welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Paradise Water Park - Page 2 Vote_lcapParadise Water Park - Page 2 Voting_barParadise Water Park - Page 2 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Paradise Water Park - Page 2 Vote_lcapParadise Water Park - Page 2 Voting_barParadise Water Park - Page 2 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Paradise Water Park - Page 2 Vote_lcapParadise Water Park - Page 2 Voting_barParadise Water Park - Page 2 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Paradise Water Park - Page 2 Vote_lcapParadise Water Park - Page 2 Voting_barParadise Water Park - Page 2 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Paradise Water Park - Page 2 Vote_lcapParadise Water Park - Page 2 Voting_barParadise Water Park - Page 2 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Paradise Water Park - Page 2 Vote_lcapParadise Water Park - Page 2 Voting_barParadise Water Park - Page 2 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Paradise Water Park - Page 2 Vote_lcapParadise Water Park - Page 2 Voting_barParadise Water Park - Page 2 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Paradise Water Park - Page 2 Vote_lcapParadise Water Park - Page 2 Voting_barParadise Water Park - Page 2 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Paradise Water Park - Page 2 Vote_lcapParadise Water Park - Page 2 Voting_barParadise Water Park - Page 2 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Paradise Water Park - Page 2 Vote_lcapParadise Water Park - Page 2 Voting_barParadise Water Park - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Paradise Water Park

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next



do you know who i am?
Cassidy Mia Abrams
Cassidy Mia Abrams



TémanyitásTárgy: Re: Paradise Water Park Paradise Water Park - Page 2 I_icon_minitime09.04.21 11:15


tumblr_inline_n6rejtu5ag1ra27yg.gif GrimyLongAlpineroadguidetigerbeetle-size_restricted.gif
Mason & Mia
 

Vannak olyan dolgok, amiket kevesen tudnak rólam. Ez pedig engem egyáltalán nem zavar. Úgy hiszem, hogy nem is kell mindenkinek mindent tudnia. Ahogyan az se feltétlenül, hogy ma is engedtem a kísértésnek és hódoltam a titkos kis szenvedélyemnek. Kényelmesen heverésztem a kanapén, és talán már a fele vödör mentolos jégkrémet is betömtem miközben néztem a celebekről szóló valóságshowt. Már a kora reggeli órákban felébredtem és rádöbbentem arra, hogy ma valójában az ég világon semmi dolgom nem akad, ezért úgy döntöttem, hogy ha nem létfontosságú akkor nem is válok meg ma a pizsamámtól. Mikor megszületett bennem ez a gondolat, akkor még nem is sejtettem, hogy Masonnek egészen más tervei vannak a mai napra. Annyira bele merültem a realitybe, hogy szabályosan megijedtem amikor megcsörrent a telefonom. Gyorsan letettem a fagylaltos vödröt az asztalra és a készülék után nyúltam.
- Jó reggelt. – Gyorsan megtöröltem a szám a kezemmel, mintha Mason látná, hogy a reggelimet ma a fagylajt jelenti. Irigylésre méltó géneket örököltem, ezért nem is kellett sose azzal foglalkoznom, hogy mit és mikor eszek. Ennek ellenére azért igyekszem egészségesen is étkezni, de egy jó kis mentolos fagylajtnak sosem tudok ellenállni.
- Elég lesz az egy óra. – Erre aztán nem számítottam. Néhány pillanatig még magam elé meredve néztem ki a fejemből miután letettem a telefont, igyekeztem összeszedni a gondolatimat, de aztán gyorsan rá kellett jönnöm, hogy rajtam még pizsama van és egy órám van elkészülni a randira. Felpattantam a kanapéról, gyors rohantam a megmaradt fagyit eltenni, majd a fürdőszobába. Villámgyorsan dobtam le magamról mindent és álltam be a zuhany alá. Mi ez valami próba? Mert számomra nem kihívás ennyi idő alatt elkészülni. Akaratlanul is beugrott, amit a neten olvastam, hogy az első randevúra a legjobb olyan helyre vinni a nőt, ahol megláthatod, hogy mi rejlik a smink alatt. Ezért arra az elhatározásra jutottam, hogy ma Mason bizony smink nélkül fog látni. Előbb vagy utóbb úgyis bekövetkezett volna.
- Elvihet, de egy kissé feszélyez, hogy fogalmam sincs arról, hogy hová tartunk. – Udvarias volt és igazi úriemberhez méltóan nyitotta ki nekem az autó ajtaját. Habár azzal meglepett, hogy csak egy apró puszit kaptam, visszagondolva arra, hogy milyen hevesen faltuk egymás ajkait még a minap az irodájában.
- Szóval hogyan is fogjuk csinálni? – Kérdőn néztem rá, miután helyet foglalt a volán mögött. Tisztán emlékszem arra, hogy kijelentette, hogy úgy fogjuk csinálni, ahogyan Ő tenné, de az mégis mit takar?


ruha, bikini
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mason Nicolson
Mason Nicolson



TémanyitásTárgy: Re: Paradise Water Park Paradise Water Park - Page 2 I_icon_minitime13.04.21 15:35




tumblr_ndnkggNvUy1rn6xczo8_250.gif
Mia & Mason

Cassidy egy olyan nő, hát eszméletlen gyönyörű nő, de, szóval egy olyan nő, akinek mindig férfi szemeket megmérettető megjelenése van, valahogy mindig tudja mit, mikor és hogyan kell viselni, a legtöbb férfi ugye nem figyel fel ilyesmire, szép, szép, de vedd már le, pedig az is fontos, sokat elárul, ha egy nőnek nem szimplán csak drága ízlése van teszem azt, egy ruhának nem feltétlenül kell hétszáz dolcsiba fájnia, hogy kellemes megjelenést kölcsönözzen és a ruha önmagában nem mindig elég, nagyon nem.
- Fontos az? - Khm, igen, egy nő mindig, de mindig kíváncsi, bár konkrét terveim vannak az iránnyal kapcsolatban, de egyébként simán megtelhetnénk azt is, hogy nem tudjuk hova tartunk, hogy az út végén elkanyarodhatunk jobbra is, de balra is.
- Ma? Ma csak lazítani fogunk, napszemüvegben, élvezzük a szép időt, a napsütést, téged csini bikiniben, mivel tölthetnénk el jobban egy szabadnapot. - Fordultam felé feljebb lökve a szemüvegem.
- Mondj egy irányt, jobb vagy bal... - Nem adtam túl sok gondolkodási időt, lassan sávot kell váltanunk, vagyis hát attól melyik irányt mondja.
- Gyorsabban Cassidy, váltanunk kell. - Felőlem a várost is megkerülhetjük még odaérünk, ma még a forgalom sem tud zavarni, ráérek, bár kicsit meleg lesz. Oké, akkor arra megyünk...
- Remélem nem volt más programod mára. - Mert nem tervezek túl hamar visszaérni, eleget vagyok a nyüzsgő város szívében nap, mint nap, meg aztán elmehetnénk vacsizni, vannak erre klassz kis helyek, jó kajával, mondjuk nem túl diétabarát, szóval bízom benne, hogy Ő nem az a folyton diétázó nő, oké tudom, hogy a lapos hasat, kerek feneket meg a feszes combokat nem mindenkihez vágják oda, de legfeljebb keresünk majd olyan helyet, ahol salátafélék is vannak, mára már egyre elterjedtebbek ezek a minden mentes kaják, lassan már félek megkérdezni, hogy de akkor mégis mi van beenne? Húsmentes, cukormentes, tejmentes, gluténmentes, most komolyan...
music:Zeneszám címe|words: szavak száma

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Cassidy Mia Abrams
Cassidy Mia Abrams



TémanyitásTárgy: Re: Paradise Water Park Paradise Water Park - Page 2 I_icon_minitime13.04.21 22:25


tumblr_inline_n6rejtu5ag1ra27yg.gif GrimyLongAlpineroadguidetigerbeetle-size_restricted.gif
Mason & Mia
 

Azok az ajkak úgy csábítanak, mint méhet a méz. Nehezemre esik nem arra gondolni, hogy milyen édes a csókja, na meg arra, hogy azokkal az ajkakkal mire képes.
- Nem hiszem. – Annyit azért mégis letisztázhatnánk egymással, hogy tényleg a legelejéről indítunk? Mármint minden semmissé teszünk, ami eddig közöttünk volt? Talán nem is baj, ha nem akarunk rögtön egymásnak esni és jobban megismerjük egymást mielőtt még komolyabbá fordulna a közöttünk lévő kapcsolat.
- Szóval az a terved, hogy egész nap bikiniben gyönyörködj bennem? De remélem tudod, hogy te fogsz azért felelni, hogy le ne égjek. – Masoné lesz a megtisztelő feladat, hogy bekenje naptejjel a hátamat. Persze ez fordítva is igaz, szívesen felügyelek arra, hogy megfelelően barnuljon a napon. Jobban bele gondolva még soha senki se vitt el ilyen randevúra. Mindenki megmaradt a szokásos fantáziátlan verziónál.
- Jobb! – Hogy micsoda? Azt tudja, hogy mit szeretne csinálni a mai napod, de azt már nem, hogy hová is tartunk? Hát nekem úgy tűnik, hogy ez a nap tele lesz váratlan meglepetésekkel.
- Tökéletes napot választottál, pont ráérek. – Közben előkerestem a táskámból egy hajgumit, hogy kontyba fogjam a hajamat. Azt hiszem sokkal praktikusabb viselet lesz, főleg, ha még a víz alá is szeretnék merülni.
- Azt tudod, hogy mit szeretnél ma csinálni, de most döntöd el találomra, hogy hová megyünk?- Ez igazán spontán dolog lenne, és nem is néztem volna ki belőle. Azt gondolná az ember, hogy egy ügyvéd előre és megfontoltan megtervezi minden lépését. Úgy tűnik, hogy Mason mégse lesz annyira kiszámítható, mint ahogyan gondoltam volna.
- Azért erre esett a választásod, hogy láss smink nélkül? – Nevetve kérdeztem rá. Egyszerűen tudnom kellett. Mondjuk rajtam sose volt annyi vakolat, hogy ne ismerne meg, ha smink mentes napot tartanék. Most sincs rajtam smink, egyszerűen nem láttam értelmét kisminkelni magamat egy olyan helyre, ahol lubickolni és napozni fogunk.


