welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
My Favourite Game - de la Vega & Grey Vote_lcapMy Favourite Game - de la Vega & Grey Voting_barMy Favourite Game - de la Vega & Grey Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
My Favourite Game - de la Vega & Grey Vote_lcapMy Favourite Game - de la Vega & Grey Voting_barMy Favourite Game - de la Vega & Grey Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
My Favourite Game - de la Vega & Grey Vote_lcapMy Favourite Game - de la Vega & Grey Voting_barMy Favourite Game - de la Vega & Grey Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
My Favourite Game - de la Vega & Grey Vote_lcapMy Favourite Game - de la Vega & Grey Voting_barMy Favourite Game - de la Vega & Grey Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
My Favourite Game - de la Vega & Grey Vote_lcapMy Favourite Game - de la Vega & Grey Voting_barMy Favourite Game - de la Vega & Grey Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
My Favourite Game - de la Vega & Grey Vote_lcapMy Favourite Game - de la Vega & Grey Voting_barMy Favourite Game - de la Vega & Grey Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
My Favourite Game - de la Vega & Grey Vote_lcapMy Favourite Game - de la Vega & Grey Voting_barMy Favourite Game - de la Vega & Grey Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
My Favourite Game - de la Vega & Grey Vote_lcapMy Favourite Game - de la Vega & Grey Voting_barMy Favourite Game - de la Vega & Grey Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
My Favourite Game - de la Vega & Grey Vote_lcapMy Favourite Game - de la Vega & Grey Voting_barMy Favourite Game - de la Vega & Grey Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
My Favourite Game - de la Vega & Grey Vote_lcapMy Favourite Game - de la Vega & Grey Voting_barMy Favourite Game - de la Vega & Grey Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

My Favourite Game - de la Vega & Grey

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next



do you know who i am?
Damien Grey
Damien Grey



TémanyitásTárgy: My Favourite Game - de la Vega & Grey My Favourite Game - de la Vega & Grey I_icon_minitime01.11.21 23:22





tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
El kell ismernem, hogy a humora semmit sem változott az évek alatt. Mégis akkor sokkal jobban élveztem, mikor valaki más ellen használta, nem pedig ellenem. Lelépett és jól kicseszett velem. Tényleg annyira rémes ember volnék, hogy a mosdó ablakán kell előlem elmenekülni? Mert Camila ezt tette és ha ez még nem lenne elég, akkor még ki is kellett fizetnem egy kört mindenkinek. Persze anyagilag nem vágott földhöz a dolog, nem is a pénzen van itt a hangsúly, hanem azon, hogy ezt meg merte tenni velem. Aki a havas hegyen állva ordibál az lavinát indít. Szerintem fogalma sincs arról, hogy ezek után mi fog rá várni. Igyekeztem jó fej lenni vele, még ha neki nem is úgy tűnt, de ennek innentől kezdve vége. Pontosan láttam, hogy hová ment miután lelépett a nyomkövetőjének hála, de úgy gondoltam, hogy megérdemel egy „utolsó szabad éjszakát” mielőtt… Hát majd reggel megtudja, hogy milyen is az, ha valaki Damien Greyel szórakozik.
Korán keltem csak is miatta, ez azt jelenti, hogy Cami is korán fog kelni mert teszek arról, hogy ez így legyen. Felhívhattam volna telefonon és követelhettem volna tőle, hogy most azonnal induljon el otthonról… Ez túl egyszerű lenne és mióta is szeretem az egyszerű dolgokat? Sose. Ezért miután elvégeztem a reggeli rutinomat bepattantam az autómba és oda vezettem. ahol a nyomkövető jelzett. Nem erre a tudásomra vagyok a legbüszkébb, de gond nélkül törtem fel az ajtó zárját pillanatok alatt és már be is osontam a lakásba. Hangtalanul lépkedtem, elvégre csak így okozhatok számára meglepetést. Váratlanul megjelenni, ráadásul hívatlanul is még hajnalban… Remek kezdet elé nézünk már most látom. Beérve a hálószobája túl sokáig pihentettem rajta a tekintetemet. Ilyenkor olyan ártatlan és békés. Gyönyörű nő azt el kell ismernem, de… Szóval ott van az a bizonyos de és kész.
- Jó reggelt! – Egyetlen mozdulattal lerántottam róla a takarót.

Mr. Grey  





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Camila de la Vega
Camila de la Vega



TémanyitásTárgy: Re: My Favourite Game - de la Vega & Grey My Favourite Game - de la Vega & Grey I_icon_minitime01.11.21 23:52

Damien & Camila

 
tumblr_inline_p7wmw6Z4YE1r25xgk_250.gifv
Mintha csak egy jelenetet látnánk az Álom luxuskivitelben című filmből, amiben az Audrey Hepburn alakította Holly Golightly épp az igazak álmát alussza, békésen, alvómaszkjában, szobájában a rá jellemző tökéletes káosszal, épp csak itt Aud helyett én bújtam a főszereplő bőrébe és mondhatom milyen tökéllyel. A saját szobám padlója talán még zsúfoltabb volt a ruháktól, mint az említett kisasszonyé, ráadásul az ő szende fehér alvószettjéhez képest én pusztán egy fekete csipkebugyit viseltem, mert igen, szeretek így aludni. Na jó, igazából csak nem volt kedvem keresgélni már éjszaka, mikor kidőltem egy átkódolt estét követően. Mert ugye senki sem gondolta, hogy a Főnix csak úgy visszavonul? Ugyan már… A lényeg, hogy nyakig beburkolódzva a takarómba, így félmeztelenül nyomott el az álom, rajtam a szemmaszkkal. Nem sok idő telhetett el azonban, mikor egyszer csak megéreztem magamon a hideget, majd rám kiáltott egy ismerős férfihang, akinek nagyon nem kellett volna itt lennie.
- Uramisten! – ültem fel hírtelen és gyorsan levettem a maszkot, hogy lássak is. Ezt most komolyan képes volt megtenni velem? Csak úgy behatolt a lakásomba, hogy a frászt hozza rám, csak, mert „az övé vagyok”? Mennyire kell ehhez betegnek lenni?
- Ez hatalommal való visszaélés Grey ügynök! – ekkor kapcsoltam, hogy félmeztelen vagyok, így gyorsan magam köré csavartam a takarómat, amit visszaszereztem tőle.
- Beteg barom! – pattantam fel, majd hozzávágtam egy párnát. Mégis mit képzel magáról? Beviharoztam a fürdőszobába és becsaptam az ajtót, majd jól hallhatóan be is zártam, nehogy a végén még ide is utánam jöjjön.

- Idióta! Marha! – kiáltottam ki, közben megnyitottam a zuhanyt, hogy egy kicsit fel tudjak ébredni. Azt hiszed nyertél Grey? Akkor nem ismersz eléggé! Zuhany után megtörölköztem és már épp tekertem volna vissza magamra a türcsit, hogy valahogy ki tudjak menni magamnak tiszta ruháért, mikor bevillant valami… te akartad haver… Úgy ahogy voltam, meztelenül, nedves, hullámos hajjal sétáltam ki, kicsit sem zavartatva magam azon, hogy mit lát. Fájjon, aminek fájnia kell…
- Motozás is lesz? – kérdeztem felé sem fordulva, miközben a szekrényben keresgéltem.  

 
 Outfit: Semmi
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Damien Grey
Damien Grey



TémanyitásTárgy: Re: My Favourite Game - de la Vega & Grey My Favourite Game - de la Vega & Grey I_icon_minitime02.11.21 0:22





tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Se köpni, sem pedig nyelni nem tudtam. Szó szerint szóhoz sem tudtam jutni az elém táruló látvány miatt. Meg se fordult a fejemben, hogy ez lesz a vége… Miért is nem? Elvégre Cami lakásán vagyok és betörtem hozzá és nem számított arra, hogy ez fog történni, ahogyan én sem gondoltam, hogy csak egy fekete csipke bugyi lesz majd rajta a takaró alatt. Ha előre tudtam volna, hogy ez lesz, akkor is lerántottam volna róla a takarót? Nem hinném. Biztosan később bűntudatom fog lenni, hogy ezt tettem vele, de most másra sem tudok gondolni, csak a fedetlen melleire. Jézusom! Mi van velem? Nagyon erősen próbáltam másra koncentrálni, de nagyon nehéz volt, de mégis sürgősen szükséges, nehogy a látványa látható vágyat ébresszen bennem. Camila gyönyörű és kívánatos nő, ezt mindig is tudtam róla, de most először láthatom majdnem meztelenül.
- Ezt csak is magadnak köszönheted. – Ha a tegnapi kis turpisságát kihagyta volna, akkor most én sem lennék a lakásán és nem rántom le róla a takarót, hogy aztán perverz kukkolónak érezzem magam. Jogos volt a kiakadása és az is, hogy hozzám vágta a párnát. Hiába is fordultam volna el, hogy úriember módjára viselkedjek szerintem ezzel már elkéstem. Mindent láttam, amit látnom kellett.
Uram irgalmazz! Mégis, mi ez a beteg játék részéről? Tényleg képes volt meztelenül végig sétálni előttem? Mi már jó ideje ismerjük egymást, de mindig voltak bizonyos határok és sose pucérkodtunk egymás előtt. A kapcsolatunk szigorúan csak baráti volt, most meg… Azt se tudom milyen viszonyban vagyunk még egymással, ez elég bonyolult anélkül is, hogy Cami meztelenkedjen előttem. Mégis megtette és valószínűleg azért, mert azt akarta, hogy nézzem. Akkor meg is kapja azt, amit akar. Nem fordítottam el, végig követtem a tekintetemmel. Még akkor is, ha még mindig olyan különös érzést ébresztett bennem a látványa.
- Csak akkor, ha ragaszkodsz hozzá, mert látszólag semmi titkolni valód sincs előttem. – Szó szerint mindent megmutatott magából.


