welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Jason & Yv Vote_lcapJason & Yv Voting_barJason & Yv Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Jason & Yv Vote_lcapJason & Yv Voting_barJason & Yv Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Jason & Yv Vote_lcapJason & Yv Voting_barJason & Yv Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Jason & Yv Vote_lcapJason & Yv Voting_barJason & Yv Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Jason & Yv Vote_lcapJason & Yv Voting_barJason & Yv Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Jason & Yv Vote_lcapJason & Yv Voting_barJason & Yv Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Jason & Yv Vote_lcapJason & Yv Voting_barJason & Yv Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Jason & Yv Vote_lcapJason & Yv Voting_barJason & Yv Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Jason & Yv Vote_lcapJason & Yv Voting_barJason & Yv Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Jason & Yv Vote_lcapJason & Yv Voting_barJason & Yv Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Jason & Yv

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Jason & Yv Jason & Yv I_icon_minitime12.02.13 0:49

Nem szoktam inni, mert nem viselem túl jó az alkoholt, olyankor mindig őrültséget csinálok, amit általában mindig megbánok. De ez a nap még is kivetél, mert most van okom az ivásra. Még a szokásosnál is jobban kétségbe voltam esve, egész nap egyedül voltam a bátyám házába és csak hallgattam a hangpostámra jövő hívásokat. Marcus a volt barátom újból elkezdte a kínzásomat, képtelen vagyok megérteni, hogy miért nem tud békén hagyni. Már hónapokkal az előtt tönkre ment a kapcsolatunk, minthogy vissza költöztem volna ide. Ennek ellenére még is vissza akarna kapni, de én már képtelen lennék vele újra kezdeni. Hiába örültem annak, hogy vissza jöttem ide, ha a múltamban történt események még mindig utol érnek. Ettől az egésztől annyira sokkaltam, hogy észre sem vettem, hogy sikerült két üveg bort is meginnom. Egyik pohár bor után jött a másik, aztán már pohárra sem volt szükségem, üvegből is ment az ivás és túlságosan is a fejembe szállt. Felbátorodva hívtam egy taxit, ami Jason lakásáig elvitt. Valahogy sikerült az ajtóig ellépkednem, bár nagyon nem volt már egyensúlyom. Becsöngettem, hosszú perceknek tűnt a várakozás, de végül ajtót nyitott én pedig, ahogy voltam elveszítve egyensúlyérzetemet kapaszkodtam meg benne. Szóhoz sem tudtam jutni, csak nevetés tört ki belőlem, túlzottan is jó kedvem lett a bortól.
- Milyen kellemes illatod van. - Próbáltam értelmesen beszélni, de nehézkesen ment. Az első amit észre vettem karjai között az a mámorító illata volt.
- Ugye nem zavarok? - Igyekeztem valahogy megállni a saját lábamon, de a magassarkúnak köszönhetően nem álltam stabil lábakon.
- Jason fogj erősen, mert minden forog körülöttem. - Mintha csak keringőznénk, annyira elkezdtem émelyegni. Meg akartam szólalni, de csak újból nevetés tört ki belőlem. Nem is értem, hogy miért vagyok itt, csak azt tudom, hogy vele akartam lenni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Jason & Yv Jason & Yv I_icon_minitime12.02.13 1:11

