welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Zafir étterem  - Page 2 Vote_lcapZafir étterem  - Page 2 Voting_barZafir étterem  - Page 2 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Zafir étterem  - Page 2 Vote_lcapZafir étterem  - Page 2 Voting_barZafir étterem  - Page 2 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Zafir étterem  - Page 2 Vote_lcapZafir étterem  - Page 2 Voting_barZafir étterem  - Page 2 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Zafir étterem  - Page 2 Vote_lcapZafir étterem  - Page 2 Voting_barZafir étterem  - Page 2 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Zafir étterem  - Page 2 Vote_lcapZafir étterem  - Page 2 Voting_barZafir étterem  - Page 2 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Zafir étterem  - Page 2 Vote_lcapZafir étterem  - Page 2 Voting_barZafir étterem  - Page 2 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Zafir étterem  - Page 2 Vote_lcapZafir étterem  - Page 2 Voting_barZafir étterem  - Page 2 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Zafir étterem  - Page 2 Vote_lcapZafir étterem  - Page 2 Voting_barZafir étterem  - Page 2 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Zafir étterem  - Page 2 Vote_lcapZafir étterem  - Page 2 Voting_barZafir étterem  - Page 2 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Zafir étterem  - Page 2 Vote_lcapZafir étterem  - Page 2 Voting_barZafir étterem  - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Zafir étterem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Zafir étterem Zafir étterem  - Page 2 I_icon_minitime02.09.13 14:04

Mondjuk úgy, hogy nagy ritkán én is hibázhatok, és akkor már úgy járok jól, ha ez egy szimpla vacsora alatt történik meg, nem pedig mondjuk a tárgyalóteremben egy hivatalos ügy kellős közepén. Úgyhogy bár zavar a tény, hogy hibáztam, de nem annyira, mint más esetben lenne. A válaszára csak mosolyra húzódik a szám és finoman megrázom a fejem. Igazából egyáltalán nem lep meg az, amit mondd. Tehát vannak jól bevált lányok, akikhez néha visszatér, néha pedig a félig alélt részeg, vagy drogos nőcskékre mászik rá. Őszintén szólva... szánalmas, de ezt a véleményt nem láthatja kiülni az arcomra.
- Amíg nem bonyolódik érzelmekbe... - ismétlem meg akaratlanul is a szavait. - Nagyjából ilyen válaszra számítottam, de akárhogy is nézzük ez felettébb sekélyes élet lehet. - teszem még hozzá egy kis őszinte választ is bevarázsolva az eddigi kérdések közé. Akárhogy is, de tényleg így gondolom, nem élnék olyan életet, mint ő, vagy a hozzá hasonlók. Mondhatni az apám ennél jobban csinálta, hiszen őt minden nap hazavárta egy szerető asszony, csak ő volt olyan barom, hogy ezt egyszerűen kivágta az ablakon valami fiatal nőcske miatt. Bár az is lehet, hogy nőcskékről volt szó, ennyire nem mélyedtem bele a témába, nekem bőven elég volt a titkárnőjével látni.
- Aki egy éjszakára herceg csak, az végeredményében nem az. Mintha egy drogos azt mondaná, hogy egy napra tiszta lesz... de attól még drogos marad nem de? - költői kérdés csupán, semmi több. Nem hiszem, hogy azzal, ha egy éjszaka kedves valakivel, vagy úgy tesz mintha kedves lenne, csak azért hogy megkapja bármin is változtatna. Az érzékeny pont újra kicsit megzavarja a tekintetét, de vehetjük úgy, hogy ez az én személyes aduászom. Gondolom a kis listájáról nem nagyon tud erről senki, én viszont igen, ha arra lenne szükségem ugyanúgy felhasználnám, mint egy tárgyaláson a perdöntő bizonyítékot. A következő válasz előtt még kapok én is egy kérdést, amin talán néhány pillanatig el kell gondolkodnom, de igazából csak alig.
- Azt hiszem egyszerűen csak kíváncsi vagyok. Tudom, hogy fiatal vagy még, és gondolom ezért nem gondolsz semmilyen tekintetben arra, hogy tíz, vagy húsz év múlva is lesz élet. És hát nem is tudom, bár én egy kutyával élek együtt, de tőle még mindig többet kapok, mint te bármelyik egy éjszakás kalandodtól. - rövid szünetet tartok, de látszik rajtam, hogy még nem fejeztem be, amit mondani akarok, csak talán egy kicsit meg kell rágnom, hogy jól meg tudjam fogalmazni.
