welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Aleana Grey Vote_lcapAleana Grey Voting_barAleana Grey Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Aleana Grey Vote_lcapAleana Grey Voting_barAleana Grey Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Aleana Grey Vote_lcapAleana Grey Voting_barAleana Grey Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Aleana Grey Vote_lcapAleana Grey Voting_barAleana Grey Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Aleana Grey Vote_lcapAleana Grey Voting_barAleana Grey Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Aleana Grey Vote_lcapAleana Grey Voting_barAleana Grey Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Aleana Grey Vote_lcapAleana Grey Voting_barAleana Grey Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Aleana Grey Vote_lcapAleana Grey Voting_barAleana Grey Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Aleana Grey Vote_lcapAleana Grey Voting_barAleana Grey Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Aleana Grey Vote_lcapAleana Grey Voting_barAleana Grey Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Aleana Grey

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Aleana Grey Aleana Grey I_icon_minitime04.02.12 15:57


Aleana Grey Images?q=tbn:ANd9GcSiu8vhceIcWAR-joriKQ1nkR8HdOtcIB4y7XykNq4alZBbBiR1FU7poLDvrw

Név: Aleana Grey
Becenév: Lea, Al, Lena
Kor: 21
Születése hely, idő: Franciaország, Párizs, 1991. február 9.
Tartózkodási hely: bárhol megjelenhetek, utazom
Csoport: városlakó
Anyagi háttér: Középosztály
Szexualitás: Biszexuális

Jellem:
Igen, ártatlan, szende lélek vagyok. Egészen addig a pillanatig, amikor az ajtó bezárul mögöttem, és vadul téphetem szét az áldozatot. De általában nem bánják, sőt, élvezik. Ahogy én is élvezem. Mert ami nem érdekel, arra rávehetetlen vagyok.

Külső:
Fekete, hosszú, hullámos haj, mandulavágású, mélybarna szemek. Karcsú test, izmos, vékony karok és lábak, formás hátsó és minden, amit egy férfi kíván. Hamvas bőr, kihívó, nőies öltözködés.

Előtörténet:
A feketeség soha nem létezett még olyan minőségben előttem, mint amilyen formát most öltött. Ha van démon, mely emberbőrben él, az én vagyok. És ez bizony így megy születésem óta.
Csilingelő hangok rémlenek fel. Játékok egy szobában. Zene. Boldog gyerekkorom volt, mondhatjuk így. Anyám, a neves színésznő, apám, a világhírű producer. Igen, egyértelműen rátett egy lapáttal az egészre az is, hogy kastélyban laktunk a Loire mentén, a csodálatos Franciaországban. És büszkék voltunk magunkra, de főképpen ők voltak büszkék rám, amiért elörököltem anyám szépségét és apám eszét egyaránt. Csak egy dolgot felejtettek el mondani. Azt, hogy „jóra használd”.
S én nem is gondoltam rá, hogy egy pillanatig is így tegyek. Mosolyogtam, mint egy tündér. Zongorázni és olvasni, szépen fogalmazni, verselni és főzni tanultam. Meglehet, hogy nem is embernek, hanem hercegnőnek szántak kedves őseim, ám én kicsúsztam sosem elég szoros markukból. Tizenhárom éves voltam csupán, amikor megléptem egy jó adag pénzzel, néhány rend ruhával és eltűntem szemük elől, mint Ábel a rengetegben.
Attól kezdve vagyok szabad. Gyorsan ráeszméltem, hogy különleges tehetségem van befolyásolni más embereket. Lelkükbe, elméjükbe mászni, elkapni a gondolataikat, az érzéseiket hosszú ujjaimmal. Csavarni egyet rajtuk. Fájdalommal és gyönyörrel kikényszeríteni belőlük azt, amit elérni akarok. És, hogy mit is akarok tulajdonképp? A világot a lábaim elé. Mondhatni, mindent.
Lázongásom mintegy menekülésképp ebbe a városba hozott. Habár sokat keringéltem előtte. Megjártam minden élhető kontintens legnagyobb, legfényesebb városait úgy, hogy közben nem lettem se kurv@, se semmi hasonló. Próbáltak rosszra csábítani, de ahelyett, hogy engedtem volna a csábításnak, inkább én csábítottam őket. Nem tudni, hányan lettek öngyilkosok, mert visszautasítottam a szerelmüket. Minden esetre azóta, hogy a szüleimet elhagytam, immáron eltelt egészen nyolc év, s én huszonegy éves, ifjú nő vagyok. Nem nevezném békésnek az életet, amit élek. De egyáltalán nincs is igényem semminemű békére, ha egyszer szórakozhatok kedvemre, testeket lophatok és lelkekbe tiporhatok. Férfiakat tehetek a rabszolgáimmá és nézhetem, ahogy egyetlen érintésem hatására vakon szaladnak fejjel a falnak. Vagy belerohannak egy szakadékba. Vagy neki egy fának. Mindenre képes vagyok és élvezem. Sosem vagyok magányos, bár lelkem mindig egyedül marad. Ha van még lelkem. Ki tudja- és kit érdekel?
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Aleana Grey Aleana Grey I_icon_minitime04.02.12 16:15

Aleana Grey!
Izgalmas volt történeted, tetszett. Wink
Elfogadva!
Vett uralmad alá Las Vegas-t. Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

Aleana Grey

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Isaac Grey
» Phoebe Grey
» 50 Shades of Grey szerepjáték
» awkward - Grey & De La Vega
» My Favourite Game - de la Vega & Grey

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-