ruha, bikini
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mason Nicolson
Mason Nicolson



TémanyitásTárgy: Re: Paradise Water Park Paradise Water Park - Page 2 I_icon_minitime14.04.21 15:43




tumblr_ndnkggNvUy1rn6xczo8_250.gif
Mia & Mason

Számomra ez egy nagyon is remek terven hangzik, mondhatni a lehető legmaximálisabb kihasználása a mai szabadnapomnak, ha egész nap egy csini bikiniben legeltethetem a szemeim rajta, később pedig talán nem csak a mindent a szemnek szabály érvényesül, de ne szaladjunk előre, mert ha nagyon belemerülök ebbe a gondolatba, akkor félő, hogy oda sem érünk, vagy csak jóval később.
- Hm, be kell kennem a hátad? Azt hiszem, hogy ez...nem jelent problémát. - És azt, hogy khm, kezdek elkalandozni, koncentráljunk inkább az útra, a vezetésre.
- Jó döntés. - Indexeltem át a forduló sávba, tökéletes napot, valamihez mégis csak van érzékem a dumáláson kívül, oké persze nyilvánvaló, hogy nem csak ennyiből áll a munkám, egy jó stratégiát nem elég összerakni és felállítani, elő is kell adni, elég ramatyul is állnék, ha csak kiállnék oda és felolvasnám a beszédemet, mint valami kisiskolás.
- Mondhatni igen, valami olyasmi, miért? - Bár azért van egy-két tippem, amit érdemes megnézni és remélhetőleg még parkolóhely is lesz, szerencsére nem egy vízi park tartozik a városhoz és van itt  a belátható környéken, szóval amiért nem kell fél napot kocsikázni.
- Most, ahogy így mondod... - Nevetni kezdtem, bár be kell vallanom, hogy ez eddig eszembe se jutott, egyszerűen csak ez volt az első gondolatom a szabadnapomról, hűsítő víz, lóbálni valahol a lábam, mondjuk egy napernyő alatt és nem csinálni semmi megerőltetőt, jó ha arról van szó, hogy Cassidy-t beledobjam a vízbe, az kivételnek minősül és az csak erősíti a szabályt.
- Nézz ide... - Fordultam felé egy röpke másodpercre.
- Nincs rá semmi szükséged. - Így is épp olyan szép, mint bármikor máskor, szóval nem aggódom, hogy megijednék miután felbukkanna a vízből és nem csak azért, mert elfojt a szemfestékje, bár sose értettem ezt a női logikát, mégis miből szűrték le, hogy egy medencézéshez ki kell sminkelnie, egy elfojt smink rosszabb, mintha nem lenne.
music:Zeneszám címe|words: szavak száma

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Cassidy Mia Abrams
Cassidy Mia Abrams



TémanyitásTárgy: Re: Paradise Water Park Paradise Water Park - Page 2 I_icon_minitime14.04.21 18:17


tumblr_inline_n6rejtu5ag1ra27yg.gif GrimyLongAlpineroadguidetigerbeetle-size_restricted.gif
Mason & Mia
 

Szeretném egy kicsit feszegetni a határokat. Kissé pikánsnak ígérkező dolgokkal meglepni, vagy akár sokkolni. Viszont arra kíváncsi lennék, hogy melyikünk fogja tovább bírni. Még szerencse, hogy az autójánál várt meg, mert ha feljött volna a lakásomra, akkor nagy valószínűséggel most egészen mással lennénk elfoglalva. Talán Mason is pont erre gondolt és ezért várt meg lent.
- Szeretek mindenhol ugyanolyan barna lenni. Szerinted erre lesz lehetőségem? – Meg szerettem volna viccelni, na meg kíváncsi is voltam a reakciójára. Valamilyen szinten szégyenlős vagyok és úgy gondolom, hogy nem kell mindenkinek megmutatnom magamat és sose napoztam még meztelenül idegen emberek előtt. Az persze más, ha kapcsolatban élsz és megteheted, hogy úgy élvezd a napsütést, ahogyan megszülettél.
- Egyszerűen csak a munkádból kiindulva azt gondoltam, hogy olyan ember vagy, aki precízen megtervezi minden lépését. – Nincs előre megírt forgatókönyv ezek szerint. Akkor ma tényleg bármi megtörténhet és már előre várom, hogy mi fog történni.
- Bármi megtörténhet napot tartunk? – Igen napról már hallottam, hogy úgy kell huszonnégy órát végig csinálnod, hogy semmire sem mondhatsz nemet. Ezek alapján a bármi megtörténhet nap pedig olyan lehetne, hogy adunk mindennek egy esélyt és csak azt tesszük, amire vágyunk, anélkül, hogy gondolnánk az esetleges következményekre.
Rá néztem és egyáltalán nem éreztem úgy, hogy hiányozna rólam a smink. Ez vagyok én, ha kellek neki, akkor bizony nem lesz más választása, mint elfogadni, hogy nem vagyok tökéletes. Az alapozó szinte bármit képes elrejteni, de nem bánom, hogy megmutattam neki valódi arcomat.
- Fura is lett volna, ha most azt mondtad volna, hogy jobban nézek ki, ha ki vagyok sminkelve. – Nem bírtam ki nevetés nélkül.
- Különben is neked most az a dolgod, hogy bókolj nekem, hogy minél hamarabb levegyél a lábamról. – Az első randi erről szól. Dicséretek és jó benyomás kell ahhoz, hogy legyen második randi is és néhány randevú után jöhet a közelebbi ismerkedés. Na jó, néha van olyan is, hogy már az első randi után van nagyon közeli ismerkedés, de az nem az én világom. Őt is csak azért engedtem magamhoz ennyire közel, mert a levegő szikrázott közöttünk és már képtelen voltam letagadni, hogy elkezdtem érezni iránta valamit.  


ruha, bikini
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mason Nicolson
Mason Nicolson



TémanyitásTárgy: Re: Paradise Water Park Paradise Water Park - Page 2 I_icon_minitime18.06.21 20:58




tumblr_ndnkggNvUy1rn6xczo8_250.gif
Mia & Mason

Egyre jobban érdekel ez a nő, bár veszett jó hangzik a napozási szokásai attól tartok erre ma mégsem lesz lehetőség, nem mintha ellenemre lenne vagy mert féltékeny lennék az első randinkon, hm de igen, az vagyok, ne bámulják a nőmet, ennyire egyszerű, persze erről Cassidynek még nem kell tudnia.
- Meglátjuk mit tehetünk. - Fordultam felé egy másodpercre sejtelmes mosollyal ajkaimon, most még kénytelen leszek levenni róla a szemeimet, pedig igazán kellemes látvány, örömteli egy férfi szemeinek.
- Az már kicsit mániákus lenne, nem? - Valamikor éltem úgy az életem, valakinek egyszerűen könnyebb úgy, ha mindent számokban lát egy listán, de a való élet nem így megy, azt élvezni kell, ahol épp, amikor épp alkalom adódik rá, mint most nekünk, itt.
- Akár még az is lehet. - Voltaképp minden nap egy ilyen nap, csak olyankor nem gondolunk bele, de egy ilyen nővel komolyan bármi jöhetne. Vonzó, kedves, van humora, tud játszani a szavakkal, van modora, igényes és még sorolhatnám, minden, amitől nő egy nő, az benne megvan.
- Milyen igaz. Említettem már ma, hogy milyen csinos vagy? - Vigyorodtam el. Igen, nekem ma pontosan ez a dolgom, plusz bekennem a hátát, hogy le ne égjen a napon, koktélt szervírozni, jégkrémet, már ha szereti vagy nem diétázik, egy nő mindig diétázik.
- Tényleg, szereted a jégkrémet? - Végül is valahogyan el kell kezdenünk megismerni egymást, aminek igaz, hogy mi egyből a közepébe csaptunk és jó is volt, de úriember vagyok, megadom a módját és Cassidy egy olyan nő, akinek ez kis is jár.
- Már sok mindent tudok rólad, ismerem a céljaidat, ambícióidat, de az alap hétköznapi dolgokról semmit, kávé? Tej vagy cukor? Vagy latte? Bármelyik is, csak mond, hogy kávé van benne. - Ma már a jó ég tudja miből nem csinálnak kávét, tökből, még egy kicsi és brokkoliból is kotyvasztanak meg fűszálból, persze szigorúan csak sovány tejjel, bármi is legyen az.
music:Zeneszám címe|words: szavak száma

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Cassidy Mia Abrams
Cassidy Mia Abrams



TémanyitásTárgy: Re: Paradise Water Park Paradise Water Park - Page 2 I_icon_minitime19.06.21 12:25


tumblr_inline_n6rejtu5ag1ra27yg.gif GrimyLongAlpineroadguidetigerbeetle-size_restricted.gif
Mason & Mia
 

