welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
One moment - Oliver & Nadia Vote_lcapOne moment - Oliver & Nadia Voting_barOne moment - Oliver & Nadia Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
One moment - Oliver & Nadia Vote_lcapOne moment - Oliver & Nadia Voting_barOne moment - Oliver & Nadia Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
One moment - Oliver & Nadia Vote_lcapOne moment - Oliver & Nadia Voting_barOne moment - Oliver & Nadia Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
One moment - Oliver & Nadia Vote_lcapOne moment - Oliver & Nadia Voting_barOne moment - Oliver & Nadia Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
One moment - Oliver & Nadia Vote_lcapOne moment - Oliver & Nadia Voting_barOne moment - Oliver & Nadia Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
One moment - Oliver & Nadia Vote_lcapOne moment - Oliver & Nadia Voting_barOne moment - Oliver & Nadia Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
One moment - Oliver & Nadia Vote_lcapOne moment - Oliver & Nadia Voting_barOne moment - Oliver & Nadia Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
One moment - Oliver & Nadia Vote_lcapOne moment - Oliver & Nadia Voting_barOne moment - Oliver & Nadia Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
One moment - Oliver & Nadia Vote_lcapOne moment - Oliver & Nadia Voting_barOne moment - Oliver & Nadia Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
One moment - Oliver & Nadia Vote_lcapOne moment - Oliver & Nadia Voting_barOne moment - Oliver & Nadia Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

One moment - Oliver & Nadia

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Nadia Petrovna
Nadia Petrovna



TémanyitásTárgy: One moment - Oliver & Nadia One moment - Oliver & Nadia I_icon_minitime10.08.20 23:58


One moment - Oliver & Nadia 812ec4d97e3ba3c4e961bd2591cc6b27b832eea5
Oliver & Nadia

- Jól van gyerekek, nemsokára kezdünk, szóval jöhetnek az utolsó simítások! Gia, Gia, Gia… veszed le azt a borzalmat a nyakadból? És te Larissa szívem gyorsan csinálj valamit a hajaddal, vagy morci leszek!
- Dugulj el Marco! – kiáltották kórusban a lányok, ám én még erre sem eszméltem fel, olyannyira elmerültem a gondolataimban. Lámpalázas lennék? Úgy tűnik, hogy igen, legalábbis erre enged következtetni, hogy már-már pánikolok, a gyomromban mintha lepkék randalíroznának és úgy érzem magam, mint aki épp a kivégzésére készül. Miért is mentem bele ebbe az egészbe?
- Hol kalandozol kislány? – lépett mögém Marco és érintette meg finoman a vállamat. Azonnal összerezzentem és kis híján infarktust kaptam ott a tükör előtt ücsörögve.
- Jézusom!
- Nyugi, csak én vagyok. Minden rendben?
- Persze csak…
- Majrézol. Semmi para, sok ilyet láttam már. El fog múlni, amint kilépsz a színpadra, hidd el nekem. Nem ez az első bemutatóm.
- Emlékeztess… miért is vágtam én ebbe bele?
- Mert ez egy jótékonysági akció, amivel pénzt gyűjtünk annak a kórháznak, ahol a faterod is dolgozik?
- Igor… - aztán jobbnak láttam inkább nem elmagyarázni, hogy Igor nem az édesapám, inkább csak bólintottam. – Igen, ez lesz az!
- Akkor pedig most bomba formát kell villantanod kislány!
- Persze… csak semmi nyomás…
- Nézd a jó oldalát, ma ellóghattál hamarabb McAvoy prof uncsi órájáról, hogy jöhess próbálni.
- És ebben az a jó, hogy…?
- Nem aludtál be úgy, mint néhány csoporttársad.
- Én kifejezetten érdekesnek tartom az óráit…
- Mert ufó vagy! Na fejezd be a sminked, mindjárt kezdünk! – ezzel mielőtt még bármit is reagálhattam volna Marc távozott, hogy a többi „modellt” cseszegesse. Éljenek a végzős tervező hallgatók!

Miközben felkentem egy kis szájfényt az ajkaimra, akaratlanul is újra elmerengtem. Az elmúlt néhány hétben, mióta akkor Oliver megmentett engem egy szörnyű rohamtól valahogy mintha megváltoztak volna köztünk a dolgok. Egyre többször bukkant fel a bárban, órákig beszélgettünk mindenféléről a pszichológiától kezdve, a filmeken át egészen a zenéig és még sok minden másig. Tényleg betartotta a szavát és következő alkalommal elhozott egy válogatás kazettát, amin az összes kedvenc jazz zenéjét megtalálhattam saját bevallása szerint. Meg kell hagyni, jó ízlése van és sok közös darabot találtam, mikor otthon meghallgattam. Bár igazán mély, személyesebb dolgokról azóta sem beszéltünk, mégis jól esett minden egyes alkalom. Azt hiszem, hogy barátok lettünk. Talán ez a legjobb szó rá. Vagy nem is tudom… Nem mindig értem saját magam, amikor a közelemben van. Hogy annyira törekszem arra, nehogy beégjek előtte például… talán emiatt sem meséltem Neki arról, hogy ma részt veszek ezen az izén. Féltem, hogy kinevetne. Bár egyetlen percre sem fordult meg a fejemben, hogy esetleg eljönne, jobbnak láttam hallgatni, az volt a biztos. Mégis lebuktam önhibámon kívül, mikor Marc ma bejött az órájára, hogy kikérje a szereplőket próbálni, nekem pedig szintén fel kellett állnom. Az az arc… szerintem sosem fogom elfelejteni. De vajon mi is volt az? Döbbenet? Sokk? Erőlködés, hogy ne nevessen fel? Vagy csalódott, amiért részt veszek egy ilyenben? Emlékszem arra, hogy mi a véleménye néhány „butácska” csoporttársamról. Lehet, hogy most már közéjük sorol?

- Kezdünk lányok! – rikkantotta el magát Marc, kint pedig fel is harsant a zene és a konferanszié, aki sorra mutatta be a lányokat és a rajtuk látható ruhákat. Összeszedtem magam és miután vetettem magamra egy utolsó pillantást a tükörben beálltam a sorba és vártam, hogy szólítsanak.
- És most következik a mi csodálatos Nadiánk hölgyeim és uraim, aki ma este Jenny Conelly végzős divattervező hallgatónk kreációját viseli. – most vagy soha. Kiléptem a kifutóra és elindultam a nézők felé, épp ahogy a koreográfusunk tanította.
- Káprázatos, nem gondolják? Ez a lány sokkal inkább termett kifutóra, mint az unalmas pszichológia órák hallgatására… mármint ne vegye magára McAvoy prof! Nem úgy gondoltam! – bár a srác csak viccelődni próbált, bennem mégis megállt a lélegzet egy pillanatra, ahogy meghallottam azt a bizonyos nevet. Épp körbe forogtam a színpadon, mikor pedig megálltam a tekintetem összetalálkozott az Övével.

- Oliver – suttogtam magam elé, miközben egy pillanatra sem tudtam elkapni a tekintetemet, valahogy az övéhez bilincselődtem. A taps térített csak eszemhez, mire folytattam a sétát, ezúttal már visszafelé, majd még egy utolsó pörgés után eltűntem az öltözőben. Onnantól azt hiszem van egy kis kiesésem, gépiesen követtem ki a többieket újra a színpadra a fináléhoz és a levonuláshoz. Mire észbe kaptam már a tömegben találtam magam, akik lent a nézőtéren beszélgettek, iszogattak, vagy a csekkfüzetükkel babráltak. Vajon tényleg itt volt… vagy csak képzelődtem volna? Oda pillantottam, ahol az előbb állni láttam, ám az a sarok immáron üresen állt. Elvettem egy pohár pezsgőt az egyik tálcáról és egy csendesebb zughoz sétáltam, hogy feldolgozhassam az eddigi estémet.





Katt
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Oliver McAvoy
Oliver McAvoy



TémanyitásTárgy: Re: One moment - Oliver & Nadia One moment - Oliver & Nadia I_icon_minitime11.08.20 12:10




