welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Zafir étterem  Vote_lcapZafir étterem  Voting_barZafir étterem  Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Zafir étterem  Vote_lcapZafir étterem  Voting_barZafir étterem  Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Zafir étterem  Vote_lcapZafir étterem  Voting_barZafir étterem  Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Zafir étterem  Vote_lcapZafir étterem  Voting_barZafir étterem  Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Zafir étterem  Vote_lcapZafir étterem  Voting_barZafir étterem  Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Zafir étterem  Vote_lcapZafir étterem  Voting_barZafir étterem  Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Zafir étterem  Vote_lcapZafir étterem  Voting_barZafir étterem  Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Zafir étterem  Vote_lcapZafir étterem  Voting_barZafir étterem  Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Zafir étterem  Vote_lcapZafir étterem  Voting_barZafir étterem  Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Zafir étterem  Vote_lcapZafir étterem  Voting_barZafir étterem  Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Zafir étterem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Zafir étterem Zafir étterem  I_icon_minitime04.08.12 20:04

Zafir étterem  Restaurant_003.large
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Zafir étterem Zafir étterem  I_icon_minitime17.05.13 2:59

Veronica

Nagyon rám fér egy rendes ebéd, hosszú évek óta automatás kaján éltem vagy menza kaján, de most van egy kis időm rendes ételt enni, és ráadásul ülve. A csipogóm sem szól folyton végre nyugtom van, nem zaklat senki. Legalább is azt hittem, az egész úgy kezdődött, hogy a pincérnő, aki kiszolgált, amúgy egy bányarém a csaj megadta a telefonszámát és minden egyes fogásnál mondta, hogy hívjam fel. A desszertnél már a kisujjesküt is letettem neki, csak ne piszkáljon már. Miután ezt letudtam a pincérlányt egy fiatal lány küldött nekem italt, volt vagy 16 éves. Látszott rajta, hogy tipikus elkényeztetett újgazdag gyerek, akinek az apja mindent megad, és azt képzeli, hogy a pénzével bárkit megkaphat, akit csak akar. Eleinte próbáltam tudomást sem venni róla, de amikor a sokadik piát küldte már nem tudtam mit kezdeni a helyzettel. Próbáltam nem felé nézni csak csöndben megittam egyet, kettőt illedelmességből majd a többit visszaküldettem. A csaj azonban nem tűrte jól a visszautasítást és az asztalához invitált, persze a pincért használta postásnak. Kedvesen visszautasítottam mondván, hogy nemsokára mennem kell dolgozni. Próbáltam érzékeltetni a köztünk lévő korkülönbséget, megmondtam, hogy nagyon csinos, de a sitten én is az lennék. Egyáltalán nem vette az adást, inkább fogta magát és a barátnőivel áttelepültek az én asztalomhoz. A sok ostoba tini mind engem viháncolt körbe és közben intenzíven kérdezgettek, röviden válaszolgattam rá, majd intettem a pincérinek, hogy fizetnék, erre az egyik lány azt mondta, ha lefekszem, vele fizeti az ebédemet, a másik rákontrázott, hogy adna kicsit többet is aztán egy harmadik lány is csatlakozott a kis licitbe. Teljesen elképedtem, úgy dobálóztak az árakkal mintha csak egy húsdarab lennék, mint aki ott sincsen, és még is rólam beszéltek. Ennyire semmibe venni a döntés jogát, elvileg szabad országban élek az Istenért. Hát senki sincsen aki meghallja a segélykiáltásaimat?
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Veronica Chloe Foster
Veronica Chloe Foster



TémanyitásTárgy: Re: Zafir étterem Zafir étterem  I_icon_minitime17.05.13 5:46

Foster bá' szerint nagyon jót fog tenni ha a születésnapomat vele és az aktuális barátnőjével ünneplem, legalább is egy ebéd keretein belül. Ismerem már annyira bácsikámat, hogy desszertet nem fog rendelni, mert túl türelmetlen és miután a főfogást elfogyasztották le fognak lépni, hogy egymást kóstolgassák. Amit persze nem bánok mert amúgy sincs túl sok étvágyam, főleg hogy végig azt kell néznem, hogy egymás szájába próbálják nyelvüket gusztustalan módon bele tuszkolni. Vannak olyan emberek akiknek meg kellene tiltani a nyilvános csókolózást, a nyugalom megzavarása végett. Utoljára ilyet az egyik horror filmben láttam amit Masonnel néztem. Ez gusztustalan! Az a legrosszabb hogy a csajt, azt hiszem valami Brendának vagy talán Brittanynak hívhatnak valójában nem figyeltem rá mikor bemutatkozott, felesleges is lenne, hiszen gyorsan ráun a bácsikám mindenkire. De ebben a csajban még is sok közös vonásunk van, persze pár évvel öregebb tőlem, de mintha az idős önmagamat látnám benne. Nevetségesnek tartom, hogy egy sokkal idősebb pasi után csorgassa a nyálát, de igazából nem is lehetnének előítéleteim vele szemben, én sem vagyok sokkal jobb tőle. Gondolataimból az zökkentett vissza, hogy bácsikám nyilvános taperolásba kezdett, szó szerint rámarkolt szegény nő mellére, ekkor szakadt vége a mi kis "családi" ebédünknek. Elköszöntem tőlük, de mielőtt én is leléptem volna elmentem a mosdóba megigazítani a sminkemet. Kifelé menet ismerős arcot pillantottam meg, habár nem akartam hallgatózni még is sikerült elcsípnem miről megy a téma. Erősen próbáltam magamban tartani a nevetésemet, de nem nézhettem tétlenül ahogy a kis tinik darabjaira szedik, ezért közbeavatkoztam.
- Édesem sajnálom, hogy késtem csak dugóba keveredtem. - Huppantam le mellé, de még mielőtt esélye lehetett volna megszólalni már tapadtam ajkaira. Szenvedélyesen, hosszan csókoltam remélhetőleg ezzel tudatom mindenkivel, hogy a licitet én nyertem meg.
- El sem hiszem! Mindig ez van, sosem hagyhatlak magadra anélkül, hogy mások rád ne akarjanak mászni? - Szúrós szemekkel nézek az előttem ülőkre, akikben láthatóan még a vér is megállt. Én pedig próbáltam eljátszani az odaadó barátnő szerepét. Nos, ha sikerem lesz akkor kettesben maradok Alexeyel és talán rendesen is megünnepelem azt, hogy húsz éves lettem.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Zafir étterem Zafir étterem  I_icon_minitime18.05.13 16:14

Már azt hittem, hogy drasztikus lépésre lesz szükségem, hogy megszabaduljak ezektől a bosszantó libáktól. Arra gondoltam, egész egyszerűen felállok és elmegyek a francba, de szinte biztos vagyok benne, hogy utánam jönnek, és addig zaklatnak, amíg be nem adom a derekamat, viszont engem nem vonzott túlságosan, hogy éretlen kislányokkal szexeljek akiknek előbb a délutáni alvást kellene elhagyniuk és nem a szüzességüket elveszíteni. Azonban, hirtelen és csodálatos módon megoldódott a problémám, hirtelen az égből egy csók csattant a számon, eleinte nem tudtam kitől kaptam aztán mire feleszméltem láttam, hogy Veronica az. A szép megmentő angyalom megérkezett és abban a szerepben tetszeleghet még egy darabig. A megrökönyödött tizenévesek láttán csak nagy megerőltetés árán sikerült visszafojtanom a nevetésemet. Mindig örülök a szép pofijának, de most különösen odavoltam érte, valaki nagyon szeret engem odafent, hogy ezt a gyönyörűséget most ideküldte, legjobbkor nem is érkezhetett volna. Mindenképpen meg kell neki hálálnom, hogy megmentett a hormontúltengéses kislányoktól, akik azt hiszik, ha felvesznek egy cső toppot már hirtelen felnőtt nők lesznek mintha csak egy rohadt időkapu lenne. Tetszett, hogy Veronica nemes egyszerűséggel félresöpörte a vetélytársait, hiába idősebb náluk csak pár évvel ő még is ízig-vérig nő. Szenvedélyesen visszacsókoltam és a fenekére csúsztattam a kezemet, majd miután leült a derekán pihentettem. A rám tapadt óvodások zavarodottságban köhécseltek majd a telefonszámukat meghagyva leléptek.
- Nagy voltál kislány, nem is tudom, hogyan hálálhatnám meg valahogyan neked ezt a szívességet. Már éppen azon gondolkodtam, hogy felkötöm magamat a csillárra, hogy megszabaduljak tőlük.
Soha éltemben nem örültem ennyire egy nő látványának, na jó talán még is van olyan helyzet amikor kicsit jobban örültem, mondjuk amikor egy szál fehérneműben állított be hozzám, de most ez a helyzet viszi a pálmát.
- Hogy kerülsz ide szépségem? Csak nem randid volt?
Csak szórakoztam vele kicsit, de ki tudja akár randevúra is jöhetett nem tudhatom, ha nem lenne, ilyen dögös azt hinném, kémkedik utánam, de egy ilyen csaj csak vágyálmaimban üldözne a szerelmével.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Veronica Chloe Foster
Veronica Chloe Foster



