welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Cukrászda - Page 4 Vote_lcapCukrászda - Page 4 Voting_barCukrászda - Page 4 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Cukrászda - Page 4 Vote_lcapCukrászda - Page 4 Voting_barCukrászda - Page 4 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Cukrászda - Page 4 Vote_lcapCukrászda - Page 4 Voting_barCukrászda - Page 4 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Cukrászda - Page 4 Vote_lcapCukrászda - Page 4 Voting_barCukrászda - Page 4 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Cukrászda - Page 4 Vote_lcapCukrászda - Page 4 Voting_barCukrászda - Page 4 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Cukrászda - Page 4 Vote_lcapCukrászda - Page 4 Voting_barCukrászda - Page 4 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Cukrászda - Page 4 Vote_lcapCukrászda - Page 4 Voting_barCukrászda - Page 4 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Cukrászda - Page 4 Vote_lcapCukrászda - Page 4 Voting_barCukrászda - Page 4 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Cukrászda - Page 4 Vote_lcapCukrászda - Page 4 Voting_barCukrászda - Page 4 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Cukrászda - Page 4 Vote_lcapCukrászda - Page 4 Voting_barCukrászda - Page 4 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Cukrászda

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Cukrászda Cukrászda - Page 4 I_icon_minitime06.12.13 5:18

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Cukrászda Cukrászda - Page 4 I_icon_minitime27.12.13 20:30

Jake Downey


Lehet, hogy még nem mondtam, de odavagyok és vissza az édességekért. Nem mondom, hogy épp túl jó kombináció az én hiperaktív viselkedésem a cukorral vegyítve, mégis a vágytól remegve léptem be a kis épületbe. És az illatok! Ó, azok az illatok! A cukormassza lágysága szinte a szagló szervem járataiban járja fényes táncát és már indul is a nyáltermelésem. Az ujjaim idegesen össze csukódnak majd nyílnak ki, a fogaim összecsikordulnak. Végül nagy levegőt véve a pulthoz sétáltam.
Elsőre igazi rossz fiúnak tűnhettem, hisz a hajam fel volt zselézve, szögecselt farmerkabátot és fekete napszemüveget vettem fel. A nadrágom a hetvenes évekbeli punkokhoz hasonlóan, szét volt szakadva. A cipőm pedig valami ősrégi tornacsuka volt. Szóval lehettem volna barátságosabb kinézetű. Pedig most Isten a tanúm rá, hogy semmi rossz szándék nem ült a hunyorító szemeimben és csak egy átkozott süteményre vágytam.
Lesz ami lesz alapon odabicegtem a pulthoz majd nagystílűen lekaptam a szemüvegem, bár ennek eredménye képen az említett tárgy az egyik kiszolgáló lény hátának csattant. Tudtam, hogy megkellet volna buherálni a törött szárát még mielőtt felveszem.
Így csupán elkerekedő szemekkel figyeltem a lányt aki most szitkozódva vonult tovább. A pult mögötti lány pedig. Áhh, gyilkolni lehetett volna a tekintetével! Nyeltem egyet majd kínosan elvigyorodtam.
- Huppsz! Bocsesz...
Nem reagált, de elnézve jobbnak láttam rendelni. Zavartan megvakartam a fejemet majd nagy nyökögve elmondtam a kívánságom.
- Szóval szeretnék kérni...egy...ööö...egy ilyen izét....
- Zserbót?
- Nem azt a csokisat...
- Igen, az a zserbó...
- Nem, nem azt, hanem a mellette lévőt...
A csaj nagy levegőt vett majd hunyorítva nézett rám. Nyeltem egyet majd félénk mosollyal ennyit mondtam.
- Tudod mit? Inkább kérek egy kis adag kávét!
Hamarosan előttem volt a gőzölgő csésze, benne az ital. Kifizettem majd megfordultam, azonban mögöttem valaki állt. Szerencsére nem öntöttem le se őt, se magam. Azért egy kis megijedés féle szöveg kicsúszott a számon.
- Jesszus! Bocs nagy testvér!
A fickón előre látszott, hogy jóval nehezebb nálam. Mert amíg én csont és bőr voltam, ő inkább izom. Zavartan mentem az egyik asztalhoz ahol aztán csöndesen elkezdtem kortyolgatni a kávém.
Hmm...hát persze, mert a cukor az luxus!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Cukrászda Cukrászda - Page 4 I_icon_minitime27.12.13 21:07

Darrel Sheat


* Teljesen átlagos napnak néztünk elébe … egy csomó teljesen felesleges, vagy piti bűnöző aktáját lapozgatta, aztán kiválasztott egyet, amire a főnök azt mondta, hogy különlegesen fontos... Egy két méter magas izomkolosszust, akit több bűntényért köröznek... Betöréses rablás... Erőszak... Bolti Lopás... hosszú a lista... de ezt a fickót megint csak szórakoztató lesz begyűjteni, tudta hogy így lesz, hiszen mindig amikor kikapja a legnehezebben lekapcsolható pasasokat, általában ők azok akik a legizgalmasabb szituációkat szolgáltatják számára...
Végtére is, azért lett rendőr, mert szolgálni meg védeni akart, na meg azért mert a rendőri lét a legszórakoztatóbb... mármint, az ember a világ mocskát hajkurássza, akiken látszik a félelem hogy bezárhatják őket hosszú időre... ez a gondolat szórakoztatta, ezért is szúrta ki az ilyen fickókat, látszólag rettenthetetlen alakok, akik valószínűleg a börtönben is nagy királyok lesznek, de amíg be nem kerülnek visszasüllyednek egy pityergő kislány szintjére...
Mikor beült a Porschéjébe meglepetten vette észre, hogy kapott egy SMS-t, hogy a fickó akit kipécézett egy Cukrászda környékén látták...
Tett egy teljes fordulatot, majd rálépett a gázra... Olyan 100 KM/Ó-val átzúgott a városon... Aztán szépen belassított, ahogy megérkezett a külvárosi cukrászdába... Kiugrott a kocsiból, majd még visszanyúlt a kesztyűtartóban lévő pótfegyveréért, amit a hátánál az övébe csúsztatott, s az öltöny amit viselt így teljesen elrejtette...
Benyitott az ajtón, majd a következő szituációval szembesült: A fickó akit keresett épp sorba állt pár süteményért... S az előtte álló csapzott kinézetű fickó beleütközött, aztán elindult egy asztal felé...
Downey nyomozó nem rontott ajtóstul a házba, szépen ő is beállt a sorba, s egy ember választotta el az óriástól... aki aztán sorra került és a mély morgó hangján megszólalt...*
- Adjá' két szelet tortát... meg még csapj hozzá egy hatlapost...
*Miközben a pultot tartotta szemmel, Jake a háta mögé került, majd az egyik pillanatban hirtelen kitekerte a fickó karját, és a földre teperte....*
- Vegas-i Rendőrség seggfej... vár a börtön... jogodban áll befogni a sipákolódat, majd a bíróságon kitiltakozhatod magad...
*Ezzel a fickó kezén már csattant is a bilincs... Ezek után elgondolkodott, hogy egyből távozzon, vagy ha már itt van burkoljon is valamit, hát az utóbbi javára döntött, s lepakolta a fickót az egyik ülő box-ba ahol szitkozódott és káromkodott magában egy darabig...
Ő pedig kért még egy kávét a fickó rendelése mellé, s leülve vele szemben elkezdte a rendelését fogyasztani, amit természetesen még a benga fizetett ki... *
- Ne legyél ilyen rosszkedvű... meghívhattál kajálni, ez jó pont, majd szólok pár szót az érdekedben, hogy ne legyen olyan durva büntetésed... áh... csak vicceltem, nem fogok...
* Láthatóan szórakoztatta a fickó idegessége, de közben folytatta a kajálást, s a kávéja fogyasztását.*
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Cukrászda Cukrászda - Page 4 I_icon_minitime27.12.13 21:22

Félve pillantottam a benga állat felé. Azt a kurta, ezt egy bengáli medve szülte vagy mi a szar? A képe szőrös és még nagy darab is. Elnézve engem, én egy rohadt lepke vagyok hozzá képest. Igen, én sose voltam egy daliás alkat, de azért már túlzás!
Ekkor beállított egy néger fickó. Ő se panaszkodhatott se magasságba, se súlyba. Olyan Muhamad Ali szerű volt. Nagyjából mint az említett boxoló filmjében Will Smith. Csak ő fekete öltönyt viselt.
Szórakozottan bámultam a két alakot. Ha ezek összebunyóznának tuti, hogy a nagydarab...
...feküdne ki???
A következő pillanatban a sötétbőrű srác leteperi a medvét a földre és megemlít valamit amit először rosszul értek, de végül mégiscsak az amit értek.
Rendőr???
Na kapásból olyan csúszott ki a számon, méghozzá hangosan, amit nem kellett volna mondanom.
- Hajrá, öreg taposd ki a belét!
Aztán eszembe jutott, hogy nem otthon vagyok, nem az unokaöcsém mellett ülve, nem a pankrációt nézem. Igencsak lanyhul a harc hangulatom és a lehető legjobban próbálok a székben elbújni.
Csak ne idejöjjön! Csak ne ide, Istenem, esküszöm ha ezt megteszed kidobom a szekrényből a fehérnemű katalógus minden számát és fizetem az adót! Na jó azért nem, csak ne jöjjön ide!

