welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Chad szobája - Page 2 Vote_lcapChad szobája - Page 2 Voting_barChad szobája - Page 2 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Chad szobája - Page 2 Vote_lcapChad szobája - Page 2 Voting_barChad szobája - Page 2 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Chad szobája - Page 2 Vote_lcapChad szobája - Page 2 Voting_barChad szobája - Page 2 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Chad szobája - Page 2 Vote_lcapChad szobája - Page 2 Voting_barChad szobája - Page 2 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Chad szobája - Page 2 Vote_lcapChad szobája - Page 2 Voting_barChad szobája - Page 2 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Chad szobája - Page 2 Vote_lcapChad szobája - Page 2 Voting_barChad szobája - Page 2 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Chad szobája - Page 2 Vote_lcapChad szobája - Page 2 Voting_barChad szobája - Page 2 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Chad szobája - Page 2 Vote_lcapChad szobája - Page 2 Voting_barChad szobája - Page 2 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Chad szobája - Page 2 Vote_lcapChad szobája - Page 2 Voting_barChad szobája - Page 2 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Chad szobája - Page 2 Vote_lcapChad szobája - Page 2 Voting_barChad szobája - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Chad szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad szobája Chad szobája - Page 2 I_icon_minitime18.07.12 7:34

Először nem akarom elhinni, hogy jól hallottam-e, amit mondott. Nagyon is szerettem volna félre hallani, de tökéletesen értettem minden egyes szavát. Talán jobb lett volna, ha nem szerzek róla tudomást, de értékelem, hogy őszinte volt velem. Végül is jobb, hogy most derült ki.
- Remek, és még érzel iránta valamit? - Egyszerűen muszáj tudnom. Ha komolyabbra fordulnának kettőnk között a dolgok, akkor meg kell bíznom benne. Nem tarthatok attól, hogy ameddig leköt a munkám, addig két tanítási óra között egymással enyelegnek. Félek, hogy nem fog rá elég időm jutni és, hogy a volt barátnője karjai között keresni majd a boldogságot. Nem hiszem, hogy könnyűek lesznek kettőnk között a dolgok.
- Szeretnék veled őszinte lenni, és mindent elmondani. Sosem éltem kicsapongó életet, ezért huszonnégy éves korom ellenére is, csak négy férfival voltam. Mindegyik komoly kapcsolat volt. - Nagyon is tartok a reakciójától. Talán megeshet, hogy Chad szerint az a négy férfi soknak bizonyul. De másokkal ellentétben sosem űztem sportot abból, hogy férfiakat csábítsak el.
- Csak is te. - Szokatlan volt számomra, hogy ilyen nyíltan bevallottam ezt neki. Végül is jogában áll tudni. Annyira jól esik, hogy hozzám bújik. Ez olyan érzés, amit minden nap el tudnék viselni. Bele gondolva a mai nap folyamán közelebb kerültünk egymáshoz, amit nem bánok, csak tartok attól, hogy ha jobban megismer, akkor már nem is leszek olyan érdekes, mert rájön, hogy egy átlagos nő vagyok.
- Most haragszol rám? - Halkan kérdezem meg, miközben elhúzom a számat. Nem akartam, hogy így legyen. Úgy látszik, hogy elszállt Chad pillanatnyi felindulása, amit nem is csodálok, hiszen eléggé lelombozó voltam. Remélem nem hiszi azt, hogy csak ő szenved, mert igen is ez nekem is rossz, de valahogy majd csak túléljük.
- Majd, ha idősebb és tapasztaltabb leszek, akkor kivívom magamnak a főorvosi posztot. - Nincsenek nagyra vágyó terveim, csupán a magam ura szeretnék lenni. Terelgetni szeretném az ápolókat is a rezidenseket, na meg persze minden lehető tudásommal segíteni az embereken. De ez a poszt is azzal járna, hogy kevesebb időm lenne a magánéletemre.
- Na és te mit szeretnél elérni? - Kezemet lassan az oldalára csúsztatom, ahogy érdeklődök. Szeretnék mindent tudni róla és azt is, hogy mit szeretne kezdeni a továbbiakban.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad szobája Chad szobája - Page 2 I_icon_minitime21.07.12 9:18