TémanyitásTárgy: Re: Zafir étterem Zafir étterem  I_icon_minitime24.05.13 22:09

Minden vágyam tényleg csak ez volt, bácsikámmal és az ostoba barátnőjével jó pofizni és végig nézni azt a gusztustalan valamit amit egymással művelnek a szemem előtt. Ami azt illeti egészen máshogy képzeltem el ezt a napot, mégis csak a szülinapomról van szó, ilyenkor megérdemlek egy kis kényeztetést, ennyi nekem is kijár, helyette itt szenvedek velük. Pompás! Bácsikám kangörcse győzedelmeskedett ezért hamar véget vetettünk a mi kis programunknak. Megkönnyebbülés volt mikor végre magamra maradtam, bevallom nem hittem hogy a mai napon érhet még bármiféle meglepetés, de tévedtem. Nagyon is meglepődtem mikor Alexeyt tini lányok társaságában megpillantottam, szerencsére fél füllel elcsíptem miről beszélnek és hamar össze állt bennem a kép. Nem nézhettem tétlenül, ahogy szét akarják szedni, ezért kénytelen voltam közbeavatkozni. Egyszerűen oda sétáltam hozzá és lazán megcsókoltam, ezzel tudatva a többiekkel hogy bízom semmi esélyük sincs nála. Előbb fel kellene nőniük hozzá, mert ha olyan nőkre vágyik Alexey, mint én akkor biztosan nem fogja velük beérni utánam.
- Szerencsére én nagyon is tudom, hogy hogyan hálálhatnád meg ezt nekem. - Sejtelmesen kacsintottam rá, szerintem nagyon is értette a célzásomat. Bár a mai terveim között nem szerepelt a vele való találkozás, de ha már így alakultak a dolgok egyáltalán nem tudom bánni. Legalább végre össze futottam valakivel, akitől megtudom kapni azt a kényeztetést amire igazán vágyok.
- Nem szokásom randikra eljárni, csak bácsikámmal és az aktuális barátnőjével voltam ebédelni. Azt hittem már halálra unom magam velük, de hogy találkoztam veled már tudom, hogy nem fogok unatkozni, jól gondolom? - Ha szerencsém van lesz rám egy kis ideje, feltéve ha még eddig nem unt rám, mert tudom mennyire fárasztó tudok lenni.
- Te pedig egy csoportos randin vettél részt? Mert nagyon úgy látszott, hogy teljesen oda vannak érted. - Halkan fel is kacagtam, számomra eléggé vicces volt látni mennyire rányomultak a kislányok. Persze én sem lehetek tőlük sokkal idősebb, de azért én ennyi idős koromban még nem voltam ennyire rámenős.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Zafir étterem Zafir étterem  I_icon_minitime26.05.13 20:01

Azt hittem már, hogy felvásárolnak mint egy darab húst, komolyan mondom ha Veronica nem téved ide már rég a gatyám övét rágták volna le rólam. Hihetetlen, hogy a mai fiatal lányok milyen gyorsan érnek, nem hittem volna, hogy ezt mondom, de bezzeg az én időmben a lányok még tudták mi az a titokzatosság meg szemérmesség. Akkor még a férfiak hódoltak a nőknek és nagy megtiszteltetésnek számított ha beadta a derekát, de most viszont épp, hogy csak meg tudtam tőlük meneküli. Érdekes, hogy pár év alatt mennyit fordult a világ, lassan a nők fognak udvarolni a férfiaknak, de én nem akarok annak a világnak a részese lenni. Szerintem pont ettől férfi a férfi, hogy az övé a vezető fő szerep és a nő pedig támogatja, így tartják a pillért együtt az, ez az egység felelős az egyensúlyért. Még is hogy nézne már az ki, hogy a nő üti le a férfit és vonszolja be a barlangjába, hogy aztán szaporodjanak. Remélem ez a rémálmom soha, de soha nem következik be, az szörnyű lenne, a maradék büszkeségem is oda lenne, pedig az tartja rajtam a gatyát, na meg a farkam.
- Én is sejtem, de azért szeretném ha kimondanád.
Tudom mit akar tőlem, azt amiben a legjobb vagyok a számára, elégítsem ki, de a rebegő ajkából akarom hallani, hogy tegyem magamévá. Amint ez megvan szíves örömest teszek eleget a kívánságának, tőlem ott csináljuk ahol csak akarja, nekem mindegy.
- Hiszen ismersz, legjobb tudomásom szerint eddig mellettem még sosem unatkoztál, ha így van akkor felesleges is a további szócséplés.Válaszd ki a helyet és már mehetünk is, hogy a kedvedre tegyek.
Érdekes, hogy még nem unt rám, egy ilyen fiatal és szexis csaj általában nem köti le magát egy szeretőnél, de amíg igény van rám addig én elszórakoztatom.
- A teljes igazság az, hogy már unom az automatás kajákat és azért jöttem ide, hogy valami táplálót egyek, ők csak rám ragadtak. Ha szabad érdeklődnöm, milyen jeles alkalomból ebédeltetek itt?
Ha akarja elmondhatja, ha nem akkor nem, nem kötelező, amúgy sem tartozik nekem beszámolóval, valójában tényleg csak kérdeztem, annyira nem izgat, hogy kifaggassam.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Veronica Chloe Foster
Veronica Chloe Foster



TémanyitásTárgy: Re: Zafir étterem Zafir étterem  I_icon_minitime28.05.13 1:11

Nem bírtam kivárni mi lesz az alkudozás vége, de azt szívesen megnéztem volna ahogy a kis csitrik egymásnak estek volna Alexey végett. Tényleg olyan volt az egész, mintha neki nem is lenne bele szólása, csak türelmesen ki kellett volna várnia, hogy végül melyik lány mellett díszeleghet trófea szerepben. Legalább nekem volt gyerekkorom és nem akartam túl hamar felnőtté válni, de őket elnézve... Őszintén sajnálom őket, hogy már ilyen fiatalon azon jár az eszük, hogy melyik férfinak kellene szét tenni a lábukat. Nekik még Barbie babával kellene játszaniuk és nem férfiakkal.
- Ennyire szeretnéd hallani, hogy vágyom rád? - Sejtelmes tekintetemet tetéztem azzal, hogy érzékien bele haraptam alsó ajkamba, persze mindvégig úgy, hogy szemébe néztem. Egy-két csábos tekintet, szempilla rebegtetés és már mindenki a lábaim előtt hever. Ezért is imádok ennyire nő lenni.
- Akár elmehetnénk hozzád is, vagy izgalmasabbá is tehetnénk a dolgot, ha egy nyilvános helyen esnénk egymással, ahol le is bukhatunk. - Alexey háza közelebb van, mint bácsikámé és szerintem ott már javában megy a birkózás. Annyira lényegtelen hol esünk egymásnak, engem úgy is csak az foglalkoztat, hogy élvezzem.
- Keresned kellene már magad mellé egy nőt, aki főzne rád. - Biztosra veszem, hogy találna maga mellé egy nőt aki főzne rá, csak ott kezdődnek a bajok, hogy onnantól kezdve kordában kellene tartani magát, mert nem minden nő képes eltűrni ha nem lehet Ő az egyetlen.
- Nem akartam vele dicsekedni, de megöregedtem. Azért ugye még így is vonzónak találsz? - El sem akarom hinni, hogy már húsz éves vagy, nem sokára jönnek a ráncok és búcsút inthetek feszes bőrömnek, de addig ki szeretnék élvezni minden egyes pillanatot.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Zafir étterem Zafir étterem  I_icon_minitime30.05.13 2:54

Véleményem nincs pedofil fejem és a homlokomra sincs ráírva hogy a kislányokat szeretem, mert nekem a 16 évesek már annak számítanak, valaha randiztam ennyi idős lánnyal, de akkor én is még csak 13 voltam. A lényeg, hogy eddig úgy gondoltam nem azt közvetítem a fiatal lányoknak akik még a macijukkal alszanak, hogy akarok tőlük valamit. Még cukorkát sem tartok magamnál nehogy félreérthető legyek, de ezek szerint a mai fiataloknak nem számít semmi csak a jó megjelenés és a hosszú farok. Nekem azért nekem is több kell egy szép arcnál vagy nagy cicinél, mondjuk a személyigazolványa, az nem árt.
- Jó hallani, szeretem ahogy az ajkaid formálják azt az egyszerű szót, felizgat.
Érzékien beleharapott az alsó ajkába amire én már csak mosolyogni tudtam, mert jól ismerem ezt a nézést hozzá, ezután kerülnek le a ruháink és állat módjára egymásnak esünk mint akik egész idáig cölibátusban éltek és most kiengedik a fáradt gőzt.
- Határozottan tetszik a nyilvános szex felvetésed, ezek után nemó maradt más választásom mint támogassam az ötleted. Milyen nyilvános helyre gondoltál? Telefonfülke? Park? Esetleg egy mosdó?
Lehet perverz vagyok, de szeretem köztereken csinálni, nem csak a lebukás izgat, hanem az a tudat, hogy valaki figyel közben és örömét leli benne. Fura hajlamaim vannak ezt anélkül is felismerem, hogy bárki rávilágítana.
- Lehetne házvezetőnőm, de felesleges pénzkidobás lenne.
Ritkán vagyok otthon ezért nagyon rendetlenséget sem csinálok, amit meg még is azt én is el tudom pakolni. A másik ötletem egy feleség lenne, de nincs kedvem nősülni, hacsak nem találom meg a számomra tökéletes személyt.
- Nahát, nem is tudtam. Boldog Születésnapot! Ha ezt tudom kaptál volna tőlem valami szépet, de így csak magammal szolgálhatok, de szerintem azzal is meg leszel elégedve, ahogyan ismerlek. Persze, hogy vonzó vagy ha nem jobban.
Nem tűnik öregebbnek, de ebben a ruhában kifejezetten gyönyörű, jó hogy szoknyát vett fel, könnyebben bejut alá az ember. Most csak erre tudok gondolni, a kezemet a combjára teszem és felsimítom a szoknyáját, közben szenvedélyesen megcsókolom.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Veronica Chloe Foster
Veronica Chloe Foster