Nem sok dolgom volt, tekintettel arra, hogy egyedül élek, se kutyám, se macskám, se feleségem, se gyerekem, ráadásul már munkám sem volt, mert elbocsájtottak a korábbi állásomból, így tényleg azt mondhattam, hogy ráérek. Végeztem a zuhanyozással, éppen egy kisgatyában és egy atlétában voltam, a konyhában rántottát készítettem, mikor meghallottam a kopogtatást. Meglepődtem, hisz már későre járt és vendéget sem vártam, a tojást félreraktam a tűzről, elzártam a gázt, majd a bejárati ajtóhoz sétáltam, kiakasztottam a láncot és kinyitottam az ajtót. Ledöbbentem, mikor megláttam Yvonnet, nem gondoltam, hogy ilyen későn állít majd be hozzám, hirtelen csak arra tudtam gondolni, hogy valami baj történt.
- Szia...mi történt, baj van Felixel? - Meg sem kellett várnom a választ, mert az ajtónyitást követően szinte beesett az ajtómon, egyenesen a karjaimba. Még szerencse, hogy elég közel álltam hozzá, így sikerült elkapnom és megtartanom őt. Azonnal megcsapott az alkohol illata, biztos voltam benne, hogy Yvonne kicsit felöntött a garatra.
- Hé kislány, jól vagy? - Mosolyogva pillantottam rá, miután sikerült megtartanom őt. Rápillantottam, a szemeibe néztem, továbbra is mosolyogtam, de aggódtam is érte, hisz nem tudtam, hogy mi történhetett.
- Üh,m, köszi, tudod a szappan csodákra képes. - Nevetve próbáltam viccelődni, aztán mikor úgy éreztem, hogy stabilan áll, el akartam őt engedni, de akkor ismét mintha megdőlt volna, így megint elkaptam őt.
- Hohó, csak lassan, ajjaj, iszogattunk kicsit? - Kérdeztem mosolyogva, kíváncsi voltam, hogy mennyit ihatott, de ez biztosan több volt egy-két üveg sörnél.
- Nem zavarsz, éppen tojást sütöttem..Kérsz? - Közben egyik kezemmel elengedtem őt, s közelebb hajolva betoltam mögötte az ajtót, mert nem akartam végig nézni a kíváncsi szomszédok ábrázatát.
- Hopsz, foglak! - Ismét elkaptam őt, kezdtem aggódni érte, hogy nagyobb baja is lesz.
- Gyere, elkísérlek a kanapéhoz. Felix tudja, hogy itt vagy? Mi történt, valamit ünnepeltél?- Próbáltam rájönni, hogy mi lehet az elázás oka, és reméltem, hogy csak valami boldogság és öröm italozás lehetett, nem pedig a bánat hajtatott fel vele ennyi alkoholt.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Jason & Yv Jason & Yv I_icon_minitime12.02.13 1:44

Jellemző, hogy mikor végre azt mertem hinni, hogy az életemben minden rendben van valami történik, ami miatt már megint a padlón érzem magam. Őszintén fáj, hogy már megint újra ez történik velem, az évek során begyűjtött sebek ismét felszakadtak bennem és bánatomat alkoholba próbáltam fojtani. Azt hittem ettől jobb lesz, mármint a kedvem tényleg jobb lett, de még mindig nem oldódott meg a problémám. Mivel Felix biztosan a barátnőjénél van, ezért egyedül maradtam a házban és iszonyatosan vágytam társaságra, egy valaki társaságára. Ittasan bátrabb vagyok, ezért is kerestem fel Jasont. Kérdésére megráztam a fejemet, vagy csak beképzeltem magamnak, hogy megtettem.
- Nem, nem vagyok jól. - Suttogtam. Legszívesebben már sírni lenne kedvem, de nem akarok előtte sírni. Csak már tényleg nem tudtam kihez fordulni és benne képes vagyok megbízni.
- Csak egy egészen kicsit. - Már most bűntudatom van azért, mert sikerült kivégeznem két üveg bort. Ha ez nem lenne elég, még a szoba is elkezdett forogni.
- Köszi, de nem eszek tojást. - Na jó, azt hiszem igazán csak az étel említése után kezdtem el igazán émelyegni. Valahogy megpróbálom magamban tartani, mert nem szeretném ismét látni az elfogyasztott bort.
- Dehogy, nem tudja. Egyedül voltam otthon, biztosan a barátnőjét szórakoztassa. Bárcsak ünnepeltem volna. Csak szembesültem azzal, hogy képtelen vagyok lezárni a múltamat. - Hálás vagyok neki, hogy szorosan ott volt mellettem és gondoskodott arról, hogy épségben eljussak a kanapéig. Végre helyet foglaltam, így már nem eshetek el, de még a szoba mindig forgott.
- Ne haragudj, nem kellett volna téged felkeresni, csak erről nem tudok kivel beszélni, főleg nem Felixel, mert nem akarom, hogy meggondolatlanságból olyan dolgot műveljen, ami miatt bajba kerülhetne. - Nem akarom és nem is merem neki elmondani, hogy a volt barátom elkezdett zaklatni és hogy engem ez mennyire megvisel.
- El sem tudod képzelni, hogy mennyire kétségbe vagyok esve. - Arcomat tenyereimbe temettem, próbáltam mély levegőt venni és vissza tartani a belőlem kikívánkozó könnyeket.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Jason & Yv Jason & Yv I_icon_minitime19.02.13 21:12