Ez az első randink. Nem lenne szabad, hogy már most ennyire bele éljem magam, hiszen ettől még ez nem azt jelenti, hogy… Na jó, ha már randevúnk van egymással, akkor már megengedhetem magamnak, hogy bele éljem magam abba, hogy Mason nagyon is komolyan gondolja kettőnk kapcsolatát. Aztán meg idővel kiderül, hogy passzolunk-e egymáshoz.
- Személy szerint nekem semmi bajom nincs a mániákus emberekkel. – Sőt, azokkal sem, akik bizonyos napi rend alapján élik az életüket, vannak, akiknek szükségük van azokra a bizonyos napi rutinokra. Nem hinném, hogy bármikor is tudnék olyan összeszedett életet élni, hogy szigorú napirend alapján éljem az életemet, hiszen abban semmi spontaneitás sincs.
- Köszönöm. – Igyekeztem nem túl feltűnően mosolyogni kedves szavai után.
- Elkövetted azt a hibát, hogy eddig még nem bókoltál. Szóval még ma nem említetted. Sajnos ez megfog látszódni a nap végi értékelésedben. – A lehető legkomolyabb hangommal igyekeztem a tudtára hozni, hogy ezzel mekkora hibát vétett, de alig bírtam ki nevetés nélkül.
- Nyugi, hosszú még a mai nap, bőven lesz esélyed arra, hogy javíts a helyzeteden. – Eddig bírtam. Kitört belőlem a nevetés. Nem olyan nő vagyok, aki pontozná, vagy írna olyan listát, ami a jó és a rossz tulajdonságairól szólna, hogy el tudjam dönteni, hogy akarok-e tőle bármi komolyabbat. Valószínűleg nem ülnék most az autójában, ha nem akarnám, hogy a kapcsolatunk szintet lépjen.
- Van, aki nem szereti? – Ez meg mégis miféle kérdés volt? Azt hiszem, hogy itt van az ideje annak, hogy bevalljak neki valamit.
- Be kell vallanom, hogy jégkrém volt a reggelim. – Azzal még várnék, hogy azt is bevalljam neki, hogy miféle műsorok közben szoktam művelni a bűnös élvezeteket.
- Viszont a mentolos jégkrémet sose tudnám visszautasítani. – Állítólag az is sokat mondó tud lenni, hogy ki milyen ízeket szeret. Semmi bajom a szokásos vanília, csokoládé kombinációval, de mégis a mentol marad a nagy kedvencem.
- Legtöbbször feketén iszom a kávét. – Már csak azért is, mert így igyekszem valamilyen szinten visszaszorítani a cukorfogyasztásomat. Eléggé édesszájú vagyok, de nem szeretnék diabéteszt.
- Na és te? – Jobb lesz, ha most fejben jegyzetelek, ha netalán meg szeretném lepni a munkahelyén. Eddig az utat nem is figyeltem és erre csak akkor jöttem rá, amikor már a parkolóban találtam magam. Na jó, ezek szerint egész úton Masont néztem, csak remélem, hogy nem túl feltűnően tanulmányoztam, de esküszöm, hogy bele szerettem a mosolyába és talán nem csak abba.  

ruha, bikini
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mason Nicolson
Mason Nicolson



TémanyitásTárgy: Re: Paradise Water Park Paradise Water Park - Page 2 I_icon_minitime22.06.21 17:54




tumblr_ndnkggNvUy1rn6xczo8_250.gif
Mia & Mason

Hm, ez felhívás akart lenni, mert részemről semmi akadálya annak, hogy símogassam egy nő nőiességét és bókoljak a szépségének, különösen, ha ennyire vonzó és egy kicsit pimasz is, de az tetszik.
- Igen? Hát, akkor ma erre fogok mániákusan figyelni. - Nem vagyok nő, így nem tudok egyszerre fogalmam sincs hány felé figyelni, nem emlékszem ilyen dolgokra, mint például, hogy miket mondtam, amikor először találkoztunk, a szakmai részére nyilván igen és hát elég hatásos belépője is volt, de Cassidy ennél biztos jóval több dolgot is feltudna idézni, lehet meglepő, de nagyra tudom becsülni egy nő figyelmességét, nekem egyszerre egy dolog megy, de az nagyon.
- Jégkrém reggelire? Csak nem végre szerencsém van egy nőhöz, aki egy évben nem diétázik 365 napon keresztül? Mentolos jégkrém, megjegyzem. - Van egy olyan érzésem, hogy ma sok mindent meg kell jegyeznem, bár egy ilyen nőre egyáltalán nem nehéz odafigyelni.
- Kevés cukorral és piszok erősen, kivéve, ha találkozóim vannak és többet is iszom... - A presszóból nem ajánlott a túl sok napi fogyasztás, mivel eléggé feltudja pörgetni a szervezetet és nem végzek fizikai munkát, inkább szellemit és a figyelem miatt kell, nem hiszek a túlcukrozott vackokban.
- Tömény? Vagy inkább koktélok? - Közben meg is érkeztünk, a pénztárnál előre lépve megvásároltam a jegyekeinket, majd finoman a derekára csúsztattam a kezem úgy indultunk meg a fürdő belterületére.
- Nap fényesebb vagy inkább árnyékosabb? Vigyáznom kell rád. - Ilyen hőségben nem egyszerű és könnyedén fájdalmas vége lehet a barnulásnak, bár nincs semmi problémám a meleggel, ha nem az irodában kell elviselnem, hanem mondjuk egy medence szélén lubickolva, az sokkal kellemesebb, de ide már kevés lesz a napszemüveg, ahhoz hogy ne bámuljam feltűnően, majd igyekszem jól viselkedni és parancsolni a szemeimnek.
- Itt maradok, ha átkell öltözned. - Nekünk férfiaknak nem annyira körülményes ez, mint a nőknek.
music:Zeneszám címe|words: szavak száma

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Cassidy Mia Abrams
Cassidy Mia Abrams



TémanyitásTárgy: Re: Paradise Water Park Paradise Water Park - Page 2 I_icon_minitime22.06.21 22:22


tumblr_inline_n6rejtu5ag1ra27yg.gif GrimyLongAlpineroadguidetigerbeetle-size_restricted.gif
Mason & Mia
 

Hogyan is tudnék egy olyan férfit pontozni, aki már most biztosan száz százalékig az esetem? Elég nehéz dolgom lenne, ezért nem is vetemedek efféle módszerekhez. Inkább csak szeretném jobban megismerni és persze élvezni a vele együtt töltött időt.
- El is várom. – Ki ne szeretné hallani, hogy a randevú partnere szebbnél szebb bókokkal drukkol elő? Valószínűleg minden nő hiúsága vágyik erre, de azért szerintem ezt is túlzásba lehet vinni és akkor biztosan szóvá is tenném.  
- Olyan nőnek hittél eddig, aki koplal egész évben? – Remélem Mason nem skatulyázott be abba a bizonyos kategóriába, ahová a legtöbb ember szokott az első ránézés után. Nem gondolom magam beképzeltnek, de ennek ellenére tökéletesen tisztában vagyok az adottságaimmal és azzal is, hogy mennyire megnyertem a genetikai ötös lottót. A súlyommal nem szoktam foglalkozni, de minden másra odafigyelek. Szerintem egy igényes nő nem engedheti meg magának, hogy a manikűrje igénytelen legyen, mert az eléggé taszító látvány, még ha nem is minden férfi vallaná be. Ezek a kis apróságok nagyon is számítanak a másik nemnél és persze én is jobban érzem magam, ha szépek a körmein és tökéletes a frizurám.
- Na meg szerintem egészen jól tudok főzni, vagy tévedek? – Volt már nálam vacsorázni és ezzel is arra szeretnék rávilágítani, hogy ha már ilyen jól főzök, akkor nem tagadom meg magamtól a finom falatokat.
- Ezek szerint kellene melléd valaki, aki kordában tartja a kávé fogyasztásodat. – Hosszú távon nem jó a túl sok koffein, de azzal is tisztában vagyok, hogy mennyire stresszes tud lenni a munkája és persze azzal is, hogy néha éjszakába nyúlóan dolgozik az irodájában.
- Alkalomtól függ. – Hazudnék, ha azt mondanám, hogy még sosem volt olyan, hogy a barátnőimmel beültünk egy szórakozóhelyre és nem kerültek elő a tömény italok.
- Mégis, ha választanom kellene akkor inkább azt mondom, hogy szívesebben iszok bort. Te? – Azt már tudom, hogy szereti a bort, vagy legalábbis nálam megitta. Aztán valahogy a hálószobában kötöttünk ki.
- Ez csak attól függ, hogy mennyire leszel alapos a napolajjal. – Szinte már szórakoztat, hogy mennyire várom, hogy végre hozzám érjen. Történt már kettők között néhány említésre méltó dolog, de az, hogy most mindent a nulláról kezdünk… Akár egy valódi első randin. Be kell vallanom, hogy azért kissé zavar, hogy ma még csak egy puszit kaptam az arcomra, miközben tudom, hogy milyen szenvedéllyel tud csókolni.
- Készítheted a szekrény kulcsot. – Amikor megvette a jegyet akkor kapott kulcsot is, hogy oda tudjuk tenni azokat a holminkat, amiket nem akarunk magunkkal vinni. Gyorsan levettem a telefonomról a hangot, hogy ne zavarjon senkit, míg a medence mellett süttetem magam. Betettem a telefonom a táskába, közben Mason már nyitotta is ki a szekrényt. Szerintem mire már észbe kapott volna addigra kibújtam a rajtam lévő ruhából és már ott is álltam mellette bikiniben. Gyorsan még a táskámból kivettem a napolajat, ezen kívül már semmi másra nem lesz szükségem.
- Szerintem nem is igaz, hogy mindig csak a nőkre kell várni. – Cukkoltam, de itt nem csak megőrző szekrények vannak, hanem elkülönített részek, ahol át lehet öltözni, de mivel csak mi ketten tartózkodtunk itt ezért bátran ledobtam magamról a ruhámat, ha már úgyis viseltem alatta a bikinit.  