TémanyitásTárgy: Re: Zafir étterem Zafir étterem  I_icon_minitime31.05.13 1:35

Valamilyen szintem meg tudom érteni ezeket a tiniket, nekem is gyengéim az idősebb férfiak, de azért én ilyen idős koromban még nem azzal foglalkoztam kinek is adjam oda magam. Tudatosan vártam, nem akartam semmit sem megbánni, de most azokat az elmulasztott éveket is bepótlom. Most már elmondható rólam, hogy felnőtt vagyok és hozzám képest ezek a tinik még igazán gyereknek számítanak. Aláírom külsőre már érettek, sőt becsapósan felnőttesen öltözködnek, de azért még is csak kamaszok.
- Kívánlak Alexey. - Egyszer igazán meg fogom égetni magad, nem szép dolog ennyire játszani a tűzzel, de még sem tudok jó kislány módjára viselkedni. Szeretem izgatni a kedélyeket és látni az aktuális áldozatomon mennyire élvezi a kialakult helyzetet, de még ezek után mennyire élvezzük majd egymás társaságát.
- Legkézenfekvőbb választás a mosdó lenne, ha tényleg nem tudnál uralkodni magadon addig, hogy elmenjünk valahová, ahol nem bukhatunk le. - Nem hiszem, hogy ez perverzió lenne, de engem izgat a lebukás veszélye, valahogy ettől még izgalmasabb az együttlét. Add egy kis pikantériát a szexhez.
- De azért enned kellene rendszeresen valami táplálót, már csak azért is mert bírnod kell erővel... Főleg, hogy annyira szeretlek lefárasztani. - Nem azt mondom, hogy most azonnal vegyen el egy olyan nőt, aki tud főzni és ezért Alexeynek több energiája lenne, hogy nem eszik annyi mű kaját, de azért mégis törődök vele. Igaz csak szex van közöttünk, de az meg piszkosul jó.
- Köszönöm. Azért nem tudtad, mert nincs nagy jelentősége, egy évvel öregebb lettem, de még mindig ugyan annyira telhetetlen vagyok. - Nem szeretem megünnepelni a szülinapomat, ez is csak ugyan olyan nap, mint a többi, közelebb kerültem a ráncokhoz és ezt nehéz elviselni. De most Alexey a gyógyír számomra. Csókját viszonoztam, de combjára tévedt keze bajjóslatú volt, ezért is szakadtam el ajkaitól, nehogy aztán jobban elkalandozzon keze a kelleténél itt mindenki előtt. Egy pillanat alatt pattantam fel mellőle.
- Doktor úr csillapíthatatlan vágyat érzek, esetleg lenne rá orvossága? - Minden bájerőmet felhasználva rebegtettem meg szempilláimat. Lassú léptekkel indultam meg a mosdó felé, biztosra vettem hogy figyel én pedig szánt szándékkal hergeltem a kedélyeket ringó csípőm látványával.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Zafir étterem Zafir étterem  I_icon_minitime02.06.13 23:24

Nem kívánom kommentálni ezeknek a lányoknak a viselkedését ennyi idős koromban én még kiskocsikat gyűjtöttem és a makettjaimat építgettem. Igaz viszonylag gyorsan elvesztettem a szüzességemet, de utána nem folyton azon járt az eszem. Ha így folytatják tovább az lesz a vége, hogy harminc éves korukra úgy fognak kinézni mint egy kiélt kurva és még a nevelőapjuk sem akasztana be nekik. A végén egy bárban fogják árulni a testüket, de szinte biztos vagyok benne, hogy nem kellenek senkinek sem.
- Zene füleimnek.
Tetszik, hogy még ennyi idősen is el tudok csábítani egy ilyen fiatal lányt. Hiába akarnám megjátszani a szerényet tény, hogy jól tartom magam a többi harmincas férfihoz képest, legalább öt évet letagadhatnék, és ennek fényében addig élvezem az életet amíg lehet.
- Szerintem nem csak a magam nevében beszélek azzal ha azt mondom, hogy nem csak én vagyok képtelen kibírni egy egész autóutat amíg olyan helyre nem érünk ahol megkaphatlak. Irány a mosdó.
Imádom, hogy ilyen hatással vagyunk egymásra, a közös szenvedély szinte elemészti a testemet és a lelkemet, de egyáltalán nem bánom, sőt még én teszem rá a fát, hogy jobban égjen, nem akarok várni most teszem magamévá és nem érdekel, hogy ki látja, had nézzenek csak.
- A legjobb tudomásom szerint eddig nem volt panasz a teljesítményemre, ne törődj vele, hogy mit eszem.
Még ha nincs időm normálisan enni arra mindig odafigyelek, hogy tápláló legyen. Néha még leülni sincsen időm állva eszek, mondjuk egy- egy műtét közben még enni sem tudok. Felesleges nekem bejárónő vagy akár feleség. Nem való nekem a nősülés, egy asszony sem érdemli meg, hogy a férjére várjon hajnalig. Ha igazgató lennék több időm lenne akkor lehet belevágnék, de így, szinte lehetetlen egy kapcsolatot fenntartani Veronicával is olyan amilyen.
- Reméltem is, hogy nem változtál, szeretem azt a telhetetlen természetedet. Főleg amikor kielégülten pihegsz mellettem.
Kikerekedett szemekkel nézek rá amikor letépi a kezemet a combjáról és felpattan mellőlem, pedig a csókomat viszonozta, sőt úgy falta az ajkamat mint aki ennél jobbat még sosem érzett, de amint bejelenti a vágyait minden a helyére kerül.
- Hogy a viharba ne lenne? De előbb a hőmérőmmel ellenőrizném azt a csillapíthatatlan vágyat.
Lassan felemelkedtem a székről és követem a ringó csípőjét a mosdó felé. Alig várom, hogy újra meggyötörhessem a testét újabb orgazmushullámokkal majd mindketten elégedetten távozzunk. Nincs is jobb egy kis délutáni testmozgás.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Veronica Chloe Foster
Veronica Chloe Foster



TémanyitásTárgy: Re: Zafir étterem Zafir étterem  I_icon_minitime03.06.13 1:34

Nem is tudom mi ragadott meg benne először, talán a kisugárzása van a sármos mosolya? Fogalmam sincs, de már az első pillanatban tudtam, hogy kell nekem és meg is meg is fogom kapni. Egyszerű is volt elcsábítani, látszott rajta hogy Ő is akarja, akkor meg még is miért ne érezzük egy kicsit jól magunkat? Most is ugyan azt a tekintetet vélem felfedezni, mint akkor. Nagyon is sokatmondó most is számomra. Ezért nem is esik nehezemre egy kicsit hergelni is tudatni vele szándékaimat.
- Ezek szerint már hozzá szoktál a türelmetlenségemhez, felesleges is lenne szerintem egymást megvárakoztatni. - Nem bírnám már túl sokáig vissza fogni magam, mégis egy nyilvános helyen vagyunk, ezért nem eshetek neki úgy, ahogyan szeretnék. Viszont a mosdóba minden más lenne, ott senki sem látna meg minket és ha elég halak tudunk lenni hallani sem fog minket senki.
- Ami azt illeti eddig tényleg nem volt panasz rá, de azt akarom, hogy ez így is maradjon. - Ki tudja meddig fog még ez a kis viszony közöttünk zajlani, de addig még egymással elszórakozunk elvárom tőle, hogy tartsa a megszokott színvonalat. Csodálom, hogy az hosszú munkanapok után is van annyi ereje, hogy engem nagyon elégedetté tegyen. Csak imádni tudom azt a vehemenciát, ahogy bánik velem.
- Melletted csak is kielégült tudok lenni. - Suttogtam ajkai közé. Nehezemre esett elszakadni tőle, de vágyok a kielégülésre és ahhoz egy másik helyet kell felkeresnünk. Csupán pár métert kell megtennünk és már is elengedhetjük magunkat és vágyainkat is szabadjára engedhetjük. Mindössze egy sejtelmes mosollyal díjaztam szavait, nagyon is erre a válaszra számítottam. Neki dőltem a mosdó ajtókeretének úgy vártam hogy utol érjen. Mint egy éhes vadállat úgy húztam be ajkaira tapadva. Nem vacakoltam, kezem egyből nadrágja gombjára csúszott, majd a sliccére hogy kiszabadítsam az ott rejtőzködő fenevadat.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Zafir étterem Zafir étterem  I_icon_minitime03.06.13 1:57

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Zafir étterem Zafir étterem  I_icon_minitime31.08.13 21:45

Nancy ♣ Danny
Ügyvédi Iroda - folytatás

Felettébb elégedett vagyok magammal, hogy szerinte is pontos voltam. Az első lépés tökéletesen sikerült, úgyhogy a többivel sem lehet gond. Miket is beszélek? Nem lesz gond! Minden úgy fog alakulni, ahogy elterveztem és az este kárpótolni fog azért, amiért miatta kellett felidéznem a múltat. De ugye addig még el kell jutni.
- Hanyagoljam az erős giccset? - kerekedik el a szemem és teljesen kétségbeesett arccal nézek rá.
Pont mintha olyasmit terveztem volna. Mintha az egész este abból állni, hogy giccses helyekre viszem és ezzel az egy mondattal minden számításomat keresztülhúzta volna.
- Ezek szerint a víz alatti, delfinekkel körülvett helyszín nem lesz jó? Pedig az a megfelelő első randevúhoz - az utolsó szavaknál már mosolyra a szám.
Nem, nem elszólás, tényleg randevút akartam mondani. Nagyon érdekel, hogy erre az apró nyelvbotlásra mi lesz a reakciója. Bár ha jól sejtem, nem fog repesni az örömtől. Ahogy engem sem dob fel a hír, hogy ő volt az, aki elárult rólam ezt-azt az elragadó titkárnőjének.
- Polly... - ismétlem akaratlanul is a nevet, mintha most próbálnám az eszembe vésni.
Igazából csak furcsállom, hogy nem rémlik a név. Lehetséges, hogy nem volt még dolgom olyan nővel, akit így hívtak volna? Vagy csak szimplán nem volt olyan felejthetetlen az illető.
- Kár. Pedig igazán ígéretes volt, amikor tegnap találkoztam vele - jegyzem meg sértett, szomorú hangon.
A valóságban persze nem bánt annyira a dolog. Talán jobb is így. Fene se akarta volna egy közös este után újra és újra látni, amikor idejövök. Így belegondolva, tényleg szívességet is tett nekem, hogy beszélt rólam. Meg is köszönném, ha nem sürgetne annyira az idő. Pontosabban a türelmetlenségem az, ami közbeszól. Indulni akarok. Érezni a kormányt és a bőr ülést. Szerencsére már csak percek kérdése és bent ülhetünk.
- Nem várok semmi különlegeset. Csak egy kellemes estét, amit magával tölthetek - fordítom oldalra a fejem, hogy rá tudjak mosolyogni, aztán már indítok is.
Az út nem mondható éppen rövidnek, de szándékosan választottam a közeli várost, Vegas helyett. Több előnye is van, ha ott vacsorázunk. Legfőképp az, hogy ott biztos nem lát meg egyetlen alkalmi nő sem és még véletlen sem rendez jelenetet.
- Remélem nem bánja, ha a gázra lépek. Különben soha nem érünk oda - mondom, de választ sem várva lépek erősebben a gázra.
Valódi mosoly ül ki az arcomra, ahogy hangosabban dorombol a motor. A sebességnek köszönhetően pedig elég hamar odaérünk az étterembe. Bent pedig, ahogy megbeszéltem a főnökkel és a pincérrel, külön helységben rendkívüli asztal vár minket. Sehol senki, csak mi ketten és a kívánságainkat leső pincér, aki néha felbukkan.
Kezdődhet az este!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Zafir étterem Zafir étterem  I_icon_minitime31.08.13 22:04