- Talán csak rá akarlak vezetni a kérdéseimmel, hogy nézz egy kicsit előre is? - finoman megrántom a vállam és most nem játszik mosoly az arcomon. Amikor kimondtam ezt a mondatot akkor már tudtam, hogy nem sok értelme van. Úgysem fog előre nézni és talán nem is lenne értelme. Ha valaha képes lenne normális ember módjára viselkedni, változni, mint az apám, ki tudja, hogy mikor esne ugyanúgy vissza és kezdené újra a vadászatot, mint ő is... csak rosszul járna azzal bármilyen nő, aki véletlenül is meg akarna bízni benne. A válaszára már csak egy lemondó mosollyal rázom meg a fejem. Hiába nincs senkim... képtelen lennék így hozzáállni az élethez. Helyszínek, testek, még szinte arcok se, nem hogy nevek. Igazából szomorú... bár nem is tudom eldönteni, hogy szánalmas, vagy szomorú a helyzete. Ha nem azért kapnám a pénzem, hogy kiiktassam a végrendeletből a dokihoz járási kötelezettségét, akkor azt mondanám, hogy igenis jót tenne neki, de csak akkor, ha ő is változást akarna, amit pedig kétlek. Így aztán nincs az az orvos, aki képes lenne rá, hogy kiszakítsa abból a felületes életből, amiben él.
- Annyit villogtál már a pénzeddel, hogy nem hiszem, hogy ez a kidobott méregdrága bor kétségbe ejtene. - viszont nem engedem, hogy a pincér után töltse a poharamat. Nincs rá szükség, épp elég volt az a pár korty. A kérdésére elmosolyodom. Biztos vagyok benne, hogy máris leszűrte a megfelelő konzekvenciákat, de balga dolog lenne azt hinnie, hogy le tud itatni, ha én nem akarom.
- Nem a legjobb, de ez nem zavar. Egyszerűen csak szeretem, ha tiszta fejem. Bármennyire is abban reménykedsz... egyedül szeretnék ágyba bújni, miután éjfélkor elindultunk innen. Nem hiszem, hogy bármelyikünknek is hasznos lenne az a kényelmetlen helyzet, ami azok után kialakulna. Mégis csak az ügyfelem vagy. - mondom ki mostmár nyíltan. Eddig is célozgatott eleget, és pontosan tudom, hogy nem csak egy kellemes kis vacsora miatt vagyunk itt. Ez az egész egy egyértelmű kis játék, ahol csak az a kérdés, hogy ki kerül majd ki a végén győztesen. Én pedig nem szándékozom megadni neki a lehetőséget, hogy ő legyen az.
- Nem csak az apámra Daniel... minden férfire, aki a nőket nem tekinti másnak csak tárgyiasított eszköznek és játékszernek. Mi értelme lenne annak, hogy kedveljelek, ha te magad a saját bevallásod szerint erre képtelen vagy? - és a mondat végén mégis elmosolyodom. Vajon erre mit felel? Ebből hogy sikerül majd kimásznia, mint ahogy a mai este folyamán már sok téma esetén megoldotta? Mikor fogja megérezni, hogy egyre távolabb kerül a céljától, a helyett, hogy közeledne hozzá? Persze vannak trükkök, megpróbálhat leitatni, vagy a magányomra játszani, de ügyvéd vagyok, és olyan falat húzok fel magam köré akaraterőből, amit nem lehet egy könnyen még csak megrepeszteni sem, nem hogy áttörni.
- Csak nyugodtan, eleve kérhettél volna azt. Velem szemben már biztosan rájöttél, hogy a külsőségek és a jól megszokott technikák nem sokat érnek. Nyugodtan add önmagad, hiszen kb. sejtem, hogy az milyen. - közben pedig a vizes poharam után nyúlok. Azért inni mégis csak kell, mert elég sokat jártatom a szám a változatosság kedvéért, de erre most tökéletes szomjoltó a víz. Az ételre igazán nem is figyelek, maximum falatozgatok időnként abból, amit épp elém tesznek. Nem vagyok túl válogatós, úgyhogy ezzel nincs probléma. Jobban leköt most a beszélgetés, hiszen akárhogy is nézzük különös egy srác, aki itt ül előttem és igazán nem értem, hogy miért is jó az neki, hogy engem ágyba visz. Egyszerű kihívás gondolom, nem több.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Zafir étterem Zafir étterem  - Page 2 I_icon_minitime02.09.13 16:09

- Nekem nincs bajom vele és nem ez a lényeg? Hogy nekem megfeleljen? - kérdezem érdeklődve, és igaz, hogy nem mondom ki, de ha olvas a sorok között, ott van elrejtve a befejezés, miszerint "neked semmi közöd hozzá, hogy élem az életem".