Mr. Grey  





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Camila de la Vega
Camila de la Vega



TémanyitásTárgy: Re: My Favourite Game - de la Vega & Grey My Favourite Game - de la Vega & Grey I_icon_minitime02.11.21 1:05

Damien & Camila

 
tumblr_inline_p7wmw6Z4YE1r25xgk_250.gifv
- Hogy magamnak? Jézusom, ez tényleg beteg! – komolyan így akart büntetni a tegnap történtek miatt? Faképnél hagyom és fizetnie kell néhány csávó italát…. úgy kb negyvenét, erre betör a lakásomba, hogy rám hozza a frászt? És ha tényleg van velem valaki? Vagy pisztolyom van és lelövöm önvédelemből? Seggfej!
Miután kijöttem meztelenül a fürdőből arra számítottam, hogy majd kapkod és eltakarja a szemét vagy ilyesmi, mint ahogyan a régi énje tette volna, de nem, ő állta a sarat és egyetlen pillanatra sem vette le rólam a tekintetét. Egyszerre voltam szörnyen zavarban, voltam rá nagyon mérges, ugyanakkor valahol jól is esett a dolog… Mi a fene történik?
- Sosem lehet tudni, nem igaz Grey ügynök? – dehogynem, nagyon is sok mindent titkolok még előtte, többek közt azt is, hogy mivel töltöttem a tegnap éjszakámat. Közelebb léptem hozzá kihívó tekintettel.
- Szóval? Lesz motozás? – vontam fel a szemöldököm kíváncsian. Tettem felé még egy lépést, egészen közel hajolva hozzá, majd hozzásimultam nagyon, nagyon közel, de csak, hogy felnyúlva a válla felett elvegyek a szekrényből egy másik fekete csipkebugyit és melltartót.
- Pardon. – húzódtam el tőle, majd felvettem a bugyit, de csak azt.
- Komolyan ez volt a nagy terv? Grey ügynök beállít és megijeszt? És aztán? Tán még kávét is kér? – megjátszottam a remegést.
- Wouuhoouu… most aztán megtanultam a leckét egy életre. – ironizáltam, közben belebújtam a melltartómba és össze is kapcsoltam gyorsan.

 
 Outfit: Semmi
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Damien Grey
Damien Grey



TémanyitásTárgy: Re: My Favourite Game - de la Vega & Grey My Favourite Game - de la Vega & Grey I_icon_minitime02.11.21 2:00





tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Már magam sem tudom, hogy mire is kellene most gondolnom. Ha nem ilyen körülmények uralkodnának közöttünk és nem Camiról lenne szó, arról a nőről, aki évekig a barátom volt, akkor most azt hinném, hogy arra megy ki ez a kis játék, hogy elcsábítson. Egyszerűen képtelen vagyok megérteni az indítékait és egyetlen logikus magyarázat mégis csak az lenne ilyen helyzetben… Felhasználja ellenem a testét és el akar csábítani? Mi van? Az a nő, akit én ismertem annak idején még részegen se villantott sose mellet nekem, most meg megmutat magából mindent. Egy nő csak akkor vetkőzik egy férfi előtt, ha fel akarja kelteni az érdeklődését. Szerintem el sem tudja képzelni, hogy most mennyire összezavart. Szó szerint megzavarták a gondolataimat fedetlen bájai.
Camila azt gondolja, hogy bármit megtehet következmények nélkül? Mert akkor rosszul hiszi. Mégis mi ez az egész provokálás részéről? Mégis mit vár tőlem? Azt nem tehetem, amihez a legszívesebben kedvem lenne. Túl közel volt hozzám és ha még pár másodpercig élvezhettem volna a közelségét, akkor biztosan képtelen lettem volna uralkodni magamon. Mindig is kedveltem, de az is lehet, hogy annál jóval többet is éreztem iránta, de mindig elnyomtam magamban az érzést. Most meg… Kedvem lenne a feszes hátsójába markolva felkapni, tenni pár lépést vele az ágyig, - ha kibírnám odáig - és jól megdugni.
- Nem hiszem, hogy jó ötlet lenne, hacsak nem beható motozásra vágysz. – Még magam sem hiszem el, hogy ezt mondtam az egykori legjobb barátomnak. Cami a fő provokátor, mégis mit gondolt, hogy fülemet, na meg farkamat behúzva elmenekülök? Mert akkor nem ismer eléggé, ha ezt feltételezte. Talán pontosan egy jó dugás kellene ahhoz neki, hogy kielégülve sokkal engedelmesebben viselkedjen. Mégis egy ujjal sem nyúlhatnék hozzá, mert a feletteseim nem néznék jó szemmel, ha bármi intim viszony történne közöttünk.
Egyetlen egy pillanat kellett ahhoz, hogy meghozzak egy döntést, még akkor is, ha már most tudom, hogy hiba volt. Megragadtam és fordítottam a helyzetünkön. Szabályosan beszorítottam közém és a szekrény közé. Tenyereimmel két oldalánál támasztottam meg a szekrényt, hogy esélye se legyen a menekülésre.
- Mégis meddig vagy képes elmenni, hogy úgy érezd győzedelmeskedtél felettem? – Ajkaim nagyon közel voltak ajkaihoz, ezért csak suttogtam.



Mr. Grey  





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Camila de la Vega
Camila de la Vega



TémanyitásTárgy: Re: My Favourite Game - de la Vega & Grey My Favourite Game - de la Vega & Grey I_icon_minitime02.11.21 2:24

Damien & Camila

 
tumblr_inline_p7wmw6Z4YE1r25xgk_250.gifv
Ez… ez most komolyan megtörténik? Komolyan azzal a Damien Grey-el van dolgom, aki az egyetemen a legjobb barátom volt? Akivel annyit aludtunk együtt filmnézés közben, akinek a vállán kisírtam magam, ha pasi gondom volt, hiszen neki úgyis ott volt Jess, tuti nem zavarta, hogy más pasikról mesélek. Tényleg az a srác lenne? Most pedig mit művelünk? Ő elkapott és gyakorlatilag megzsarolt, mert csak egy bűnöző vagyok a sok közül, én pedig leckéztetni próbálom, hogy a fabábúból újra igazi „kisfiúvá” váljon, amilyen régen volt. És meddig fajultak a dolgok? Rám rontott, én pedig meztelenkedem előtte, hogy soha többet ne tegyen ilyet… vagy valami más is lenne a háttérben? Lehet, hogy nem pusztán csak zavarba akartam hozni, hanem valami mást is el akartam érni tudat alatt?
- Állok elébe! – miután kimondtam már tudtam, hogy hibát követtem el, a meghátrálás viszont közel sem az én műfajom, szóval nincs más hátra, mint előre, feszítve tovább azokat a bizonyos húrokat, amik már így sem bírják túl jól a kiképzést. A kis mutatványom valóban elért nála valamit, ám nem azt, amire eredetileg számítottam, épp ellenkezőleg.  Nem kullogott el zavarában, hanem beleállt a helyzetbe, nem is akárhogy. Megborzongtam a közelségétől, a tekintetem pedig önkéntelenül is az ajkaira siklott. Mi a fene van velem? És ő miért provokál vissza? Hát nem sejti, hogy ennek így csak rossz vége lehet? A Főnix ugyan mindig elég, már hozzászoktam, de vele mi lesz?
- Bármeddig! – néztem mélyen a szemébe, és én is suttogtam, mégis határozott maradtam. Vajon tényleg karambol várható vagy az egyikünk még idejében félre rántja a kormányt?


 
 Outfit: Semmi
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Damien Grey
Damien Grey



TémanyitásTárgy: Re: My Favourite Game - de la Vega & Grey My Favourite Game - de la Vega & Grey I_icon_minitime02.11.21 3:06





tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Se rá, sem pedig magamra nem ismerek. Ez a viselkedés sose volt jellemző ránk. Most mindketten megmakacsoltuk magunkat és nekem nagyon úgy tűnik, hogy egyikünk sem akar engedni a másiknak, mert azzal csak beismernénk, hogy gyáva mód inkább meghátráltunk. Nos, ha valaki győztesként fog távozni ma innen, akkor az én leszek. Semmi kedvem megfutamodni. Cami kezdte, de ezt a játékot ketten játsszák. Ennek ellenére mégsem értem még pontosan, hogy meddig is kell elmennem, hogy győztesnek érezzem magam. Ha megdönteném azzal mindketten jól járnánk. Akkor meg? Nem beszéltem félre, pontosan közöltem vele, hogy mire számíthat, ha tovább folytassa a provokálásomat és erre mit tesz? Nem hátrál ki. Őrült dolog lenne azt feltételeznem, hogy azért, mert legalább annyira vágyik rám, mint én most rá? Most egyikünk se képes logikusan gondolkozni, ezért történhet, hogy ilyen helyzetbe sodortuk egymást.
- Bármeddig? – Kérdeztem vissza, mintha csak még egyszer szükségem lenne arra, hogy Cami szájából halljam, hogy nem fog meghátrálni. Talán most tényleg így gondolja, de segítek neki abban, hogy hamar megmásítsa a véleményét. Nem mondanám, hogy tudatosan cselekedtem, inkább engedtem, hogy az ösztöneim irányítsák kezeimet. Mire rájöhetett volna, hogy mire készülök már túl késő volt. Elég volt egyetlen egy pillanat, hogy kikapcsoljam a melltartóját és le is vegyem róla. Kár volt elsietnie azt az öltözködést. Aztán mégis hátra léptem, de ez nem azt jelenti, hogy meghátráltam volna, hanem csak azt, hogy „teret adtam neki” és ne érezze azt, hogy rá kényszeríteném az akaratomat. Ha ma itt közöttünk bármi is történik, akkor azt mindketten akarni fogjuk.
- Hozzád képest túl vagyok öltözve. – Sietősen kibújtam a dzsekimből, majd meglazítottam a nyakkendőmet és a földre dobtam. Majd az ingem gombolása következett. Vajon mikor fogja mondani, hogy meggondolta magát és álljak le?
- Ezt akartad? – Már az ingem is a földre került. Ott álltunk egymással szemben félmeztelenül talán még egy lépés távolságra sem.




