welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Sexy Bitch - Ben & Minea  Vote_lcapSexy Bitch - Ben & Minea  Voting_barSexy Bitch - Ben & Minea  Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Sexy Bitch - Ben & Minea  Vote_lcapSexy Bitch - Ben & Minea  Voting_barSexy Bitch - Ben & Minea  Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Sexy Bitch - Ben & Minea  Vote_lcapSexy Bitch - Ben & Minea  Voting_barSexy Bitch - Ben & Minea  Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Sexy Bitch - Ben & Minea  Vote_lcapSexy Bitch - Ben & Minea  Voting_barSexy Bitch - Ben & Minea  Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Sexy Bitch - Ben & Minea  Vote_lcapSexy Bitch - Ben & Minea  Voting_barSexy Bitch - Ben & Minea  Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Sexy Bitch - Ben & Minea  Vote_lcapSexy Bitch - Ben & Minea  Voting_barSexy Bitch - Ben & Minea  Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Sexy Bitch - Ben & Minea  Vote_lcapSexy Bitch - Ben & Minea  Voting_barSexy Bitch - Ben & Minea  Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Sexy Bitch - Ben & Minea  Vote_lcapSexy Bitch - Ben & Minea  Voting_barSexy Bitch - Ben & Minea  Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Sexy Bitch - Ben & Minea  Vote_lcapSexy Bitch - Ben & Minea  Voting_barSexy Bitch - Ben & Minea  Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Sexy Bitch - Ben & Minea  Vote_lcapSexy Bitch - Ben & Minea  Voting_barSexy Bitch - Ben & Minea  Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Sexy Bitch - Ben & Minea

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Sexy Bitch - Ben & Minea Sexy Bitch - Ben & Minea  I_icon_minitime19.06.22 19:20



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Tévedésben élnék, ha azt hinném, hogy mindent képes vagyok irányítani. Az túl egyszerű lenne, ha csak azzal kellene foglalkoznom, hogy Ben mennyire sikeresen tud újból beépülni a bandájához, ugye? Akadtak kisebb problémák. Ben teszi a dolgát ugyan, de nekem meg kell oldanom néhány olyan ügyet, ami sose volt a terv része. Azzal az eshetőséggel nem számoltam, hogy Jay ennyire rám kattan. Ezt akár előnyömre is válhat, ha figyelmen kívül tudnám hagyni, hogy mennyire undorodok magamtól, ha arra gondolok, hogy egy rendes srác érzelmeivel játsszak. Mégis ez most elenyésző problémának tűnik, ha azt nézzük, hogy talán ez is szükséges lehet ahhoz, hogy végre Cervantes közelébe jussak. Ben talán jobban motiválva lenne és gyorsabb tempót diktálna magának, hogy minél hamarabb kikerüljek az életükből, Jay életéből. Jay túl fiatal még, idővel majd túlteszi magát azon, hogy lelépek és remélhetőleg talál magának egy rendes lányt, aki majd boldoggá teszi.
Az se volt sose a terv része, hogy ezen a környékem kiveszek egy lakást, hogy sokkal közelebb legyek a tűzvonalhoz. Sőt azzal se számoltam, hogy bármikor is vendégül fogom látni Jayt. Ez lehet a legrosszabb döntés egyike, amit mostanában hoztam. Mégis miután képes voltam elnyomni a mardósó bűntudatot még jól is szórakoztam. Kínait rendeltem a közeli büféből. Szezámmagos csirkét zöldséggel és pirított tésztával és persze az elmaradhatatlan szerencsesütit. Sőt, direkt erre az alkalomra szereztem be alkoholmentes sört Jay legnagyobb sajnálatára. Jót nevettem mikor bele ivott és hirtelen keresni kezdte az üvegen feltűntetett alkohol százalékot. Akkor esett le neki, hogy bizony nem fogom alkohollal itatni. Mivel az ideglenes lakásom túlságosan is aprócska ezért még egy kanapé se fér be a szobába és ha még lenne neki hely akkor se vennék. Minek is? Nem maradok itt sokáig. Ezért más ülőalkalmatosság híján az ágyamon helyeztük magunkat kényelembe. Az ágy végében helyeztem el a laptopomat és valami gagyi idei filmet néztünk míg tömtük magunkba a kínai kaját. Amúgy se hiszem, hogy sokat számított neki az, hogy milyen film megy háttérzajnak, mert inkább engem figyelt a laptopom képernyője helyett. Olyan szemekkel tudott rám nézni, hogy majd meghasadt a szívem, hogy ezt teszem vele. Megnéztük a filmet és közöltem vele, hogy későre jár. Azon már meg se lepődtem, hogy búcsúzáskor bepróbálkozott. Megcsókolt. Hárítottam és finoman eltoltam magamtól azzal a béna kifogással, hogy ezt tartogassuk akkora, ha egy igazi randi után lennénk. Miután elment elkezdtem rendet tenni a szobába. Kivettem a maradékot a konyhába és már visszafelé indultam, hogy eltűntessem az éjjeliszekrényemen lévő sörösüvegeket, mikor hangosan kopogtattak az ajtón. Mintha valaki ököllel püfölte volna, ez sose volt jó előjel. Hirtelen rántottam egyet az ajtón és feltárta előttem a hívatlan betolakodót. Ó, baszki! Mégis mit keres itt Ben?  