Azt hittem, hogy jobban ki fog akadni, de egy kis féltékenység még nem a világ vége. Én tudom, hogy az, mert látszik rajta és a kérdésből is ezt szűröm le. Egy puszit nyomok az arcára, hogyha engedi.
- Már nem. Elég régóta nem. Igazából neki köszönhetem, hogy megismertelek. - Halvány mosoly kerül az arcomra, mert Mary miatt vertek meg és találkoztam Charlottetal. Akkor már úgy voltam vele, hogy nem akarom visszaszerezni, mert nekem itt van a doktornő.
- De azért ne legyél féltékeny, bár nagyon aranyos vagy vele. - Jegyzem meg vigyorogva, még az előzőhöz hozzáfűzve ezt. Szerintem nagyon aranyos, ahogy féltékenykedik, bár az biztos, hogy nem bírnám ki, hogyha egész nap ez menne, hogy hol voltam, kivel és mit csináltam. Amikor meg elmegyek, mikor megyek haza. Sokáig ezt nem lehet bírni, én szeretek egy kicsit élni is a kapcsolat mellett.
- Igazából ki se nézném belőled, hogy kicsapongó életet élnél. Inkább olyan, aki otthon olvas, ami persze nem rossz. Mikor volt az első? - Nézek bele a szemeibe, hogy választ kapjak. Annyira izgat ez a téma, hogy le sem lehet majd ezután vakarni erről. Azért szeretném, hogyha én lennék az ötödik férfi a sorban, a következő. Kicsit megnyugszok, hogy ő is így gondolja, legalábbis abból következtetek arról, hogy csak én érdeklem őt. Egyből mosolyra húzódnak ajkaim. Egy puszit nyomok az ajkaira, majd még egyet, végül már gyengéden csókolom. Ezek után már hozzábújok, mert közel akarom magamhoz érezni. Nem is szeretném már elengedni.
- Nem, csak tiszteletben tartom a kérésed. - Még egy puszit nyomok az arcára és már át is karolom, simogatva az oldalát, majd áttérve a hasára. Egyre nehezebbek a szemeim, elfogok aludni, amit lehet, hogy Charlotte nem fog díjazni. Lehunyom őket, hogy egy picit pihentessem, majd csak akkor nyitom ki őket, mikor meghallom a hangját.
- Biztos, hogy sikerülni fog. Majd szurkolok neked. - Mosolygok, miközben továbbra is a fejem a párnán tartom. Nagyon nehéz lenne felemelni, hogy a szemeibe nézzek, ezért nem is teszem azt. A visszakérdezésnél elgondolkozok, igazából nekem még semmi elképzelésem sincs.
- Hát... Én még nem gondolkodtam ilyenen. Én csak úgy napról, napra élek. Szeretem, ha csak úgy történnek dolgok, hogy nem tervezem el őket. - Rántom meg a vállamat, majd kifújok egy nagyobb levegőt a tüdőmből. Ez most annyira jól esett, hogy kénytelen vagyok már aludni, mert nem bírok fent lenni.
- Nagyon megharagudnál, hogyha elaludnék? Rettentően fáradt vagyok. - Erre azért a szemeibe nézek, hogy lássam a reakcióját. Még talán egy kicsit fenn bírnék maradni, de nem tudom, hogy meddig. Szemeim már vörösek az alvás hiánytól, és az, hogy orvos legalább nem kell magyaráznom, hogy miért vannak.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad szobája Chad szobája - Page 2 I_icon_minitime21.07.12 11:50

