welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Because of you - Chase & Josie - Page 2 Vote_lcapBecause of you - Chase & Josie - Page 2 Voting_barBecause of you - Chase & Josie - Page 2 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Because of you - Chase & Josie - Page 2 Vote_lcapBecause of you - Chase & Josie - Page 2 Voting_barBecause of you - Chase & Josie - Page 2 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Because of you - Chase & Josie - Page 2 Vote_lcapBecause of you - Chase & Josie - Page 2 Voting_barBecause of you - Chase & Josie - Page 2 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Because of you - Chase & Josie - Page 2 Vote_lcapBecause of you - Chase & Josie - Page 2 Voting_barBecause of you - Chase & Josie - Page 2 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Because of you - Chase & Josie - Page 2 Vote_lcapBecause of you - Chase & Josie - Page 2 Voting_barBecause of you - Chase & Josie - Page 2 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Because of you - Chase & Josie - Page 2 Vote_lcapBecause of you - Chase & Josie - Page 2 Voting_barBecause of you - Chase & Josie - Page 2 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Because of you - Chase & Josie - Page 2 Vote_lcapBecause of you - Chase & Josie - Page 2 Voting_barBecause of you - Chase & Josie - Page 2 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Because of you - Chase & Josie - Page 2 Vote_lcapBecause of you - Chase & Josie - Page 2 Voting_barBecause of you - Chase & Josie - Page 2 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Because of you - Chase & Josie - Page 2 Vote_lcapBecause of you - Chase & Josie - Page 2 Voting_barBecause of you - Chase & Josie - Page 2 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Because of you - Chase & Josie - Page 2 Vote_lcapBecause of you - Chase & Josie - Page 2 Voting_barBecause of you - Chase & Josie - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Because of you - Chase & Josie

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2



do you know who i am?
Chase Hammond
Chase Hammond



TémanyitásTárgy: Re: Because of you - Chase & Josie Because of you - Chase & Josie - Page 2 I_icon_minitime26.12.22 20:11





tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Azon vagyok, hogy az életemet úgy éljem, hogy inkább azt bánjam meg, hogy bátor mertem lenni és megtettem, amit akartam, mint azt megbánni, hogy nem volt elég bátorságom. Visszatekintve ez a mai nap is csak erről szólt. Megtettem, amit akartam és azt kell mondanom, hogy egyáltalán nem bánom, még akkor sem, ha gyakran estem túlzásokba. Lényegében ezért is fog kapni tőlem egy kis kárpótló ajándékot, amit egyben azért is kapja, mert sikeresen túlélte az első napját az irodában.
- Mindjárt jövök! – Ahogy elzártam a vizet már hallottam is az unokahúgom hangját. Megérkezett, már éppen ideje volt, mert már nagyon szeretném neki oda adni a meglepetését. Kíváncsi vagyok arra, hogy mit fog hozzá szólni és hogy megérti-e, hogy mit akarok közölni vele az ezüstkarkötőn lévő kis horgony medállal. Úgy terveztem, hogy idővel többet is fog kapni rá és mindnek lesz valami jelentése, amit csak mi ketten érthetünk.
Kiléptem a zuhanyból és megtörölköztem, ilyenkor a vizesen összeborzolt hajam igazi rosszfiús hajtás kelt. Sietős léptekkel mentem a szobámba, hogy magamra kapjak egy egyszerű pólót és egy melegítőnadrágot. Itthon amúgy se szoktam túlzásba vinni az öltözködést. Mezítláb indultam Josie megkeresésére.
- Szia Hercegnőm! – Siettem oda a kanapéhoz, majd lazán ledobtam magam mellé. Közel hajoltam hozzá, egészen annyira, hogy homlokon pusziljam.
- Minden rendben? – Látom rajta, hogy van valami… Mérges lenne rám azért, ami ma az irodában történt? Adtam rá bőven elég okot, hogy nehezteljen rám, de ha ez lenne az ok, akkor nem hinném, hogy most itt lenne. Sőt, érzem az illatokból, hogy még kaját is hozott. Szóval nem erről lehet szó, hacsak nem tett valamit a kajámba, hogy ezzel is visszavágjon. Meg kellene beszélnünk, hogy az irodán kívül érvényes a fehér zászló.
- Van számodra egy apró meglepetésem. – Fejemet felé fordítottam, miközben átvetettem a kanapén háttámláján karomat. Szórakozottan kezdtem birizgálni az egyik hosszú tincsét.
- Most adjam oda, vagy ráér vacsora után is? – Persze, ha kibírom odáig, mert már most is itt lapul a zsebemben az ékszeresdoboz.








Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Josie Harmon
Josie Harmon



TémanyitásTárgy: Re: Because of you - Chase & Josie Because of you - Chase & Josie - Page 2 I_icon_minitime26.12.22 20:36


 

bc1cc917cd4becd60ca40c8707d994f44fa41eca.gif
Az önnyugtatás egész jól sikerült, már majdnem teljesen normálissá is vált a légzésem és a szívverésem, kezdtem kilábalni a látottak okozta sokkból. Végülis véletlen volt, nem szándékos, biztosan más családban is megesett már hasonló baleset és… az hogy tetszett, amit láttam, biztosan csak a művész véna miatt van, ami apa szerint bennem csörgedezik. Igen, csakis ez lehet az oka. Hiszen Chase bácsi még az én szememmel nézve is jóképű, nincs azzal baj, hogy elismerem, ahogy azzal se, ha megállapítom, hogy nyaktól lefelé sincs vele baj. Na jó, ebből elég legyen!
- Oké. – szóltam vissza és vártam, hogy megjelenjen. Amikor lehuppant mellém és homlokon puszilt pillantottam fel rá először, ez pedig újraindította bennem az iménti „sokkot”. Hiába van már felöltözve, nemrég még nem volt, a kép pedig sajnos élénken él bennem. Basszus… pedig ez a nap már így elég szürreális volt eddig is.
- Szia Chase bácsi. – böktem ki végül, próbálva összekapni magam.
- Persze… minden rendben. – ez nagyjából annyira sikerülhetett meggyőzőre, mint életem első csigaevése közben a fintorogva mondott „ez finom” megjegyzésem. Első és utolsó alkalom, egymerő borzalom, de nem akartam megbántani nagyapát, mert aznap ő rendelt nekem a szülinapján. Persze Chase bácsi kinevetett, anyám is kuncogott, szóval hamar lebuktam, hogy ez nekem elég off lesz…
- Meglepetés? – csillant fel a szemem, ez végre kicsit visszarázott a valóságba – Hmm… legyen vacsora után, addig talán kibírom. – hiába mosolyogtam rá, láttam rajta, hogy kibökte hogy valami nem stimmel, azt azonban még csak eszem ágában sincs bevallani, hogy az imént sikerült rányitnom, mert… mert nem és kész. Viszont, ha nem adok magyarázatot még a végén azt hiszi, hogy az irodai dolgok miatt vagyok feszült, több lelkifurdalást pedig már nem akarok neki okozni, reggel így is rossz volt látni, hogy mennyire őrlődik a vasárnap történtek miatt.
- Ne nézz így… tényleg minden rendben csak… - sóhajtottam és végül bevillant a megoldás… úgyis el akartam neki mesélni, szóval itt a remek alkalom.
- Azt hiszem még hatás alatt vagyok…. Idefelé jövet Trystan rám írt és holnap estére újabb randit kért. Igent mondtam, mert a holnapi banzájt úgyis megúszom és anyu sem fog zrikálni, mert ő is ott lesz, szóval épp tökéletes az időzítés. De azért félek egy kicsit a múltkori után… - mi van, ha most sem lesznek pillangók? Ha most is furcsa lesz?



 Outfit: Josie
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chase Hammond
Chase Hammond



TémanyitásTárgy: Re: Because of you - Chase & Josie Because of you - Chase & Josie - Page 2 I_icon_minitime26.12.22 21:57





tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
Ismerem már annyira, hogy ne dőljek be neki. Látom rajta, hogy van valami, ami zavarja, de szeretném azt hinni, hogy ha készen áll rá, akkor beszélni fog róla. Mindössze türelmesnek kell lennem vele és megvárni, hogy Josie magától nyíljon meg előttem, mert nem akarom faggatni.
- Mindig is csodálatos, hogy sokkal türelmesebb vagy nálam. – Talán Josie kibírja, de mi lesz velem? Majd valahogy megpróbálom elterelni arról a figyelmemet, hogy az ajándéka ott van a zsebemben. Mégis alig bírom kivárni, hogy láthassam a reakcióját. Szeretném azt hinni, hogy tökéletes ajándékot találtam neki, de ugye sose lehet tudni… De az biztos, hogy az arcáról le tudom majd olvasni, hogy mi a véleménye.
- Vagy úgy… Már azt hittem, hogy a mai nap miatt vagy ilyen. - Megkönnyebbülve hallgattam, hogy csak a holnapi randevúja miatt aggódik.
- Unalmas lesz nélküled a holnapi nap, de megértem, hogy miért nem akarsz rajta részt venni, bárcsak nekem se kellene. – Sose volt a kedvenc szórakozásaim közé sorolandó az efféle összejövetel. Mégis a munkám része, hogy megjelenlek, ha már az egészet én szerveztem.
- Mitől félsz a legjobban? – Még mindig az egyik tincsével játszadoztam. Újra és újra ujjaim köré csavartam, majd összeborzoltam a haját mielőtt felálltam volna a kanapéról, mert tudom, hogy azt mennyire „imádja”.
- Mi lenne, ha a beszélgetésünket a vacsora mellett folytatnánk? – Nyújtózkodtam egyet, mielőtt a kezemet elé tartottam, hogy felsegítsem a kanapéról. Majd észben tartom, hogy ha vendégem van, akkor legközelebb kössem meg a nadrágomat, mert hanyagul lógott a csípőmön és csak a szerencse végett nem csúszott tovább lefelé rajtam nyújtózkodás közben, hiába nem nehéz az ékszeresdoboz, de mégis eléggé súlyos ahhoz, hogy a nadrágom engedelmeskedjen a gravitációnak. Vagy ez, vagy az, hogy nem ártana alá is felvennem valamit.
- Az illatokból ítélve a kedvencemet hoztad. – Mosolyogtam rá.
- Meg se érdemellek. – Végszóra a gombrom is akkorát korgott, hogy még Josie is hallhatta.









Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Josie Harmon
Josie Harmon



TémanyitásTárgy: Re: Because of you - Chase & Josie Because of you - Chase & Josie - Page 2 I_icon_minitime26.12.22 22:20


 

bc1cc917cd4becd60ca40c8707d994f44fa41eca.gif
- Pedig, ha tudnád milyen nehéz kibírni. Viszont, ha egyből lecsapnék az ajándékra még a végén azt hinnéd, hogy csak az érdekel… - nyújtottam rá nyelvet. Igaz ugyan, hogy ha valakit a családból nem lehet ilyesmivel vádolni az pont én vagyok, mert valahogy mindig is jobban szerettem adni, mint kapni, de ez részletkérdés. Egyébként Chase bácsi eddig mindig sikert aratott az ajándékaival, tökéletesen eltalálta az ízlésemet, a gondolataimat, mindent. Kivéve azzal az esettel a csomag óvszerrel… de ezt inkább hagyjuk is.
- Ugyan… nem mondom, hogy megkönnyítetted, de nem is volt olyan rossz. Sőt, lett egy munkahelyi barátnőm Lou személyében és most már azt is tudom, hogy odabent máshogy iszod a kávét, ami új infó. A zárás pedig… - elnevettem magam, ahogy eszembe jutott a mariachi banda – Bolond vagy Chase bácsi. – de pontosan ilyennek szeretem.
- Kár, hogy nem jöttél oda, így csak nagyapával tudtam táncolni, viszont azt meg is érte volna felvenni, mert végig olyan döbbent ábrázata volt, élmény volt nézni. – anya fejéről nem is beszélve. De azért örülök, hogy nem az egész iroda nézte ezt végig, így talán a holnapi második napom sem lesz annyira ciki. Hacsak Lou el nem meséli mindenkinek, amit látott, de ezt igazából kétlem. Lou jó arc.
- Pedig kíváncsi vagyok, hogy mit szerveztél, főleg mert ma az összes szállítót és egyebet nekem kellett végig hívnom utolsó csekkolásként. Ha tartják magukat a megbeszéltekhez, akkor minden rendben lesz, épp csak én maradok le róla. Remélem azért képeken látom majd. – bizony, ha nem aggódnék, hogy nagyapáék miatt dögunalmas lesz az egész és nem irtóznék annyira a bájolgástól, miatta elmennék rá.

- Héj! – nevettem el magam ismét, amikor összeborzolta a hajam, ám amikor felkelt és nyújtózott egyet kis híján infarktust kaptam. Baszki… ez meleg helyzet volt. Az a nadrág majdnem újra mindent felfedett előttem, amit nem olyan régen láttam… Zavarba is jöttem, így először fel sem fogtam a hozzám intézett szavait, csak amikor a kezét nyújtotta felém, akkor ocsúdtam fel.
- Tessék? Öhm… persze… oké… - megfogtam a kezét és felkeltem, közben elmormoltam egy imát sebtiben a lelki üdvömért. Ilyen mocskos gondolatok mellett minden szellemi támogatásra szükségem van.
- Hát, ha már nem nagyon ebédeltél… - cukkoltam egy kicsit.
- Ezt jól látod… túl jó vagyok neked Chase bácsi… - viccelődtem tovább, már csak amiatt is, hogy eltereljem a saját figyelmem. – Törődj bele, hogy te vagy a világ legszerencsésebb embere. – ezzel elkezdtem a tálalást, majd helyet foglaltam szemközt vele.
- Egyébként attól félek, hogy mi lesz, ha megint furcsa lesz az egész. Ha nem…. ha nem jönnek a pillangók vagy mi. Múltkor jól éreztem magam, de valahogy mégsem… csavarodtam be tőle. Mármint… érted mire gondolok… Mi van, ha most sem fogok?