Nadia & Oliver


tumblr_inline_nsn06yIyd61qlt39u_250.gifv
Ma egy igazán érdekes témával szerettem volna felkelteni a diákjaim figyelmét. Ami nem más, mint a Rorschach-teszt. Ez egy egyszerű, de bevált teszt, mindössze néhány tintafoltos képre van hozzá szükség. Ezzel és persze még néhány teszttel szokás feltérképezni a személyiségstruktúráját a vizsgált személynek. Általában a páciensek félnek attól, hogy a képek láttán rossz választ adnak, de ilyen nincs. Minden válasz felhasználható, hasznos abban, hogy egy vázlatos személyiségrajzot kapjunk. Általában tíz képről van szó, és azért, hogy ma ne legyenek többségben az alvó diákok az órán most el is hoztam nekik a képeket. A hátam mögött lévő kivetítőn láthatók is, és pont elkezdtem volna a kérdezgetésüket, de ekkor félbeszakítottak.
Őszinte meglepettség olvasható le arcomról, abban biztos vagyok. Nem is próbáltam leplezni, de ha bárki kérdezi, akkor arra fognám, hogy nem szeretem, ha bárki félbeszakít, miközben próbálok értelmet verni a diákjaim fejébe. Részben ez igaz is, de sokkal inkább érdekelt volna az, hogy Nadia miért nem mesélt sose arról, hogy részt fog venni a mai jótékonysági eseményen… Ezzel most nem azt mondom, hogy bármi magyarázkodással tartozik nekem, hiszen nem a tulajdonom vagy bármi más… Mindössze úgy gondoltam, hogy az elmúlt hetekben egészen jól kijöttünk egymással és már annyi mindenről beszélgettünk. Biztosan csak elfelejtett szólni… Ezzel próbáltam magam nyugtatni. Na meg ki vagyok én, hogy mindent el kelljen nekem mesélnie? Konkrétan a tanárja, akinek az órájáról egyszerűen csak kisétált. Bánhatja, hogy pont ma nem ülhette végig az órámat, hiszen az érdekes része csak azután következett, hogy elment. Sok érdekes választ kaptam a többi diáktól, miután bele kezdtem abba, hogy kikérdezzem őket mit gondolnak a kivetített képekről.
Egyébként kaptam meghívót a mai rendezvényre, de egészen addig nem voltam biztos abban, hogy elmegyek-e, ameddig meg nem tudtam, hogy ki lesz a fellépők között. Konkrétan csak egy ember érdekelt. Gondoltam megnézem a divatbemutatót, adakozok és ezzel meg is van a mai jócselekedetem. Nem szerettem volna feltűnést kelteni, sőt most nem is vágytam arra, hogy bárkivel is csevegnem kelljen a szokásos rutin köröket… Egészen jól sikerült elvegyülnöm, szinte már kezdtem azt hinni, hogy senki se vett észre, egészen addig míg mindenki engem nem kezdett el vizslatni. Ekkor nekem hirtelen fel kellett kaparnom az államat a padlóról, mert a mikrofonos srác eléggé felhívta rám a figyelmet. Még ennek ellenére se tudtam levenni a tekintetemet a színpadon lévő nőről. Egy örökkévalóságnak tűnt, míg egymás szemébe néztünk.
Miután vége lett a bemutatónak gyorsan szerettem volna távozni, tartottam attól, hogy olyat teszek, amiről az elmúlt hetekben próbáltam lebeszélni magamat. Mindössze néhány méterre volt már a kijárat, de ekkor az egyik professzor az utamba állt és onnantól már nem volt számomra menekvés.



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Nadia Petrovna
Nadia Petrovna



TémanyitásTárgy: Re: One moment - Oliver & Nadia One moment - Oliver & Nadia I_icon_minitime11.08.20 13:31


One moment - Oliver & Nadia 812ec4d97e3ba3c4e961bd2591cc6b27b832eea5
Oliver & Nadia

Lassan kortyolgattam el a pezsgőmet, mivel nem szerettem volna, hogy a fejembe szálljon, közben pedig olykor-olykor a tekintetemmel végig pásztáztam a teret, hátha újra megpillantom Őt valahol. Egyre inkább kezdtem magamban elfogadni azt a tényt, hogy pusztán halucináltam az imént, mikor azt hittem a színpadon, hogy látom, mivel nem tűnhetett csak úgy el a semmiben ilyen rövid idő alatt. Biztosan csak az elmém tréfált meg a rossz lelkiismeretem miatt, amiért nem szóltam Neki róla, hogy ma este én is részt veszek fellépőként a bemutatón. De ugyanakkor… nem értem, hogy miért érzem emiatt rosszul magam. Mármint, miért hiszem azt, hogy szólnom kellett volna? A barátok nem szoktak mindenről beszámolni egymásnak, nem? Ugyanakkor pont azért nem meséltem Neki, mert valahol tartottam a véleményétől. Amit szintén nem értek, hogy miért van. Sok minden van, ami Vele kapcsolatban borzasztó zavaros számomra mostanában és amit egyszerűen nem tudok értelmezni. De azok a szemek… olyan valóságosnak tűnt… képtelen voltam elszakadni tőlük.

Míg én a gondolataimba mélyedve szép lassan kiittam a poharam tartalmát, addig az asztaloknál is mozgolódás történt. Az egyik fellépő unokabátyja kihasználva a tömeget, észrevétlenül egy kis tablettát dobott az egyik pezsgőspohárba, ami pillanatok alatt fel is oldódott benne, majd pedig szép komótosan megindult felém.
- Ne haragudj… - lépett oda hozzám egy félmosollyal.
- Csak gratulálni akartam az előbbihez… szerintem elloptad ma a showt mindenki elől. Amúgy Tom vagyok. Tom Wallberg. Susie a rokonom.
- Öhm… szia. – tettem le az üres poharat a párkányra.
- Köszönöm, kedves vagy… Tom. Én Nadia vagyok.
- Elfogadod Tőlem, Nadia? – nyújtotta felém a poharat, mire zavartan bólintottam. Igaz, nem kellene többet innom, de hát… még egy pohár nem árthat meg, igaz? Beleittam a pohárba, ahogyan Ő is tette a sajátjával.
- Borzasztó mennyien vannak itt… meg lehet fulladni. – szólalt meg kis idő múlva ismét, amire szintén csak bólintani tudtam, mivel egyszeriben nagyon melegem lett és valahogy oxigénre vágytam.
- Jól vagy? Sápadtnak tűnsz. Gyere… menjünk fel a tetőre, a levegő jót fog tenni.
- Én, nem tudom, hogy…
- Bízz bennem, mindjárt jobb lesz…
- Hát… rendben… - ezzel a srácba karolva el is hagytuk a dísztermet, hogy felsétáljunk a tetőre.

Ahogy az őszi szellő megérintette az arcomat, egyből egy kicsit jobban kezdtem magam érezni, mégis, mintha valahogy kábaság jött volna rám. Nekidőltem az ajtó melletti falnak, hogy össze tudjam egy kicsit szedni magam.
- Ugye hogy jobb? – ütötte meg a fülem egyszer csak Tom hangja nagyon közelről, pillanatokkal később pedig hírtelen megcsókolt és hozzám simult. Azonnal elkaptam a fejem és próbáltam őt eltolni magamtól, de szorosabban fogott és a szabad kezével befogta a számat…
- Ugyan már… tudom, hogy Te is akarod…



Katt
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Oliver McAvoy
Oliver McAvoy



TémanyitásTárgy: Re: One moment - Oliver & Nadia One moment - Oliver & Nadia I_icon_minitime11.08.20 15:53




Nadia & Oliver


tumblr_inline_nsn06yIyd61qlt39u_250.gifv
Már egyáltalán nem voltam biztos abban, hogy jó ötlet volt-e részemről az, hogy megjelentem a mai jótékonysági eseményen. Egy dolog az, hogy a jó cél érdekében rendezték, viszont arról fogalmam sem volt, hogy Nadia ilyen gyönyörű fog lenni. Persze eddig is az volt, akkor is mikor farmert meg pólót viselt, de az a ruha, ami most rajta van… Így túlzottan csak a nőt bírtam látni benne. Fantáziám pedig egészen kezdett elkalandozni, ezért is akartam minél hamarabb eltűnni innen, de ez a tervem pillanatokon belül szertefoszlott. Ekkor úgy éreztem magam, mint egy ketrecbe zárt állat.
- Ne is foglalkozzon azzal, amit Marco mondott. – Kezdte meg a társalgást Garner professzor.
- Mit is mondott? – Nem tudtam követni a beszélgetés fonalát, mert tekintetemmel pásztáztam a körülöttünk lévőket. Lassan kezd olyan érzésem lenni, mintha valami rosszat tettem volna és lebuktam volna. Talán ezért akartam gyorsan távozni.
- Azt, hogy az órái unalmasak. Mert én ennek az ellenkezőjét hallottam. – Láttam, hogy mozog a szája és értettem is minden egyes szavát, de úgy éreztem, hogy most egészen máshol járok. Nem akartam tapintatlan lenni, ezért erőt vettem magamon és színleltem némi érdeklődést.
- Nos, úgy gondolom, hogy ebben a korban nehéz a diákok érdeklődését fenntartani. – Végre képes voltam kinyögni egy értelmesen hangzó mondatot. Ekkor vettem észre valami igazán különöst. Fogalmam sincs, hogy hogyan, vagy hogy miért szúrtam ki, de fogjuk rá arra, hogy éreztem valami nagyon rosszat. Nevezzük ezt megérzésnek.
- Nos, ez való igaz. – Helyeselt Garner professzor, de mindvégig azt a pasast figyeltem. Jól láttam? Csak én láttam? Tett valamit a pezsgőspohárba, majd megindult. Tekintetemmel végig követtem, egészen addig amíg pont Nadia mellé állt. Ekkor pillantottam meg ismét. Tágra nyílt szemekkel néztem ahogy elfogadja a pezsgőspoharat.
- Bocsásson meg, de mennem kell… - Nehezen tudtam haladni a csevegők között, mintha csak mindenki azon lett volna, hogy lelassítson. Mire oda értem, ahol eddig álltak már hűlt helyük volt. Tehetetlennek éreztem magam, de közben szétvetett az ideg. Szinte futólépésben kezdtem megközelíteni a legközelebbi kijáratot. Sehol sem láttam őket, ezért biztosra vettem, hogy már távoztak a teremből. Merre tovább? Nem tudnám megmondani, hogy honnan hittem azt, hogy a tetőn lesznek, de nem volt időm gondolkozni, egyszerűen csak szaladtam felfelé a lépcsőn. Felérve megpillantottam őket. Az egyik részem megnyugodott, hogy végre ráleltem, viszont a másik… Azzal ne akarjon most senki se találkozni.
- Zavarok? – Szó szerint rámászott a fazon. Gondolkozás nélkül rántottam le róla, de a következő mozdulatom… Nos az arcába csapódó öklöm volt.
- Melyikünk hívja ki a rendőröket? – Most nem érdekeltek a következmények, ahogyan az se, hogy mennyire nem tenne jót a hírnevemnek az, ha megtudnák, hogy tettlegességgel vádolnának.
- Takarodj! – Eddig képes voltam megállni, hogy ne akarjam még ennél is jobban megverni. Szerintem bőven elég volt egy határozottan erős ütés, hogy felfogja, hogy nem értékelem az efféle viselkedést.
- Jól vagy? – Fordultam Nadia felé.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Nadia Petrovna
Nadia Petrovna