Azért lássuk be, hogy érdekes kimenetele lehet egy olyan estének, vagy akár csak ismeretségnek, ahol mindkét fél úgy gondolja, hogy ő az, aki irányít, hogy ő az, aki mindig nyer, és meg sem fordul a fejében, hogy ez valamikor ne így történjen. Régen volt már arra példa, hogy a dolgok másképp zajlottak volna, mint ahogy terveztem, úgyhogy most sem merül fel bennem, hogy ez ne így lenne. A kétségbeesett arc láttán akaratlanul is elmosolyodom, bár azért sejtem, hogy erősen túloz, de ezt nem teszem szóvá. A delfinek említésekor pedig igen... még röviden fel is nevetek. Azért lássuk be, akármiket is hallottam róla, mégis csak szórakoztató a maga módján, mégha nagyon jól sejtem is, hogy mi van ennek a hátterében.
- Igen az ilyesmi pont a giccs kategóriájába tartozik. Ha valaki úgy képes csak eladni magát, hogy túl sok a körítés, akkor ott már régen hiba van. - rántom meg finoman a vállam. Úgy gondoltam mindig is, hogy ha valaha lesz valaki, aki képes levenni a lábamról, elvinni a figyelmemet a munkáról és a kötelezettségről, akkor az olyan ember lesz, aki elég határozott és karizmatikus ahhoz, hogy ne legyen szükség semmi pluszra körülötte. A kis elszóláson, vagy épp direkt célzáson persze, hogy megakadok és leheletnyit fel is szökik a szemöldököm.
- Randevú Mr. Rush? Egyszerű vacsoráról volt szó nem igaz? Ha jól sejtem szívesebben vitte volna ágya drága Polly-nkat, mint hogy velem vacsorázzon, főleg mert én nem tudok önnek semmiféle plusz szolgáltatást sem biztosítani. - persze, tudom én, hogy miért sajnálja annyira, hogy elmondtam a lényeget a leányzónak. Minden bizonnyal kellemes estét töltött volna el vele egyszer, aztán ugyanúgy lepasszolta volna, mint a többit. Hát én pedig pont ettől akartam megkímélni azt a lányt, így is biztosan lesznek még elegen, akik kihasználják a nagy fiatal naivitást.
- Tudja, igazán buta dolog keverni az üzletet az élvezettel, önnek sem lett volna jó, ha miután ejtette szegényt pár naponta nézhette volna a savanyú képét, és ez nekem sem kedvezett volna, úgyhogy azt hiszem mindketten... sőt mindhárman így jártunk a legjobban. - mosolyodom el. És ez a lényeg igaz? Hogy minél többen jól jöjjenek ki egy adott helyzetből, jelen esetben pedig ez nagyon igaz, és nem is kellett hozzá sok minden, csak néhány mondat, amit elejtettem egy fiatal lánynak.
- Szóval egy kellemes estét. Akkor minden rendben, én is így gondoltam. - egy kicsit meg is nyomom az "egy" szócskát, de mégis apró mosoly bujkál a szám szegletében. Lássuk be, szórakoztat a srác, akármennyire fiatal is, bár tudom jól, hogy kifejezetten nagy tapasztalata van abban, hogy is kell levenni a nőket a lábáról. Igazából arra vagyok leginkább kíváncsi, hogy vajon mennyi türelme van, mert azt nehezen hiszem el, hogy csak egy szimpla vacsorára vágyik, de hogy nem fogja egy könnyen megkapni, amit akar, az is tuti. Az út mindenesetre hosszú, és nem sok kedvem van a felesleges fecsegéshez, úgyhogy inkább a tájat fürkészem. Igazság szerint nem nagyon jártam még a szomszéd városokban, úgyhogy kifejezetten kíváncsi vagyok, mi is a végcél.
- Mintha tényleg engedélyt várna... - rázom meg a fejem egy mosoly kíséretében, hiszen még ki se mondta az utolsó szót, máris a gázra lépett és váltott magasabb sebességre. Egyébként is teljesen jogos a dolog. Látszik, hogy jól vezet, nem fogunk felkenődni a következő fára, úgyhogy kár lenne húzni az időt felesleges kocsikázással. El is érjük végül a célt, ahol még külön terem is a rendelkezésünkre áll.
- Úgy látom kitett magáért, ez igazán dicséretes. Netán már a menüt is előre lefixálta, vagy abba van beleszólásom? - lépdelek közelebb az asztalhoz, finoman körbehordozva a tekintetemet az asztalok között, felmérve, hogy mennyire puccos is a hely, ahova hozott. A blézerből pedig szépen kibújok, hogy a legközelebbi akasztóra helyezzem fel. Így már átsejlik a fekete fehérnemű a blúz alól, de csak éppen hogy, a tőlem megszokott diszkrét formában.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Zafir étterem Zafir étterem  I_icon_minitime31.08.13 22:38




Még
csak most kezdődött az este, de már piszkosul élvezem a vele töltött időt. Pedig őszintén megvallva nem hittem, hogy az ágyba jutás előtt akár egy perc is élvezetes lenne vele. De kivételesen tévedtem! Ritka pillanatok egyike.
- Akkor még szerencse, hogy van egy "B" tervem. Egy szolidabb kivitelű étterem - mosolygok és azonnal felengedek.
Mintha eddig aggódnom kellett volna amiatt, hogy ha túl giccses helyre viszem, visszamondja az estét! De kimondottan élvezem, hogy játszadozhatok. Jobban, mint az utóbbi hetekben bármelyik nő becserkészését. Minden elismerésem neki!
- Ó, dehogy! Maga téved! Kivételesen. A főnyeremény itt van velem. Polly csak... - vállat vonok.
Nem akarok én ennyire belemenni és elmondani neki az egész klisé dumát. Ha jól sejtem, nála úgysem mennék vele semmire. Túlzottan megismert már a kutatómunkájának köszönhetően. Basszus, mintha engem kellene lenyomoznia, nem apám után érdeklődni! Mindegy.
- Igen, igen. Úgyhogy itt az ideje, hogy köszönetet mondjak, amiért megelőzte a dolgot és így elkerülhettük a kínos szituációkat - mosolygok, majd miután tisztázzuk, hogy mi a célom az estével, már el is érünk a kocsihoz.
Végül is, nem hazudtam neki egy szóval sem. Tényleg csak egy kellemes estét akarok vele eltölteni. Csak ez a kifejezés mind a kettőnknek mást jelent, ha nem tévedek.
A városhatár felé hajtva kicsit felpörgetem a motort. Igaza van, valóban nem várom meg, hogy engedélyt adjon arra, hogy gyorsíthassak. De attól még úgy volt illendő, hogy rákérdezzek nála. A száguldás mellé a pláne az egyre gyakrabban megjelenő mosoly az arcán. Apró lépésekkel, de haladok a cél felé. Az emberek azt állítják, hogy mindig ez az első. Megnevettetni az illetőt. Nos, ezt nálam kipipálhatjuk. Nevetett már és szinte percenként mosolyra húzódik a szája. De nem érem be ennyivel. Folyamatosan próbálok a kedvére tenni. Nem csak az úton, de az étteremben is. Ezért küldöm el egy kézlegyintéssel a pincért és húzom én ki neki a széket, hogy leülhessen.
- Általában szeretem kézben tartani a dolgokat és mindent megszervezni, de a vacsorát te választod ki. Kivéve a bort. Azt előre megrendeltem. Nem egy könnyen beszerezhető fajta - magyarázom és amint leült, én is helyet foglalok vele szemben.
Így tökéletes rálátásom nyílik a blúzára. Csak egy lopott pillantást vetek rá és magamban konstatálom, hogy tetszik, amit a vékony anyag sejtet. A pincér pedig ekkor jelenik meg újra, hogy elénk tegye az étlapot. Kitűnő időzítés. Remélem a felszolgálás is ilyen simán fog menni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Zafir étterem Zafir étterem  I_icon_minitime31.08.13 23:05

- Áh, egy "B" terv, igazán nagy mázlim van! - mosolyodom el. Ténylegesen a mai este folyamán már sokadik alkalommal. Valahogy sejtem, hogy ez a b terv dolog inkább csak duma, eleve nem állt szándékában giccses helyre vinni. Azért lássuk be, hogy a stílusom és az irodám is azt mutatja, hogy nem vagyok az ilyesmi híve, hiszen az öltözetem is egyszerű és a berendezés sem hivalkodó. Az pedig biztos, hogy tökéletesen felmérte a helyzetet, amennyire persze a tegnapi sokk alatt erre lehetősége volt.
- Polly csak egy újabb nőcske lett volna, akit felírhat a listájára igaz? - rázom meg kicsit a fejem. Férfiak... bár nem tudom, hogy egy ilyen fiatal srácot lehet-e máris férfinak nevezni. Sosem értettem, hogy mi értelme van annyi nőt váltogatni az ágyukban. Rendkívül unatkoznak, vagy egyszerűen csak ennyire nem bírják ki, hogy ne elégítse ki valaki a vágyaikat? Persze Danny esetén, ha egy pszichológust kérdeznénk, akkor biztosan a vele történtekre vezetné vissza az egészet és ez egészen korrekt is lenne a részéről, én is nagyjából ezt tippelem. Vajon, ha az anyja nem öli meg magát, akkor most nem ilyen lenne, mint most? Vagy akkor is ugyanígy alakul a jelleme, mert ez már adott volt, csak nem tört a felszínre ideje korán? Ez is egy olyan kérdés, amire képtelenség lenne választ adni. Az pedig, hogy lenyomoztam... nálam alapvető fontosságú. Sokkal inkább tudom, hogyan kezeljek valakit, ha tisztában vagyok a vele kapcsolatos fontosabb információkkal és az én szakmámban rendkívül fontos, hogy tudjam, hogyan kell kezelni az embereket.
Elérjük végül az éttermet, kellő gyorsasággal és nem lep meg, hogy diszkréten külön helyiséget foglalt a számunkra. Akár még az is esélyes, hogy eleve ismeri a tulajt, így nem volt nehéz dolga. Vajon hány nőt hozhatott már el ide? Leülök, miután letettem a blézert, és engedem, hogy betolja szépen alattam a széket.
- Ez nem lep meg, és máris tegeződésre váltunk? - döntöm oldalra kicsit a fejem. Úgy fest, hogy nem merült fel benne, hogy engedélyt kérjen. Vehetjük ezt bátor lépésnek is, de ki tudja. Jelen esetben mondjuk, hogy elég időt hagyott és elég mosolyt csalt az arcomra, hogy ne akadjak fenn ezen végletesen. - Hát rendben, gondolom valamilyen rendkívül drága darabról lesz szó.
Azt már nem teszem hozzá, hogy én és az alkohol... majd mértéket tartok. Mondjuk csak egy pohár és kész. Amikor aztán megérkezik a pincér is az étlappal, szépen magam elé veszem a sajátomat és lapozgatni kezdek.
- Ajánljon... akarom mondani, ajánlj valamit, amit igazán jól készítenek el itt, mondhatnánk, hogy a ház specialitása. Nem vagyok túl válogatós, ha finom ételekről van szó, úgyhogy csak bátran. - és az a típus sem vagyok, aki salátát eszik, aztán meg csorgatja a nyálát a másik normális ételére. Nem vagyok híve a diétának, az egész hülye időpocsékolás. Minden reggel lenyomom a magam öt kilométerét, úgyhogy nem kell vigyáznom az alakomra, ami az evést illeti. Persze azért figyelek az egészséges kosztra, de időnként kirúghatok a hámból.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Zafir étterem Zafir étterem  I_icon_minitime31.08.13 23:34