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Cukrászda Cukrászda - Page 4 I_icon_minitime27.12.13 21:41

* Miután olyan jóízűen megkajálta az első tortát nem látta okát, hogy a másikat meghagyja, így nyugodtan folytatta az eszegetést, majd a vele szemben ülő bamba alakra bámult, aki mivel látta, hogy nem ér semmit a szitkozódással, inkább befogta a lepcsest. *
- Na mi van? Meguntad?
*Ezzel újabb szitkozódás áradatot zúdított magára, de mikor ezek elhangzottak, ő már az asztalon lévő újságot böngészte, és rá sem hederített a fickóra, közben a  mócsing, aki korábban a majom előtt állt a sorban valamit bekiabált, de Jake nem figyelt túlságosan a dologra, a kölyök úgy nézett ki túl sok akciófilmet vagy ehhez hasonlót nézett... Na de nem baj az, mindenki másképp küzdi át magát a lázadó korszakán...
Jake személy szerint például kűzdő és extrém sportokat űzött, és ezzel vezette le a fölös energiáját...  Aztán észrevette, hogy a csávó folyamatosan őt bámulja, ami szintén nem zavarta, de azért odaszólt, vigyázva az egészségére.*
- Vigyázz, kölyök, mert a végén még kiesik a szemed... Benga barátom nem szereti a nagy figyelmet...
*Bökött a nagydarab tagra, aki továbbra is csak forgatta a szemét tudván hogy a káromkodása meg fenyegetősével nem ér el semmit...
Tovább ücsörögtem egymással szemben, Jake tovább lapozgatta az oldalakat, amíg talált egy cikket egy modellversenyről, amelyben képpel ellátott leírás volt a hölgyekről... ebben kedvét lelte, szóval  lehelyezve a lapot az asztalra olvasni kezdte azt. Ez lekötötte a figyelmét.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Cukrászda Cukrászda - Page 4 I_icon_minitime28.12.13 8:37

Rohadt nehéz elhinni, hogy ez a medve nagyságú srác csak úgy padlót fog, a rendőr egy mozdulatától. Ezt tutira meg kell csinálnom. Hogy is volt?
Megtekerte a kezét majd kirúgta a lábát. Akár egy judós ember! Veszélyesen királyul nézett ki. Szerintem ha én próbáltam volna meg lenyomni ezt a benga barmot a földre tuti, hogy előbb ripityára töröm a saját karom majd ő küld inkább a földre. Aztán első dühében felzabáltatja velem azt a finom, édesen lágy hatlapost...
Újra elkezd csorogni a nyálam, de inkább nem koncentrálok édességre. Itt van előttem ez a cukor nélküli keserű kávé, amibe meg mernék esküdni, hogy a pultos csaj beleköpött. Kell ennél több?
Lassan kortyolgattam az ízetlen nedűt és közben néha lopva odabámultam a nagydarab fickóra. Az ott össze-vissza "baszdmegolt" aztán egy idő után feladta ezt a módszerét és átváltott a szemforgatásra, ahogy azt a tinik szokták mikor a szüleik okoskodnak nekik. Ismerős mozdulat.
Végül a rendőr srác rám szólt, hogy ne bámuljam annyira a medvét mert nem szereti ha fixírozzák. Fura, pedig ilyen fickókat többnyire csak filmekben látok. Elképesztő, hogy milyen nagydarab és az a bamba pofa!
Filmbe illő! Akárcsak az enyém.
Végül a rendőr figyelmeztetésére kissé csalódottan elhúztam a szám.
- Azt vettem észre. Mint aki citromba harapott.
Ez a megjegyzés olyan volt, hogy megint csak bekellet volna fognom. A következő pillanatban már lesunytam a fejem, mert attól féltem, hogy a fickó szétszakítja a bilincseit és átharapja a torkom a redves fogaival. Így megint csak a néma fohászkodásnál maradtam és újra csak megígértem a Nagy Főnöknek, hogy adózok és mindenféle ocsmányságot abbahagyok.
Megigazítottam a ruhám majd óvatosan, hogy a fickó még véletlenül se támadjon rám, a pulthoz mentem. A mögötte álló nő rögtön felismert mert szeme résnyire szűkült és már nem jópofizott.
- Na mi kéne, sokeszű?
Erre kicsit felpaprikázódtam, de nem szóltam egy szót se. Megköszörültem a torkom majd rendeltem egy kisebb süteményt. Hamarosan kihozták és én ki is fizettem. Azt asztalom felé menet még eltekintettem a nagydarab fickó és a fekete rendőr felé majd leültem a székemre és hozzákezdtem a kajához. Természetesen a fickót még mindig tovább bámultam. Nehéz egy ilyen fickót nem bámulni. Senki ne értse félre, de ritkán látni ilyen pofát, szóval csupán ezért.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Cukrászda Cukrászda - Page 4 I_icon_minitime07.03.14 23:29

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?
Aaron McAdams
Aaron McAdams



TémanyitásTárgy: Re: Cukrászda Cukrászda - Page 4 I_icon_minitime02.09.14 19:31


Cukrászda - Page 4 333em1e


Aurora & Aaron




- Hm... Vagy akár azt is bevallhatnád, hogy a legkevésbé sem volt ellenedre a dolog, egyszerűen csak dühös voltál. Ha pedig legközelebb úgy akarsz büntetni, hogy együtt alszunk, de nem érhetek hozzád, akkor kötözz le, másképp biztos, hogy nem maradok nyugton. Ez van nyuszi. Én beismerem, hogy veled piszkosul nehéz csak aludni. - De azért mégis csak sikerül több-kevesebb sikerrel., csak a fenekét fogtam meg, ez még igazán elnézhető bűn, nem? Még egy kis tipi-tapi sem volt, mert arra halálbiztos, hogy emlékeznék, ha taperoltam volna. Én csak így akartam tudni, hogy mellettem van. De nem kérhetek udvariasan bocsánatot és mondhatom, hogy többé nem fog előfordulni. Egy percig sem tudnám megtartani a szavam. Én már csak ilyen nyughatatlan vagyok, még álmomban is.
- Csak a jogsimra várok... - Mert ez az engedélyre várok dolog legalább olyan, mintha vezetni tanulnék és már csak a hajtási jogosítványomra várok meg a forgalmi engedélyre, hogy végre egyedül feszegethessem a sebesség korlátait. Nos, nála efféle szabályok nincsenek. Egy van csak... Mégpedig, hogy csak Őt akarjam. Ezzel nem is lesznek gondok. Mivel a tapasztaltaimból kiindulva nincs még egy olyan nő, aki mellett képes lennék úgy érezni, mint mellette. A szex az egy olyan dolog, amit bárkitől megkaphatunk. De azokat az pillanatokat, pillantásokat, pillanatnyi érzelmeket,   gondolatokat, amelyeket egy mindent elsöprő szeretkezés után átérzünk azt senki sem adhatja nekünk vissza, csakis olyasvalaki, akivel semmihez sem fogható.
- Akkor kapaszkodj nyuszi... Most csak kettesben vagyunk, nyuszizhatlak. - Éltem is az alkalmammal, amint kiértünk és felszálltunk a motorra, hogy elindulhassunk. Közben megfogtam mindkét kezét, hogy még szorosabban fonjam össze derekam körül.
- Te is tudod, hogy nem harapok, csak amikor arra vágysz. - Most, hogy végre megvan nem akarom újra elveszíteni. De még azelőtt, hogy faggatózni kezdett volna és kérdések hadával letámadni gázt adtam és elindultunk. Az úti célunk pedig egy cukrászda... Nem a legközelebbi. Nem azért, mert annyira édességre vágyom, inkább mert biztosra veszem, hogy valami még megvan. Néhány éve, még akkoriban nyitott a hely szokás volt fényképeket kitűzni egy hatalmas parafatáblára. Valahol a minéknek is ott kell még lennie...