A nem túl nagy lakásomban éppen a Billie Jeans feldolgozása szólt, a Pleasure and Pain előadásában, mikor nem várt vendégem érkezett. Meglepődtem, mikor ajtónyitás után Yvonne esett a karjaim közé, érződött lehelletén az alkohol, és el nem tudtam képzelni, hogy mi történhetett, viszont biztos voltam benne, hogy valami olyan dolog, amit nem tudott megemészteni. Csak erre tudtam gondolni, hisz Yv nem volt egy iszákos lány, Felix kertibuliján sem akart inni egy kortyot sem, ezért is csodálkoztam azon, hogy részegen állított be a lakásomra.
- Hajj, azt látom ,hogy nem vagy jól, és azt is, hogy az a pici egy kicsit jóval több volt a kelleténél. Na gyere. - Egyik kezemmel őt tartottam, másikkal becsuktam az ajtót, majd a kanapéhoz vezettem, ezúttal azzal sem foglalkoztam, hogy nem volt rajtam semmi, csak egy alsógatya, meg egy atléta, hisz már épp lefekvéshez készülődtem, zuhanyzás után voltam, és egyáltalán nem számítottam vendégre.
Elvezettem őt a kanapéig, majd leültettem, s mikor már biztonságosan ült, én is letelepedtem mellé, a hifi távirányítója után nyúltam és azzal kicsit lehalkítottam a zenét, hogy teljes figyelmemmel Yvonnera tudjak koncentrálni.
- A múltadat ? Miért?- Kíváncsian kérdeztem vissza, szerencsére már tudtam, hogy nem Felixel történt valami baj, egy kicsit megnyugodhattam, de ugyanakkor nem tudtam, mi lehet Yv problémája, és ez aggasztott, ezért is kértem, hogy mondjon el nekem mindent.
- Ó, nyugodj meg kérlek. - Szavaiból még mindig nem tudtam, mi történhetett, viszont egyre aggasztóbbnak tűnt a helyzet, ezért közelebb húzódtam hozzá, és magamhoz öleltem őt.
- Csss, ne sírj, inkább mond el szépen, hogy mi a baj, mi történt? Talán tudok segíteni, szeretnék neked segíteni. Csak ne sírj, jó?- Megölelgettem, aztán az ujjammal felém fordítottam az állát és a szemeibe pillantottam, reméltem, hogy végre kiderül, mitől borult ki ennyire szerencsétlen lány.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Jason & Yv Jason & Yv I_icon_minitime20.02.13 4:18

Fejemben zavaros dolgok keringtek. Nem igazán volt egyetlen épkézláb gondolatom, de azt tudtam, hogy mennyire jó volt mikor Jason izmos karjai között lehettem. Vágytam a közelségére, de még jobban a szeretetére. Annyira megnyerő a kinézete és én teljesen odáig vagyok érte. Akaratlanul is annak a kislánynak érzem még mindig magam, akire senki sem figyelt oda eléggé, főleg Jason figyelmét akartam felkelteni, de ahhoz már akkor is túl félénk voltam, van ami nem változik.
- Most már jól leszek, melletted biztonságban érzem magam. - Mosolyogva suttogtam, kedvem lett volna még jobban hozzá bújni, de inkább engedelmeskedtem és lehuppantam a kanapéra, de a szoba még ülve is eléggé forgott.
- Kérlek ígérd meg, hogy amit most mondok az köztünk fog maradni. - Habogóm tanácstalanul. Valakivel szeretnék erről beszélni, de azt még nem tudom, hogy mennyire jó ötlet bátyám legjobb haverját bele vonni az életem kisínylett eseményeibe. Behunyt szemmel sírtam, Jasont szorosan magamhoz ölelve. Keserédes pillanat volt ez. Elvakítottak könnyeim, minden annyira homályossá vált, megtörölve szememet találtam szemben magam Jason csodálatos erőt sugárzó tekintetével.
- Azt hittem, hogy vége, de ismét jönnek tőle a hívások. Valójában félek, csak azt nem tudom, hogy mitől. Attól, hogy a múltam újra vissza ránt, vagy attól, hogy soha nem fog békén hagyni, vagy hogy újra meg fog ütni. - Könnyes szemmel, elszorult torkokkal suttogom neki az utolsó szavakat. Ezt még senkinek sem mondtam el, nem akarom, hogy úgy nézzenek rám, mint egy áldozatra, csak azért mert volt hogy a volt barátom egyszer- kétszer megütött. Nem volt ez mindig így, csak akkor mikor a féltékenység elborította elméjét, már nem tudtam vele együtt lenni, ez is közbe játszott annak, hogy vissza jöttem.
- Jason, azt hiszem jobb lenne ha elmennék, mert te annyira vonzó és alul öltözött vagy. - Futtattam végig tekintetemet rajta. Bele kellett harapnom alsó ajkamba, hogy képes legyen bent tartani a véleményemet róla.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Jason & Yv Jason & Yv I_icon_minitime24.02.13 12:09

