welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Hastings & Hastings Vote_lcapHastings & Hastings Voting_barHastings & Hastings Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Hastings & Hastings Vote_lcapHastings & Hastings Voting_barHastings & Hastings Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Hastings & Hastings Vote_lcapHastings & Hastings Voting_barHastings & Hastings Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Hastings & Hastings Vote_lcapHastings & Hastings Voting_barHastings & Hastings Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Hastings & Hastings Vote_lcapHastings & Hastings Voting_barHastings & Hastings Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Hastings & Hastings Vote_lcapHastings & Hastings Voting_barHastings & Hastings Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Hastings & Hastings Vote_lcapHastings & Hastings Voting_barHastings & Hastings Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Hastings & Hastings Vote_lcapHastings & Hastings Voting_barHastings & Hastings Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Hastings & Hastings Vote_lcapHastings & Hastings Voting_barHastings & Hastings Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Hastings & Hastings Vote_lcapHastings & Hastings Voting_barHastings & Hastings Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Hastings & Hastings

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next



do you know who i am?
Hayley Woodson - Hastings
Hayley Woodson - Hastings



TémanyitásTárgy: Hastings & Hastings Hastings & Hastings I_icon_minitime26.08.20 23:48

Hastings & Hastings AVrA

✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥

Szia. Nagy shopping túrában vagyok és neked is szeretnék venni néhány apróságot, de közben rá kellett jönnöm, hogy fogalmam sincs mekkora méretet hordasz. Szóval?
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Graham Hastings
Graham Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Hastings & Hastings Hastings & Hastings I_icon_minitime27.08.20 0:04

Hastings & Hastings 53nv

✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥

Szia. Jaj nekem, hát ez nem is tudom jól hangzik-e, félnem kellene? Pontosan miben is hordok mekkora méretet?
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hayley Woodson - Hastings
Hayley Woodson - Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Hastings & Hastings Hastings & Hastings I_icon_minitime27.08.20 0:13

Hastings & Hastings AVrA

✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥

Szerined félned kellene? Mégis mitől? Pontosan arra lennék kíváncsi, hogy mekkora inget hordasz. Most szemezgetek néhány cuki inggel, ami pont passzolni fog a nyaralásunkhoz.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Graham Hastings
Graham Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Hastings & Hastings Hastings & Hastings I_icon_minitime27.08.20 0:21

Hastings & Hastings 53nv

✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥

Édes istenem, elvettelek asszony, ez nem elég? Nem veszek fel citromsárga inget, arról ne is álmodj, amúgy 42.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hayley Woodson - Hastings
Hayley Woodson - Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Hastings & Hastings Hastings & Hastings I_icon_minitime27.08.20 0:23

Hastings & Hastings AVrA

✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥

Nem elég, miért is lenne az? Szóval a citromsárgán kívül van még olyan szín, ami szóba se jöhet nálad? Küldjek esetleg képet, vagy rám bízod a választást és legyen meglepetés?
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Graham Hastings
Graham Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Hastings & Hastings Hastings & Hastings I_icon_minitime27.08.20 0:28

Hastings & Hastings 53nv

✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥

Oké, hát ez egy kibontakozóban lévő katasztrófának tűnik, fogalmam sincs, nem akarok látszani az űrállomásról is, ha ez így leszűkíti valamelyest. Rád bízom, ha nekem nem is tetszik, te még mindig viselheted, a férjednek.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hayley Woodson - Hastings
Hayley Woodson - Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Hastings & Hastings Hastings & Hastings I_icon_minitime27.08.20 0:40

Hastings & Hastings AVrA

✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥

Mondhattad volna mielőtt aláírom a papírt, hogy ilyen válogatós férj fogsz lenni. Igyekszem a kedvedben járni, de úgy tűnik, hogy neked semmi sem jó. Veszekedés lesz a vége, azt akarod? Tudod mit? Legyünk is túl minél hamarabb az első házas veszekedésünkön.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Graham Hastings
Graham Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Hastings & Hastings Hastings & Hastings I_icon_minitime27.08.20 0:44