ruha, bikini
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mason Nicolson
Mason Nicolson



TémanyitásTárgy: Re: Paradise Water Park Paradise Water Park - Page 2 I_icon_minitime25.06.21 20:30




tumblr_ndnkggNvUy1rn6xczo8_250.gif
Mia & Mason

Hm, na ezt most gyorsan forgassuk át.
- Hát, vékony vagy elképesztő alakkal, nem szolizol, ami nem baj, ellenkezőleg, de a legtöbb nő, ezért órákat tölt fitnessz vackokkal, meg számomra felfoghatatlanul gusztustalan valamiket esznek, komolyan hihetetlen mit meg nem vagytok képesek tenni a top alakért, szóval igen, kezdtem is félni, hogy miket ehetsz reggelire a kötelező rostban gazdag narancslé mellé, vagyis a jégkrém komoly megkönnyebbülést jelent, sőt lehet egy reggel be is állítok egy dobozzal és bedőlünk a kanapéra. - Nekem egy hosszú hét után ez egy teljesen jó programnak hangzik, közösen is akár, sőt úgy még jobban, elnyúlni a kanapén, hideg jégkrémet majszolni és nézni valami gagyi mesét a tévében.
- Nem, dehogy, istenien főzöl. - Egy férfit elég könnyű megfogni a hasával, pontosabban ez is egy előnyös szempont, már attól függően kinek mi a fontos szempont, de nekem nem igazán van vagy lenne kedvem napról napra gyorskaján élni vagy akár éttermekbe járni, szóval én tudnám értékelni, ha a barátnőm otthon tudna főzni és valami finommal várna haza, még ha nem is minden nap.
- Csak néha... van, hogy elszalad velem a ló. - Bár az utóbbi időben ritkábban, már nem vagyok kezdő, amikor nyomni kell, mint a féleszű, igen később is kell, de megtanulod értékelni az idődet.
- Hát nem vagyok kimondottan sörpárti, az a megiszom kategória, ha épp valami különlegességet kell kóstolni nem vagyok semmi jónak az elrontója, de jobbára inkább a whisky vagy bor, ez tényleg alkalomfüggő. - Mondjuk nem mondanék nemet egy olyan estére se, amikor csak bort kortyolgatva ücsörgünk, mondjuk egy bár teraszán városra néző kilátással, sőt azt hiszem ezzel meg is van egy randi helyszín, de visszatérve arra se, ha csak beülünk valahova vagy akár odahaza és azt mondjuk, hogy ez egy görbe este lesz, mert pocsék egy nap volt és előkerülnek a tömény italok.
- Ejha... - Hirtelen csak ennyi jött ki, ahogy megpillantottam, nem tudtam megállni, hogy ne futtassam rajta végig a tekintetem, ahogy becsuktam a szekrényem ajtaját.
- Akkor mehetünk? - Karoltam át a vállát, majd vigyorogva indultunk meg helyzet keresni magunkat, nem tudom Cassidy hogy van vele, de én megzavarodok, ha nem csobbanhatok egyet ebben a melegben.
music:Zeneszám címe|words: szavak száma

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Cassidy Mia Abrams
Cassidy Mia Abrams



TémanyitásTárgy: Re: Paradise Water Park Paradise Water Park - Page 2 I_icon_minitime26.06.21 14:27


tumblr_inline_n6rejtu5ag1ra27yg.gif GrimyLongAlpineroadguidetigerbeetle-size_restricted.gif
Mason & Mia
 

Akarva, vagy akaratlanul már nem is tudom, de őszintén nem is számít, de Mason ismét bókolt. Hűha, ha továbbra is így halad, akkor nagy kihívást fog jelenteni számomra, hogy nap végén ne akarjam beinvitálni a lakásomban.
- Nem vagyok olyan, mint a legtöbb nő. – Ezzel most nem hencegni akartam, vagy arra utalni, hogy bármivel is jobbnak tartanám magam mindenkitől, mindössze csak szerettem volna rávilágítani arra, hogy velem kapcsolatban felejtse el azt, amit eddig a nőkről tudott.
- Ez nagyon jól hangzik. – Ebben a hőségben nem is tudnék magamnak jobb elfoglaltságot találni. Az pedig biztos, hogy élvezném a társaságát, de talán a jégkrémét jobban. Mert Mason nem tud lehűteni a fagyival ellentétben, hanem inkább fel forrósít.
- Mertél volna mást mondani. – Akaratlanul is elnevettem magam. Mason ügyvéd így biztosan ki tudja vágni magát minden helyzetből, sőt úgy tudja alakítani, hogy végül akkor is nyerjen, ha mindvégig én álltam nyerésre. Ezzel még lesznek bajok, de remélhetőleg a magánéletben nem mindig alkalmazza az ügyvédi praktikáit.
- Erről jut eszembe… - Néhány pillanatig haboztam, mielőtt ismét megszólaltam volna.
- Az egyik barátnőmtől kaptam Johnnie Walker whiskyt és csak a szekrényben várja, hogy végre fel legyen bontva. – Az imént azért haboztam, mert tartottam attól, hogy úgy fog tűnni, hogy nagyon nyomulnék és minden erőmmel azon vagyok, hogy felcsábítsam magamhoz. Mindketten tudjuk, hogy mi volt múltkor is néhány pohárka ital után, de talán az alkoholnak semmi köze sincs ahhoz, ami kettőnk között történt.
- Zavarba hozol, ha így nézel. – Mason tekintete mindent elárult. Úgy nézett rám, mintha még sosem láthatott volna még ennél is kevesebbet takaró ruhában. Pedig a hálószoba falai között még ennyi se volt rajtam.
- Mehetünk. – Ahogy átkarolt bőrünk összeért és Mason szinte perzselt, szerencsére mindjárt alkalmunk lesz lehűlni. Kiérve a medencékhez egy félre eső helyre sétáltunk, nem szeretem, ha sok ember vesz körül, leginkább a bámészkodó tekintetük végett.
- Segítenél? – Tartottam felé a napolajat.  

ruha, bikini
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mason Nicolson
Mason Nicolson



TémanyitásTárgy: Re: Paradise Water Park Paradise Water Park - Page 2 I_icon_minitime09.08.21 15:45




tumblr_ndnkggNvUy1rn6xczo8_250.gif
Mia & Mason

Hát, a világ szereti az eredetit, némi közhellyel élve, de így van, csak épp egyre kevesebb van belőle és inkább a pirított tyúkok dominálnak, tudod azok a fajta nők, akiket, ha tél közepén meglátsz azon gondolkodsz vajon szólj-e nekik, hogy óvatosan a szolival, még a végén őzikének nézik vadászszezonban, kiváló példája, hogy olykor a szép nők is hajlamosak durva túlzásokba esni, de hogy eddig hány férfit kérdezhettek meg, hogy ez valóban vonzó-e?
- Ugye? De valahogy akkor is kihúztam volna magam... - Vigyorodtam el, igen, ez is egy fajta szakmai ártalom, de hasznos, olyan, mint a futás, szégyen, de adott esetben nagyon is jól jöhet, erről jut eszembe, ez érdekes lehet.
- Volt már olyan szörnyű randid, amiről legszívesebben elmenekültél volna? - Vagy ki tudja, meg is tehette, az majd mindjárt kiderül, végül is nem végződhet minden mindig jól, akadnak súlyos baklövések olykor mindkét fél részéről, hmm nem is tudom, mondjuk, ha olyan kaját rendelsz, amire a másik fél allergiás, de te elfelejtetted megkérdezni, az mondjuk elég kínos... Nem tudom miért jut ez most eszembe, tanuló leckének mindig jó, bővíthetem a hogyan ne szúrd el rovatomat.
- Na hé, az urakat sem illik nagyon megváratni. - Mosolyodtam el, ezzel mindössze annyira célozva, hogy nem volna szép dolog sokáig megváratni Mr. Walkert azon a polcon.
- Ó, hogyne. - Nagyon szívesen, nyúltam a napolajért, majd egyenletesen eloszlatva a tenyerembe vittem fel Cassidy finom bőrére, a nők általában nem szeretik, ha csíkosak maradnak, így lassan becsúsztattam a kezem a pántok alá is, ami teljes mértékben nem oldja meg a problémát, de legalább leégni sem fog.
- Parancsolj, így jó? - Elvettem a kezem, még mielőtt túlságosan belefeledkeznék, ahogyan símogatom.
- Nekem viszont muszáj kicsit léhűlnöm. - Úgy érzem felforrok itt kint, így bár bekentem napolajjal, de azt nem ígértem, hogy nem kap vizet, leegyszerűsítve a hideg víz okozta kellemetlenséget ugrottam bele fejet a medencébe, majd megrázva csurom vizes hajamat jöttem fel és túrtam bele. Huu, elsőre rohadt hideg.
- Naa, gyere Cassidy. - Intettem magam felé, csak merem remélni, hogy nem az a fajta, aki órákig képes a napon süttetni magát, mert a falra mászom.
music:Zeneszám címe|words: szavak száma

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Cassidy Mia Abrams
Cassidy Mia Abrams



TémanyitásTárgy: Re: Paradise Water Park Paradise Water Park - Page 2 I_icon_minitime10.08.21 11:12


tumblr_inline_n6rejtu5ag1ra27yg.gif GrimyLongAlpineroadguidetigerbeetle-size_restricted.gif
Mason & Mia
 