- Ne csináld ezt Yvy, mert kezdesz megijeszteni. Mi történt veled, valaki bántott? Ki volt az?- Aggodalmam egyre jobban nőtt, ahogy láttam legjobb barátom húgát sírni és zokogni, reszketni a félelemtől. Nagyon rossz állapotban volt, korábban még sosem láttam őt így és ez megijesztett. Sosem voltam jó a női lélek ápolásában, ezért sem tudtam eldönteni, hogy mit kellene tennem, ezért csak magamhoz öleltem őt, simogattam a hátát és reméltem, hogy ettől majd megnyugszik.
- Persze, megígérem, hogy köztünk marad. Szóval?- Egyik ujjammal megemeltem az állát, hogy a szemeibe nézhessek, már tudni akartam, mitől akadt ki ennyire, s végre beszélni kezdett. Bár szavai kicsit zavarosnak tűntek, azért nagyjából sikerült összeraknom fejemben a sztorit, és arra a következtetésre jutottam az elmondásaiból, hogy a régi pasija zaklatja őt még mindig , aki erőszakos lehetett vele annak idején.
- Jól van, jó, hogy ezt elmondtad, de most nyugodj meg kérlek. Itt téged senki nem fog bántani, csak kerüljön a szemem elé, aki bántani mer, és laposra verem. De az a fontos, hogy te most nyugodj meg, jó? Majd én vigyázok rád, nem fogom hagyni, hogy görények tönkre tegyenek, nem ezt érdemled, te egy kedves lány vagy. - Őszintén beszéltem vele, dühös lettem a hallottak alapján, nem tudtam elképzelni, hogy képes valaki bántani a gyengébbet. Harag szikrázott egy pillanatig a tekintetemben, tudni akartam, ki lehet az, aki ilyesmire képes, de egyelőre ezzel a kérdéssel nem akartam traktálni Yvonnet, mert az volt a legfontosabb, hogy lenyugodjon. Majd, ha kijózanodik, utána úgyis beszélhetünk erről, de az biztos, ha megtudom, ki az a pasas, nem fogja megúszni épp bőrrel. Még mindig öleltem, hogy ezzel is nyugtassam, de következő kérdése meglepett és felvont szemöldökkel pillantottam rá.
- Hogyan? Én öhm...most megleptél. - Halványan elmosolyodtam, nem szokásom zavarba jönni, de az, hogy Yvonne, a legjobb barátom húga ilyesmit mondott, az kicsit zavarba ejtett, főleg azért, mert nagyon tetszett nekem, már azóta, hogy megpillantottam Felix lakásán.
- Ilyen állapotban nem mehetsz el, de én akkor veszek fel valamit, te csak maradj itt. - Egy pillanat alatt felpattantam, átsétáltam a szobámba, magamra kaptam egy melegítő nadrágot és egy pólót, majd visszasétáltam, és leültem mellé.
- Jobban vagy már? Nem szédülsz?- kérdeztem aggódva, miközben szemügyre vettem az arcát, és néhány hajszálát a füle mögé simítottam.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Jason & Yv Jason & Yv I_icon_minitime24.02.13 18:58