Ruha


 




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: Sexy Bitch - Ben & Minea Sexy Bitch - Ben & Minea  I_icon_minitime19.06.22 19:56

Minea & Ben

 
f1baa573b33f0cd96ac47569fa9f9d34.gif

Mint valami őrült, úgy püföltem a bejárati ajtót az öklömmel egészen addig, míg hírtelenjében fel nem tárult és meg nem pillantottam őt, azt a szőke, szava hihetetlen ribancot, akit most szívem szerint azon nyomban küldenék a másvilágra, ügyet sem vetve a lehetséges következményekre. Egyetlen gyors mozdulattal kaptam el a torkánál fogva és vágtam hozzá a falhoz, hogy aztán lábammal belökve az ajtót magam után, szemtől-szembe kerüljek vele.
- Üdv… remélem nem zavarok… - közben egyetlen pillanatra sem lazítottam a szorításon, épp ellenkezőleg, csak jobban tartottam a nyakát, miközben a saját testemmel falhoz préseltem.
- Nem gondoltam volna, hogy ma még újra találkozunk, képzelheted hát, hogy mennyire meglepődtem, mikor a hülye öcsémet követve erre a címre kiböktem, hogy ki is nyit neki ajtót… - ott, abban a pillanatban azt hiszem minden maradék lélekjelenlétemre szükségem volt ahhoz, hogy ne rontsak rájuk azonnal, hogy aztán felképeljem azt a szerencsétlent és hazazavarjam, ezzel itt pedig rögtön végezzek. Jayt sem értem, hiszen ez a nő annyival idősebb nála, mégis mit képzelt? Jade pedig csak adja alá a lovat, abban pedig egészen biztos vagyok, hogy mindezt azért, hogy még nagyobb nyomást helyezzen a vállamra. Csak azt nem értem, hogy miért, hiszen engedelmes voltam egészen eddig.
- Kezd kurvára elegem lenni belőled aranyom… mi volt ez a mai színjáték hm? Mit kerestél a közösségi háznál? Minek kellett ez a kurva lakás két utcányira tőlünk? Mit kavarsz már megint és miért hülyíted az öcsémet? Azt ígérted, hogy, ha tartom magam az egyességünkhöz, akkor nem esik bajuk, sőt a családom közelébe sem mész, erre tessék… - gyilkos pillantással mértem végig.
- Beszélj… mondj egyetlen jó okot arra, hogy ezek után mégis miért tegyek meg neked bármit is és ne öljelek meg itt és most? – közben a fegyvert is elővettem a zsebemből és egyenesen a homlokának szegeztem.
- Most legyen nagy a szád… gyerünk kivele… miért kellene, hogy életben hagyjalak?


 Outfit: Ben még mindig
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Sexy Bitch - Ben & Minea Sexy Bitch - Ben & Minea  I_icon_minitime19.06.22 21:11



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Ben dúvadként rontott rám. Hangos puffanással csapódott a hátam a falnak. Ösztönösen kezei után nyúltam, de túl erősen szorított, képtelen voltam lehámozni magamról az ujjait. Hallottam a fülemben vadul dobogó szívverésemet. Teste testemnek préselődött és most nem a kellemes vágykeltő módon, sokkal inkább vészjóslóan. Éreztem mellkasomban lüktető szívemet és azt a kellemetlen bizsergő érzést, ami végig suhant egész testemen. Félelem volt. Mégsem engedhettem meg magamnak azt a luxust, hogy pánikba esem, pedig egyre nehezebben jutott tüdőm oxigénhez, mert egyetlen egy pillanatra sem lazított a szorításon. Fájt, de rezzenéstelen maradt az arcom. Nem a halál a legrosszabb, ami történhet velem. Sőt, talán számomra a halál megváltás lenne.
- Kissé megnehezíted azt, hogy válaszoljak. – Préseltem ki magamból a szavakat. Csoda, hogy egyáltalán meg tudtam szólalni, mert Ben olyan erővel szorongatta még mindig a nyakamat, hogy fizikai fájdalmat éreztem beszéd közben. Végig a szemébe néztem. Nem láttam jelét annak, hogy meghátrálna. Elszánt volt és ez tetszett. Vajon ezt az énjét én csalogattam elő, vagy mindig is ott bujkált benne ez az agresszió és csak arra várt, hogy végre felszínre kerüljön? Akárhogy is legyen most rám rontott és úgy tűnik készen áll a másvilágra küldeni. Vajon tényleg képes lenne rá? A szűnni nem akaró szorításából ítélve semmi kétségem sincs.
- Mert válaszokat akarsz. – És arról az apró kis részletről se kellene megfeledkeznie, hogy mit mondtam arról, hogy mi fog történni, ha velem történne valami. Mégis úgy gondoltam, hogy nem a megfelelő időzítés lenne arra, hogy ezzel előhozakodjak.
- Nem fogok az életemért könyörögni. Rajta, ölj csak meg. – Hát tényleg nem érti? Nekem már az égvilágon semmi veszítenivalóm sincs és nem félek a haláltól sem. Egyedül csak az bosszantana, ha nem tudnék végezni az apámmal mielőtt meghalnék. Ha meg kell halni, akkor azt méltósággal szeretném. Se könyörgés, se sírás. Kék íriszeibe nézve azt akartam, hogy lássa zöld szempáromban az elszántságot.
 


Ruha


 




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: Sexy Bitch - Ben & Minea Sexy Bitch - Ben & Minea  I_icon_minitime19.06.22 21:55