 Outfit: Josie
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chase Hammond
Chase Hammond



TémanyitásTárgy: Re: Because of you - Chase & Josie Because of you - Chase & Josie - Page 2 I_icon_minitime27.12.22 0:12





tumblr_inline_os0qtawepf1rifr4k_540.gif
- Miért, mi más érdekelhetne ezen kívül? – Viccelődtem vele. Josie nem azért kedvel ennyire mert elhalmazom ajándékokkal. Esküszöm nem akarom elkényeztetni, de ha eszembe jut valami, vagy egyszerűen csak szembe jön valami, ami rá emlékeztet, akkor nem bírok magammal.
- Arról se feledkezzünk meg, hogy lett egy munkahelyi ellenséged is, de arról már nem én tehetek. – Mentegetőzve emeltem fel mindkét kezem megadóan. Sőt, én még figyelmeztettem is, hogy jobb vigyázni, mert Imelda kemény dió.
- Szeretem mikor bókolsz nekem. – Nevettem fel, mikor az unokahúgomtól megkaptam a bolond jelzőt. Josie ezt hozza ki belőlem, másért biztosan nem vetemedtem volna ilyesmire. Sőt, telefonon keresztül mindent én szerveztem le.
- Tudom, volt szerencsém végig nézni. – Vallottam be és most hoztam tudtára, hogy honnan is szerezhettem tudomást arról, hogy egy szinttel lejjebb ment fénymásolni. Okos lány, biztosan pillanatok alatt összerakta a képet.
- De mégsem vagy annyira kíváncsi, hogy személyesen is megjelenj. – Nem érzelmi zsarolásnak szántam, pedig most ki tudnám használni az „én vagyok a kedvenc nagybácsid” kártyámat, de nem akarok semmit se rá erőltetni. Bőven elég neki, hogy holnap randira megy és azért is izgulhat.
- A kedvedért megpróbálkozom vele. – Nevettem fel, de valójában szerencsésnek érzem magam, hogy Josie az életem része. Már nem is emlékszem arra, hogy milyen volt nélküle az életem.
- Hát akkor jó étvágyat Hercegnő! – Ültem le az asztalhoz, majd neki is kezdtem a vacsorámnak. Mennyei manna volt éhes gyomromnak az indiai.
- Értem mire gondolsz. – Bólintottam. Rágás közben próbáltam időt nyerni magamnak, hogy meg tudjak fogalmazni valami értelmes választ.
- Ha furcsa lesz és pillangók se lesznek, akkor nincs meg a kellő kémia, ezzel pedig nem tudsz mit tenni. – Vontam vállat.
- Ezt jobb, ha minél hamarabb beismered magadnak, mert annak nincs értelme, hogy ennek ellenkezőjéről hitegeted a pasit. Még azelőtt jobb lenne ezt tisztázni vele, hogy komolyabbra fordulnának köztetek a dolgok. – Tudattam vele a véleményemet két falat között. Türelmetlen voltam, ezért csak úgy lapátoltam magamba a vacsorát, hogy minél hamarabb túllegyünk rajta és végre oda tudjam neki adni az ajándékomat.
- Remélem tetszeni fog. – Nyúltam zsebembe, hogy elő vegyem az ékszeresdobozt.
- Nyisd csak ki. – Nyugtalanul kezdtem fészkelődni a székemen, szó szerint alig bírtam magammal, mert annyira kíváncsi voltam arra, hogy Josie mit fog szólni a körkötőhöz.










Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Josie Harmon
Josie Harmon



TémanyitásTárgy: Re: Because of you - Chase & Josie Because of you - Chase & Josie - Page 2 I_icon_minitime27.12.22 0:41


 

bc1cc917cd4becd60ca40c8707d994f44fa41eca.gif
- Jogos felvetés. – bólintottam nagy komoly ábrázattal. Ha már ő így, akkor én is. – Elvégre csúnya vagy és uncsi és a találkozókra is csak muszájból járok… - tettem rá pár lapáttal, de csak hamar elnevettem magam, hiszen ebből egyetlen szó sem volt igaz és ezt természetesen ő is tudja. Tény, hogy Chase bácsi elkényeztet, de sosem éltem vissza ezzel, legalábbis nagyon igyekeztem, mert számomra többet ér, hogy ő van nekem, mint bármi más. Elvégre Chase bácsi a minden…
- Muszáj volt eszembe juttatni? – sóhajtottam csüggedten. – Valahogy meg kell majd békítenem, különben nem sokáig leszek az élők világában, ha rajta múlik, te pedig veszítesz egy imádnivaló unokahugit. – persze nem hiszem, hogy ilyen komoly lenne a helyzet, de azért tény, hogy rosszul érint, hogy ilyen rosszul indult a nővel a kapcsolatunk. Eleve nem szeretem, ha megbántok másokat, ráadásul nem is volt szándékos, csak teljesíteni akartam egy feladatot.
- Remélem ezek után jó kis órákat tartasz majd, mert sokba kerülnek nekem… - vajon meddig tud élni egy ogre bosszúja? Pampam… reméljük nem sokáig.
- Te… te végig nézted? – döbbenten kérdeztem vissza, aztán ahogy leülepedtek bennem a szavak, hírtelen minden értelmet nyert és leesett a tantusz. Chase bácsi egész nap kémkedhetett utánam, ezért volt annyira képben a fénymásolóról és Imeldáról…
- Chase Casteel Hammond! – ezt most egészen sikerült úgy mondanom, mint anya szokta, amikor a bácsi kihúzza nála a gyufát. Még a szemeim is összeszűkültek, mintha csak a nagy lecseszésre készülnék – Képes voltál egész nap kémkedni utánam? Na és mi lett azzal, hogy átlagos gyakornokként bánsz velem? Mert azt ne akard nekem beadni, hogy az összeset kukkolni szoktad! – kifújtam a levegőt. – Tudod mit? Ne is válaszolj! Úgy teszek, mintha ez a beismerés meg sem történt volna, így nem kell megfojtsalak, eltemesselek és aztán egy életen át gyászoljalak. – persze képtelen lennék rá, hiszen imádom, de ez most akkor is lesokkolt egy kicsit. Mondjuk érezhettem volna, hogy úgy sem fogja bírni…

Evés közben figyelmesen hallgattam a szavait.
- Nem hitegetem és…. igazából nem tudom mi a bibi. Amikor megcsókol az jól esik, élvezem, várom is és vele is nagyon szeretek lenni, nem véletlenül izgulok ennyire a randik előtt. De valami akkor is furcsa. Valahogy…. másabbra számítottam. Nem az az érzés, mint amit annyian leírtak már nekem… - talán maga a szerelem hiányzik? Áh… ez nekem túl bonyolult… remélem idővel helyre jönnek a dolgok, mert Trystan annyira édes és kedvelem… Láttam, hogy Chase bácsi nagyon izgatott, nagyon várja már, hogy oda adhassa az ajándékot, így amikor végre a kezembe került a kis doboz, nem volt szívem bejátszani a lassított nyitogatást és a fapofát, hogy kínozzam egy kicsit… Kinyitottam, ahogy pedig megpillantottam a karkötőt a boldog mosoly azonnal kiült az arcomra. Már a doboz színe is találó volt, na de ez…
- Úristen, ez gyönyörű! – először meg sem mertem érinteni, olyan szép volt a dobozában, de aztán végig simítottam rajta. – Tökéletes… - felpattantam és alaposan megölelgettem és még két nagy puszit is adtam neki.
- Nagyon köszönöm Chase bácsi. – hálásan pillantottam rá, majd felé nyújtottam a dobozt és a csuklómat is. – Felteszed nekem?

Az este hátralévő részében még egy kicsit beszélgettünk Trystanről, majd visszatértünk a holnapi ünnepség részleteihez és ahhoz, hogy már alig várom a vezetés órákat is vele. Nehéz szívvel köszöntem el, ráadásul elég későn is, így végül taxival mentem haza, csak, hogy anya és ő is nyugodtak legyenek, hogy minden rendben az úton. Amikor hazaértem még bejelentkeztem nála, majd csakhamar ki is dőltem, mert elég fárasztó volt a nap és valami azt súgta, hogy a következő is az lesz…


 Outfit: Josie
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Because of you - Chase & Josie Because of you - Chase & Josie - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Because of you - Chase & Josie

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Similar topics

-
» Josie & Chase
» When It's All Over - Chase & Josie
» Beggin' - Josie & Chase
» Secrets - Chase & Josie
» Two against the world - Chase & Josie

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Magán játékok-