Nincs
szükség arra, hogy megerősítsem a megállapításában. Tudja jól, hogy csak egy estére használtam volna a titkárnőjét, aztán eldobnám, mint egy használt ruhadarabot. Így megy ez.
- Igazából, nem vezetek listát - jegyzem meg mégis csak a tisztánlátás végett.
Ezután viszont tényleg irány az étterem. Sokkal kellemesebb az út, mint gondoltam. Főleg azután válik azzá, hogy a gázra léphetek. Bent pedig újra visszaváltok úriemberre. Felkerül az álarc és a mosoly mind csak betanult részlet.
- Csak ha nincs ellenedre... - nézek rá kérdő tekintettel.
Igazából, ekkor vétettem az első hibát a mai este folyamán. Amíg nem jegyezte meg, észre sem vettem, hogy váltottam. A fene vigye el ezt a megszokást! Általában, mire egy étteremig eljutok egy nővel, már javában forr a levegőt. Ezért tegeztem őt is reflexből. De úgy tűnik, ő szándékos lépésnek veszi. Nem is olyan nagy baj.
- Persze, ha ezzel elveszítem a nehezen összegyűjtött jó pontjaimat, akkor nem ragaszkodok a tegeződéshez. Bár tény, hogy kényelmesebb lenne. Mindkettőnknek - mosolyodok el.
Nem hiszem, hogy annyira ragaszkodna a magázódáshoz, de jobb biztosra menni. Tényleg nem akarok mindent újrakezdeni és megküzdeni minden egyes mosolyért.
- Úgy is fogalmazhatunk. De szebben hangzik, ha azt mondjuk, hogy különleges - pontosítok.
Tény, hogy méregdrága bor, de mit számít az nekem? Könnyedén kiperkálom az árát.
- Szóval mégis én döntsek, hogy mi legyen a mai menü? - húzódik elégedett vigyorra a szám és csak intek a pincérnek, aki tudja, mit kell hoznia.
- Hadd döntsek én. Nem fogod megbánni - mosolyodok el, újra amolyan utólagos engedélyt kérve tőle.
Igen, előre megbeszéltem a pincérrel, hogy mit készítsenek majd el. De attól még meghagytam neki is az esélyt, hogy azt rendeljen, amit szeretne. Végül mégis rám hárul a feladat. El persze nem árulom, hogy mit kapunk majd. Szép sorban úgyis megkapjuk a fogásokat. Pont, ahogy azt elvárom.
- Remélem nem kell sehova sietned. Egy teljes este az enyém veled, nem egy vagy két óra - mondom, de mire a mondat végére érek, már hozzák is a különleges előételt.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Zafir étterem Zafir étterem  I_icon_minitime01.09.13 7:33

Én pedig ennek a hibának kifejezetten örülök, hiszen azok alapján, amiket róla olvastam szinte biztos vagyok benne, hogy a széles mosoly és az előzékeny jellem afféle álca nála, semmi több. Hogy mindez miért alakult ki, és hogy mindenképpen ez ilyenné vált volna vagy sem, az már más tészta. Mindenesetre határozottan tetszik, hogy egy pillanatra hibázik, de különösebben nem akadok fenn rajta.
- Végülis talán tényleg így könnyebb mindkettőnknek, bár én általában a hivatalos hangnemhez vagyok szokva, de majd igyekszem ezúttal váltani. - eresztek meg egy újabb mosolyt, ezen az estén már a sokadikat. Tényleg egészen jól érzem magam, még akkor is, ha tudom, hogy mi a célja azzal, amit csinál és tudom, hogy nem fogja elérni. Igazán érdekes helyzet az egész, mert minden bizonnyal ő pontosan ugyanezt gondolja, hogy majd ő nyer.
- No és még talán egy pillanatra visszatérve a kis listádra, amit végeredményében nem vezetsz... ezt muszáj megkérdeznem, mert mindig kíváncsi voltam rá... - rövid szünetet tartok, amíg kihozzák a bort és csak akkor folytatom, amikor a pincér újra eltűnt. Biztosan meg fogja lepni a kérdésem, de találkoztam már hozzá hasonló pasikkal, úgyhogy miért is ne kérdezzek rá erre az apróságra? - Tényleg nem unalmas minden reggel másik nővel, vagy egyedül ébredni? Gondolom a legtöbbnek még a nevét sem tudod. Ez így olyan, mintha... nem is tudom, nem lenne kedvenc ételed, amihez mindig szívesen visszatérsz. És egy idő után folyton attól kell tartanod, mi van, ha kiürül az étlap és már semmi sem köti le igazán a figyelmed. - kíváncsian dőlök hátra a székben. Tényleg érdekel a válasza. 22 éves, és minden bizonnyal a város fiatal és könnyűvérű nőcskéinek a fele már meg volt neki, vagy legalábbis gyorsan közelít ehhez a számhoz. Igaz, hogy az én életemben sincs komoly kapcsolat, de nem is váltogatom a pasikat, mint más az ingét. Igazából nem foglalkozom a pasikkal, hiszen ott van nekem hű társnak Bruno, őt pedig nem váltanám le senkiért. Az étlap megérkezésekor végül tényleg átadom neki az irányítást, de főként azért, mert érdekel az ízlése.
- Miért gondolom azt, hogy eleve erre a válaszra vártál és már minden le volt szervezve. Biztos szomorú lettél volna, ha mégis magam választok. - rázom meg a fejem egy újabb rövid nevetés kíséretében. Képtelen vagyok megállni, hiszen olyan elégedett vigyor terül szét az arcán, hogy azt letagadni is nehéz lenne.
- Végülis ráérek, amit kellett, azt elintéztem, de korán kelek, úgyhogy azért mindenképpen emberi időben ágyba kell kerülnöm. - és igen, ezt értse, ahogy szeretné. Ha jól sejtem, akkor biztosan úgy fogja majd, ahogy neki jól esik, sőt, talán még gondolatban hozzá is teszi, hogy minden bizonnyal vele fogok majd ágyba kerülni. Gondolja csak ezt nyugodtan, elég ha én tudom, hogy nem így lesz. Lassan kortyolok a borból, aztán újra rá pillantok miután egy biccentettem a pincérnek afféle köszönetképpen.
- No és mesélj nekem kicsit magadról. Tudod úgy, mintha nem tudnék még rólad annyi mindent, mit szoktál beadni a lányoknak? - biztosan vannak jól bevált trükkjei, meg lennék lepve, ha nem lennének.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Zafir étterem Zafir étterem  I_icon_minitime01.09.13 13:11

Kénytelen vagyok elismerni, hogy hibát követtem el. Nem akartam, de így alakult. A terveimben az szerepelt, hogy majd az ágyamban tegezésre váltunk, de ez már nem fog megtörténni. Mármint csak az időpont már, a terv alapjaiban ettől nem változik.
- Ha mégsem megy, csak szólj és váltunk. Nem szeretném, hogy kényelmetlenül érezd magad - jegyzem meg és kivételesen tényleg komolyan beszélek.
Nem akarom, hogy rosszul érezze magát ezen az estén. Nekem is érdekem, hogy el legyen ájulva mindentől a nap végére és ennek megfelelően beleadok mindent.
- Mondták már, hogy pont annyit kérdezősködsz, mint az a bizonyos orvosom, akitől meg akarok szabadulni? - felelek kérdéssel a kérdésre.
Az egész csak kicsúszik a számon, de még utólag sem bánom. Rá valószínűleg úgysem hatok a sok ócska szöveggel, amit ilyen esetekben használni szoktam. Az őszinteség viszont jó pont lehet.
- Nem ráérek majd ezen akkor aggódni, ha tényleg eljön az az idő, és az étlap végére érek? - húzódik mosolyra a szám, reflexből vágva vissza egy újabb kérdéssel.
Ha már ennyire szeret kérdezősködni, miért ne tehetném én is? Persze ezzel jobb lesz, ha óvatosan bánok. Nem akarom még véletlen sem megbántani. De mivel az öltözetének köszönhetően állandóan a szemem előtt lebeg a cél, azt hiszem ilyesmitől nem kell tartani. Tudok én bánni a szavakkal és bármit kimagyarázok, ha szükséges. A következő pillanatban viszont eltűnik a nagy vigyor az arcomról és rövid időre, de levetem az álarcot.
- Nem szoktam szomorkodni. Semmi miatt - jegyzem meg csak a tisztánlátás végett és meg sem próbálok úgy tenni, mintha az étlapot vizsgálnám.
Egyenesen a tekintetébe mélyesztem az enyémet, aztán mégis felengedek és már nem próbálok bizonyítani semmit. Már az is túl sok, hogy erre a röpke pillanatra láthatta az igazi énemet. Vagy legalábbis azt, ami ahhoz a legközelebb áll.
- Ha szeretted volna, minden gond nélkül tiéd lenne a választás. Nem akarok rád erőltetni semmit - mondom végül az újabb sablonszöveget.
Nem azért, mert úgy érzem, hogy menteni kell a helyzetet, inkább azért, mert az újabb stikli után muszáj volt visszatérnem ehhez. A következő mondat viszont már hihető és minden pont olyan, mint eddig volt.
-  Mit szólnál ahhoz a mesebeli éjfélhez, mint határidő? - vetem fel az ötletet. - Addigra ágyban leszel - ígérem egy átlagos mosollyal, magamban pedig ezzel nehezítem a kihívást.
- Mi lenne, ha inkább te mesélnél? Szakmai titkokat nem szeretek elárulni. Meg abban mi a jó, ha elismétlem, amit már úgyis tudsz? - vonok vállat unottan, de egy, az arcom szélén bujkáló mosollyal.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Zafir étterem Zafir étterem  I_icon_minitime01.09.13 18:32