Minea & Ben

 
f1baa573b33f0cd96ac47569fa9f9d34.gif

- Nem a könyörgésedre várok, hanem arra, hogy végre hagyd abba a szarakodást és válaszolj normálisan! Elegem van a játékaidból, a cseszegetésedből, a fenyegetéseidből és a titkolózásokból is. Bökd ki, hogy minek kellett erre a környékre jönnöd és hogy minek ténferegsz a családom közelében, ha már egyszer elkezdtem a beépülést. – egy nagyon kicsit engedtem a szorításból, de épp csak annyira, hogy képes legyen normálisan beszélni. A fegyver egyetlen pillanatra sem remegett meg a kezemben ezúttal, teljes hidegvérrel szegeztem a homlokának. Tényleg az lenne a legegyszerűbb, ha itt és most agyonlőném, a hulláját pedig eltüntetném, de félek, hogy az állítólagos társa bosszút állna anyámékon. Attól nem tartok, hogy velem mi lesz, de miattuk óvatosnak kell lennem.
- Mit keresett ma nálad az öcsém? Mit műveltetek? Őt is megzsaroltad valamivel? Vagy csak szórakozol vele, hogy ezzel is az idegeimre menj? – mélyebbre fúrtam a tekintetemet az övében és kibiztosítottam a fegyvert, jelezve ezzel, hogy ha nem kezd el magyarázkodni, akkor nem habozok egyetlen pillanatot sem.
- Az öcsém még csak tizenhét éves… kiskorú és már így is elég sok hülyeséget csinált, erre te megkörnyékezed és elcsavarod a fejét. Hát semmi szégyenérzet nincsen benned? – nem akarok belemenni abba, hogy Jay dílerkedik, sem pedig abba, hogy emiatt így is bőven aggódom érte és hogy azt hittem ma este is ilyen körökben találom majd, mert ez egészen más lapra tartozik.
- Mit akarsz tőle?


 Outfit: Ben még mindig
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Sexy Bitch - Ben & Minea Sexy Bitch - Ben & Minea  I_icon_minitime20.06.22 0:08



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Abban a pillanatban minden világossá vált számomra. Egyszerűen csak feladtam. Már nem volt erőm tovább küzdeni. A vérbosszúm túl sokat követelt, többet, mint amit valaha is képes lennék bevallani magamnak. Egy részem már elkárhozott. Szép lassan felemészt. Meg se próbáltam harcolni ellene. Kezeim és lábaim szabadok voltam, csak nyakamnál fogva szegezett a falhoz és mégse tettem semmit se. Meg se próbáltam ellökni magamtól, mintha csak elfogadtam volna, hogy a végjátékhoz értünk.
- Te tényleg olyan ostoba vagy, hogy még csak nem is gondoltál arra, hogy mindez a B tervem része? - Nem engedhetem, hogy a kulisszák mögé lássom. Magamra öltöm ismét álarcom. Ezt kell tennem, hogy túléljem, falakat vonni magam köré és hihetően alakítani a szerepem. Ez a bevett rutin része. Ha Ben a lehető legrosszabbat feltételezi rólam, akkor el fogom hitetni vele, hogy pontosan úgy van ahogy gondolja, sőt még a legrosszabb félelmeit is túlszárnyalom.
- Jay még csak tizenhét éves. – Köszörültem meg torkomat és kurvára kezdett zavarni, hogy még mindig rajtam van a keze. Dühített, sőt frusztrált, hogy még mindig hagytam neki, hogy ezt tegye velem.
- Manipulálható. – Talán pontosan annyira, ahogyan Te is most drága Ben.
- Veled ellentétben Jay bármit megtenne értem. – Fájt a torkom, de így is azon voltam, hogy a „bármi” szót kihangsúlyozzam. Blöff, ez minden. Ezt akarta hallani, nem? Ezt elhiszi. El akarja magával hitetni, hogy csak ártani tudok a családjának, ám legyen. Ez sokkal hihetőbb magyarázat részemről, mint az, hogy azért töltöttem ma az időmet a testvérével, mert ameddig velem van, addig se az idióta haverjaival lóg és nem az utcán terít.
- Végeztünk? - A túlélési ösztönöm mégis arra késztet, sőt követeli, hogy ne adjam ilyen könnyen fel. Harc nélkül semmiképpen ne. Ne most! Ne itt és most! Ha most meghalok, akkor minden értelmetlen volt. Cervantes vígan éli tovább az életét és jót nevet a markába, mert senki se képes megállítani.
 


Ruha


 




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: Sexy Bitch - Ben & Minea Sexy Bitch - Ben & Minea  I_icon_minitime20.06.22 1:52

Minea & Ben

 
f1baa573b33f0cd96ac47569fa9f9d34.gif

Ahogy elhallgattam ennek a lelkiismeretlen perszónának a szavait, éreztem, hogy minden egyes parányi izmom megfeszül, az elmémet pedig szép lassacskán kezdi beborítani a vörös köd. Még csak meg sem próbálta tagadni, hogy manipulálja és felhasználja az aljas céljaihoz az öcsémet, aminek lényegében örülnöm kellene, hiszen legalább nem hazudik, mégis, az a szenvtelenség, az az érzelemmentesség, ami sugárzott belőle, kicsapta nálam a biztosítékot.
- Az öcsém nem holmi B terv – szorítottam rá ismét jobban a nyakára, miközben a hangom jéghideggé és könyörtelenné vált.
- Bármit megtenne érted, hm? Mégis mire próbáltad rávenni? Őt is be akarod építeni a bandámba? Soha nem vennék be, mert tudják, hogy nem engedném. Vagy másik irányból közelítesz? – csak úgy tombolt bennem a harag.
- Ne merészeld belevonni még jobban az öcsémet a piszkos kis játékaidba, különben azt is megbánod, hogy a világra jöttél! Ha megtudom, hogy Jay miattad belekeveredett valamibe, hogy őt is megzsaroltad vagy másképp vetted rá, hogy Cervantesre álljon… isten a tanúm, hogy megöllek. De előtte átadlak Cervantesnek, hogy elszórakozhasson veled. – nem érdekel, ha megkínozza vagy ő maga akarja megölni majd. Talán azt hiszi, hogy mindez pusztán üres fenyegetődzés a részemről, de valójában Jayért bármire képes vagyok.
- Elég világos voltam, Jade? – hátrébb léptem, őt pedig eleresztve löktem a padlóra.
- Egyébként pedig kár volt kavarnod, mert vannak fejlemények, de ezek után már nem tudom el akarom-e mondani neked… - tettem el a fegyvert is.



