.

KLIKK

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Daisy McFly
Daisy McFly



TémanyitásTárgy: Re: Bonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin Bonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin - Page 2 I_icon_minitime06.02.21 18:43



Daisy & Austin




9d3u7cb7314g26tgthl6.gif





M

indenki azt hiszi modellnek lenni annyira egyszerű, csak mosolyogsz és mindenki szeret, sajnos ez közel sem fedi a valóságot, a kemény étrendet, hogy vékony maradj, a több órás edzéseket, a nők többsége nem napi szinten tart szépség napot, mert ők nem a testükből élnek, ez most rosszul hangzott, nem a szépségükből, így azért kicsit jobb, komoly nehézségem van abban, hogy egy gyerek után, és azért már a harmincas éveimben tartani tudjam azt amiért Austin álla is leesett amikor a kifutón vonultam végig, láttam a szemem sarkából, hogy majd felfalt a tekintetével, még a gondolat is végig bizsergeti az egész testem.
 - Azért ne túlozz, mindenki az volt.
Tartottam az arcom ahogy ajkai érintették a bőröm, még a hideg is végig futott rajtam, elveszve szeme kékségében villantak be a reggel képei, ahogy ajkai vándorolták be a testem minden vonalát, finoman húzom végig fogaim az alsó ajkamon.
 -  Köszönöm.
Szagoltam mélyen bele, meg tudnám szokni, mert a hé cica dögös voltál, nem minden esetben hat meg, de ez most így olyan más, ujjaim fontam a virágom körül, még a végén bele is pirulok ennyi törődésbe, halvány kislányos mosoly ült ki arcomra.
 - Hát, tulajdonképpen nincs.
Egyedül szoktam menni, nem azért mert nem kérnek fel, hanem mert jobban szeretek egyedül menni, nincs elvárás és kötelesség senki felé, mert villogott velem.
 - Rendben. Várni foglak.
Szagoltam ismét a virágaim közé, majd össze pakoltam a cuccaim és vissza mentem a hotelszobámba, készülődnöm kell.
Hosszú és forró zuhanyt vettem, beszárítottam dús hajam, magam köré tekertem a törölközőm és a táskámban turkálva gondolkodtam milyen fehérneműt is vegyek fel, a szekrényen lógott a ruhám, mélyen felskiccelt és egyik oldalon vállatlan hosszú fekete estélyi. Hm, ehhez melltartót nem tudok felvenni, így azt vissza is dobtam a bőröndömbe, majd eljátszottam a gondolattal, hogy bugyit sem veszek fel, vajon mennyire csigázná fel Austin fantáziáját, ha a buli közepén elhinteném, hogy nem vettem fel bugyit, ujjaim körül tekergetve az aprócska szövetet mászkáltam a szobámban, majd vigyorogva inkább vissza is dobtam a táskámba, belebújtam a ruhámba, egy aprócska cipzár van az oldalán, hozzá választott fekete szandálom, egy kevés smink, néhány ékszer, de nem túlzásba esve, végig néztem magamon a szobám hatalmas tükrében, azt hiszem kész is vagyok, valaki kopogtat az ajtómon, felkapom a táskám és kinyitom.
 - Szia szépfiú, épp időben.
Támaszkodtam meg egyik karommal az ajtó keretén.
 - Mehetünk?
Karoltam bele a piszkosul helyes kísérőmbe.


Click me





Vissza az elejére Go down

Bonjour, a Párizsi divathét. Daisy & Austin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Similar topics

-
» Austin Dawson
» Emma R. Austin
» Emma Austin ◯
» Emma Reese Austin
» Emma Reese Austin

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Bárhol, bármikor-