És igen azt hiszem még mindig úgy gondolja, hogy ha levesz a lábamról az éppen elég, de az a nagy helyzet, hogy nálam cseppet sem működnek azok a dolgok, amiket jól megszokott másoknál. Nem adom könnyen a bőröm, azaz igazság szerint nem is szándékozom odaadni semmit. Ettől persze lelkesen próbálkozhat és megpróbálhat megcáfolni.
- Ügyvéd vagyok, úgyhogy ezen nem kellene meglepődnöd. Szakmai ártalom, és attól tartok ezt igen nehezen fognám vissza. - döntöm oldalra kicsit a fejem egy mosollyal. Úgy látom, hogy a választ azért határozottan nehezen adja, bár attól még kíváncsi vagyok rá, hogy mi lehet. Aztán végül egész ügyesen oldja meg, bár ez inkább kicsit kitérő megoldás, mint az igazság. Kénytelen vagyok újra röviden felnevetni. Kellemetlen, mert már az a pár korty bor is rosszat tett, amivel indítottam, úgyhogy mindenképpen meg kell állnom az egy pohárnyi adagnál. Muszáj!
- Tehát a jövő nem sokat számít, mindent értek. Azért kíváncsi leszek, ha elfogy az az étlap, akkor mihez kezdesz, vagy ha már túl sok minden köszön vissza a hétköznapokban. Akkor költözöl? - hát igen, lássuk be, biztosan oka volt annak is, hogy ilyen távolra hozott Vegastól. Simán el tudom képzelni, hogy pont attól akarta megkímélni saját magát, hogy ne adj isten összefusson valami lánykával, akinek még a nevét sem tudja. Végülis érthető a félelme. Aztán egy leheletnyi őszinteség is előkerül, amikor kellemetlenebb témát érintünk. Felszökik kicsit a szemöldököm és megcsóválom a fejem.
- Azt hiszem az régen rossz, nincs ember a talpán, aki nem érzi magát néha kellemetlenül, vagy egyenesen pocsékul... - ez még néha velem is előfordul, bár persze igazán ritkán. Olyan ez a srác, mintha tényleg mindenféle érzést kiölt volna magából, mindent ami negatívan hat rá. De ez egyértelmű, hogy teljesen lehetetlen, maximum elzárhatja azt, ami problémás, és amit nem akar elő engedni. Viszont az egyszerűen tény, hogy örökre semmit sem lehet elpakolni oda, ahol senki sem látja, maximum egy időre. A sablon válaszra csak egy alig hallható sóhajjal rázom meg a fejem, és újabbat kortyolok a borból. Biztosan rengeteget gyakorolta ezeket igaz?
- Rendben, ebben azt hiszem kiegyezhetünk, de remélem üvegcipellő nem lesz. - pillantok az órára jelentőségteljesen. Korán kelek ez tény, bár dolgoztam már úgy is, hogy előtte alig aludtam néhány órát, úgyhogy egy erős kávéval ezt is kibírom. Ellenben nem akarom, hogy azt higgye, hogy a végtelenségig próbálkozhat, és így azt is egyértelművé igyekszem tenni, hogy nem szándékozom konkrétan vele egy ágyba kerülni.
- Gondoltam más lehet a te előadásodban, mint amit másoktól hallottam, és igazság szerint inkább csak a hivatalos adatokat ismerem, de azokból keveset lehet rólad megtudni. - teszem még hozzá. Mindig más, ha az illető maga adja elő a dolgokat, mintha egy aktában olvasod, vagy ha más szájából szól. De úgy fest, hogy ezt nem szívesen tenné meg. Talán attól tart, hogy elszólná magát, vagy olyasmit is kimondana, amit igazából nem akar? Érdekes!
- Nem is tudom, hogy mit mesélhetnék. A munkám az első az életemben, amit nagyon jól végzek. A második pedig azt hiszem a kutyám, és itt nagyjából meg is akadt a sor. Másra nem igazán jut időm, de sosem éreztem, hogy ez gond lenne. - rántom meg kicsit a vállam. Igazság szerint persze nagy ritkán az én fejemben is megfordul, ami talán minden nőnek az én koromban, hogy egyszer én is megöregszem és akkor pocsék dolog lesz, ha nincs senki velem, aki legalább egy pohár vizet hoz. De... ezeket a gondolatokat mindig nagyon gyorsan elhessegetem és szerencsére csak rendkívül ritkán kerülnek elő.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Zafir étterem Zafir étterem  I_icon_minitime01.09.13 21:19

Meg sem lep azzal, hogy az első adandó alkalommal nekem szegez egy kérdést. Ha jól sejtem, nem ez az utolsó, amit ma meg kell válaszolnom. De addig nincs baj, amíg nem evez veszélyes vizekre vele.
- Akkor jobb, ha hozzászokok a kérdésekhez - jegyzem meg inkább magamnak, de közben rámosolygok.
Ha ilyen kérdéseknél maradunk az este végéig, akkor nincs baj. Sőt, talán még én is élvezni fogom. Egyes válaszok még jó pontot is jelenthetnek nekem. Ha pedig mégis vált majd és kellemetlen kérdéseket tesz fel, ki fogom tudni kerülni a válaszadást.
- Költözés? Nem. Itt a kaszinó, nem fogok eltűnni Vegasból - rázom a fejem magabiztosan.
Eszembe sem jutna elköltözni innen. Most pedig nem fogok elgondolkozni azon, hogy mit csinálok, hogyha már itt nem lesz olyan kapható nő, aki még nem volt meg. Amúgy is, mennyi erre az esély? Nem túl sok. Úgyhogy a kérdés ezen részét ha úgy vesszük, megválaszolatlanul hagyom.
- Maradjunk annyiban, hogyha ez megtörténik, felkereslek és elmondom a döntésem - mondom mégis, csakhogy ne ragaszkodjon kitartóan ahhoz, hogy komoly választ kapjon.
Tényleg nem akarom ilyesmivel elrontani az estét. Bár visszagondolva inkább maradtunk volna ennél a témánál. Ugyanis a következő percekben akaratlanul is levetem az álarcom. Ez már a második hiba a mai este folyamán, amit elkövetek. Mi van velem? Nem lesz ez így jó. Persze hamar összekapom magam és abban sem vagyok biztos, hogy észrevette, mi történt, de én tudom. Ez pedig elég ahhoz, hogy mérges legyek magamra emiatt. Az utóbbi pár évben tökéletesen uralkodtam magamon, erre most...! Mindegy is. Lépjünk tovább egy kellemesebb, kevésbé rizikós témára. Ahol is magamhoz ragadom az irányítást.
- Ha szeretnél, csak egy telefonomba kerül - vigyorgok, de van egy olyan érzésem, hogy nem fog élni a lehetőséggel.
Pedig könnyedén szerezhetnék neki, ha ragaszkodna hozzá. Éjfélre itt is lenne, pont úgy, ahogy az ember elvárná. Vörös párnán, makulátlanul. Tökéletesen.
- Mégis úgy tűnik, hogy a "hivatalos adat" elég ahhoz, hogy kiismerj. Ennyire egyszerű ember lennék? - teszem fel a költői kérdést és komolyan elgondolkozok.
Még véletlen sem várok tőle választ és most először nem is akarom tudni. Az, hogy ő átlát rajtam, nem jelenti azt, hogy valahol hibáztam volna és nem lenne jó életem. Ráadásul, ami a fő, nem fogok egy vélemény miatt változtatni. Senki véleménye miatt!
- De tudod mit? Akkor kérdezz - adom meg neki az engedélyt és nagy mosollyal várom, hogy mivel áll elő.
Hogy miért kapja meg az aduászt a kezébe? Mert tudom, hogy jól jöhetek ki a dologból. Hiszen úgy fair, ha utána én is kérdezhetek tőle. Bármit. Ő is ügyesen bánik a szavakkal, de minél jobban elengedi magát, a reakcióin annál kevésbé uralkodik majd. Nekem ez is elég lesz. Addig viszont beérem azzal a pár mondattal, amit elárul magáról.
- Ha akarnék sem tudnék belekötni abban, hogy jól végzed a munkád - bólintok elismerően, miközben nem nagyot kortyolok a borból.
Bármilyen rohadt drága is, akkor sem ízlik. Még egy elnyomott grimasz is megjelenik az arcomon. Bárcsak sör dukálna az ilyen vacsorákhoz, nem ilyen elit lötty!
- Kutya? Ez most komoly? Itt ér véget a lista? - kérdezek vissza komolyan érdeklődve. - Egy ilyen gyönyörű nőnek csak van valakije!
Nem tudom miért, de meglepett, hogy ennyire nincs az életében senki. Se egy barát, egy bevált szerető, testvér, mit tudom én! Semmi?
- A család? - csúszik ki akaratlanul is a számom.
Nem hiszem el, hogy ennyire egyedül van. Persze ez nekem csak jó. Ha nincs mellette senki, akkor bármennyire is tagadja és elnyomja magában, magányos. Ezek szerint csak annyi dolgom van, hogy előhozzam ezt az érzést belőle és nyert ügyem lesz.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Zafir étterem Zafir étterem  I_icon_minitime01.09.13 22:03