Mr. Grey  





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Camila de la Vega
Camila de la Vega



TémanyitásTárgy: Re: My Favourite Game - de la Vega & Grey My Favourite Game - de la Vega & Grey I_icon_minitime02.11.21 8:19

Damien & Camila

 
tumblr_inline_p7wmw6Z4YE1r25xgk_250.gifv
Az őrület vagy nevezzük bárminek is azt, ami elhatalmasodott felettünk immáron teljesen eluralkodott a helyzet felett. Egyikünk sem gondolkodott már tisztán, nyoma sem volt bennünk hidegvérnek, megfontoltságnak, pusztán az ösztöneink működtek, a tudat hajtott minket, hogy egyikünk sem hátrálhat meg, mert azzal a másik kezébe adja saját magát, a hatalmat, az irányítást, mindent. Mindketten tudtuk, hogy ezt egyikünk sem tenné meg, maradt hát a küzdelem, ami szép lassan tovább fajult.
- Bármeddig! – feleltem továbbra is határozottan, a tekintetem pedig szinte lángolt az elszántságtól. Ha azt hiszed Grey, hogy nyerhetsz, akkor bizony nagyon tévedsz! De vajon mi számít itt nyerésnek? Ha a másik fél megfutamodik és belátja, hogy amit művelünk az óriási hiba? Ha leállítja a másikat, mielőtt még esetleg olyat tennénk, amit már nem lehet visszafordítani? Tényleg ez lenne a győzelem? Vagy talán inkább, ha végig vinnénk a játékot és… Várjunk csak. Bolond vagyok vagy az ő szemében is azt látom, ami engem hajt? Talán, talán részéről sem pusztán erőfitogtatásról van szó, hanem bujkál ott még valami más is? De hát sosem mutatta jelét korábban annak, hogy érdekelném másképp is, mint barát, hiába voltunk együtt annyit és… Teljesen összezavar, de talán pontosan ez a célja, hogy így szorítson sarokba. Nem Grey, abból nem eszel, engem nem manipulálsz!
- Eléggé… - mire észbe kaptam már nem volt rajtam a melltartóm, ráadásul ő is vetkőzni kezdett. Egy pillanatra láthatta a szememben átsuhanni a döbbenetet, hiszen hazudnék, ha azt mondanám, hogy erre számítottam, valahol mégis a következő lépését vártam. A tekintetem a már teljesen meztelen felsőtestére vándorolt, én pedig önkéntelenül is az alsó ajkamba haraptam. Igen, már láttam így korábban, de akkor, abban a helyzetben teljesen normális dolognak tűnt, nem úgy, mint most. Ráadásul akkor még nem volt ennyire kockás az a mellkas… Baszki Grey, ne ingerelj tovább, tényleg nem lesz jó vége!
- Ez minden? Csak ennyire vagy képes? – mit művelek? Teljesen elvesztettem az uralmat magam felett, mintha csak az agyam és a testem külön életet élne. Azon kaptam magam, hogy kicsatolom az övét és lehúzom a nadrágján a cipzárt, amolyan „bosszúként” a melltartóm végett. Na most mi lesz Grey? Hol van nálad a határ?

 
 Outfit: Semmi
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Damien Grey
Damien Grey



TémanyitásTárgy: Re: My Favourite Game - de la Vega & Grey My Favourite Game - de la Vega & Grey I_icon_minitime02.11.21 10:21





tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Na az majd kiderül, hogy tényleg képes-e bármeddig elmenni. Már egyáltalán nem áll szándékomban észhez téríteni és rábeszélni arra, hogy ez egyáltalán nem jó ötlet… Ez mindent bonyolulttá tenne kettőnk között, de ha szereti a bonyodalmakat, akkor ki vagyok én, hogy megmondjam neki, hogy most mi lenne a helyes döntés? Nem mondhatom meg, ha még magam sem vagyok tisztában azzal, hogy amit most teszünk az mégis mennyire helyes, vagy éppen helytelen. Persze már az első pillanattól fogva tudtam, hogy helytelen tekintve a körülményeket, de mégis mennyire az? Hogyan lenne helytelen az, amit ennyire meg akarok tenni?
Le sem tagadhatná, hogy mennyire megleptem a vetkőzésemmel. Talán pont olyan döbbenet látszódhatott az arcán, mint nekem, amikor teljesen meztelenül lépett ki elém a fürdőből. Még mindig visszakozhatna, de még mindig nem teszi meg. Mégis miért? Még mindig nem voltam tisztában azzal, hogy mi hajtsa előre, hogy miért játszadozik még mindig velem, de egy valamiben tökéletesen tisztában voltam… Ha játszani akar, akkor nem fogom elrontani a szórakozását. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem tetszett, hogy ennyire kezdeményező volt. Úgy tűnik, hogy Camila alig bír magával és azt szeretné, hogy minél hamarabb meztelenre vetkőzzek előtte. Adjam meg neki azt, amire vágyik? Hirtelen keze után nyúltam, mintha csak le akarnám állítani, de erről szó sincs… Pár centivel mégis arrébb léptem tőle, hogy lerúgjam magamról a cipőmet, levegyem a zoknimat és a feleslegessé vált nadrágomat. Már csak az alsómat kellett volna levennem ahhoz, hogy véget érjen a rögtönzött sztriptízem. Mégse tettem meg. Még nem.
- Akarod tudni, hogy mire vagyok képes? – Mintha valami sürgetett volna ott legbelül, vagy csak a vágyaim hajtottak, de nem vártam meg, hogy válaszoljon. Erősen megragadtam és megfordítottam, hogy háttal legyen nekem. Kezem besiklott a csipke alá. Forró és nedves volt, ezzel is akaratlanul elárulta, hogy tényleg vágyik rám. Miközben kezemmel izgatni kezdtem éreztem, hogy a formás seggéhez nyomódó farkam kőkemény lett.





Mr. Grey  





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Camila de la Vega
Camila de la Vega



TémanyitásTárgy: Re: My Favourite Game - de la Vega & Grey My Favourite Game - de la Vega & Grey I_icon_minitime02.11.21 13:54

Damien & Camila

 
tumblr_inline_p7wmw6Z4YE1r25xgk_250.gifv
Mi a francot művelünk mi? Ez nem helyes, nagyon nagyon nem, mégis… basszameg. Mégis, hogy lenne rossz az, ami ennyire jó? Borzasztóan vágyom rá, ez pedig szinte minden mást kizár az elmémből, még azt is, hogy voltaképpen hogyan is kerültünk ebbe a helyzetbe. Már csak azt tudom, hogy akarom, most rögtön. Hagytam, hogy azt tegyen velem, amit csak akar, az érintésétől pedig csak még forróbbá váltam, még egy apró nyögést is előcsalogatott belőlem. De én sem voltam ám rest, még jobban hozzádörgölőztem és az egyik kezemmel hátra nyúltam egy kicsit „tapogatózni” bizonyos területeken. Hát azt már elmondhatom, hogy Amerika kapitány ezen a téren is jeleskedik… különleges képességekkel.
- Ne fogd vissza magad. – feleltem az iménti kérdésére, mert nem, továbbra sem tervezek meghátrálni, nem csak mert élvezem, amit tesz velem, hanem mert azzal alul maradnék, azt pedig nem hagyhatom. Hírtelen fordultam ismét felé, majd mielőtt bármit is tehetett volna lecsaptam az ajkaira. Forrón és hevesen csókoltam, mégsem csak a vágy sütött belőle, hanem valami más is, valami, ami már hosszú ideje felszínre akart törni, de sosem engedhettem meg neki, hiszen ott volt a boszorka… Karjaimmal átfontam a nyakát, a testem teljesen az övéhez préselődött, ujjaim a hajában kalandoztak, míg nem egyszer csak hangos dörömbölésre lettem figyelmes a bejárati ajtó felöl.

- Camila! Camila kicsim minden rendben? – hallatszott be egy idős női hang
- Itt van velem a rendőrség, mindjárt megmentenek! – ekkor szakadtam csak el Tőle. Baszki.
- Rendőrség??? – döbbenten néztem rá, majd gyorsan körül pillantottam a szobába és végül felkaptam magamra az első dolgot, ami a kezem ügyébe került, az Ő ingét. Kisiettem a nappaliba miközben összegombolkoztam, majd kinyitottam az ajtót.
- Uram isten, mi történt Mrs. Sultz, miért hívott rendőrt?
- Láttam…. láttam, hogy valaki betört hozzád. Babrált a záraddal és beosont. Nem mertem megállítani, mert féltem, hogy fegyvere van, de azonnal hívtam a rendőrséget. – bökött a megjelenő törzs felé. Nabazmeg. Nesze neked Grey, kell itt neked kommandósat játszani hajnalok hajnalán…! Na most légy okos Cami!
- Igaz ez kisasszony? Van valaki odabent magával? Észlelt behatolást? – na ezen kishíján felnevettem, mivel épp abba zavartak bele, így az nem történt meg…
- Iiiiiigen… - kínomban grimaszoltam egyet. Észrevettem, hogy Ő az ajtónál fülel, hát, ha már így állunk…
- Az a helyzet, hogy a barátom elhagyta a lakáskulcsát, amit nemrég adtam neki és mivel nem volt szíve felébreszteni, így kreatívan oldotta meg a bejutást. Szegénykém menő FBI-osnak képzeli magát, túl sok akciófilmet nézett, pedig csak egy egyszerű pincér, de nincs szívem lecseszni az ilyen dolgai miatt, tudják, hogy van ez, fiúk és a játékaik...
- Szóval csak a barátja az. Ellenőrizhetjük?
- Persze – blöfföltem, de úgy álltam, hogy látszódjon férfiing van rajtam… - ha nagyon muszáj. Szívem sikerült már felöltöznöd? – kiáltottam be, de ekkor a rendőr megrázta a fejét.
- Hagyja csak kisasszony, nekünk elég ennyi is. Viszlát. – ezzel távozott, csak az idős asszony maradt ott, akinek nagyon éget az arca.
- Ne haragudj Cami kicsim, én csak aggódtam…
- Semmi baj Mrs. Sultz – adtam egy puszit a néni arcára és meg is öleltem. – Köszönöm, hogy ennyire tetszik vigyázni rám. Tényleg nincs semmi baj. Tessék visszamenni pihenni, nagyon korán van még. – visszakísértem az idős asszonyt, majd miután becsukódott mögöttem az ajtó, egyszerűen csak kirobbant belőlem a nevetés.
- Grey ügynök, azt hiszem a lopakodási technikáján még van mit csiszolnia… - csúsztam le az ajtó tövébe még mindig nevetve.