 Outfit: Ben még mindig
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Sexy Bitch - Ben & Minea Sexy Bitch - Ben & Minea  I_icon_minitime20.06.22 12:09



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Rezzenéstelen arccal hazudtam neki. Mindezt miért? Mert el akartam vele hitetni, hogy pontosan olyan szörnyeteg vagyok, mint amilyennek feltételez. Sose volt a tervem része az, ha netalán Ben elbukna, akkor egy újabb játékost állítok a játszmámba Jay személyében. Mindez a rögtönzés része volt, habár jobban belegondolva nem is olyan rossz ötlet. A Sullivan fiúk talán még az eddiginél is jobban a hasznomra lehetnek.
- Az öcséd a biztosítékom, szerinted veszélybe sodornám? – Ha nem lenne Jay és persze Blanca, akkor Ben se lenne rákényszerülve arra, hogy engedjen a zsarolásomnak. A szerettei sebezhetővé teszik és miattuk nincs más választási lehetősége. Mert neki velem ellentétben nagyon is van veszítenivalója.
- Szerinted lefeküdtem az öcséddel? – Hát itt tartunk? Ben tényleg azt feltételezi rólam, hogy szexel manipulálom a tizenhét éves testvérét? Mert nekem abból a „másképp vetted rá” szövegéből nagyon úgy hangzott. Az ágyon lévő összegyűrt ágynemű talán tényleg ezt a benyomást kelti. Pedig csak filmeztünk.
- Hát persze. – Ennél világosabb nem is lehetne. Tényleg Cervantes elé vinne? Mit is mondana neki? Azt, hogy egy látszólag törékeny nő az életére tört és a tökeinél fogva szorongatta, hogy kémkedjen neki? Ben már áruló és a spiclik általában golyóval a fejükben végzik.
- Ez a fétised? A fojtogatás? – Hirtelen túl sok levegő áramlott testembe miután a földre kerültem. Szabályosan kényszerítenem kellett magam, hogy ne kapkodjam az életet jelentő oxigént.  
- Biztos vagyok abban, hogy nem akarod elmondani. – Feltápászkodtam a földről. Megvetően néztem végig rajta miközben elsétáltam mellette. A kis lakás előnye, hogy minden csak pár lépésnyire van. A hűtőhöz sétáltam és kivettem egy üveg vodkát. Most erre van szükségem. Valami erősre, hogy enyhítse a fájdalmat és tompítsa az undoromat.
- Most azt játsszuk, hogy van választási lehetőséged? – Kibontottam az üveget és jócskán meghúztam annak tartalmát. Égetett. Éreztem, hogy végig folyik az alkohol a nyelőcsövemen, de most pont erre volt szükségem.
 


Ruha


 




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: Sexy Bitch - Ben & Minea Sexy Bitch - Ben & Minea  I_icon_minitime21.06.22 12:58

Minea & Ben

 
f1baa573b33f0cd96ac47569fa9f9d34.gif

- Őszintén? Halvány fogalmam sincs róla, hogy mi játszódik le abban az elvetemült fejedben… - feleltem a kérdésére.
- Amennyi beteg dolgot műveltél eddig is, pedig elég rövid ideje ismerjük egymást… - kezdetnek, hogy az éjszaka kellős közepén betör hozzám és az ágyhoz bilincsel, aztán az a játék a pizzarendeléssel, majd a parókás belépője a bárban…. Néha az az érzésem, hogy valami baj van az elméjével. A bosszúvágy vajon teljesen elvette az eszét? Vagy némi ráfordítással még menthető lenne?
- Nagyon remélem, hogy nem! – ahogy kimondtam, azonnal el is fogott egyből a pánik. Mi van akkor, ha lefeküdtek, az én hülye kisöcsém pedig egyből beleszerelmesedett? Jaynek tudtommal még nem volt igazán komoly kapcsolata eddig, nem hiányzik, hogy egyből egy hatalmas pofánvágással kezdje az életét. Kapott már sajnos már eddig is éppen eleget a sorstól, még miattam is.
- De már az is épp elég gáz, ha hitegeted, ha fondorlatoskodsz, ha az ujjaid köré csavarod. Ő egy emberi lény, veled ellentétben… nem ezt érdemli! – bármit megtennék, hogy megvédjem őt a rossz dolgoktól. Bármit!
- Persze…. a fétisem! – ha tudná mennyire gyűlölöm magam azért, amire vetemedni kényszerülök miatta. Soha életemben nem bántottam nőket, sem gyerekeket, sem védteleneket, de ő mégis képes kihozni belőlem ezt a szörnyűséget. Rettegek attól meddig leszek kénytelen elmenni, ha arra kényszerít.
- Most komolyan játszod még az eszed az iméntiek után? – sóhajtottam és csak figyeltem, ahogy meghúzza az üveg tartalmát.
- Tényleg úgy tűntem, mint akinek nincs más lehetősége? – léptem közelebb, majd elvettem tőle az üveget és én magam is húztam belőle. Visszaadtam neki, majd a falnak dőlve, karjaimat összefonva kezdtem neki a sztorinak.
- Nagyon úgy néz ki, hogy Cervantes terjeszkedik és itt most nem csak arra gondolok, hogy új területeket szerzett az elmúlt pár hétben, hanem arra is, hogy a drogok mellett immáron fegyverekkel is kereskedik. Legalábbis ezt rebesgetik a bandában. Ha minden igaz sikerült megfújnia a Blackburn vállalat egy nagyobb szállítmányát, amit eladott egy kisebb terrorszervezetnek. Állítólag annyira elégedettek voltak, hogy állandó partnerséget kötnek. – sóhajtottam.
- Vagyis innentől még nehezebb lesz a közelébe férkőzni, mert a nagyobb kutyákra többen vigyáznak. - szünetet tartottam, hogy feldolgozhassa az eddig hallottakat.