TémanyitásTárgy: Re: One moment - Oliver & Nadia One moment - Oliver & Nadia I_icon_minitime11.08.20 18:29


One moment - Oliver & Nadia 812ec4d97e3ba3c4e961bd2591cc6b27b832eea5
Oliver & Nadia

Minden erőmmel próbáltam magamtól ellökni a férfit és segítségért sikoltani, ám ő sokkal erősebbnek bizonyult nálam. Éreztem, ahogy a szabad keze a ruhám alá siklik és a combomba markol, amitől még inkább megrémültem és elfogott az undor. Ostoba voltam, pedig Igor számtalanszor figyelmeztetett már arra, hogy túlságosan is naiv vagyok és hogy senkiről se feltételezek rosszat, aki a közelembe férkőzik, most pedig alaposan megiszom a levét a hibámnak. Pedig tényleg nem gondoltam rosszra mikor odajött hozzám. Kétségbeesetten erőlködtem, mikor egyszer csak ismerős hang ütötte meg a fülem, a következő pillanatban pedig a srác szó szerint lerepült rólam és eltanyált a földön. Ezt… ezt most nem hallucinálom? Időm sem volt arra, hogy felfogjam a történteket, erőtlenül csúsztam le a fal tövébe, szorosan felhúzva magam elé a lábaimat, amiket aztán átöleltem, miközben a támadóm felkászálódva az ütés után, amilyen gyorsan csak tudott, kereket oldott.

Először fel sem fogtam, hogy Oliver hozzám beszél, csak ültem ott a földön, mint egy szárnya szegett kis veréb, még mindig kissé kábán a drogtól, amit az italomba tettek, miközben könnycseppek milliói gördültek végig az arcomon.
- Mégis… mégis ott voltál… - szólaltam meg hosszú idő után, szinte alig hallhatóan.
- Éreztem, hogy nem lehet képzelgés… olyan tisztán láttam azokat a szemeket… nem tudtam elengedni őket. – úgy érzem, ha most tiszta lenne az elmém kétségbeesetten fojtaná belém a szót, ám jelen körülmények között tehetetlenül szemléli pusztán a helyzetet.
- Megmentettél… megint. Csak azt nem értem, hogy hogy kerülsz mindig oda és akkor, amikor épp szükségem van… Rád. – nekidöntöttem a fejem óvatosan a falnak, mivel még mindig szédültem egy kissé, mikor pedig megéreztem a bőrömön ismét a hűvös szellőt, egyszeriben libabőrössé váltam. Kezdek fázni, ami azt hiszem jó jel, mert segít kijönni a bódulatból.
- Hogyhogy eljöttél? Azt hittem Te messziről kerülöd az ilyen eseményeket.




Katt
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Oliver McAvoy
Oliver McAvoy



TémanyitásTárgy: Re: One moment - Oliver & Nadia One moment - Oliver & Nadia I_icon_minitime11.08.20 21:25




Nadia & Oliver


tumblr_inline_nsn06yIyd61qlt39u_250.gifv
Nem jellemző rám se az erőszak, sem pedig az agresszió. Mégis… Úgy reagáltam ebben a helyzetben, ahogy jónak láttam. Mit kellett volna tennem? Szépen megkérni arra, hogy távozzon? Ennyi? Megérdemelte. Sőt, még könnyen megúszta. Teljesen elborult az agyam, mikor megláttam, hogy mennyire gusztustalan módon akart a közelébe férkőzni… Undorító ilyen módon a nőkhöz jutni. Az ilyen emberek fejében valami nagyon nincs rendben. Mit is élvezhetnek egy magatehetetlen nőben? Azt, hogy teljesen kiszolgáltatott, hogy bármit megtehetnek? Abnormális. Szerencséjére a lehető legjobb megoldást választotta. Lelépett. Jobb is így, mert ki tudja, hogy mit tettem volna még vele…
- Nem értelek… - Igyekeztem kibogozni a szavait. Értelmesen beszélt, de mégse volt számomra annak értelme, amit mondott. Miféle képzelgés? Fogjuk arra, hogy még mindig az italában lévő szer hatása alatt áll és valószínűleg ez így is van. Az eddigi diagnózisom, hogy nem ivott annyit, hogy meg kelljen hánytatni, vagy bevinni a kórházba. Valami randi drog lehet, ami néhány órán belül kiürül a szervezetéből, de addig is szemmel fogom tartani.
- Különös véletlenek sorozata lehet. – Felmerül a kérdés, hogy hiszünk-e a véletlenekben? Még nem döntöttem el. Talán inkább ez sorsszerű lenne? Még abban se vagyok biztos, hogy hiszek-e a sorsban, mert nagyon sok mindenre hatással lehet a szabad akarat… Ez bonyolult és nem most fogom neki előadni erről az elméletemet.
- Kíváncsi voltam. – Vallottam be végül. Mi veszítenivalóm van? Talán holnapra ebből a beszélgetésből semmire sem fog emlékezni. Akkor kockáztatok. Tudom nem túl bátor húzás részemről, sőt nagyon gyáva.
- Kár ezért a szép ruháért… - Immár már előtte térdeltem. Mit mondhatnék neki? Minden rendben lesz? Az, aki feltehetőleg azért drogozott be, hogy megerőszakoljon már régen messze jár? Ez a csúf igazság, de szerintem most nem ezt szeretné tőlem hallani.
- Nem szívesen vinnélek így haza… - Persze akkor haza viszem, ha oda akarna menni és elmondani mindent, hogy mi történt… Mert azért néhány óra kell, hogy újból önmaga legyen.
- Mit szólnál ahhoz, ha ma nálam aludnál? – Felkeltem, levettem zakómat, hogy vállaira terítsem.  




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Nadia Petrovna
Nadia Petrovna



TémanyitásTárgy: Re: One moment - Oliver & Nadia One moment - Oliver & Nadia I_icon_minitime12.08.20 11:57


One moment - Oliver & Nadia 812ec4d97e3ba3c4e961bd2591cc6b27b832eea5
Oliver & Nadia

- Amikor kisétáltam a színpadra nagyon izgatott voltam, vagy talán jobb szó rá, hogy lámpalázas. Aztán meghallottam a nevedet és épp abban a pillanatban valahogy a szemeid… oda vonzottak. Nagyon furcsa érzés volt… sosem éreztem még ilyet emlékeim szerint azelőtt. De amikor vége lett a bemutatónak és csatlakoztunk a vendégekhez sehol sem láttalak, pedig olyan sok idő nem telt és a hely sem labirintus, szóval azt hittem, hogy csak képzelődtem… De ott voltál. Mégis ott voltál. – de vajon mi történt abban a néhány röpke pillanatban a kifutón? Miért nem voltam képes elszakítani Tőle a tekintetemet? Valahogy olyan más volt, nem olyan mint a többi alkalommal, mikor összefutottunk vagy épp órákig beszélgettünk a bárban. Valami azt súgja belül, hogy el kellene hallgatnom, hogy ne vágjam magam alatt tovább a fát, mégsem vagyok képes kontrollálni magam, a szavak maguktól jönnek az ajkaimra…

- Valóban csak véletlen lenne? Hát… ha Te azt mondod, akkor én elhiszem… Te mindig őszinte vagy és kedves, és nagyon okos… Neked mindent elhiszek. – mivel még mindig kótyagosnak éreztem magam, a fejem pedig csak úgy zúgott a rengeteg hírtelen impulzustól és vélhetően a drogtól, picit lehunytam a szemeimet, hogy enyhítsek a nyomáson, miközben a hajamból is egyetlen mozdulattal varázsoltam ki a csattot, minek következtében hullámos, mézszőke tincseim lágyan omlottak vissza a vállaimra. Sokkal jobb így.

- Kiváncsi? Érdekel a divat? – halkan kuncogtam egy picit.
- Szerintem is szép, Jenny igazán nagyon tehetséges. Azt mondta, hogy a bemutató után nekem adja, amiért bevállaltam, hogy a modellje leszek és hagytam, hogy csináljon fotókat a ruháról és rólam a portfóliójához. – bár egyelőre nem túl szép emlékek kötődnek hozzá sajnos. De ki tudja, ez még változhat…

- Uram Isten, ne is mond! Ha Igor meglátna így, többé még a házat se hagyhatnám el, maximum, ha Ő elkísérne mindenhova. – kezeimbe temettem az arcomat, ami pont kapóra jött, mert így nem láthatta mennyire lesokkolódtam a következő felvetésétől. Tessék??? Ezt… ezt most jól hallottam??? Hogy Én aludjak Ő nála? Még soha nem is jártam ott, barátság ide vagy oda, sosem hívott át ezelőtt… Most meg aludjak ott?
- Én… én nem is… tudom… - pillantottam fel Rá, mikor pedig rám terítette a zakóját azonnal „elfészkeltem” magam benne.
- Köszönöm. Azt hiszem… most… most csak sétálnék. Bárhol. Bárhol csak innen minél előbb hagy tűnhessek el.