Váratlan témával lepett meg. Egy randin mindenki igyekszik a lehető legjobb énjét mutatni. Szeretnénk minél szimpatikusabbnak tűnni. Ennek ellenére mégis úgy gondolom, hogy inkább őszinte leszek vele – ahogyan eddig is az voltam – mert ha azt szeretném, hogy komoly kapcsolat legyen közöttünk azt csak őszinteségre tudom alapozni.
- Nem hinném, hogy meséltem volna, de egy évig Franciaországban tanultam. – Miért kezdtem el erről mesélni neki? Mert az a csodálatos ország volt a legszörnyűbb randim színhelye.
- Igaz évekkel ezelőtt történt, de még mindig úgy él bennem az élmény, mintha csak tegnap történt volna… - Felsóhajtottam, de csak időt akartam gyűjteni, hogy végre ki tudjam nyögni, amit mondani akarok neki.
- Találkoztam egy szimpatikus sráccal és elhívott vacsorázni, de végig a volt barátnőjéről beszélt és miután elkezdett hozzá hasonlítgatni már nem bírtam tovább. Szóval egyszerűen csak azt mondtam neki, hogy ki kell mennem a mosdóba és többet vissza se mentem. – Ezen nincs is mit szépíteni. Leléptem. így akartam megkímélni magamat még több kínos pillanattól. Mégis ki akarna úgy randizni, hogy egész este a volt barátnő a téma? Elárulom, hogy senki se. Már rengeteg mindent megosztottam vele az életemről miközben nálam borozgattunk, de kissé homályosak a részletek. Szóval nem tudom, hogy mégis mennyire engedtem neki betekintést a múltamba. Na meg kissé tartok attól, hogy milyen véleménnyel lenne rólam, ha tudná, hogy mennyire szerelmes voltam a mostohabátyámba. Vér szerint nem vagyunk rokonok és ebben valójában semmi szégyen nincsen. Mégis a mi kis titkunk volt, de most újból felbukkant az életemben. Ezt fontos lenne közölnöm egy bimbózó kapcsolat során?  Őszintén nem tudom.
- Azért kérdezed, mert arra számítasz, hogy szörnyű randink lesz és az egyikünk el akar majd menekülni? -  Akaratlanul is kibukott belőlem a kérdés.
- Esetleg segíthetnél, hogy ne kelljen még ennél is többet várakoznia. – Ez egy egyértelmű utalás volt arra, hogy az a whisky fel lesz bontva, amint szívesen csatlakozna hozzám.
- Tökéletes. – Mosolyogva fordultam meg. Akár fel is fogadhatnám erre örökös tagsággal. Nem tudom pontosan megmondani, hogy mit éreztem miközben Mason hozzám ért. Egyszerűen csak jól esett, de közben sajnáltam is, hogy ilyen rövid ideig tarott.
- Hideg a víz? – Egy dolog biztos, nem fogok olyan bátran bele ugrani, ahogyan Mason tette. Leültem a medence szélére, bele lógattam a lábaimat, így próbáltam megszokni a víz hőmérsékletét mielőtt bele merészkednék.  

ruha, bikini
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mason Nicolson
Mason Nicolson



TémanyitásTárgy: Re: Paradise Water Park Paradise Water Park - Page 2 I_icon_minitime12.09.21 19:39




tumblr_ndnkggNvUy1rn6xczo8_250.gif
Mia & Mason

Érdekes nő, mármint valóban érdekes, olyan nő, aki nem csak a testére, de az eszére is büszke lehet, ami jó is, mert egy bájos mosoly, kerek fenék, feszes bőr, napbarnított bőr és a többi, holnap reggelig sorolhatnánk, nem is értem hogy a fenébe képesek ennyi mindennek megfelelni csak azért, hogy tökéletesek legyenek a külvilág szemében, hiszen mindenkinek más és más alkotja a tökélyt vagy a szépséget, de mindegy, kicsit elkanyarodtam a mondanivalóm lényegétől, szóval, vannak gondolatai, ezt azért mindenképpen jegyezzük meg, azontúl céljai, vágyai, van benne kitartás, minden amitől szerintem nő egy nő.
- Na, az egy szép hely, szerencsés vagy. - Igaz, sosem voltam egy nagy világutazó és leginkább csak a filmekből tudok véleményt alkotni és persze az ott elhangzottakból, de szép helynek tűnik, talán majd egyszer, ha végre nem csak dolgozni járok és haza.
- Szégyen a futás, de hasznos? Kicsit old school, de beválik. - Végül is így még mindig kevésbé jött ki kínosan, mintha nem tudta volna hogyan hagyja ott a pasast.
- Bízom benne, hogy nem így lesz, de jobb a cikis sztorikat is tudni, nem? Így, ha... nem tudom, mondjuk egyszer elhívsz valahova a barátaiddal nem kell attól félned, hogy kínos helyzetbe hoznak. - Egyáltalán nem, én legalábbis nem érzem úgy, hogy szörnyen alakulna a randink, ellenkezőleg, jól érzem magam vele, valahogy adják magukat a dolgok.
- Megoldjuk. - Férfi vagyok, egy üveg jó italra mindig kapható.
Jó, egy kicsit talán túl frissítő is volt ez az ugrás, de megspóroltam magamnak a hideg zuhanyt és azt, amit most Cassidy csinál, de nézni határozottan sokkal jobb. Nem is tudtam megállni, hogy ne segítsek neki, felpillantva rá kezdtem finoman levizezni a combjait egyre feljebb haladva, majd azon kaptam magam, hogy már csak a tenyeremben lévő vízzel locsolgatom, hanem már inkább csak simogatom a bőrét, éreztem, ahogy bizseregni kezd érintésem alatt és kihasználva a meglepetés erejét csúsztattam köré lassan a kezem, majd megemelve csobbantunk bele hanyatt a vízzel, pontosabban csak én, Cassidy pedig utánam.
- Már nem is annyira hideg. - Nevetve söpörtem félre immár vizes tincseit az arcából.
music:Zeneszám címe|words: szavak száma

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Cassidy Mia Abrams
Cassidy Mia Abrams



TémanyitásTárgy: Re: Paradise Water Park Paradise Water Park - Page 2 I_icon_minitime14.09.21 18:24


tumblr_inline_n6rejtu5ag1ra27yg.gif GrimyLongAlpineroadguidetigerbeetle-size_restricted.gif
Mason & Mia
 

Attól, hogy egy ideje ismerjük egymást, az még nem azt jelenti, hogy mindent tudunk a másikról, de azt igen, hogy szeretnénk egymást jobban megismerni. Elhiszem neki, hogy tényleg érdeklem és nem csak ágyba akar vinni, vajon tisztában van azzal, hogy azellen sem ellenkeznék? Mert Mason volt az, aki behúzta a kéziféket és visszább vett a tempóból.
- Jártál már Franciaországban? – Kíváncsian érdeklődtem. A fővárosukat a romantika városának is mondják. Az már biztos, hogy nem sok olyan meghitt randevú helyszínt tudok elképzelni, mint az Eiffel torony látványát élvezve borozgatni egy kis hangulatos étterem teraszán, miközben élvezzük a naplementét. Nálam benne van a top tíz álomrandevú helyszíne válogatásomban. Tipikusan az a fajta nő vagyok, akinek vannak elképzelései, hogy számára mit is jelent a tökéletes randi. Mégis kezdem azt hinni, hogy nem a körülményekre és a helyszínekre kellene koncentrálnom, kizárólag csak arra, hogy kivel élhetem meg az élményeket. Szóval, ha megtalálom a tökéletes férfit, akkor azzal még azt is tökéletesnek érezhetem, ha a kanapén egymáshoz bújva filmezünk.
- Ha innentől kezdve arról szólna a beszélgetésünk, hogy a volt barátaimról áradozok neked, akkor lenne második randink? – Kétlem. Még a végén azt gondolná, hogy nem tettem túl magam és képes lennék visszamenni az egyik exemhez. Egyszerűen csak el kell fogadnunk, hogy mindkettőnknek van múltunk és olyan emberek az életünkben, akik egykor fontosok voltak számunkra. Ezzel nincs is baj, egészen addig míg a múlt vissza nem köszön.
- Rendes barátaim vannak, biztosan nem mesélnének neked rólam egyetlen cikis storyt sem. – Mason az ügyvéd, most mégis én siettem a barátaim védelmére.
- Viszont a legjobb barátnőm biztosan le fog tesztelni. – Ha eljutunk oda, hogy találkozzon velük. Tetszik, hogy már erre is gondolt. Szóval hosszútávra tervez és már a közös jövőnk jár a fejében? Most kellene azon idegeskednem, hogy mi van akkor, ha Mason baráti társasága nem fog kedvelni? Nem is tudom, hogy mi a rosszabb, ha nem leszek nekik szimpatikus, vagy ha olyan emberek veszik körül, akiket nehezemre esik elviselni.
Sikítottam. Fogalmam sincs, hogy már a vízbe érve, ha még előtte, de abban biztos vagyok, hogy hang hagyta el torokomat, amint megéreztem, hogy elmerülök a hideg vízben. Nem számítottam arra, hogy ilyen hirtelen fog történni, mert néhány másodperccel előtte csak arra tudtam koncentrálni, hogy Mason a combomat simogatja. Mennyivel kellemesebb érzés volt.
- Neked ez nem hideg?  – Olcsó poén lenne azzal előhozakodnom, hogy miatta teljesen nedves lettem? Inkább várnék az efféle megnyilvánulásaimmal, később is rájöhet arra, hogy milyen jó a humorom.
- Te akartad. – Úgymond megbosszulom az iménti tettét azzal, hogy a vízzel csapdosni kezdtem. Tudom gyerekesen viselkedek, de szórakozni vagyunk itt, ez még bőven belefér.

ruha, bikini
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mason Nicolson
Mason Nicolson



