welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Gimnázium  - Page 5 Vote_lcapGimnázium  - Page 5 Voting_barGimnázium  - Page 5 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Gimnázium  - Page 5 Vote_lcapGimnázium  - Page 5 Voting_barGimnázium  - Page 5 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Gimnázium  - Page 5 Vote_lcapGimnázium  - Page 5 Voting_barGimnázium  - Page 5 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Gimnázium  - Page 5 Vote_lcapGimnázium  - Page 5 Voting_barGimnázium  - Page 5 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Gimnázium  - Page 5 Vote_lcapGimnázium  - Page 5 Voting_barGimnázium  - Page 5 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Gimnázium  - Page 5 Vote_lcapGimnázium  - Page 5 Voting_barGimnázium  - Page 5 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Gimnázium  - Page 5 Vote_lcapGimnázium  - Page 5 Voting_barGimnázium  - Page 5 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Gimnázium  - Page 5 Vote_lcapGimnázium  - Page 5 Voting_barGimnázium  - Page 5 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Gimnázium  - Page 5 Vote_lcapGimnázium  - Page 5 Voting_barGimnázium  - Page 5 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Gimnázium  - Page 5 Vote_lcapGimnázium  - Page 5 Voting_barGimnázium  - Page 5 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Gimnázium

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5



do you know who i am?
Michael Quenell
Michael Quenell



TémanyitásTárgy: Re: Gimnázium Gimnázium  - Page 5 I_icon_minitime07.07.20 22:53

+18-as tartalom


Hogy ez miért az öt perces szünetben jött ránk? Pontosabban rám, mert az én hibám, én tehetek róla és később mélységes elnézését fogom kérni a főnővérnek , de majd később, előbb még valami sokkal intenzívebb élményben akarom részesíteni. Azután, hogy majdnem teljes bizonyossággal megvoltam győződve róla, hogy az életben többet nem látom, ha csak nem akarok megint elkezdeni vedelni, mint a disznó, és ha mázlim van, akkor még épp bent lesz, ha nem, akkor hiába pusztítom az agysejtjeimet, de ez így sokkal jobb és most is mit teszek ahelyett, hogy végre szerencsétlenül kinyögném, hogy nem akarom, hogy elmenjen New Yorkba. Úgy érzem ezt most kisséé... hátt, nem volna alkalmas benyögni, fogalmazzunk így.
Az életem egyik mély pontján toppant be, amikor még magamnak se kellettem, de úgy őszintén és azon fáradoztam, hogy ellökjek magamtól mindent, amim még van, hiszen amihez én hozzá érek vagy közöm kezd lenni, ott valami végérvényesen félresiklik az emberekben, vagy bennem.
Az utóbbi eléggé valószínű, de hé, fogadni mernék, hogy az összes, de az összes épeszű nő hagyott volna, sőt elküldött volna a fenébe, ezt az egyet kivéve, azt hiszem köszönettel tartozom, kezdetnek... hát szóval, kezdjük itt.
Igen is, hölgyem. Emelem feljebb a csípőjét, ezzel is könnyebb és gyorsabb mozgást biztosítva. Hevességem mohón és sietve hatol belé, ujjai hajamba túrnak, így ajkaim súrolják az övéit, apró sóhajok szöknek ki belőle és már nem nagyon izgat, hogy valaki esetleg meghallhat minket, erősen tartva karjaimba hatolok belé újra és újra, verejtékcseppek jelennek meg és folynak végig homlokomon és hátamon, majd ajkai közé nyögve vetek véget a mi kis titkos légyottunknak.
Még mindig zihálva és levegő után kapkodva veszem fel az alsómat és ugrok bele a nadrágomba. Túl nagy a csend, feltűnően nagy, oké, hát nélkülünk úgysem kezdik el az órát.
- Ha maradt még valami, később átbeszéljük? - Nyitottam ki vigyorogva az ajtót előtte.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alexis Beatris Ford
Alexis Beatris Ford