Persze ezt nem mondanám ki hangosan. Éppen csak, hogy magamnak megjegyzem, de közölni nem közlöm vele. Az egyetlen egy szúrós pillantás. Ezután már nem foglalkozok a dologgal és jobban teszi, ha ő sem ejt erről több szót. A következő mondatát pedig én fogadom hallgatással. Valljuk be, nem tudok azonnal mivel visszavágni. Aztán mégis megkockáztatok egy mondatot.
- Egy nőnek herceg voltam. Anyának - mondom, de a hangom minden érzelemtől mentes.
Fogalmam sincs miért nem tartom ezt inkább magamban. Mindenki jobban járna. De furcsa mód, hiába beszéltem erről, a pillanatnyi teljes ürességen kívül nem érzek semmit. Nem borul vörösbe a világ és nem érzem magam újra annak a kisgyereknek, aki az ágy alatt bújik meg. Ez már haladás. Nem is rossz.
- Nem fog működni - vágom rá nemes egyszerűséggel. - Egyetlen szempontból nézem a jövőt, az pedig az üzleti. A kaszinóm a fontos. Ha úgy vesszük ez nekem olyan, mint neked a kutyád - magyarázom és csak ekkor jövök rá, hogy nem hazudtam neki.
A kaszinó az egyedüli biztos pont az életemben. Csak az számít. Azt nem nézem, hogy velem mi lesz, de ha egy nap nem megyek be és nem látom, hogy hogy áll az üzlet, akkor hibásnak érzem magam.
- Ez igaz. Nem nagyon érdekel, ha a fele a kukában, vagy valamelyik pincér lakásán végzi - vonok vállat és a tekintetemmel akaratlanul is Williamet keresem.
Ha úgy vesszük, ezzel megkapta az engedélyt, hogy elvigye a maradék bort az este végén. Ha jól sejtem, ezzel én leszek a szent, aki ilyen drága löttyöt ad neki. Hát igen. Néha előjön a jótékony énem. Ha nem figyelek és nem vigyázok eléggé.
- Hé, nem rontsd el a kedvem! Attól még próbálkozhatok! - mondom felháborodottan, de közben vigyorgok.
Egy pillanatig sem tagadom, hogy miben reménykedek. Végül is, miért tenném? Felesleges titkolni, hogy miben reménykedek. Ahogy ő sem titkolja, hogy nem adja magát - könnyen. Aztán meglátjuk, hogy mi lesz, mikor éjfélt üt az óra. Vagy a következő alkalommal. Azt viszont már most képes elérni, hogy ne tudjak mit mondani egy-egy elhangzott mondatára. Mi a fenét felelhetnék arra, hogy nem kedvelem saját magam? Bármit is mondanék, fogalmam sincs róla, hogy az az igazság vagy épp a hazugság lenne. Nincs arra időm, hogy ilyesmin gondolkodjak. Úgyhogy válasz nélkül hagyom ezt a részt. Ha jól sejtem ebből azt szűri le magának, hogy igaza van, de ennyi győzelem neki is kijár.
Ez egész kellemetlenségért viszont kárpótol az üveg hideg sör. Különleges alkalom, hogy tényleg megvárom a válaszát és csak akkor iszok bele, amikor rábólint a dologra. Akkor viszont kapásból eltűnik a fele. Ezek után elégedetten sóhajtok fel és teszem magam elé az üveget. Majd én is előredőlök újra.
- Fogadok, hogy meg tudlak lepni! Nem vagyok olyan felszínes senki, mint ahogy te gondolod. Csak ezt egy alkalom alatt nem lehet bebizonyítani. De nem fogsz nekem még egy esélyt adni, igazam van? Ahhoz túlzottan félsz attól, hogy mégis megkedvelsz - mondom ki hezitálás nélkül és már régen nem érdekel az előttem lévő vacsora.