  
 Outfit: Semmi
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Damien Grey
Damien Grey



TémanyitásTárgy: Re: My Favourite Game - de la Vega & Grey My Favourite Game - de la Vega & Grey I_icon_minitime02.11.21 19:33





tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Camila azzal, hogy nem állított le egyértelművé tette számomra, hogy valóban képes bármeddig elmenni. Érintésemtől felnyögött és úgy dörgölte hozzám magát, hogy biztos lehetek abban, hogy vágyik a beható motozásomra. Eddigi tetteiből is nyilvánvaló volt a szándéka, de ahogy keze rám tévedt, szavak nélkül is közölte velem, hogy a farkamra vágyik. Az én szándékaimról pedig a férfiasságom volt igazán árulkodó, mert mereven arra vártam, hogy ne csak ujjaimmal akarjak belőle nyögéseket előcsalogatni. Aztán… Váratlanul megcsókolt. Eddig egyetlen egy csók még sose váltott ki belőlem ennyi feltörő érzelmet, na meg rengeteg kérdést. Követelőzően falta ajkaimat, pontosan annyira, amennyire én is az övét. Ez volt az első csókunk, de mégse éreztem idegennek, sokkal inkább azt éreztem, hogy ismerős érzéseket ébreszt bennem, még ha jól tudtam, hogy lehetetlen, de mégis… Olyan összhangot éreztem kettőnk között, mintha nem is most csókolóznánk először, pedig mégis. Fél perc se kellett volna ahhoz, hogy hátrálni akarjak vele együtt egészen az ágyig, hogy ott bizonyítani tudjuk, hogy mégis meddig vagyunk képesek elmenni. Legnagyobb sajnálatomra mielőtt ágyba tudtam volna vinni hangos dörömbölés szakított félbe minket.
Az idős asszony hangját hallva és a kint az ajtó előtt ácsorgó rendőrök elérték nálam, hogy szép lassan, de lankadjon a lelkesedésem. Már most biztos voltam abban, hogy nem fogjuk ott folytatni, ahol abba hagytuk, ezért vissza bújtam a nadrágomba. Talán így lesz a legjobb. Amúgy is bonyolult minden közöttünk és a szex csak még jobban összekuszálta volna a dolgokat, nem mintha nem éreznénk magunkat innentől kezdve kínosan egymás jelenlétében. Még mindig nem értem, hogy hogyan jutottunk el egészen idáig, de abban biztos vagyok, hogy ma mindketten veszítettünk.
- A menő FBI ügynök kéri vissza az ingét. – Már mindent felvettem leszámítva az ingemet. Ezért még félmeztelen voltam előtte, alkaromon a dzsekimmel és a nyakkendőmmel.
- Elképesztő, hogy mennyire jól tudsz hazudni. – Ez még hasznos is lehet, de nem árt, ha arra gondolok, hogy talán nekem is képes ilyen könnyedén hazudni, hiába is mondogatja mindig azt, hogy nekem sose hazudik. Van néhány dolog, amiket eddig tényleg sose tett meg, most meg… Rá se ismerek. Mégis mi volt az iménti kis összegabalyodásunk? Nem hibáztathatom kizárólag csak Őt a történtek végett, mert ahhoz is két ember kellett. Remélem elégedett a provokálása következményeivel, mert ez többet nem történhet meg közöttünk.
- Kiszórakoztad magad? Mert ha igen, akkor öltözz fel. Dolgunk van. – Ma kezdetét veszi a közös munka, akármennyire is irtózik még a gondolattól is.



Mr. Grey  





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Camila de la Vega
Camila de la Vega



TémanyitásTárgy: Re: My Favourite Game - de la Vega & Grey My Favourite Game - de la Vega & Grey I_icon_minitime02.11.21 21:03

Damien & Camila

 
tumblr_inline_p7wmw6Z4YE1r25xgk_250.gifv
Éppenhogy csak sikerült visszafognom a kacagásomat, egyszer csak felbukkant Ő, immár újra farmerban, kezében a holmijaival, amivel egyértelműen a tudtomra hozta, hogy esze ágában sincs folytatni azt, amit az imént félbe hagytunk. Ez egyszerre volt számomra megnyugtató, furcsa és szörnyen bántó. Igaz, én magam is össze voltam zavarodva, de az, hogy csak így kijön, mintha mi sem történt volna, beszól, amiért hazudtam a rendőrnek és rám parancsol, hogy készüljek és menjünk, mert munka van… meg az apád faszát Grey! Dacosan keltem fel a földről, majd kibújtam az ingéből, amit aztán a lába elé dobtam miután jól összegyűrtem.
- A menő FBI ügynök bekaphatja… - elindultam vissza a szobámba, úgy, ahogy voltam félmeztelenül, ám az ajtómban megtorpantam és visszafordultam.
- Valóban elképesztő és már sajnálom, hogy megtettem. Megkérem Mrs. Sultzot, hogy hívja vissza a zsernyákot, én pedig beszámolok neki arról, hogy egy tapló FBI ügynök betört a lakásomba, bármiféle engedély vagy parancs nélkül, hogy aztán terrorizáljon és a bugyimban matasson. A főnökeid imádni fogják a sztorit Grey! – ezzel becsaptam az ajtót magam mögött, majd lecsúsztam a tövébe és szinte némán elbőgtem magam. Hogy lehet valaki ekkora szemét? Magam sem értem mi történt az imént pontosan, de ez akkor sem magyarázat erre a viselkedésre. Ez hagyján, de arra mi a magyarázat, hogy mindez pokolian fáj?

Legalább húsz perc telt el míg végre sikerült megnyugodnom és összeszednem magam, hogy aztán gyorsan felöltözzek, sminkkel eltüntessem az arcomról a feldultságom árulkodó nyomait, bár így sem sikerült teljesen, majd gyorsan elpakoltam a laptopomat és egyéb fontos dolgaimat a táskámba, hogy aztán visszatérjek hozzá.
- Munkára készen Grey ügynök! – szalutáltam fapofával – Várom az utasításokat. – de ezzel faképnél is hagytam és elindultam kifelé. Miután bezártam mögöttünk az ajtót megint megelőztem, ám a sarkon ismét belefutottam Mrs. Sultzba.
- Jaj kicsikém még egyszer nagyon sajnálom a történteket. – csoszogott oda hozzánk.
- Tényleg semmi baj Sultz néni, köszönöm, hogy jönni tetszett. Hálás vagyok, hogy ennyire szeret. – öleltem meg jó szorosan.
- Téged nem lehet nem szeretni angyalom. – ölelt vissza mosolyogva, majd Damienre nézett.
- Ő a barátod Mila Sofia?
- Öhm…
- Nagyon jóképű fiatalember, igazán illik hozzád.
- Ö nem…
- Jól mutatott együtt, mintha mindig is egymásnak lettetek volna kitalálva.
- Nagyon kedvesnek tetszik lenni, de mi…
- Vigyázzatok egymásra gyerekek, ritka, hogy valaki megtalálja ebbe a világba a valódi párját. – ezzel mosolyogva bement a lakásába, magunkra hagyva minket.
- Ne felejtsem el kiváltani Sultz néni gyógyszereit hazafelé, szegény már félrebeszél… - motyogtam magamnak majd folytattam az utam kifelé az épületből.


  
 Outfit: Mila Sofia
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Damien Grey
Damien Grey



TémanyitásTárgy: Re: My Favourite Game - de la Vega & Grey My Favourite Game - de la Vega & Grey I_icon_minitime02.11.21 22:41





tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Nők és a szeszélyes büszkeségeik… Akarta, nagyon is akarta, hogy hozzá érjek, most meg szinte azzal vádol, hogy kényszerítettem, hogy nem is volt választási lehetősége. A kezem tényleg a csipke alá tévedt, de hogy azzal gyanúsít, hogy terrorizáltam volna… Na azzal túlment egy bizonyos határon. Innentől fogva egyetlen egy ujjal sem fogok hozzá érni és neki sem fogom hagyni, hogy még egyszer a farkamra markoljon, nehogy a végén még engem tegyen felelőssé a saját tettei végett is. Nem is értem, hogy most miért játssza el a hisztérikát… Mi zavarja jobban? Az, hogy végül nem volt alkalmam gerincre vágni, vagy inkább az, hogy még csak most sikerült felfognia, hogy alig néhány perc arra készült, hogy odaadja magát nekem? Akármi is legyen a háttérben teljesen mindegy, hiszen akkor is engem hibáztatott volna, ha megdugom és most is én vagyok a hibás szerinte, hogy elröppent a hangulat varázsa és nem kerültünk egymással olyan közelségbe, amire mindketten vágytunk. Jó sok időm volt gondolkozni, mert hosszú percekre magamra hagyott. Már az is felmerült bennem, hogy valahogy meglógott ismét az ablakon keresztül, de a telefonomra pillantva meggyőződhettem arról, hogy a nyomkövetője a másik szobából jelez. Mégse tudtam másra gondolni csak is arra, hogy az előtt mennyire szenvedélyesen esett ajkaimnak, majd szinte fenyegetett és zsarolt azzal, hogy felnyom a főnökségnél. Hát ez hatalmas csalódás volt, mégis elengedem. Nem fogom játszani a sértett fél szerepét és ha rajtam múlik a továbbiakban úgy fogok tenni, mintha ez a mai határ feszegetés sose történt volna meg kettőnk között.
- Hosszú három évünk lesz… - Morogtam az orrom alatt, majd elhagytam a lakását. Mielőtt még kiléptünk volna az épületből az idős asszony megint felbukkant, aki miatt végül semmi lényeges se történhetett közöttünk. Akaratlanul is elmosolyogtam magam a néni szenilitásán, na meg azon, hogy Cami mennyire igyekszik engem letagadni, de a néni meg sem akarja hallani. Engem nem zavar, higgyen azt, amit csak akar, úgyse számít.
- Akkor már a saját gyógyszeredet se felejtsd el kiváltani a hangulat ingadozásaidra. – Séta közben csak úgy mellékesen oda szóltam neki, majd beszálltam az autómba, remélhetőleg Cami is csatlakozik hozzám az anyósülésre, ahol jelenleg a tegnap ott hagyott kabátja várja.  