Össze vagyok zavarodva, még ennyire sosem éreztem magam kétségbeesettnek. Jason valamiféle megnyugvást jelent számomra, úgy hiszem mellette nem érhet baj, de sajnos nem lehet mindig mellettem. Őszintén fogalmam sincs arról, hogy mennyire jó ötlet az, hogy itt vagyok és minden gondomat rázúdítom, de másnak nem tudnám elmondani. Bízok benne, jobban mint bárki másban. Nagy nehezen ki is nyögtem neki, hogy mi nyomja a szívemet. Meglepően jól fogadta a hírt, sőt meg is mosolyogtatott.
- Jason, nem lehetsz mindig ott velem, hogy vigyázni tudj rám. Egyelőre még nem nagy a baj, mert ha tudná hogy hol lakok, akkor már felkeresett volna, de idő kérdése, hogy mikor fog rám találni. - Elhúzom a számat és ismét lesütöm szemeimet. Nem hiszem el, hogy valamikor képes voltam szeretni egy ilyen férfit, azt pedig pláne nem, hogy ha ő még mindig szeret, akkor miért nem képes békén hagyni.
- Sajnálom, ilyenkor túl sokat fecsegek, de legalább így ki merem mondani, amit gondolok. - Abba hagyva a sírást valami megmagyarázhatatlan jókedv tört rám, biztosan az alkohol végett. Tartok attól, hogy olyan dolgot fogok művelni, amit később nagyon is meg fogok bánni, de ilyenkor nem az eszemre hallgatok, hanem a szívemre.
- Rendben. - Ennyit tudtam csak kinyögni. Vágyakozva néztem utána, minden egyes porcikám utána akart volna menni, hogy rá vethessem magam, érezni akartam ajkamon édes csókja ízét. Akartam, hogy most tényleg megtörténjen közöttünk a csók, de mélyen legbelül még is többet akartam tőle.
- Nem, már egészen jól vagyok. Már csak magammal viaskodok. - Néztem mélyen szemébe, miközben megigazította hajamat. Ennyi volt számomra, eljött az a pont, mikor már nem tudom féken tartani magamat. Már csak arra eszméltem fel, hogy szemtől szemben vagyok vele, miközben az ölébe simulva támadtam le. Szenvedélyesen csókolni kezdtem, sokkal jobb volt, mint ahogy a hosszú évek alatt elképzeltem, hogy milyen lehetne. De aztán, egy pillanat alatt hasított belém a felismerés. Ezt nem lenne szabad, de még is annyira vágyok rá.
- Ne haragudj. - Szakítottam félbe a csókot, de még kell egy kis idő, hogy fel tudjam fogni, hogy tényleg megtettem.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Jason & Yv Jason & Yv I_icon_minitime19.03.13 22:17

- Ne kérj elnézést, jól tetted, hogy elmondtad. - Komolyan pillantottam a szemeibe, ez nem volt játék, egy ilyen fickó akár veszélyes is lehet rá, ki tudja, hogy miféle őrült hajlamai vannak, de abból, amit Yv elmesélt, úgy véltem, hogy nem normális a pasas, és túlságosan agresszív jellem.
- Többé nem kell félned, mert itt van neked Felix és én is, ránk mindig számíthatsz. Viszont, arra szeretnélek kérni, hogy bármi történik, ha újra telefonon zaklatna, azonnal szólj nekem, rendben? Nincs vita, nem fogadok el nemleges választ! - hangom határozott volt, akár csak én, ebben a helyzetben nem is akartam tiltakozásnak helyt adni. Yvonne egy törékeny nő, aki nyilván nem tudná megvédeni magát egy veszélyes helyzetben, főleg nem az exe ellen. Kicsit sajnáltam őt azért, hogy a régi pasasa ilyen sok rosszat és fájdalmat okozott neki, mert nem ezt érdemelné. Ezt követően mentem átöltözni, pontosabban fel, hogy még se egy kisgatyában ücsörögjek előtte, mert illentlenség, főleg azért, mert a legjobb haverom húga, meg egyébként is...Szabadidő nadrágban és egy atlétában tértem vissza hozzá, majd lehuppantam mellé a kanapéra, úgy tűnt, hogy jobb kedve lett, aminek nagyon örültem, mégis jobb, ha mosolyog, mintha sírna. Nagy szemekkel nézett rám, túl közel hajolt, s a következő pillanatban már az ölembe húzódott és megcsókolt. Váratlanul ért, de mégis visszacsókoltam, és csak néhány pillanattal később néztem rá, mikor már elhúzódott tőlem. Ahogyan ő is észhez tért, úgy én is észbe kaptam, s bármennyire is volt csábító a helyzet, és érzéki a csók, nem akartam kihasználni a helyzetet, főleg nem úgy, hogy ittas.
- Nem..nincs semmi gond . - Mondtam kicsit zavartan, mert tényleg meglepett a helyzet, aztán kicsit hátrébb húzódtam tőle reflexszerűen, hogy ne essünk ismét egymás csapdájába.
- Yv, azt hiszem, jobb lesz, ha most hazaviszlek, rendben?- Megköszörültem a torkomat, attól tartottam, hogy nem tudok majd ellenállni egy újabb kísértésnek.