Nem gondolok a következményekre. Sem arra, hogy ezzel az utolsó mondattal mindent elrontok, amit eddig elértem nála. Mégis úgy sejtem, hogy megéri kockáztatni. Szeretne kiismerni. Tudni akarja, hogy forognak az agyamban a fogaskerekek. Túl kíváncsi, hogy annyiban hagyja a dolgot, amint az óra elüti az éjfélt.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Zafir étterem Zafir étterem  - Page 2 I_icon_minitime02.09.13 16:36

Értem én a célzást és a szúrós pillantást is. Ne feszegessem jobban, hogy éli az életét. Végülis nem vagyok sem az anyja, sem senki más, aki közel áll hozzá - mintha bárki is közel állna hozzá - hogy bármibe is beleszólhassak. Maximum véleményem lehet, és azt hiszem azt már közöltem vele, úgyhogy nem is akarom ezt tovább boncolgatni. A következő mondata viszont tényleg kifejezetten meglep, hirtelen igazság szerint nem is tudom, hogy mit mondhatnék rá. Más az, hogy ha valamit kihúzok belőle és más, ha lényegében önként mondja.
- És az nem volt jó érzés? Nem lenne jó egyszer újra hercegnek lenni és megbízni valakiben? - jó, be kell látnom, hogy ez hülye kérdés volt, és az apró grimasz, ami átsuhan az arcomon jelzi is, hogy közben rájöttem. Nem tudok minden gesztust teljesen elfojtani magamban, mégha erősen próbálkozom is. Az a helyzet, hogy én sem bízom igazán senkiben, a férfiakban pedig végképp, képtelen vagyok bárkiből is kinézni, hogy normális lehet, hiszen ott az apám, aztán Danny is az élő példa, no meg volt nem egy ügyfelem, válási perek... szóval van tapasztalatom, hogy a szőke hercegek már régen csak a mesében léteznek. Sőt a modern mesékben már ők sem az igaziak. A következő válaszára viszont szinte nevetnem kell, de végül magamban tartom a dolgot és csak elmosolyodom és megrázom a fejem.
- Ezt te sem gondolhatod komolyan... hogy egy kaszinó legyen az egyetlen dolog az életedben örökké, ami fontos? Cseppet sem hasonlíthatod egy kutyához. A kaszinó nem fekszik melléd megvigasztalni soha, és nem dörzsöli a fejét a kezedhez, hogy kimutassa mennyire szeret. Ez így... - elharapom a mondatot és nem fejezem be. Hogyan facsarodhatott mégis ennyire ki? Hogy egy üzlet legyen a minden? Számomra is a munka az első, de már megzakkantam volna, ha nem lenne ott a kutyám, és ha nem hív fel az anyám hetente, hogy leellenőrizze, hogy jól vagyok és azért minden oké velem, annak ellenére, hogy még nem termeltem neki egy unokát sem. A borban pedig persze igazam volt, ez nem meglepő, aztán szépen rávilágítok neki, hogy jó eséllyel hiába teper, ha csak egy a célja, mert nem szándékozom éjfélkor tökhintóban elmenni a lakására, hogy ott aztán azt csinálhasson velem, amit akar. Úgy látom a sör azért sokkal jobban esik neki, és akármennyire is próbálom nem tudom kimozdítani a magabiztosságából. Pedig tudom jól, hogy az emberek akkor mutatják csak meg az igazi énjüket, ha valamilyen heves érzelem lesz rajtuk úrrá. Mindegy, hogy az féltékenység, düh, vagy bármi más, olyankor leomlanak a falak és nem marad más csak pusztán az ember.
- Eszem ágában sincs megkedvelni téged, ne aggódj, maximum megsajnállak, de annak megint csak nem sok értelme lenne nem igaz? De nem szokásom olyat kedvelni, aki ezt képtelen viszonozni. - rántom meg a vállam és tartok egy pillanatnyi szünetet, hogy csak azért se válaszoljak a nyílt kérdésre azonnal. - Tényleg nem tudom, hogy mivel tudnál meglepni Daniel. Ha én ma nem adom be a derekam, hát majd találsz mást... - teszem aztán még hozzá, újabb rövid szünetet tartva, mintha csak tényleg minden egyes szót és gondolatot jól megrágnék.