Katt
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Oliver McAvoy
Oliver McAvoy



TémanyitásTárgy: Re: One moment - Oliver & Nadia One moment - Oliver & Nadia I_icon_minitime13.08.20 0:42




Nadia & Oliver


tumblr_inline_nsn06yIyd61qlt39u_250.gifv
Figyelmesen hallgattam szavait. Ekkor már mindent megértettem. Átéltük volna együtt azt a bizonyos „hűha pillanatot”? Ez lett volna az? Különös volt, mintha valami megmagyarázhatatlan külső elő kezdett volna munkálkodni közöttünk. Talán így volt, talán csak ezzel akarom azt magyarázni, hogy miért voltunk képtelenek elválni egymás tekintetétől. Attól, hogy képtelen vagyok megmagyarázni azt, hogy most mi is zajlik le bennem úgy éreztem, hogy menekülnöm kell. Minél messzebb. Most már hálás vagyok Garner professzornak, hogy feltartott, mert ha sikerült volna kimenekülnöm a teremből, akkor nem látom meg, hogy az a ficsúr mit tervez és most nem lennék itt… Inkább nem is akarok arra gondolni, hogy mi lett volna, ha… Lényeg, hogy itt voltam, akkor amikor a leginkább szüksége volt rám.
- Nem kell mindent elhinned, vannak tőlem sokkal okosabbak is. – Ezzel most nem arra akartam célozni, hogy mániákus hazudozó lennék, akinek egy szavát se lehetne elhinni, de… Talán nem mindig vagyok vele annyira őszinte, mint azt megérdemelné. Az pedig, hogy nem mondok ki bizonyos dolgokat, az még nem azt jelenti, hogy hazudnék neki. Mindössze visszatartom az információt.
- Inkább az érdekelt, hogy miért nem meséltél sose arról, hogy mire készülsz. – Nem tudom, hogy mennyire lenne szép dolog, ha most kérdőre vonnám ezért. Elvégre nem tartozik nekem magyarázattal. Felnőtt nő már. Azt csinál, amit csak akar, akkor amikor akarja. Mindössze meglepett az a tény, hogy véletlenül szereztem tudomást arról, hogy ma Nadia is fel fog lépni a divatbemutatón.
- Igaza is volna, feltéve akkor, ha megtudná mi történt ma. – Ezzel most nem arra akarom buzdítani, hogy hazudjon neki, vagy hogy ne mesélje el, hogy mi történt majdnem… Ez már csak Nadia döntése, csak rajta múlik, hogy mit mesélne el Igornak. Szerencse, hogy valójában nincs is nagyon mit mesélni, még időben ideértem, hogy ne történhessen meg a baj.
- Rendben, akkor sétálni fogunk. – Nyújtottam felé a kezemet, hogy felsegítsem. Nem szeretnék semmit se ráerőltetni. Mindössze kedves akartam lenni, ezért ajánlottam fel, hogy a körülményekre való tekintettel inkább aludjon nálam. Ez már nem rajtam múlik.  




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Nadia Petrovna
Nadia Petrovna



TémanyitásTárgy: Re: One moment - Oliver & Nadia One moment - Oliver & Nadia I_icon_minitime16.08.20 20:21


One moment - Oliver & Nadia 812ec4d97e3ba3c4e961bd2591cc6b27b832eea5
Oliver & Nadia

Elfogadtam a felém nyújtott kezét és felkeltem a földről, miközben a fejemben továbbra is csak úgy cikáztak a gondolatok, az impulzusok. Csak abban voltam biztos, hogy ilyen állapotban Igor nem találkozhat velem, különben életem hátralévő részében legalább egy, ha nem inkább egy egész sereg testőr lesz mellém rendelve, akik még a zuhanyzóba is elkísérnek majd tesi óra után, nehogy rám támadjon a csúnya, gonosz szappan. Mivel nem szerettem volna már senkivel sem találkozni, sem pedig magyarázkodni arról, hogy mi történt, mit kerestünk a tetőn, így jobbnak láttam a hátsó kijárat felé osonni és azon keresztül elhagyni az épületet. Nem sokkal később már mind a ketten a friss levegőn találhattuk magunkat, én pedig a hűvös szellő hatására szorosabban fogtam össze magamon Oliver zakóját.
- Visszatérve egy kicsit…én… azt hiszem azért nem meséltem el Neked, hogy én is részt veszek a bemutatón, mert tartottam a véleményedtől. Nem szerettem volna, hogy engem is átsorolj azok közé a lányok közé, akikről nemrég olyan lesújtóan beszéltél. Tudod ott a harmadik sor közepén, azt hiszem Barbie-brigádnak tituláltad őket, akik biztosan eltévesztették a termet és még azóta se jöttek rá arra, hogy rossz kurzusra járnak. – ismertem be halkan, kerülve a pillantását.
- Azt gondoltam, ha megtudod, hogy velük együtt ma én is fellépek, azt hiszed majd, hogy olyan vagyok, mint ők és talán… csalódsz bennem. – igazából nem tudom, hogy miért meséltem el Neki, talán csak nem szerettem volna, hogy bántsa, amiért nem szóltam Neki, vagy hogy magát okolja. Hiszen ez az én butaságom, semmi több.

Valahogy ösztönösen a park felé indultam el, ahol reggelente általában futni szoktam. Ilyenkor este egész békés, néhány párocska és kutyasétáltató szokott csak erre járni, ráadásul a bártól és a lakásomtól sincs túl messze.
- Köszönöm, hogy itt vagy. Mármint, egészen biztosan lenne jobb dolgod is, mint, hogy már ki tudja hanyadjára játszd az őrangyalomat. Gondolom egészen máshogy képzelted a péntek estédet.



Katt
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Oliver McAvoy
Oliver McAvoy



TémanyitásTárgy: Re: One moment - Oliver & Nadia One moment - Oliver & Nadia I_icon_minitime18.08.20 15:09




Nadia & Oliver


tumblr_inline_nsn06yIyd61qlt39u_250.gifv
A szavak emberének tartom magam, de ennek ellenére néha jobb csendben maradni. Szótlanul elmélkedni, átgondolni a történéseket. Van, hogy ezt mondanám, de a jelenlegi helyzetünkben nem pontosan ezt tanácsolnám. Nem akarok csendben maradni, nem akarom, hogy Nadia újból és újból lejátssza magában a történteket. Még csak az hiányozna, hogy saját magát hibáztassa azért, ami meg se történt. Hajlamosak ezt tenni a nők, főleg, akik nemierőszak áldozatai lettek. Olyan erős bennük a szégyenérzet, hogy még a rendőrségre se mennek el és a tettes egyszerűen csak megússza. Még sokk hatás alatt van, vagy még kába az italába tett szertől? Vajon felfogta-e már, hogy az a pasas arra készült, hogy megerőszakolja? Mert az biztosan nem beleegyezéses szex lett volna a tetőn.
- Ennyire érdekel a véleményem? – Ezen azért most meglepődtem. Belátom nem volt szép tőlem olyan véleménnyel lennem a csoporttársairól. Még akkor sem, ha szerintem nem az én órám a legmegfelelőbb számukra. Pedig látszik rajtuk, hogy a külsőjük sokkal jobban foglalkoztassa őket. Ők azok, akik unalmukban körmöt reszelnek az órán.
- Téged sose hasonlítanálak hozzájuk. – Hányszor kell még neki elmondanom, hogy tényleg sokkal többet látok benne, mint hogy élete végéig a bárban dolgozzon? Azt hittem, hogy bátorítom, de erre kiderül, hogy titkolózik, mert tart attól, hogy csalódást okoz számomra. Intelligens fiatal nőnek tartom, nem lett más a szememben, hogy ma fellépett a divatbemutatón. Miért is ne léphetett volna fel? Gyönyörű és mindenki elől ellopta a mai műsort.
- Úgy képzeltem, hogy mostanra már ki se látszok a rengeteg papírmunkából. – Ez lett volna az én pénteki nagy tervem. Talán, ha végeztem volna még hajnal előtt a sok aktával, akkor még a következő óra anyagát is összeállítottam volna. Tudom, túl szigorú tempót diktálok magamnak, de így talán lazíthattam volna a hétvégén. Most pedig nagyon úgy tűnik, hogy minden mára tervezett dolgomat holnap fogom megvalósítani. Ennyit a lazításról, de őszintén nem bánom, legalább megelőztem a bajt és most Nadia jó kezekben van.  