    CREDITS: peek a bloody boo.  @ CAUTION 2.0


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Aurora Rossum
Aurora Rossum



TémanyitásTárgy: Re: Cukrászda Cukrászda - Page 4 I_icon_minitime03.09.14 23:18





Aaron & Aurora


A szerelem olyan, mint a háború: könnyű elkezdeni, de nagyon nehéz megállítani.



Muszáj neki ennyire belém látni? Igaza van. Akkor nagyon is dühös voltam rá, hiszen a viselkedése is nagyon zavaró volt, sőt részeg is volt és olyankor még az átlagnál is kezelhetetlenebb. Ott és akkor nem igen hagyott nekem más választást. Szó szerint kikényszerített belőlem egy újabb esélyt. Elhittem neki, hogy tényleg eldobná az életét, ha nem kapna tőlem legalább most az egyszer egy újabb esélyt arra, hogy bizonyítsa nekem, hogy minden más lesz ezután.
- Nem is olyan rossz ötlet ez, talán legközelebb tényleg le foglak kötözni. - Megtenném. Ami azt illeti már Aaron volt kikötözve, de akkor nem abból az okból, hogy ne tapizzon, sokkal inkább akkor csak a saját élvezetünk miatt kísérletezgettünk efféle dolgokkal. Szerintem hiába volt kiszolgáltatott állapotban úgy kikötőzve, attól még nagyon is élvezni tudta azt, amit akkor vele műveltem.
- Hm, azt hiszem arra még egy kis ideig várhatsz. - Nem akarok folyton ezen a témán lovagolni, de azért mégis Aaron volt az, aki kettőnk közül félre kacsingatott, ezért szerintem érhető, hogy ha adtam is neki még ezek után is egy újabb esélyt nem az fog lenni az első dolog részemről, hogy szétteszem neki a lábaimat. Eddig is túlélte valahogy azt, hogy nem lehetett velem, még néhány nap nem fogja földhöz vágni.
- Szóval nagy fogaim és fülem van és bolyhos farkincám, hogy nyuszizol? - Arról nem is beszélve, hogy egy nyúl mégis mennyire szőrős egy állat... Ezért sem tudom megérteni, hogy annyi becézés közül miért pont egy tapsifüleshez kell engem hasonlítania.
- Szoktam én arra vágyni, hogy harapj? - Szinte suttogtam nyakába mielőtt elindultunk volna, de közben kezeimet dereka köré vezetve szorosan magamhoz öleltem. Hátára döntöttem fejemet mikor már elindultunk a motorral. Veszélyesnek tartom a motorozást, de mikor Aaron mellett vagyok nem érzem úgy, hogy félnem kellene bármitől is.
- Itt majdnem akkor voltunk először mikor járni kezdtünk, nem? - Valami rémlik, halovány régi emlékek hada tör fel belőlem arról a bizonyos esetről mikor ketten megpróbáltunk megenni egy egész meggyes pitét, de túl nagy falatnak bizonyult még kettőnknek is.  


CREDIT TO UNWRAPPED ?! OF CAUTION 2.0

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Aaron McAdams
Aaron McAdams



TémanyitásTárgy: Re: Cukrászda Cukrászda - Page 4 I_icon_minitime24.10.14 18:41


Cukrászda - Page 4 333em1e


Aurora & Aaron




- Persze. Akár le is láncolhatsz, aztán meg kivárjuk átváltozom-e egy vadállattá, ami gondolkodás nélkül széttép. Bár annyiban hasonlítunk, hogy én is gondolkodás nélkül letepernélek. Szóval, mégis csak szükség lehet a nehéztüzérségre vagy ha legközelebb önként vállalkozok arra, hogy nyomorgok a kanapén ne akarj lebeszélni róla. Másnap legalább bűntudatot kelthetnék benned, amiért mindenem fáj és reménykedhetnék valami kiengesztelésélében, de így... Esélytelen. - Semmi sem az. Tudom. Csak néha könnyebb kimondani, feladni, mint továbbfolytatni. Én viszont nem adtam fel. Sőt, most már nem is állok le. Most amikor már dönthetett, hogy néhány órán belül kis kanállal kaparjanak fel az úttestről vagy inkább ad még egy esélyt ennek a disznónak. Nem volt fair vele szemben, sőt szemétség volt. Szemétség, amiért nem fogok bocsánatot kérni, merthogy nem bántam meg. Még bűntudatom sincs, amiért egy idióta voltam, mivel épeszű ember nem kísérel meg öngyilkos lenne. Én mindig is tudtam, hogy egyszer egy nőbe fogok beleőrülni, de azt nem gondoltam, hogy ilyen hamar.
- Akkor azt hiszem külön korrepetálásért kell folyamodnom... - Lássuk be, jó férfihoz méltóan sosem volt erősségem a várakozás még egy szupermarketben sorban állva sem. Ha pedig a szexről van szó egyenesen ki van zárva, hogy egy perccel is többet tudjunk várni, de miután próbaidőn vagyok az a legkevesebb, hogy viselkednem kell. Így belegondolva fogalmam sincs mihez kezdenék, ha idővel ráébredne, hogy képtelen továbblépni mindazon, ami volt. Kénytelen lennék elfogadni, de ettől függetlenül nem viselném valami jól.
- Nem. De a bolyhos farkinca megoldható egy nyusziruhával. - Tényleg... Nem tudtam nem azokkal a hatalmas reményteli kérlelő kék szemeimmel nézni rá. Nem véletlenül a remény hal meg utoljára. Valami módon akkor is ki fogom könyörögni. Azt még nem tudom hogyan fogom csinálni, de csakis idő kérdése, ki fogom találni. Régebben is mindig elértem, amit akartam. Most is engedni fog...
- Meg kellett nekem valaha is kérdeznem szex közben, hogy mire vágysz? - Azt hiszem abban egyetértünk, hogy az nem simán csak kínos lett volna, de még most visszagondolva is kínos lenne. Meg úgy magától értetődően az nem férfi, aki nem tudja mire vágyik a barátnője az ágyban vagy egyszerűbben csak egy töketlen féleszű pancser.
- Soha többé meggyes pite. - Ezen nem tudtam megállni, hogy ne nevessem el magam. Nem tudom honnan ez a nosztalgikus kedv, de akkor inkább a szép emlékeinket idézzük fel, mint az, hogy a tízből hány körme tört bele Annába.
- Én másra is emlékszem. Kíváncsi vagyok. - Őszintén tényleg kíváncsi vagyok megvan-e még. Így meg is fogtam Aurora kezét, hogy lassan bemenjünk.





    CREDITS: peek a bloody boo.  @ CAUTION 2.0


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Aurora Rossum
Aurora Rossum



TémanyitásTárgy: Re: Cukrászda Cukrászda - Page 4 I_icon_minitime25.10.14 18:58





Aaron & Aurora


A szerelem olyan, mint a háború: könnyű elkezdeni, de nagyon nehéz megállítani.