 Outfit: Ben még mindig
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Sexy Bitch - Ben & Minea Sexy Bitch - Ben & Minea  I_icon_minitime21.06.22 18:53



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Meg se szólaltam, elképesztő, de képes voltam megállni. Szerintem elég volt látni az arcomon szétterülő vigyort, hogy tudja ez még csak a kezdet. Ó, drága Ben, ha tudnád még mennyi őrült dolog vár még ránk. Ezt még csak bemelegítésnek se mondanám.
- Ha mégis megtettem volna, akkor se lenne semmi közöd hozzá. – Ben most túl indulatos és valljuk be én se azon mesterkedek, hogy minél hamarabb lehiggadjon. Sőt, még inkább olajat öntök a tűzre ezzel a megjegyzésemmel és ezzel tisztában is vagyok.
- Tudod mit? – Komoly arccal néztem rá.
- Ha annyira félted az öcsédet, akkor beszélj vele. Mondd el neki, hogy szerinted szívtelen ribanc vagyok és az lesz neki a legjobb, ha távol marad tőlem. – Mert az eddigiek alapján nekem úgy tűnik, hogy Jay sokkal kitartóbb, ha a fejébe vesz valamit, mint Ben.
- Tényleg azt hiszed, hogy egy kis fojtogatástól a frászt hozod rám? – El sem tudná képzelni, hogy eddig mennyi szar élményem volt már és az még a top tízben sincs, hogy az ujjait a nyakam köré fonta.
- Arra volt szükséged, hogy egy kicsit fitogtasd az erődet és ezt hagytam. Sőt, érdekelt, hogy meddig vagy képes elmenni.  – Ujjaimmal végig simítottam nyakamon, ahol az imént Ben ujjai voltam rajtam és felnevettem, habár még a torkom még mindig iszonyúan fáj az iménti szorítástól.
- Nekem úgy tűnik, hogy rengeteg frusztráció van benned. Rád férne már egy dugás. – Az ágyban biztosan nem agresszív, sőt inkább úgy képzelem el, hogy nagyon is odaadó szerető és figyel a partnere igényeire és mindent megtesz annak érdekében, hogy ki is elégítse azokat.
- Mindketten tudjuk, hogy nem vagy gyilkos. – Viszont abból ítélve, hogy milyen lazán húzta meg a vodkásüveget könnyen lehet, hogy lassan alkesz válik belőle. Követve a példáját ismét ittam az üvegből miután visszaadta, majd letettem az éjjeliszekrényre, hogy kényelembe helyezzem magam az ágyon.
- Azt mondtad, hogy Blackburn?! – A kurva életbe! Milyen kicsi a világ. Ezt akár még az előnyömre is tudnám fordítani.
- Ez valami elcseszett kifogás akart lenni a részedről? – Feltápászkodtam. Törökülésbe ültem.
- Be kell bizonyítanod, hogy hasznos vagy, feljebb kell kerülnöd azon a kibaszott ranglétrán. – Ezt kell tennie, de vajon készen áll arra, amit mindez megkövetel tőle?
 


Ruha


 




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: Sexy Bitch - Ben & Minea Sexy Bitch - Ben & Minea  I_icon_minitime21.06.22 19:13

Minea & Ben

 
f1baa573b33f0cd96ac47569fa9f9d34.gif

Nem könnyítette meg, hogy le tudjak csillapodni, épp ellenkezőleg, továbbra is csak hergelt és hergelt, mintha szándékosan azt akarná, hogy elpattanjon bennem az a bizonyos húr. De vajon van fogalma róla, hogy mi történik majd azután? A legtöbb megjegyzésére meg tudtam állni, hogy ne reagáljak, betudtam a sértett némber egomán hőzöngésének, aki egy nagy pofára esés után megpróbálja megmutatni, hogy azért még igenis ő a főnök, ám amikor oda lyukadtunk ki, hogy mindketten tudjuk, hogy nem vagyok gyilkos, a tekintetem egyszeriben elkomolyodott, a vonásaim valahogy megkeményedtek, a hangomba pedig addig sosem tapasztalt jegesség költözött.
- Még. – talán az ital hatása, talán csak nagyon is közel járok annak a bizonyos húrnak a végéhez, de olyan őszinteségi roham jött rám, amit eddig még sosem tapasztalhatott tőlem.
- Sok olyan dolgot voltam kénytelen megtenni már eddig is miattad, amiről azt gondoltam, hogy sosem lennék rá képes, ráadásul benned óriási fenyegetést látok a családomra nézve. Szerinted ezek után tényleg nem lennék képes meghúzni a ravaszt, ha komolyan gondolnám? – én a helyében inkább nem próbálnám ki, mert a végén még csúnya meglepetés fogja érni.
- Igen… azt mondtam. – nocsak, a szöszi akarva-akaratlanul, de ezzel a fennakadással sikeresen a tudtomra adta, hogy valahonnan ez a név ismerős számára. Talán kapcsolatban állnak egymással. Lehetséges, hogy, ha egy kicsit jobban utána megyek a faszinak, akkor sikerül fogást találnom rajta? Sarokba tudnám szorítani valahogy a zsarolómat? Meggondolandó.
- Te még mindig nem fogtad fel mi? Ez már réges-rég nem arról a kibaszott ranglétráról szól. Ez már egy másik mezőny! Az, hogy épüljek be a régi bandámba és lopkodjak kocsikat a cél érdekében, az egy dolog és más a fegyvercsempészet. Komolyan azt várod, hogy terroristákkal businesseljek csak, hogy te túless végre a piti bosszúdon? Neked tényleg semmi más nem számít? Hány életet akarsz még veszélybe sodorni, hm? Ha az enyém és a családomé nem számít neked, gondolj az áldozatokra, akikkel azok a fegyverek végeznek majd… - hát ennek a nőnek tényleg nincs lelke?