Engedem, hogy újból egy puszit nyomjon az arcomra. Még mindig olyan különös, hiszen ha ezt egy nappal ezelőtt tette volna, akkor biztos, hogy felképeltem volna, de azóta annyi minden megváltozott. Sokkal közelebb érzem magamhoz, mint bármikor valaha. Már nem tartok semmitől, lassacskán meg is tudok benne teljesen bízni. Hiszen látom rajta, hogy semmi rosszat nem akar és figyel rám.
- Az a lány biztosan nem tudja, hogy mit szalasztott el. - Szinte suttogom, lehajtott fejjel. Nem mondhatnám, hogy örülök annak, hogy egy iskolába jár vele, de ha tényleg nem érez már iránta semmit, akkor nincs is mitől tartanom. De még is tartok attól, hogy nem tudok annyit nyújtani neki, mint amennyit elvárna tőlem és vissza megy hozzá.
- Nyugi, nem szoktam mániákusan féltékeny lenni. - Nem szokásom a páromat egyfolytában hívogatni és ellenőrizni, hogy merre is van. Hiszen azt én sem viselném el, ha minden egyes lépésemről be kellene számolnom. Főleg úgy, hogy sokszor előfordul, hogy az esti ügyeletet én kapom és csak reggel végzek a munkával. Kimerítő munkám van, még csak az hiányozna, ha minden öt percben hívogatnának.
- Azt hiszem, hogy tizenhét éves lehettem. - Úgy rémlik, hogy az akkori barátommal majdnem egy évig voltam együtt, mire beadtam a derekamat. Azt hittem, hogy piszkosul szerelmes vagyok bele, de ha most bele gondolok nem is szerettem annyira, csak elkápráztatott azzal, hogy mennyire figyelmes volt velem. Kis nosztalgiámból ismét Chad édes ajka térített vissza a valóságba.
- Nem tudok eléggé hálás lenn, amiért ilyen megértő vagy velem. - Halványan elmosolyodok, mikor megérzem cirógató érintését. Olyan megértő velem szemben, pedig mérges is lehetne rám, hogy idáig eljutottunk és lassítást kértem. Csak még tényleg korainak érzem.
-Köszönöm.- Jól esik, hogy szurkol nekem, bár talán ez nem lenne így, ha tudná, hogy a főorvosi poszt elérése után még ennél is kevesebb időm lenne rá. Eddig mindig is fontosabb volt a munkám az életemnél, mondhatni lehet úgy is, hogy a munkám az életem. Erre megjelenik Chad és választás előtt vagyok, amiről ő nem is tud.
- Akkor azt hiszem, hogy a mai napot is szeretni fogod. - Ez sem volt előre eltervezve, csupán így alakultak a dolgok, amit egyáltalán nem bánok. Legalább most is volt alkalmam közelebb kerülni hozzá.
- Nem is tudnék rád haragudni. - Közelebb hajolva hozzá adok egy puszit a szájára, ami amolyan jó éjt puszinak felel meg ebben az esetben. Oda bújva mellé átölelem, remélhetőleg majd bírni fog tőlem aludni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Chad szobája Chad szobája - Page 2 I_icon_minitime22.07.12 10:16

Szeretek neki puszit adni, legszívesebben az egész testét behinteném ajkaimmal. Már szeretném, ha végig járhatnám minden egyes porcikáját. Akarom, hogy az enyém legyen és most, hogy itt fekszünk egymás mellett nagyon is úgy érzem, hogy nem kell sok és az enyém lesz.
- Az ő baja. - Rántom meg a vállamat, már egy cseppet sem érdekel, hogy Mary mit csinál. Engem már csak Charlotte érdekel és remélem, hogy beadja nekem a derekát és végre járni is fog velem. Csillogó szemekkel nézek rá és kicsit megnyugszok, hogy nem annyira féltékeny típus. Én szeretek egy kicsit más lányokkal is flörtölni, remélem, hogy neki nem lesz ebből gondja, de amiről nem tud, az nem fáj.
- Az jó. De azért egy kicsit az szoktál lenni, nem? - Kérdezem mosolyogva, hiszen érdekel, hogy mennyire kell félnem, hogy egyszer csak megjelenik a társaságomban, pont mikor félreérthető helyzet van. Muszáj lesz magamat visszafognom, úgy érzem. Tovább beszélgetünk a magánéletéről, ami teljesen leköt. Én is 17 voltam, mikor összejöttem Maryvel, így meg se lep ez a kor.
- És milyen volt elveszteni? - Nézek a szemeibe, bár lehet, hogy ezzel túllőttem a célom, de nagyon kíváncsi vagyok, hogy ugyanolyan volt, mint nekem, vagy ő kellemesebben élte meg. Persze nem erőltethetem a válaszadást, de akkor is izgat. Teljesen felpörgök erre a témára. Azt hiszem igazuk van a lányoknak, hogy a fiúknak mindig a szex körül forognak a gondolataik.
- Nem szeretnélek elijeszteni magamtól. Hogyha várnom kell ahhoz, hogy az enyém legyél, akkor várok. - Vallom be őszintén, bár már most a közepébe vágtam volna. Már most eljutottam volna addig a szintig, hogy megkérjem a kezét, de csak azért, hogy velem maradjon örökre. Lehet, hogy később megbántam volna, hogy alig ismerem és már is eljegyzés. Ez a rózsaszín köd, ami az elmémre telepedett egyszerűen őrült dolgokra késztet.
- Már most imádom. - Vigyorogva jelentem ki. Egyszerűen ez életem legszebb napja, hogy szerelmemmel egy ágyban fekühetek, ráadásul odáig is eljutottunk, hogy ne legyen rajta melltartó. Már csak abban tudok bízni, hogy legközelebb tovább jutunk. Egy ásítást elfojtok, majd közelebb bújok hozzá. Jó, hogy felé fordulva fekszek az oldalamon, mert így a meztelen felső testéhez közel lehetek. Viszonozom a szájra puszit, és gyorsan egy puszit nyomok a nyakára, majd befészkelem magam a karjai közé és behunyom a szemeimet. Egyik karommal, amelyikkel átöleltem egészen addig simogatom a hátát, amíg lassulni nem kezd és végül abba nem marad, ezzel jelezve, hogy elaludtam.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Charlotte Collins
Charlotte Collins