- De ha nagyon ez a vágyad, hát próbálkozz, végülis szórakoztató ez az este, nem mondhatom, hogy nem így van. - az pedig hogy tényleg meg tudna-e lepni? Tényleg nem hiszem, hogy erre cseppnyi esély lenne-e. Ha nekiállna könnyekkel küszködve felszabadítani azt, aki valahol nagyon mélyen el van barikádozva a szívében... akkor lehet, hogy meglepődnék, de ezen kívül minden csak maszlag és körítés. Egy ötlet, egy begyakorolt szöveg, semmi több és ezt ő is nagyon jól tudja.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Zafir étterem Zafir étterem  - Page 2 I_icon_minitime02.09.13 18:26

Csak kihúz belőlem pár igazságot! Hiába akarom tartani magam és olyan témák felé terelni a beszélgetést, amelyekben nincs semmi kockázat, mégis becsúszik pár kényesebb rész. Az egészben pedig az a pláne, hogy néha még kérdeznie sem kell, akkor is eljár a szám. Olyan részleteket árulok el neki, amit senkinek. Valamit tényleg nagyon jól csinál, hogy ezt elérte nálam. Nem tudom, hogy tisztában van-e azzal, hogy milyen különleges helyzetben van.
- Túl kockázatos - felelem kapásból és részemről ezt a témát is lezártnak tekintem.
Nem fogok még mélyebbre menni ebben a témában. Főleg úgy, hogy nem az a célom, hogy megértessem vele, mit miért csinálok. Nem akarom, hogy belelásson az életembe. Szimplán azt akarom, hogy egy éjszakára a része legyen. Semmi több. Ehhez pedig nem kell mindent értenie. Akkor sem, hogy megszállott ilyen téren.
- Pedig így van. A kaszinó az egyetlen, ami igazán fontos. És hidd el, az is hasonlóan jó érzés, amikor végigsétálsz a teremben és mindenki tudja, hogy te vagy ott a tulaj - vigyorodok el, ahogy eszembe jut, hogy mennyire imádom én azt az érzést.
Hiába is próbál meggyőzni, hogy egy kutya jobb, mint az egész kaszinóm, nem fog menni neki. Tény, hogy valamilyen szinten neki is igaza van, de ahhoz túlzottan máshogy éljük az életünket, hogy én értékelni tudjam az ő látásmódját. Ettől eltekintve és a kisebb kilengésektől - na meg attól a löttytől -, élvezetes az este és még egy ismétlést is megkockáztatnék. Persze arról őt kell még meggyőznöm valahogy. Éppen errefelé terelném a témát, mikor is leragadok egy másik szónál. Sajnálat.
- Nem! - vágom rá gondolkodás nélkül, valamivel hangosabban, mint szeretném.
Aztán elhallgatok és inkább megköszörülöm a torkom. Ha eddig bele is fért volna, hogy a sajnálata árán bújjon velem ágyba, hát most egészen másképp látom a dolgot. A mondatból ítélve tudom, hogy nem ez volt a szó értelme. Tudom, hogy nem akar megsajnálni, ettől függetlenül, ha már itt kötöttünk ki, jobb tisztázni a helyzetet.
- Nem szorulok rá senki sajnálatára. Inkább utálj, minthogy sajnálatból legyél velem - közlöm vele az előzőnél sokkal csendesebben és amint becsukom a szám, tudom, hogy hibát követtem el.
Nem kellett volna leragadnom ennél az apró szónál. Úgy kellett volna tennem, mint aki észre sem veszi. Mintha el sem hangzott volna. Bólintani egyet, vagy vállat vonni, vagy csak adni tovább a magabiztos, mindenre felkészültet. Minden jobb lett volna, mint ahogy tényleg viselkedtem. Így a sokadik alkalommal már kicsit nehezen veszem vissza a maszkot, de végül csak sikerül.
- Akkor megismételhetjük a mai estét? Vagy legalábbis egy újabb találkozó az irodán kívül? - nézek rá kérdőn, majd a következő adandó alkalommal lehúzom a maradék sört.
Kicsit még várok, de egyértelműen már eszemben sincs többet enni vagy egyáltalán itt maradni tovább. Amúgy is közeleg az a bizonyos határidő. Furcsa, de nem zavar, hogy nem jutottunk el az ágyig. Addig viszont nem mozdulok és nem említem az indulást, amíg ő fel nem hozza. Akkor készséggel állok fel és újra előveszem az illedelmes énem. Persze közel sem annyira mereven, mint amikor idejöttünk, de van, ami megmarad.
- Ó, egy pillanat! - mondom már a bejáratnál állva és visszaszaladok egy újabb üveg sörért.