Megpróbáltam nélküle élni az életemet, s minden olyan szép emléket elfelejteni, semmissé tenni, amik hozzá kötnek, ami képes emlékeztetni arra, hogy egykor mennyire szerettem. Ez valószínűleg még a mai napig sem sikerült, hiszen ha sikerült volna, akkor nem kapott volna tőlem egy újabb esélyt. Remélem most nem szúrja el, mert tényleg ez az utolsó esélye. Megbocsájtani képes vagyok neki, de nem tudom elfelejteni azt, ami történt, egyszerűen nem megy. Azt hiszem ezért is vagyok vele még mindig ennyire távolságtartó. Nekem még mindig egy kis időre van szükségem ahhoz, hogy olyan közel engedjem magamhoz, ahogyan Aaron szeretné. Ha ezt megérti, akkor képes lesz türelmes lenni velem, noha nagyon is jól tudom, hogy a türelmesség nem az erőssége, de most mégis ezt várom el tőle.
- Ha nem csak szexre kellek neked, akkor képes leszel türelmes lenni. - Egyszerűen csak kimondom azt, amire gondolok. Talán nem kellene jó ideig egy ágyban, vagy éppenséggel egy fedél alatt töltenünk az éjszakát, mert túl nagy lehet a csábítás. Nem azt mondom, hogy én nem vágyok rá, de még csak most adtam neki egy esélyt, ezért nekem tényleg idő kell, hogy mindent letisztázzak magamban, s újra oda tudjam magam adni neki lelkestől, testestől.
- Aaron csak próbáld egy kicsit az én nézőpontomból nézni az eseményeket. Egész idáig azon voltam, hogy elfelejtselek és erre hirtelen felbukkansz és tudatosul bennem, hogy még mindig ugyan úgy érzel irántam. Igaz, hogy adtam neked egy esélyt, de ez nem azt jelenti, hogy akár már ma este az ágyban össze bújva fogunk egymással nosztalgiázni. - Megtehetném, de nem akarom, hogy csak szex legyen közöttünk, azt akarom, hogy legyen is jelentősége annak, ha ismét átszerelmeskedjünk az éjszakát. Szó sincs arról, hogy mióta külön mentünk mentethetetlenül romantikus lettem volna, hanem túl sokat jelent nekem Aaron, hogy csak úgy lefeküdjek vele.
- Abból, ahogyan rám nézel tudom, hogy ezt most nem viccnek szántad. - Az én tekintetemből pedig azt olvashatja ki, hogy nem pontosan tudom most hová tenni, hogy ennyire azt szeretné, hogy nyuszi jelmezbe bújjak. Gondolom nem olyan kezeslábas szerűségben látna szívesebben, hanem a playbolyból ismert szexis nyuszijelmezben . Hm, talán megoldható lenne, hogy ha jól viselkedne, lehetne ez a jutalma.
- Nem, egyszer sem. De azt hiszem nem ártana ezt a szex témát jegelnünk egy kis időre. - Egyszerűen nem akarok erről beszélni, mert így is túl nagy a kísértés. Aaron képes úgy nézni rám azokkal a kék szemeivel, hogy szinte már hipnotikus hatással van rám. Próbálom azt is elfelejteni, hogy a ruha alatt micsoda szexi test lapul, oh azok az izmok, s kockák.
- Mire vagy kíváncsi? - Kérdezősködtem mert nekem most hirtelen nem jutott más az eszembe, de ahogy megfogta a kezemet engedelmesen követtem be a cukrászdába. Ez a hely azóta szerintem semmit sem változott, minden olyan, mint akkor volt.
- Emlékszel arra, hogy hol ültünk? - Általában a férfiak az ilyen dolgokra nem emlékeznek, mert valamiért a nőknek fontosabbak az efféle emlékek.


CREDIT TO UNWRAPPED ?! OF CAUTION 2.0

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Aaron McAdams
Aaron McAdams



TémanyitásTárgy: Re: Cukrászda Cukrászda - Page 4 I_icon_minitime07.01.15 20:18


Cukrászda - Page 4 333em1e


Aurora & Aaron




- Nem csak szexre kellesz, de ha nem kívánnálak, akkor értelme se lenne annak, hogy próbálkozzunk, szóval igen is akarlak minden pillanatban, amikor csak rád nézek. - Abban bízva, hogy nem lesz képes sokáig ellenállni a gyengéd erőszaknak és beadja nekem a derekát. Ha csak szexre kellene, akkor elsősorban egy oltári idióta lennék egy címeres marha, mert minek tepernék olyasvalamiért, amit minden második nőtől megkapnék, csak akarnom kellene, csakhogy nekem Ő kell. Ez az élet iróniája. Nem. Nem csak szexre kell és reményeim szerint azért szenvedtet, mert egy seggfej voltam és azt sem érdemelném meg, hogy egyáltalán hozzám szóljon, nemhogy még a történtek után le is feküdjön velem, nem pedig azért, mert a szikrára vár... Talán önzés, de abban bízom, hogy nem csak egyedül akarom ezt.
Megérdemelném, hogy szórakozzon velem és ha valaki, akkor Ő biztosan tudná mivel küldhetnek végleg a padlóra... De ha már annyira nem képes hinni nekem, akkor miért nem teszi meg?
- Nyuszi... - Most a pimasz mosolyom elmaradt és csak a kék szemeim voltak, amelyeket a tekintetébe fúrtam. - Te vagy az egyetlen, aki engem bántani tudna, a padlóra küldeni, mégis próbálok megváltozni és elég jó lenni, mert nekem megéri. Ezután szerinted csak szexre kellesz? Azért még van annyira kockás a hasam, hogy az első este gerincre vágjak valami picsát, de nem érdekel. - Talán lehetséges, hogy felnőttem. Fogalmam sincs. De addig a pontig egész biztosan eljutottam, hogy tudom mi az, amit akarok. Ő kell. Ennyi. Tisztában voltam vele, hogy nem fogja azonnal a karjaimba vetni magát, de nekem most az is elég, hogy velem van. Igazat adok neki és megpróbálom egyelőre beérni ennyivel is.
- Nem. Egyáltalán nem. - Vettem elő ismét azt a pimaszul pofátlan mosolyom. Szerintem őrülten szexi lenne benne, bár Ő mindenben, még egy zsákban is az lenne, szóval nem is ez a lényeg, de egyszer igazán lehetne igazán az én kis nyuszim. Szerintem végül egyikünk sem bánná meg. - Ha azt mondom bármit megtennék és nem lennék hálátlan? - Értse ezt annyira mocskosan, amennyire csak akarja.
- Talán... - Most mondtam volna, hogy Téged nyuszi nem lehet elfelejteni vagy azt, hogy tettél róla, hogy ne felejtsem el? Inkább csak megfogtam a kezét és a sarokban lévő bokszhoz vezettem, majd helyet foglaltunk.
- Egy csokis és egy citromos tortaszeletet kérünk. - Pillantottam fel a felszolgáló lányra, akinek láthatóan szintén a tetszésére voltak a kék szemeim, mivel zavarában el is mosolyodott, én pedig gyorsan el is kaptam a tekintetem.





    CREDITS: peek a bloody boo.  @ CAUTION 2.0


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Aurora Rossum
Aurora Rossum



TémanyitásTárgy: Re: Cukrászda Cukrászda - Page 4 I_icon_minitime08.01.15 11:58





Aaron & Aurora


A szerelem olyan, mint a háború: könnyű elkezdeni, de nagyon nehéz megállítani.



Ha rá nézek nem arra akarok emlékezni, hogy mekkora fájdalmat okozott nekem, hanem azokra a csodálatos pillanatokra, amiket együtt éltünk át, ehhez pedig nekem még időre van szükségem.
- Ezt jó hallani, mert ez esetben ugye nem is fogsz követelőző lenni? - Ha tényleg azért akar velem lenni mert szeret, akkor ezzel a szex dologgal még váratom egy kicsit. Persze nem fogok átesni a ló túloldalára, de azért érhető, hogy még egy kicsi bizonytalan vagyok vele kapcsolatban a történtek után.
- Szóval azzal szeretnéd bizonygatni, hogy én kellek neked, hogy bárkit megkaphatnál és mégis most itt vagy velem, mert csak is én kellek neked? - Ez egy kissé különös indok, de végül is van benne némi logika. Jól tudom, hogy Aaron mennyire vonzó férfi, hiszen először engem is a kinézetével fogott meg és azokkal a gyönyörű kék szemekkel és aztán, ahogy egyre jobban megismertem úgy kedveltem meg, sőt szerettem bele.
- Szóval annyira megmozgatta ez a dolog a fantáziádat, hogy tényleg képes lennél bármire? - Meglepetten néztem rá, mert ha egyszer tényleg felvennék egy nyuszi jelmezt, akkor az azért lenne, hogy a kedvében járjak, nem pedig azért, hogy így próbáljam bármire is rávenni.
Elégedetten mosolyogtam, mikor ahhoz az asztalhoz vezetett, ahol akkor ültünk, mikor még nagyon is a kapcsolatunk elején voltunk. Ha azt nézzük most is a kapcsolatunk elején vagyunk, csak ez a második próbálkozásunk.
- Emlékeztél arra, hogy mi a kedvenc italom, most pedig arra is, hogy mi a kedvenc desszertem. Ennyire kiismertél volna? - Vajon azt is tudja rólam, hogy mi a kedvenc filmem, vagy hogy mi volt az a pillanat, mikor úgy éreztem bele szerettem?
- Én szeretném, hogy minden ugyan olyan legyen közöttünk, mint volt, de most vált nyilvánvalóvá számomra, hogy már nem lehet olyan... Régebben nem zavart, ha egy nő ennyire megbámul téged, de most képes lennék még a szemét is kikaparni. - Hozzá kell szoknia ahhoz, hogy féltékeny fogok lenni, okot is adott rá, de nem szeretném mindig az orra alá dörgölni, mégis tartok attól, hogy még egy csalódást már nem élnék túl.