//bocsi, hogy csak most írtam //
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Jason & Yv Jason & Yv I_icon_minitime20.03.13 11:00

Annyira aranyos volt tőle, hogy meghallgatott. Miért jó ennyire hozzám? Sokkal könnyebb lenne, ha távolságtartó lenne, vagy bármi, amivel el tudna lökni magától, de csak azt éri el ezzel, hogy még jobban megkedvelem. Pedig már a kelleténél is jobban kedvelem és tudom, hogy nem lenne szabad, de még sem vagyok képes úgy tekinteni rá, mint kellene.
- Rendben. De nem akarom, hogy Felix megtudja, te is tudod hogy néha nagyon is meggondolatlan tud lenni és nem szeretném, ha bele avatkozna, vagy bármit is tenne a hátam mögött. Jason, te pedig túl kedves vagy velem, meg sem érdemlem. Biztosan van elég bajod nélkülem is. - Szörnyen érzem magam, azért is mert ez nem is tartózna rá, de másnak viszont nem mertem elmondani, most pedig itt ülök a kanapéján, kisírt szemekkel. Nem akartam, hogy így lásson, sőt nem is kellett volna ide jönnöm, de még is vágytam arra, hogy legalább egy kicsit vele lehessek. Amint vissza jött valami bekattant bennem, talán a túl sok bortól felszabadultabb lettem, vagy éppen ez adott annyi erőt, hogy végre megtegyem azt, amire már oly rég óta várok. Szinte már letámadtam, úgy bújtam az ölébe, de ennyi még nem volt elég nekem, ezért megcsókoltam. Legnagyobb meglepetésemre vissza csókolt, annyira érzéki ajkai vannak és annyira finoman csókol. Persze nem sokáig tartott, mert észbe kaptam.
- Csak ezt ne mondtad volna. El sem tudod képzelni, hogy milyen rossz abban a tudatban élni, hogy közöttünk soha semmi sem lehet, mert mindig is úgy tekintettél rám, mint a haverod húgára, semmi több. - Ez már kikívánkozott belőlem és úgy, hogy ittam volt is merszem elmondani neki. Csalódottan mászok le róla, gondolhattam volna, hogy ez fog történni. Ő mégis csak Jason, aki számomra mindig annyira megközelíthetetlennek tűnt és mint kiderült, még mindig az.
- Tudod mit Jason? Ne fáradozzál vele, sajnálom habármiben is megzavartalak, hiba volt eljönnöm. Inkább hazasétálok, maradj csak kitalálok egyedül is. - Kaptam fel a földön heverő cipőmet és úgy mezítláb indultam az ajtó felé, még mindig nem egészen stabil lábakon állva. Nem is tudom, hogy mi erősebb bennem a szégyenérzet vagy a csalódottság, de legalább azt tudom, hogy minél hamarabb ki kell innen kerülnöm, felesleges is lenne maradnom, nyilvánvaló hogy semmit sem akar tőlem.

// Jobb később, mint soha Wink//
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Jason & Yv Jason & Yv I_icon_minitime05.04.13 23:42

- Ivy, ne aggódj már, nem fogok beszélni erről Felixel, de ennyire ne titkold el előle a dolgaidat, mert előbb, vagy utóbb úgyis meg fogja tudni. Egyébként is, ha ilyen vadállat az a fickó, már rég említened kellett volna. - Megcsóváltam a fejem, nem igazán tudtam megérteni azt, hogy miért titkolja ezeket a dolgokat ennyire, tartottam attól, hogy később még gondja is lehet ebből. Ezt követően vetette magát karjaimba, váratlanul ért a csókja, mégis viszonoztam, de később olyan hévvel húzódtam el tőle, amilyennel korábban még lecsaptam az ajkaira. Nem is értem, mi ütött belém, hisz Felix húga, a legjobb barátomé, ki tudja, hogy mit szólna ahhoz, ha mindez a tudomására jutna. Persze, hogy védekezésként azonnal azzal hozakodtam elő , hogy hazaviszem őt, de ennek csak az lett a végeredménye, hogy Yvonne láthatóan megsértődött rám.
- Én..nem ezt mondtam, ne forgasd ki a szavaimat. - Sóhajtva szóltam utána, miközben ölembe húztam egy párnát, és alakját figyeltem, ahogy felpattant a kanapéról.
- Ne már , kérlek, ne csináld ezt. - Hirtelen felpattantam a kanapéról, még épp időben utolértem őt, mielőtt kilépett volna az ajtón, elkaptam a karját és visszarántva, magam felé fordítottam őt.
- Baromira bejössz nekem, legszívesebben letépném rólad a ruhát, de te most épp közel sem vagy józan, nem akarom, ha másnap rádöbbenj, hogy hülyeséget követtél el azzal, hogy eljöttél hozzám, nem akarom, hogy megbánd, aztán engem okolj érte. - Sóhajtva elengedtem a karját, hogy menjen, ha szeretne, de aztán megráztam a fejemet.
- Áh, a francba is. - Ismét utána nyúltam, visszarántottam magamhoz, majd szenvedélyesen megcsókoltam, miközben az ajtóhoz préseltem őt a testemmel.
- Nem kellett volna idejönnöd. - Ajkaimmal neki estem a nyakának, miközben kezem a felsője alá csúsztattam, majd felfelé tolva rajta a felsőt, igyekeztem lehúzni róla.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Jason & Yv Jason & Yv I_icon_minitime08.04.13 0:27