Tudom, hogy ennyi még nem fog megártani és pont olyan pontosan és jól fogok vezetni, mintha semmit nem ittam volna. Remélem, hogy ő sem fogja megmakacsolni magát és nem akar majd taxit hívni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Zafir étterem Zafir étterem  - Page 2 I_icon_minitime02.09.13 19:06

Végülis nem véletlenül vagyok jó a munkámban igaz? Elég jól kérdezek ahhoz, hogy elmondják nekem, amit tudni akarok, néha még úgy is, hogy konkrétan azt a bizonyos kérdést nem tettem fel, csak arra tereltem a beszélgetést. Lássuk be, ha valakit képviselsz egy ügyben, akkor jó, ha minél többet tudsz róla, csak akkor érheted el a célt, ami mindkettőtök érdeke. A válaszára csak megrázom a fejem, és nem feszegetem tovább a dolgot. Túl kockázatos megbízni valakiben... igen ez lehet, azt hiszem én is így vagyok ezzel, csak épp nekem szükségem van a bizalomra ahhoz, hogy valakivel kapcsolatot alakítsak ki, akkor is, ha az egy éjszakás, és semmi több. Túl sokat láttam az anyámat kiborulni az apám miatt, én ezek után tuti, hogy nem akarok senki kapcarongya lenni. Viszont én legalább annyiban pozitívabb vagyok, mint Danny, hogy talán idővel képes lennék bizalmat szavazni valakinek, maximum nem könnyen.
- Lehet, hogy jó érzés, de azért nem ugyanaz... te tudod. - rántom meg a vállam. Persze mindenki más, ott vannak a hírességek, akik oda vannak azért, ha imádják őket, pedig az nem szeretet, csak rajongás. Igazából Danny-t is maximum irigylik a pénzéért, a kaszinójáért, de még az sem biztos, hogy tisztelik. Hát az ő dolga, ha ettől érzi magát teljesnek. A múltban is voltak vezérek, akik úgy kormányoztak, hogy tisztelték és szerették őket és akadtak olyanok is, akiktől mindenki félt, rettegett... és mégis élvezték. Aztán olyan hirtelen reagál, hogy még én is meglepődöm. Oké, hoztam már ki ma belőle olyan reakciókat, amikre minden bizonnyal nem számított, de ez azt hiszem most még annál is több.
- Hát ennyire félsz tőle, hogy valaki megsajnál? Pedig csak akkor tudnálak megkedvelni, ha emberinek látnálak és nem csak a kemény páncélt és magabiztosságot mutatnád. Így, ahogy most vagy... ez csak egy álarc. - mondom egészen halkan az eddigiekhez képest. Akaratlanul is előre nyúlok és egy pillanatra megérintem az arcát, ha nem húzza el. Csak ennyi, egy egész apró és gyors érintés, simítás, aztán már vissza is vonulok újra a saját térfelemre, ő pedig addigra már vissza is változik azzá, akit mutatni akar kifelé a világnak.
- Végülis jól éreztem magam, úgyhogy azt hiszem lehet róla szó. Kíváncsi vagyok, hogy milyen trükkök vannak még a tarsolyodban, biztos van néhány. - mosolyodom el, hogy újra egy kicsit könnyedebb terepre evezzünk. Tuti biztos vagyok benne, hogy azért volt már dolga nehezebb esetekkel is, még ha talán annyira nehézzel, mint én, még nem és minden bizonnyal az ilyen nőkre is van pár bevált trükkje. Aztán az órára pillantok, ami már vészesen közelít az éjfélhez és a pincér felé siklik a tekintetem.
- A hús maradékát, ha megoldható szívesen elvinném, lenne rá vevő odahaza. - biccentek egy aprót a fickónak, aki az este folyamán kiszolgált minket, aztán fel is állok, hogy első körben felvegyem a blézert, amíg megérkezik a becsomagolt hús. Bruno nagyon fog örülni neki, még így késő este is. A bejáratnál viszont újra megállunk, amíg Danny a sört magához veszi. Leszűrtem, hogy elég jól vezet, úgyhogy nem tartok tőle, hogy baj lesz, bár azért most nem fogom annyira értékelni, ha tövig nyomja a gázt.