CREDIT TO UNWRAPPED ?! OF CAUTION 2.0

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Aaron McAdams
Aaron McAdams



TémanyitásTárgy: Re: Cukrászda Cukrászda - Page 4 I_icon_minitime09.01.15 20:05


Cukrászda - Page 4 333em1e


Aurora & Aaron




- Ezt nem ígérhetem meg... Férfiból lennék. Épp ezért nem ígérem meg, mert nem biztos, hogy tudnám is magam tartani hozzá. Könnyebb volna, ha lennél ilyen dögös... Így viszont dobj egy vadállat elé egy darab húst és tiltsd meg neki, hogy belekóstoljon. - Kétlem, hogy tudnék magamnak parancsolni. Egy ideig menni fog és ha már nem fog menni, akkor egész egyszerűen engedek a kísértésnek, mert engednem kell, ha nem akarok beleőrülni, hogy az enyém, mégsem kóstolhatok bele, leteperem és bebizonyítom, hogy őrülten imádom és kívánom a testének minden egyes apró kis szegletét.
- Nem őrültem meg, vagyis de, beléd, de minek tepernék, ha bárki megfelelne... De nekem kell akárki. Te kellesz. - Eldöntöttem. Azt is, hogy visszafogom kapni, azt is, hogy ez úttal nem vagyok hajlandó feladni egykönnyen, ha csak nem válik egyértelművé a számomra, hogy nekünk nincsen már és soha nem is lesz már közös jövőnk, akkor elfogadnám, hogy elszúrtam vagyis inkább elbasztam. Nem érte meg. Én is felfogtam már, de ha színt vallok, akkor sem bocsájtotta volna meg, hogy félreléptem, ami pedig egyszer megtörtént, azt már nem lehet visszacsinálni és nem egyszeri eset volt.
- Nyuszi, úgy helyben hagytad Beth-t, hogy visszagondolva is alig tudom elhinni, hogy ennyit jelentettem, próbálkozhatsz, de akarva, akaratlanul nem fogom elhinni neked, hogy ebből nem maradt semmi, csak a csalódás, fájdalom és a gyűlölet. Nem tudom elhinni, hogy csak ezt érzem, amikor rám nézel. - Tudom, hogy itt most én vagyok az, akinek bizonyítania kell és bőven van is mit, de engem ne ámítson azzal, hogy a régi tűzből és szenvedélyből nem maradt elég ahhoz, hogy újra lángra lobbantsuk. Inkább csak arról van szó, hogy fél újra csalódni...
- Ha játszanék, akkor valószínűleg nem bírnám ki, de ne mond, hogy ha letepernélek olyan könnyedén ellentudnál állni és nem burkolózna a józan esze ködfelhőbe. - Mert ezt valahogy eléggé a nehezemre esne elhinni.
- Ne tedd. Kidekorálnál engem is, mire lecibálnálak szerencsétlenről. De ha rá is úgy fogsz nézni, amikor visszajön, ahogy most rám szerintem többé nem fog merni. Különben is az Ő pillantása ragadt meg. Én már hozzászoktam a kék szemeimhez. Azt sem tagadhatod, hogy a kék szemeim is közrejátszottak abban, hogy egyből levettelek a lábadról. - És újra sikerülni fog. Előbb-utóbb ismét lefogom venni a lábáról, persze addig azért még gyakorolni is fogok vele.





    CREDITS: peek a bloody boo.  @ CAUTION 2.0


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Aurora Rossum
Aurora Rossum



TémanyitásTárgy: Re: Cukrászda Cukrászda - Page 4 I_icon_minitime09.01.15 22:04





Aaron & Aurora


A szerelem olyan, mint a háború: könnyű elkezdeni, de nagyon nehéz megállítani.



Talán rosszul értelmezem, de nekem ez úgy hangzott, mintha engem hibáztatna azért, hogy ilyen dögös vagyok. Na jó, még ha nem is szó szerint, de akkor is úgy hallatszott.
- Édesem, ha nem lennék ennyire dögös, akkor nagy valószínűséggel nem is tudtam volna ennyire felkelteni az érdeklésedet. -  Csak nehogy azt mondja nekem, hogy a személyiségemmel nyűgöztem le először. A külső az ami megfog, a belső pedig az, ami megtart.
- Oh, úgy tudod mondani, hogy csak én kellek, hogy képes is vagyok elhinni, főleg ha közben így nézel rám. – Az a csodálatos kék szempár, ami visszanéz rám, egyszerűen már ennyivel le tud venni a lábamról, de még tartom magam. Ellen kell állnom neki. Akarom, de még kell egy kis bizalom, hogy közel tudjam ismét engedni magamhoz.
- Tudod már nagyon sajnálom, hogy megtettem. Jobban mondva azt sajnálom, hogy miután szétkaptam a csajt nem látogattalak meg téged is, de te túl erős vagy, ezért lefoghattál volna mielőtt még egyet is be tudtam volna húzni neked. – Aztán miután kitisztult a fejem ráébredtem arra, hogy ezt iszonyúan elcsesztem. Mégis már nem tudtam visszacsinálni, vagy semmissé tenni.
- Azt hittem, hogy nyilvánvaló, hogy érzek még irántad valamit, máskülönben miért lennék most itt veled? – Szeretném úgy szeretni feltételek nélkül, mint a legelején, de féltem is magam még egy csalódástól. El akarom neki hinni, hogy egyszeri eset volt, hogy többet nem csalna meg. De mindig azt mondják, hogy aki egyszer megteszi az másodszorra is megfogja.
- Azt egy szóval sem mondtam, hogy ellen tudnék állni. – Az pedig egy másik dolog, hogy nem is akarnék, de mégis valamiféle büntetésként kezelem a dolgot, még nem kaphat meg. Szenvedjen még pár napig.
- Valójában nem csak a szemeiddel vettél le a lábamról, hanem a mosolyoddal is és úgy, ahogy voltál… - Tíz pontból tizenegyre értékelném. Tökéletes. Aaron szó szerint tökéletes. Kék szem, szőke haj, kockás has, izmos test, lehengerlő személyiség. Minden meg van benne, amire szükségem van, nem beszélve a fantasztikus állóképességéről.  


CREDIT TO UNWRAPPED ?! OF CAUTION 2.0

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Aaron McAdams
Aaron McAdams



TémanyitásTárgy: Re: Cukrászda Cukrászda - Page 4 I_icon_minitime12.01.15 14:17


Cukrászda - Page 4 333em1e


Aurora & Aaron




- Én szívesen kipróbálnám veled... De onnantól kezdve számolnod kellene azzal is, hogy nem menekülsz. - Erősen bízom benne, hogy nem akar sokáig szenvedtetni, mert fogalmam sincs mennyire fogom jól bírni, de kénytelen leszek minden fizikai és mentális erőmmel és energiámmal azon lenne, hogy féken tartsam magam és ne akarjam leteperni, ha mondjuk kettesben vagyunk, ne akarjam leszorítani az ágyhoz... Tényleg abba kellene ezt hagynom, mivel csakis önmagam kínzom ezzel, de másrészről férfiból vagyok, a nyuszim pedig egy eszméletlenül dögös nő, akkor lennének problémáink, ha egyáltalán nem jelentene nehézségeket uralkodni magamon.
- Csak egyszerűen nem akarom elhinni, hogy számodra ez olyan könnyen megy, de nem érdekel. Az sem, ha minden nap elképzelem hogyan bújtatnálak ki az utolsó ruhadarabból is... Csak később ne csodálkozz, ha egy bezárt vadállat egy darab hússal a ketrece előtt kezes báránynak fog számítani mellettem. - Mert amint zöld utat kapok ott fogom tépni és szaggatni, ahol csak érem és csókolni és a magamévá tenni. Addig is egy nagyon vékony cérnaszálon függ az önuralmam, de még ki kell bírnom. A szép az egészben az az, hogy tudom, hogy megéri, mert annyi előnyöm van az egészben, hogy már tudom mit nyerhetek, ha jól viselkedek, mivel már belekóstolhattam a győzelem édes ízébe.
- A kék szememmel, a szőke hajammal, a kockás hasammal, a pofátlan mosolyommal... Ez még mind megvan. Szóval, mindenem megvan ahhoz, hogy újra levegyelek a lábadról. - És ha ez még mindig nem lenne elég most sokkal jobban is akarom, mint akkor. Ez úttal komolyabban fogom venni és ha kell hát rá sem nézek más nőre, még lövésem sincs hogyan fogom kivitelezni, mert ha én nem teszem meg, akkor megteszik helyettem a kék szemeim, hogy rám vonják más nők figyelmét, csak úgy, mint ennek a leányzóért.
- A nagyon kék szemeimért pedig mosom kezeim. Én már hozzászoktam az ilyesféle reakciókhoz, de nekem se igazán lenne a kedvemre, ha valaki megállna előttünk és a melleidre verné a nyálát egy hú anyám arckifejezéssel, szóval befogtam. - De a legtöbb nő nem tud miatta haragudni rám. Így legalább idővel az is érthetővé vált a számomra miért nem álltam sosem a sarokban, pedig elég rossz voltam. De mondjuk, ha holnap reggel a tükörben egy mogyoró barna szempár nézne vissza rám, azt hiszem rendesen megijednék. Annyira hozzászoktam, hogy mindenki megbámul a kék szemeimért, hogy el se tudnám képzelni már, hogy másmilyen legyen.