Még mindig az elfogyasztott bor jótékony hatását élvezhetem. Sokkal felszabadultabb vagyok mint lenni szoktam és bevallom élvezem, hogy nem vagyok annyira gátlásos.
- De nem volt mindig ilyen, tudom ez úgy tűnhet, mintha védeném, de a kapcsolatunk elején még nem viselkedett így, aztán történt valami és ok nélkül kezdett el féltékenykedni. Pedig sosem csaltam meg, mindegy is ennek az időszaknak vége, már sosem leszünk egy pár. - Tudom nem Jasonnek kellene kiöntenem a lelkemet és traktálni a volt barátommal kapcsolatos problémáimmal, de New Yorkban van az összes barátnőm és sokkal jobban érezem magam attól, hogy valakinek beszélhettem erről. El sem tudja képzelni, hogy mennyire hálás vagyok neki. Jó hallgatóság.
- Jason nem kell magyarázkodnod. - Talán a kelleténél is hangosabban csattantam fel. Nem is tudom mi ütött belém. Az előtt még annyira közel éreztem magamhoz, most pedig egyre távolabbinak tűnik.
- Nem csinálok semmit, maximum csak bolondot csinálok magamból előtted. - Elkeseredve pillantottam fel rá, hirtelen nem is értettem miért marasztal még mindig, azok után hogy rávetettem magam és nem úgy tűnt, mint aki repesne a boldogságtól.
- Szóval még mindig azt hiszed rólam, hogy kislány vagyok és nem tudom eldönteni mit szeretnék? - Rendben, aláírom most a véralkohol szintem az egekben lehet, de akkor is tökéletesen tudom, hogy mennyire vágyok rá. Mindig is vágytam rá, csak sosem vette észre. Mikor már azt hittem mindent elszúrtam és fordultam volna meg ismét az ajtó irányába, hogy minél messzebb legyek tőle, ekkor váratlan dolog történt. Nem ellenkezdtem, nem is lettem volna képes rá. Mohón csókoltam vissza, kezeimet felemeltem, hogy minél hamarabb megszabadítson felsőmtől. Szívem torkomban dobogott, pulzusom pedig az egekben volt.
- Még elmehetek, ha szeretnéd. - Halkan szinte már nyögve szólalok meg. Egyszerűen imádom minden egyes érintését, határozott, de még is gyengéd.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Jason & Yv Jason & Yv I_icon_minitime24.04.13 9:43