TémanyitásTárgy: Re: Paradise Water Park Paradise Water Park - Page 2 I_icon_minitime23.09.21 19:31




tumblr_ndnkggNvUy1rn6xczo8_250.gif
Mia & Mason

Hm, szomorú, de nem mondhatnám, hogy lenne bakancslistám, azt nem állítom, hogy soha sem gondolkodtam olyasféle dolgokon, hogy mi mindent szeretnék vagy kellene még kipróbálni, amíg még friss vagyok és ropogós, de papírra vagy akár a mobilos jegyzetbe sosem vetettem.
- Nem, még soha. De klassz helynek tűnik. Meg jó koszosnak, ha lehet adni valamit az internet szavának. - Értendő ez az utcai szemétre, hulladékra, porra, amit furcsállok, hiszen a francia társadalom kissé elvan telve magától, hol ott nem egy világnyelv, még ha ő annak is tartják a magukét.
- Hm, hát nem tudom... - Ezzel kicsit komolyan elgondolkodtatott több szempontból is, lássuk csak...
- Eleinte próbálnám úgy felfogni, hogy mindössze szeretnéd velem megosztani az életed azon részét is, az élményeidet, tapasztalataidat, hiszen a múltad is te vagy, ami nagyon is érett hozzáállás és becsülendő férfiban, nőben egyaránt, aztán azért, ha kezdenél túlzásokba esni lehet értésedre adnám, hogy ez így nem kóser.  - Szerintem ez így egész korrekten hangzik. Szakmai ártalom.
- Igen, az általában egy kötelező kör a barátnő barátnőjével. - Szinte esélytelen megkerülni és jó, ha jóban vagy vele, igen ezt már megjegyeztem az évek során.
Nevetni kezdtem, francot nem az, lefagy a tököm is, de ezért a reakcióért már megérte és legalább léhültünk és felfrissültünk, annyi biztos.
- Ugyan, dehogy, egész kellemes... - De nem tudtam megállni, hogy a végén ne adja ki egy erőteljes "bbrrr' hangot.
- Igen? Héé... - Nem sikerült teljesen kitérnem a hideg hullám alól, hát... ha harc, akkor legyen harc.
- Rossz embert fogtál ki. - Komoly visszatámadásba kezdtem kezdtem ellene, most az is kiderül mennyire félti azokat a tökéletes szőke fürtjeit, mert itt most bizony csurom vizesek lesznek és nem vagyok az a könyörületes természet, ha egyszer apa leszek még meg kell tanulnom a gyerekemet olykor nyerni hagyni a játékban, de majd az anyja oldalba bök vagy bokán rúg.
music:Zeneszám címe|words: szavak száma

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Cassidy Mia Abrams
Cassidy Mia Abrams



TémanyitásTárgy: Re: Paradise Water Park Paradise Water Park - Page 2 I_icon_minitime24.09.21 10:17


tumblr_inline_n6rejtu5ag1ra27yg.gif GrimyLongAlpineroadguidetigerbeetle-size_restricted.gif
Mason & Mia
 

Túl rámenősen hangozna, ha azt mondanám neki, hogy szívesen felfedeznék vele olyan helyeket, ahol még nem járt? Ez még korai, ezért inkább fel sem hozom a témát. Szeretek utazni és világot látni és egyáltalán nem bánnám, ha egyszer Mason is csatlakozna hozzám.
- Szerintem a rengeteg turista leginkább a gond forrása. – Természetesen nem lehet mindent csak a kirándulókra fogni, de azért a mi városunk szemétmennyiségéhez is hozzájárul az a rengeteg ember, akik felfedezni akarják Vegast. Ami pedig engem illett igyekszem környezettudatosan élni, és nem szemetelni. Szelektíven válogatni a szemetet.
- Tényleg? Szerintem engem nagyon is zavarna, ha a volt barátnődről áradoznál. – Nem nevezném magam mániákusan féltékenynek, de azért nálam is vannak bizonyos határok. Szerintem az nem zavarna, ha mesélne a múltjáról, mert ugye az már csak történelem, de az rettentően irritálna, ha állandóan a volt barátnőjéről mesélne történeteket.
- Nekem egészen más az elképzelésem a kellemes szó jelentéséről. – Sőt, most rengeteg dolgot találnék ennél sokkal kellemesebbnek. Képes lennék akár estélig is sorolni, csak ne akarjon ilyen sokáig pancsolni.
- Ez talán fordítva is igaz. – Neki még fogalma sincs arról, hogy kivel is kezdett ki. Nem riadok vissza egy kis fröcsköléstől sem, reményeim szerint ettől majd egy kicsikét felmelegszünk. Önfeledten nevetgélve szórakoztunk a medencébe, akár a gyerekek úgy játszottunk.
- Igyunk valamit. – Semmi kedvem most az iváshoz, csak azért mondtam, mert a másik férfi már hallótávolságon belül volt. Hirtelen komollyá vált az arcom. Képtelen lennék neki most megmagyarázni, de olyan rossz erőérzet lett úrrá rajtam. Szerettem volna minél előbb kikerülni a partra és azt akartam, hogy Mason egy pillanatra se veszítsen szem elől.
- Mióta itt vagyunk azóta az a férfi le sem veszi rólam a szemét. – Kezdtem egyre idegesebb lenni, de már kint voltunk a vízből és már magam köré tekertem a törölközőmet.
- Azt hittem eleinte, hogy csak beképzelem magamnak, de kezd egyre közelebb merészkedni. – Azért is akartam kijönni a vízből, mert számomra feltűnő volt, hogy hirtelen felbátorodott és egyre közelebb merészkedett.

ruha, bikini
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mason Nicolson
Mason Nicolson



TémanyitásTárgy: Re: Paradise Water Park Paradise Water Park - Page 2 I_icon_minitime26.09.21 13:09




tumblr_ndnkggNvUy1rn6xczo8_250.gif
Mia & Mason

- Noa, emiatt nem kell különösebben aggódni. - Nem tudtam megállni, hogy ne kezdjen halkan nevetni.
- Van annak már vagy három... négy éve, és az is csak egy éjszaka volt, nem ezt is túlzás állítani, tíz perc. Szerintem, ha ma megkérdeznék a lányt mi volt a nevem, fogalma nem lenne és nekem se. - Női szemszögből nézne nem kimondottan egy romantikus sztori, talán nem is a legjobb képet festi rólam, de nekem nincs takargatni valóm és ez is én voltam, igen valamikor még volt életem.
- Egyébként romantikus vagyok. - Fordultam felé, próbáltam komoly maradni, de nem nagyon sikerült.
- Általában, más körülmények között... - Mosolyodtam el, amolyan mentsük a menthetőt és üssük el egy poénnal, elvégre az imént jegyeztem meg, hogy jól kitudom vágni magam bizonyos helyzetekből, fogjuk arra, hogy rég randiztam már, kicsit berozsdásodtam.
- Valóban? Kifejtenéd kicsit? - Igen, még mindig baromi hideg, de igyekszem nem foglalkozni vele, a célnak pedig tökéletesen megtette ebben a melegben. Nem tudtam nem látni a szeme sarkából a férfit, én is az vagyok és bár elég ügyetlenül próbálkozik, mégis egyre közelebb kerül Cassidy-hez, öregem, én is látom mit művelsz, először csak véletlenül épp nem sokkal mellé érkezett a vízbe, csak hogy elnézést kérhessen és ez így ment, próbáltam forogni a vízben, de a csávó nagyon nem vette a lapot.
- Igen, én is látom. Gyere, menjünk. - Csúsztattam kezem a hátára, hogy menjen csak előttem. A kínálattal szemezgettünk és beszéltük mihez is lenne kedvünk, amikor valaki hirtelen meglökte Cassidy-t, nem durván, épp csak annyira, hogy kezd tele lenni vele...
- Állj be elém. - Jegyeztem meg halkan, engem lökdössél haver.
- Jól van már, nem kell úgy vigyázgatni, elnézést kisasszony.
- Az a tipikus gúnyos és gőgös hanggal méregette Cassidy-t, nem inkább úgy mondanám, hogy kinéztem a pigmentjeit, inkább szorongasd csak tovább a sörödet haver, az való a kezedbe, nem nő.
- Ne is figyelj rá, jó? - Léptem hozzá közelebb kezem a karjára simítva.
- De nagy a lámúr, azért megszólalni megtud?
- Igen, csak nem nagyon akar. Hé, állj le, oké? - Alapjáraton nem szeretem, amikor valaki ilyen lekezelőén beszél egy nővel, főleg nem az enyémmel.
music:Zeneszám címe|words: szavak száma

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Cassidy Mia Abrams
Cassidy Mia Abrams



TémanyitásTárgy: Re: Paradise Water Park Paradise Water Park - Page 2 I_icon_minitime28.09.21 10:02


tumblr_inline_n6rejtu5ag1ra27yg.gif GrimyLongAlpineroadguidetigerbeetle-size_restricted.gif
Mason & Mia
 