- Azért szó se róla, kitettél magadért. - jegyzem meg még egy mosollyal, mielőtt beülök az autóba és elmondom a címet, mert azért jó eséllyel ezt nem tudja igaz? Nem hiszem, hogy annyira utánam nézett volna, mert akkor tudott volna a családi hátteremről, vagy a kutyámról. Ez inkább nagy eséllyel az én mániám, hogy szeretem ismerni az ügyfeleimet ától-cettig. És igazából nem hazudtam, tényleg élvezetes volt az este, no meg bárhogy is nézzük elértem a célomat. Megtudtam róla ezt azt, elárult olyasmit is, amit legszívesebben nem tett volna, és végeredményében az ágyába sem sikerült berángatnia. Szóval a mai játszmát felírhatom győzelemnek igaz?
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Zafir étterem Zafir étterem  - Page 2 I_icon_minitime02.09.13 19:56

Megtehetném, hogy leállok vele vitatkozni arról, hogy kinek jobb. Neki a kutyával, vagy nekem a kaszinóval, de inkább nem teszem. Jobb, ha nem bolygatjuk a témát. Nem mintha így kellemes percek következnének. Ráfoghatnám a sörre a hirtelen reakcióimat, de tudom, hogy nem az a hibás. Talán fáradok. Talán túl sok volt ma az olyan kérdés, aminél kínosan ügyelnem kellett arra, hogy mit felelek. De ez végül is nem számít. A lényeg, hogy amint felemelem a hangom, már meg is bánom. De hiába próbálom menteni a helyzetet, nem sokra megyek vele. Már majdnem újra vállat vonnék a szavai hallatán, amikor is időközben megáll a mozdulat. Bármennyire is szeretnék tiltakozni - vagy megragadni az alkalmat? -, nem teszek semmit. Csak egyszerűen megvárom, amíg elhúzza a kezét. Furcsa, akárhány nővel is vagyok együtt, egyik sem szokott ilyen gyengéd lenni. Igaz, nem is adok nekik rá lehetőséget.
Ez az egész kis közjáték után viszont igyekszek visszavenni a lehullott maszkom. Nem mondom, hogy szinte azonnal sikerül, de végül csak csak. Ekkor már újra ott a mosoly az arcomon - még ha kicsit fakóbb is a kelleténél. Akkor lesz az igazihoz hasonló, amikor megkapom tőle a lehetőséget, hogy újabb estét töltsek vele és bizonyítsak.
Végül addig is elérünk, hogy ő átveszi a csomagot a vacsora maradékával. Egy apró megjegyzést sem teszek. Ha jól sejtem a kutyájának kell, aki úúgy szeret. Ott lépkedek egész végig mögötte, majd mellette, ahol tehetem. Az elismerést viszont már nem hagyom szó nélkül. Egy őszinte mosollyal köszönöm meg és miután beült a kocsiba én is követem a példáját. Indulás előtt, amíg elsorolja a címet, kibontom a sört. Nem zavarja, ahogy észrevettem így nyugodton kortyolok bele, majd biztos helyre teszem az üveget és indítok.
Az első kanyar után oldalra nézek rá, majd megcsillan a szemem. Sejtem, hogy nem szeretné, ha most száguldoznánk, de ugyan már! Egyenes az út és teljesen észnél vagyok! Nincs mitől tartani. Nem egyszer csináltam én már ilyet.
- Ne aggódj! Tudom, mit csinálok - mondom végül, mikor erősebben nyomom a gázt, de közben oldalra nézek rá egy-egy pillanatra.
Az első kanyarnál persze lassítok. Így először is lehetőségem van arra, hogy igyak pár kortyot, majd az utat figyelve felé nyújtom az üveget. Tényleg kezdek egyre jobban felengedni. Ezután viszont már csak a vezetés van.
- Azt hiszem, pár percet késésbe vagyunk - nézek az órára, ami épp éjfélre vált, nekünk pedig van még hátra két sarok.
Végül pontosan a ház előtt parkolok le és szállok is ki az üveggel a kezemben, hogy nyithassam neki az ajtót, de azon kívül, hogy felegyenesedhet, nem engedem, hogy messzire jusson. Egész közelről mosolygok rá.
- Köszönöm, hogy ilyen csodás estét tölthettem veled - mondom, de a hangom szinte csak suttogás.
A szemeit fürkészem, majd villámgyorsan végiggondolom a lehetőségeimet. Majd megcsókolom. Ha nem tol el azonnal, akkor még a szabad kezem is felcsúszik a haja alatt a tarkójára. De ennyi. Meg sem próbálok tovább menni. Amúgy is hangos kutyaugatás rondít bele a pillanatba. Úgyhogy elhúzódok, ellépek tőle és hagyom, hogy bemenjen. Amíg ez megtörténik, kényelmes tempóban megiszom a sört, majd ezután visszaülök a kocsiba, hogy hazavezessek.

