welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Jason Shaw Vote_lcapJason Shaw Voting_barJason Shaw Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Jason Shaw Vote_lcapJason Shaw Voting_barJason Shaw Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Jason Shaw Vote_lcapJason Shaw Voting_barJason Shaw Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Jason Shaw Vote_lcapJason Shaw Voting_barJason Shaw Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Jason Shaw Vote_lcapJason Shaw Voting_barJason Shaw Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Jason Shaw Vote_lcapJason Shaw Voting_barJason Shaw Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Jason Shaw Vote_lcapJason Shaw Voting_barJason Shaw Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Jason Shaw Vote_lcapJason Shaw Voting_barJason Shaw Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Jason Shaw Vote_lcapJason Shaw Voting_barJason Shaw Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Jason Shaw Vote_lcapJason Shaw Voting_barJason Shaw Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Jason Shaw

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Jason Shaw Jason Shaw I_icon_minitime20.04.14 18:28

Jason Shaw


Név: Jason Shaw
Becenév: Jay, Shaw
Születése hely, idő: 1979-03-03/ USA- Los Angeles
Tartózkodási hely: Vegas
Csoport: városlakó
Anyagi háttér:mikor mi
Szexualitás: Heteroszexuális
Avatar alany: Jason Statham

Ki vagyok én...?!

Hogy ki vagyok? Gyilkos, rabló, vagy csak egy szemétláda. Talán mind igaz. Ölök ha kell, elveszem, ami kell.. ezek után nem csodálom, hogy nem tartanak szentnek. Inkább a tettek embere vagyok.. a szavaknak nem lehet hinni, de ha teszel valamiért vagy valami ellen, arra emlékezni  fognak. Annyiban mégis becsületes vagyok, hogy tartom magam a megállapodásokhoz, alkudozni viszont nem szoktam. A szabályok egyszerűek, épp ezért nem nézem el, ha valaki megszegi azokat. Mindenkinek van választása, de aki rosszul választ, annak meg kell halnia. Szeretem mindig bebiztosítani magam, próbálok számító lenni, de emberből vagyok, engem is ki lehet játszani. Mindent összevetne, nincs túl sok jó tulajdonságom, nem vagyok türelmes, a modoromon is van mit csiszolni, hirtelen haragú és temperamentumos vagyok, akár egy latin tyúk. A melót sosem veszem félvállról, a szabadságom vagy éppen az életem veszhet rajta. Akik ismernek azok motiváltnak, célratörőnek mondanak, az ellenségeim pedig pontosan tudják, hogy mire vagyok képes. Talán te is megtapasztalod egyszer.

A külsőmről csak annyit, hogy semmivel nem tűnök ki a tömegből. Középmagas alkattal és kidolgozott, jól látható izomzattal sokan rendelkeznek. Testemet sok sebhely tarkítja, amik egy-egy titkot hordoznak magukkal, viszont a göncök eltakarják a kíváncsi szemek elől. Mindig az adott szerepemhez öltözök, elvégre a hitelesség meghatározó ebben a szakmában..
Életem, létem, világom