 Outfit: Ben még mindig
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Sexy Bitch - Ben & Minea Sexy Bitch - Ben & Minea  I_icon_minitime21.06.22 21:59



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Libabőrös lettem és még a hideg is kirázott és ehhez elég volt egyetlen egy szócska és egy kőkemény pillantás. Végre valahára! Van remény. Ott van benne az, akire tényleg szükségem van. Itt volt az ideje, hogy Ben ne viselkedjen tovább puhapöcs módra.
- Na és fel vagy készülve arra, hogy mivé fogsz válni, ha tényleg megteszed? – Elbírná a lelkiismerete? Sose felejtem el az elsőt. Megváltoztatott. Ott és akkor olyan szintén elveszett belőlem valami, hogy már sose fogom visszakapni. Talán az emberiségem egy része volt… Talán ott vesztettem el végleg saját magam.
- Sose volt a terv része, hogy arra kényszerítelek, hogy ölj, az pedig pláne nem, hogy végül engem akarnál megölni. – Mégis érthető, hogy miért akarna holtan látni.
- Az is lehet… - Felsóhajtottam, miközben hangosan eltűnődtem.
- Hogy rosszul közelítettelek meg. – Állapítottam meg.
- Nem a véletlen műve volt, hogy téged választottalak. Elegendő információm volt rólad, hogy tudjam mivel tarthatlak a markomban és végül ez lesz a vesztem. – Akaratlanul is felnevettem. A családjával zsarolom és miattuk még engem is képes lenne megölni.
- Bárcsak több időm lett volna. – De már így is úgy érzem kifutok az időből.
- Egyszerűbb volt megzsarolni, mint megkörnyékezni és elcsábítani és kivárni azt, hogy érzéseid legyenek irántam és önszántadból csatlakozz hozzám a bosszúmba. – Máshogy is alakulhatott volna, még akkor is, ha most Ben ezt elképzelhetetlennek gondolja. Megismerkedünk és megkedvel, sőt talán még belém is szeretett volna annyira, hogy segíteni akarjon, ha meg nem, akkor még mindig ott lett volna B tervnek a zsarolás.
- Ez mindennapos. – Vontam vállat.
- Ha nem Cervantes, akkor más gondoskodik arról, hogy minél több fegyver árassza el az utcákat. Virágzott nélküle is a fegyverkereskedelem. – Kellene, hogy érdekeljen? Kellene.
- Mit akarsz? Mit tegyek? – Felvont szemöldökkel néztem rá.
- Cervantes terjeszkedik és ez akkor is bekövetkezett volna, ha nem akarnám a halálát. Szóval ezért már tényleg nem okolhatsz engem. – Azt hiszem érthetőek az érveim.
- Ha annyira zavar, akkor miért nem adtad le névtelenül az információt a rendőrségnek? – Meglehet, hogy a bosszúmmal veszélybe sodrom mások életét, de Ben is ugyan ezt teszi, csak Ő a hallgatásával.  
 


Ruha


 




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: Sexy Bitch - Ben & Minea Sexy Bitch - Ben & Minea  I_icon_minitime22.06.22 11:53

Minea & Ben

 
f1baa573b33f0cd96ac47569fa9f9d34.gif

- Fel lehet rá készülni? – kérdeztem vissza és a kérdés ezúttal cseppet sem volt ironikus, inkább őszinte, kíváncsi. Vannak sejtéseim arról, mivel járna, ha meghúznám a ravaszt és elvenném egy ember életét, de biztosat csakis akkor tudhatnék, ha valóban megtenném. Eddigi életem során mindvégig azon voltam, hogy ne kelljen ezt tennem, mindig a békés megoldások híve voltam vagy éppen a kisebbik rossz mellett igyekeztem letenni a voksom, de van az a pont, amikor már nem tehetsz mást, cselekedned kell. Nálam a családom ez a pont és a pillanat, amikor valóban veszélyben érzem őket. A biztonságukért kis ár a lelkem…
- Akár… - forgattam meg a szemeimet – Lényegesen jobban hangzik manipulált tökfilkónak lenni, aki a szerelem miatt segít, mint valakinek, akit sarokba szorítottál és megzsaroltál annak a két embernek az életével, akik a világot jelentik számomra. – igen, talán alakulhatott volna másképp is a történetünk, talán tényleg sikerült volna az ujjai köré csavarnia és annyira elvennie az eszemet, hogy bármit megtegyek érte, talán nem, ezt azt hiszem már sosem tudjuk meg, hiszen más utat választott.
- Vagy akár lehettél volna kezdettől fogva őszinte is velem, hátha magamtól belemegyek abba, hogy segítsek… - nem tudom megmondani, mit léptem volna abban az esetben, ha a semmiből bekopogtat hozzám egy idegen és a segítségemet kéri, ráadásul egy olyan veszélyes ügyben, mint Cervantes levadászása, de talán jobban fogadtam volna, mint a zsarolást.
- Talán azért, mert néhány tagon kívül nem sokan tudnak a történtekről, így, ha a zsernyákok váratlanul fülest kapnak, nem nehéz kitalálni kit gyanúsítanának először. Ráadásul tudomásom szerint Blackburn nem jelentette a megfújt szállítmányt sehol, így biztosan hülyének néztek volna, ha én bejelentem. – ez a dolog szöget is ütött a fejemben mondjuk.
- Blackburn se lehet olyan tisztességes, ha egy ekkora balhéról hallgat…. – ő pedig szemlátomást ismeri. Vajon ő tudott erről? A pasi tényleg sáros? Vagy más oka van hallgatni?
- Vagyis ezzel a szöveggel takaródzva azt várod tőlem, hogy kocsitolvajból fegyverkereskedővé avanzsáljak a kedvedért… - letörten ittam ismét az üvegből egy jó nagy kortyot.
- Ám legyen… cserébe viszont lepattansz az öcsémről egyszer és mindenkorra, megértetted?