    CREDITS: peek a bloody boo.  @ CAUTION 2.0


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Aurora Rossum
Aurora Rossum



TémanyitásTárgy: Re: Cukrászda Cukrászda - Page 4 I_icon_minitime12.01.15 23:29





Aaron & Aurora


A szerelem olyan, mint a háború: könnyű elkezdeni, de nagyon nehéz megállítani.



Legszívesebben neki tudnék esni, mert még ennyi idő után is ekkora hatással van rám. Szeretném utálni, mégsem vagyok rá képes.
- Talán nem is akarnék menekülni. - Közöltem vele sejtelmesen mosolyogva. Attól, hogy nem feküdtünk le még egymással, az még nem jelenti azt, hogy egyáltalán nem is kívánom. Különös, hogy annyi külön töltött idő után még mindig ugyan azt érzem iránta, hiába próbáltam elnyomni magamban ezt az érzést. Idő közben rá kellett jönnöm, hogy akármennyire erősnek is hiszem magam, de az érzelmeimnek még én sem tudok parancsolni.
- Nem megy könnyen nekem sem, de úgy imádom mikor szenvedsz. - Azt hiszem azt inkább nem ecsetelném, hogy miért is gondolom úgy, hogy jogos, amit teszek vele. Szerintem ezzel neki is egyet kell értenie, hogy mindent magának köszönhet. Nem nagyon akarom szenvedtetni, hanem csak egy kicsit, kis ideig.
- Milyen magabiztos vagy abban, hogy ismét letudsz venni a lábamról. Először könnyű dolgod volt, ezért szeretnék bekeményíteni egy kicsit. Szóval ideje belehúznod. - Mondhatni, hogy ez felkérés volt egy keringőre részemről. Akarom, hogy érezzem, hogy harcol értem és, hogy tényleg én vagyok az egyetlen nő, erre adok neki egy hetet, addig legalább vissza tudom magamat fogni.  
- Oh, pedig ha együtt maradunk lesz alkalmad megtapasztalni, hogy mennyi pasas oda jön hozzám gátlás nélkül és tesznek félre nem érhető megjegyzéseket. - Persze mikor együtt voltunk akkor is volt erre példa, de mióta mellműtétem volt és az ikrek nagyobbak lettek, azóta egyre sűrűbben fordul elő. Én már hozzászoktam, sőt nem is zavar, de Aaron is ilyen könnyen képes lesz túltenni magát azon, ha egy csodálom oda jönne hozzánk mondjuk egy randi közben?


CREDIT TO UNWRAPPED ?! OF CAUTION 2.0

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Aaron McAdams
Aaron McAdams



TémanyitásTárgy: Re: Cukrászda Cukrászda - Page 4 I_icon_minitime19.01.15 9:49


Cukrászda - Page 4 333em1e


Aurora & Aaron




- Bíztam benne, mert minden egyes alkalommal azt érzem, hogy szenvedek valahányszor vissza kell magam rángatnom a valóságba. - Ez mikor van? Amikor csak ránézek, hiszen minden apró porcikájában édes és hibátlan és őrülten kell nekem és ha ezért előbb szenvednem kell, akkor szenvedni fogok.
- Belehúznom? Belehúznék, ha engednéd... Így viszont egy kicsivel nehezebb és időigényesebb, de még kifogom tapasztalni mi az, ami változott és mi az, ami nem. - Értem ezt bármire, ami csak vele kapcsolatos. A kedvencé édességére, a kedvenc koktéljára, a kedvenc filmjére, bármire... Van pár dolog, amit történetesen szívesen újraélnék vele és azt hiszem, hogy ezzel nem is vagyok annyira egyedül, csak valakinek kell még egy kis noszogatás, de azzal nem lesz probléma, az ilyesmiben még mindig jó vagyok. Elképesztően meggyőző és ellenállhatatlan tudok lenni. Igen, ezzel most pontosan a szinte már igézően kék szemeire és a pimasz kis mosolyomra célzok, ugyanis ezek még sosem vallottak kudarcot és azt gondolom, hogy valahol ennek is köze volt ahhoz, hogy annak idején lecsusszant a bugyija.
- Félre nem érthetően mosnék be egyet, akinek kell, csakhogy kitisztuljon a kép. - Nem vagyok féltékeny, de ha valaki, bárki is úgy akar ránézni, ahogy csak én akarok... Megdöglik. Mert bár nem becsülöm alá a nyuszim fizikai erőnlétét, de szerintem én nagyobbat tudnék ütni és nem is fognám vissza magam túlságosan és azt hiszem egy nem várt ütés is elég lenne ahhoz, hogy padlót fogjon Tőle az, aki ízléstelenül bámulja a barátnőm.
- Egy apró változás bennem. Tudok már féltékeny lenni... Azt hiszem. - Sosem voltam különösebben féltékeny, mert aki kapható az menjen, nem kár érte, de Ő az enyém és nem adom, még egyszer nem esem bele ugyanabba a hibába. Ez a nő már nem lesz másé.




    CREDITS: peek a bloody boo.  @ CAUTION 2.0


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Aurora Rossum
Aurora Rossum



TémanyitásTárgy: Re: Cukrászda Cukrászda - Page 4 I_icon_minitime19.01.15 14:44





Aaron & Aurora


A szerelem olyan, mint a háború: könnyű elkezdeni, de nagyon nehéz megállítani.




Eddig mindenhol azt hallottam, olvastam, hogy aki egyszer képes volt megcsalni, az másodszorra is megfog. Kutyából sosem lesz szalonna ugyebár… Mégis ennek ellenére szeretnék neki hinni, hogy mindössze csak egyszeri hibáról volt szó és tényleg szeret. Habár akkor is szeretett, mikor ezt megtette velem… Ezért is kell nekem egy kis idő, mire újra bízni tudok benne.
- Sok minden változott, talán már azok a tulajdonságaim már nincsenek is meg, amiket régen imádtál bennem. Sőt, talán már egy csomó rossz tulajdonságot beszereztem mióta nem vagyunk együtt és talán el sem tudnál viselni. - Mert ugye együtt lakva ismeri meg egymást az ember. Mi pedig eléggé hosszú ideig éltünk együtt, de az sem most volt már. Talán újból meg kellene próbálnunk, először csak pár napot együtt tölteni, hogy kiderítsük még mindig ugyan annyira akarjuk-e egymást, mint régen.
- Ugyan Aaron, nem húzhatsz be mindenkinek, aki megbámul. - Akaratlanul is elnevettem magam, csak mert elképzeltem, hogy mondjuk közösen elmegyünk a közeli üzletbe bevásárolni a vacsihoz és Aaron útközben legalább hat férfit ver péppé, csak mert érdeklődve néztek rám.
- Tudsz féltékeny lenni? Remek. Mert én rettentően féltékeny vagyok mostanában. - Aaron pedig ennek az okát is tudja. Régebben nem voltam az, sosem zavart ha más nők megbámulták, mindig úgy hittem, hogy bárki nézegesse csak kedve szerint, amíg éjszaka mellém búj be az ágyba.