TémanyitásTárgy: Re: Gimnázium Gimnázium  - Page 5 I_icon_minitime08.07.20 0:17

+18-as tartalom




Alexis & Michael




tumblr_mfaqv9oyYr1ro5huso9_r1_250.gif



E

szméletlenül tud rabul ejteni úgy, hogy talán nem is akarja, vagy tervezte, vagy bármi ehhez hasonló, egyszerűen kikészít a közelsége, nehéz vissza fognom magam, hogy ha nem is csinálhatok semmit, legalább bökdösni tudjam az ujjbegyeimmel, de az túl nyilvánvaló lett volna a diákok számára is, az óvodás szint még azért ott is megvan, értik ebből is, így lenyugtattam magam, és próbáltam zsibbadásig szorítani az ujjaim, hogy ne csináljak semmit, mégis úgy látom Michael adta fel hamarabb az próbálkozást az ellenállásra irányomban, ugyan is kézen fogott, hogy beszélnünk kell, vagy valami hasonló, nem emlékszem és nem is volt fontos, csak egy ürügy volt, hogy rabul ejthesse a testem minden porcikáját ismét, újra, és miért is lennék bármi jónak az elrontója, amikor az elszenvedője is lehetek, élvezője, tettes társa.
Forrón tapadok ajkaira ahogy ismét magáévá tesz, pár nap telt el de kell nekem amit adni és nyújtani tud, ujjaim markolnak hajába és erővel próbálok nem hangosan felsikítani megint, a büntetésem elég volt egyszer is elszenvedni, többet nem kell köszönöm jó leszek, csak csináld még, csípőm siet elé mohón és türelmetlenül, nincs sok időnk, most nem tudunk időzni, nyújtani és élvezni egymást, de most ez is épp elég, egy falatka belőle, egy pillanatnyi kis élvezet, egy kis bűn amit magamnak tudhatok, már nem megy annyira a visszafojtás ahogy egyre vadabb ütemben merül el bennem újra és újra, esküszöm próbálom, tenyerem tapasztom ajkaimra, de inkább feladom és erősen magamba szorítva, remegő lábakkal adom át magam a gyönyör teljes és tökéletes hullámának.
A falnak dőlve próbálom összeszedni magam, nemhogy öltözni állni nem tudok, de muszáj, beletúrok hajamba,ami most kissé zilált, és végig simítok az övén is.
- Most már vállalható vagy, bár kissé nedves a hajad.  
Vigyorodtam el, nem mintha nem most futottuk volna le a maratont.
- Ó, és végre beszélgetni is fogunk?
Kuncogtam halkan, ahogy kisétáltam az ajtón, és most öööö arra oké, menjünk szépen vissza.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Michael Quenell
Michael Quenell



TémanyitásTárgy: Re: Gimnázium Gimnázium  - Page 5 I_icon_minitime15.07.20 19:28

- Ó, az ellen sincs semmi ellenvetésem. - Löktem be az ajtót magunk mögött, a folyosón már nem zsibongtak, ami annyit jelent, hogy a diákok már a teremben vannak, mi pedig icipicit elkéstünk, hupsz, bocsi Alexis.
A terem elé érve még egyszer gyors beletúrtam a hajamba, majd finoman betoltam Alexis-t előre, igen, tudom, rohadjam meg, de addig még had szórakozzam ki magam, én eddig dolgoztam.V
- Elnézést a hölgyektől, hosszúra nyúlt... De máris visszaadom a főnővért. - Vigyorogva simítottam végig a hátán, majd elengedtem, hogy szabadon tegye a dolgát, komolyan, ez ma bármit megér, még úgy is, ha hatszor kell végighallgatnom ugyanazt, olykor nem tudtam megállni egy-egy szemtelen pillantás nélkül, amúgy jó fiú voltam, de tényleg. Megvártam, amíg Alexis átadja a stafétát és a háttérbe vonul, szemeim csintalanul villantak fel, ahogy óvatosan felé fordultam...
- Igen, igen, az előbb mi is épp azt tettük... - Ekkor villant be, hogy talán mégse, nem, egész biztosan nem húztunk gumit, hajajj...
- Hoppáá... - Érintettem össze ajkaimat, hát ez nem jó. Éreztem, hogy az elkövetkező pillanatokban még alaposan oldalba leszek könyökölve szóval inkább befogtam, fogalmazzunk úgy, hogy most már figyelek is. Figyelmesen pörgetek végig minden alkalmat, hmm ezekből szerintem egyszer sem használtunk óvszert, szóval ne, határozottan ne úgy csináljátok, mint mi a mielőbb a szertárban, mohón és hevesen egymásnak esve, nem jó az, egyrészt, mert kicsapnak, másrészt mert sokan lesznek idegesek. Hogyan húzz fel két másodperc alatt egy nőt? Közöld, hogy nem húztál  óvszert, garantáltan nem marad el a hatás.
A szünetben eltűntem, egész pontosan két kávéért és már a poharakkal a kezemben vártam Alexis-t a folyosón, ajajj, ebből a pillantásból nem sok jót olvasok ki, hihi, hupsz, hoztam kávét, légyszi, nem, mi? Francban. Kávé? Alig, hogy a kezébe adtam alaposan a vállamba boxolt, hé ez fájt.
- Áucs, oké, oké, világos, de hé, hoztam kávét, na... - Nem bírtam megállni nevetés nélkül, de azok a szúrós fogjam be zöld szemek végül rávettek.
- felfogtam, befogom. - Húztam össze magam.
- Kismama előkészítőre is kell mennünk? - Tudom, ez már túl közel van a biztosítékhoz, én mégis úgy kérdeztem mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alexis Beatris Ford
Alexis Beatris Ford