Két ujjammal elmozdítottam a sötét vászonfüggönyt, hogy a rés menték kilássak. Az kocsi abban a pillanatban fordult be a sarkon és parkolt le a legelső szabad helyre. Nem láttam semmi gyanúsat, de amíg be nem csukódott Jeff mögött az ajtó, a környéken tartottam a szemem. Nem akartam pazarolni az időmet, és bizonyára ő sem repes az örömtől, hogy ilyen körülmények között kell találkoznunk, így hát rögtön a tárgyra tértem.
- Az orrgazda Rodges lehetett, ha 27%-ot kaptunk. Ezért volt velünk Spencer.. csak neki tenné meg a semmiért. - kezdtem bele, és próbáltam újra felvenni a fonalat, hogy végre összeálljon a kép. Mostanában valahogy nem tudok higgadtan gondolkodni. Másra sem tudok gondolni csak, hogy hogyan öljem meg. A betonra loccsantsam az agyát, vagy a két kezemmel fojtsam meg?! Állkapcsom megfeszült, kezeim ökölbe szorultak. Kihasználom az előnyömet, hogy halottnak hisz, és akkor kapom el, amikor a legkevésbé számít rá.
- Igen, bizonyára. Tudod, 5 millió dolláros rész 5 felé osztva, plusz 27%, az több mint 26 milliós buli. Sejteni lehetett, hogy valaki megbotlik. - éreztem hangjában a csalódottságot, és a szokásos rosszalló hangsúlyt, amit igazán elhagyhatott volna.. nem segít.
- Add a papírokat és már itt sem vagyok. – néztem a kezében szorongatott táskára, majd vissza rá. Tegyünk pontot az ügyre minél előbb. Felkutatom, megtalálom és megölöm, ennyire egyszerű.
- Shaw, hidd el Ben hazudott neked..  ismered. Nem maradnak az államokban, biztos elhúzzák innen a belüket, nem kockáztatnak.  Vegas minden sarkán áll egy zsarutelep. Most, hogy a csapat széthullott.. nem folytatná egyedül, annyira ő sem ostoba. – magyarázott tovább, mintha ő is elhinné, amit mond. Nem tart sokból összeszedni néhány embert, akik megtennének mindent egy kis pénzért.. hűség ide vagy oda.
- Megölte Sloan-t, ezzel a saját sírját ásta meg. Tudhatta, hogy egyikünk nem fogja annyiban hagyni. Az, hogy pont én veszek elégtételt, csak hab a tortán.  Ráadásul meglopott. – erősödött fel a hangom, ahogy vitába torkollott a beszélgetés. Nem értem, miért próbálkozik még mindig azzal, hogy visszatartson. Bree-vel nem volt ennyi bajom. Jól ismer, amit egyszer a fejembe veszek… Sosem bírtam azt az embert, talán ezért is vállaltam magamra, hogy bosszút állok.
- Elkapnak és évekre leültetnek. Ott akarsz rohadni a sitten? Ezt akarod? Vagy még előtte kinyírnak. - vakarta meg idegesen a tarkóját, és végre felnyitotta a magával hozott táskát. Nem csak az volt benne, amire számítottam. Egy mély sóhaj után újra farkasszemet néztem vele. - Itt van pénz, ebből el lesztek egy jó ideig. A legutóbbi részesedésed másfélszerese. Vidd el a lányomat valahova, és felejtsétek el ezt az egész baromságot.. Tedd el. - erősködik tovább, de már ő sem bírja tovább és járkálni kezd idegességében.
- Tartsd meg a pénzed, azt hiszed, ezzel el tudod intézni? Ez már nem a pénzről szól. Legalább is nekem nem. – nyilván arról is szól, mert azon kívül, hogy meg akart ölni, meglopott.  Sloan jó ember volt, sokszor kihúzott a szarból.. így talán végre törlesztehet neki.
- Hallgass rám Shaw, ez a Spencer egy kibaszott elmebeteg. Bérgyilkosokat küldött rád, majdnem megölte a lányomat.. én csak segíteni akarok. – lépett oda hozzám és megmarkolta a vállam, mintha így észhez tudna téríteni. Tisztelem Jeff-et meg minden, de ha így folytatja, őt nyírom ki először.
- Ez elvi kérdés. – vágtam rá, majd a nekem szükséges lapokat a kabátom zsebébe gyűrtem, viszont a pénzt érintetlenül hagytam. Nem tőle akarom a pénzt, hanem Spencertől. Ismét az ablakhoz sétáltam és kinéztem, mielőtt távoznék.
- Elvi kérdés? Azt akarod, hogy emiatt halj meg.. az elvek miatt (?), meg én is és Bree, meg az egész családom? Szóval ezt akarod, bassza meg? - remegett a hangja, mintha egy nyilvános kivégzésre indulna. Neki nem eshet baja, nem ér el eddig a keze.
- Ha meg esik hát meg esik. Nem tudjuk irányítani. Ha ezt annyiban hagyom úrrá lesz a káosz az életemen, és az senki sem jó. – ezek voltak utolsó szavaim, mielőtt kitártam az ajtót és eltűntem az éjszakában. Még hallottam, hogy szavaimat visszhangozza.
- Na ja, az senkinek sem jó...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Jason Shaw Jason Shaw I_icon_minitime20.04.14 18:54




Jason Shaw!
Azt kell, hogy mondjam Jay nagyon tetszett a történeted! Izgalmas és érdekes is volt egyben. Mivel mindent rendben találtam benne, ezért; elfogadom! Üdvözöllek az oldalon Jay! Remélem minél hamarabb összefutunk a játéktéren! Wink
   

Admin

Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

Jason Shaw

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Jason & Yv
» Jason szobája
» Jason Morgan
» Jason Dean Morgan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-