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Nadia Petrovna
Nadia Petrovna



TémanyitásTárgy: Re: One moment - Oliver & Nadia One moment - Oliver & Nadia I_icon_minitime20.08.20 2:11


One moment - Oliver & Nadia 812ec4d97e3ba3c4e961bd2591cc6b27b832eea5
Oliver & Nadia

- Igen, ennyire. – felesleges is volna tagadni az iménti vallomásom után, hisz már csak azért is, mivel kiváló szakember, azonnal észrevenné, hogy füllentek.
- Három ember van mindössze, aki olyan közel áll hozzám, hogy fontos legyen számomra a véleménye. Igor, Jack és Te. – és ami igazán különös az egészben az az, hogy Ő a többiekhez képest villámgyorsan érte el ezt Nálam, elég, ha csak visszaemlékszünk arra, hogy lényegében az Ő bíztatására vágtam egyáltalán bele a pszichológia tanulásba.
- Fájt volna, ha mégis… - félreértés ne essék, egyáltalán semmi bajom a lányokkal, nem nézem le őket amiatt, hogy abszolút nem érdekli őket a tárgy, vagy, hogy mikor megszólalnak az órán is akkora butaságot mondanak, hogy rossz hallani, hiszen minden ember más és más és valószínűleg nekik máshoz van tehetségük, érdeklődésük. Simán el tudom képzelni, hogy a szülői nyomás hatására vágtak csak neki az egyetemnek, holott egészen mást szerettek volna az élettől. Vajon az én apám és anyám mit szólna, ha megtudná, hogy mit tanulok? Ilyesmit szánhattak Nekem? Vagy egészen más volt a tervük? Talán ezt már sosem tudom meg. Azt viszont tudom, hogy valamiért nagyon szeretnék bizonyítani nem csak magamnak, de Neki is.

- Ezen már meg sem lepődöm. Alapos vizsgálataim után azt hiszem most már kijelenthető, a diagnózisom immáron egyértelmű, Ön súlyos munkaholista, Dr. McAvoy. – halványan elmosolyodtam.
- Mielőbbi kezelést javaslok, mielőtt még eléri a gyógyíthatatlan szintet. – ráfordultunk egy másik útra. Épp abban a pillanatban szaladt ki a másik irányból egy futó, akit eddig kitakartak előlünk a fák, és aki így véletlenül Nekem ütközött. A férfi meg sem állt csak hátra fordult és elnézést kért, én viszont egyszeriben remegni kezdtem, mint akiben ekkor csapták le a biztosítékot. Az a lökés bevillantotta, ahogyan az a szemét fent a tetőn a falnak lökött és hozzám simult és ahogy….
- Uramisten… - suttogtam magam elé, miközben elcsuklott a hangom. Az előbb odafent majdnem… és csak Miatta nem történt meg…
- El… elakarom… felejteni… el akarom felejteni… de érzem. Még most is érzem, ahogy…


Katt
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Oliver McAvoy
Oliver McAvoy



TémanyitásTárgy: Re: One moment - Oliver & Nadia One moment - Oliver & Nadia I_icon_minitime24.08.20 19:32




Nadia & Oliver


tumblr_inline_nsn06yIyd61qlt39u_250.gifv
- Ez most meglepett. – Vallottam be őszintén. Nem hittem volna, hogy a kapcsolatunk ezen szakaszában, mármint ennyi ismeretség után ekkora hatással vagyok rá, hogy már számítana a véleményem.
- Fogalmazzunk úgy, hogy te különleges vagy. – Remélem nem fog erről faggatózni, mert fogalmam sincs, hogy miért gondolom ezt így. Nem tudnám megmagyarázni. Egyszerűen csak így érzem. Ha bele gondolok abba, hogy honnan ismerjük egymást és azóta hová jutottunk… Rövid idő leforgása alatt sok minden történt velünk.
- Azt hiszem, hogy erre nincs orvosság, már túlzottan eluralkodott rajtam, gyógyíthatatlan szintre léptem. – Viccelődtem, habár eléggé komolyan veszem a munkámat és valójában ebből áll az egész életem. Ritkán járok kikapcsolódni, de valójában eddig még nem bántam meg az elmulasztott pillanatokat… Nem érzem úgy, hogy bármiről is lemaradtam volna, annak ellenére, hogy a kortársaim már régen házasok, vagy családjuk van. Egyszer nekem is le fog jönni az időm, de semmi sem akarok siettetni. Talán pont itt lenne már az ideje kicsit rákapcsolnom, mert ha sokáig várok, akkor egyszer csak arra eszmélek fel, hogy egyedül öregedtem meg, körülöttem pedig nem rohangáló unokák vannak, hanem aktakupacok.
Váratlan fordulat következett… Csevegtünk séta közben, semmi világrengető témánk nem volt, mindössze csak szóvá tartottuk egymást, de ekkor… Hirtelen a semmiből egy futó neki ütközött. A reakciója szó szerint sokkolt, de valahol számítottam erre. A történtek után nem meglepő, hogy kiborult, végre elmúlt a kezdeti sokk hatása és kezdi felfogni, hogy az imént mi történt vele.
- Jól vagy? – Ez meg mégis micsoda kérdés volt? Egy idióta vagyok. Hát persze, hogy nincs jól a történtek után, de most annyira tanácstanul állok most előtte. Nem tudtam mit tenni, egyszerűen csak tettem, amit jónak láttam. Szorosan magamhoz öleltem. Remélem nem fog ellökni magától és nem fog összehasonlítani azzal a másik férfival, akit elűztem a tetőn. Én sose lennék vele ilyen féreg.
- Mit tehetnék, hogy jobban érezd magad? – Nekem tudnom kéne, elvégre azért fizetnek, hogy megtaláljam mások problémájára a megoldást, hogy ha távoznak a kezelés után már jobban érezzék magukat, most mégis… Nehezebb dolgom van, mint általában.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Nadia Petrovna
Nadia Petrovna



TémanyitásTárgy: Re: One moment - Oliver & Nadia One moment - Oliver & Nadia I_icon_minitime24.08.20 22:51


One moment - Oliver & Nadia 812ec4d97e3ba3c4e961bd2591cc6b27b832eea5
Oliver & Nadia

Egyetlen röpke másodpercre még jobban megremegtem, mikor Oliver a semmiből csak úgy magához ölelt, ezt pedig talán érezte is, ám aztán az agyam valamiféle menedékként tekintett az erős karjaira, emlékeztetett rá, hogy nem is olyan rég, ott a pubban, mikor vihar tombolt és elment az áram, szintén képes volt megnyugtatni és biztonságot nyújtani Nekem. Kétségbeesetten bújtam Hozzá még jobban, arcomat pedig a mellkasába temettem.
- Én csak… el akarom felejteni – suttogtam, szinte alig hallhatóan.
- Nem akarok emlékezni rá, nem akarom érezni, nem akarom, hogy valóság legyen… - próbáltam visszafojtani a sírást, de a könnyeim erősebbnek bizonyultak Nálam és utat törtek maguknak, hogy aztán végig gördüljenek az arcomon.
- Ha Te nem vagy ott… akkor most… akkor most… - bele sem akarok gondolni, hogy az a szemétláda mi mindent tehetett volna Velem, ha Oliver nem siet a segítségemre. Most már tudom, hogy hatalmas ostobaság volt, hogy elfogadtam egy idegentől azt a pohár pezsgőt, gyanakodnom kellett volna, de az ég egy adta világon nem jutott volna eszembe, hogy valami rosszban sántikál az a srác. Mégis kinek jutna eszébe egy rokona fellépésén áldozatokra vadászni? Pláne egy jótékonysági eseményen, ahol csupa pénzes, flancos család fordul meg.

- Csak… csak maradj Velem… még egy kicsit kérlek. – motyogtam továbbra sem eresztve el az ingét, majd szép lassan felpillantottam Rá, reménytelen tekintettel.
- Miért van az, hogy amit az ember annyira ki akar zárni az elméjéből, azt sehogyan sem tudja, amit pedig vissza akar kapni, mintha egy világ választaná el Tőle? – szipogtam. Ha valaki tudhatja erre a választ az csakis Ő, hiszen Oliver annyira okos, tapasztalt és bátor. Nehéz elképzelnem, hogy lenne olyan kérdés, amire ne lenne válasza.
- Sajnálom… csak a baj van velem. – hajtottam le a fejem.
- A baleset óta csak teher vagyok, hiába mondja Igor, hogy ez nem így van…. tudom, mennyi erőfeszítést tett Értem. És Te is, pedig alig ismersz, és fogalmad sincs az egészről… mégis…



Katt
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Oliver McAvoy
Oliver McAvoy



TémanyitásTárgy: Re: One moment - Oliver & Nadia One moment - Oliver & Nadia I_icon_minitime25.08.20 9:56