TémanyitásTárgy: Re: Gimnázium Gimnázium  - Page 5 I_icon_minitime15.07.20 20:34




Alexis & Michael




tumblr_mfaqv9oyYr1ro5huso9_r1_250.gif



K

omolyan nem hiszem el, hogy neki pont az öt perces szünetben kellett nekem esnie, ennyire nem létezik, hogy nem bír a vágyaival, még egy sztriptíz bárban is tovább bírják pedig ott esküszöm ruha se nagyon van a nőkön, rajtam pedig egy amorf egyenruha van, amit egyébként is hordok bent a kórházban, itt ma nem az volt a lényeg, hogy szexi nővérkék szépen dorgálva magyarázzanak a szexről, hogy ejnye bejnye nem szabad, mi elrettentő és intő példák vagyunk, de ez nem túl hiteles ha zihálva és kócos hajjal tolnak be egy terembe, hogy bocsika, csak hát khm elhúzódtak a kérdések, aha, el, istenem miért kell engem mindig ilyen kínos helyzetbe hozni?
Vettem egy mély levegőt és újra elmondtam az előző óra bevezetőjét, a nap végére ezzel is fogok álmodni, majd ismét neki dőltem a táblának és hallgattam a lányokat, mindaddig még Michael duruzsolása nem ütötte meg a fülem, felé fordultam, hogy figyeljek is arra amit mond, egy pillanat alatt kerekedtek ki a szemeim, és most úgy behúznék neki de túl sokan vagyunk és senki nem értené miért is verem hátul a tanár urat, de érdekesebb lenne a szexuális felvilágosításnál, így inkább csak megöllek szemeket meresztgettem felé, majd belegondoltam a szavaiba.
- De pedig nem is, és előtte se, és az előtt se.  
Motyogtam magam elé ahogy próbáltam visszaemlékezni, baszki ez rohadtul nem jó, előkaptam a telefonom, hogy írjak a nőgyógyászomnak időpontért, de már addigra várt egy üzenet a lakótársamtól, "Szia Alex, tudom, hogy már elfelejtetted de ma utazunk el nyaralni egy hétre, locsold meg kérlek a virágaim, és adj már az aranyhalnak néha kaját, kérlek NE FELEJTSD EL! Puszi, A." , szuper, jó kis szülinap lesz ez is, nem mintha számítana, már három nem fogadott hívásom is van anyától, majd szünetbe visszahívom.
Majd csak már csengetnek, de mielőtt elkaphatnám Michaelt, hogy mi is volt az előző már meg is szökött, fenébe, így felhívtam addig anyát, már épp tettük le és léptem ki az ajtón amikor megláttam őt.
- Oké, még egyszer köszi anya, puszi.
Nyomtam ki és tekintetem váltott a kedvesből a most meghalsz-ba és akkorát boxoltam a vállába amit csak tudtam.
- Nem, egyáltalán nem hat meg.
Kortyoltam a kávémba.
- Kérsz még egyet? Nagyon szívesen adok.
Villant fel a szemem, alig várom, hogy véget érjen ez a nap is.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Gimnázium Gimnázium  - Page 5 I_icon_minitime18.07.20 8:38

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Gimnázium Gimnázium  - Page 5 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Gimnázium

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Similar topics

-
» St. Peterson Gimnázium
» Szent Johanna Francia Tagozatos Alapítványi Gimnázium

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Belváros-