Azt hiszem éppen az lesz ebben az esetében a nehezítés számára, hogy én határozottan a veszélyes vizeket szeretem, úgyhogy biztosan nem fogok megállni az egyszerű kérdéseknél. Majd meglátjuk, hogyan bírja majd, ha ténylegesen előkerül belőlem az ügyvéd, amit bármilyen hihetetlen is, jelen helyzetben próbálok elnyomni. A szavaira csak lassan bólintok, nagyon jól látja a helyzetet és erre kár lenne még plusz szavakat szánni.
- A kaszinó? Ezek szerint nem csak a nők, hanem még a szerencsejáték is a szenvedélyed? Akkor nem csoda, ha az apád kitétele az volt, hogy pszichológushoz járj. - az a helyzet, hogy nem lep meg a dolog és még valahol egyet is értek az apjával, bár nem hiszek annyira abban, hogy az ilyen dokik mindenre képesek. Vannak olyan problémák, aminek olyan mélyre nyúlik a gyökere, hogy néhány beszélgetéssel képtelenség segíteni rajta. Azt hiszem ez az ő esetében is így lehet.
- Rendben, mondjuk úgy, hogy várni foglak, bár igazából elég gyakran cserélődik a városban a felhozatal, tehát ettől összességében nem féltelek. - rántom meg a vállam egy mosollyal. Igazából tényleg nem gondoltam komolyan, hogy elfogynak a lehetséges nőni, csak hát lássuk be, mindig is úgy gondoltam, hogy egy bizonyos kor felett már ciki, ha egy pasi húsz éves kislányokat fektet meg valami bőrkanapén az irodájában. A kis álarc levetést azt hiszem észrevettem, de csak éppen hogy és igazából mélyebben nem foglalkozom vele. Nem azért teszek fel neki húzósabb kérdéseket, hogy azzal felszínre hozzak olyasmit, ami egy pszichológusnak nem megy, inkább csak... kíváncsi vagyok, mire hogy reagál. Újra apró nevetés hagyja el az ajkaimat.
- Hát ez egyáltalán nem lep meg, de nem, köszönöm, az üvegcipellők nem mennek hozzám és ahhoz egyébként is jár egy mesebeli herceg is fehér lovon. Mondhatni így együtt alkot a történet egy kerek egészet. - arról már nem is beszélve, hogy Hamupipőke aztán boldogan élt, míg meg nem halt, és nem arról szólt a sztori, hogy aztán a herceg elvitte a palotába, ahol jól megdöngette, aztán visszaküldte lencsét válogatni. Ez így annyira nem passzol a mesék világába.
- Dehogy! Azért vannak a kérdéseim. A hivatalos adatok csak felületesek és attól még érdekel az is, amit én szűrhetek le, ami ezek mögött van, mert tény, hogy a dolgok mögött mindig van valami mélyebb... mindig. - célozgatok finoman. Tudom, hogy mögötte is van valami, mert ez mindig így van. Senki sem születik efféle érzéketlen nőfalónak, ahogy leírják a srácot. Egyértelmű, hogy a családi horror-sztorija változtatta olyanná a jellemét, amilyenné, de ezt így nyíltan nem fogom kimondani, azt hiszem az hamar kettétörné ezt a kis kérdezz-feleleket közöttünk. Végül megadja nekem a lehetőséget, amit kifejezetten értékelek és tuti, hogy élni is fogok vele. Nem én lennék, ha ez nem így lenne.
- Hát kezdjük finoman, ha a kérdés bármi lehet... - megnyalom kicsit az alsó ajkam és rövid szünetet tartok, még a borba is újra belekortyolok, csak hogy húzzam kicsit az agyát, és mondhatni megizzasszam, mintha csak a tanúk padján ülne. - Mi eddigi életed legszebb emléke? De őszinte választ kérek... nem azt, hogy amikor nagyot szakítottál a kaszinóban, vagy hogy jól megdöngettél valami szőkét... - érdeklődve döntöm oldalra a fejem, tényleg kíváncsi vagyok rá, hogy mit fog mondani. Most esik le, hogy konkrétan még az előételről is elfeledkeztem, úgyhogy mostmár amíg figyelek felszúrok a villámra egyet a könnyed kis sajt-ráktálból és a számba tolom. Reményeim szerint most úgyis ő fog beszélni, így hát megkóstolhatom, milyen az itteni koszt.
- Talán innál valami mást? Nem kötelező a bor, ha nem az a kedvenced. - jegyzem meg a fintort látva az arcán. Ebből is láthatja, hogy nem igazán kerüli el szinte semmi sem a figyelmem.
- Van valakim, Bruno. Sokkal hűségesebb és odaadóbb társ, mint bárki lehetne. Tőle aztán soha nem fogom azt hallani, hogy túl sok időt szánok a munkámra, és keveset vagyok vele. Akkor is örömmel és telhetetlen imádattal üdvözöl, ha éjjel érkezem csak haza.- mosolyodom el, amikor a szemem előtt meg is jelenik az említett kép. Tényleg úgy érzem, hogy nem kell nekem más, mint a kutyám. Ő soha nem bánt meg, nem használ ki és nem tesz nekem keresztbe, miért kéne ennél több?
- A családomat nem akarnád ismerni, bár az anyám rendes nő a maga módján, csak talán túlságosan sok mindent elnéz... - aztán hirtelen elnevetem magam.[/b] - Az apám pedig... vicces, de azt hiszem vele pont, hogy jóban lennél, biztos lenne közös témátok, a kivel, hol és hányszor...[/b] - a végén mégis elhúzom a szám. Igen, azt hiszem az apám miatt ábrándultam ki teljes mértékben a pasikból. Eszem ágában sem lenne olyan lenézett nőnek lenni, mint az anyám, aki mindent megtesz a családért, miközben a férje az irodában kefélgeti a titkárnőjét...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Zafir étterem Zafir étterem  I_icon_minitime01.09.13 22:57

Halvány mosolyra húzódik a szám, amikor a kaszinó szó hallatán kapásból arra gondol, hogy szerencsejáték függő lennék. Kiélvezem a pillanatot, aztán határozottan megrázom a fejem. Tényleg csak a lényeget futhatta át apám végrendeletében.
- Nem játszok. Az enyém a hely - magyarázom büszkén. - Ennek a tulajdonjogát kötötte apám a dokihoz járáshoz - bólintok aprót és akaratlanul is elhúzom a szám.
- Ezt a kapcsolatot fogod megszakítani nekem - mosolyodok el és egy pillanat alatt eltűnik a cseppnyi kellemetlen feszültség, átadva a helyét egy újabb mosolynak.
- Ezek szerint beismered, hogy nem volt sok valóságalapja a kérdésednek? Nem következhet be olyan, hogy elfogynak a könnyen kapható nők - nézek rá várakozóan.
Még ha nem is vallja be, akkor is újabb élvezetes percet szerzett azzal, hogy "tévedett".
- Annyira távol állok én egy hercegtől? Vagy a lovat hiányolod? Gondolom nem kell mondanom, hogy könnyedén szerezhetek - vigyorgok és kíváncsi vagyok, hogy erre mivel áll elő.
Ez már közel sem olyan sejtelmes célzás, mint az eddigiek. Ahogy telik az idő, egyre bátrabb lépéseket teszek meg. Maximum kicsit lassítok, ha nagyon azt látom, hogy kockázatos messzebbre menni. Addig viszont, irány az egyenes! Végül mégis annál a hétköznapi dolognál kötünk ki, mint az ismerjük-meg-egymást. Kérdezzen csak! Még jó is kisülhet belőle. Ez az egyetlen ok, amiért belemegyek.
- Legszebb emlék? - kérdezek vissza kissé meglepetten.
Hogy tud pont olyat feltenni, amire nincs azonnali válaszom? Nagyon el kell gondolkoznom azon, hogy mit felelek. Az agyam jó emlékek után kutat. Tényleg szeretnék neki őszintén válaszolni. De ahhoz, hogy jó emléket találjak, nagyon úgy tűnik, hogy azelőttre kell ásnom.
- Az első találkozásom a mostohabátyámmal. Ő volt az erősebb, úgyhogy kedvességből ellátta a bajom, de azért, hogy ne áruljam be, egy hétig nekem adta az összes édességet, amit kapott - vigyorgok magam elé és őszintén felvillanyozott az emlékezés.
Ha több időm lenne, akkor talán mást idéztem volna fel, más emléket, de most ezt is elégnek találtam. Nem vagyok biztos abban, hogy ilyet várt, de ezt kapta. Ez is több, mint amit mostanság bárki kiszedett belőlem.
Lehet bármilyen drága, minőségi a bor, amit rendeltem, akkor is förtelmes. Mégis megrázom a fejem. Az este vége felé majd lehet szó cseréről, de addig ez marad. Hogy megerősítsem a döntésemben, nem épp illően lehúzom az egész pohárral, majd kihasználva az alkalmat mindkettőnknek újratöltetem a poharát. Az csak részletkérdés, hogy az övé még ki sem ürült. Nem árt az utánpótlás.
Ezután viszont rajtam van a kérdezés sora. Szó nélkül hallgatom a hűséges és szerető kutya sztorit. Mindenki jobban jár, ha erre nem mondok semmit. Főleg, mert egy pillanatra eszembe juttatja a húsz macskával élő vénasszonyokat. Azok is hasonlóan beszélnek.
- Velük sem igazán tartasz szoros kapcsolatot, igaz? - teszem félre a hallott információt, és ejtek meg egy újabb kérdést.
Nem az a célom, hogy megbántsam vagy elrontsam a kedvét. Egyszerűen csak szeretnék megbizonyosodni arról, hogy pont olyan magányos, mint amilyennek gondolom. Aztán majd egy estére segítünk ezen. Csakhogy ahhoz a vacsora végére kell érni. Minél előbb túlesünk ezen, annál több időnk marad éjfélig és akkor remélhetőleg szabad kezet kapok arra, hogy saját tervekkel levegyem a lábáról.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Zafir étterem Zafir étterem  I_icon_minitime02.09.13 8:38