CREDIT TO UNWRAPPED ?! OF CAUTION 2.0

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Aaron McAdams
Aaron McAdams



TémanyitásTárgy: Re: Cukrászda Cukrászda - Page 4 I_icon_minitime13.02.15 14:20


Cukrászda - Page 4 333em1e


Aurora & Aaron



- Nyuszi, úgy vélem ezt jobb lesz most letisztáznunk, csak a kétségek elkerülése érdekében. - Köszörültem meg a torkom, mintha valami baromi fontos közölnivalóm lenne vele, pedig szerintem semmi olyasféle dolgot nem fogok mondani neki, amit eddig ne tudott volna, vagy végül is tudja a fene, de akkor most elmondom, ez az egy dolog pedig egész biztosan nem fog megváltozni. - Egy zsákban, plusz húsz kilóval is kellenél, hisztisen, legfeljebb befognám a szádat és máris minden a régi lenne. - A mellein kívül - amik nagyon is a tetszésemre vannak - nem fedeztem még fel egyéb változást, mármint jobban utál, mint eddig, de azt elviselem, határozottabb nő lett, ez is tetszik, de nincsenek pink hegyes műkörmök, rózsaszín tatyó meg hasonló csilivili - gusztustalan - holmik, mert a plázamaca szerepben tényleg a nehezemre esne elviselni, egyszerűen nem bírnám hallgatni azt a szűnni nem akaró fecsegést meg csipogást, azt nem.
- Miből gondolod? Biztosan fájna előbb-utóbb meg alaposan be is dagadna, de miért is ne moshatnék be mindenkinek, aki rajtad legelteti a szemét olyan módon, ahogy az már ízléstelennek minősül? Megtehetem... - Nem, hogy bemosnék egyet a szart is kiverném abból a pasasból, aki a barátnőmet kóstolgatná a jelenlétemben. Egész egyszerűen rosszul viselem, ha valakinek az kell, ami az enyém, ennyi az egész.
- Rád is hatással voltam a kék szemeimmel. Nem tehetek róla, ha mások is elidőznek rajta, de ha zavar, akkor másra rá sem nézek. Viszont még fizetnem is kell. Kibírod addig, hogy nem kaparod ki a szemét? - Tényleg hozzászoktam már és azóta nem is érdekel, figyelembe sem veszem már, hiszen rám minden reggel ez a kék szempár néz vissza a tükörből.
- Pillanat. Mindjárt jövök... - Kissé gondban voltam a hatalmas parafatábla előtt, hogy megtaláljam az itt készült fényképünket, aminek már több éve, de hosszas keresgélés után megtaláltam, nagy nehezen kipecáztam a többi alól és diadalmasan visszasétáltam vele az asztalunkhoz.
- Győzelem. Megtaláltam. - Csúsztattam elé az asztallapon a képet. Döbbenetes. Semmit sem változtunk.



    CREDITS: peek a bloody boo.  @ CAUTION 2.0


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Aurora Rossum
Aurora Rossum



TémanyitásTárgy: Re: Cukrászda Cukrászda - Page 4 I_icon_minitime15.02.15 17:37





Aaron & Aurora


A szerelem olyan, mint a háború: könnyű elkezdeni, de nagyon nehéz megállítani.



- Még sosem éreztem azt, hogy ennyire kellenék neked. – Meglepett, oké azzal is meglepett, hogy csak úgy váratlanul ismét vissza tért az életemben, mert újra a részese akar lenni… Ez nekem még egy kicsit sok, de miért is kínozzam őt és magamat is, mikor tisztában vagyok vele, hogy mióta szakítottunk egy működőképes kapcsolatom sem volt… Szerintem, azért mert mindenkiben őt kerestem.
- Ezek szerint kénytelen leszek új munkahely után nézni, mert szerintem a főnököm kirúgna mióta neki is behúztál. – Mert az a szarházi is mindig ott van és figyel miközben táncolok. Jesszusom! Most mégis mit fogok magammal kezdeni? Mert nem hiszem, hogy Aaron támogatná a sztriptíztáncosnői karrieremet.
- Esetleg felvehetnél egy napszemüveget. – Azt akarom, hogy csak rám nézzem azzal a bugyi levarázsoló tekintetével.
- Nehezemre fog esni, de valahogy majd csak kibírom. – Mindig ez van, akárhová mentünk még anno, akkor is minden nőcske odáig volt érte, feltűnően… Mintha nem is vennének észre, pedig azok a ribancok nem fogják megkaparintani előlem.
- Itt még nagyon a kapcsolatunk elején voltunk. – Mosolyogva néztem a képet, itt még egyikünk sem sejthette, hogy mit tartogat számunkra a jövő.
- Tudod Aaron… - Felsóhajtottam. - Egy egészen kicsit vágyok arra, hogy minden olyan legyen közöttünk, mint régen volt… Mégis tisztában vagyok azzal, hogy az már a múlt, nem kellene arra gondolnunk, inkább a jövőnkre kellene koncentrálnunk. – Komoly pillantásokkal néztem rá. Ó, ha sejtené, hogy most fogom bedobni a mély vízbe, olyan mélybe, amiben eddig még soha életében sem volt.
- Szeretnék bízni benned, szeretném azt feltételezni, hogy nem fogod a múltbéli hibáidat újból elkövetni. – Egy egészen kicsit bizonytalanul néztem rá, mert fogalmam sincs, hogy miféle reakciót fogok belőle kiváltani.
- Azt hiszem, csak akkor leszek képes megbocsájtani, ha elveszel feleségül és így bebizonyítod, hogy csak én kellek neked. – Elhallgattam, minden porcikám megfeszült. Kíváncsi, kutakodó tekintettel figyeltem Aaron arcát.


CREDIT TO UNWRAPPED ?! OF CAUTION 2.0

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Aaron McAdams
Aaron McAdams



TémanyitásTárgy: Re: Cukrászda Cukrászda - Page 4 I_icon_minitime19.02.15 22:13


Cukrászda - Page 4 333em1e


Aurora & Aaron




- Attól félek, hogy az egész bárhoz már kevés volnék, de azon nem múlik. Én egy börtönben dolgozok három váltás állattal... Megoldható bármikor, hogy benézzünk műszak után. - Jelszó az első kört állom és máris mindenki ráér, ezeknek a többsége pedig pusztán hobbiból bunyózik, mi nekik pár pofaberendezés kipofozása baráti alapon? Tényleg nem örülök neki, hogy a munkája napi szinten abból áll, hogy férfiak csorgatják utána a nyálukat, mert engem abban a nyolc órában mégsem félmeztelen nők vesznek körül rúdtáncolva, de nem is ez a lényeg.
- Tényleg nem repesek a boldogságtól... Nem akarok parancsolgatni és nem is tilthatok meg semmit, de nem akarok éjnek évadján arra ébredni vagy azért otthagyni a műszakom, mert a kórházba kellene mennem érted. Tudom, hogy nem kell féltenem, mert eddig is egyedül vigyáztál magadra, de nem akarlak egyszer összefoltozva visszakapni. - Mert azt még Ő sem tudhatja kinek mikor gurul a gyógyszere... Egy börtönben, de egy sztriptízbárban dolgozni se egy életbiztosítás és azt se felejtsük el, hogy most már van aki féltse és ez a valaki félteni is fogja.
- Szoktam, de egy idő után kezd zavarni. - Mondhatni már ismertető jegyemmé vagy inkább védjegyemmé váltak a kék szemeim. Egy ideig nagyon szerettem is kihasználni, hogy a nők odáig voltak, elég volt csak "úgy" néznem, bár soha senki se akarta elárulni mégis mi a fenét takar az az "úgy", bár azt hiszem magamtól is rájöttem. Azt, hogy tudom mit akarok...
Beszélni kezdett, hosszasan és úgy látszott komolyan is gondolja, épp ezért nem akartam félbeszakítani, még ha eleinte értetlenül is álltam azzal szemben, amiket mond és persze meg is lepett most ezzel rendesen, de mindvégig figyeltem, komoly maradtam és a szemébe néztem és egyre inkább kezdett érdekelni, hogy hová is fogunk kilyukadni. Mit akar ezzel mondani? Viszont amikor végre ezt is megtudtam nagy végre azt hittem le fog esni az állam. Pár pillanatig némán meredtem rá, mire képes voltam megszólalni... Azt hiszem kár is lenne lepleznem azt, hogy milyen hatással volt ez most rám...
- Hozzám jönnél? - Villantottam meg azt a sok nő szerinti ellenállhatatlan mosolyomat. Ezen még sosem gondolkodtam el igazán. Mármint nem csak azon, hogy megkérném-e a kezén, de a válaszon se igazán. Más körülmények között jobban tartanék a választól, de szeretném azt hinni, hogy ez nem komoly, mármint... Honnan a búsból húzzak most elő egy gyűrűt?