 Outfit: Ben még mindig
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Sexy Bitch - Ben & Minea Sexy Bitch - Ben & Minea  I_icon_minitime22.06.22 14:12



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Ben kérdése váratlanul ért és egyre inkább éreztem az undort, azt a mérhetetlen mennyiségű viszolygást, amivel együtt kell élnem. Saját magamtól felfordul a gyomrom. Attól, hogy mindig csak a bosszúm lebegett a szemem előtt és sose gondoltam bele jobban, hogy ez másokra hogyan fog kihatni. Ben rendes fickó és miattam olyan dolgokat kell megtennie, ami talán egy életre felemészti.
- Nem. – Meglehet, hogy eleinte azt gondoljuk, hogy erősek vagyunk és nekünk ez semmiség. Megtesszük és kész. Meghúzzuk a ravaszt és úgy teszünk, mintha mi se történt volna. Nekem már az se segít, ha azzal hitegetem magam, hogy az áldozataim mind megérdemelték a sorsukat. Már bekebelezett a sötétség. Nekem már nincs innen kiút.
- Ha már ennyire őszinteségi rohamunk van, akkor… - Vannak kérdéseim és most szükségem van arra, hogy válaszokat kapjak.
- Mi viselne meg jobban? Az, hogy a szeretteid életét fenyegetem, vagy az, hogy elérem, hogy úgy szeress, mint ezelőtt még soha senkit és csak kihasználtalak volna? – Szar dolog mások érzéseivel játszadozni és ezt a saját bőrömön tapasztalhattam meg. Közel engedtem magamhoz egy olyan férfit, aki végezni akart velem, de előtte azt akarta, hogy szenvedjek. Sikerült neki. Kurvára átcseszett, de már nem volt képes megölni. Hogy is lett volna képes végezni velem? Olyan kibaszottul jól játszotta a szerepét, hogy végül tényleg belém szeretett. Ugye milyen vicces?
- Hát persze! – Keserűen felnevettem.
- Ismeretlenül beállítok hozzád és mesélek neked a bosszúmról és végül úgy döntesz, hogy önszántadból csatlakozol hozzám. Rendes fickó vagy, de nem ennyire hülye. – Túl sok logikai bukfenc van ebben a feltételezésében, mégis én örültem volna a legjobban, ha ennyire könnyű lett volna magam mellé állítani, se zsarolás, se manipulálás csak a színtiszta őszinteség.
- Na és ezt az információt mégis hogyan szerezted? – Baszki. Annyira se bízok benne, hogy ne feltételezzem azt, hogy ez csapda, hogy Cervantes kezére adjon.
- Jobb lesz, ha utána járok és még több részletet tudok meg erről. – Vajon Ben tudja, hogy akitől megfújták a szállítmányt milyen kapcsolatban van velem? Jobb lenne, ha nem tudná.
- Tedd, amit tenned kell. – Egyetlen egyszer se hitegettem azzal, hogy könnyű lesz, de pontosan tudja, hogy szó szerint bármit meg kell tennie azért, hogy végre megkapjam azt, amit akarok és Ben visszakapja az életét.
- Olyan kegyetlen vagy. Tényleg azt akarod, hogy törjem össze Jay szívét? – Kedvelem a kissrácot és sose akartam az érzelmeivel játszani. Honnan is tudhattam volna, hogy tényleg képes lesz belém szeretni? Ez túlzás. Ez nem szerelem. Ez csak egy hormonoktól túlfűtött fiatal vágyakozása irántam, akinek még csak fogalma sincs arról, hogy milyen érzés az, ha valakit tényleg szeretünk. Legalábbis ezzel próbáltam magam hitegetni.

 


Ruha


 




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ben Sullivan
Ben Sullivan



TémanyitásTárgy: Re: Sexy Bitch - Ben & Minea Sexy Bitch - Ben & Minea  I_icon_minitime22.06.22 20:24