Meglepő vallomásokat tartunk a mai napon. Nem hittem, hogy valaha is el fogom neki mesélni életem legkínosabb randiját, erre tessék… Mason is olyan dolgokba avat be, amitől szó szerint padlót fogtam.
- Micsoda? – A megdöbbenéstől és a felismeréstől teljesen leesett az állam. Most tényleg azt vallotta be nekem, hogy valójában már évek óta nem is került senkihez sem intim közelségbe? Ezt olyan nehéz elhinni, hiszen Mason vonzó férfi és biztosan odáig vannak érte a nők, legalábbis engem teljesen magába bolondított.
- Hát hogyne. – Akaratlanul is elnevettem magamat miután Mason kijelentette, hogy romantikus alkatnak tartja magát. Egyébként meg el tudom neki hinni. Attól, hogy az életében volt efféle rövid kapcsolata még lehet romantikus. Hiszen most is azon van, hogy megismerjen, randevút szervezett.
- Talán inkább később fejteném ki. – Azt inkább már nem is mondtam, hogy inkább szavak helyett tettekkel mutatnám meg neki, hogy mit is értek a kellemes szócska alatt.
Olyan jól indult a mai nap, eddig egészen jól éreztem magam a társaságában. Nem is értem, hogy ez egyeseket miért zavar annyira, sőt azt sem értem, hogy ez másnak miért jó. A kellemetlenkedő alak egyre inkább kezd az idegeimre menni. Mégis mit akar tőlem, tőlünk? Miért nem képes a saját dolgával foglalkozni, minket pedig hagyni, hogy jól érezzük magunkat? Ez már beteges.
- Ennek meg mégis mi baja? – Már az is kellemetlen érzés volt, hogy állandóan bámult, de most még az a bizonyos kellemetlen bizsergés is végig futott rajtam az érintésétől. Biztos vagyok abban, hogy szándékosan lökött meg, már csak azt nem értem, hogy miért tette.
- Mi lenne, ha inkább keresnénk egy nyugisabb helyet? – Fordultam vele szembe. Nem szeretném, ha ennél is jobban sikerülne a pasasnak elrontani a randinkat. Arról pedig végképp nincs fogalmam, hogy Mason hogyan reagál az efféle helyzetekben, de abban biztos vagyok, hogy nem szeretném, ha miattam bajba kerülne.

ruha, bikini
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mason Nicolson
Mason Nicolson



TémanyitásTárgy: Re: Paradise Water Park Paradise Water Park - Page 2 I_icon_minitime28.09.21 11:35




tumblr_ndnkggNvUy1rn6xczo8_250.gif
Mia & Mason

- Úgy érted, hogy... - Tartottam kis szünetet.
- Talán inkább máshol? - Ez egészen jól hangzik, főleg egy nő szájából hallani, persze mint minden férfi szeretem feszegetni a határokat, de nem a pofátlan módon, egy nőt nem úgy kell megszerezni, hogy addig nyomulsz, még inkább unalmában megadja, amit akarsz remélve, hogy aztán békén hagyod, jobb szeretem fenn tartani a kölcsönös érdeklődést, az rosszul nem sülhet el.
- Nem tudom... - Jegyeztem meg halkan csak úgy kettőnk közé, miközben lecsúsztattam a kezem a karjáról az oldalára, amolyan vedd már észre magad alapon, nem kíváncsi a lekezelő társaságodra és meg kell mondjam, hogy én sem. Nem szokásom felesleges vitákban bonyolódni, főleg nem a bíróság vagy egy magánbeszélgetés keretein kívül és itt főként az ügyfeleimre gondolok, szóval megkerülhetnénk a felesleges köröket, ez a nő ma nem lesz meg.
- Hm? Vezess... - Fontam körül karjaimmal és húztam is kicsivel közelebb magamhoz kizárva a külvilágot és ezt a piás kretént, vagy anélkül ekkora tapló, akkor gratulálok.
- Utána mi is beállhatunk?
- Ezt nem hiszem el. - Súgtam magunk közé.
- Azt nem hinném. - Mosolyodtam el Cassidy válla fölött, közben finoman simogatva puha bőrét.
- Khm, van valami probléma? - Végre valaki.
- Igen, van. Az úr zaklatja a hölgyet, pedig mi csak egy italért jöttünk, nem értem miért kell lökdelőzni. - Fordultam a vízimentős felé.
- Véletlen volt. Elnézést kértem.
- Hát persze.
- Elnézést uram, kérem fáradjon hátrébb és hagyja őket...
- Már miért állnék? A soromat várom.
Láttam, hogy ez nem lesz egy könnyű menet, még neki se és szép szavakkal nem fog sokra menni, főleg, hogy szemmel láthatóan el sem jutnak odáig, hogv kéne, ennek komolyan mi baja?
- Ezt nem itt kéne, kérem uram...
Szó szót követett és nem épp a kultúráltabb formában, Cassidy-t lassan toltam be mögém, valahogy éreztem, hogy ennek csúnya vége lesz, az is lett, mikor betörte az orrát a gyereknek, könyörgöm mondja valaki, hogy itt van biztonsági szolgálat is, nincs verekedni.
music:Zeneszám címe|words: szavak száma

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Cassidy Mia Abrams
Cassidy Mia Abrams



TémanyitásTárgy: Re: Paradise Water Park Paradise Water Park - Page 2 I_icon_minitime28.09.21 12:38


tumblr_inline_n6rejtu5ag1ra27yg.gif GrimyLongAlpineroadguidetigerbeetle-size_restricted.gif
Mason & Mia
 

Nem akarom, hogy azt gondolja rólam, hogy könnyen megkaphat, még akkor sem, ha történt már köztünk egy s más. Nehéz megálljt parancsolni magamnak és vágyaimnak. Mert legszívesebben közöltem volna vele, hogy hagyjuk a fenébe a nyilvános helyen történő randinkat és inkább arról mondjon véleményt, hogy mennyire kényelmes a hálószobai ágyam. Már így is hosszú hetek óta vágyakozok utána, már attól a pillanattól kezdve, hogy beestem az irodájába.  
- Akár úgy is érhetem. – Mindig van valami izgalmas abban, amikor a kapcsolat még ennyire kezdő stádiumban van.  Ilyenkor talán még a szavaknak is túl nagy jelentőségük van, sőt ilyenkor szinte minden annyira kétértelműnek tűnik. Lehet, hogy azért, mert úgy is akarjuk, hogy annak tűnjön és a másik döntse el, hogy hogyan akarja értelmezni.
Máskor biztosan jobban esett volna Mason érintése, de most nem tudtam arra koncentrálni, hogy miféle érzéseket vált ki belőlem a közelsége. Most inkább valaki más közelsége jobban foglalkoztatott. Bármit megadnék most, ha csak úgy önszántából magától távozna és végre békén tudna hagyni minket. Már így is alaposan elrontotta a hangulatomat. Én csak szerettem volna végre csak rá figyelni, de ezt nagyon megnehezítik. Úgy tűnik, hogy sehol sincs nyugtunk.
- Mason… - Tetszett, hogy meg akart védeni, jól esett azt érezni, hogy valakinek fontos vagyok, hogy van, aki értem is aggódik. Úgy éreztem, hogy ha mellettem van akkor nem eshet bántódásom. Ijedten sikoltottam fel miután a szemtanúja lehettem ennek az incidensnek. Nem hittem, hogy verekedésig fognak elfajulni a dolgok, de annak örülök, hogy Mason nem keveredett bele. Neki figyelni kell a hírnevére és persze a karrierjére. Nem hinném, hogy az ügyfelei örülnének annak, ha verekedésbe keveredne.
- Kérlek menjünk innen! – Most már biztos lőttek a hangulatnak. Megfogtam a kezét és próbáltam minél erőteljesebben noszogatni arra, hogy kövessen az öltözők felé. Attól tartottam, ha maradunk a helyszínen akkor neki is baja esik. Egyáltalán nem tartanám gyáva dolognak, ha most megfutamodnánk, sokkal inkább ésszerű döntésnek. Nem szeretnék bele keveredni egy rendőrségi ügybe, úgy, hogy jelenleg is adomány estet tervezek.


ruha, bikini
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mason Nicolson
Mason Nicolson



TémanyitásTárgy: Re: Paradise Water Park Paradise Water Park - Page 2 I_icon_minitime29.09.21 20:54




tumblr_ndnkggNvUy1rn6xczo8_250.gif
Mia & Mason

Sosem volt kenyerem az erőszak, lehet a munkámból kifolyólag, nem tenne jót a karrierembe, ha ez belekerülne a khm ajánlólevelembe, azt nem mondom, kamaszként persze megesett, hogy egymásnak estünk ó, akár a legjobb haverokkal is, amin ma már csak jót nevetünk egy-egy ital mellett, de komolyabb ügyeim sosem voltak és nem is most szeretném ezt elkezdeni, persze ha ezen múlott volna, hogy bántja Cassidy-t, akkor nyilvánvalóan nem a karrierem foglalkoztatott volna, én büntetem azokat, akik ezt teszik, nem pedig végig nézem, még ha ezért tettlegességig is kellett volna folyamodnom.
- Rendben van... - Engedtem, hogy magával húzzon az öltözők felé, hát ezt nem így terveztem, nagyon nem. Ennyit a spontaneitásról. Szinte meg sem szólaltam, amíg be nem ültünk a kocsiba. Kicsit dühösnek éreztem magam a történtek miatt, persze kár lenne bárkit is hibáztatni, még azt a pasast is, hiszen ez egyszerűen így alakult, már nem lehet rajta változtatni.
Szó nélkül hajoltam közelebb hozzá és nyomtam egy finom puszit az arcára.
- Megnyugodtál kicsit? - Valahogy ösztönből simítottam kezem a combjára és néztem fel a szemébe.
- Sajnálom. Nem akartam, hogy így alakuljon. De azért ne hagyjuk, hogy hazavágja a napunkat egy modortalan alak, mihez volna kedved? - Részemről most bármit mondhatna, valahogy egész biztos megoldanám csak, hogy jobb kedvre derítsem, eltereljem a gondolatait és úgymond mentsük a menthetőt, végtére is, ez miért ne lehetne még egy jó nap? Jó, mondjuk, ha azzal jönne, hogy menjünk Bungee jumping-ozni, vagy airsoftozni, azon kicsit meglepődnék, de azt is összehoznám, csak kicsit megkell erőltetnem az agytekervényeim, hogy tudok-e valakit a csapatban, nagy ez a város, de azért annyira mégsem, ha a közszférában vagy.
Oké, hát akkor itt gyorsan felfrissültünk, jobban is, mint elsőre gondoltuk vagy szerettük volna, de azért még nem érzem teljesen elveszettnek az első randinkat, másnem szerzek valahonnan egy vattacukrot, aztán megverem, hogy az orra hegyéig ragacsos legyen, az mindig beválik.
music:Zeneszám címe|words: szavak száma