Mr. Grey  





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Camila de la Vega
Camila de la Vega



TémanyitásTárgy: Re: My Favourite Game - de la Vega & Grey My Favourite Game - de la Vega & Grey I_icon_minitime02.11.21 23:25

Damien & Camila

 
tumblr_inline_p7wmw6Z4YE1r25xgk_250.gifv
- Barom! – feleltem a megjegyzésére és igazából ennyiben is akartam hagyni a dolgot, de aztán a büszkeségem felülkerekedett rajtam és arra késztetett, hogy alaposan beolvassak Tapló ügynöknek az FBI-tól. Követtem a kocsijáig, ám ahelyett, hogy beszálltam volna mellé csak behajoltam az ablakon.
- Hogy nekem vannak hangulatingadozásaim? Te most komolyan beszélsz? Amióta csak újra találkoztunk folyamatosan ingázol a balfasz bunkó, a karót nyelt Amerika kapitány és a legjobbfej egyetemi barátom között, én pedig nem győzöm kapkodni a fejem. Hol imádlak, hol gyűlöllek és hidd el, a hiba nem az én készülékemben van, mert én ugyan az vagyok folyamatosan. De mi van veled? Először megmentesz, hogy aztán folyamatosan bűnözőként kezelj, akit meg akarsz téríteni, de akinek épp a bűnös ténykedéséből akarsz hasznot húzni te is és a cimboráid is, amit másoknak tiltotok azon akartok nyerészkedni. Azt mondod régen kedveltél és, hogy reméled most is fogsz majd tudni, aztán olyan ridegen viselkedsz, hogy a puszta nézésedtől havazni kezd. Ideállítasz hajnalok hajnalán, hogy megleckéztess a tegnapi húzásomért és terrorizálhass, mert három évig kénytelen vagyok szót fogadni neked és azt csinálni, amit mondasz, aztán te is megőrülsz és… - idegesen a hajamba túrtam.
- Visszacsókoltál, te is akartad, ami… - elharaptam a mondatot néhány másodpercre – aztán meg úgy teszel mintha mi sem történt volna és még beugatsz, mert kamuztam a zsarunak, ahelyett, hogy elmeséltem volna neki, hogy egy FBI ügynök osont be a lakásomba, aki épp alsógatyában vár rám a szobámban… - keserűen felnevettem.
- Kettőnk közül nem nekem lett volna kellemetlen, ha lebuksz ez nem mond neked semmit? – próbáltam védeni ezt a barmot, erre ez a hála?
- Szóval bassza meg magát Grey ügynök és inkább forduljon orvoshoz, én pedig majd gyalog megyek, köszönöm… - ekkor megpillantottam a dzsekim az anyósülésen. Megdöbbentem, ám a dühöm erősebbnek bizonyult, így csak kikaptam mellőle, majd tényleg elindultam a járdán gyalog a megfelelő irányba.

  
 Outfit: Mila Sofia
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Damien Grey
Damien Grey



TémanyitásTárgy: Re: My Favourite Game - de la Vega & Grey My Favourite Game - de la Vega & Grey I_icon_minitime03.11.21 23:50





tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Néma csendben hallgattam az engem ért vádakat és már akkor be kellett látnom, hogy néhány dologban nagyon is igaza van. Mégis ameddig ennyire feldúlt és ki van akadva rám nem látom lehetőségét annak, hogy felnőtt módjára le tudjunk ülni egymással, hogy megbeszéljük a dolgokat. Túl sok mindenről kellene már így is szót ejtenünk és fogalmam sincs, hogy arról mit tudnék mondani neki, ami az imént a hálószobájában történt. Nekem ehhez még túl korán van és ameddig még én sem tudok magammal elszámolni, addig, hogy is várhatná el tőlem, hogy mindent megmagyarázzak neki? Hogy is tehetném, mikor szó szerint faképnél hagyott? Legszívesebben kiszálltam volna az autóból, hogy megragadjam és betuszkoljam a csomagtartóba, de azzal csak még több olajat öntöttem volna a tűzre, ami már így is túlságosan elterjedt. Nem szándékozok neki könyörögni, hogy szálljon be mellém. Cami meghozott egy döntést és most lehet, hogy jobb is neki egy kicsit egyedül. Remélhetőleg lesz ideje lehiggadni és mire az irodába ér már nem lesz hárpia. Felé se pillantottam amikor elhajtottam mellette.
- Jó reggel Roy! – Belépve az előtérbe oda sétáltam a biztonsági emberhez.
- Jó reggel Grey ügynök. – Esküszöm ez a pasas annyira figyel a munkájára, hogy ide nehezebb bejutni, mint a fehérházba, mert ha rajta múlna, akkor minden nap ujjlenyomatot és vért venne mindenkitől, hogy biztos lehessen abba, hogy nem történt illetéktelen behatolás.
- Hamarosan érkezik ide egy nő, innentől fogva velem fog dolgozni. – Velem vagy nekem, nézőpont kérdése, de azt lényegesebb lenne tudnom, hogy inkább fölöttem, vagy alattam akarna lenni? Gondoltam még időben értesítem, hátha még a felettesei nem szóltak neki az új jövevényről.
- Megvan már a belépő kártyája? Camila Sofia Veronica Blanca María de la Vega. – Mi az előnye annak, ha valakinek évekig a legjobb barátja vagy? Tudja a teljes neved. Roy meglepve nézett rám, de gyorsan keresgélni kezdett a belépők között.
- Meg is van! – Lelkesen mutatta fel.
- Ez remek! Roy a saját érdekében arra szeretném megkérni, hogy még csak véletlenül se nézzem Camila szemébe. Az a nő… - Néztem rá tetetett riadtsággal. – Sokkal, de sokkal veszélyesebb, mint aminek látszik. – Nyelt egy nagyot, de mielőtt bármit is mondhatott volna gyorsan becsekkoltam azon a kapun, amivel csak a kártyával lehet bejutni. Hamar szereztem két bögre kávét és csak azután mentem az irodám védelmet nyújtó falai közé. Leültem a székembe és kíváncsian vártam, hogy a történtek után mégis milyen döntést fog hozni. Nem kényszerítettem semmire és ezek után se fogom, leszámítva azt az egy dolgot, amiért úgy érzi, hogy eladta a lelkét.
 




Mr. Grey  





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Camila de la Vega
Camila de la Vega



TémanyitásTárgy: Re: My Favourite Game - de la Vega & Grey My Favourite Game - de la Vega & Grey I_icon_minitime04.11.21 22:23

Damien & Camila

 
tumblr_inline_p7wmw6Z4YE1r25xgk_250.gifv
El sem hiszem, hogy képes volt ennyire felidegesíteni, hiszen annak idején épp hozzá menekültem, ha valaki kihúzta nálam a gyufát, hogy képes legyek felengedni és jobb legyen a kedvem. Emlékszem például, amikor a koleszban a lakótársam felhozta az egyik haverját és olyan fűfelhőt eregettek a szobában, hogy nem lehetett megmaradni, egyből átmentem két folyosóval odébb nem csak némi oxigénért, de Grey boxzsákjáért is. Még mindig előttem van, hogy a szobatársa kiröhög, mert nem maradtam ott a többiekkel, majd megpattan, hogy a csajával találkozzon, Ő pedig megtartja nekem a zsákot míg püfölöm és a magamét mondom Lanára és a haverjára. Folyton azzal szívatott, hogy kicsi a bors, de erős, mert bár senki se nézi ki belőlem, tudok verekedni. Meg kellett tanulnom… Aztán persze, amikor sikerült levezetnem a feszkót ott ragadtam nála, pizzáztunk, filmeztünk, néhány üveg sör társaságában és el is felejtettem, hogy voltaképp mi üldözött előtte oda. Hajnalig nyomtuk a Marvel filmeket, aztán egyszer csak azon kaptam magam, hogy már reggel van, én pedig bealudtam az ágyán, mellette. Hát ilyenek voltunk akkor, egy másik életeben. Amikor még nem Grey ügynök és a Főnix voltunk…

Annyira elmerültem a gondolataimban, hogy véletlenül rossz sarkon fordultam be, talán többször is, mert teljesen máshol lyukadtam ki, mint szerettem volna, mégis…
- Nanebassz! – a régi törzshelyünk, a Mario”s még mindig megvan, ráadásul ugyan akkora sor áll előtte, mint néhány éve, amikor bevezették A csoki browniejukat. Bizony nagy A-val, mert messze földről híres, fenséges, nagyon hamar elfogy és mindenki vadászik rá minden nap. Istenem… évek óta nem ettem. Talán a nosztalgia teszi, de azon kaptam magam, hogy beállok én is a sorba várakozni. Hogy mennyi idő telhetett el? Fogalmam sincs, mivel sikeresen visszamerültem a gondolataim közé, ám mire feleszméltem már én következtem és pont az utolsó süti maradt nekem. A mögöttem állók csúnyán néztek rám, de nem érdekelt, mert enyém a drágaság! Lelkesen vettem át és már épp beleharaptam volna, mikor bevillant, hogy Ő mennyire szerette, talán még jobban is mint én… Ezek után már nem volt szívem megenni, hanem a dobozával együtt a táskámba süllyesztettem és visszafordultam az eredeti célom felé.