Köszönöm Smile
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Zafir étterem Zafir étterem  - Page 2 I_icon_minitime02.09.13 20:55

Szó se róla a végére tényleg egészen komoly vizekre evezünk, de azért úgy gondolom, hogy erre is szükség van. Engem egyáltalán nem érdekelnek a jól bevett dumák, és a felvett álarcok, engem igenis az érdekel, hogy mi van mögötte, hogy mi van, ha megrepesztjük a maszkot. A maszk mögött mindig sokkal érdekesebb dolgok bújnak meg. És úgy fest egyre többször sikerül elérnem, ahogy haladunk előre, hogy egy kicsit magát adja. Akárhogy is nézzük, nem csoda, ha belemegyek egy következő alkalomba. Az neki is lehetőség, de nekem is arra, hogy tovább bontogassam a falakat. Aztán akaratlanul is előre nyúlok és finoman végigsimítok az arcán. Épp csak egy leheletnyit, egy pillanatra, aztán már vissza is húzom a kezem. Magam sem tudom, hogy pontosan miért is tettem, de látom, hogy határozottan meglepi a dolog, mert konkrétan teljesen lefagy mindenféle mozdulata közben. Elmosolyodom, legszívesebben elnevetném magam, de végül visszatartom a késztetést. Véget ér az este, és távozóra fogjuk, miután én magamhoz vettem a maradékot, ő pedig az újabb üveg sört. Biccentek még a pincérnek, hiszen jól végezte az dolgát, aztán irány az autó.
- Hát remélem... azt hiszem egyikünk sem járna jól, ha a következő órákat a kórházban kéne tölteni. - jó azért önkéntelenül is kicsit erősebben szorítom meg a a székem ülésének oldalát, mert azért lássuk be bent ivott már bort, egy üveg sört és most tart a másodiknál és közben úgy száguldozik, hogy ihaj... Így aztán azt hiszem érthető, ha csak úgy kapok az üveg után és meghúzom, amikor felém nyújtja. Nincs kifejezetten talál félelmem, de azért ez nem mondható a legbátrabb perceimnek sem.
- Addig jó, amíg nem változol át szörnyeteggé, ha késünk, vagy nő uszonyod, mint Ariellnek. Furcsa... milyen sok mese van efféle határidőkkel. - kalandoznak el kicsit a gondolataim, miközben megérkezünk végül. Kinyitja nekem az ajtót és nem lep meg, hogy nem enged azonnal az ajtó felé indulni. Megállok, és nincs gond, már eldöntöttem, hogy ennyit engedni fogok neki.
- Én is köszönöm, azt hiszem tényleg élvezetes volt. - mosolyodom el kicsit, de aztán mégis valamiféle megmagyarázhatatlan komolyság száll rám, amikor közelebb hajol. Igen, számítottam rá, hogy ez jön, így nem lepődöm meg, és viszonozom is a csókot, lehunyva a szemem és egy röpke pillanatig átadva magam az egész helyzetnek. Jó, tényleg be kell vallani, hogy jól esik, de... attól még nem leszek semmiféle egy éjszakás kaland senkinek, én nem az a típus vagyok és kész. Halkan felsóhajtok, amikor elszakad tőlem, és kicsúszik a keze a hajam alól. Végül egyszerűen csak elmosolyodom, és azt hiszem ebben az egy mosolyban nagyjából benne van az is, hogy megköszönöm az estét, a csókot, hogy nem ment tovább és hogy elmondott olyasmit is, amit valószínűleg keveseknek. Aztán hátat fordítok és elindulok a ház felé, hiszen ott vár már engem Bruno, akinek hoztam egy kis husit és, aki biztos, hogy nem csak egy éjszakára vár engem haza.

Ééén is köszönöm. Smile
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Zafir étterem Zafir étterem  - Page 2 I_icon_minitime02.09.13 20:59

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Zafir étterem Zafir étterem  - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Zafir étterem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Similar topics

-
» Four Queens - Hotel, Étterem és Casino
» Palms - Hotel, Étterem és Casino
» Paris - Hotel, Étterem és Casino
» The Venetian - Hotel, Étterem és Casino
» Belaggio - hotel, étterem, fürdő és casino

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Külváros :: Paradise-