Hastings & Hastings 53nv

✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥

Akkor várj, khm, khm, khm... szólj, ha befejezted! A női viták többségéhez a férfiak amúgy sem kellenek.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hayley Woodson - Hastings
Hayley Woodson - Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Hastings & Hastings Hastings & Hastings I_icon_minitime27.08.20 0:50

Hastings & Hastings AVrA

✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥

Tudod mit? Bosszúból flamingós, pálmafás, és ananászos ingeket fogok neked venni és ha nem akarod, hogy egész végig duzzogjak rád a nászúton, akkor még el is várnám tőled, hogy felvegyed és úgy mutatkozz mások előtt.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Graham Hastings
Graham Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Hastings & Hastings Hastings & Hastings I_icon_minitime27.08.20 0:54

Hastings & Hastings 53nv

✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥

Vagy sármos férjhez méltóan felkaplak a vállamra, rácsapok a fenekedre és úgy viszlek végig az utcán mindenki előtt, még csak duzzogni fogsz.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hayley Woodson - Hastings
Hayley Woodson - Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Hastings & Hastings Hastings & Hastings I_icon_minitime27.08.20 0:59

Hastings & Hastings AVrA

✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥

Tessék? Ez most fenyegetés volt, vagy ígéret? Mert a fenékre csapós résszel sikerült felkeltened a figyelmemet. Wink
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Graham Hastings
Graham Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Hastings & Hastings Hastings & Hastings I_icon_minitime27.08.20 1:03

Hastings & Hastings 53nv

✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥

Fenyegetés vagy ígéret, mindez pusztán nézőpont kérdése, drágám. Very Happy Mit akarsz, mi legyen?
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hayley Woodson - Hastings
Hayley Woodson - Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Hastings & Hastings Hastings & Hastings I_icon_minitime27.08.20 1:09

Hastings & Hastings AVrA

✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥

Friss házasként szerintem azt kellene mondanom, hogy jobban tetszenek az ígéretek, amiket egymásnak teszünk. A fenyegetős résszel ráérünk később is, nem gondolod? Mennyi időnk is van? Legalább két hét, nem?
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Graham Hastings
Graham Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Hastings & Hastings Hastings & Hastings I_icon_minitime27.08.20 1:12

Hastings & Hastings 53nv

✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥

Lássuk csak, jól értelek-e, ezek szerint két hetem van rácsapni a fenekedre?
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hayley Woodson - Hastings
Hayley Woodson - Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Hastings & Hastings Hastings & Hastings I_icon_minitime27.08.20 8:13

Hastings & Hastings AVrA

✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥

Fogalmazzunk úgy, hogy inkább addig, amíg tart a házasságunk. Akkor megengedett dolognak fogom tekinteni, a válás után pedig inkább zaklatásnak. Szóval ki kell élnünk magunkat a házasságunk alatt.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Graham Hastings
Graham Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Hastings & Hastings Hastings & Hastings I_icon_minitime27.08.20 8:21

Hastings & Hastings 53nv

✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥

Értem, szüval megvérod még lejár a műszakom, vagy kiugorjak valamikor megfogni a segged, Liv biztos szívesen félrenéz addig.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hayley Woodson - Hastings
Hayley Woodson - Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Hastings & Hastings Hastings & Hastings I_icon_minitime27.08.20 8:30

Hastings & Hastings AVrA

✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥

Eddig, ahogy sikerült megismernem szinte biztos vagyok benne, hogy nem nézne félre. Sőt, inkább élvezné a műsort. Jesszusom, hogy jutottunk el idáig? Én csak néhány inget szerettem volna venni neked, de te inkább a formás kis hátsómmal vagy elfoglalva.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Graham Hastings
Graham Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Hastings & Hastings Hastings & Hastings I_icon_minitime27.08.20 8:35