Nem sokkal később már az FBI épületében voltam, a liftben pedig kis híján elkapott a röhögőgörcs, mert a biztonsági fazon nagyon furcsán viselkedett. Alig akart beengedni, ráadásul full olyan volt, mintha attól félne, hogy szemmel verem vagy ilyesmi. Tudtam, hogy itt csak dilisek dolgozhatnak… Kiszállva a liftből összeszedtem magam, immár higgadtan, józanul haladtam végig az asztalok között az irodája felé. Észrevettem, hogy Hay ügynök titkárnője épp beleköp a főnöke kávéjába, ami hiába is igyekeztem tartani magam, kuncogásra késztetett, így léptem be Grey irodájába, persze csak kopogás után.
- Megalakult a Hay fanclub… - újságoltam kuncogva, visszautalva a tegnapi beszélgetésünkre, de nem fejtettem ki, talán így is sejti mire gondolhattam. A kuncogásom hamar abbamaradt, de a hangom továbbra is szelíd volt.
- Én öhm…. – sose voltam jó az ilyesmiben, mármint a feszkó kezelésében, ráadásul vele korábban sosem kellett „békülnöm”…
- Ez a tiéd. – tettem le elé a dobozt, benne A brownieval. Nem, ez nem azt jelenti, hogy ő nyert, csak szimplán nem akarok három elbaszott évet. Nem értem mi történt odafent, de valahol talán még ott van benne a régi Grey, aki nagyon hiányzik… hátha…  

  
 Outfit: Mila Sofia
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Damien Grey
Damien Grey



TémanyitásTárgy: Re: My Favourite Game - de la Vega & Grey My Favourite Game - de la Vega & Grey I_icon_minitime06.11.21 9:26





tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Most jött el az a pillanat, mikor úgy éreztem, hogy talán nem ártana a fejemet szó szerint a falba vernem. Mióta leültem az asztalom mögé és élvezhettem végre egy kicsit a magányt az irodámban, azóta… Hiába van előttem egy hatalmas kupac akta és esküszöm, hogy próbálkozok azzal, hogy elvégezzem a munkámat, de képtelen vagyok rá. Másra sem tudok gondolni… Akaratlanul, de újra és újra felidézem magamban, ami Camila lakásán történt. Még most is érzem ajkai puhaságát, mintha csak néhány másodperccel ezelőtt csókolt volna meg. Ő kezdte és én pedig folytattam. Ez mégis csak többször szólt közöttünk, nem pedig arról, hogy egyikünk sem akart kihátrálni, mert nem akarta, hogy a másik nyerjen. Mintha az lett volna a tét, hogy a nyertes lesz a dominánsabb és ezért egyikünk se akart veszteni. Ezt mondogatom magamnak, de valójában is erről lett volna szó? Nem lehetséges, hogy egy egészen kicsikét mindketten mégis csak arra vágytunk, hogy végre túllépjünk a barát zónán? Akárhogy is legyen nem a megfelelő az időzítés és hatalmas hiba is lett volna megtenni. Pedig, ha az öreg lány nem üti olyan dolgokba az orrát, amihez az ég világon semmi köze, akkor most nem az irodámban ülnék egyedül, hanem mellette feküdnék az ágyban meztelenül. Mert beindított. Ott és akkor nagyon is a magaménak akartam tudni. Még sose éreztem így iránta, de még Cami sem provokált eddig meztelenül. Maradjunk ennyiben, hogy csak erről volt szó köztünk, semmi többről. Camila meztelen volt, én pedig férfiból vagyok, szóval mindketten tudjuk, hogy ennek mi lett volna a vége, ha senki se avatkozik közbe.
- Szabad. – Feleltem miután a kopogás hangja rángatott vissza a valóságba. Jobb is ez így. Már így is túl sokat elmélkedtem azon, hogy mégis mi a fene történt velünk?
- Hay biztosan nagyon odáig lenne, ha ezt tudná… - Nem néztem fel rá, úgy tettem, mintha tényleg lekötné az előttem lévő akta a figyelmemet, pedig csak időt akartam nyerni. Úgy érzem, hogy áll előttünk egy nagyon kínos beszélgetés, olyan beszélgetés, amit egészen eddig sikerült az évek alatt elkerülnünk. Mégis jobb, ha már most letisztázzuk a dolgokat.
- Mégis miért kapom? – A dobozon a Mario’s név állt és egyből tudtam, hogy mit találnék benne, ha kinyitnám. Régen ez volt a törzshelyünk, ami csak a mién volt, még a barátnőmet se vittem el oda soha.
- A kezdet mindig tiszta és mindig izgalmas, aztán jönnek a hibák és kompromisszumok, így teremtjük a saját démonainkat! - Idéztem neki a Vasemberből. Talán még emlékszik rá, hogy mennyi Marvel filmet néztünk meg együtt. Ez az idézet meg szerintem pont illik a jelenlegi helyzetünkre.
- Tegnap leléptél volna mielőtt rátérhettem volna a szabályokra. – Ha tegnap kezdtem volna a felsorolásba, akkor nyilván nem így kezdtem volna…
- Az első szabály… - Ennél komolyabb már nem is lehetne a hangom, sem pedig az arcom.
- Soha többé nem kerülhetünk ilyen közel egymáshoz. – Már az is bőven elég nekem, hogy régen barátok voltunk, most meg nincs szükségem arra, hogy túlbonyolítsuk azzal, hogy lefekszünk egymással. Ezek után jobb, ha egyikünk se szándékozik vetkőzni a másik jelenlétében és akkor talán egyikünk se esik kísértésbe.





Mr. Grey  





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Camila de la Vega
Camila de la Vega



TémanyitásTárgy: Re: My Favourite Game - de la Vega & Grey My Favourite Game - de la Vega & Grey I_icon_minitime07.11.21 10:01

Damien & Camila

 
tumblr_inline_p7wmw6Z4YE1r25xgk_250.gifv
Nem nézett fel az aktáiból, amit nyugodtan vehetek jelnek, még haragszik, de én nem törődőm bele a dolgokba ilyen könnyen, régen sem tettem soha. Nem akarok ekkora gubancot köztünk nem csak mert egykor ő volt a legjobb barátom és ez nagyon hiányzik, hanem azért sem, mert előttünk áll még három év, amit kénytelenek leszünk együtt tölteni és nem szeretném, ha ez ilyen hangulatban telne. Tény, hogy nem vagyok kibékülve azzal, hogy az FBI-nak kell dolgozzak, ahogy Grey bizonyos nézeteivel sem, de ezt majd lerendezem a magam módján, ami viszont fent történt a lakásban az más helyzet, nem értem, vagy talán nagyon is értem, csak nem engedhetem felszínre, hiszen a szemében nem vagyok több holmi bűnözőnél… Megőrülök, túl zavaros most minden.
- Békejobb és tudtommal… - megköszörültem a torkom, hogy utánozni tudjam a hangját – „megakedvenc” – legalábbis régen az volt, csak remélni merem, hogy még mindig az.
- Esküszöm trollkodásmentes… - nem, ebbe nem köptem bele úgy, mint múltkor Hay kávéjába. Az egyelőre csak neki jár.

Figyelmesen hallgattam a szavait, a Vasember idézetet, amire nagyon is tisztán emlékeztem a mozis estéinkből és az első szabályt, amit meghozott kettőnk között, az arcom pedig egyszeriben elkomorodott. „Soha többé nem kerülhetünk ilyen közel egymáshoz” vagyis Grey nem akar tőlem semmi többet barátságnál. Vagy talán még azt sem. Pontosan emiatt nem fedtem fel előtte sosem az érzéseimet egyetem alatt, attól féltem, hogy a visszautasítása mindent elrontana köztünk, aztán azt gondoltam, hogy túlléptem a dolgon. Valami mégis ott motoszkál még bennem, de a jelek szerint ezzel egyedül vagyok. Ki kell verjem a fejemből. Viszont nem hagy nyugodni valami… visszacsókolt, nem is akárhogy! Az ott nem a vágytól izzó csók volt, sokkal több annál, de akkor miért….? Összezavar… A mondandója végén az asztalára támaszkodtam szemközt vele és mélyen a szemébe néztem.
- "Sosem győzhetjük le a démonjainkat, de megtanulhatunk túlnőni rajtuk." – vágtam vissza neki egy Doctor Strange idézettel, szándékosan kétértelműen, benne az üzenettel, ha azt akarja, hogy tegyünk úgy, mintha mi sem történt volna, ám legyen, de ha ő is azt akarná, akkor én is nyitott lennék…  Mielőtt azonban bármi mást is mondhattam volna, kinyílt az ajtó és a főnöke lépett be rajta.

- Grey ügynök, Ms. de la Vega… - biccentett, majd kezet is nyújtott felém.
- Peter Smith, az FBI igazgatója. – mutatkozott be. Bizonytalanul kezet fogtam vele, mire elmosolyodott.
- Megtisztelő, hogy a híres Főnix velünk fog dolgozni.
- A híres Főnixnek nincs túl sok választása…
- Ne temesse magát kisasszony, gyorsan elrepül az a három év és talán annyira megszeret majd minket, hogy utána önszántából is maradni szeretne.
- Kétlem, hogy így lenne, de soha ne mond, hogy soha, nem igaz?
- Pontosan. Grey jól bánik magával?
- Hogyne. Bár elég szigorú szabályai vannak.
- Ezt szeretjük benne annyira, ő az FBI egyik megbízható, biztos pillére.
- De jó neki. – vágtam egy grimaszt önkéntelenül is, mire a férfi felnevetett.
- Higgye el, ha megismeri alaposabban is, kedvelni fogja.
- Kíváncsian várom. – ha tudná mennyire jól ismerem… pontosabban ismertem egykor…
- Feladatom van a duójuk számára. – beszélt most már mindkettőnkhöz – A Ming Chi kartell továbbra is elárasztja Vegas utcáit a designer drogjaival. A furcsa, hogy már nem csak a saját területükön dolgoznak, hanem terjeszkedni kezdtek…
- És ezzel miért nem a drogosztályos zsernyákok foglalkoznak? – érdeklődtem kíváncsian.
- Jó kérdés, látszik, hogy működnek magában a nyomozói ösztönök. Ez a feladat túlnőtt a rendőrségen a szállítmányok értéke miatt és mert azt gyanítjuk, hogy a kartell feje egy egészen magas beosztású állami alkalmazott lehet…
- Hogy mi? Azt akarja mondani, hogy a kínaiak felett átvette a vezetést egy amerikai vezető?
- Igen azt, de ez bizalmas!
- Újságíró előtt nem dobhat le csak így egy ekkora bombát…
- Most nem újságíró, hanem az FBI alkalmazottja. Ha majd lebuktattuk, akkor kaphat egy exkluzív interjút a történtekről, de addig ez az egész nem kerülhet ki az irodából.
- Vettem. – sóhajtottam. – Kire gyanakszanak?
- Két név merült fel, az egyik a kerületi ügyész, Micheal O’Connoer, a másik pedig Sebastian Montgomery szenátor….
- Baszki… - látod Grey? Mondtam én, hogy korrupt a rendszered!
- A feladat adott, derítsék ki melyikük az és buktassák le. – újra felém fordult – Számítunk a tehetségére… - ezzel elhagyta az irodát.
- Ilyenkor mégis jól jönnek a bűnözők…  

  
 Outfit: Mila Sofia
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Damien Grey
Damien Grey