- Nem mész most már sehová.- Ott állt előttem, karjait a nyakam köré vezettem, miközben megcsókoltam, majd az ölembe kapva őt a hálószobám felé sétáltam vele. Ajkait mohón faltam, majd a szobába érve sem vetettem véget ennek a műveletnek. Az ágyra fektettem őt, majd fölé másztam, hogy újabb csókot lopjak tőle, aztán szép lassan lejjebb haladtam, testének minden porcikáját bejártam ajkaimmal, majd lentebb érve megszabadítottam a nadrágjától is.
- Legközelebb nadrág nélkül gyere. - Nevetve fűztem hozzá, miközben leráncigáltam róla a farmert, ami kicsit nehézkesen, de azért csak lecsúszott róla, hogy később elhajíthassam a szoba egyik sarkába.
- Lássuk, mi nem kell még. - Mosolyogva újra fölé hajoltam, egy könnyed mozdulattal szabadítottam meg a melltartójától, hogy aztán ajkaimmal könnyedén férjek hozzá domborulataihoz. Kezeimmel combjain simítottam végig, majd újra visszatértem ajkaihoz, hogy megcsókoljam őt. Yvonne a legjobb haverom testvére volt, és sosem gondoltam volna, hogy egy napon majd az ágyamban kötünk ki. Tudtam, hogy ez nem helyes, de abban a pillanatban az sem érdekelt, ha másnap majd leordítja a fejemet Felix, amiért "megrontottam a kishúgát". Yvonne kölcsönös érintései még inkább feltüzelték bennem a vágyat, már nem akartam őt elengedni. Már csak egyetlen fehérnemű volt hátra, attól is könnyedén megszabadítottam, majd eldobtam, és valahogy fel akadt a lámpára. Egy pillanatra felnéztem, elkapott a nevetés.
- Ezt már vissza nem kapod, ugye tudod?- Vigyorogva fordultam vissza felé, majd újra megcsókoltam, miközben kezemmel végig simítottam belső combján, majd rátaláltam érzékenyebb részeire.
- Most te jössz - Suttogtam a fülébe, reméltem, nem hagy szenvedni és segít, hogy minél hamarabb megszabaduljak az alsónadrágomtól. Nem, mintha egyedül ne tudtam volna levenni, de ez a feladat rá várt.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Jason & Yv Jason & Yv I_icon_minitime25.04.13 21:12

Titkon ebben reménykedtem, hogy marasztalni fog. El sem tudja képzelni mennyire vágyok már rá, akarom hogy csókoljon, hogy hozzám érjem és hogy éreztesse velem kellek neki. Szívem egyre hevesebben kezdett el dobogni, csak akkor sikerült felfognom, hogy mire is készülünk mikor már dereka köré fontam lábaimat, hogy így vihessen be a hálójába.
- Már ha lesz legközelebb... - Felszabadultan nevettem fel, még mindig éreztem az alkohol jótékony hatását. Csípőmet megemelve segítettem neki, hogy könnyebben le tudja húzni farmeromat. Szeretném ha nem csak egy alkalomra kellenék neki, de nem fogom magam rá erőltetni, bár az is igaz, hogy én többet szeretnék tőle, de egy kapcsolat mindig két személyből áll. Kérdésére szavak helyett csak egy sejtelmes mosollyal válaszoltam na és egy kézmozdulattal. Melltartómra mutatva adtam tudtára, hogy itt az ideje ettől is megszabadítania. Kicsit feszélyezve éreztem magam ennyire fedetlenül előtte, de édes csókjai után minden gátlásom elpárolgott. Jólesően nyögdécselve élveztem forró érintéseit, már attól is teljesen lázba jöttem, hogy végig csókolgatta melleimet.
- Nem is lesz rá szükség. - Újfent elkapott a nevetés, az alsóneműm Jason csillárján végezte, de most ez a legkisebb problémám. Szavai parancsként hatottak rám. Elképzelésem sincs, honnan lett hirtelen ennyi erőm, de Jasont magam alá tessékeltem, valószínűleg hagyta is magát. Nem is várattam sokáig, levarázsoltam róla alsóját. Egy pillanatra megijedtem mérete láttán, de valójában pont ilyenre számítottam. Eleinte kezemmel kezdtem el kényeztetni, pár apró mozdulat után tértem át inkább a számmal való kényeztetésére. Provokálva kezdtem el vele játszadozni, hol nyelvemmel, számmal ingerelve férfiasságát. Reakciójából ítélve nagyon is tetszik neki, de már képtelen vagyok magamon uralkodni ezért abba hagyom ezt a műveletet. Érezni akarom magamban, mindig is erre a pillanatra vágytam. Ezért nem is késlekedtem tovább. Hangosan nyögtem fel Jason férfiasságára rácsusszanva. Feszítő érzés volt, még is isteni, ahogy teljesen kitöltött. Eleinte lassú tempót diktáltam, semmit sem akartam elsietni. Szerettem volna az első alkalmat emlékezetessé tenni. Szép lassan gyorsítani kezdtem, nyögéseim is szaporábban csúsztak ki ajkaim közül. Ez az érzés elmondhatatlan.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Jason & Yv Jason & Yv I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Jason & Yv

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Jason szobája
» Jason Morgan
» Jason Shaw
» Jason Dean Morgan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Jason Morgan lakása-