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Cassidy Mia Abrams
Cassidy Mia Abrams



TémanyitásTárgy: Re: Paradise Water Park Paradise Water Park - Page 2 I_icon_minitime30.09.21 7:50


tumblr_inline_n6rejtu5ag1ra27yg.gif GrimyLongAlpineroadguidetigerbeetle-size_restricted.gif
Mason & Mia
 

Nem attól tartok valakit férfinak, hogy képes neki esni a másiknak vadállat módjára. Ezért nem is vártam, hogy miattam verekedésbe keveredjen. Még így is azt gondolom, hogy száz százalékban kiállt értem és mindkettőnk számára az volt a legjobb, hogy elhagytuk a helyszínt, mielőtt bele keveredett volna akaratlanul is egy ökölcsatába. Kár is lett volna, ha Mason arca bánja. Túl jóképűnek tartom ahhoz, hogy monoklija legyen. Az eszével már így is elkápráztatott, szóval semmi szükség arra, hogy még az erejét is fitogtassa előttem.
- Igen. – Hazudnék, ha azt mondanám, hogy számomra nem volt felkavaró az iménti jelenet. Nem számítottam arra, hogy ma jóformán zaklatás áldozata leszek, mert az a férfi nagyon is engem pécézett ki.
Jól esett az érintése, de ösztönösen keze után nyúltam. Tenyeremet kézfejére tettem, talán ebből azt gondolja, hogy ellenemre van az érintése, de egyáltalán nem erről van szó.
- Szeretnék most haza menni. – Mégsem akarom, hogy véget érjen az együtt töltött napunk, de most mégis jobbnak láttam, ha inkább haza visz. Most biztosan azt gondolja, hogy túlságosan felzaklatott az iménti, de történtek bizonyos dolgok, amikre én sem számítottam. Először nem akartam beavatni, de mégis úgy hiszem, hogy megérdemel egy magyarázatot, már csak azért is, hogy tisztában legyen a dolgokkal és ne azt higgye, hogy le akarom rázni.
- Nem is tudom, hogy hogyan kezdjek bele, ezért inkább gyorsan szeretnék túlesni rajta. – Vettem egy nagy levegőt, mielőtt szint vallottam volna.
- Te is tudod, hogy valaki kedvéért sietősen kellett elkészülnöm. – Ezzel most nem azt mondom, hogy Mason a hibás a feledékenységem végett, mindössze tudatni akartam vele, hogy pusztán a kapkodás áldozata lettem. Nem tudatosan nem pakoltam el mindent.
- Az előtt az öltözőben sikerült rájönnöm arra, hogy miután levettem a vizes bikinimet nincs mit felvennem helyette. – Mert ugye a bikinimre vettem fel a ruhámat és úgy jöttem, de sajnos kiment a fejemből a nagy rohanásba, hogy fehérneműt is hozzak magammal. Az autójába pedig nem ülhettem be úgy, hogy a rajtam lévő bikini még vizes. Arról meg most nem is szeretnék beszélni, hogy mennyire érzem magam kínosan attól, hogy mindezt bevallottam neki és hogy most csak egy vékony nyári ruha van rajtam, de alatta teljesen meztelen vagyok.


ruha, bikini
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mason Nicolson
Mason Nicolson



TémanyitásTárgy: Re: Paradise Water Park Paradise Water Park - Page 2 I_icon_minitime30.10.21 21:41




tumblr_ndnkggNvUy1rn6xczo8_250.gif
Mia & Mason

Azt hiszem nincs ebben semmi meglepő, hogy most inkább hazavinne, bár mégis abban bíztam, hogy nem ezzel az iménti kis kellemetlen incidenssel fog véget érni a mai randevúnk, és nem azért, mert rontaná a statisztikáimat, nem mintha lenne olyanom a magánéletemre, pontosatok, a nő ügyeimre vonatkozólag, hanem egyszerűen őszintén sajnálom, mostanára nekem is sikerült beleélnem magam egy jó kis napba Cassidy-vel, a medence mellett, egy hideg itallal, hm...
- Rendben van, hazaviszlek. - Ez nem a legkevesebb, amit megtehetek, hanem a legnormálisabb reakció, mondjuk itt már egyikünk sem maradna szívesen, sőt nem is hiszem, hogy közeljövőbe szívesen látogatnánk ide, akár együtt, akár külön.
Hogy mi van? Könyörgök mondjátok, hogy ez nem bukott ki belőlem, nos az arckifejezéséből ítélve nem, vagy nem egészen, de a szám az egészen biztosan elkerekedett.
- Ó, világos. - Most azt kellene, hogy odalépni a gázra, bár van vagy negyven fok, mire odaérünk hozzá nagyon valószínű, hogy megszárad, sőt a hideg víz hűsítő hatását sem fogja már érezni, amibe belehúztam, de nekem valahogy inkább az jár és cseng a fejemben, amit mondott és... hogy semmi sincs alatta, a ruha alatt.
- Kérlek nyugodtan pofozz fel, ha elkalandoznék. - Ami teljesen komolyan is gondolok és egy kicsit sem hátrány, ha azt nézzük, hogy én vezetek.
Ó a fenébe Mason, koncentrálj... legalább úgy hajtottam, mintha életem legfontosabb tárgyalására sietnék vagy életem nőjét kihámozni a ruhából és az utóbbinak ez úttal jobban örülnék, ha már ezt az aprócska információt megosztotta velem. Igazán nem akarok túl rámenősnek vagy hirtelen tolakodónak tűnni, de férfi vagyok és gondolom Cassidy is tisztában van a női szavak súlyával, szóval nagyon remélem, hogy nem ez volt a hét átverése, mert akkor azt nem csak velem kellene most közölnie.
Igyekeztem penge élesen az utat figyelni, de nem tudtam megállni, hogy olykor ne csússzon a kezem a váltóról a combjára és ne simítsak végig puha fedetlen bőrén.
- Akkor most ki kellene találnom valamit, amivel kárpótoljalak a maiért... Hm, extra kívánság? - Egy valamit biztosan tudok és állíthatok a nőkről, elég széles skálájú a fantáziájuk, biztos akad valami a fejében, amiről már elfantáziálgatott.
music:Zeneszám címe|words: szavak száma

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Cassidy Mia Abrams
Cassidy Mia Abrams



TémanyitásTárgy: Re: Paradise Water Park Paradise Water Park - Page 2 I_icon_minitime02.11.21 11:34


tumblr_inline_n6rejtu5ag1ra27yg.gif GrimyLongAlpineroadguidetigerbeetle-size_restricted.gif
Mason & Mia
 

Mondhatni, hogy a dolgok eddig egészen tervszerűen haladtak, de ezzel csak az a baj, hogy ezek nem a mi terveink voltak. Nem hittem, hogy ez fog történni és azt sem, hogy ettől annyira csalódott leszek, hogy teljesen elmegy a kedvem. Mégis nagyon szeretném, ha még menteni lehetne a menthetőt, mert ez nem Mason hibája, hogy így alakultak az események. A körülmények áldozatai lettünk, de mégis miért ne próbálnánk mégis ebből kihozni a legjobbat?
- Elkalandoznál? – Kérdeztem vissza meglepetten, mert nem egészen értettem, hogy ezzel most mire is szeretne célozni. Aztán minden annyira világossá vált számomra… Túlságosan is foglalkozhatja az, amit az imént mondtam neki. Vágytam az érintésére, de mégis teljesen zavarban voltam attól, hogy a combomat simogassa, miközben tudja, amit tudnia kell. Akartam, hogy máshol is hozzám érjen és annyira szerettem volna, ha találunk egy csendesebb helyet és az autójával félre húzódna… Mi van velem? Fényes nappal van és nem akarhatom, hogy bárki meglássa mit művelnék vele megszívesebben a hátsó ülésen. Az iránta érzett vonzalmam arra késztet, hogy ne bírjak uralkodni a vágyaim felett, de mégis meg kell tennem. Ha Mason kibírja, akkor nekem is ki kell.
- Azt akarod, hogy én mondjam meg neked, hogy a mai után mivel kárpótolj? – Mert erre igazán tényleg semmi szükség se lenne. Nem Mason hibája és jól is éreztem magam a társaságában egészen addig a kis incidensig.
- Extra kívánság… - Ízlelgettem a szót, miközben azon gondolkoztam, hogy mennyire lehetne extra a kívánságom, na meg hogy Mason mennyire menne bele az ötleteimbe. Hiába is vágyakozok ennyire utána, még nagyon is ismerkedő fázisban vagyunk és semmit sem szeretnék túl hamar elkapkodni.
- Megnézném, hogy milyen gyorsan olvadna a mellkasodon a kedvenc fagyim. – Vicceltem volna? Tegyen próbára és kiderül. Abban pedig egészen biztos vagyok, hogy a mentolos fagylajt sokkal jobban ízlene, ha róla kellene lenyalogatnom.  


ruha, bikini
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Paradise Water Park Paradise Water Park - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Paradise Water Park

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Similar topics

-
» Paradise of Horses
» PARADISE CITY
» Dark Paradise
» Park
» Park Ha Eun

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Külváros :: Paradise-