TémanyitásTárgy: Re: My Favourite Game - de la Vega & Grey My Favourite Game - de la Vega & Grey I_icon_minitime07.11.21 12:44





tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Az lenne a legegyszerűbb, ha felmennék az igazgatóhoz és részletesen ecsetelném neki azt a rengeteg okot, amiért nem vagyok hajlandó vele dolgozni, hogy csak a tegnapi egy elhamarkodott döntés volt a részemről. Ha ezt megtenném, akkor nem biztos, hogy egyből a rácsok mögött találná magát, az is lehet, hogy lepasszolnák valami seggfej mellé, aki még Hay ügynőktől is sokkal rosszabb. Nem tehetem meg ezt vele. Úgy érzem, hogy tartozok neki annyival, hogy ne akarjak már most megszabadulni Tőle. Camila kihívást jelent számomra, én pedig szeretem a kihívásokat és sose voltam olyan puhány, hogy ennyitől megfutamodjak.
- Akkor felezzük? – Mert egyetlen egy süteményt hozott és tudtommal Camila is annyira szerette anno, legalább annyira, mint én. Ez nem arról szól, hogy attól tartanék ebbe is bele köpött volna, mert a mai nap után szerintem teljesen egyértelmű, hogy nem zavar, ha nyálat cserélünk. Egyetlen egy csók történt közöttünk, de mégis milyen csók volt az… Olyan, hogy többet nem követhessük el ezt a hibát.
Nem volt lehetőségem válaszolni az igazgató váratlan felbukkanásának hála. Szerettem volna figyelni a köztük zajló beszélgetésre, de gondolatban egészen máshol jártam. Minden idegszálammal azon voltam, hogy meg tudjam fejteni az idézetet. Túl kétértelmű volt és esküszöm, ha tovább folytatom az elmélkedést, akkor bele fog fájdulni a fejem. Az képtelenség, hogy az akarja, hogy legyen több is közöttünk, hiszen eddig sose mutatta jelét annak, hogy bármikor is akart volna engem. Most meg… Egyetlen nap leforgása alatt mutatott meg magából mindent és csókolt meg… Ezt elég nehéz nem úgy értelmezni, mint aminek valójában tűnik. Mégis az lesz a legjobb, ha feledésbe merül, hogy mit tettünk, vagy mit tehettünk volna, ha senki se zavar meg minket.
- Ennek a bűnözőnek szüksége van valamire? -  Ironizáltam, miután Peter kisétált az irodámból. Tudtommal nincs megmondva, hogy csak az FBI általál biztosított eszközöket használhatja, sőt kijelölt helyünk sincs az ilyen „bűnözőknek”, ahol összezárva kényszerítenénk őket az együttműködésére. Szóval az van, hogy az irodámon kell vele osztoznom.
- Most fog jönni az a szöveg, hogy az egész rendszer korrupt? – Nem vehet mindenkit egy kalap alá. Attól, hogy van a fán néhány romlott alma az még nem jelenti azt, hogy az egész termés kárba ment volna.






Mr. Grey  





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Camila de la Vega
Camila de la Vega



TémanyitásTárgy: Re: My Favourite Game - de la Vega & Grey My Favourite Game - de la Vega & Grey I_icon_minitime07.11.21 13:10

Damien & Camila

 
tumblr_inline_p7wmw6Z4YE1r25xgk_250.gifv
- Nem muszáj osztoznod rajta, neked hoztam, remélve, hogy picivel jobb kedved lesz tőle, főleg, hogy ha megtudod, hogy majdnem verekednem kellett érte, mert ez volt az utolsó darab. – tessék értékelni, hogy min kellett keresztülmenjek érte. Láttam rajta, hogy reagálni akart volna a szavaimra, én pedig majd’ meghaltam a kíváncsiságtól, hogy vajon mit mondott volna, ám ekkor benyitott a főnöke és alaposan elcseszte a hangulatot. Nem rossz fej azt meg kell hagyni, de egy találkozó még baromi kevés ahhoz, hogy belopja magát a szívembe, az pedig, hogy a végén magamtól is nekik akarjak dolgozni egyelőre baromi elképzelhetetlennek tűnik számomra. Miután a fickó kiment ismét kettesben maradtunk, én pedig vágtam egy grimaszt a kérdésére.
- Kezdetnek egy nyakmasszázs is megteszi, köszi. – huppantam az asztalára neki háttal, mintha komolyan gondolnám és várnám, hogy hozzákezdjen, de közben már fejben egészen máshol jártam.
- Hát egy asztal nem volna rossz, mert a tiéden osztozni elég szűkös lenne mindkettőnknek. A laptopom mérföldekkel veri az itteni holmikat, így azt nem kérek, így elég, ha megdobsz egy kis nettel és egy időre jók leszünk. – aztán egyszer csak bevillant valami.
- Ugye tudod, hogy ahhoz, hogy segíteni tudjak olyan helyekre kell bejussak és olyan adatokat kell csekkoljak, amiket még a híresneves FBI-nak sem szabad? Vagyis a főnököd úgy akar elkapni valakit, hogy illegális módszereket használ, mert tudja, hogy egy bírótól sem kapna parancsot. Ez nem zavar téged? – pillantottam felé. Vajon ő is úgy gondolja, hogy a cél szentesíti az eszközt?
- Minek mondjam? Mostanra már te is tudod… - vontam meg a vállam.
- Csak remélni merem, hogy vannak kivételek… - pillantottam rá jelentőségteljesen, mert róla sosem fogom tudni elhinni, hogy képes lenne megalkudni és korrumpálódni.
- Azt ott nekem szántad? – böktem a kávé felé, majd megköszöntem és kortyoltam belőle egy kicsit.
- Kivel kezdjünk? Az államügyésszel vagy a szenátorral? - vettem elő a laptopom.

  
 Outfit: Mila Sofia
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Damien Grey
Damien Grey



TémanyitásTárgy: Re: My Favourite Game - de la Vega & Grey My Favourite Game - de la Vega & Grey I_icon_minitime07.11.21 14:39





tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
- Ha ez az utolsó darab, akkor feleznünk kell! – Jelentettem ki ellentmondást nem tűrően. Közben akaratlanul is elmosolyogtam magam már csak azért, mert bele gondoltam abba, hogy akár tényleg képes lett volna verekedni az utolsó darab sütiért. Mások ki se néznék belőle azt, amit én tudok. Attól, hogy még kicsi, de piszok erős.
- Sajnálom, de létesítményünk nem nyújt efféle wellness szolgáltatást. – Annyira komoly akartam maradni, amennyire lehetséges ebben a helyzetben. Ha nem ezt teszem, akkor elképzelem, hogy ujjaim a nyakáról hova tévedhetnének, ha tényleg rászánnám magam arra, hogy masszírozzam. Azt hiszem, hogy az lesz a legjobb, ha felhagyunk minden szükségtelen testi érintkezéssel.
- Asztal… - Ismételtem a követelését és már elő is vettem a telefonomat és gyorsan írtam az illetékesnek, hogy minél hamarabb legyen neki is saját asztala az irodámban.
- Vedd elintézettnek. – Az meg már nem rajtam fog múlni, hogy a fiúk mikor érkeznek meg a neki szánt asztallal.
- Zavar. – Gondolkozás nélkül vágtam rá. Mégis a parancs az parancs… Ha a főnök ezt akarja, akkor nincs jogomban ellenkezni vele, még akkor sem, ha nem értek egyet a módszereivel. Hinni akarok abban, hogy a nagyobb jó érdekében cselekszik. Mégis… Az igazságérzetemet rettentően zavarja, hogy a szabályokat még az FBI igazgatója is képes megkerülni. Viszont, ha arra gondolok, hogy ez kell ahhoz, hogy ne terjedjen tovább a városban a drog és ne halljon meg több ember a túladagolásban, akkor ez mégis csak kisebb rossznak számít. Van ennek bármi értelme? Kell, hogy legyen. Mégis ez pont olyan, amit Camila tett. A szabályokat megkerülve akart másokon segíteni.
- Kinéznéd belőlem, hogy megvesztegethető vagyok? – Egy dolog biztos az életben, nem azért akartam az FBI-nak dolgozni, hogy csatlakozzak a korrupt emberek közé. Kérdésére bólintottam, azt a kávét neki szántam, részemről is amolyan békejobbként szántam.
- Kezdjük a szenátorral. – Az mégis csak nagyobb port fog kavarni, mintha egy kerületi ügyészről derülne ki, hogy bármi köze van a drogokhoz. Mégis úgy szeretném, ha lenne valami logikus magyarázat erre. Mert ha zsarolják és úgy cselekszik az már enyhítő körülmény.




Mr. Grey  





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Camila de la Vega
Camila de la Vega



TémanyitásTárgy: Re: My Favourite Game - de la Vega & Grey My Favourite Game - de la Vega & Grey I_icon_minitime07.11.21 15:01

Damien & Camila

 
tumblr_inline_p7wmw6Z4YE1r25xgk_250.gifv
- Ki vagyok én, hogy ellenkezzek magával Grey ügynök! – sóhajtottam színpadiasan, ám csakhamar elkuncogtam magam, úgy, mint régen is. Szóval osztozik velem a sütijén, ez már haladás a jó irányba, legalábbis nagyon reménykedem benne. És mosolyog! Bónusz!
- Wellness szolgáltatás? – pislogtam nagy szemekkel. Na megállj csak Grey, most már csak azért is akarom azt a masszázst, még, ha előbb csak vicceltem is vele.
- De nagyon merev a nyakam és így, hogy végezzek felelősségteljes, kifogástalan jó munkát az FBI-nak, ha egyszer nem tudok koncentrálni tőle? – vágtam hírtelen angyali arcot és megdörzsöltem a nyakam.
- Pedig annyira szeretnék segíteni…. – pislogás – különben sem a létesítménytől kértem, hanem Grey ügynöktől, a társamtól. – a végén hamiskás mosoly jelent meg az ajkaimon. El sem hiszem, hogy egy időre tényleg társakká váltunk, még, ha nem is teljesen egyenrangú értelemben, hiszen mégiscsak jelentenie kell rólam olykor.
- Zavar, mégis elviseled a nagyobb jó érdekében, eltaláltam? – ki akarom csalogatni belőle a választ, de a szemében is látom, hogy igazam van.
- Nem vagy te egy kicsit álszent Grey? Amiért engem le akartatok ültetni, azt nektek szabad? – nem, nem akarok veszekedni vele, egyszerűen csak azt akarom, hogy jöjjön rá, nem vagyok olyan szörnyű gonosztevő, mint amilyennek gondol. Csak jót akartam…
- Tekintve, hogy így is kőgazdag vagy nem nagyon. – vontam meg a vállam. – De ha csóró lennél akkor sem. Igaza van a vén szivarnak, te tényleg olyan oszlop vagy, vagy mi a fene itt az FBI-nál… Naiv, végtelenül nagy tuskó, de jó ember. – nem hiszem, hogy bele tudnák rángatni bármibe is, hacsak nem tudtán kívül.
- Oké, akkor lássuk a medvét. – beütöttem a szenátorunk nevét a gépembe, majd egyszerre kezdtem futtatni az összes adatbázist.
- Először lássuk a könnyebben hozzáférhetőket, utána jöhet a fekete leves… - miközben a gép keresni kezdett rá pillantottam, a tekintetem pedig akaratlanul is az ajkaira tévedt.
- Egyébként kurva jól csókolsz Grey, mondták már neked?