TémanyitásTárgy: Re: Chad szobája Chad szobája - Page 2 I_icon_minitime26.07.12 20:40

El sem tudja, hinni, hogy mennyire boldog vagyok, hogy egy nap leforgása alatt ennyire közel kerültünk egymáshoz. Túl gyors tempót diktálunk egymásnak, attól tartok, ha Chad nem képes vissza venni a tempóból, akkor az egyikünknek nagyon is fájni fog. Értékelem, hogy képes várni rám, de meddig fog miattam cölibátusban élni? Nem akarom szenvedtetni, hiszen nekem sem a legjobb, hogy nem tehetem azt, amit szeretnék, de idő kell, hogy biztos legyek a dolgomban. Ha Chad ki tudja várni, akkor garantálom neki, hogy megkapja a neki kijáró élvezeteket.
- Remélem ez így is fog maradni. - Ha komolyak a szándékai, - mert az enyémek eléggé azok - akkor nem hagyhassuk, hogy a múltja bele szóljon a jelenünkbe. Ahhoz mindent tudnunk kell egymásról, hogy tiszta lapokkal indulhassunk, mert az a kapcsolat, ami titokra épül, annak számomra nincs jövője. Képes leszek mindent megosztani vele, még az olyan dolgokat is, amiről még mással nem beszéltem, ha cserébe Chad is megteszi azt az apró szívességet. De ha egyszer is félreérthetetlen helyzetben látom meg mással, onnantól részemről mindennek vége.
- Talán annyira féltékeny vagyok, mint minden nő. De ha mással látlak meg nem garantálom, hogy nem fogom kikaparni a szemed. - Nem akarom már így az elején fenyegetni, csupán tisztázni szeretném vele a helyzetet. Ha nincs okom rá, akkor nem vagyok féltékeny, de ha szemtanúja vagyok az incidensnek, akkor inkább messziről kerüljön el, mert nem garantálom a testi épségét.
- Nem a legkellemesebb volt, de talán így kellett lennie. - Kissé úgy érzem, mint ha egy kihallgatásba cseppentem volna bele. Már csak a szemembe világító lámpa hiányzik. De aranyos tőle, hogy mindenről tudni szeretne, csak még olyan különös nekem még ez a helyzet, hogy ilyen dolgokat osztok meg vele.
- Nem akarlak sokáig szenvedtetni, mert talán én ezzel ijesztenélek el. - Jól tudom, hogy egy férfinak mennyit számít a szex a kapcsolatban. Másrészt azt is tudom, ha nem kapják meg, akkor képesek máshol keresni a boldogságot. Csak remélni tudom, hogy Chad tényleg bír várni rám egy kicsit és nem hagy el olyan nőcskéért, aki előbb teszi szét a lábát.
- Ahogy én is. - Haloványan elmosolyodok, ahogy megkapom a nekem kijáró jó éjt puszimat. Élvezem, ahogyan simogassa a hátamat és, hogy úgy lehetek mellette, hogy a karjaiban vagyok. Mikor abba marad kezének mozgása tudatosul benne, hogy Chad tényleg mennyire álmos volt, hogy ilyen hamar elaludt. Én pedig mennyire önző voltam, hogy nem akartam, hogy aludjon, mivel vele szerettem volna lenni. Nehezen jött szememre álom, de addig is csodálhattam, hogy milyen aranyos, mikor alszik. De nagy nehezen engem is elért a fáradság szele és karjai között álomba szenderültem.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Chad szobája Chad szobája - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Chad szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Similar topics

-
» Mia szobája
» Deetz szobája
» Jason szobája
» Rommy szobája
» Rhys szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Chad lakása-