Minea & Ben

 
f1baa573b33f0cd96ac47569fa9f9d34.gif

- Őszintén? – meglepett a kérdése, nem is kicsit, muszáj voltam egy kicsit eltöprengeni rajta.
- Elhinnéd nekem ennyi ismeretség után, ha azt mondanám, hogy nem tudom? – kezdtem bele a válaszadásba. Úgy éreztem valamiért, hogy tartozom neki annyival, hogy megindoklom a dolgot és nem hagyom itt szimplán ennyivel.
- Mielőtt még elkezdesz élcelődni rajtam, voltam már nővel, nem is egyszer, de hogy szerelmes legyek valakibe… odáig még sosem jutottam el. – nagyon halványan elmosolyodtam – Nem volt rá időm a kocsilopás és a sitt mellett. Talán nem is vagyok rá képes. – valami viszont azt súgja, hogy ő bizony már megtapasztalta ezt az érzést, ahogyan azt is, hogy az illető csúnyán kihasználta és pofára ejtette.
- Viszont, ha mindenképpen választanom kellene, akkor azt mondanám, hogy könnyebben túlélném, hogy beléd szeretek és átvágsz, mint, hogy elveszítsem bármelyik családtagomat. Pláne úgy, hogy az életük az én kezemben van. – nem tudom mitől lettem ennyire készséges és válaszolgattam neki, amikor nem sokkal ezelőtt még meg akartam ölni. Fogjuk a piára…
- Ez nem hülyeség kérdése Jade… - néztem bele a szemébe.
- Nézd, nem állítom, hogy igent mondtam volna neked arra, hogy ismeretlenül kockáztassam érted és a bosszúdért az életemet, viszont biztosan másképp álltam volna a dologhoz, mint így. Ha megértettem volna az okokat, választ kaptam volna a miértekre és nem azt érzem, hogy a sötétben tapogatózom, miközben zsarolnak… - sóhajtottam.
- De most már mindegy, nem igaz? Maradt a zsarolás, nekem pedig, hogy szót fogadjak. – már ameddig úgy érzem, hogy Jay és anya biztonságban vannak.
- Azt hiszed, hogy csak kitaláltam? – vontam fel a szemöldököm, aztán még a nevetés is kirobbant belőlem. Erre innom kellett…
- Emlékszel a srácra a bárból, akit kb letahóztál a múltkor? Ő ment a főnökkel, mikor tárgyalni ment Cervantessel. Tőle tudom. De a főnök viselkedése is arra enged következtetni, hogy a dolog igaz… elkezdte kivonni Cervantes közeléből a kedvenc embereit és csak a feláldozhatókat tartja kéznél. Hát ezért is lesz nehezebb a dolgom… - mert engem sosem sodorna szándékosan veszélybe.
- Azért, ha megtudsz valamit, mondd el, talán nekem is segít a beépülésnél. – vontam meg a vállam.
- Inkább egy kis törés, mint a teljes pusztulás. – keltem fel, majd a mélyhűtőhöz sétáltam és egy kis jeget tettem a zsebkendőmbe, amin ott a monogramom. Anya hímezte bele. Miután ezzel megvoltam, visszasétáltam hozzá, a kezébe nyomtam és a nyakához irányítottam.
- Hogy ne liluljon be. – mondtam halkan, majd elindultam kifelé.
- Jóéjt Jade. – köszöntem el és távoztam.


 Outfit: Ben még mindig
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Minea Jade Weiss
Minea Jade Weiss



TémanyitásTárgy: Re: Sexy Bitch - Ben & Minea Sexy Bitch - Ben & Minea  I_icon_minitime22.06.22 21:15



Ben & Minea

tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Lehetne még ennél is toxikusabb az, ami köztünk történik? Beront a lakásomba és fojtogatni kezd aztán meg itt lelkizünk egymással. Ez mennyire elcseszett már? Nem számít. Egyikünk a végén úgyis halott lesz, vagy mindkettőnk. Ezért vontam csak vállat a kérdését hallva. Nem akartam belemenni abba, hogy neki mit hinnék el és mit nem.
- Azt is válaszolhattad volna, hogy elképzelhetetlennek tartod, hogy bármikor is képes lennél belém szeretni. – Szerencsére jó sok szívfájdalomtól óvom így meg. Nem hinném, hogy képes lennék minden nap színlelni. Megjátszani, hogy szeretem. Ennél nagyobb kegyetlenséget el sem tudnék képzelni. Átéltem. Tudom, hogy mekkora fájdalommal jár.
- Ne is akarj szerelmes lenni. Nem éri meg. – Ezért irigylem is meg nem is. Mert így rengeteg minden kimarad az életéből, ezt tapasztalatból mondom. Az összes eddigi kapcsolatom túl intenzív volt. Főleg a legelső komoly kapcsolatom. Akkor még túl fiatal voltam még és tényleg abba a hitben éltem, hogy szeretem. Ezért mentem hozzá felségül. De hamar kiderült, hogy annyira elcseszett vagyok, hogy mindig a rossz fiúkra bukok és hatalmas hiba volt a házasságom. Diszfunkcionálisabb már nem is lehetett volna. Mégis hinni akartam abban, hogy van még számomra remény és van esélyem a boldogságra. Ezért engedtem Őt közel magamhoz és aztán hatalmas kijózanító pofont kaptam az élettől, ami megtanította, hogy soha többé ne kövessem el ezt a hibát.
- Most már tényleg mindegy. – Már akkor se tudnék ezen változtatni, ha szeretnék és ha szeretnék is ebből valamit is helyrehozni azt már nem tudnám.
- Ennek nem így kellene történnie. – Fájdalmasan felsóhajtottam. Cervantes kurvára megnehezíti a dolgomat és micsoda remek az időzítése.
- Úgy lesz. – Még mindig nem tudom eldönteni, hogy az információkat ellenem használná-e fel vagy tényleg a beépüléséhez kellenek.
- Legyen, ha ezt akarod. – Végül is Ben volt az, aki döntött Jay sorsáról. Sose akartam az ujjaim köré csavarni a srácot és tényleg az lesz a legjobb, ha minél hamarabb lekoptatom.
- Köszönöm. – Az arcomra kiülő döbbenetet nem is akartam leplezni.
- Jóéjt Ben. – Addig sikerült tartanom magam míg ki nem sétált az ajtón. Aztán csak engedtem, hogy a bűntudatom elhatalmasodjon rajtam és a könnyeim megeredjenek. Fogalmam sincs, hogy meddig ültem ott az ágyon nyakamhoz szorítva a jeget, túl sokáig. Csak arra tudtam gondolni, hogy eddig mennyit ártottam neki, egészen addig míg annyira rosszul nem lettem magamtól, hogy végül futva kellett eljutnom a fürdőig. A wc előtt térdelve adtam ki magamból a kínai kaját, de nem a vodka volt rám ilyen hatással, sokkal inkább a lelkiismeretem és az undor, amit saját magam iránt táplálok.  

 


Ruha


 




Vissza az elejére Go down

Sexy Bitch - Ben & Minea

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Kim & Minea
» End of Me - Ben & Minea
» Ben & Minea - One More Night
» Hello Stranger - Minea & Ben
» Ben & Minea - Comatose

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Magán játékok-