  
 Outfit: Mila Sofia
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Damien Grey
Damien Grey



TémanyitásTárgy: Re: My Favourite Game - de la Vega & Grey My Favourite Game - de la Vega & Grey I_icon_minitime07.11.21 16:50





tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
- Nem is érdemes velem ellenkezni. – Mégis azt hiszem, hogy ez Camila kedvenc időtöltése, ha rólam van szó. Régen is simán képes volt velem szemben ellenszegülni, most meg szinte adja magát a helyzet… Ez egyikünknek se könnyű most, mégis meg kell találnunk a módját annak, hogy képesek legyünk együtt dolgozni, máshogy ez nem fog működni.
- Nem akarom, hogy haza árulással vádoljanak csak mert nem teszek meg minden tőlem telhetőt, hogy segítsem az FBI munkáját. – Nem ezt kellett volna mondanom, nagyon nem, mégis ezek a szavak jöttek ki a számon, ami egyet jelentett azzal, hogy megint sikerült bele sétálnom a csapdájába. Ha ezt akarja hát legyen! Akkor is, ha tudtam nem a legjobb ötlet a reggeli kis incidensünk után újból testközelbe kerülnünk egymással, mégis felkeltem és oda sétáltam, hogy ujjaimat finoman végig futtassam a nyakán.
- Igazad volt, tényleg nagyon merev a nyakad. – Mentem bele a játékába, de nem vagyok masszőr, de még így is tudom, hogy egy merev nyak nem itt kezdődik. Ennek ellenére óvatos mozdulatokkal masszírozni kezdtem. Annyira puha és meleg volt a bőre, hogy nagy kísértést éreztem, hogy kezem felfedezőútra tévedjen testén, de hatalmas lélekjelenlétemnek hála képes voltam ellenállni a csábításnak.
- Pontosan tudom, hogy mit vársz tőlem, hogy mit akarsz hallani. – Képmutató lennék, hogy az FBI is pontosan ugyan azt a módszert használja, mint Camila? Őt bűnözőként kezelem, míg azt gondolom, hogy mi ezzel jót cseleszünk? Régen minden sokkal egyszerűbb volt, most mégis kezd összemosódni a határ a jó és rossz között.
- Köszönöm ezt a szívhez szóló jellemzést. – Vajon hányszor akarja még a fejemhez vágni, hogy naivnak tart? Ha jobban bele gondolok, akkor ez semmi ahhoz képest, hogy ma már mennyi jelzővel illetett és nem a jó fajtákból.
- Tedd azt, amit tenned kell. – Nem szólok bele a módszereibe, tőlem szabad kezet kap egészen addig, míg a hasznunkra van. Azt gondoltam, hogy jobb, ha nem zavar a munkájában, addig én is végezni bírnék még a maradék aktákkal, de ekkor olyan bombát dobott le, hogy alig tudtam magam összekaparni a robbanás erejétől.
- Általában nem a csók technikámat szokták dicsérni. -  Igyekeztem megőrizni a hidegvéremet és úgy tenni, mintha teljesen normális dolog lenne ilyesmiről beszélgetnünk. Na meg megosztani vele, burkoltan, de mégis, hogy inkább általában a csók utáni technikámra sokkal több elismerést kaptam már. Persze neki csak a csókról van tapasztalata, az ágyban nyújtott teljesítményemmel még nincs tisztában.



Mr. Grey  





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Camila de la Vega
Camila de la Vega



TémanyitásTárgy: Re: My Favourite Game - de la Vega & Grey My Favourite Game - de la Vega & Grey I_icon_minitime07.11.21 17:09

Damien & Camila

 
tumblr_inline_p7wmw6Z4YE1r25xgk_250.gifv
- Különben mi lesz? Megbüntetsz Grey? – incselkedtem vele játékosan, ám aztán bevillant néhány kép a nem sokkal ezelőttről, hová is fajult, amikor legutóbb húzni kezdtem az agyát. Önkéntelenül is kipirultam, amikor megjelent előttem a kép a csókunkról, vagy arról, ahogy a csipke alá nyúl… Nyeltem egy nagyot és igyekeztem gyorsan kitisztítani a fejem.
- Mindent a hazáért, ez a beszéd Grey ügynök! – szalutáltam, ám csakhamar a torkomra forrt a szó, mikor megéreztem a nyakamon az érintését. Egyből libabőrös lettem, ahogy erős kezei dolgozni kezdtek rajtam, még talán egy apró sóhajt is sikerült előcsalogatnia belőlem.
- Én mondtam… nagyon nagyon merev… - lehunytam a szemem és csak élveztem a pillanatot, még, ha sajnos nem is tartott túl soká. Háh, megvagy Grey! Biztos, hogy van még ott valami a felszín alatt, amit rejtegetsz előttem, különben nem lettél volna ennyire készséges. Talán mégsem tévedtem annál a csóknál akkorát? Vagy csak én akarom ennyire beleképzelni a dolgokba, hogy viszonozza azt a valamit, amit én érzek évek óta?

- Tényleg tudod Grey? Biztos vagy ebben? – vontam fel a szemöldököm kíváncsian. Igen, azt akarom, hogy kérjen tőlem bocsánatot az igazságtalan bánásmódért, hiszen most épp arra kényszerítenek, ami miatt voltaképpen le akarnak csukni, mindezt a nagyobb jóra hivatkozva. Az miért jobb vagy fontosabb, amit ők akarnak elérni annál, mint amin én dolgozom?
- Bármikor, tudod, hogy szeretlek. – biccentettem felé.
- Ha te akarod, hát megteszem… - ő hatalmazott fel, így hát már sokkal nyugodtabban vágtam neki a keresgélésnek, ám mivel ez eltart egy darabig nem általottam addig egy kicsit elterelni a témát.
- Nocsak… - kaptam a témán.
- Én még sajnos csak erről nyilatkozhatok… bár kezd megkopni a memóriám, szóval lehet, hogy frissíteni kellene az emlékeken… - nálad a labda Grey, most vagy soha.

  
 Outfit: Mila Sofia
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Damien Grey
Damien Grey



TémanyitásTárgy: Re: My Favourite Game - de la Vega & Grey My Favourite Game - de la Vega & Grey I_icon_minitime07.11.21 20:19





tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Homlok ráncolva néztem rá. Ezt a kérdését inkább elengedem a fülem mellett, mert mindketten jól tudjuk, hogy hová vezetne, ha őszintén válaszolnék. Mégis legbelül mardosott a kíváncsiság, hogy mi lenne, ha ismét engednék a csábításnak és bele mennék a játékába. Nem tehetem. Tartanom kell magam és ami a lényeg, hogy tőle is tartanom kell a távolságot. Tisztában vagyok azzal, hogy ezt kellene tennem és mit is művelek most? Felkeltem a székemből, hogy a nyakát kezdjem masszírozni.
- Biztos azért, mert túl feszült vagy mostanában. – Tettem rá még egy lapáttal, de most azt inkább nem közöltem vele, hogy amiért ilyen feszült úgy viselkedik akár egy hárpia. Régen sokkal kezelhetőbb és lazább volt, de úgy tűnik, hogy már nem olyan, mint régen, vagy csak a különös körülmények felelősek a viselkedéséért.
- Mit vársz tőlem? – Ez nem az én döntésem volt. Ha rajtam múlt volna, akkor nem lett volna szó semmiféle alkuról sem, de erről nem én döntöttem. Alapból elítélem a bűnt, de akárhogy is szeretném magamnak bebeszélni, hogy ez mégis csak más, attól még pontosan tudom, hogy egyáltalán nem az. Az FBI igazgatója pont azt várja el tőle, hogy megtegye, amiért voltaképpen le akarták csukni. Abszurd, nem igaz?
- Hát persze és igyekszel is napról napra bebizonyítani. – Tegnap alaposan bepalizott a bárban, ezek után nem is csoda, hogy szinte már várom, hogy ma mivel készül ellenem.
- Ezt nem én akarom. – Mi csak parancsot követünk. Akármennyire is nehéz lenne alapos indok nélkül házkutatásit kérni egy bírótól mégis az jobb megoldás lenne, mint ez. Legalábbis legális és nem zavarna ennyire, hogy az FBI megszegi azokat a szabályokat, amiket másokkal betartatni igyekszik.
- Miért is ne? – Sétáltam oda hozzá, hogy egészen közel legyünk egymáshoz. Ajkaink ismét veszélyes közelségbe kerültek egymáshoz.
- Már is megfeledkeztél volna az első szabályról? – Suttogtam ajkaira, de nem csókoltam meg. Sőt, fogtam magam és visszaültem a helyemre olyan nyugalommal, mintha mi se történt volna. Eddig egyetlen egy szabályt kellett észben tartania, de valójában meglep, hogy eddig is kibírta, hogy ne akarjon provokálni. Viszont ehhez még mindig két ember kell. Vajon akkor mi lesz, ha nekem már nem lesz kedvem a játszámihoz? Idővel ez is kiderül.




Mr. Grey  





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: My Favourite Game - de la Vega & Grey My Favourite Game - de la Vega & Grey I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

My Favourite Game - de la Vega & Grey

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Similar topics

-
» awkward - Grey & De La Vega
» Phoebe Grey
» Aleana Grey
» Isaac Grey
» 50 Shades of Grey szerepjáték

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Magán játékok-