    CREDITS: peek a bloody boo.  @ CAUTION 2.0


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Aurora Rossum
Aurora Rossum



TémanyitásTárgy: Re: Cukrászda Cukrászda - Page 4 I_icon_minitime22.02.15 13:11





Aaron & Aurora


A szerelem olyan, mint a háború: könnyű elkezdeni, de nagyon nehéz megállítani.



Nevetve csóváltam meg fejemet miután Aaron tudtomra adta, hogy ha szükséges lenne, mekkora bunyót csinálna a munkahelyemen.
- Azt hiszem erre nem lesz semmi szükség. – Volt már alkalmam megismerni a munkatársait és tudom, hogy mindegyikben tombol a tesztoszteron. Mármint azok a férfiak tényleg kigyúrt vadállatok, akikkel nem szívesen találnám magam szemben egy sötét sikátorban. Noha Aaron is ott van a toppon, ha az izmokról van szó. Az a kocka has… Már csak attól begerjedek, ha rágondolok.
- Tudok vigyázni magamra, mégis jól esik, hogy ennyire aggódsz értem. – Nem az a törékeny nő vagyok, akit még a széltől is óvnia kellene. Sőt, inkább magát kell majd óvnia tőlem, hogy ha megint valami olyasmit tenne, ami nem lenne a tetszésemre, mert legközelebb nem fogja megúszni, hogy ne rendezzem át a képét.
- Ez a meló csak ideiglenes. – Nagyot sóhajtottam, mert most bizony kell keresnem valami olyan munkát, ami nem arról szól, hogy férfiak előtt vetkőzzek. Valójában már csak egyetlen egy férfi előtt akarok vetkőzni, az pedig Aaron.  
- Tudod engem akkor is levettél volna a lábamról, hogy ha először úgy találkozunk, hogy napszemüveg van rajtad és csak aztán tudom meg, hogy milyen gyönyörű kék szemekkel nézel rám. – Ez valami olyasmi, amit képtelenség megmagyarázni. Aaron és a kék szempárja… Néha úgy érzem, hogy képes vele teljesen megbabonázni.
- Ó, ne! – Riadtan néztem rá. – Ugye most csak arra voltál kíváncsi, hogy valójában ezt akarom-e? Remélem nem ez volt a lánykérős pillanatod. – Még mit nem! A történtek ellenére is szeretem, de az a minimum, hogy egy normális lánykérést fog nekem összerittyenteni, gyűrűvel, meg letérdelős jelenettel.


CREDIT TO UNWRAPPED ?! OF CAUTION 2.0

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Aaron McAdams
Aaron McAdams



TémanyitásTárgy: Re: Cukrászda Cukrászda - Page 4 I_icon_minitime01.03.15 20:45


Cukrászda - Page 4 333em1e


Aurora & Aaron




- Igen. - Most még valóban csak a kíváncsiságom vezérelt, mert komolyabban ezen még nem gondolkodtam el. Én meg a házasság. Ez számmora eddig két nagyon különálló fogalmat testesített meg és egyáltalán abban sem lehettem biztos, hogy lesz még egy esélyem nála. Még fogalmam sincs hogyan ezután. Egyelőre a zöld jelzésre várok, hogy testestől, lelkestől visszakaphassa és nagyon bízok benne, hogy működni fog ez közöttünk újra, sőt sokkal jobban, mint régen, mert sokkal fontosabb és sokkal komolyabban is veszem, mint anno. Még egyszer nem akarom és ha rajtam múlik nem is fogom elveszíteni.
- Á-á. Őszintén szólva nem gondoltam volna, hogy valaha is bárkihez is hozzá mennél, vagyis nem tűntél annak a férjhez menős nőnek, inkább annak, akinek nincs szüksége ilyen szinten férfira az életében, aki megmondja neki mikor mit csináljon. Nem hittem volna, hogy egyszer főzni, mosni, takarítani akarsz rám... Tényleg akarnád? - Ezzel most bevallom meglepett, nem kicsit, nagyon. Oké, még szép, hogy ha mégis rászánnám magam a nősülésre és valakinek megakarnám kérni a kezét az csakis Ő lenne, más különben nem érdekel az egész, de eddig nem tudtam, hogy ilyesmin is gondolkodnom kellene, azt gondoltam, hogy ez még a nagyon messzi jövő, legalábbis amíg kiérdemlem újra a feltétlen bizalmát, ami azért egy házasságban nem árt ha megvan.
- De azért ha most előtted térdelnék felkapnálak és megpörgetnélek úgy, hogy beleszédüljünk és megcsókolnálak és abbahagyom... - Húztam el a szám keserűen, mert még folytatni is tudnám, de mondjuk valahol inkább máshol... És a fenekébe markolnék és magamhoz szorítanám amilyen erősen csak tudom, hogy ezzel is pótoljam magamban valamilyen szinten azt az elveszett időt, amit ugyan már nem kapunk vissza, de ahhoz még nincs késő, hogy bepótoljunk azokat a pillanatokat, amiket együtt szerettünk volna átélni.




    CREDITS: peek a bloody boo.  @ CAUTION 2.0

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Aurora Rossum
Aurora Rossum



TémanyitásTárgy: Re: Cukrászda Cukrászda - Page 4 I_icon_minitime03.03.15 12:47





Aaron & Aurora


A szerelem olyan, mint a háború: könnyű elkezdeni, de nagyon nehéz megállítani.



Sosem voltam az a nő, aki esküvői magazinokat lapozgatva álmodozott volna a hercegnő stílusú esküvői ruháról, vagy a hatalmas lagziról, vagy bármi másról, ami az esküvővel kapcsolatos. Őszintén most sem tudom, hogy honnan jött ez az egész… Egyszerűen tényleg csak úgy érzem, hogy jót tenne nekünk, ha egybekelnénk, hogy ezzel is megerősíthetnénk a közöttünk lévő kapcsolatot. Arról szó sincs, hogy így akarnám magamhoz láncolni, mert akár balul is elsülhet az egész, de inkább nem akarok arra gondolni, hogy mi lenne, ha másodszor sem működne közöttünk a dolog.
- Annyi mindenen átmentünk már együtt, az lenne a legátlagosabb dolog, amit egy párként megtehetnénk, hogy összeházasodunk. – Egyet kell velem értenie, mert én személy szerint senkit sem ismerek, senkiről sem hallottam, akik hozzánk hasonló dolgokon mentek át, aztán a sors mégis újból keresztezte volna az útjukat.
- Még mindig nem vagyok túl házias, viszont azért próbálkozhatok. – Nem ígérem neki, hogy minden áldott nap ebéddel fogom haza várni, hogy csillogni fog a ház, vagy, hogy minden nap a kedvében akarok majd járni.
- Hé, Aaron! – Olyan lehangolt lett az egyik pillanatról a másikra, hogy képtelen voltam tovább vele szemben ülni, ezért egy váratlan pillanatban felpattantam a helyemről, hogy mellé ülhessek.
- Rengeteg időt elvesztegettünk, de itt a lehetőségünk arra, hogy együtt újra boldogok lehessünk. – Bizakodóan néztem rá, hinni szerettem abban, hogy nekünk igenis jár még egy esély, csak hagyjuk végre a hátunk mögött a múltban történteket.
- Most valami édesre vágyok. – Édesebbre, mint amilyen csoki tortát lehet itt kapni, pontosabban Aaron ajkai után vágyakozok. Finoman hajába túrtam, közelebb húzva magamhoz csókoltam édes ajkaira. Ez a szenvedély, ezek a puha ajkak már annyira hiányoztak.
- Ha most nem egy cukrászdában lennénk, képtelen lennék beérni ennyivel. – Suttogtam ajkaira. Szinte sistergett közöttünk a levegő.


CREDIT TO UNWRAPPED ?! OF CAUTION 2.0

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Cukrászda Cukrászda - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Cukrászda

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
4 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Belváros :: Szórakozóhelyek, kaszinók-