Nadia & Oliver


tumblr_inline_nsn06yIyd61qlt39u_250.gifv
Nem olvastam még arról egyetlen egy orvosi magazinban sem, hogy az ölelésnek miféle hatása van, de biztos vagyok benne, hogy egy jókor időzített ölelés nagyon is jótékony tud lenni. Főleg akkor, ha a másikon látni lehet, hogy pont egy ölelésre van szüksége. Viszont, ha jobban bele mélyedek az emlékeimbe, akkor talán volt valami cikk arról, hogy miért is jó az idegrendszerre mások érintése. Sehogy se tudok visszaemlékezni pontosan, nem is csoda, már nagyon régen foglalkoztatott ez a téma és az én fejembe se marad meg minden információ, én is felejtek.
- Minden rendben lesz. – Suttogtam. Próbáltam megnyugtatni, ezért óvatosan egyik kezemmel elkezdtem simogatni a hátát, hátha pozitív hatással leszek rá.
- Ne is gondolj erre. – Az most nem fog rajtunk segíteni, ha Nadia azon kezd el gondolkozni, hogy mi lett volna vele, ha nem vagyok ott. Félek, hogy pontosan tudom erre a választ és már Nadia is.
- De ott voltam és már vége. – Pedig még a szuperhős köpenyemet se vittem magammal, mert nincs is, de lassan úgy érzem, hogy ideje lesz beszereznem egyet. Rövid ismeretségünk alatt már nem ez az első alkalom, hogy a segítségére kell sietnem. Szerencsések vagyunk, hogy mindig jókor voltam a jó helyen. Nem is akarok bele gondolni abba, hogy mi lett volna vele a bárban az áramszünet alatt, vagy a tetőn… Ha jobban lesz, akkor biztosan kapni fog tőlem egy alapos fejmosást, hogy jobban vigyázhatna magára, mert ma túl naiv volt. Nem véletlenül vagyunk elővigyázatosak az ismeretlen emberekkel szemben. Persze nem azt akarom mondani ezzel, hogy ne nyisson az új emberek felé, de azért nem kell mindenkiben megbízni már az első találkozáskor.
- Ez az emberi elme csodája. Tele van rejtelmekkel és még mindig nem sikerült mindent megfejteni. – Pedig már nagyon régen kutatnak ebben a témában. Rengeteg elmélet született, de még mindig nincs erre pontos magyarázat.
- Az ég világon nincs veled semmi baj Nadia. – A kortársaihoz képest felnőttként viselkedik, pedig még most élhetné a lázadó korszakát, akkor még több bajba keveredne bele. Egyszerűen csak rosszkor volt rossz helyen, ezért lett célpont.
- Mégis kíváncsi vagyok mindenre, viszont lassan kezdek megfagyni. Nem folytathatnánk ezt a beszélgetést a lakásomon? – Neki adtam a zakómat és már ilyenkor szépen le tud hűlni a levegő és a lakásom közel van, ott legalább nem fáznánk.  



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Nadia Petrovna
Nadia Petrovna



TémanyitásTárgy: Re: One moment - Oliver & Nadia One moment - Oliver & Nadia I_icon_minitime26.08.20 20:31


One moment - Oliver & Nadia 812ec4d97e3ba3c4e961bd2591cc6b27b832eea5
Oliver & Nadia

Próbáltam összeszedni magam és minél előbb megnyugodni, mert már így is szánalmasnak érzem, hogy ennyiszer Neki kell tartania Bennem a lelket, vagy a segítségemre sietnie. Hiszen amúgy abszolút nem lenne kötelessége és gondolom igazából a háta közepére sem kívánja az egészet, egyszerűen csak udvarias, ezért nem hajt el a francba. Tudom, hogy az utóbbi időben jóba lettünk, mondhatni már, hogy baráti a viszonyunk, de ez még egyáltalán nem jelenti azt, hogy folyton segítenie kell. Bőven elég lehet Neki, amit a pácienseitől hall nap mint nap.
- Kedves, hogy ezt mondod, de valahogy nagyon nehéz hinnem benne Oliver. – ráztam meg a fejem.
- Amikor nemrég arról beszéltél, hogy minden embernek meg kell küzdenie a saját démonjaival és képes is legyőzni őket, említettem Neked, hogy az enyémeket még nem ismered, emiatt nem is jelentheted ki biztosan, hogy sikerülni fog… Úgy érzem elbuktam, felülkerekednek rajtam és ezért csak nyűg vagyok mindenki nyakán. – haraptam az ajkamba, hogy ezúttal vissza tudjam fojtani a könnyeket, ne induljanak el ismét.

- Úristen… ne haragudj! – kaptam a szám elé a kezem, a következő pillanatban pedig már el is kezdtem volna kibújni a zakójából, ám Ő megállított.
- Nem akarom, hogy Miattam fázz meg… - végül egy aprót bólintottam, hiszen annyira már ismerem, hogy hiába is próbálnék meg vitatkozni.
- Rendben… menjünk. – elindultam az általa mutatott irányba, miközben belül csak szapultam magam, amiért ennyi minden tört fel belőlem. Biztosan hülyének néz és már bánja, hogy ma eljött. Akkora marha vagyok.

Egyszer csak megszólalt a mobilom, ami a ruha egy rejtett zsebébe volt csúsztatva, a kijelzőn pedig Igor neve jelent meg. Gyorsan felvettem, nehogy aggódni kezdjen.
- Szia Papácska… Igen, már vége van a shownak… Nem, a fogadás nem volt túl érdekes, ezért már el is jöttem… Semmi bajom, egy barátommal vagyok… Ühüm, beszélgetünk még egy kicsit, de aztán hazamegyek, ne aggódj… Nem, nem kell értem jönnöd, nem lakik Tőlünk messze… Jó, nem megyek egyedül, max taxizom. Ne félj… Én is Téged Papácska. – ezzel kinyomtam a telefont és visszatettem a zsebembe.
- Bocsánat… Túlságosan félt a baleset óta… Ha tehetné mindenhova testőrökkel küldene.


Katt
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Oliver McAvoy
Oliver McAvoy



TémanyitásTárgy: Re: One moment - Oliver & Nadia One moment - Oliver & Nadia I_icon_minitime03.09.20 17:47




Nadia & Oliver


tumblr_inline_nsn06yIyd61qlt39u_250.gifv
Az már biztos, hogy az előző incidens előtt se volt túlzottan a helyzet magaslatán. Mindössze csak jól tudta magát tartani, és képes volt elhitetni a körülötte lévőkkel, hogy minden rendben van vele. Viszont, ahogy egyre több és több időt sikerül vele töltenem úgy válik világossá számomra, hogy eddig csak a felszínt kapargattam. Sokkal több elfojtott titok rejlik benne, mint az valaha is feltételeztem volna. Erre már gondolhattam volna az áramszünetes incidens után is, sőt gondolnom is kellett volna rá, de talán túl közel kerültem hozzá ahhoz, hogy tisztán tudjak látni. Van ilyen. Mikor az ember érintett lesz egy ügyben, ott bizony nem tud olyan józanul gondolkozni, mint ahogy kellene.
- Nem is hinnéd, hogy a gondolkozásunkkal mennyire befolyásolni tudjuk a saját életünket. Az pedig már felér egy kudarccal, ha így gondolsz a sajátodra. – Ha negatív dolgokra gondolunk, akkor bevonzzuk a rossz dolgokat, legalábbis én hiszek ebben. Persze az nem jelenti azt, ha azt hisszük, hogy körülöttünk minden szép és jó akkor az is fog lenni. Ez kissé bonyolult, de nem szabad negatívan gondolni a problémáinkra, mert akkor azok elhatalmasodnak felettünk és úgy érezzük, hogy legyőztek minket.
- Nem lesz bajom. – Legalábbis, akkor nem, ha minél hamarabb felérünk a lakásomba, mert azt nem hagytam, hogy visszaadja a zakómat. Rajtam legalább van ing, ami több, mint amit most Nadia visel, mert az a csodás ruha, ami rajta van az minden, de nem olyan meleg, hogy ne reszkessen benne a zakóm nélkül.
- Már párszor emlegetted a balesetedet, de igyekeztem tapintatos lenni és nem kérdezősködni, de ha nem akarsz, akkor nem kell róla beszélned. – Szólaltam meg miután megszakította a hívást. Közben megindultam abba az irányba, amerre a lakásom is van. Közben azon morfondíroztam, hogy nem is lenne rossz, ha testőr vigyázna rá, főleg a mai nap után, de Nadia biztosan tiltakozna, ha felbukkanna valaki, aki minden lépést nyomon követné.  



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Nadia Petrovna
Nadia Petrovna



TémanyitásTárgy: Re: One moment - Oliver & Nadia One moment - Oliver & Nadia I_icon_minitime05.09.20 14:24


One moment - Oliver & Nadia 812ec4d97e3ba3c4e961bd2591cc6b27b832eea5
Oliver & Nadia

Talán azért, mert még mindig nem vagyok egészen ura a cselekedeteimnek a szernek hála, amit az az alak az italomba tett vagy épp ellenkezőleg, mert már belefáradtam abba, hogy mindig mindenki előtt titkolóznom kell Igoron és Jackken kívül, nehogy sajnálatot váltsak ki vagy furcsának tartsanak és ideje, hogy beavassak valakit, akiben végre meg tudok bízni… nem tudom, de hírtelen azon kaptam magam, hogy a szavak egyszeriben megindulnak belőlem, miközben tekintetemet végig az aszfaltra szegeztem.
- Néhány hónappal ezelőtt volt egy autóbalesetem. Éjszaka, esőben vezettem, a kocsim pedig áttörte a szalagkorlátot. – nyeltem egyet, ahogy felidéződött Bennem az a néhány kép, amik még a bárban jelentek meg először a vihar közben.
- Egy árokban találtak Rám, a kocsi pedig teljesen ki volt égve. Néhány napig kómában feküdtem, állítólag az sem volt biztos, hogy felébredek valaha. Aztán mégis magamhoz tértem egy kórházi szobában, ijesztő gépekkel magam körül, számomra teljesen ismeretlen emberek között. Nem tudtam megmondani, hogy mi történt Velem, pedig az orvos azt mondta, hogy a rendőrség is szeretne kikérdezni a balesetről, mert a nyomok arra engedik őket következtetni, hogy volt ott még egy autó… ami elől menekültem. De nem tudtam válaszolni a kérdésekre arról, hogy mi történhetett, miért menekülhettem, ahogyan arra sem, hogy… mi a nevem. – összefontam magam körül a karjaimat nem csak a hideg miatt, de azért is, hogy össze tudjam egy kicsit szedni magam.