Hastings & Hastings 53nv

✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥

Na és vettél is? A férjed vagyok, ez a dolgom. Very Happy  Vagy azt szeretnéd, ha már most ráunnék a nejemre? Beütött a kávé, bocsi.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hayley Woodson - Hastings
Hayley Woodson - Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Hastings & Hastings Hastings & Hastings I_icon_minitime27.08.20 8:42

Hastings & Hastings AVrA

✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥

Talán vettem, talán nem. Ezek után maradjon inkább meglepetés. Sőt, ha vettem is volna, akkor magammal viszem a nyaralásunkra és ott szembesítelek vele. Hozzád mentem, azért annyira rossz ízlésem mégsem lehet… Vagy mégis?
Most ez komoly? Képes lennél mindössze néhány nap után rám unni? Hiszen még nem is láttál mindent, ahhoz, hogy unalmasnak gondolj.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Graham Hastings
Graham Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Hastings & Hastings Hastings & Hastings I_icon_minitime27.08.20 8:44

Hastings & Hastings 53nv

✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥

Hát, az majd kiderül.
Ha nem engeded, hogy a fenekeddel foglalkozzak, hogyan fogok mást is látni?
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hayley Woodson - Hastings
Hayley Woodson - Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Hastings & Hastings Hastings & Hastings I_icon_minitime27.08.20 8:55

Hastings & Hastings AVrA

✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥

Hát, majd valahogy megoldjuk. Egyébként felkészültél arra lélekben, hogy egy hétig kénytelen leszel velem egy szobán osztozkodni? Sőt, egy ágyon is. Izgalmas lesz. Nem is tudom, hogy hogyan tudnék ellen állni a csábításnak, ha meglátlak a szexi hawaii ingedben.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Graham Hastings
Graham Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Hastings & Hastings Hastings & Hastings I_icon_minitime28.08.20 8:21

Hastings & Hastings 53nv

✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥

Ki tudja mi mindennel van felszerelve egy máazutas lakosztály... és egész jó feleség válna belőled, a csipkelődés része már nagyon megy, most hozzam fel a fekete csipkés melltartódat? Otthon ne hagyd, kár lenne.
Várjunk, akkor ez azt jelenti, hogy én is vásárolhatok neked, ha kedvet kapok valamihez és te köteles leszel viselni? Cool
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hayley Woodson - Hastings
Hayley Woodson - Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Hastings & Hastings Hastings & Hastings I_icon_minitime28.08.20 9:37

Hastings & Hastings AVrA

✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥

Most szánt szándékkal akarsz zavarba hozni? Mert egész jó úton haladsz.
Nem, szerintem ez nem azt jelenti. Na meg úgy nehéz dolgod is lenne, ha nem leszek hajlandó elárulni a méreteimet. Egyébként már megvettem mindent, sőt talán túlzásokba is estem, de legalább van három új bikinim. Remélem nem fogod eljátszani a féltékeny férj szerepét, és kiakadni, ha a bikinim túl keveset takar belőlem.

bikini 1
bikini 2
bikini 3
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Graham Hastings
Graham Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Hastings & Hastings Hastings & Hastings I_icon_minitime28.08.20 9:40

Hastings & Hastings 53nv

✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥

Héé, hééé, lassíts asszony, szóval csak engedjek meg és nézzel el mindent, azért valami nekem is jut az élvezeti részéből?
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hayley Woodson - Hastings
Hayley Woodson - Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Hastings & Hastings Hastings & Hastings I_icon_minitime28.08.20 9:46

Hastings & Hastings AVrA

✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥✥

Hát hogyne drága férjem. Élvezheted a társaságomat és a napfényt, na meg a kis esernyős koktélokat. És ne feledkezzünk meg arról a sok bikinis nőről, aki körül fog venni minket a parton. Ennyi nem elég? Vagy esetleg valami egészen másfajta élvezetre gondoltál?
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Hastings & Hastings Hastings & Hastings I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Hastings & Hastings

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Similar topics

-
» Graham Hastings
» Lisa Hastings
» Ashley Hastings
» Hastings & Woodson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Szórakozás :: Csevegő :: Kommunikáció-