Oh, hogy az a! Pedig nem szoktam hibázni, de tény hogy nem néztem át szóról-szóra a végrendeletet, mert nem volt rá szükség. Abba a részbe ástam magam bele jobban, ami e téren rám vonatkozik, é a többiig egyszerűen még nem jutottam el, majd szépen fokozatosan. Plusz az a pár korty bor is már most egyértelműen rossz hatással van rám, hiszen azt tudom, hogy kaszinója van, csak valahogy nem raktam össze a részleteket.
- Igaz, a kaszinó. - morcosan húzom el a szám. Hogy én mennyire nehezen viselem el, ha valamiben hibázok. Nem szoktam hibázni, épp azért vagyok annyira jó, amennyire az hírlik rólam. Kell pár pillanat, mire tovább tudok lépni ezen az apró bakin. A következő kérdése pedig végképp nem derít jó kedvre, de nem fogom ilyen könnyen megadni magam és csak úgy beismerni, hogy esetleg tényleg nem volt jogos a felvetés, mert igazság szerint ha nem is volt valóságalapja, attól még kellemetlen lehet neki egy idő után a helyzet.
- Rendben, talán el nem fogynak, de egy idő után nehéz lesz kitérni a hoppon maradt mérges nőcskék elől, vagy majd szépen fokozatosan egyre tágabb köröket írsz le Vegas körül, hogy véletlenül se fuss bele egy hisztis exedbe? - kicsit oldalra döntöm a fejem és már újra a magabiztos mosoly ül az arcomon. Tudom, hogy azért hozott ennyire messzire, mert így tuti, hogy elkerüli a kínos pillanatokat.
- Te és a herceg? Jajj Daniel, erre te is tudod a választ! A hercegek nem szoktak minden éjjel másik nőt vinni az ágyukba, képesek kitartani egy mellett és szeretni, amire ha jól tudom te saját bevallásod szerint nem tudnád rávenni magad. - és hogy nekem kellene-e egy ilyen herceg? Fene tudja, talán a lelke mélyén mindenki vágyik rá, csak éppenséggel a mai világban túl sok keret közé szorítana a szerelem. De olyan nő sem vagyok, akit az egy éjszakás kalandok vonzanak, szóval lássuk be marad nekem Bruno. Aztán, amikor megadja nekem a kérdezés lehetőségét nem teketóriázom azonnal jön az első, amivel el is érem a célt, hiszen meglepődik.
- Ennyi? Ez lenne a legszebb? Hát legyen. A legrosszabbra nem kérdezek rá, azt ha jól sejtem ismerem már. - rövid szünetet tartok, mintha azon törném a fejem, hogy mi is legyen a következő kérdés, mert hát erről szól ez az este nem? Egy kis csiki-csuki, egy kis játék, csak épp mindkettőnk esetén más cél lebeg szem előtt. - Ez mindenképpen érdekel... volt valaha is olyan nő, aki tényleg nyomot hagyott benned? Vagy mind egy forma, név nélküli arcok csupán a múltad palettáján? - még az sem biztos, hogy név nélküli arcok, lehet hogy csak testek, vagy még azok sem. Mintha egy vágóhídról beszélnénk. Ezt a fajta hozzáállást akárhogy is nézzük, de képtelen vagyok csak úgy egyszerűen kezelni, mert bárhogy is nézzük ennek a pasinak az élete nem igazán tart sehová. Persze az én szemem előtt sem lebeg a család, vagy az engem körberohangáló gyerekek, de van célom, az előbbre jutás, a tudás és a napról-napra megvívott csaták győzelme. Azt hiszem, ha sok-sok évvel ezelőtt éltem volna, amikor még harcosok uralták a világot, akkor tuti, hogy amazon lettem volna, és nem valami házicseléd, aki egész nap mos, főz, takarít. A bort végül nem cserélteti ki, hanem felhajtja az egészet, ami még a poharában volt. Erre csak egy apró mosoly jelenik meg az arcomon.
- Nem kell semmit sem bizonyítanod nekem, de te tudod. - amikor viszont a pincér az én poharam fölé tartja az üveget gyorsan tartom oda a kezem és megrázom a fejem. Nem, tudom, hogy hol a határ és azt nem szokásom átlépni, most pedig végképp nem akarom. Tiszta fej és józan ész! Nem szándékozom felkerülni arra a kis listára. Talán lehet, hogy én is olyan vénasszony leszek majd, ha nem is macskákkal, hanem kutyával, de nem érdekel. Inkább ez, mint hogy hatvan éves vén kujonként húsz éves kislányok szoknyájában matassak, mert rá ez vár, ilyen életstílussal. Ezt pedig sokkalta szánalmasabbnak tartom.
- Bármilyen hihetetlen, de ettől függetlenül az anyám rendes nő, vele beszélek néhány hetente és az ünnepeket is együtt töltjük mindig. Maximum az állandóan újra és újra előkerülő kérdései zavaróak, a szokásos "Mikor találsz már egy rendes pasit?" és "Soha nem lesz unokám!". Az apám viszont érthető módon nem érdekel... - és nem csak azért, mert egy nőfalóról van szó, azért is, amit velem művelt, pedig az egész az ő hibája volt. Örülök neki, hogy elváltak és annak is, hogy végre egy-két éve felhagyott azzal, hogy megpróbál felhívni, vagy elérni. Egy ideig akarta, gondolom lelkiismeret furdalás, vagy ilyesmi, de szerencsére végül csak feladta a dolgot.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Zafir étterem Zafir étterem  I_icon_minitime02.09.13 13:22

Alig bírom tartani a mosolyom. Kis híja, hogy nem lesz belőle elégedett vigyor az apró hiba hallatán, amit vétett. Tudom én, hogy nem illik ilyesmit, de piszkosul élvezem, hogy ő is hibázik. Pont ahogy sajnos én is. De az nem fog megismétlődni. Mindent beleteszek, hogy ne történjen meg újra.
- Őszintén? Fele arra sem emlékszik, hogy velem volt! Aki pedig komolyabb és jól teljesít... Nos, ott az egy este havonta egy estére változik. Már amíg nem bonyolódik érzelmekbe - vallom be neki, egész végig feszülten figyelve a reakcióit.
Fogadok, hogy ezt sehol nem olvasta és teljesen újdonság. Ezért is érdekel, hogy milyen arcot vág hozzá. Tény, hogy általában nem vagyok ilyen őszinte senkivel, de bármennyire is szégyellem, be kell vallanom, valahol élvezem ezt is. A beszédet. Hogy mást is mondhatok, nem csak a klisé szöveget.
- Rendben. Jogos - dőlök hátra és fene se tudja miért, de felnevetek.
Őt aztán tényleg nem olyan könnyű megvezetni, de pont ezért élvezetes vele minden egyes perc. Nem sűrűn van dolgom ilyen nővel.
- Ettől függetlenül egy éjszakára nagyon is jól tudom játszani a herceget - teszem hozzá csak a biztonság kedvéért, de ettől eltekintve nem erőltetem a dolgot.
Végül is, az olyan, mint szeretet, számomra tényleg undorító és veszélyes érzelem. Úgyhogy jobb, ha ezt a részt most nem bolygatjuk meg. A következő kérdése, amikor szabad kezet kap, megforgatja az agyamban a fogaskerekeket. Nem vagyok abban biztos, hogy tényleg ez a legszebb emlékem, de nem akarok túl mélyre ásni. Érje be ennyivel. Ez is több, mint amit bárki tud az életemből.
- Jobb is, ha a legrosszabbat nem kérdezed - mondom akaratlanul is és láthatja a szememben, hogy már azt sem tette éppen jól, hogy egyáltalán megemlítette.
De ennyit még szerencsére hamar elfelejtek és nem zavar be az az emlék a következő percekbe. A soron következő kérdése pedig végképp kiűzi a fejemből a kellemetlen emlékeket.
- Előtte áruld el nekem, miért érdekel ez téged annyira? - kérdezek vissza, mielőtt bármit is elárulnék neki.
Amíg ő a válasszal bajlódik, nekem van időm arra, hogy egy elfogadható mondatot tegyek össze a fejemben, amivel be fogja érni. Kissé nehezen, de végül csak sikerül. Ráadásul még igazság is van a dologban!
- Inkább csoportok vannak. Helyszínek - vigyorodok el és azt inkább nem részletezem neki, hogy ezek a helyszínek, amikre emlékszek, tényleg megérdemlik.
Remélem csak van annyi fantáziája, hogy magától is rájöjjön, elég extrém helynek kell lennie, hogy évek múlva is megmaradjon. Ha nagyon akarnám, még azt a bizonyos személyt is megemlíthetném, aki már jó pár éve benne van az életembe, de az túl nagy kockázat. Újabb és újabb kérdéseket szülne, amikor nem szívesen válaszolnék.
- Így viszont nem vész kárba a bor - kacsintok rá és erre az egy percre úgy teszek, mintha a szívemre venném, hogy ennyi pénzt kidobtam erre a löttyre és nem iszok belőle.
- Neked sem ízlik? - kérdezem felhúzott szemöldökkel, ahogy megakadályozza a pincért abban, hogy teletöltse a poharát.
Van egy sejtésem arról, hogy nem az íz az oka, amiért nem akar többet inni, de... nem. Akkora szerencsém nem lehet! Nem lehet az a megoldás, hogy csak le kell itatni és máris nyerek! Az túl egyszerű lenne!
- Szóval az apádra emlékeztetlek? Ezért teszel mindent meg azért, hogy véletlen se kedvelj? Ezért nem adsz egy esélyt sem? - sorolom a kérdéseket, miközben az egész felesleges információt csak mélyre elraktározom.
Lehetőleg olyan mélyre, hogy holnapra ne mosódjon el teljesen. Még ha nem is fogok minden részletre emlékezni, pár dolog nem ártana, ha megmaradna. De ugye a fránya megszokás.
- William - intem oda végül a pincért, kihasználva a kérdés nélküli perceket. - Hozz nekem egy sört. Hideget - mondom neki, mire bólint és egy percen belül meg is jelenik az üveggel és egy tiszta pohárra.
- Remélem nem bánod, ha kicsit elengedem magam - nézek fel egy pillanatig hezitálva és most kivételesen tényleg választ várok tőle.
Addig nem tolom félre a poharat és egy kortyot sem iszok az üvegből, amíg erre rá nem bólint.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Zafir étterem Zafir étterem  I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Zafir étterem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Similar topics

-
» Four Queens - Hotel, Étterem és Casino
» Palms - Hotel, Étterem és Casino
» Paris - Hotel, Étterem és Casino
» The Venetian - Hotel, Étterem és Casino
» Belaggio - hotel, étterem, fürdő és casino

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Külváros :: Paradise-