- Nem tudtam ki vagyok, hogy honnan jöttem…. az ég világon semmit. Minden emlékemet elvesztettem. – talán már kezdi sejteni a folytatást, de ha már egyszer elkezdtem, akkor be is kell fejeznem a történetet.
- Az orvosom… Dr. Igor Petrov… Tőle kaptam a nevemet, amit most használok és a reményt arra, hogy normális életet élhetek még akkor is, ha sosem térnek vissza az emlékeim. Befogadott, mivel azt mondta mindig is szeretett volna saját gyereket, de sosem adatott meg Neki, Hozzám pedig kötődni kezdett. Tényleg úgy bánik Velem, mintha az édesapám lenne, Nekem pedig azt is jelenti. Az apát, a barátot, a mindent. Rajta kívül egyedül Jack tudta eddig a történetem… és most már Te is. Hát ezért lehet, hogy a beszélgetésünk az első találkozásunkkor akkora hatással lehetett Rám, hiszen abban is a reményt láttam, egy lehetőséget arra, hogy visszahozzam a memóriámat vagy legalábbis célt találhassak az életemnek. Nem tudtam, hogy látlak-e még valaha, de meg akartam köszönni, mert Miattad mertem belevágni a pszichológiába…. Így kerültem az órádra és ezért kérdeztelek annyit az amnéziás pácienseidről is… - még halkabbá vált a hangom.
- Nem akartam elmondani, mert féltem, ha megtudod… eggyé válok a „betegeid” közül… Én pedig nem akartam csak egy újabb eset lenni. Csak egy hétköznapi lány, akinek van egy nagyon jó…. barátja? – vagy tulajdonképpen mi is Ő Nekem? Mert az kezd bizonyossá válni számomra, hogy annál valahogy többet jelent, és ez a hangomból is kihallatszódott az imént.



Katt
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Oliver McAvoy
Oliver McAvoy



TémanyitásTárgy: Re: One moment - Oliver & Nadia One moment - Oliver & Nadia I_icon_minitime16.09.20 15:08




Nadia & Oliver


tumblr_inline_nsn06yIyd61qlt39u_250.gifv
Zsebre dugott kézzel sétáltam mellette szótlanul. Egyszerűen csak hagytam, hogy beavasson, de aztán… Váratlan meglepetés ért. Nem is értem, hogy miért lepődtem meg ennyire, hiszen az én szakmámban hallottam már ennél cifrább történeteket is… Nem voltam felkészülve, hogy az irodám négy falán kívül is fogok olyat hallani, amiért mások hozzám fordulnának. Mégis miért ossza meg velem mindezt? Megbízik bennem, vagy erről többről lenne szó? Hirtelen nem is tudtam, hogy mit mondjak, de leginkább azzal nem voltam tisztában, hogy hogyan is álljak most hozzá. Nem akarom azt éreztetni vele, hogy úgy kezelem, mint a pácienseimet, elvégre Nadia nem is az, de azért megpróbálkozok jó barát lenni és ott segíteni neki, ahol tudok. Pedig azt hittem, hogy a ma már túl vagyunk a váratlan meglepetéseken, de úgy tűnik, hogy a java még hátra van.
- Most már minden világos. – Nagyon is érdeklődött az emlékek iránt, de jó oka volt rá. Bele gondolva, fogalmam sincs, hogy mit tennék a helyében… Nem lehet egyszerű egyik nap arra ébredni, hogy fogalmad sincs arról, hogy ki is vagy valójában, hogy eddig kit szerettél, kihez álltál közel. Ha diagnosztizálnom kellene a mondottak alapján meg is lenne a diagnózisom.
- Ha a páciensem akarnál lenni, akkor előtte bele kellene ülnöd a fotelba és ott mesélni az életedről. – Ennek az a módja, de ezzel is igyekeztem vicces lenni, persze tudom, hogy a humor sose volt az erősségem, de néha azért nekem is csak összejön valami. Azért is igyekeztem némi humort csempészni, hogy eltereljem a figyelmét és persze, hogy ne aggódjon azért, hogy ezek után mit is gondolok róla.
- Egy valamit nem értek… - Néhány másodpercre elhallgattam, próbáltam magamban szépen megfogalmazni, amit mondani szeretnék, de nem szándékozok túl nyers lenni.
- A mai modern világban, egyszerűen csak felteszel egy képet magadról az internetre és biztosan hamar rád ismerne valaki. – Elgondolkozva néztem rá, de ekkor már csak néhány lépés választott el minket a bejárati ajtótól.
- Vagy félsz, hogy az a valaki rád fog találni, aki elvileg leszorított az útról? Akkor mi van, ha csak egy baleset volt, cserben hagyással? – Ehhez már tényleg semmi közöm. Nadia élete, az Ő döntése, hogy mit akar kezdeni az életével, mindössze kíváncsivá tett.
- Meg is érkeztünk. – Elő vettem a kulcscsomómat, majd kinyitottam az ajtót és előre engedtem.



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Nadia Petrovna
Nadia Petrovna



TémanyitásTárgy: Re: One moment - Oliver & Nadia One moment - Oliver & Nadia I_icon_minitime20.09.20 22:14


One moment - Oliver & Nadia 812ec4d97e3ba3c4e961bd2591cc6b27b832eea5
Oliver & Nadia

Valahol a szívem mélyén számítottam arra, hogy Oliver nem fogja beérni ennyivel és lesznek Hozzám kérdései, mégis reménykedtem abban, hogy megúszhatom a dolgot. S hogy miért? Nos, talán mert még magamnak is félek bevallani, hogy rettegek a választól. Épp akkor érkeztünk meg a lakásához, amikor a legkellemetlenebb részénél jártunk a beszélgetésünknek, így örültem, hogy némi időt nyerek, míg beengedett maga előtt. Bátortalanul léptem át a küszöböt, mégis valahogy azonnal melegség és egyfajta biztonságérzet kerített a hatalmába, ahogy megtettem az első néhány lépést. Ösztönösen mintha megsúgta volna valami, hogy itt nem történhet semmi rossz. Kíváncsi tekintettel kezdtem körbejárni a nappaliban, alaposan szemügyre véve minden egyes berendezési tárgyat, dekorációs elemet, azon tűnődve, hogy vajon ezek mennyire adják vissza Oliver személyiségét. Mégis tudtam, hogy sokáig nem húzhatom a válaszadást, így hát egy mély lélegzet után, háttal Neki, a könyvespolcot tanulmányozva ismét belekezdtem.

- Még a kórházba feküdtem, mikor a rendőrök valóban felkerestek, hogy felvegyék a tanúvallomásomat. Elmesélték, hogy a kocsi olyannyira kiégett, hogy semmit sem sikerült belőle rekonstruálni. Ha voltak is irataim, a tűz elemésztette őket, ahogy a rendszámtáblát és a többi azonosítószámot is. Levették az ujjlenyomataimat, de nem szerepeltem a rendszerükben, így legalább annyi kiderült, hogy nem vagyok körözött bűnöző. – keserű mosolyra húzódtak az ajkaim néhány pillanatra.
- Vagy ha az is volnék… mármint bűnöző, akkor még nem tudnak Rólam. – ujjaim végig siklottak néhány könyv gerincén, a fejemet pedig egy picit oldalt billentettem, hogy el tudjam olvasni a címüket.
- Anna Karenina…. rengetegszer olvastam már… talán mert Igor így szokott becézgetni. – megköszörültem a torkom, hogy egy kicsit össze tudjam szedni magam és folytatni tudjam a történetet.
- A rendőrök azt is mondták, hogy a nyomok alapján a másik autó üldözött engem vagyis nem véletlen balesetről volt szó. Talán csak le akartak szorítani valahol vagy így akarták elérni, hogy ijedtemben félreálljak… de végül az árokban kötöttem ki. Vélhetőleg halottnak hittek… ezt nem tudni. Igor megígértette Velem, hogy Rá bízom magam és nem kezdek nyomozásba, és ha csak tehetem, a figyelmet sem hívom fel Magamra. Szándékosan nem töltöttem fel a képem semmilyen eltűnt személyt kereső csoportba vagy ilyesmi. Ezért van az, hogy a Facebook profilképemen is napszemüvegben vagyok, oldal profillal. Mindenki azt hiszi művészi beállítás, pedig nem ez az oka. – ráztam meg a fejem.
- Igor fél attól, hogy mi lesz, ha az üldözőim megtudják, hogy életben vagyok és talán jobban örülne annak, ha sosem térnének vissza az emlékeim, de Én… - az ajkaimba haraptam, ekkor fordultam csak vissza és pillantottam Rá.
- Nem tudom mit akarok. Kiszolgáltatottnak és gyengének érzem magam emlékek nélkül, de… mi van, ha valami olyasmi derülne ki Rólam, ami rossz? Ha kiderül, hogy rossz ember voltam… hogy ártottam valakinek… Különben miért üldöztek volna? Lehet erre más ok? – félek belegondolni, hogy vajon most mit gondolhat rólam. Mi van, ha épp most veszítem el?


Katt
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Oliver McAvoy
Oliver McAvoy



TémanyitásTárgy: Re: One moment - Oliver & Nadia One moment - Oliver & Nadia I_icon_minitime01.10.20 12:18




Nadia & Oliver


tumblr_inline_nsn06yIyd61qlt39u_250.gifv
Mit vártam a mai estétől? Fogalmam sincs. Egyáltalán nem voltak elvárásaim, de ennek ellenére mégis hatalmas meglepetésben volt részem. Ma már így is sikerült olyan dolgot tennem, amire nem vagyok túl büszke, hiszen a testi erőszak sose volt jellemző rám. Viszont ott és akkor… Ez tűnt a legjobb döntésnek, főleg, hogy úgy elborult az agyam abban a pillanatban, hogy szerencse, hogy a srác ennyivel megúszta a dolgot. Most pedig… valamiért már előre éreztem, hogy Nadia vallomása nem lesz hétköznapi, viszont sikeresen felkeltette az érdeklődésemet. Habár már amin mi ketten eddig is átmentünk, már abból arra következtettem, hogy Nadia nem olyan, mint a többi diákom. A vele egykorú lányok inkább a külsőjük miatt aggódnak és persze a pasik végett, de Ő más…
Ahogy beértünk a lakásomba a kulcscsomómat szépen felakasztottam az ajtónál lévő kulcs formájú kulcstartóra. Mindig is szerettem, ha a tárgyaimnak megvan a saját kis helyük, hogy aztán ne kelljen arra időt pocsékolnom, hogy keresni kelljen bármit is, ez főleg akkor bosszantó, ha késésben vagyok. Szótlanul beljebb merészkedtem és helyet foglaltam a kanapén, miközben hallgattam Nadia beszámolóját. Nem akartam közbe szólni, mintha csak attól tartottam volna, hogy egy óvatlan kijelentésem után meggondolja magát és véget vet a múlt felidézésének.
- Ha a helyedben lennék, akkor én tudni szeretném a válaszokat. – Elképzelni se tudom, hogy milyen lehet az, hogy egy nap arra ébredek, hogy fogalmam sincs arról, hogy ki voltam tegnap… Ha nem emlékszem arra, hogy mit dolgoztam, hogy miket szerettem vagy utáltam, vagy egyetlen egy szerettem nevére se. Teljesen egyedül maradni ebben a nagy világban… Neki viszont szerencséje volt, hogy Igor a szárnyai alá vette, viszont úgy gondolom, hogy túlságosan is félti.
- Te mit szeretnél? – Mert valójában erre a kérdésre kellene tudnia a választ, hogy segíteni tudjak neki.
- Beéred azokkal az információkkal, amiket eddig tudsz magadról, vagy szeretnéd tudni, hogy ki voltál a baleset előtt? Nem hinném, hogy rossz ember voltál, de ha mégis… Nos az emberek tudnak változni. – Egyre jobban foglalkoztat a téma és úgy gondolom, hogy egy idő után bele is őrülnék abba, ha hagynám feledésbe merülni azt az embert, aki egykor voltam, még akkor is, ha nem pont törvénytisztelő polgárként éltem az életemet.  



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Nadia Petrovna
Nadia Petrovna



TémanyitásTárgy: Re: One moment - Oliver & Nadia One moment - Oliver & Nadia I_icon_minitime15.07.21 20:44


One moment - Oliver & Nadia 812ec4d97e3ba3c4e961bd2591cc6b27b832eea5
Oliver & Nadia

- Ha a helyemben lennék, nem akarnék a helyemben lenni… - sóhajtottam miközben idegesen a hajamba túrtam.
- De gondolom inkább örülnöm kellene, hogy élek és nem szemrehányást tennem a sorsnak, amiért mindezt emlékek nélkül teszem. Igor szerint az is kétséges volt, hogy egyáltalán felébredek-e a kómából vagy, hogy ha ez be is következik, maradandó károsodás nélkül megúszom ezt a kis kalandot. Szóval, ha innen nézzük szerencsés vagyok, vagy mi. – ha tudná egy-egy megzuhanásom után hányszor kellett visszarángatnom magam ezekkel és ezekhez hasonló pozitív gondolatokkal… Mert bizony főleg az elején, amikor még minden teljesen új volt számomra és egy teremtett ismerősöm sem volt, eléggé bedepiztem és magamba fordultam, megesett, hogy még az öngyilkosságon is elgondolkodtam. Szerencsére Igor ott volt mellettem, támogatott és most itt vagyok. Na igen ám, de innentől hogyan tovább? Vajon igaza van és tényleg meg kellene próbálnom visszaszerezni az emlékeimet? Vagy jobb lenne örökké a feledés homályába veszejteni őket?

- Tegyük fel… és most abszolút feltételes módban beszélgetünk… - kezdtem bele miközben lassan elindultam felé.
- … hogy szembe megyek a félelmeimmel és igen, szeretném megtudni, hogy ki voltam annak idején… - egyetlen pillanatra sem szakítva meg a szemkontaktusunkat helyet foglaltam mellette a kanapén, a lábaimat pedig magam alá húztam.
- Ha így lenne… te… segítenél nekem? És minden, ami közben történne… minden, amit megtudsz… köztünk maradna? – hiszen nem vagyok a betege, így aligha vonatkozik rám a titoktartási kötelezettség, ami benne foglaltatik a hippokratészi esküben. De vajon így is számíthatnék rá? Egyáltalán… bevállalná ezt az egészet vagy inkább átirányítana valaki máshoz? Mert, hogy őszinte legyek, mással eszem ágában sincs megpróbálni, így is épp eléggé tartok a dologtól.



Katt
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Oliver McAvoy
Oliver McAvoy



TémanyitásTárgy: Re: One moment - Oliver & Nadia One moment - Oliver & Nadia I_icon_minitime15.08.21 11:25




Nadia & Oliver


tumblr_inline_nsn06yIyd61qlt39u_250.gifv
Komoly és nagyon nehéz döntés előtt áll. Tételezzük fel, hogy nekem is amnéziám lenne, akkor biztosan nem vártam volna ilyen sokáig, hogy megtudjam ki voltam, akire nem emlékszem. Mindent megtettem volna. Foggal, körömmel harcoltam volna. Felfogadtam volna valakit, aki nyomoz nekem és segít kideríteni a személyazonosságomat. Persze mindezt könnyű így állítani. Sosem voltam amnéziás és csak feltételezéseim lehetnek arról, hogy mit tennék, ha… Az ember mindig okosabb, amikor más problémáját kell megoldania.
- Szerencsés vagy! – Mondtam határozottan. Remélem ez most nem a túlélők bűntudata szindróma. Ha mégis… Akkor majd ketten leküzdjük.
- Akár meg is hallhattál volna, vagy soha fel sem ébredsz. – Ez eddig is egyértelmű volt, szerintem ezzel semmi újat sem mondtam neki, mindössze tényleg szerettem volna arra rávezetni, hogy végre belássa a történtekhez képest mégis hatalmas mázlista.
- Akár sokkal rosszabbul is járhattál volna. – Néhány pillanatig nagyon is szerettem volna, ha most képes lennék befogni, de egyszerűen úgy éreztem, hogy fel kell nyitnom a szemét.
- Mindössze csak az emlékeidet veszítetted el, nem pedig mondjuk a lábadat a balesetben. Új lábat nem tudnék neked adni, de megígérhetem, hogy azon leszek, ha te is azt szeretnéd, hogy újból emlékezz. – Azt megígérhetem, hogy nagyon is próbálkozni fogok, viszont azt már nem, hogy a módszereim hatással lesznek-e rá. Mindenki máshogy reagál a különböző kezelésekre. Fogalmam sincs, hogy rá mi fog lenni a legnagyobb hatással. Egy szó, egy kép, egy illat, vagy akár egy ismerős zeneszám is kiválthat előbukkanó emlékfoszlányokat.
- Mégis kinek mondanám el? – Az pedig már egy egészen másik kérdés, hogy mennyire helyes a lakásomban vendégül látni az egyik diákomat. Mármint Nadia jogilag is nagykorú, de most annyira, de annyira kiszolgáltatott helyzetben van. Nem szeretném, ha többet gondolna bele ebbe az egészbe, és pláne azt nem szeretném, ha szárnyra kapna valami pletyka kettőnkről. Főleg arról, hogy mit is művelünk a lakásom falai között. Bármit tehetnénk, hiszen mindketten felnőttek vagyunk és nem én lennék az első, aki viszonyt folytatna az egyik diákjával. Valójában nem is ettől tartok, hogy a jó híremen csorba esne, hanem attól, hogy számára már így is hatalmas küzdelem a beilleszkedés, nem akarom, hogy még nehezebb legyen. Mutogatnának rá és összesúgnának a háta mögött.
- Lenne egy feltételem. – A mi esetünkben ez a titkolózás arra jó, hogy Nadia úgy érezze van, ami közelebb hozott minket és talán ennek eredményeként jobban meg fog tudni majd nyílni nekem.
- Soha senkinek sem mondhatod el, hogy jártál a lakásomban. Ez lesz a legjobb mindkettőnknek. – Nadia szeretné, hogy köztünk maradjon, amit megtudok róla, én pedig azt, hogy az egész „kezelése” titok legyen a nyilvánosság előtt.



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: One moment - Oliver & Nadia One moment - Oliver & Nadia I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

One moment - Oliver & Nadia

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Hello Stranger! - Oliver & Nadia
» Star Moment Karaoké bár
» Oliver G. Dean
» Oliver Brown
» Oliver & Vanellope

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Magán játékok-